PDA

Pogledaj cijelu verziju : Crysis 2 odgođen do 2011. godine



IgGy
04-08-2010, 13:49
Crytek i Electronic Arts objavili su kako je Crysis 2 nažalost odgođen do 2011. godine. Kako EA navodi, igra je odgođena zbog boljeg marketinškog podneblja u tom periodu, te će tako igra vjerojatno izići oko ožujka 2011. godine. Osim toga, Cryteku je omogućeno dodatno poliranje igre.
No, ukoliko čitamo između redaka, Electronic Arts je vjerojatno "napravio mjesta" za nadolazeći Medal of Honor, a osim toga, postoji i vjerojatnost kako se Crysis 2 neće moći nositi s ostalim nadolazećim hitovima u vrijeme blagdanske sezone.

flander
04-08-2010, 15:33
ma nije valjda

Forbs
04-08-2010, 16:31
Nisam iznanađen..na nekim način sam to i očekivao...

Chappi
04-08-2010, 16:38
Nisam iznanađen..na nekim način sam to i očekivao...

Srle
04-08-2010, 17:27
Ja sam mislio da vlada veći hype za Crysis 2, nego za MoH...Pogotovo što prva (meni) izgleda sjjno u svim elementima, dok mi druga (opet meni) liči na propalu kopiju MW-a...

Nee Joe
04-08-2010, 18:06
Samo PC verzija ili i konzolaška?

Forbs
05-08-2010, 09:29
Samo PC verzija ili i konzolaška?
Igra izlazi isti dan kad i na konzolama ondosno pc-u.Znači odgoda vrijedi i za pc i konzolaške inačice..

W1k1n6
06-08-2010, 00:54
EA-u bi najviše odgovaralo da im svaka igra izađe čim prije, ne rihtaju se termini samo tako, jer čim više odgađaš, povećavaš šansu da engine i igra zastare. Crysis i MoH se međusobno uopće ne tuku da bi im se izlazak morao usklađivati više od recimo mjesec dana simo-tamo. Bit će da nisu zadovoljni igrom u sadašnjoj fazi pa su poslali Crytek na popravni, rekao bih.

Nee Joe
06-08-2010, 09:22
EA-u bi najviše odgovaralo da im svaka igra izađe čim prije, ne rihtaju se termini samo tako, jer čim više odgađaš, povećavaš šansu da engine i igra zastare. Crysis i MoH se međusobno uopće ne tuku da bi im se izlazak morao usklađivati više od recimo mjesec dana simo-tamo. Bit će da nisu zadovoljni igrom u sadašnjoj fazi pa su poslali Crytek na popravni, rekao bih.

Po meni Crysis bi im bio bolji izbor kao proizvod, pošto Crytek teško razočarava, dok oni pucaju na reputaciju Medal of Honora te ga daju u prodaju prije od Crysisa, vjerujući da će time puno više zaraditi za moguće troškove koji će im trebati za njega, no, sami su sebe zeznuli izdavanjem bete, dok još nisu doradili fiziku i collision detection, te ako to zbrojimo sa činjenicom da se većina ljudi koja je downloadala betu (a to je veeelika većina) razočarali, samim time pala je mogućnost za veliku prodaju igre.... And I hoped so much....

bezimeni
06-08-2010, 10:35
Joj odmah neke urote i sl. Koliko ja znam odgođen je zbog odluke da se ubaci i 3D tehnologija .Po meni glupa odluka jer će to koristiti 2% od ukupnog broja gamera ...ali oni su očito željeli igri pružiti duži životni vijek .Tko zna , možda se to moglo jednostavnije napraviti nekim patchom .

Aral
14-08-2010, 08:02
Potvrđeno, Crysis 2 March 2011 Release Dates Revealed (http://www.shacknews.com/onearticle.x/65120)

RIDER32
14-08-2010, 13:25
EA-u bi najviše odgovaralo da im svaka igra izađe čim prije, ne rihtaju se termini samo tako, jer čim više odgađaš, povećavaš šansu da engine i igra zastare. Crysis i MoH se međusobno uopće ne tuku da bi im se izlazak morao usklađivati više od recimo mjesec dana simo-tamo. Bit će da nisu zadovoljni igrom u sadašnjoj fazi pa su poslali Crytek na popravni, rekao bih.
Može biti... Crysisovi nastavni ionako jo duuuuugo neče zastariti a bila bi prava šteta da igra neuspije.
Samo nek si daju vremena. nikud nam se nežuri.

Deadwalker
14-08-2010, 16:15
Potvrđeno, Crysis 2 March 2011 Release Dates Revealed (http://www.shacknews.com/onearticle.x/65120)

sasvim ocekivano. O razlozima nebi diskutirao previse, al sto se mene tice, svejedno mi je. Ima hrpa toga preko jeseni tako da ovo nece previse faliti. :)