PDA

Pogledaj cijelu verziju : DVD čitač ne učitava diskove



zvone.os
15-08-2010, 13:39
Ovako ljudi trebam vašu pomoć

imam DVD čitač, LG GSA-H55N koji ne učitava pržene CD-ove, neznam do čega je problem, ali znam da sam čitač nije neispravan, jer učitava sve originialne cdove/dvdove koje ubacim

dali je neko imo sličnih problema, ako je to riješio hvala na pomoći...

fear
15-08-2010, 15:11
Izgleda da ti je laser koji čita medije otišao.
Postoji razlika između oriđiđi i prženih medija zato ti originale očitava a pržene ne.
Kolko ti je prža stara?

zvone.os
15-08-2010, 17:31
stara je otprilike 2 godine

e da jedno pitanje, ako postoji razlika i kako učitava originalne diskove, zašto recimo neće učitat Enterov CD, čiji su cdovi naravno oriđiđi? :D

Niko Bellic
15-08-2010, 17:48
Uzmi pržu i popni se najviše što možeš...
Baci pržu.
Neopisiv gušt.

zvone.os
16-08-2010, 13:49
:D :D :D Dobar savjet :thumbs2:

ma stavio sam neku novu pržu, sad ide a onda čemo vidit kasnije :)

witffA2.0sC
18-08-2010, 23:43
imam DVD čitač, LG GSA-H55N koji ne učitava pržene CD-ove, neznam do čega je problem, ali znam da sam čitač nije neispravan, jer učitava sve originialne cdove/dvdove koje ubacim


To sto ne cita przene cedeove i nije nekli problem, veci bi problem bio ako ne cita ni dvd+-r/+-rw :D
Leca odlazi, mala je vjerojatnost da je samo prljava, pa cita ono sto joj je lakse a izgleda da su original CDovi "laksi za procitat".

bruno123
19-08-2010, 09:18
Ovako ljudi trebam vašu pomoć

imam DVD čitač, LG GSA-H55N koji ne učitava pržene CD-ove, neznam do čega je problem, ali znam da sam čitač nije neispravan, jer učitava sve originialne cdove/dvdove koje ubacim

dali je neko imo sličnih problema, ako je to riješio hvala na pomoći...


pa moj susjed imao isto tako preblem ali mu je bio ispravan citac za orginal cd/dvd (pa zato ubaci u komp novi ili rezerni citat/przu :fof: )

ja imam przu vec 4 godine koliko mi je i komp star i sve je ok malo sporije ucitava kojih sec dvije vise i ja sam zadovoljan :eyebrows: