PDA

Pogledaj cijelu verziju : slika tamna



tunned
12-08-2010, 01:27
imam problem sa slikom na kompjuteru
dakle , kad god otvorim neku sliku ona je tamna i slabo se vidi, kao da je " contrast " smanjen?
ostalo je sve dobro, dakle samo su slike tamne..

zna li tko problem? :shock:

C
12-08-2010, 10:17
Samo slike? Misliš kada sliku otvoriš npr. u Photoshopu, ona bude tamna? Ili uvijek sve bude tamno, npr. kada ju postaviš i za background?

tunned
12-08-2010, 12:09
Samo slike? Misliš kada sliku otvoriš npr. u Photoshopu, ona bude tamna? Ili uvijek sve bude tamno, npr. kada ju postaviš i za background?
svaka slika je tamna

gdje god da je otvorim

i kad gledam na netu, ili na kompu.... :evil:

C
12-08-2010, 13:07
Koji monitor? Ako je neki CTR, vjerojatno je malo otišao. :)

croat1gamer
12-08-2010, 13:15
Gumbi na monitoru.
Touch them.

Vjerovatno je netko snizio brightness.

tunned
12-08-2010, 16:24
Gumbi na monitoru.
Touch them.

Vjerovatno je netko snizio brightness.

ctr je

brightness je pojacan do kraja.. :(

C
12-08-2010, 17:57
Sine, provjeri sve, PC, drivere, kablove itd. za svaki slučaj, ali ja mislim da ti je jednostavno monitor otišao. Recimo od mog frenda je otišla crvena boja, tj. umjesto crvene boje je crna boja. Ono, čudni problemi s tim CTR-ovima, a te pizdarije sa bojama i svjetlosti jednostavno kod CRT monitora padnu kad'-tad', pa ga je potrebno otvoriti i to ručno dignuti, ništa strašno.

tunned
12-08-2010, 18:35
Sine, provjeri sve, PC, drivere, kablove itd. za svaki slučaj, ali ja mislim da ti je jednostavno monitor otišao. Recimo od mog frenda je otišla crvena boja, tj. umjesto crvene boje je crna boja. Ono, čudni problemi s tim CTR-ovima, a te pizdarije sa bojama i svjetlosti jednostavno kod CRT monitora padnu kad'-tad', pa ga je potrebno otvoriti i to ručno dignuti, ništa strašno.


otkad sams tavio nove sustave tamne su mi slike

prije je bilo sve dobro...

GeraltofSmeg
12-08-2010, 18:45
slika, tamna, apis mellifica

tunned
12-08-2010, 18:52
slika, tamna, apis mellifica
?? ??

C
12-08-2010, 19:58
Velim, provjeri sve, pa ćeš onda moći utvrditi u čemu je točno problem.
Recimo spoji taj monitor na neki drugi PC, pa vidi. Provjeri kablove i sl. Pa valjda to znaš.