PDA

Pogledaj cijelu verziju : X-files.



Forengner
11-08-2010, 21:25
Po meni odlicna,zanimljiva,uzbudljiva serija.Vase misljenje?
Film mi nije nista specijalno,ali heck,ipak je to X-files film...
Dosta zanimljivih i spooky teorija su imali u dosadasnjim epizodama.

The Boz
11-08-2010, 22:00
Serija je mnogo zakon. Filmovi mnogo manje.
Ja sam jedan od rijetkih koji su voljeli sedmu sezonu. Zapravo, obožavam tu se. U njoj su 4 najdraže mi epizode X-Filesa. Prva, druga, treća i četvrta sa Top 5 popisa. Šteta što je Fox otišao nakon toga. Serija nije bila ni približno ista nakon toga.

Electromaster
11-08-2010, 22:19
Gledao hrpu random epizoda kad sam bio manji, pola toga se ni ne sjećam. >_>
Kakogod, serija je svojevrsni klasik. Definitivno ću pogledati cijelu jednom. :3

Peyo
11-08-2010, 23:07
Imam svih 9 sezona.... samo treba naći tolko vremena da se sve to pogleda. 9 sezona = 202 epizode = 202 * cca 45 min = 9090 min / 60 = 151,5 h / 24 = 6 dana i 6 noći i nešto kusura (Znać ccai tjedan dana bez prestanka) :|

Chupacabra
11-08-2010, 23:27
pogledao tonu epizoda, sve su mi bile genijalne, stvarno vgg serija. Nego, sjeca li se itko one sa onim starcekom koji je predvidjao kako ce tko umrijeti? Ili tek ona sa ubojitom sjenom jednoga covjeka? A ona u kojoj nevidljivog covjeka zazi kamion hihihihi

Ja i stari smo mnogo gustali. Bravo Forenger!

Raz
11-08-2010, 23:39
Gledao seriju još kao klinac. Ne sjećam se previše detalja osim da je bila u večernjem terminu i da sam se svaki puta naježio kada bi vidio opening. Mislim da mi je čak par puta zadala noćne more. :)

vdmtY0vux30


Film sam pogledao ne tako davno... nije mi nešto.

Forengner
12-08-2010, 09:51
Jao kad se setim epizode sa indijanskim vukodlakom.Btw,ako neko ima vremena,imate seriju na Sci-fi kanalu,termin ne znam sa sigurnoscu,cini mi se oko 21-22 a reprize oko 1.Proverite.Mada,daleko su odmakli.

gothic45
14-08-2010, 02:38
Gledao hrpu random epizoda kad sam bio manji, pola toga se ni ne sjećam. >_>
Kakogod, serija je svojevrsni klasik. Definitivno ću pogledati cijelu jednom. :3

Isti slučaj kao kod citiranog kolege.

Aerial
14-08-2010, 19:51
Kad sam bio klinac, starci su mi branili gledati X-filese jer "je glupa i strašna fantastika", pa je vrhunac bio gledanje reklamnog spota na HRT 1 nakon Dnevnika (uz obavezan ponovljeni komentar stare "Bože Isuse, kakve gluposti ovo izmišljaju"). :D

Kad su mi se konačno testisi spustili iz trbuha u mošnje mogao sam napokon početi gledati seriju, i naravno, postao instant fanboy.

Jedna od najuznemirujućih scena koja mi je ostala u sjećanju (tj. do prije par mjeseci kad sam na YouTubeu pogledao istu, i shvatio da se radilo o jednoj od onih humorističnih epizoda) je kad lik po noći vozi nekakav SUV i na cesti ugleda neko ogromno, demonsko biće kako kažnjava dva gray aliena.
Lik, koji se zvao Rocky, se usere u gaće i sakrije ispod volana, a ta sotonjara se polagano približi autu i izusti dubokim glasom "Rockyyyy....".

Epic epizoda :pray: :D

Jopax
15-08-2010, 01:34
To mi je jedna od najdražih epizoda, totalno random gluposti valjaju u njoj, najjače je kad prepričavaju i svatko svoju verziju da, ili kad tog svjedoka posjete ljudi u crnom XD

Nego, imam slična iskustva što se tiče djetinjstva, sporadično kad bi uhvatio neku epizodu i isprepadalo bi me većinom, a kad je prošle godine repriza bila onda sam pratio koliko sam mogao, mnogo dobra serija, mnogo

C
09-09-2010, 00:36
Cijelu seriju sam odgledao dva puta. Dobri su.

W1k1n6
10-09-2010, 14:07
Ja imam jako podijeljeno mišljenje. One epizode koje su bile tvrdi SF su mi bile OK, ali kad bi otišle u neke fantazije nisu mi se baš dopadale. Nekako je previše toga nagurano, meni bi bila bolja serija da se držala samo vanzemaljaca, no onda ne bi bilo toliko sezona :)

keko
10-09-2010, 15:30
Predobra mi serija, volim i SF, ali i neke paranormalne stvari koje se pojavljuju u seriji, tipa demoni, duhovi itd.

C
10-09-2010, 21:43
Ja imam jako podijeljeno mišljenje. One epizode koje su bile tvrdi SF su mi bile OK, ali kad bi otišle u neke fantazije nisu mi se baš dopadale. Nekako je previše toga nagurano, meni bi bila bolja serija da se držala samo vanzemaljaca, no onda ne bi bilo toliko sezona :)
Jbga, nisu imali inspiracije, ne možeš snimiti toliko puno epizoda samo s vanzemljacima, trebala su im još i neke dodatne priče. :)
Ta serija je stara koliko i ja, čak je i dobra za svoje godine. :D

Niko Bellic
10-09-2010, 22:17
Tako mi se zove folder u koji trpam "one filmove". Morate priznati da sam bio maštovit. :D

Lord Ragnarok
11-09-2010, 10:20
izuzetno :thumbs2:

Lord Coldwolf
14-09-2010, 05:42
Zgodna serija koja je zapakirala dosta starih priča o demonima i sličnim nebulozama iz raznih kultura i unazad par desetljeća novih priča o alienima, zavjeri vlade i sl.