PDA

Pogledaj cijelu verziju : PS2 revolucja



CrazySmurf
01-08-2010, 14:29
Ok čitam ja danas novi PC Play i gledam podržane platforme za igre. Svaka moguča konzola je podržana. To jest svaka osim PS2. To nije u redu. PS2 je legendarana konzola koju ima večina stanovništva. Hajde nađite mi nekog tko nema PS2. Raditi igre za njih je itekako isplativo. PS2 ne bi trebao nipošto umrjeti. Na njemu su se igrali največi klasici poput Crasha, Tekkena, Jaka, Ratcheta. Treba oživjeti PS2. Gameri ujedinite se!!!1

Azer
01-08-2010, 15:16
SHajde nađite mi nekog tko nema PS2.

:rambo:

Babitz
01-08-2010, 16:03
Ovaj topik je retardiran. Samo radim svoju Captain Obvious dužnost, ništa osobno.

Sickmanno1
01-08-2010, 17:29
lol

CrazySmurf
01-08-2010, 19:58
Ovaj topik je retardiran. Samo radim svoju Captain Obvious dužnost, ništa osobno.
Retardiran jer pokušavam oživjeti klasik. A dobro

System
01-08-2010, 20:02
Retardiran jer pokušavam oživjeti klasik. A dobro

Klasik :rotfl: :rotfl: :rotfl:

CrazySmurf
01-08-2010, 20:03
Pa PS2 je taloreči ušao u legendu. Sramotno je što se gasi produkcija igara za njega

Arbiter of Change
01-08-2010, 20:08
PS2 je star 10 godina i još je popularan, a prosječni vijek konzola je ~5 godina.
Nema tu ništa sramotno i neće nestati tako brzo jer većina PS3-eva ne može vrtjeti PS2 igre tako da će uvijek imati svrhu.

Nee Joe
01-08-2010, 20:14
PS2 je star 10 godina i još je popularan, a prosječni vijek konzola je ~5 godina.
Nema tu ništa sramotno i neće nestati tako brzo jer većina PS3-eva ne može vrtjeti PS2 igre tako da će uvijek imati svrhu.

+1.... Ponosni sam vlasnik PS2 konzole, mogu to reći.. Naravno, sad više vrtim po xboxu, ali malo malo se probude stari osjećaji i dere se dvojka više nego next gen konzole... Živio PS2!

CrazySmurf
01-08-2010, 20:16
PS2 je star 10 godina i još je popularan, a prosječni vijek konzola je ~5 godina.
Nema tu ništa sramotno i neće nestati tako brzo jer većina PS3-eva ne može vrtjeti PS2 igre tako da će uvijek imati svrhu.
Dobro to ali žeimo novije igre i za PS2 jer se više nema para za next gen konzole ili za jače kante da bi pokrenuli novu igru

Nee Joe
01-08-2010, 20:19
PS2 je star 10 godina i još je popularan, a prosječni vijek konzola je ~5 godina.
Nema tu ništa sramotno i neće nestati tako brzo jer većina PS3-eva ne može vrtjeti PS2 igre tako da će uvijek imati svrhu.
Dobro to ali žeimo novije igre i za PS2 jer se više nema para za next gen konzole ili za jače kante da bi pokrenuli novu igru

To bi bila utopija da je tako... PS2, koliko god bio popularan, nažalost umire. Ne radi svijet tako.. Nice try, but no banana... Moramo se suočit sa činjenicama... Da je tako, Hrvatska bi bila prvak Eura 2008. .... Misliš da meni nije krivo? Pa nisam bezveze skupio 98 igara za plejku... Sad (ne nažalost :D ) moram skupljat igre za xbox, a PS2 će još godinu-dvije živjet na igrama baziranim na filmovima, neke sportske igre, japanski RPG-ovi, tu i tamo neki GH i to je to :cry:

Arbiter of Change
01-08-2010, 20:22
Tehnologija ide dalje + većina ima lovu za nove (skuplje) konzole = raditi (jeftine) igre za stare više nije isplativo.

Nee Joe
01-08-2010, 20:24
Tehnologija ide dalje + većina ima lovu za nove (skuplje) konzole = raditi (jeftine) igre za stare više nije isplativo.

isto kao da je u trendu prodavat banane, a firma uloži u kivije zato što je bilo popularno, a svi znaju da nitko to neće uzet... Bacanje novca u vjetar

CrazySmurf
01-08-2010, 20:30
Pa da se bar rade za nas koji nemamo za next gen konzole

Nee Joe
01-08-2010, 20:31
Pa da se bar rade za nas koji nemamo za next gen konzole

Boli njih briga za vas koji nemate next gen konzole- više ima onih koji imaju next gen :roll:

CrazySmurf
01-08-2010, 20:34
Damn sad moran skuplj za ps3 ili ikskutiju trista šezdeset

MoD
01-08-2010, 20:40
Tema je totalno besmislena i nezrela...

Babitz
01-08-2010, 22:06
Ovaj topik je retardiran. Samo radim svoju Captain Obvious dužnost, ništa osobno.
Retardiran jer pokušavam oživjeti klasik. A dobro
Legendarni su i NES i komodorac pa se nitko ne bori za ponovnu produkciju igara za njih... Stvari jednostavno zastarjevaju i okreće se pogled prema novim i boljim platformama. PS3 je bolji od ps2 i samo je logično da se developeri okreću njemu.

Interceptor
06-08-2010, 00:05
Ne razumijem odakle ti želja da se rade igre za ps2,ako hardver ps3-a ima daleko veće mogućnosti i stime veći potencijal.
PS2 je došao do svog limitra i to je to.Nema potrebe za kreiranjem novih igra,niti je to ikako isplativo.

Nee Joe
06-08-2010, 09:26
Ne razumijem odakle ti želja da se rade igre za ps2,ako hardver ps3-a ima daleko veće mogućnosti i stime veći potencijal.
PS2 je došao do svog limitra i to je to.Nema potrebe za kreiranjem novih igra,niti je to ikako isplativo.

Btw uz to, PS3 je na tržištu dosegao cijenu nešto malo veću od PS2-a (nekih 100 dolara više manje), a ista stvar je i sa igrama.... Ljudi su se okretali staroj, ali dobroj PS2 konzoli prije 4 godine kad je PS3 tek izlazio po masivnoj cijeni i konzole i igara, a PS2 je još uvijek bio popularan na tržištu i mogao vrtiti popularne igre (sjetimo se, godinu prije 2006. izašao je GoW, godinu kasnije GoW2, koji je po meni zapečatio pečat PS2 ere i odveo ga ponosno u povijest gaminga).

cham3leon
06-08-2010, 11:14
Koliko para, toliko igre. Nema tu prevelike filozofije. Svijet ide dalje, ne možeš očekivati da će se neka platforma tako dugo održati na životu. Ipak, mislim da bi trenutna generacija trebala biti jako dugovječna s obzirom da grafika i ostale tehnikalije kod igara više ne napreduju tolikim tempom.

Zgodno bi pak bilo da SDK-ovi i enginei koje su developeri koristili za PS2 postanu besplatni i dostupni entuzijastima koji bi još možda iskoristili PS2 za kakve freeware igre.

Razzarach
06-08-2010, 11:43
PS2 igre su mi bile dobre. nekad davno.
Jebote grafika je pre jadna a i igre su.
Neke ownaju... kao MGS serial ili yakuza. Ali ipak. grafika ih koci.

i sad ce me ovaj nub popljuvat da gledam samo grafiku

CrazySmurf
06-08-2010, 11:55
Pogledaj silent hill shattered memories, god of war, fatal frame... grafika je odlicna

Nee Joe
06-08-2010, 16:08
Pogledaj silent hill shattered memories, god of war, fatal frame... grafika je odlicna

ovdje moram reći da si u pravu, ali 3 igre ne čine plejkino proljeće... Za svaku se konzolu nađe neki izbrušeni dijamant što se grafike tiče, ostali su koma....

CrazySmurf
06-08-2010, 17:53
Primjeti 3 točke

p3rocro
14-08-2010, 15:06
A gledajte ak igrate one igre khm znate koje onda je xbox360 najbolja konzola na svijetu. Ps2 je stvar prošlosti i premda je bio odlična konzola vrijeme joj je prošlo. Ps3 je zakon za online i igre su stvarno predobre samo problem je u cjeni samih igara, al recimo ja radim tako da kad neku igru odigram onda ju zamjenim dok je jos friska za neku dobru igru tak da sa 2-3 igre mozes odigrat sve igre koje nesto vrjedo - stalno ih mjenjaš :D