PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTA RP



Mravojedjed
09-08-2010, 20:51
Aha,da,evo mislim si bilo bi lijepo napravit RP o vašem životu u Liberty Cityu. Evo,ja bum prvi sa svojim groznim piskaralskim mogućnostima!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U Liberty City sam došao prije tri godine. Dopustite me da vam ispričam svoju priču.

Prije tri godine bio sam uzoran član NYPD-a (NYPD=New York Police Department),no onda..onda se nešto strašno dogodilo. Moj partner i ja smo lovili jednog imigranta Juana Gonzalesa. On je dilao drogu no večinom je bio bezopasan,pa je vrijedilo pravilu "Ne napadaj,osim ako si i sam napadnut". Za priču je važno znati da je bilo 23:13 sati. Upali smo u krivi stan i bio je priličan mrak. Muškarac je izlazio iz sanitarnog čvora,i držao je novine-u mraku je izgledalo kao oružje! No nismo napali,več smo standardno povikali da spusti oružje,što on i jeSučinio,no dignuo je stolicu i udario mog partnera po glavi. Pao je u nesvijest,udario na rub stola,i na mjestu preminuo. Izvadio sam svoj pištolj i zapucao prije nego što je stigao napasti i mene. Pucanj je probudio i ženu koja je izašla iz i ja sam instinktivno-zapucao. Sada,naravno,bio sam osuđen na 10 godina zatvora. Ne zbog ubojstva muškarca,jer je on nas napao,več zbog ubojstva nevine žene. Moji roditelji su platili jamčevinu,te sam bio stavljen na tri godine uvjetne-u Liberty Cityu!

Ukoliko si policijac u Cityu,to znači jednu od dvije stvari-ili si lud,ili si nešto skrivio! Oni koji su se tamo rodili večinom pobjegli glavom bez obzira. I ja sam se tu rodio. Ovo mjesto je kao šmrklja SAD-a. Začudo,Gonzales je tu pobjegao,i on je bio moj prvi slučaj. Ovaj put ču uloviti dilerskog gada!

Chupacabra
10-08-2010, 00:19
amaterska prica, krivi podforum, fejl gramatika koja me uzasno nervira i LOSA SI OSOBA.

Ucini ono sto ti je Mirko rekao, bjezi sa foruma i ne vracaj se vise. Nemam nista osobno protiv tebe, ali imam nizak nivo tolerancije i strpljenja, i naljutim se VRLO lako. A ti si tip osobe koja me naljuti u nanosekundi.

Nee Joe
10-08-2010, 08:46
amaterska prica, krivi podforum, fejl gramatika koja me uzasno nervira i LOSA SI OSOBA.

Ucini ono sto ti je Mirko rekao, bjezi sa foruma i ne vracaj se vise. Nemam nista osobno protiv tebe, ali imam nizak nivo tolerancije i strpljenja, i naljutim se VRLO lako. A ti si tip osobe koja me naljuti u nanosekundi.

Što bi to trebalo značit? Da ljudi na ovom forumu nemaju pravo na vlastito mišljenje? Da bi svi trebali razmišljati kao ti? Mišljenje je kao šupak, svatko ga ima! Ako tema nije dobra, nije zanimljiva-OK! Nije prvi kojemu se to dogodilo, lockat će se tema, dečko će naučit lekciju, neće više to toliko često raditi u budućnosti i to je to. A ne odmah ovako pucat, govorit da je netko loša osoba, glup ko prozor i slično. Nisi ti kralj da tu određuješ tko smije a tko ne smije bit, te nisam ni ja kralj da ti određujem kako da se ponašaš, ali jednostavno nije u redu da čovjeka tako vrijeđaš i blatiš zato što se njegovo razmišljanje ne slaže s tobom. Da svi razmišljamo jednako, onda bi se ponašali kao ovi mravi na 03:30.
vAOXEe-Lnpk&feature=related

Chupacabra
10-08-2010, 09:49
gle.
Ja sam odmah rekao da nemam zapravo nista mogo protiv njega, da je ovo zato sto imam slabe zivce. Isto tako mogu otvoriti lis topic o nekom adminu ili drugom forumasu. Poanta jest, nista dugotrajno lose ne osecam, ovo je samo liz plamena koji se istodobno ugasi. Svacas? Slaaaabi ziiivci.

Nee Joe
10-08-2010, 10:16
gle.
Ja sam odmah rekao da nemam zapravo nista mogo protiv njega, da je ovo zato sto imam slabe zivce. Isto tako mogu otvoriti lis topic o nekom adminu ili drugom forumasu. Poanta jest, nista dugotrajno lose ne osecam, ovo je samo liz plamena koji se istodobno ugasi. Svacas? Slaaaabi ziiivci.

U redu, svakom se dogodi, samo se potrudi da ti slabi živci tvoji ne utječu na tvoj ugled i ponašanje na forumu.

All clear. You can move in