PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warhammer 40k: Dawn of war III



Srle
19-08-2010, 12:43
Sad kad je najavljena mora imati i svoj topic...
Kako je meni DOW II najbolji RTS ikad, iskreno se nadam da se neće odreć tog koncepta...al 2012 je daleko, a sad već i predaleko...

Deadwalker
19-08-2010, 12:49
Mene je dvojka odusevila. Ti u Relicu su genijalci kada su u pitanju strateske igre. Dvojka je toliko nadogradila samo poimanje rts-a da bi bilo grehota vracat se na staro. Ocekujem nadogradnju postojeceg koncepta sa brdo noviteta^^

Aral
19-08-2010, 13:11
Baš to, niti ja ne očekujem ništa manje. Nek samo previše ne brčkaju i neka nam ponude rts koji je u stvari zabavno i igrat, a to im je do sada savršeno polazilo za rukom.

Grim
19-08-2010, 23:29
Wait.. what, kada su najavili DoW 3? Link na vijest pls. :)

The Fury
19-08-2010, 23:36
Nevjerniče !!! Takve ne volimo ovdje !!! :D

http://www.1up.com/news/dawn-war-iii-18-24-months

sickpetey
20-08-2010, 03:58
"We haven't announced anything about it, and it's still in its early formative stage, but I'm just talking to you about the brainstorming going on around it," but did offer up a few vague details about what to expect from the game. He noted the game "is going to have a much larger strategic component to it, more of a global battle going on with little tactical things, sort of MMO-like."

Hmmm MMO-like?

Nego Grimm se zapalio za Space Marine FPS pa ne gleda previse na novosti o DOW-u vise :D

Grim
20-08-2010, 09:22
Heh, baš me zanimaju koje će sada promjene napraviti u vezi gameplaya.
Sada se nadam, da će ovaj put umjesto GFWL DoW koristiti Steam, jer iskreno, GFWL je zakurac. :)

Jopax
20-08-2010, 09:53
Jeli moguće, borbe će opet biti epski velike?
*Orgazam*

sickpetey
20-08-2010, 19:57
Maybe ali ne vjerujem da ce biti samo previse vece od ovih u dow2-ci

Arbiter of Change
15-06-2011, 15:54
Nove vijesti.
http://www.eurogamer.net/articles/2011- ... st-details (http://www.eurogamer.net/articles/2011-06-15-dawn-of-war-iii-first-details)

He also said the game may "be a more digital free-to-play experience with all the depth and quality of a Relic RTS" - depending on the performance of Company of Heroes Online.

Given that game didn't work out, will Dawn of War III take a more traditional approach?

"Now Dawn of War III, either way, is going to have a much larger strategic component to it, more of a global battle going on with little tactical things, sort of MMO-like," Bilson continued.

Aral
15-06-2011, 20:00
Uopće zaboravio da ovo dolazi lol. Ipak, dobro je vidjet novu vijest.

demetrius
16-06-2011, 12:18
kako meni dow 2 nije najbolji rts ikada jer su za zasrali izbacivanjem base buildinga,izabcivanjem jedinica i premalim bitkama ili ko da igram coh,ss je meni bolji,da su napravili dow 2 ko dow 1,da bi mu 20/10,kako su najavili u dow3 bit će nešto base building iz 1 nešto iz 2,kakav sad mmo element??na razumijem što bi to moglo bit

Arbiter of Change
13-07-2011, 06:36
Par novih informacija.
http://www.eurogamer.net/articles/2011- ... ils-emerge (http://www.eurogamer.net/articles/2011-07-12-new-dawn-of-war-iii-details-emerge)

"There's going to be lots of opportunities to expand and build your own custom mega army. That's definitely an area we want to invest in. We see a good opportunity."
....
"We brought some base building back with Retribution," McDermott continued. "With DOW3, because it's going to be a new version, we're looking at the game as a whole, and we're really upping the intensity.

Aral
13-07-2011, 06:54
Ma kaj god da bude, igra će rulat. Igra će se ko i dvojka do iznemoglosti.

sickpetey
13-07-2011, 10:31
Jebes ti tu iznemoglost kad te se samo u SPu vidi XD

Srle
24-01-2013, 14:48
Šta sad?
THQ prodao Relic, ali je zadržao warhammer licencu? ili sam ja pogrešno pročitao
Jel to znači da je DoW III otkazan, iako faktički nikad nije zvanično najavljen?

sickpetey
24-01-2013, 15:02
Uopće ne pričam baš sad sa frendom o tome. Neznam, postoji mogućnost da dođe ali tko zna na šta će to izgledati, ako bude imalo sličan jedinici ili dvojci ja ću biti zadovoljan. Kad se sve ovo malo slegne vijesti bi trebale početi dostizati jer vjerujem da postoji dosta fanova koji postavljaju isto pitanje.

whiskey
24-01-2013, 16:48
Svakako ima. Ne pamtim niti jedan od novijih strateških naslova koji me toliko oduševija ka Dawn of War franšiza.

Arbiter of Change
24-01-2013, 17:14
Šta sad?
THQ prodao Relic, ali je zadržao warhammer licencu? ili sam ja pogrešno pročitao
Jel to znači da je DoW III otkazan, iako faktički nikad nije zvanično najavljen?
SEGA je kupila Relic i W40k je otišao s njim pod uvjetom da im GW ne povuče prava. Nema informacija još po pitanju konkretnih igara.

Srle
24-01-2013, 17:45
Koliko sam pročitao, THQ je prodao skoro sve, a zadržao tri licence, WH40k, za kečere ili nešto slično, i još jednu...mada, možda su se i toga riješili...

Srle
25-01-2013, 09:45
SSega bought Relic and with it IP rights to Company of Heroes and UFO, but there was no mention of the Warhammer 40,000 licence. THQ signed a multi-year extension deal for the licence in 2011, so THQ definitely still held it. So what happened to it?

I've been pestering Games Workshop about this today. I finally heard back from the Warhammer creator and unfortunately it's company policy not to comment on these issues. In time we'll hear about whatever may have happened to the licence by whoever then holds it.
izvor (http://www.eurogamer.net/articles/2013-01-23-thq-is-no-more-this-is-where-its-assets-went)

Dakle THQ i GW znaju šta je s licencom...prvi praktično ne postoje, drugi ne žele da daju izjavu....nice

Sgt. Bull
11-02-2013, 22:42
Relic je sada pod SEGA-om a obzirom da su oni pravili 90% igara u W40K:DoW franšizi...

sickpetey
12-02-2013, 00:16
Sta ako SEGA ne zeli vise dow-ova ?

Sgt. Bull
12-02-2013, 02:04
E onda smo nahebali. Mada im se financijski ne isplati kupiti studio koji je zadužen za određenu franšizu i onda istu ukinuti... da ne spominjem da je to ipak jedna od najjačih franšiza u gaming svijetu

Srle
12-02-2013, 09:33
Da, ali uvjek postoji mogućnost da RELIC radi ubuduće multiplatforormske naslove, poput Space Marine...RTS ne donose više toliki profit...

sickpetey
12-02-2013, 10:02
Well Dark Millenium bi trebao biti Space Marine sa ostalim rasam i boljim multiplayerom pa me ne bi iznenadilo da radje to zavrse ako SEGA bude htjela to. So yeah.
Istina da RTS i DoW2 nisu bili popularni koliko su trebali al velika krivica stoji u tome sto par mjeseci nakon izlaska retribution je developerski tim, tj Relic prestao davati nove
patcheve i svi su se uglavnom prestali zajebavati oko same igre sto je rezultiralo velikom broju odlazaka igraca. Mislim trenutno tim koji je napravio ELITE mod vise brine o igri
i balansu nego sto je sam Relicov tim radio sto je tuzno. Nadam se ako bude dosao dow3 da ce ipak pokazati vise truda.