PDA

Pogledaj cijelu verziju : 2011.-vaša očekivanja (i iščekivanja)



Nee Joe
01-08-2010, 20:30
Možda je rano za to, ali pošto ova godina nije nešto strašno prebogata epic naslovima, dođe mi nešto da razgovaram o idućoj godini (ionako je prošla već jedna polovica ove [VEĆ!]). Dakle- vaša najveća očekivanja- za što štedite pare? Za ćime plaćete? Evo osobno, ne mogu dočekati travanj i Gears of War 3, a i navodno Diablo 3 svoj izlazak dobiva u ljeto 2011., pa se koja para stavlja i sa strane za to. Nemojte se ljutiti ako je prerano za to, ja pak vjerujem da nije :roll:

Lord Ragnarok
01-08-2010, 20:41
Možda je rano za to, ali pošto ova godina nije nešto strašno prebogata epic naslovima, dođe mi nešto da razgovaram o idućoj godini (ionako je prošla već jedna polovica ove [VEĆ!]). Dakle- vaša najveća očekivanja- za što štedite pare? Za ćime plaćete? Evo osobno, ne mogu dočekati travanj i Gears of War 3, a i navodno Diablo 3 svoj izlazak dobiva u ljeto 2011., pa se koja para stavlja i sa strane za to. Nemojte se ljutiti ako je prerano za to, ja pak vjerujem da nije :roll:

iz kojeg nesluzbenog izvora si samo to iscupao?
nije da imam ista protiv toga, cak dapace, ali otkud si to izvukal

bananac
01-08-2010, 21:06
nista od diabla, mos odma lokat topik

Nee Joe
01-08-2010, 23:28
Nisam to neslužbeno izvukao, nego sam na gamespotu (vašem omiljenom sajtu :D) slušao ove pametnjakoviće reportere koji nagađaju kako Blizzard možda izbaci Diablo III iduće ljeto kao paralela sa izvrsnom prodajom SC-a ove godine (kako li samo znaju da je prodaja izvrsna :D)... Nemojte me shvatit za ozb, vrlo lako moguće da griješim, ali i ova teorija mi se čini lako moguća... Sljedeće dvije-tri godine će biti pun pogodak za Blizzard ....

Sickmanno1
01-08-2010, 23:44
sa izvrsnom prodajom SC-a ove godine (kako li samo znaju da je prodaja izvrsna :D)...

Mejbi jel se prodalo u prvom danu u skoro 2M primjeraka neracunajuci juznu koreju ^^

Srle
02-08-2010, 10:38
Bulletstorm, Max Payne 3 ako se ikad pojavi...te i vjerovatno najiščekivanija igra za me dolazi 2011...Star Wars the Old Republic..sve ostalo se ne može ni porediti s time...

Raz
02-08-2010, 10:45
Čeka se Deus Ex 3 i Arkham Asylum 2. Nisam siguran što bi od ostalih igara trebalo izaći, tako da niti nemam neka očekivanja za sljedeću godinu...

Nee Joe
02-08-2010, 12:58
Čeka se Deus Ex 3 i Arkham Asylum 2. Nisam siguran što bi od ostalih igara trebalo izaći, tako da niti nemam neka očekivanja za sljedeću godinu...

+1, dobar podsjetnik za što da skupljam novce, osobito za Deus Ex, već je bilo i vrijeme :D


Mejbi jel se prodalo u prvom danu u skoro 2M primjeraka neracunajuci juznu koreju ^^

Izlazak Diabla iduće godine bi bio pravi marketinški pogodak- definitivno navjeći hype otkad je proizvodnje igara... Jedva čekam, već sam kupio 3 low budget miša spremna za trganje :D

Maloki
02-08-2010, 13:48
Dragon Age 2, Deus Ex: Human Revolution, Half Life 2: Episode 3, Portal 2 i Star Wars: The Old Republic.
Half Life 2: Episode 3 je samo želja da Valve objavi u narednih par mjeseci kako je u izradi i da će doć 2011.
Nadam se samo da će i Portal 2 doći prije The Old Republica jer kad on dođe sumnjam da ću išta drugo igrati.

Dinomite
02-08-2010, 13:51
Dragon Age 2, Deus Ex 3, Batman Arkaham Asylum 2, Portal 2, SW: The Old Republic, Max Payne 3 (ako izađe), Diablo 3 (ako izađe)

Teon
02-08-2010, 14:30
Deus Ex: Human Revolution, nastavak Batman:Arkham Asylum te novi Jagged Alliance

fLESH
02-08-2010, 16:18
Max Payne 3, Diablo 3, Dragon Age 2, Medal of Honor i MW3 (ako izađe)