PDA

Pogledaj cijelu verziju : X-relm BGovi



Cyric the BLood God
25-07-2006, 10:16
s ovima ce biti veselo u timu...horde be afraid verry afraid

http://ringmuskel.mine.nu/upload/new-art/wsgpower.jpg

Shadow
25-07-2006, 12:34
Možda se vidimo :D

Voldemort
25-07-2006, 15:50
:) haha ovi bi razguzili bilo koga :yuck:

Awspuh
25-07-2006, 20:52
Ma daj.Gnomovi i loladini..prije ce jedni druge naguzit nego se ic borit. :roll:

dex
25-07-2006, 22:08
ma bit ce to zanimljivo :D

Cyric the BLood God
26-07-2006, 08:24
e najveca fora je kada gnome fura zastavu,samo popijes onaj elexir i niko te ne vidi :D
a cini se da tebi smetaju paladini.....mozda si imao bliski sustret s njima ?koji nije tako dobro prosao ...ali sve u svemu paladini su jebeni
i ja bi igrao s njima....ali nemam zivaca ....rade warrior/rogue ili cak i hunter ...ali ostale klase no thx :yuck:

Voldemort
26-07-2006, 16:52
e najveca fora je kada gnome fura zastavu,samo popijes onaj elexir i niko te ne vidi :D
a cini se da tebi smetaju paladini.....mozda si imao bliski sustret s njima ?koji nije tako dobro prosao ...ali sve u svemu paladini su jebeni
i ja bi igrao s njima....ali nemam zivaca ....rade warrior/rogue ili cak i hunter ...ali ostale klase no thx :yuck:
Ha ha dobro si mu rekao neka dođe netko pallyu :) ja sam u AV-u na lvl 55 zgazio lvl 60 druida(tauren) bez lay on handsa,ali mi je naletio s leđa worrior pa sam :hangin: :rotfl: :rotfl:

Awspuh
27-07-2006, 01:21
e najveca fora je kada gnome fura zastavu,samo popijes onaj elexir i niko te ne vidi :D
a cini se da tebi smetaju paladini.....mozda si imao bliski sustret s njima ?koji nije tako dobro prosao ...ali sve u svemu paladini su jebeni
i ja bi igrao s njima....ali nemam zivaca ....rade warrior/rogue ili cak i hunter ...ali ostale klase no thx :yuck:


Zapravo je završilo da sam ga pretukao pošteno ( igrao sam huntera 8) ) al u biti ne trpim loladine zbog jebenog bubblea i iako su drek klasa misle da su jaki zbog svog almighty bubble.A još kad uzmu patuljka kao rasu. :yuck:


Mda,sorry.Ne igram više WoW pa se ne obazirite na mene. :wink:

Imam Feebasa/Milotca
27-07-2006, 09:30
Uglavnom ako se protivnik zali znaci da su paladini Ok. :D

Cyric the BLood God
27-07-2006, 09:45
ma paly su ok....imam u BG svog privatnog Clenesera i prista ...tak dam me mozes lupat ko idijot ali nebus me ubil ni da si isus ...trgam ekipu ...samo najveca banan je kaj horda ima jeben premade team u BG-u ..a ja ovaj tjedan spusio rank pao sam sa 11 na 8 ,,,nisam ganjao 3 tjedna ama bas nista i pobrao sam 5 DK jer sam malo scoutao u Ogrrimaru ..pa ej jedan kreten od mage ..malo odlucio roknuti AoE...i zamsakriorao je civile ...

dex
28-07-2006, 22:29
evo ja na trialu na burning blade serveru NE rogue lvl 13 prijavih se za wsg 10-19 i za koji sat upo u borbu... doso sam na pola borbe al ok.... u cca pol sata sam koknuo 18 hordasa krepo jedno 4 - 5 puta.... sam sam dero bez ikakvog healera... koknuo 2 lika koja su nosila nasu zastavu i jos jedno 5oricu koja su pokusala... al nazalost nisam ni jednu zastavu vratio il donio... al ja sam zadovoljan jel su vecina hordasa bili warloci a tu i tamo priestovi ili hunteri.... mal su me nazivcirali s curseovima al sam i ja njih nazivciro backstabom :D