PDA

Pogledaj cijelu verziju : User accounts



croking1994
10-08-2010, 15:01
E ovako imam jedan account na laptopu.Jer mi više njih ne treba i danas cistim laptop od svih shit0va sta ima na njemu i odem u Control Panel-->User Acccounts2 i tamo pronađem josš neka dva acoounta koja uopce ne postoje na laptopu ja se jer ih nema na logon screenu.Ja se ne kuzim previse u informatiku (mislim znam dosta toga, nije da ništa neznam) pa mi recite jel to mora tamo bit ili sta da s tim radim.

Owako izgledaju: 1.HsUser_SQz1vn3Leqs---->Administrators
2.ASPNET--->Users

C
10-08-2010, 20:33
Taj drugi user je sigurnosni i ne trebaš paničariti oko njega, a prvi ne znam. Prvo sredi u Acc 1, onda u Acc2, i onda s nekim alatom tipa RegToy (potrudi se strogo raditi glede Acc-a u njemu, i ne čeprkaj po drugim stvarima unutar tog programa, da ne pošalješ PC u Pičkovce, a to ti je jedno malo mjesto odmah do Pripizdine). Usput imaj uključenu opciju da vidiš skrivene foldere i fajlove. Vjerojatno imaš XP, pa komuniciraj s Documents and Settings-om.

Sickmanno1
10-08-2010, 20:51
Pa prvi je Admin user? Zar ne :?

C
10-08-2010, 22:02
Ne mora značiti, jer možeš kreirati više usera s Admin ovlastima. Kao onaj moj virus, pokreneš ga i on kreira user po imenu Hack, s Admin ovlastima.

croking1994
11-08-2010, 08:12
Ne kod prvog pise Users.al nema veze ako nije nista lose