PDA

Pogledaj cijelu verziju : Top 3 browser igre



Mravojedjed
08-08-2010, 15:41
Tijekom krize,teško je svakih par mjeseci kupovat novu mrcinu,pa se zato možemo okrenuti besplatnim igrama,no vidi vraga,ove nove i one imalo OK zahtijevaju neki skill,a dosta njih i-mrcinu od PC-a! No,što sad? Nabavit konzolu? OK,može no drugi način (koji mnogi preferiraju) je na neko vrijeme se okrenuti tzv. browser igrama. Ovo nisu samo one glupave male flash "igrice" več full-fledged igre. Večinom i same jesu "igrice",no svejedno,ima ih barem 3 koje nisu-a i evo ih ovdje. Ove browser igre ne poštuju pravilo "Kolko para,tolko muzike" :rambo: !

3-MechQuest
Igra tipa AdventureQuest (a i od istog proizvođača),samo sa drukčijom temom,a i puuuuuno je lakša od AQ-a! U MechQuestu vi se igrate vlasnika robota,te je glavna stvar-borba! Ovo je RPG na poteze,nabijen humorom,te stvari za radit! Npr.,možete početi raditi za Pizzeriu-no ne bilo kakvu Pizzeriu! A ne! Ovo je pizzeria 23. stolječa,što znači da ju dostavljate u robotu,te se svako malo borite sa konkurentskim robotima,iz konkurentskih pizzeria! No,nije sve oko robota,možete puno toga raditi sami,poput učenja borilačkih vještina,i policijska dužnost (iako i ovo zna imati misija u robotu). Uglavnom,sve je zapakirano u jedan veliki,zabavni,šareni paket!

2-Travian
OK,pa vjerojatno ste čuli za Travian,mislim,pobogu,ljudi reklamiraju više od....ljudi koji puno reklamiraju! No,što je zapravo Travian? Pa Travian je Casual Strategija (mogli bi je nazvat CSG-Casual Strategy Game :) ),u kojoj se igrate poglavara plemena prema svojem odabiru. Plemena ima samo tri,što je istina bog malo, no ionako nisu velike razlike. Koja su to plemena? Pa,Rimljani,koji su zapravo građeni za njubove-tako nešto slično piše i na web stranici,Gali,koji su zapravo za svakoga,a vjerojatno i najbolji (i moj) odabir,zato je su naj-fleksibilniji a imamo i Teutonce koji su napravljeni za skillere,te su uvjerljivo najgori izbor! Uglavnom,iako je Casual nije napravljeno same za Casual igrače,te svatko može umočiti svoj virtualni nožni palac u Travian!

1-eRepublik
Znate što,neču eRepublik ni objašnjavati ili recenzirati,ima toliko toga za raditi da je jednostavno teško sažeti! No reči ču ovo-nemojte da vas zavara neimpresivno spartansko sučelje,jer ovo je ipak najviše community based igra! Jednostavno bi bilo najbolje odmah otiči igrati tu prokletu igru!

W3DR4N
08-08-2010, 15:45
Browser igre nisu igre. Već browser s timerom.

Mravojedjed
08-08-2010, 15:48
Browser igre nisu igre. Već browser s timerom.
Odi kvragu zvat ču ih kak oču :-x

W3DR4N
08-08-2010, 15:49
Ok. Sorry.

Mravojedjed
08-08-2010, 15:51
Ok. Sorry.
Ma šalim se naravno! Browser igre su čisto casual igre za opuštanje,ono što sam malo seruckao da su bolje od konzola,pa danas i jesu,jer igre znaju biti vrlo skupe,ali i sa druge atrane može se zanemarit

Also,lol,i see what you did there sa svojim potpisom...Gledo sam taj video :hangin:

Grim
08-08-2010, 15:53
Promašio si podforum:
viewforum.php?f=17 (http://www.pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=17)

W3DR4N
08-08-2010, 15:54
Also,lol,i see what you did there sa svojim potpisom...Gledo sam taj video :hangin:

troll je. move along

majstoro
08-08-2010, 16:37
Traviana mi je vec pun prozor,na svakoj stranici mi se mora pojavit njihov AD(STOP FOLLOWING ME)
eRepublik je stvarno drama ali siguran sam da ima boljih igara sa slicnom tematikom.

Radije bih igrao gladiatus i battle knight(joj sad mi se igra battle knight :( )

Rang€r
08-08-2010, 17:02
witcher vs je jedina donekle zanimljiva browser based igra

GrimReaper
08-08-2010, 17:04
nije bas da su sve browser igre , zapravo browser s timerom.

moj no.1

:pray: Kingdom of Loathing :pray: - http://www.kingdomofloathing.com
urnebesno smijesan rpg, po meni najbolja i najkompleksnija igra ikad,svatko tko voli rpg ovo mora probati. :thumbs2: :thumbs2:

uz to igram jos i tanoth i bitefight, to onako usput,nisu nista posebno.

Chupacabra
08-08-2010, 17:32
erepublik, ogame, bitefight. in that order.

Ako moram vise, onda mafia wars. Zynga.com, jel.

Mravojedjed
08-08-2010, 19:27
nije bas da su sve browser igre , zapravo browser s timerom.

moj no.1

:pray: Kingdom of Loathing :pray: - http://www.kingdomofloathing.com
urnebesno smijesan rpg, po meni najbolja i najkompleksnija igra ikad,svatko tko voli rpg ovo mora probati. :thumbs2: :thumbs2:

uz to igram jos i tanoth i bitefight, to onako usput,nisu nista posebno.

Evo,po tvom nalogu počeo igrat KoF i mogu ti reči čovječe da si potpuno u pravu! JE*ENO NEVJEROJATNO DOBRO :D

Chappi
08-08-2010, 19:35
Bitefight Derem trenutno

Mravojedjed
08-08-2010, 20:01
Bitefight Derem trenutno
Uvijek sam htio probat bite fight...Možda bum ujutro ak se sjetim haha. Mislim,igra mi se čini interesantna,pa bi ju htio probati što prije!

GrimReaper
08-08-2010, 21:20
Evo,po tvom nalogu počeo igrat KoF i mogu ti reči čovječe da si potpuno u pravu! JE*ENO NEVJEROJATNO DOBRO :D

nije kof nego KoL :yuck:

inace igru igraju ljudi iz svih drzava,al je najvise amera. igra se sprda sa sveg zivog i ima mnogo referenci na razne stvari,filmove,igre,stripove itd itd itd. da bi se voljelo ovu igru mora se imat smisla za humor. i naravno puno volje i truda jer je dosta komplexna al polako se sve s vremenom uci.

malo opcenito o igri http://en.wikipedia.org/wiki/Kingdom_of_Loathing

kako ti je nick ? ja sam inace grimreapercro (to mi je glavni acc) i badgercro (to mi je multi za trejdanje dok igram hardcore na mainu)

ps drago mi je da ti se igra svidja :thumbs2:

W3DR4N
08-08-2010, 21:36
Zašto bi itko sa slabijim kompom igrao browser igre kad postoje stari i abandonware naslovi, besplatne igre, indie i razne druge?
Jer sve skupa zajedno ne mogu biti zanimljive ko Dink Smallwood primjerice.

Arbiter of Change
08-08-2010, 22:13
I ono, nije da 10% forumaša stvarno radi negdje na kompu pa da ne mogu instalirati dodatni software.

W3DR4N
08-08-2010, 22:56
Portable igre i stick pretrpan istima. :)

Sickmanno1
08-08-2010, 22:59
erepublic zanimljiva igra?

:rotfl:

Razzarach
08-08-2010, 23:00
hmm ja sam neko vrijeme furo oblivion na sticku. radio je svuda.

Chupacabra
09-08-2010, 18:24
Zašto bi itko sa slabijim kompom igrao browser igre kad postoje stari i abandonware naslovi, besplatne igre, indie i razne druge?
Jer sve skupa zajedno ne mogu biti zanimljive ko Dink Smallwood primjerice.

Pet rijeci

'tales of the drunken paladin'

Must play.