PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warhammer 40k: Dawn Of War II - Retribution



Stranica : [1] 2

M14Ok
18-08-2010, 10:00
Najavljena nova ekspanzija za dow 2- Retribution i centrirat će se na orke. Da, bit će više kampanja. I u naslovu igre u Retribution mi se slovo i čini sumnjivo inkvizicijskim...

http://www.gametrailers.com/video/gc-10-dow-ii/702964

sickpetey
18-08-2010, 10:02
E sad to treba docekati..znaci sad moram chaos rising i to kupiti :D

EDIT:
evo intervju
http://www.pcgamer.com/2010/08/17/orks- ... reenshots/ (http://www.pcgamer.com/2010/08/17/orks-world-first-interview-on-dawn-of-war-2-retribution-screenshots/)

nego sta nije bilo da ce Gorgutz biti u ovom dijelu =((?

M14Ok
18-08-2010, 10:05
Hah, al ja sam u maloj oskudici s lovom tako da je ovo ili SPESS MEHREEN.

sickpetey
18-08-2010, 10:07
Ovo bogte..pogle sljedecu stranicu intervjua i imena likova i sta nose..lik ima freaking pirate hat!! Ork pirates..to ce biti masakr..to ce biti smijeh tijekom igre..mislim da ce im ovo biti najbolja Kampanja dosad..al mene jos zanima koje cemo nove unite dobiti i koja ce nova rasa biti jer jos nis nisam o multiplayeru naso samo malo o kampanji

Srle
18-08-2010, 10:08
Ono što me raduje je kako navode "otkrivanje misterija prijašnjih DoW naslova" samim tim saznaćemo ko su i šta su Blood Ravensi...
znači koliko sam shvatio dve kampanje će biti SM i OrKs...
plus vjerovatno neka nova rasa tipa IG

The Boz
18-08-2010, 10:09
Ako nisu Imperial Guard, ne dira me :p
Also, meta-campaign FTW! A to će biti, ako je suditi po trenutno dostupnim informacijama i glasinama. Ali je fora što izgleda da će biti specifična za sve strane. Mnogo ok.

sickpetey
18-08-2010, 10:10
AGOURA HILLS, Calif. August 17, 2010 - THQ Inc. (NASDAQ: THQI) today announced that a second stand-alone expansion for its genre redefining real time strategy game, Warhammer 40,000: Dawn of War II, is scheduled for release in the first quarter of 2011.

Taking place years after the events in Dawn of War II: Chaos Rising, this title allows players to choose their perspective with the first multiple-race single player campaign in the Dawn of War II series. The first race to be revealed is the savage Orks, but no matter which race is chosen players will be taken on an epic journey through each story arc, revealing the answers to many questions left open in previous Dawn of War titles.

As well as the single player campaign, RetributionTM will feature new multiplayer units, maps and an entire new playable faction when it ships.

Jeff Lydell, Producer of Dawn of War II - Retribution commented: "We all love the Blood Ravens here at Relic Entertainment, but there are also a lot of fans of the other races and armies out there so we decided that Retribution should allow the player the freedom to experience the campaign from the perspective they select."

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution is scheduled to be released for Windows PC in the first quarter of 2011.

About Retribution
It is ten years since the events of Chaos Rising and Sub-Sector Aurelia has been in a constant state of warfare with the Imperium struggling to retain control. The apparent betrayal of the chapter by Gabriel Angelos and his Space Marines has shaken the Blood Ravens and now the Imperial forces are beset on all sides by hostile aliens. Retribution allows the player to select the race of their choosing in a battle to determine the very survival or destruction of the entire sector.

Moze biti i da ce biti eldar kampanja isto a ne samo ork i SM jer su ipak rekli da je multiple

I kakvi imperialci :D najvjerojatnije ce neka druga rasa..neka budu Tau i meni ok..dark eldare i necrone ne lajkam

Srle
18-08-2010, 10:15
Mislim baš da će biti IG, jer oni su jedina ne-samostalna rasa tog sektora, plus sad su, kako kažu ostavljeni sami sebi, bez pomoći SM-a

sickpetey
18-08-2010, 10:18
Bleh neka budu briga me ionako igram samo sa orcima i eldarima a IG ne volim vele

nego :D

http://community.dawnofwar2.com/sites/dawnofwar2.com/files/images/kbluddflagg2.jpg

sad se zna za sta je bilo ono bure baruta =)

M14Ok
18-08-2010, 10:20
Sve što ja tržim od Relica je da naprave pristojnu Chaos kampanju.

sickpetey
18-08-2010, 10:22
A ja da naprave dobru Eldar kampanju ali dovoljno je to sto ima orka jer cu se sad i nasmijati dok budem igro ^^..sjecam se prvi put kad sam igro dow2 sa orcima..covjece koji je to bio dobar feeling ^^

Grim
18-08-2010, 10:56
Ako nisu marinci, ne zanima me. :)

sickpetey
18-08-2010, 10:57
A koje bi ti jos marince =/ ? Znaci neces igrati samnom co-op ork i eldar kampanju hehehe :D?

Aral
18-08-2010, 11:47
A ne, to se čekalo. Kako ću ovo igrat, prestrašno.

Dawn of War 2 - Retribution Announced; Multiple Races in Campaign and New Faction (http://www.shacknews.com/onearticle.x/65169)

sickpetey
18-08-2010, 11:54
Vidim da neki jos uvijek placu jer nema base buildinga :roll:

whiskey
18-08-2010, 12:31
Ocekujem imperial gardu.. Ali bez banebladea jer tek onda balans ode kvragu.

sickpetey
18-08-2010, 12:44
Da jer bi mu trebali dati healtha kao Great unclean One i jos pun prozor firepowera XD

Aral
18-08-2010, 12:56
Hoću Tau i samo Tau.

sickpetey
18-08-2010, 13:20
Joj to ce biti OP na pocetku sve ce klati iz daleka onda :D al kolko se sjecam imaju oni slab armor pa ce ih vjervatno snajper sparati jednog po jednog hehe

Aral
18-08-2010, 13:23
Da, oni su ranged al ih relativno lako možeš skinut. Tko zna koje će sve rase ubacit, ako bude sve ok ovo će biti jedna od najboljih ekspanzija za dow2.

sickpetey
18-08-2010, 13:28
Bit ce ko chaos rising sto se tice multiplayera vjerojatno..trebat ce 2 tjedna il vise da se sve izbalansira al nakon toga ce biti sve super..zato cu prvo prleaziti kampanje na co-op :D..a dobro fire warriors ce padati lagano al ce imati superiorni range i to a valjda ce im dati krootove i one nekakve pcele lol XD

Srle
18-08-2010, 13:47
Hoće li sve rase imati SP ili većina...nekako ne vidim da Tyranidi imaju SP po uzoru na Space Marince...Mada da imam Carnifexa kojeg mogu dodatno upgradeovati...slin...

i koliko vidim izgleda da ćemo kao Orkovi moću ubiti jednog od Blood Ravensa...ako će se neko od njih pojavljivati, ne vjerujem da će sarađivati...baš me zanima ko će otić emperoru...Thule ili force commander što se mene tiče...nek mi ostale ne diraju.

sickpetey
18-08-2010, 18:52
Cyrus ce prezivjeti sto god da bude :D..ne znam mozda stave ork,eldar,sm i jos nekog al budemo vidjeli za sada smo dobili samo orkove al ja bi voljeo da mozes i sa chaosom igrat i sa novom rasom koja dolazi..mogli bi umjesto sm staviti IG kako se trude da zadrze kontrolu i ono stave ti da mozes sa commisarom igrat il tak nes :D a vidjet cemo samo se nadam da nece zurit nego nek naprave sve kak spada

M14Ok
18-08-2010, 20:37
Čujte prema svemu ovome mislim da će jedina nova rasa bit inkvizicija, tj. daemonhuntersi. Osim toga, nemojte još radit predrasude o kampanji, tek su spomenuli da će igra uopće doći. :D

Srle
18-08-2010, 21:31
I meni se čini inkvizicija, ono Ravensi su pod istragom, ima chaosa, plus ima ono imperijalo "I" u podnaslovu...al opet već IG je već tu, manje posla...
A cyrus jednostavno mora ostat živ..koliko u univerzumu ima emo-looking marinaca...koji su još pri tom awesome

M14Ok
18-08-2010, 22:25
Ono "i" nije samo imperij nego Inkvizicija, tj, Ordo Maellus, Ordo Xenos i Ordo Hereticus. Mogao bi biti bilo koji od njih; Maellus za Demone koji su preživjeli chaos rising il slično, Hereticus za, kao što si rekao, istragu izdaje, i xenos za sve ostale elijene. Iskreno sumnjam da će IG bit playable.

sickpetey
19-08-2010, 04:24
Briga me,inkviziciju bih jos radje klao a mislim da bi ih i ti rado odrjesio nepotrebnih udova i organa zar ne m140k :D?

M14Ok
19-08-2010, 14:46
Upravo tako! :D

Aral
20-08-2010, 13:32
Dawn of War II: Retribution First Look (http://pc.ign.com/articles/111/1114471p1.html)

Srle
20-08-2010, 18:22
only this time you won't be playing as the Space Marine
NEEEEEEEEEE!!!!! Izdaja.... oću BR odma ne 2012-13

sickpetey
20-08-2010, 19:54
Šta se pjenis a jos se ni nezna skim ce se jos igrati u kampanji..rekli su da orkovi nece biti jedina rasa

Aral
20-08-2010, 20:05
Kome više trebaju SM-ovi, bilo ih je i previše do sada. Sad je vrijeme na sve ostale rase, nek ih bude čim više i ja happy, a još ak je tu nekakav skirmish...divota.

sickpetey
20-08-2010, 20:15
Ma ork kampanja im je najbolji odabir..to ce biti takvo klanje i smijeh da je nevjerojatno :D ono..Ork gusari...gusari

M14Ok
20-08-2010, 23:02
najbolje bi ustvari pasala kampanja nove rase (inkvizicije). Mislim, upravo je izbio heresy u jednom od chaptera, helou!!

sickpetey
20-08-2010, 23:04
Rekli su da ce biti vise kampanja (ili se to ja nadam) pa ce valjda biti i inkvizicija ali mislim da hereza u jednom od chaptera je najmanji problem XD ono orkovi napadaju u broju,chaos se neda,tyranidi..zderu sta nadju a eldari..pa valjda ce i oni probati jednostavno dignuti sva 4 planeta u zrak ak dobiju priliku..inqusition will be in shit to their neck :D

Srle
21-08-2010, 07:49
Ork kampanja je nešto najbolje što se moglo desiti, ali opet želiobih SM jer ja sam "Spejs marin kajnda gaj"... a iz teksta nekako imam osjećaj da će ipak Ork kampanja biti jedina, da neće bit ono više kampanja

sickpetey
21-08-2010, 09:47
Ima jos dok dodje cijela igra tko zna..mozda nas iznenade :D

sickpetey
25-08-2010, 09:32
Hi everyone,

I've been a little slow to respond to the forum posts that have sprung up since I've been away at Gamescom. I just wanted to pop in here and answer a few questions. We've had some incorrect information come out, and since people are running with it, I want to set things straight.

Is there a new race coming in Retribution?

Yes. There will be a new race to play with in Retribution.

Which race is it?

We aren't saying just yet, we also aren't going to announce it any time soon. We do have other substantial reveals coming soon though!

Are you working on Dawn of War III?

Already addressed by Noun earlier this week, but no, we are not working on Dawn of War III yet. We ARE talking about it, and a lot of ideas are batting about what to do next. Some of those ideas include more expansions and/or DLC's for Dawn of War II.

For now, we are working on Dawn of War II - Retribution, and only that. We certainly don't have time for sequels just yet ;)

When is the game coming out?

March of 2011, for all territories.


Lady Commissar wrote:
So, a question: Has Relic confirmed how many factions will be playable in the campaign?

I know Orks are, obviously-- and an Ork campaign should be awesome-- but what about the rest? S

All I'm going to say for now is the Orks are only the first we are showing, we are going to have more campaign races to play.


Brother_Saby wrote:
A few friends of mine have been asking me this, and I assume that it will be but since you seem to be clearing things up here I'm going to ask anyway.
Is Retribution going to be Stand Alone like CR, or will it require one of the two games to play?S

Great question - we will not require the previous two products to play. More details on exactly how this will work will come later.


Vengence wrote:
Hi egon. Great news about expansion its looking to be an exciting one filled with lots of new toys :D. Just wondering now i'm a bit of a map lover hehe but in a kaptin bluddflagg pic there was a sort of volcanic environment. Is a volcanic environment now getting added to the game? thx

Yes, we have a brand new volcanic environment in the game. We were showing it off at Gamescom, and you can see it in a number of the new screenshots. It looks incredible too :)

That's all! If anyone posts contradictory information feel free to set them straight :)

Thanks everyone, I look forward to announcing more soon

http://img40.imagefra.me/img/img40/7/8/25/sickpete/f_gixcs1udx4sm_aecfb9c.jpg (http://imagefra.me/)

Aral
16-09-2010, 07:47
:pray: na sliku.

I da, Relic ditch Games for Windows Live for Steam (http://www.pcgamer.com/2010/09/15/relic-ditch-games-for-windows-live-for-steam/)

Ima boga :)

sickpetey
16-09-2010, 11:09
Hold my withcblade while I jump with joy
Bilo je više i vrijeme sad još više ocekujem Retribution

EDIT:Sad sam primjetio sliku orka :pray:

Grim
16-09-2010, 13:08
Koristiti će Steamworks. :pray:

Sada i ja željno isčekujem ekspanziju. :)

Aral
16-09-2010, 14:25
EDIT:Sad sam primjetio sliku orka :pray:
Fak, i ja isto tek sad...valve :rotfl:

sickpetey
16-09-2010, 15:45
Kako je krenulo bit ce dobra godina sa warhammer ^^

The Fury
24-09-2010, 10:34
Ovaj Retribution mi se dignuo u očima samo zbog Steamworks, jer je GFWL takvo sranje, koliko sam živaca potrošio na njemu ...

Bit će zakon igra, a od rasa će biti ili IG ili Tau, nema trećeg. Osobno, IG ima blagu prednost :)

sickpetey
24-09-2010, 12:13
Tau nemoze jer nemogu ni doputovati do tog planeta...Tau ne koriste warp nego imaju svoju nekakvu tehnologiju koja nema dovoljnu daljinu

Srle
28-09-2010, 08:04
lava i eldari (http://www.gametrailers.com/video/eldar-trailer-dawn-of-war/705295)
woo hoo kampanja br 2

Aral
28-09-2010, 08:09
O da :pray:

sickpetey
28-09-2010, 10:38
Nisam li reko da ce biti jos kampanja :D nonbelieveri...oh vo se takooo kupuje :D jedva cekam da zaigram kampanju

The Fury
29-09-2010, 10:18
Bilo je očekivano moram priznati. Sada nisam siguran jel će sve rase imat kampanje ili samo odabrane.
Moje mišljenje je da će biti još SM kamp i od nove rase.... Ćemo da vidimo.

The Boz
29-09-2010, 10:24
Heresy! Treachery! Xeno scum! We need the men (and women) of the Imperial Guard here to restore order!

Delirium
29-09-2010, 10:45
ne...

treba nam nesto neocekivano...

kao naprimjer...
http://2guysreadinggibbon.files.wordpress.com/2009/12/the-spanish-inquisition-screen-cap-thingy.jpg

Grim
29-09-2010, 15:23
Ja se nadam IG kampanji. :)

sickpetey
30-09-2010, 13:22
Hehehe ah jadni mali dobili ste eldar kampanju a ne IG :D..vjerojatno ce biti Inkvizicija il nesto uvijek ih stave nemojte se sada ljutiti hehehe..joooj kad ce vise da ekspanzija :D

Arbiter of Change
18-10-2010, 13:23
Nid kampanja potvrđena. :)
Retribution će biti stvarno masivna ekspanzija kako su stvari krenule.

98e6Bf_lWyU

Srle
18-10-2010, 13:36
Za sad se jedino ne radujem posebno Eldar kampanji (nije da je neću igrati, al eldari su mi uz tau i DE najdosadnije rase)...i nadam se SM kampanji. Samo da ni jedna ne bude kratka,nek traje svaka ko SM kampanja u CR, ja zadovoljan

Aral
18-10-2010, 13:57
I meni su Eldari malo boring al šta je tu je, igra ću ih ovako i onako. Btw. nisam očekivao da će Tyranide ubacit ^^

The Boz
18-10-2010, 13:58
Happy merry fun time!

Srle
18-10-2010, 14:52
Btw. nisam očekivao da će Tyranide ubacit ^^
ekzekli...samim time ovo je must have...mada i dalje BR rulaju sub sectorom Aurelia...

sickpetey
18-10-2010, 16:02
Kak cu biti sretan ak ne stave SM kampanju kad tolko bitchate sto su stavili eldare :roll: u svakoj igri SM imaju kampanju dok se nekim drugim frakcijama oduzme mjesto i sad kad ih mozda nece biti u kampanjoli svi se nesto mrste :D cinici

sickpetey
21-10-2010, 11:58
[center:3uo4ewca]"I like yer hat by the way…" - Kaptin Bluddflagg

The Ork campaign in Dawn of War II: Retribution centers on the brutal Kaptin Bluddflagg and his Freebooters. Freebooters are groups of Ork pirates that are commanded by Kaptins of pure infamy. They are the richest and most obnoxious of all Orks, that pursue a life of conquest and pillage, plying the stars in grotesquely ornamented Kill Kroozas.[/center:3uo4ewca]


[center:3uo4ewca]Unlike most Ork Warbosses, Kaptin Bluddflagg isn’t just out to find the biggest fight he can get into or looking to start a world destroying Waaagh! Loot is also on his mind. If something catches his fancy, get out of his way.[/center:3uo4ewca]

[center:3uo4ewca]http://img535.imageshack.us/img535/3553/orkcampaignheroes02.jpg[/center:3uo4ewca]

[center:3uo4ewca]Many of Kaptin Bluddflagg’s abilities in the campaign also effect da boyz he leads, his crew. Abilities are unlocked and upgraded as campaign heroes level up. Bluddflagg’s starting ability is Waaagh!!!, which breaks suppression, boosts speed, damage, and the defense of his nearby crew. The more units that are in range of his ability, the greater the effect it will have. It can be upgraded to also summon Orks to reinforce his squads or fight as temporary allies, ensuring the enemy is overwhelmed good and proper.[/center:3uo4ewca]

Mister Nailbrain

[center:3uo4ewca]http://img841.imageshack.us/img841/757/orkcampaignheroes01.jpg[/center:3uo4ewca]

[center:3uo4ewca]Mister Nailbrain is a Mekboy and Kaptin Bluddflagg’s First Mate. He may be the smallest of the Ork heroes in the campaign, but he is a mad Ork genius that not only contributes to the fighting but also offers his insights and opinions, such as they are, to the good Kaptin. His starting ability in the campaign is Repair, which can come in handy since you can now train units during scenarios, including vehicles. Small as he is, he packs some serious firepower with his array of Deffguns that are available to him in the campaign.[/center:3uo4ewca]

Spookums


[center:3uo4ewca]http://img840.imageshack.us/img840/6647/orkcampaignheroes04.jpg[/center:3uo4ewca]

[center:3uo4ewca]Spookums is the Kaptin’s Kommando Nob. He has moments of subtlety when he can use his Infiltrate ability to close on enemy positions, but you can be sure that things won’t remain quiet for long. Destruction and flying bodies are likely to follow, even if it turns out that the flying body is Spookums . With his Grappling Hook ability he can hurl himself into the fight or to a better position as the need arises.[/center:3uo4ewca]


Brikkfist

[center:3uo4ewca]http://img153.imageshack.us/img153/7703/orkcampaignheroes03.jpg[/center:3uo4ewca]


[center:3uo4ewca]Brikkfist is a Storm Nob that has joined with this band of Freebooters. If there’s a line of enemy units that need to be engaged, his Jump ability can land Brikkfist right in the middle of the action. As he levels up you will have access to a variety of abilities, including those that add further explosive knockback and explosive damage to Brikkfist’s basic Jump ability, which sees him propelled into combat thanks to the explosive rocket strapped to his back. With Brikkfist around, fireworks of one sort or another are guaranteed.[/center:3uo4ewca]


[center:3uo4ewca]The opening scene of the Ork campaign has Kaptin Bluddflag and his First Mate, Mister Nailbrain, picking up the pieces after an explosion. Their Krooza has been blasted from the sky, so they are without a ship, and their crew is scattered. The only thing on the good Kaptin’s mind, in true Ork fashion, is simple. Find who done it and krump’em![/center:3uo4ewca]

Aral
21-10-2010, 12:26
Hoho, to je poso, svaka čast :pray:

M14Ok
03-11-2010, 22:21
Kad najave Chaos kampanju, onda službeno kupujem.

Deadwalker
06-11-2010, 15:22
Steam ili Games for Windows (http://www.bug.hr/master/vijesti/steam-games-for-windows/104739.aspx)

Aral
06-11-2010, 16:31
Ma, MS i brdo love :( Valjda bude bio Steam...

sickpetey
08-11-2010, 00:10
Bas smo ja i rim provjeravali malo taj matchmaking sistem od GFWL jer kaze da daje igracima protivnike koji imaju skill rank na blizini njihovog.Bzvz odem na drugi acc kojem prije nisam znao pass di mi je link rank 1 i skill rank 7,Grim je bio rank 20+ i skill rank 21

ugl iz prve smo dobili jednog lika 24lvl i 60lvl obojica skill rank preko 30 :D, leveli ugl neznace nista nego su skill rankovi ono sto je bitno u toj cijeloj prici (znao sam dobivati level 50+ likove koji ko da su tek poceli igrati al zato im je Skill rank bio nizak) sto su u zadnje vrijeme taj njihov sistem zna poludjeti i to strahahasno :rotfl: nadam se da ce se nes promijeniti sa Retributionom

The Fury
16-11-2010, 21:48
Rankovi se uopće ne gledaju nego sam TrueSkill koji je broken. :(

sickpetey
16-11-2010, 21:56
Rankovi se uopće ne gledaju nego sam TrueSkill koji je broken. :(


To i kazem,rankovi neznaju shiz al ono true skill je sjeban i izgleda da se ignorira kada ima manjak playera koji cekaju u igri...kao npr ti si TS 11 al jbg svi koji traze igru su preko 25 TS pa cemo ti njjih staviti mozda ces biti happy nasim izborom :P

The Fury
16-11-2010, 22:05
Rankovi se uopće ne gledaju nego sam TrueSkill koji je broken. :(


To i kazem,rankovi neznaju shiz al ono true skill je sjeban i izgleda da se ignorira kada ima manjak playera koji cekaju u igri...kao npr ti si TS 11 al jbg svi koji traze igru su preko 25 TS pa cemo ti njjih staviti mozda ces biti happy nasim izborom :P

Točno to.
Isplati se igrati jedino ako imaš arranged tim. I onda vjerojatnost da ćeš dobiti njubeke ako smo oko 20-25 TS. Govorim iz iskustva :wink:

sickpetey
16-11-2010, 22:11
Nemamo za 3vs3 al kad imamo ono ponekad nas ide ponekad ne,al zato 2vs2 je masakr rano navece kad dobijes nebulozno velike Tsove >.<..nego zadnji put da igram oko tri ujutro..dobio jebenog kaosa sa sorcererom =/ sjebe mi lik guardiane sa lakocom a ja debil oso na 2 guard/1 shee...pa kasnije kad su juggernauti krenuli..fudge

whiskey
27-11-2010, 19:46
Eldar Autarch, novi multiplayer unit za eldare. Zanimljivo :)

http://community.dawnofwar2.com/home

sickpetey
27-11-2010, 19:54
[center:1zgcgutc]Eldar Campaign Heroes[/center:1zgcgutc]


[center:1zgcgutc]“The dead will bear death, the damned shall be damned, every soul of a craftworld lost, slain without a word.” - Veldoran[/center:1zgcgutc]


[center:1zgcgutc]The Eldar are an ancient race of aliens, whose soldiers spend lifetimes mastering their path in warfare. Many Eldar possess strong psychic abilities, including the ability to see into the future. With their psychic abilities and advanced technology, highly mobile Eldar forces can leave an enemy reeling and chasing shadows.

The Eldar in sub-sector Aurelia are an unseen hand in many events. The Eldar of Craftworld Alaitoc are led by Autarch Kayleth, and her elite force is the focus of the Eldar campaign in Dawn of War II: Retribution.[/center:1zgcgutc]

Kayleth the Autarch


[center:1zgcgutc]http://img689.imageshack.us/img689/8083/eldarcampaignheroes01.jpg[/center:1zgcgutc]

[center:1zgcgutc]Kayleth is cold, curt, and pragmatic. She is a master of the art of warfare and strategy, focused on victory and how best to achieve it for her people in each engagement. As a master warrior, she has an arsenal of lethal abilities at her disposal to throw the enemy off balance or eliminate them. Her standard Jump ability will put her right in the thick of the fight, where Kayleth truly shines. A fully upgraded ability called Skyleap far exceeds the distance that the Jump ability allows her to cover, and along the route of her travel during the leap volleys of grenades drop. This path of destruction is followed by Kayleth dropping in just as the dust begins to settle, to lay waste to any survivors.[/center:1zgcgutc]


Ronahn the Ranger

[center:1zgcgutc]http://img18.imageshack.us/img18/1087/eldarcampaignheroes02.jpg[/center:1zgcgutc]

[center:1zgcgutc]Ronahn is a former Pathfinder of Ulthwe, but he has renounced his ties to the Seer-led craftworld and now wanders the stars. He remains loyal to his race, assisting them when called upon, and finds himself allied with Kayleth. Ronahn’s abilities involve infiltration and dealing damage from a distance. His base Infiltrate ability that allows him to go unseen by the enemy can be upgraded to include a Holo-field that will also camouflage nearby infantry units. Ronahn epitomizes the Eldar ability to get the enemy to chase shadows.[/center:1zgcgutc]


Veldoran the Warlock

[center:1zgcgutc]http://img819.imageshack.us/img819/3873/eldarcampaignheroes03.jpg[/center:1zgcgutc]


[center:1zgcgutc]Veldoran is an aged and experienced Warlock accompanying Kayleth on her mission. As a powerful psyker, he interprets the prophetic visions of the Farseers and brings his power to bear during combat in a variety of ways. His basic starting ability is Immolate, which sets an area on fire and engulfs anyone in the vicinity in flames. In addition to dealing damage, Veldoran’s talents can also be used to heal himself. His Siphon ability will take the life force from nearby enemy units, granting Veldoran more health and the ability to stay in the fight longer.[/center:1zgcgutc]


Elenwe the Farseer

[center:1zgcgutc]http://img23.imageshack.us/img23/7760/eldarcampaignheroes04.jpg[/center:1zgcgutc]

[center:1zgcgutc]Elenwe is a Farseer, a master of prediction, helping to guide Kayleth on her mission. In addition to using her powers to preserve Eldar lives and determine the best path for the group to travel, Elenwe’s powers can be brought down on enemy units. Her base ability, Spiritual Rites, heals nearby friendly units, but her Time Field ability shows the true power of the Farseer. When activated, time slows down for enemy units in the given area but not for the Eldar. Few abilities can change the face of battle as those possessed by Elenwe.[/center:1zgcgutc]




[center:1zgcgutc]Prophecy guides the Eldar Campaign in Dawn of War II: Retribution. Opening the campaign is Kayleth on a mission to reach a human, a “Scion of the Emperor”, before the Ork savages that are patrolling the area. The Ork Freebooters are getting in the way of their mission, and must be dealt with.[/center:1zgcgutc]




I da taj Autarch ce malo pomoci eldarima al mislim da Autarch nece biti neki dobar counter protiv SH-infantrya al ipak,carpet bombardment i onda nakon toga ona padne da kolje :D vjerujem da ce to moci totalno sjebati protivnika ako se dobro baci ili barem okrenuti neki skirmish u favour igraca koji je pozvo Autarcha

whiskey
02-12-2010, 20:15
Mislim da znam nove unite za space marince, orkove i tyranide. Ne znam jeste li primjetili ako igrate multiplayer pa kad unaprijedite tier glavne baze piše koji uniti se otkljucaju. E pa ranije nisam primjetija da pišu određeni uniti koji nisu prisutni :) Kod tyranida piše tier 3 Swarm Lord, marinci Land Raider, orkovi na radost mnogih fanova Battle Wagon!!!!! Najs
Vec znamo da eldari dobivaju autarcha koji ce biti global ability i ocito chaos ima još neotkriveni global ability unit. Šta kažete lokalni entuzijasti na moje otkrice? 8)

sickpetey
02-12-2010, 20:36
Ako je to tako onda se nadam da ce taj Autarch moci prditi eldrich stormove iz svoje guzice jer to je nikakav counter nasprem land raidera i battle wagona :P.
Marinci su dobili nesto sto bi bio kao Avatar ili Unclean one (makar mislim da marinci imaju vise nego dovoljno super heavy bastarda i vozila),orkovi ce dobiti tenk koji ca actually valjda konkurirati predatorima jer kolko god Looted izgledo awesome Predatori ga tako lagano ass rapaju da je strasno (plus i svaki power weapon koju mu dodje blizu,ork engineering wohoo).Tyranidi oke ionako vise nisu tolko jaki kao prije,jedino ovisi da vidimo kak ce napraviti tog Swarm Lorda.Kaosi ce valjda dobiti neki infantry unit tipa raptor valjda il sta vec jer po meni su i i vise nego dovoljno dobri da konkuriraju u bilo kojem aspektu (dobar infantry,prvi vehicle je jeftin,ubitacni dread i predator).A sto mi se autarcha tice ako on bude trebo konkurirati ovim ostalim novim unitima onda ce trebati prditi eldrich stormove iz guzice jer ne znam kako ce eldari moci ista napraviti kad dodje Land Raider ili Battle Wagon u igru..da mozda avatarom al to ovisi ako ce warp spideri moci immoiblizati a i u tom slucaju to bi bio ograman waste of money jer Avatar basicly sucks sada.



EDIT:Dolazi Swarm Lord


[center:bagodagx]http://img137.imageshack.us/img137/3913/tyranidswarmlord.jpg[/center:bagodagx]


The Swarmlord is the new unit that takes the field for the Tyranids in multiplayer games in Dawn of War II: Retribution. It has been given many names, but Swarmlord is the terrifying name given to this beast by the Imperium. It is the pinnacle of development for Hive Tyrant bioform, called upon when conventional Tyranid tactics and adaptations have failed to win the day.

Unit: Swarmlord


Availability: Tier 3


Abilities:

[center:bagodagx]Leech Essence – The Swarmlord drains the life from surrounding infantry units for a duration which increases his health regeneration.

Blade Flurry – Unleashes the full strength of the Swarmlord, heavily damaging and knocking back adjacent infantry.

The Swarmlord isn’t going to be on the field until late in the game, given its cost and the Tier 3 requirement. The Swarmlord’s status as a powerful late game unit results in it being nearly unstoppable in melee combat, wielding four bone sabers, but it also increases the movement speed of all Tyranids within range of its synapse. Additionally, units can reinforce their squad, replacing lost squad members, when near the Swarmlord making it an important part of the Tyranid end game.

Not only does it move like it’s got a purpose, the Swarmlord brings with it the power to lead and back the attack, able to cut a swath through enemy units on its own or contribute to the objective as a vital part of the swarm.[/center:bagodagx]



Mislim da ce na pocetku svaki Tyranid player juriti da ga digne....nadam se da nece biti bitch to bring down ako se dovoljno firepowera ulozi...firepower..neznam tko bi normalan iso u melle sa tim cudom osim terminatora

whiskey
02-12-2010, 21:22
Samo racunaj da ces ih rijeko viđat u ozbiljnim partijama zbog tiera 3 i paprene cijene. I ko bi normalan onda uopce radija carnifexe kad imaš swarm lorda??

Srle
02-12-2010, 22:10
Ali Carnifex ima veći coolnes faktor :D

sickpetey
02-12-2010, 22:38
Reci to kad se to cudo zaleti u mob greenskinsa,eldara il whateva i samo pocne razbacivati dijelove tijela

whiskey
04-12-2010, 14:57
Dolazi novi patch u kojem je između ostalog i ovo "Fixed an issue with incorrect text on Tier 3 upgrade for some races" :)

sickpetey
04-12-2010, 15:42
Ja cekam novi patch u kojem ce mi maknuti crashove nakon svake pobjede i one fancy crashove zato sto je mikrofon ukljucen

The Fury
05-12-2010, 11:56
Ja cekam novi patch u kojem ce mi maknuti crashove nakon svake pobjede i one fancy crashove zato sto je mikrofon ukljucen

Isključi mikrofon, ionako je retardiran i nikad ne radi u igri.

sickpetey
05-12-2010, 14:59
Iskljucen je,to je prekinulo crashove u startu igre al ipak se crasha svaki put kad pobijedim.I meni mikrofon super radi

sickpetey
09-12-2010, 13:19
Došao je patch koji bi trebao popraviti sve crashove i enablati voice chatt (bilo je i vrijeme) ali je zato i doso info o tyranid kampanji u nadolazecoj ekspanziji

[center:3mxx0nqf]“forward…consume…” – Hive Mind[/center:3mxx0nqf]

[center:3mxx0nqf]http://img40.imagefra.me/i5c9/sickpete/1eqf_e89_u9wy5.jpg[/center:3mxx0nqf]

[center:3mxx0nqf]Cut off from the main Tyranid fleet, the Tyranids in sub-sector Aurelia are a scattered and disorganized nuisance at the start of their campaign in Dawn of War II: Retribution. When organized by the Hive Mind they are a lethal force that strikes system after system, stripping all life from planets in their path. The Hive Lord leads the swarm in their campaign to rebuild the psychic link with the main Tyranid fleet and finally consume sub-sector Aurelia in its entirety.

The Hive Lord is a monstrous beast of barbs, spikes, claws, teeth, and incredible strength. The primary strength of these creatures though comes through their psyker powers. The Hive Mind is in contact with the Hive Lord through a psychic link. The Hive Mind is the omniscient power that propels and guides the Tyranids and the Hive Lord serves as the commander on the battlefield, organizing the lesser creatures that make up the Tyranid swarm. The Hive Lord’s synaptic power instructs and empowers weaker organisms, allowing them to act as a group and with surprising intelligence.

The Tyranid campaign is quite unique in that there is only one Tyranid Hero unit, as opposed to four for all other factions. The swarm that the Hive Lord leads in the Tyranid campaign is made up of everything from Rippers to Raveners. These units can be summoned to fight by the Hive Lord itself, adding ever increasing numbers and weight to Tyranid attacks. As the Hive Lord gains levels throughout the campaign, not only does this allow you to unlock new abilities for the hero but you can also unlock upgrades for the types of units that can be summoned. To start the campaign the Hive Lord can summon Rippers, small melee units that don’t deal very much damage. These can be upgraded to Hormagaunts and then to the truly lethal Genestealers.

The abilities for the Hive Lord itself often revolve around its synaptic connection to the units around it. Many of its abilities bolster these units in some way, granting them more health or healing, or in the case of Explosive Decomposition, using a death of a unit in the swarm as a weapon. With this ability a Tyranid killed within range of the Hive Lord’s synapse will explode, damaging nearby enemy units.

The opening scene of the Tyranid campaign features the Hive Lord beginning to rebuild the psychic link with the main Tyranid fleet, using splintered remnants of Hivefleet Leviathan that were cut off during the Tyranid invasion of Sub-Sector Aurelia.[/center:3mxx0nqf]

Aral
09-12-2010, 13:46
Što reć. Ludo!

sickpetey
09-12-2010, 15:26
Al izgleda da se tyranidi nece moci igrati sa frendovima,a i ova kampanja bi mogla otkriti malo informacije kako Hive Mind funkcionira il sta je uopce Hive Mind.Anyway jednostavno Orkove i Eldare cu igrati sa frendom zbog lulza i zabave a tyranidi ce biti onak za kraj i mirno gustanje :D.

Nego vise sam umoran od cekanja ovoga ako ne dodje uskoro pozelenit cu ko Grot :(

whiskey
09-12-2010, 21:56
http://community.dawnofwar2.com/blog-po ... attlewagon (http://community.dawnofwar2.com/blog-post/multiplayer-unit-profile-ork-battlewagon)

Zakon :D

sickpetey
09-12-2010, 22:01
Bas me zanima sta ce biti kad likovi stave dva unita u to cudo...al ono koji bi smijeh da to unistis i da ovaj zaboravi izvaditi trupe iznutra :D.
Ako warp bombe budu radile na tom cudu vjerujem da ce ga wraithguardi moci eliminirati..tj ako uspijem odrzavati ostale orkove na udaljenosti..a sa orkovima..radje bi iso na Nobove..mogu se kladiti da ce to cudo kostati ko 2 i pol nob squada

EDIT:malo oso po forumima..kad dodje Land Raider...many eldar gona hate..a i ja bogte XD.Kad dodje Retribution preporucio bih 2-3 tjedna igranja kampanje (znam da ja ocu) jer ce sto posto biti balance issuea :D

whiskey
09-12-2010, 22:07
Skupo ka svaki super unit.. Još preostaje Land Raider i moguce Baneblade :)

sickpetey
09-12-2010, 22:11
Baneblade? Sam se vi nadajte nema imperija dovoljno resursa u tom sektoru da donese baneblade...i vi jos uvijek mislite da ce doci IG? I ako dodje Baneblade bi bio preskup,prevelik,prejak.Leman Russ i Ogryns su vise nego dovoljno,jos stavi Basilika and everything is fine

whiskey
09-12-2010, 22:16
Ako svaka rasa ima super unit imat ce i ig, najlogicnije je da ce to bit baneblade. Dosta screenova ukazuje da ce neotkrivena rasa bit ig tako da baneblade ima velike šanse, makar moguca je i inkvizicija pa je potencijalni super unit i ona iz soulstorma. Ah spekulacije spekulacije :)

sickpetey
09-12-2010, 22:21
Da al moras staviti u aspekt i pricu.Banebladi ne dolaze od zraka i trebaju dosta resursa da se pokrecu,a i sam sektor je dosta udaljen (marincima je trebalo skoro mjesec dana da dodju u pomoc) i nakon napada Hive Fleeta,Eldara,Waagha,Chaosa i sad sve to ispocetka sami planeti su vise u banani i resursi su vjerojatno u zajebu :P.Mislim da bi Imperija radje poslala pun kurac guardova i tenkova,,jer Baneblade je prokleto ogroman tenk naspram cak i Land Raidera koji je dosta prakticniji i lakse ga je dofurati.
Anyway ja sam protiv Banebladea jednostavno mi je taj tenk pre OP da se stavi u DoW2..ipak je ovo skirmish type borbe a ne full scale assaulti kao u DoW1

whiskey
09-12-2010, 22:32
Šta se balansa tice ova igra nema više tu šta tražit tako da mislim da sad idu na logiku ubaci šta više kul materijala da više ekipe kupi igru (swarmlord i battlewagon ukazuju na to). Dow 2 se lagano bliži kraju karijere i lagano se rade temelji za Dow 3.

sickpetey
09-12-2010, 22:40
Znaci ciljas na to da probaju isti vrag koji su napravili sa Soulstormom i zajebu cijelu igru :P.DoW3 ce tekSdoci i cak kada dodje DOW2 ce se jos uvijek igrati isto kao sto se DOW1 jos uvijek igra.Nisam protiv kul sadrzaja al ne vjerujem da ce odustati od balansiranja samo zato sto je zadnji nastavak :roll: .
I mnogi se ne bi slozili da se nema sta balansirati..uvijek se ima nesto balansirati :p pogotovo kad dodje ekspanzija

whiskey
09-12-2010, 22:52
Mogu oni "pokušat" balansirat ali ko je god ozbiljno igra multi zna da tu nema nade. Nece zajebat ništa samo ce ubacit više sadržaja kojeg je teško izbalansirat. Meni to odgovara jer mislim da cu igrat samo anihilation partije :)

sickpetey
09-12-2010, 22:58
Kolko je promijena doslo odkad samo poceo igrati vjerujem da za multi ima i vise nego dovoljno nade,balans se drasticno promijenio od dolaska igre do sad.I valjda sam naivan al ipak mislim da ce biti nekog balansa.
Anihilation sucks ass :P svaki put kad igram netko dropa il je debil

whiskey
09-12-2010, 23:05
Ja sam vjeru u balans davno izgubija :P Idem u ekspanziju radi kampanje i radi anihilationa koji ce biti totalni kaos sa novim unitima :)

sickpetey
09-12-2010, 23:06
Mora da nisi igro protiv tyranida u ranim pocetcima :P.
Uvijek ce biti problema sa balansom al da uvijek dolazi do promjena dolazi..samo sto im ponekad
treba malo duze XD

whiskey
16-12-2010, 19:50
Land Raider Redeemer :)

http://community.dawnofwar2.com/blog-po ... and-raider (http://community.dawnofwar2.com/blog-post/multiplayer-unit-profile-space-marine-land-raider)

sickpetey
16-12-2010, 19:59
Meh,the bigger they are,the bigger boom they will make when I blow them with warp

The Boz
16-12-2010, 20:11
Ja i dalje želim IG.

sickpetey
16-12-2010, 20:21
Shvatili smo Boz :D..mozda ih cak i dobijes...veliko...moooozdaaa

whiskey
17-12-2010, 12:37
Boz izgleda da su ti molitve donekle uslišene.. Inkvizicija!! Moguci tieri - 1. Imperial Guard 2. Sisters of Battle 3. Grey Knights :)

Hint zašto inkvizicija jer još je nisu službeno otkrili. Na steamu dodajte Retribution na wish list pa pogledajte ikonicu :)

whiskey
17-12-2010, 20:41
I nikog ne zanima inkvizicija ocito :P

sickpetey
17-12-2010, 22:30
Nope.Kak si znao?

whiskey
17-12-2010, 23:00
http://forums.relicnews.com/showthread. ... nquisition (http://forums.relicnews.com/showthread.php?255827-Our-first-tiny-%28really-tiny!%29-look-at-the-Inquisition)

sickpetey
17-12-2010, 23:07
Nisam mislio kak si znao za taj info.
I da ovdje se nismo bas radovali inkviziciji al ja sam je ocekivao.Ne volim ih,iritiraju me al cu ih voljeti klat..thats that.
Boz nemoj plakati bit ce imperije u DoW 3 :(

whiskey
17-12-2010, 23:11
Ma inkvizicija ce bit baš kul :)

sickpetey
17-12-2010, 23:16
Ne svidja mi se look na toj inqvizitorici..previse perfektno izgleda (eyepatch,scars something?).Al budem vidio kad dodju.Mislim kupit cui
Retribution pa cu vjerojatno isprobati Inqviziciju al ne vjerujem da ce mi se nesto svidjeti.Bolje da su stavili Imperialce al what the heck nemam
nista protiv da koljem proklete witch huntere i ostali sljam :P

whiskey
18-12-2010, 00:33
Jedva cekam svetim plamenom spalit eldarske %icke :)

sickpetey
18-12-2010, 00:54
Uvijek mozeš probati.

Aral
18-12-2010, 09:55
Kul. Brijem da je ova igra već sad puuuno veća nego originalna dvojka ^^

The Fury
18-12-2010, 12:41
Ne svidja mi se look na toj inqvizitorici..previse perfektno izgleda (eyepatch,scars something?).Al budem vidio kad dodju.Mislim kupit cui
Retribution pa cu vjerojatno isprobati Inqviziciju al ne vjerujem da ce mi se nesto svidjeti.Bolje da su stavili Imperialce al what the heck nemam
nista protiv da koljem proklete witch huntere i ostali sljam :P


http://dobrochan.ru/src/png/1008/HeresyStamp.pngS :D

sickpetey
18-12-2010, 16:34
Yeah zbog nekog razloga cesto dobivam te pecate :D

sickpetey
19-12-2010, 22:46
http://community.dawnofwar2.com/blog-po ... ign-heroes (http://community.dawnofwar2.com/blog-post/space-marine-campaign-heroes)

Space marine kampanja sa novim herojima i po meni ruznijim commanderom

whiskey
19-12-2010, 23:25
Mnogima se nije svidila gelom namazana frizura od commandera jer ne paše baš u brutalni warhammer setting tako da to sad izgleda bolje, relic sluša svoje fanove :)

sickpetey
20-12-2010, 02:09
To jest al ovaj je ruzan u losem smislu XD meni je najbolji commander bio onaj iz prvog dawn of wara,njega su napravili kak spada svi ostali commanderi su bili..meh

The Boz
20-12-2010, 02:28
Gabe je bog.

sickpetey
20-12-2010, 02:40
http://img31.imageshack.us/img31/1985/dawnofwar2p.jpg

http://img189.imageshack.us/img189/5151/warhammer40000dawnofwars.jpg


http://img715.imageshack.us/img715/6145/forcecommander1.jpg

Ono starija igra a bolji commander po svemu i glasu i looku.
JW1Yc9ORnsk&feature=related

I dont fear death,for I am fear Incarnate!

+to je jedini commander koji je bio dovoljno pametan da pomaze Eldarima :p pa su ga zato i Harlequini nazvali
"Gabriel of the Hidden Heart"
Mislim je proglasenje njega heretikom,mokri san svakog Inquisitora..sto bi moglo objasniti zasto Inqvizicija dolazi u
DoW2:Retribution posto izgleda da su fakat zapeli za Blood Ravense i Gabriela.

Aral
20-12-2010, 05:09
Ovaj Diomedes izgleda ok, ćelav i pravi bad ass :)

sickpetey
20-12-2010, 05:34
Izgleda ko Creed na methu

Srle
20-12-2010, 11:00
hmmm....malo mi je žao što nema "starih" DoW II heroja...AL i ovako može...jer je Cyrus i dalje s nama...što znači da bi kampanja mogla biti teža...
Al izgleda da će biti dosta dobra prićča, jer očekujem Angelosa i ostale DoW II likove da budu tu negdje...
A ancient lik... sigurno neki od starih...možda čak i sam commander...

sickpetey
20-12-2010, 14:51
Brijem da cu ionako kampanju marinaca odigrat zadnju :P..ono eldars,tyranids...erm..PIRATE ORKZ?

whiskey
21-12-2010, 11:10
Chaos Noise Marines na 00:37 8)

http://www.gamespot.com/pc/strategy/war ... %3Bimg%3B2 (http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwariiretribution/video/6285588?tag=gumballs%3Bimg%3B2)

sickpetey
21-12-2010, 13:44
Theres not enough Blood of Blood God or Sindri in this clip.

whiskey
24-12-2010, 18:49
Šok i nevjerica.. Ipak Imperial Guard 8)

http://forums.relicnews.com/showthread. ... ew-faction (http://forums.relicnews.com/showthread.php?255991-Gamestar.de-confirms-IG-as-new-faction)

Grim
24-12-2010, 19:36
Hah, i SM i IG će biti, awesome. :D

Aral
24-12-2010, 19:58
Može može :)

The Boz
24-12-2010, 20:23
JOY AND JUBILATION!
HAPPINESS! HAPPINESS!
CELEBRATION AND RAPTURE!

Konšiljer
24-12-2010, 20:28
THROUGH TIME OF A VARIETY!
HE SINGS THROUGH YOU AND ME! :pray: :pray:

Srle
24-12-2010, 21:21
SP kampanja owna boga oca (pogotovo zbog exterminatus on Aurelius) ...pogotovo što ćebiti Merrick, on mi se baš dopao u zadnjoj misiji DoW II...i naravno baneblade...
Baš me interesuje hoćemo li ikad otkriti tajne Blood Ravensa...

Malo razočarenje što neće biti "Sivih Vitezova" pogotovo što skoro u isto vrijeme kad i igra dolazi njihov novi codex...

sickpetey
25-12-2010, 06:45
JOY AND JUBILATION!
HAPPINESS! HAPPINESS!
CELEBRATION AND RAPTURE!

Ako ne budes igro protiv mene kad dodje Retribution odricem te se :P

Aral
25-12-2010, 11:24
Malo razočarenje što neće biti "Sivih Vitezova" pogotovo što skoro u isto vrijeme kad i igra dolazi njihov novi codex...
Da, šteta :(

Inače, opet počeo DoW2 i Chaos Rising, takva igra nikad nemože dosadit.

whiskey
26-12-2010, 10:56
Baneblade sickpetey .... told u :)

http://img818.imageshack.us/img818/1143/banebade.jpg

Nada sam se možda nekoj drugoj verziji banebladea tipa stormlord al i ovo je sasvim ok.

Aral
26-12-2010, 11:21
O da, bit će ga predobro vidjet u akciji :pray:

Srle
26-12-2010, 11:44
OMG it is so big
that is what she said last night :D

The Fury
26-12-2010, 11:47
Već vidim kako će IG biti OP na jedno duže vrijeme, it makes me sad :cry:

Grim
26-12-2010, 14:25
cpeXR3rLKTI

Leaked gameplay, nove mape izgledaju odlično, a tek ova brutala od Banebladea. Ova ekspanzija će rulati. :D

Za one koji znaju njemački, evo malo materijala za čitanje.

http://i.imgur.com/sgjDz.jpg

http://i.imgur.com/0y2ye.jpg

http://i.imgur.com/8fwTN.jpg

Aral
26-12-2010, 14:39
Isss :pray:

Srle
26-12-2010, 15:20
Owna bog Khronea
LR, Bane i naravno Trukk...
Koliko malo njemačkog znam minusi u igri su to da nema građevina, i da engine pokazuje gofine...Prvo mi ne smeta jer mi više odgovara ovo od klasičnog RTS-a, a što se tiče drugog, meni i dalje ljepo izgleda...

sickpetey
26-12-2010, 16:32
Već vidim kako će IG biti OP na jedno duže vrijeme, it makes me sad :cry:

Ocemo kasnije postati picture kako warp canoni unistavaju tu oversized igracku?

Forengner
26-12-2010, 16:35
:< ne diraj bejnblejda.

sickpetey
26-12-2010, 16:36
Vas baneblade ce tank shell imati pod abilitye sto znaci da ce svaki eldar moci dodgati taj OP shell :P ,flee of foot ftw..a ja se cak poceo brinuti,i ocekivo sam nesto vece XD,valjda je imperiji ponestalo materijala :P

Forengner
26-12-2010, 16:37
:> onda cemo vas gaziti leman russovima na nitro-giga-uber-galaxy pogonu.

sickpetey
26-12-2010, 16:39
:> onda cemo vas gaziti leman russovima na nitro-giga-uber-galaxy pogonu.

Foregner nisam znao da mozes pokrenuti dow2 :eyebrows:,kupi vise dow 1 da vise mozemo nesto igrati

Forengner
26-12-2010, 16:40
:'( Touché

sickpetey
26-12-2010, 16:42
:'( Touché

Uvijek udaram gdje boli :eyebrows: nego skini steam i kupi vise dow1 imas platinum version i dark crusade po maloj cijeni ne bude pedala :P

sickpetey
04-01-2011, 21:37
Retribution hits the newsstands

As some of the more eagle eyed community members may have noticed the very first hands-on coverage of Dawn of War II: Retribution has started to hit with the inclusion of an all new race with a distinctly Imperial feel. Keep your eyes peeled as we unveil more throughout January including an in-depth reveal on IGN on the 19th!


Eto uskoro cemo sve saznati sta treba :D

M14Ok
06-01-2011, 17:29
Moram vas pitati neš u nadi da ćete me prosvijetliti. Posvuda na svakakvim forumima, websiteovima i uglavnom svugdje gdje je warhammer 40k figurativno provirio svoje rogove vidim da je općenito omiljena rasa, tj. vojska Imperial Guard. I mean WTF????? Mislim, oni su nastali najmanjom dozom imaginationa i možda su općenito lame koliko i Tau. Samo me zanima što svi ljudi vide u Imperial Guardovima da je tako AWESOME? Ako imate ideju naravno.

sickpetey
06-01-2011, 17:53
Ljudi vole imperiju ali oce vise tenkova i topovskog mesa i smatraju uberawesomeomgwtfstrong marince lame jer su prenahypani i OP.
I ja bi radje uzeo IG nego Marince..ali za protivnike tj :D.

M14Ok
06-01-2011, 18:38
Aha. Pa to jest the 41st millennium, i kakve će biti snage ljudi ako ne Astartesi? Jedino za što IG funkcijski vrijede su tenkovi, da, ali kakva je fora u fukken 41. TISUĆLIJEĆU imati hrpu vojnika s cigarette lightersima protiv svega što galaksija nudi. Premalo imaginationa, zato mrzim IG. A sad u Retributionu će bit da će svi ostali osim garde međusobno se dismemberati sječivima a oni će like feeble humies they are sve probleme rješavati tenkovima. LAME.

Čak i za meatshield.

sickpetey
06-01-2011, 18:59
Jebiga tako to ide,malo cemo se najebati sa tenkovima ali ako bude sve oke izbalansirano sve ce biti oke.And ako IG bude ko pravi IG onda ce ih u tier 1 silovati naveliko ako nebudu znali igrati sa njima..ono sta IG ima za obranu u pocetnom tieru? Rofl rifle i granate launcher a ako im neko dodje na melle silovat ce ih zbog lack of armour i lack of weapons..ako ti debili budu mogli ostetiti moje banshie sa bajonetama idem do Relica sa moljotevim koktelom.

Btw lulz ako ce warp spider granata djelovati na Banebladea,big lulz

M14Ok
06-01-2011, 19:07
respek :D

Aral
06-01-2011, 19:26
Da, i mene živo zanima kaj će napravit po tom pitanju...

sickpetey
06-01-2011, 19:30
Bit ce funny igrati u pocetnim tjednima,kladim se u moje lijevo mudo da ce pola ljudi biti IG,ah dobro
treba mi jedna od njihovih kaciga za banner pole :eyebrows: with guard head attached

Grim
06-01-2011, 19:42
http://store.steampowered.com/app/56400/

Retribution je od sada na Steamu raspoloživ za pre-purchase.
Cijena je 29,99 €, te kod pre-purchasea će te se morati odlučiti koji će te od pet mogućih paketa sa "rare gearom" odabrati. Steam exclusive.

Eh sada dammit, da odaberem SM ili IG. :)

sickpetey
06-01-2011, 19:47
Zelio bi boxed al oke.Znaci za 2 mjeseca dolazi or what?
Kul onda cu sljedeci mjesec preorderat mah Eldar edition :P

Grim
06-01-2011, 19:55
Ja se ne mogu odlučiti da li da uzmem IG ili SM, tako da ću uzeti Collectors Edition (40$). Tako da dobijem sve "rare gear" packove, i ostale fenci stvari. :D

http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2011/01/retribution.jpg

sickpetey
06-01-2011, 20:12
Gief the link? Za prepurchase collectora tak da ga sljedeci mjesec narucim :(

Aral
06-01-2011, 20:17
Kako su zakon ovi packovi :pray:

sickpetey
06-01-2011, 20:22
Jedino me boli sto cu mozda morati uzeti sa steama ali budemo vidjeli :(

Aral
06-01-2011, 20:23
Kaj fali Steamu? Jedino kaj nemreš kutiju dobit :D Joj, kak će ova igra rulat.

sickpetey
06-01-2011, 20:39
Dont jinx it O.O,if you do I will have your soul.

M14Ok
06-01-2011, 22:41
Ovaj collector's edition je sexy as hell. Gonna get me some of them Chaos stuff. :D

The Fury
07-01-2011, 21:42
Novosti novosti, za sve vas koji ste izgubljeni u prostoru i vremenu :D
Donosim vam ukratko informacije o igri, što će biti u njoj, koje novosti i sl.
http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/p ... guide&home (http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/portals.php?show=page&name=retribution-buyers-guide&home)

http://www.gamereplays.org/community/uploads/post-152648-1294349589.jpg

Let's start with Retribution itself and what it alone brings to the table:

1. The fancy box art seen above

2. New multiplayer race- Imperial Guard

3. New unit for every existing faction:
* Land Raider for Space Marines
* Battlewagon for Orks
* Autarch for Eldar
* Swarmlord for Tyranids
* Noise Marines for Chaos

4. New campaign with six variants- one tailored for each race

5. New multiplayer maps

6. New Last Stand content

7. No Games for Windows Live

8. Steamworks:
* Matchmaking/networking
* Leaderboards
* Achievements
* Cloud
* Stats

sickpetey
07-01-2011, 22:20
Necu ni igrati dow2 dok ne dodje ekspanzija.Zelim napokon poceti igrati sa normalnim match makingom :P

M14Ok
08-01-2011, 01:09
Noise marinsi su mi nekako premalo za sile kaosa s obzirom na ostale rase.... Dal je sigurno da su samo oni ako netko zna, jer se meni neda tražiti? :D

sickpetey
08-01-2011, 01:17
Ne ljudi kazu da su nasi melleeSbogovi (lol khaine..big unclean je barem nes bolji) awesome pa mi dobivamo noise marines i autarch.We have to deal with it.
Al ono baneblade,battle wagon,onaj tyranid fagg i land raider ce kostati isusa krista pa je velika sansa da bude fail pri izgradnji istog
ako prije toga nisi devastirao neprijateljeve generatroe i barem pola vojske.

The Fury
08-01-2011, 11:51
Ti epic uniti će biti OP garantirano i ne vjerujem da će biti sada preskupi ... Uglavnom balans će biti opet u banani weeee :(

sickpetey
08-01-2011, 12:50
Jesi ocekivao ista vise u pocetnim tjednima :P..glavno da svi whineri dobiju svoje tenkice.

Aral
08-01-2011, 14:19
Nema GFWL...meni dosta :)

M14Ok
08-01-2011, 17:56
Puny Imperial guard hiding in them metal bawkses.

whiskey
08-01-2011, 18:01
Ork ork ork orks :)

Aral
14-01-2011, 09:06
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution Hands On (http://www.eurogamer.net/articles/2011-01-13-warhammer-40-000-dawn-of-war-ii-retribution-preview)
Orkward.

whiskey
14-01-2011, 11:42
Više detalja o Chaos herojima i Noise marincima :)

http://community.dawnofwar2.com/news

Srle
14-01-2011, 12:01
Jel sam ja pogrešno shvatio, jel 16 misija u totalu, ili po rasi...

Aral
14-01-2011, 12:04
Pa, ispada da je u totalu, ali poslije piše da sve to možeš isprobat sa različitim rasama zbog drugačijih završetaka...bog te pitaj kaj su mislili s time.

whiskey
14-01-2011, 12:14
"This time around there six playable race campaigns for the Eldar, Space Marines, Imperial Guard, Ork, Tyrannid and Chaos forces, spread across 16 missions. As yet, it's not clear how much repetition will be involved - and therefore whether players will want to play through the game as all races. "

Loše napisano. Valjda svaka rasa ima po 16 misija, na istim mapama ali sa drukcijim ciljevima.

Aral
14-01-2011, 12:23
Pa pa tome ispada da je tak...ak ne saznamo prije, vidjet ćemo kad zaigramo ^^

sickpetey
14-01-2011, 14:09
Tier 1 knockback units..ti Noise Marinci ce klati majku..nadam se da ce im armor biti vulnerable na mog warlocka i bansheeice.

whiskey
14-01-2011, 14:27
Tier 1 knockback units..ti Noise Marinci ce klati majku..nadam se da ce im armor biti vulnerable na mog warlocka i bansheeice.

Cacophony – The Noise Marines become stationary and produce huge sonic blasts in their vicinity, knocking back enemy and friendly troops.

Šta bi znacilo da se tvoj warlock i bansheeice nece uspit približit :) Sigurno ima neki cooldown pa ces se kasnije moc približit ali vec ce ti falit pola vojske. hahahah

sickpetey
14-01-2011, 14:31
Puno je ljudi mislilo da se warlock ne moze pribliziti..I have my way..i ako budu htjeli biti stacionarni uvijek mogu mirno gorjeti :P..I have my ways..i Rangers ftw..I barem sam mislio da ti znas da warlock i bansheeice ponekad dodju na protvnika prije nego li on i postavi pusku :P

whiskey
14-01-2011, 14:49
Istina no ti si samo spomenija warlocka i bansheeice. Predpostavimo da su noise marinci vec utaboreni i ti želiš osvojit tu poziciju, eldari nemaju jump trupe pa ti jedino preostaju rangeri ali na rangere baciš granate od cultista i doombolt od sorcerera. Šta se tice vatre od warlocka, možda ce napravit neki sitni damage i to je to. Kljucno je da se glavna napadacka tier 1 eldar armija tj. bansheeice potpuno kontrira sa ovim malim trikom. Smells like IMBA :)

sickpetey
14-01-2011, 19:55
We shall see..i vatra nije sitni damage pomocu nje 1 hitam cultiste every time ili ih posaljem placuci doma da se zale svojim bogovima.
Nema pozicije koja nije osvojiva :eyebrows: iako jedna je malo teze osvojiva..ah well..capture all else :P i ubij smrada kad se pomakne..DOH.

whiskey
17-01-2011, 17:14
Još malo pa beta narode :D


Beta announced on dawnofwar2.fr !

it will start the 31 january -> invite only
then 1st february -> retribution precommand
then 8 february -> DOW1 & DOW2 steam owners

it will finish the 24

Pomalo mi je debilno šta vlasnici DoW 2 i Chaos Rising ulaze u bubanj posljednji za betu. Zar nebi oni koji su dali novcanu potporu više puta ranije okusili kolac skupa sa onima koji u preorderali igru, a ne tjedan dana posli?!

sickpetey
17-01-2011, 17:19
8 february :P mozda dobim,ipak imam dow1 i dow 2

The Fury
17-01-2011, 20:32
Dobivaš sigurno 8. februara.
Ja sretan, barem ću vidjet jel steamworks radi :D

sickpetey
17-01-2011, 20:59
Iz tvoje tipkovnice u relicov mail za mene :D

whiskey
18-01-2011, 12:37
Kupih imperial guard omnibus da mi skrati cekanje i poveca hype :) Price su Fifteen Hours, Death World i Rebel Winter. Jel ih ko procita?

sickpetey
18-01-2011, 13:26
Jok ja imam Gaunts Ghost i Ciaphan Cain a to jos nisam ni taknuo jer imam fantasy knjige za čitat :P a te su mi draže jer ima priča o skoro svakoj rasi. Jedino o wh40k sto sam procito je bio The Thousand Sons

whiskey
19-01-2011, 11:20
Beta za sve ako se prijavite na community site do 25.1. Join the fun :)

http://community.dawnofwar2.com/blog-po ... eta-access (http://community.dawnofwar2.com/blog-post/registered-dow-ii-community-members-get-beta-access)

sickpetey
19-01-2011, 14:56
Hm vec imam account pa mi cak ne gine beta i prije 8mog

whiskey
19-01-2011, 20:38
Novi video sa masu novih detalja. Uživajte :)

http://uk.ign.com/videos/2011/01/19/daw ... eo-preview (http://uk.ign.com/videos/2011/01/19/dawn-of-war-2-retribution-video-preview)

Srle
19-01-2011, 21:40
Kako će samo rulat...

sickpetey
19-01-2011, 21:46
Catachani..yuck yuckety yuck yuck

Aral
20-01-2011, 08:38
Kako će samo rulat...
A ne.

A evo i još materijala, Play Your Way in Dawn of War II: Retribution (http://pc.ign.com/articles/114/1144587p1.html).

I da, za svaku rasu je kampanja "ista", odnosno iste su mape ali je iskustvo drugačije. Već vidim kako prelazim sa svih šest rasa...nekoliko puta zaredom :)

M14Ok
20-01-2011, 19:40
Baš me zanima kako će napravit Imperial guardove da ne ginu u stotinama.

sickpetey
20-01-2011, 19:42
Nikako pa ginut ce :D
Jao jedva cekam da isprobam svog warlocka na njima...BLAZING FIRES...SQUAD BROKEN XD.
Jedva cekam da ih cujem kako vriste.

M14Ok
20-01-2011, 19:56
Ste skužili otkud im dizajn za Lord commandera? :D

The Fury
20-01-2011, 20:17
http://community.dawnofwar2.com/sites/dawnofwar2.com/files/images/ig_heroes_bernn.jpg

:pray: :pray: :pray:

demetrius
21-01-2011, 13:33
kolko sam gledo novotarije su imperial guard ,super unit za svaku rasu??

sickpetey
21-01-2011, 13:38
Super uniti idu marincima,orkovima,IGu i tyranidima jer Eldari i Chaos vec imaju avatara i great uncleana. Super jesu i jaki su ali su zato i hebeno skupi primjena im vjerojatno nece biti efikasna.
Tek ce se lakse graditi u 3v3 jer u 1v1 i 2v2 cilj je da se protivnik ubije i izmanevrira prije nego sto ima mogucnosti da napravi te ubojice...a i ako ih napravi ko svaki unit bit ce im potreban support jer su sve sami vehicles (osim tyranida) pa ce biti dosta laka meta za unistiti ako idu bez potrebne potpore.

Srle
21-01-2011, 17:25
video I (http://www.gametrailers.com/video/multiplayer-walkthrough-dawn-of-war/709515)
video II (http://www.gametrailers.com/video/collapsing-world-dawn-of-war/709517)
video III (http://www.gametrailers.com/video/human-nature-dawn-of-war/709519)
za svaki od ovih jedno sto ovih - :pray:

The Fury
21-01-2011, 20:14
IG OP?!

I think yes :cry:

Aral
21-01-2011, 20:36
Prezakon :pray:

sickpetey
21-01-2011, 22:39
IG OP?!

I think yes :cry:

Fury prekini plakati il si me razocaro :P kakav si ti to Warlock da se bojis malih humana.I kad je dosao chaos rising Chaos je bio slightly OP al ne vjerujem da ce IG biti toliko OP. Jedva cekam da vidim kakvi su na battlefieldu :eyebrows: .

whiskey
21-01-2011, 23:56
Meni se isto cine malo više OP sa miniranim bunkerima i turetima koji su jaki protiv svih. Sentinel u tier 1 sa stompom, guardsmeni kojima možeš stopirati retreat ako pogubiš jednog. Manticore izgleda ka uvjerljivo najbolja artiljerija sa najvecim dometom. Da ne pricam o limun rusu koji je kažu najbolji od tenkova, još nisam niti spomenija baneblade.. Beta ce biti imba zanimljiva al problemi ce se popraviti do izlazka igre. Bar se nadam :)

The Boz
22-01-2011, 00:06
Pa gle... u tabletopu Manticore i JEST najbolja artiljerija, Sentinel i JEST najbolji melee tarpit, i Leman Russ JEST najbolji tenk. Stoga ima smisla. IG JEDE SVE!

sickpetey
22-01-2011, 00:24
Pa gle... u tabletopu Manticore i JEST najbolja artiljerija, Sentinel i JEST najbolji melee tarpit, i Leman Russ JEST najbolji tenk. Stoga ima smisla. IG JEDE SVE!

Zato sentinel lako padne protiv AV-a,zato Manticore i melle sa power weaponom pojede,a Leman Russa i nije bas toliko teško razbiti koliko mislis :eyebrows: . Bunkeri i tureti nisu nista posebno i ako se upgradaju moci ce neprijatelji koristiti taj isti bunker a svaka rasa ima posebne nacine da ociste bunker.Evo eldar warlock (immolate/warp),guardian(granate),Ork Commando (granate),choopas (flamer),Stikka bombers( granate),SM(granate/flamer),Chaos (granade launcher) and so on.
Ti bunkeri ako se upgradaju mogu ici protiv tebe jer nije bas tesko bunker ocistiti a ako IG bude htio pod Immolate stitit bunkere do zadnjeg meni nije bed :P. Sentinel ima predobar ability koji ce biti charge holder protiv mellea ali nema preveliki radius znaci ignoriras sentinela...KILL THE SQUSHIES..simple,a i sam cooldown i power usage ce biti veliki pa ako iskoristi taj napad i nadje se bez supporta protiv choopas,bansheea,Warriora,Assault marinca bit ce gg sa Sentinela i odcvikat ce mu te gay noge.
Svi se nesto plasite Banebladea koji ipak i nije tolika mama i kosta pun kurac resursa sto znaci ako se dovoljno jako IG squeeza oni ga nece ni raditi jer kada u end gamu resursi budu scarse on moze birati da radi banebladea i time ne kupuje ostale unite i ima malo para za reinforcement on se moze ujebati jer svatko pametan nece dirati Baneblade osim ako nije sam nego ce skidati addove dok se sam Baneblade ne nadje sam i vulnerable.
Ugl zaboravljate da je ovo takticka igraSi koliko god neprijatelj izgleda OP ili jak uvijek..UVIJEK..ima put da ga se tako izjebe u mozak da se 5 minuta pita wtf just happened.Ako ste mogli igrati protiv early tyranida,i early chaosa i ipak pobijediti na pola matcheva onda ni IG nece biti tolika mama i bojaznost za kakvog ga smatrate..ugl..stand up and fight you freaking cowards.

whiskey
22-01-2011, 00:58
Normalno da ce tebi s eldarima bit lako jer eldari su oduvik bili op. Prezirem tu gamad šiljatog uha više od svog šljama galaksije skupa.

sickpetey
22-01-2011, 01:17
*facepalm* OP....OP!?
Oni su sve samo ne OP...svaka rasa je dobra u rukama onih koji znaju igrati sa njima. Eldare sam tek igro nakon 2 mjeseca igranja a prje toga sam igrao sa Orkovima.
Svaka rasa im dobre i loše strane a ako neznaš iskoristiti svoju rasu kako spada onda nije ni čudo što npr Eldare zoveš OP :roll:

M14Ok
22-01-2011, 09:49
http://www.pcgamer.com/2011/01/20/dow2- ... ast-stand/ (http://www.pcgamer.com/2011/01/20/dow2-retribution-adds-a-new-hero-and-a-brutal-map-to-last-stand/)SYES :D

whiskey
22-01-2011, 11:09
*facepalm* OP....OP!?
Oni su sve samo ne OP...svaka rasa je dobra u rukama onih koji znaju igrati sa njima. Eldare sam tek igro nakon 2 mjeseca igranja a prje toga sam igrao sa Orkovima.
Svaka rasa im dobre i loše strane a ako neznaš iskoristiti svoju rasu kako spada onda nije ni čudo što npr Eldare zoveš OP :roll:


Faceplam?! Ti zaslužuješ bitchslap zbog kolicine neznanja koju donosiš na stol. Ja s dobrim razlogom govorim da su eldari op jer sam odigra više od 500 online 1v1 partija, bija jedno vrime među prvih 100 na laderu. Od svih rasa, od svih igraca najviše sam gubija od eldara i nisam jedini. Pa sad idemo li gledat statisticki to bi znacilo da zaista jesu OP (tyranidi su bili moja rasa).

sickpetey
22-01-2011, 13:28
Dobro necu se svadjati kad si toliko nadobudan. Pošto si toolko dobar mora da govoriš istinu hmm :eyebrows: .
Ja cu se lijepo pokupiti i postati nesto o balansu kada budem bio bolji jer sam 44 mjesta iza tebe bio u 1v1 ladderu a vjerojatno vise u ostalima pa nemam nikakva znanja o cemu govorim..a nisam dugo igro mora da mi je rasa postala killing machine u medjuvremenu.

The Boz
22-01-2011, 13:36
Eldari su OP još od doba 1.0.0.2 prvog DoWa. Ultraspecijalizacija im je trebala biti slabost, ali zbog ubermobilnosti se jednostavno ne osjeti.

sickpetey
22-01-2011, 13:55
A dobro idem onda igrati sa drugom rasom.
Back to the orks

demetrius
22-01-2011, 16:16
Super uniti idu marincima,orkovima,IGu i tyranidima jer Eldari i Chaos vec imaju avatara i great uncleana. Super jesu i jaki su ali su zato i hebeno skupi primjena im vjerojatno nece biti efikasna.
Tek ce se lakse graditi u 3v3 jer u 1v1 i 2v2 cilj je da se protivnik ubije i izmanevrira prije nego sto ima mogucnosti da napravi te ubojice...a i ako ih napravi ko svaki unit bit ce im potreban support jer su sve sami vehicles (osim tyranida) pa ce biti dosta laka meta za unistiti ako idu bez potrebne potpore.

di je deamon pronce,di je bloodthirster?


http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-4 ... er_reset=1 (http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-40000/Chaos/DAEMONS_AND__BEASTS?filter_reset=1)

http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer/W ... MMOTH.html (http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer/Warhammer_Monsters/CHAOS-WAR-MAMMOTH.html)


nije ni čudno da mi se 2 ne sviđa kad su pola jedinica van izbacili,umjesto da su sve jedinice iz soulstorma prebacili u 2,nisu sve rase trebali,dark eldar i sisters mi nisu nešto,s obzirom kako izbaciju expanzije bit će još rasa,kolko uopće rasa planiraju??

whiskey
22-01-2011, 16:17
Ha! Nakon dugo vrimena bacija sam jednu 1v1 i natira apotekara sa tipicnom apotekarskom taktikom da rage quita. Genestealeri sa ukljucenim frenzijem (global ability od ravenora koji draina helte ali povecava damage) + frenzy regeneracija od genestealera + ogromni dmg = assault marinci i apotekar sasjeceni napola. Još moram nadodati da je i ravenor ima dmg synapse i andrenal gland wariori su bili tu koji isto synapsom povecaju helte i dodaju malo dmg-a šta genestealeri jako vole. Gušt :)

The Fury
22-01-2011, 17:55
Ultraspecijalizacija im je trebala biti slabost, ali zbog ubermobilnosti se jednostavno ne osjeti.

To se slažem. Eldari su jako dobri ali nisu OP. Kroz cijeli dow2 svaka rasa je imala svoje uspone i padove. Na samom početku su bili eldari i sm jaki, pa nidovi duže razdoblje, pa ono sranje sa shieldom (GU spam i falcon,, bubble boy FC) te onda nebalansiran chaos (u početku pojavke).

whiskey
22-01-2011, 18:22
4 rase je teško izbalansirati. 5 rasa je jako teško izbalansirati. 6 rasa je nemoguce izbalansirati.

Btw jednog dana želim vidit ovog tenka u igri :)

http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-4 ... ENDER.html (http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-40000/Imperial_Guard/Imperial_Guard_Tanks/MALCADOR-DEFENDER.html)

The Boz
22-01-2011, 18:23
Malcador mi je forica, ali Macharius mi je potpun <3. Pocket Baneblade FTW!

sickpetey
22-01-2011, 18:30
[quote="The Boz":4r8rp6oc]Ultraspecijalizacija im je trebala biti slabost, ali zbog ubermobilnosti se jednostavno ne osjeti.

To se slažem. Eldari su jako dobri ali nisu OP. Kroz cijeli dow2 svaka rasa je imala svoje uspone i padove. Na samom početku su bili eldari i sm jaki, pa nidovi duže razdoblje, pa ono sranje sa shieldom (GU spam i falcon,, bubble boy FC) te onda nebalansiran chaos (u početku pojavke).[/quote:4r8rp6oc]

Bio u dowu kada su tyranidi bili na snazi :D to su bili masakri..jednom sam se natezo sa Tyranid playerom 50 minuta..najduzi 1v1 mec u povijesti mog igranja..i mogu reci skoro sam zaplakao kad sam napokon ubio gada.

demetrius
22-01-2011, 20:29
4 rase je teško izbalansirati. 5 rasa je jako teško izbalansirati. 6 rasa je nemoguce izbalansirati.

Btw jednog dana želim vidit ovog tenka u igri :)

http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-4 ... ENDER.html (http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-40000/Imperial_Guard/Imperial_Guard_Tanks/MALCADOR-DEFENDER.html)

ako još igraš soulstorm probaj ovaj mod ima dosta tenkova

http://forums.relicnews.com/showthread. ... elp-Wanted (http://forums.relicnews.com/showthread.php?254354-Ultimate-Apocalypse-%281.61%29-Cylarne-s-Retired-Help-Wanted)


kako se ne može balansirat,može i 50 rasa,primjer sad ne znam imena space marine squad bilo koji,domet taj,hitpointsi ti,melee damage taj,i sve ostale rase opozit toj jedinici imaju iste postavke,iste hitpintse,isti domet,isti melee damage isti weapon damage.

The Fury
24-01-2011, 21:48
Za ufuravanje u IG.
Savjet, pojačajte do kraja :pray:
0:46 pa taj dio prebrutalan :pray:

HSR9W8g6ak8&feature=related

whiskey
24-01-2011, 23:11
Brutalni fanatici :)

Imperijalna garda je tako epic, pogotovo kad citas knjigu i igraš ultimate apocalypse soulstorm mod :)

Aral
25-01-2011, 08:48
Meni oni nisu baš nekaj posebno...moja furka je Tau :)

The Fury
26-01-2011, 21:18
Informacije o novim unitima za IG:

Guardsman Infantry Squad
-> Basic ranged combat unit effective against other ranged forces but weak in melee. Can be upgraded with a Sergeant and a Commissar which increases the squad size.
http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/p ... squad&home (http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/portals.php?show=page&name=what-we-know-guardsman-infantry-squad&home)

Sentinel
-> Fast and maneuverable vehicle that is fragile and vulnerable to small arms fire. Ideal for contributing to ranged fire fights or kiting melee units.
http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/p ... tinel&home (http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/portals.php?show=page&name=what-we-know-sentinel&home)

Manticore
-> Mobile artillery unit that fires missile barrages.
http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/p ... icore&home (http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/portals.php?show=page&name=what-we-know-manticore&home)

sickpetey
27-01-2011, 06:53
Guardsmeni ce biti super oni nikad i nisu bili neki pretezito los unit i u rukama dobrog igraca ce raditi cuda.Sentinel ce biti od super pomoci da ih brani od melee rushuova orka i tyranida al ipak sa malo nepaznje guardsmeni ce padati ko ludi. Svidja mi se sto ce ih biti 12 jer ipak su guardsmeni trebali biti swarm i to je nekako trebalo biti stavljeno i hormagauntima ali zbog svoje moci mislim da je bolje da ostanu kakvi jesu.
Sad Manticore ce biti ko suho zlato :D ako mu se ista priblizi sto mu moze raditi damage onda ce ga vjerojatno unistiti,nego nisam shvatio..max range do centralnog VP? Pa to je pola mape...ja se nadam da je on mislio da je max range kao udaljenost 1 Vp pointa do drugog jer pola mape mi je previse..mislim znam da ce trebati view range but still.Al dobro time bi onda problem zbog malo healtha bio manji I guess.

demetrius
28-01-2011, 17:38
http://community.dawnofwar2.com/forums/topic/44973

cjene za Dawn of War II: Retribution Collector's Edition

The Fury
29-01-2011, 14:21
http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/ ... ition.html (http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/PCDA19-Dawn%20of%20War%202%20Retribution%20Collectors%20E dition.html)

Ja sam našao još tu stranicu.

Gdje je najbolje uzeti collectors edition, a da dostavljao kod nas?

demetrius
31-01-2011, 15:26
tamo di je najjeftinije.

whiskey
31-01-2011, 20:17
Livestream beta :)

http://www.livestream.com/n8crawlerLIVE

sickpetey
31-01-2011, 23:49
A lol švabski Hive Mind XDDDDD skoro sam umro

Ova jedna od novih mapa je sex :pray:

Grim
01-02-2011, 17:45
Beta počinje za 1 h i 15 min, već vidim da ovu noć neću spavati. :D

whiskey
01-02-2011, 23:02
Lansiranje bete je ispalo potpuni fijasko.. Site je down vec 4 sata, za dobit key morate otic na steam chat, kliknut jednog lika i nadati se da ce vam poslat key. Alternativa je registrirat se na thq i od tamo pokrenit proces za key ali site je preopterecen i nema teorije upast. Ukratko uz steam i community site moram napravit dodatni account! Mislim ludilo od thq-a, amatercine :)

Grim
01-02-2011, 23:13
Očito nisu očekivali da će toliko ljudi navaliti na betu. Uglavnom, nabavio sam key, igra će mi se skinuti za 2h. Sada razmišljam dali da čekam ili da odem spavati. :)

whiskey
01-02-2011, 23:19
Preorder ili?

Grim
01-02-2011, 23:22
Nope, od onog lika iz THQ-a, pošto nabavljam Collector's Edition, a sa njime ne mogu u ovu betu.

whiskey
02-02-2011, 00:01
Ljudi dobiju nakon pola sata key od tog lika... Ja sam dobija nakon 3 sata! Napokon se skida :)

M14Ok
02-02-2011, 01:31
Igrao Gardu, Nidse i Chaos na beti. Meh. Needs a LOT of polishing. Nisam neki expert, al ovo što su napravili ko da im je sve bilo preko k***a. Sve IG jedinice u squadu izgledaju isto, animacije su još nepotpune, Baneblade očekivano OP, Leman Russ također. Nekako na anhiliationu baze trebaju puno dulje da se unište. Swarmlord je nešto najbolje na svijetu i noise marinesi sa Cacophony pwnaju. Sve, u svemu, znam da je beta, al, meh.

Grim
02-02-2011, 03:22
Oh shit, zaspao sam. Bacam se na igranje.

Aral
02-02-2011, 05:02
Oh shit, zaspao sam. Bacam se na igranje.
lol :) brzo brzo

whiskey
02-02-2011, 10:02
Patch

Beta 3.3 fixes

* The Lord Commissar’s Inspire Terror no longer instantly kills squad members. It now does 300 damage to an entity.

Nisam niti isproba taj skill, a vec ga izbacilo :)

sickpetey
02-02-2011, 10:27
Autarch= epic win...ne samo da je samo pozivanje devastirajuce nego moze se jos jednom to napraviti plus ima stit i exetuoner pa je ko double warlock samo sto ima heal i leap
Evo skinuo pre sat vremena i odigrao u beti protiv 2 imperiala i jednog eldara. Znao sam da ce warlockov flame ability unistavati imperiale.

A da o devastatori ni ne pricamo. Nisam mislio da ce Autarch biti toliko dobar :3. Ne ja se tresem prije svakog mecha od uzbudnjenja :D. Danas navecer cu probati malo i 2v2 i team battle zasad cu malo masakrirati po head to head

whiskey
02-02-2011, 11:05
Swarmlord je najkul unit ikad! Toliko je koristan i ucinkovit da je to cudo jedno :)

sickpetey
02-02-2011, 11:31
Meh nedajem ja ljudima ni da dodju do tier 3 XD al u 2v2 i 3v3 ce biti pokolji nakon 10 minuta igre il manje

whiskey
02-02-2011, 12:02
Svi novi uniti su odlicni. Upravo sam isproba land raidera i jedino šta mogu reci je OMG :) Dow 2 engine i warhammer tenkovi = vlaga

sickpetey
02-02-2011, 15:14
Dow2 mi nije davao da si stavim performanse na vise od low....sad igram betu...u 6 ujutro primjecujem "wtf why is everything...shinier?"..kad ono sve ide na high :D...nadam se da kad dodje puna igra da ce mi isto dati da igram na high (i ne laga mi cak u online igrama).

Grim
02-02-2011, 16:58
Isse, koje je čudovište ovaj land rider. :)

The Fury
02-02-2011, 17:22
Sve ću vas da vas bijem !!!!

Nema za mene keya :cry:

sickpetey
02-02-2011, 17:25
Lulz..onda jos neces saznati kako je Autarch kulan :P a i ostali uniti.

M14Ok
02-02-2011, 22:18
Malo mi jedino smeta što noise marinesi sa cacophony odbijaju i friendly jedinice. A sa blastmasterom ubijaju sve pred sobom. Sve. Pola vojske sam si tako ubio. Al sam uništio bastion u 15 shooteva.

whiskey
02-02-2011, 22:20
Ajme šta gubim sa imperijal gardom. Triba dobro izvježbat protiv ai-a, samo upozoravam :)

xrrCY7dgaqs