PDA

Pogledaj cijelu verziju : informacija o promjeni internet paketa maxdsl



osvetnik_sch3l3
30-07-2010, 00:43
kratko pitanje,
po novom pravilniku maxdsl paket se moze aktivirati odmah iduci dan nakon slanja,
svoj zahtjev sam poslao oko 1 sat te mi je odabrani paket odmah postavljen kao aktivan,
barem kako vidim da pise na:
https://user.t-com.hr/main.phpSo tipu korsnika.
zanima me mogu li se informacije uzeti za relevante ili da pocnem koristiti paket po primitku nekakve sluzbene obavijesti?

ukratko, mogu li napisati d aje novi paket aktivan, a da nisu obradili zahtjev?

"Tip korisnika: Pristup MAXadsl Flat"

Sickmanno1
30-07-2010, 07:51
Nema tu nikakvog zahtijeva....ja sam prije dosta cesto mjenjao pakete i cim ti se promjeni status tu gdje je, rokaj. Eventualno ces dobiti mozda email...

Aral
30-07-2010, 08:20
Kaj se sad više nemora čekat početak mjeseca da bi paket postao aktivan? Prije si npr. aktivirao bilo koji datum u mjesecu ali si trebao čekat početak idućeg...

edit: Ah, sad sam vidio na korisničim stranicama, znači pošalješ zahtjev danas, sutra ti je već odobren. Baš fensi fora.

KI KI
30-07-2010, 10:00
i jel recimo mos onda imati 20 dana flat? i onda se nazad vratiti na 15gb? :D

Aral
30-07-2010, 10:26
Da, al samo jednom u 30 dana možeš mijenjat paket. Znači kad se jednom prebaciš na flat, onda ćeš ga imat minimum 30 dana.

KI KI
30-07-2010, 11:45
aha ... a jbg :D
al kaj je sa danima kaj imaju 31 dan? 1 dan prebacis. i 31 dan vratis na jeftinije :D moguce?
kad razmislim to nije dobro... u 30 dana nabis prometa i prebacis se na 15gb a imas prometa 100gb xD

osvetnik_sch3l3
30-07-2010, 13:20
Nema tu nikakvog zahtijeva....ja sam prije dosta cesto mjenjao pakete i cim ti se promjeni status tu gdje je, rokaj. Eventualno ces dobiti mozda email...

mislim, meni pise da je flat,
a na naslovnoj pise da ce se aktivirati paketi od iduceg dana,
no stoji mi da je aktivan aiko nije proslo 24 sata?!