PDA

Pogledaj cijelu verziju : Black Ops



bloodyakafuzz10n
14-08-2010, 01:07
Obozavatelj sam CoD serijala (sto se tice IW-ovih remek-djela) al sluzbeno objavljujem da MI SE *EBENI TREYARCH GADI!!!!!!!!!!! IDIOTI NISU MOGLI SMISLIT NIST BOLJE OSIM ONOG PROKLETOG AUTIĆA KOJIM UPRAVLJAŠ! AK USPOREDITE BO I MW2 VIDJET CETE SVE ONO ISTO TIPA +50 HS ITD. IDIOTI! PROKLETI PLAGIJATORI! IW MORA NES NAPRAVIT DA BI OVI DEBILI TO KOPIRALI. CoD3 I CoD5 IM JE BIO EEEEEEEEPIC FAIL. PA ZASTO ACTIVISION DAJE OVIMA DA RADE CoD???????!!!!!!! ZBOG HRPE LOVE KOJU CE NAMAKNUT S TIM DA CE IGRICA BIT MANJE IGRANA OD CoD-a 2???!!!!!! ŽIVIO IW, WEST I ZAMPELLA!!!!

/to sam prvo pomislio kad sam vidio trailer, nemojte zamjerit/

link za trailer: h_fsM6LBi54

bloodyakafuzz10n
14-08-2010, 01:11
ne kazem da ce igra bit losa, naprotiv, samo ocu rec da nis originalno ne mogu smislit (makar nisu za WaW koja je bio losa WW2 kopija CoD-a 4, a u traileru se vidi samo novi auto-bomba.. ROFL)

Nodakim
14-08-2010, 01:11
Zaraditi će novce u godinu dana koliko će ti i tvoji potomci zaraditi u sljedećih 200.
Sada se zapitaj,zašto!?

Razzarach
14-08-2010, 01:13
lol fejlas.
Sta se nije iw raspo il nes tako?
Black Ops ce valjda bit dobar.
Igra nije ni izasla a vec ju se pljuje :S

bloodyakafuzz10n
14-08-2010, 01:15
nije se iw skroz raspo, al ce i ostatak pravit igre bolje od Treyarcha, mozd nisam trebo ovak napisat, al cinjenica je da nis inovativno nemaju... kopije i samo kopije... ponavljam, igra nece bit losa, al sudeci prema ovom teaseru, nema nis inovativno...

btw, kategorija se zove pljuvacnica, i ono sto sam pomislio, to sam napiso...

W3DR4N
14-08-2010, 01:30
Kontradiktivan si. Na stranu hoće li autić biti dobar ili loš dodatak pucačini, ne možeš mu osporiti inovativnost. Ja to nigdje nisam vidio, stoga je inovativno, zar ne?

Electromaster
14-08-2010, 01:36
Kontradiktivan si. Na stranu hoće li autić biti dobar ili loš dodatak pucačini, ne možeš mu osporiti inovativnost. Ja to nigdje nisam vidio, stoga je inovativno, zar ne?
Nisu li slične fore bile i u Frontlines: Fuel of War?
A sigurno se takvo nešto može naći i u još ponekoj igri...

Other than that, meh, fora trailer, ali dosad sam se već zasitio Poziva Dužnosti.
Od konkretne kritike pak, najviše mi je u oko upala nepotrebna količina... Svačega koja se pojavljuje na HUD-u. Ne lajkam.

solo
14-08-2010, 02:07
Šta vi očekujete neku revoluciju u tom CoD-u?? Ionako svi pljujete po svim nastavcima a pogotovo po ovom a još nije ni izašo. Otkrili su samo neke stvari, osobno ni meni se nesviđa taj autić ali šta znaš kako ce na kraju ispast, ima tu puno potencijala. Ionako ce napravit neki mod kao npr. "pro mod" s kojim ce sve izbacit i warovi ce se igrat sa 3 puske :( (fuj). Više bi volio da poprave bugove u dvojci nego da izmišljaju nešto inovativno...

McPingvin_v2.0
14-08-2010, 09:38
Kontradiktivan si. Na stranu hoće li autić biti dobar ili loš dodatak pucačini, ne možeš mu osporiti inovativnost. Ja to nigdje nisam vidio, stoga je inovativno, zar ne?
Nisu li slične fore bile i u Frontlines: Fuel of War?
Da, to je bila jedina nova (i jedina dobra) stvar u igri :D

Rang€r
14-08-2010, 09:41
lol inače svi codovi od cod2 su tolko jebeno inovativni, da je ovaj fail odma na startu, jelda?

solo
14-08-2010, 13:32
Ti si ionako hejter pa me ni nezanima tvoje mišljenje :) .

Raz
14-08-2010, 13:59
lol inače svi codovi od cod2 su tolko jebeno inovativni, da je ovaj fail odma na startu, jelda?

Wat? CoD je već od jedinice nemaštovit... no uspijeva kao takav, jer ga iz prosječnosti izvlači vrhunska filmska atmosfera.

That said, pošto je to jedna od igara koja ne mijenja gameplay mehaniku niti nudi išta novo osim "skina", očekujem barem nov setting koji će me držati zaokupljenim za vrijeme igre. Zadnjih par CoD naslova nažalost to nema, tako da ništa od igranja... barem dok se ne pojavi neki Sci Fi, WW1 ili nešto još neobrađeno u CoD serijalu.

Jašar
14-08-2010, 15:37
Izgleda mi kvlt. Ruski nož, samostrel, autić, onaj vrag s kamerom...očekivao sam daleko manje od toga :)

Rang€r
14-08-2010, 15:42
Ti si ionako hejter pa me ni nezanima tvoje mišljenje :) .
da hejter sam, a parsto puta sam lijepo argumentiro koji kurac nevalja s cod serijalom, ali neee hejter sam e.


lol inače svi codovi od cod2 su tolko jebeno inovativni, da je ovaj fail odma na startu, jelda?

Wat? CoD je već od jedinice nemaštovit... no uspijeva kao takav, jer ga iz prosječnosti izvlači vrhunska filmska atmosfera.

That said, pošto je to jedna od igara koja ne mijenja gameplay mehaniku niti nudi išta novo osim "skina", očekujem barem nov setting koji će me držati zaokupljenim za vrijeme igre. Zadnjih par CoD naslova nažalost to nema, tako da ništa od igranja... barem dok se ne pojavi neki Sci Fi, WW1 ili nešto još neobrađeno u CoD serijalu.
sarkazam.. :(

W3DR4N
14-08-2010, 16:52
Prvi Modern Warfare je najviše podigao letvicu za standard FPS-a, brojnim inovacijama u multiplayer sistemu i mehanici igre.

Razzarach
14-08-2010, 17:31
Prvi Modern Warfare je najviše podigao letvicu za standard FPS-a, brojnim inovacijama u multiplayer sistemu i mehanici igre.
Hmm. Istina.
Kod Black Opsa ce ljude raspizdit diveanje. a cak i u cetvorci i dvojci svi seru za divere ^^

Rang€r
14-08-2010, 18:09
Prvi Modern Warfare je najviše podigao letvicu za standard FPS-a, brojnim inovacijama u multiplayer sistemu i mehanici igre.
lol

The Fury
14-08-2010, 23:16
That said, pošto je to jedna od igara koja ne mijenja gameplay mehaniku niti nudi išta novo osim "skina", očekujem barem nov setting koji će me držati zaokupljenim za vrijeme igre. Zadnjih par CoD naslova nažalost to nema, tako da ništa od igranja... barem dok se ne pojavi neki Sci Fi, WW1 ili nešto još neobrađeno u CoD serijalu.

+1

MW jest zapravo malo odskočio od prijašnjih nastavaka. Ali je sve je to jako slično. Isto sranje drugo pakovanje.

Razzarach
14-08-2010, 23:44
That said, pošto je to jedna od igara koja ne mijenja gameplay mehaniku niti nudi išta novo osim "skina", očekujem barem nov setting koji će me držati zaokupljenim za vrijeme igre. Zadnjih par CoD naslova nažalost to nema, tako da ništa od igranja... barem dok se ne pojavi neki Sci Fi, WW1 ili nešto još neobrađeno u CoD serijalu.

+1

MW jest zapravo malo odskočio od prijašnjih nastavaka. Ali je sve je to jako slično. Isto sranje drugo pakovanje.
Hmm pa bas i nije. velika je razlika izmedju cod4 i cod2. a kamoli od nekih metuzalema poput cs.

Rang€r
15-08-2010, 18:08
lol de mi molimte reci razliku u gameplayu između cod2 i cod4 :)))))))