PDA

Pogledaj cijelu verziju : StarCraft 2 Bugs & Problems



SkunK
29-07-2010, 21:24
Dakle, ovdje bacajte sve bugove, glitcheve i fixeve za iste male spodobe unutar StarCrafta 2.

Pa da počmem prvi:

1Q) Tkz. overheating "bug", kartica se nenormalno pregrijava bez razloga. Kako fixirati?

1A) Blizzard se izjasnio kako je prepoznao problem i rješiti će ga u nekom od sljedećih patcheva no zasad slušaj vamo:

Odite u Documents/StarCraft II/Variables.txt i postavite frameratecapglue na 30, a frameratecap na 60.

Dakle, ako ih nemate samo dodate dvije lajne bijeloga u Variables.txt, ovako:

frameratecapglue=30
frameratecap=60



2Q)Imam jedan problem. Nakon sto zavrsim igru i idem continue, pise mi mission completed 25/26.
Pogledao sam koje nisam napravio (nisam niti jednu izostavio), te sam jos rjesio one dodatne 3 sa drugacijim choiceom i svejedno mi pise 25/26.
Ima tko ovakvih problema? Ima to veze mozda s achievmentsima (ne vjerujem, ali ajde)?

2A) http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=139282




3Q) Kako pristupiti tajnoj misiji u SC2 kampanji kako bi dobili mogućnost prolaska svih 26 misija (dakle kada prođete tu tajnu misju nemate vieš 25/26 već 26/26 ako ste odigrali sve ostale druge "normalne misije)?

Napravite ovo prije Char misije jer nakon nje više nemožete odabirati druge planete za misije kampanje.



3A) Misija se otključa u Media Blitz misiji tako što uništiš science facility koji je u doljnjem desnom kutu i nije ga problem nač. Kad ga uništiš dropa secret documents koji ti daju tajnu misiju.

Možeš to napravit na svim težinama,ali ako si već prošao kampanju ili došao do zadnjih misija(char) moraš ići ispočetka kampanju kako bi je otključao(iritantno,i ja sam sazno za to kad sam već prešao).



3Q) Ne znam da li je samo meni ili svima, ali ne vidim achievementse, achievement bodove, avatar i još neke stvari. Slično kao da nisam povezan na internet, ali jesam i mogu vidjeti prijatelje i igrati online. Ne bi se čudio da je novi patch izašao, ali ovako iz čistog mira...?

3A) To se zna ponekad dogoditi. Radi se o tome da Blizzard stalno radi na svojim serverima pa ugasi mogućnost ostvarivanja achivmentsa i sličnih stvari pa tako i nadgledanje istih.

Thunda, sticky.

Aral
30-07-2010, 07:16
Da, čitao o tome i riješio problemčić. Da ne bi bilo :)

Tyrion
30-07-2010, 14:04
Hvala na obavijesti :pray: , bas sam se bio cudio zasto mi se tako zagirjava.

SkunK
30-07-2010, 16:27
Pišite bugove/fixove na koje naiđete plz.

Tyrion
30-07-2010, 23:48
Imam jedan problem. Nakon sto zavrsim igru i idem continue, pise mi mission completed 25/26.
Pogledao sam koje nisam napravio (nisam niti jednu izostavio), te sam jos rjesio one dodatne 3 sa drugacijim choiceom i svejedno mi pise 25/26.
Ima tko ovakvih problema? Ima to veze mozda s achievmentsima (ne vjerujem, ali ajde)?

SkunK
31-07-2010, 00:03
Odgovor: http://www.teamliquid.net/forum/viewmes ... _id=139282 (http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=139282)

Tyrion
31-07-2010, 00:09
Hvala :)

BINUX
31-07-2010, 13:36
Molim da mi netko pojasni malo ovaj dio sa pregrijavanjem nije mi to baš jasno.
I kakve to ima veze sa prčaknjem po framrate-u

Sgt. Bull
31-07-2010, 13:53
Nisam siguran, samo znam da ne pomaže svima tako da dobro provjeri prije nego se upustiš u višesatno igranje SC-a.

CRO_P1xel
31-07-2010, 20:37
Molim da mi netko pojasni malo ovaj dio sa pregrijavanjem nije mi to baš jasno.
I kakve to ima veze sa prčaknjem po framrate-u

Vrlo je jednostavno, igra u sebi (još uvijek) nema ugrađeno blokiranje framerejta, tako da kada grafička nemora obrađivati ništa značajno, npr. kada si u nekom meniju izvan igre, ono malo što mora obraditi, pokušava obraditi što brže. Tako sa dobrom mašinom u meniju možeš imati više od 300 fps-a, što ovisno o hladeđnju mašine može biti više ili manje neugodno :)

BINUX
31-07-2010, 21:32
aha ok thnx

Deadwalker
15-08-2010, 19:37
Pocistio sam temu od spama. Dakle, ovo je iskljucivo tema gdje pitate forumase u vezi bugova i problema u SC-u 2 te dajete odgovor. Ne mislim svako malo cistit topic pa bilo kakav off-topic ubuduce ce rezultirati opomenama.

Hvala

@sida22
jos jedna opomena.

SkunK
15-08-2010, 19:52
Pocistio sam temu od spama. Dakle, ovo je iskljucivo tema gdje pitate forumase u vezi bugova i problema u SC-u 2 te dajete odgovor. Ne mislim svako malo cistit topic pa bilo kakav off-topic ubuduce ce rezultirati opomenama.

Hvala

@sida22
jos jedna opomena.

Zato mi pusti da se brinem o svojem podforumu. Bilo je par posteva koji nisu bili spam.

Unkn0wN
20-08-2010, 19:28
Ne znam da li je samo meni ili svima, ali ne vidim achievementse, achievement bodove, avatar i još neke stvari. Slično kao da nisam povezan na internet, ali jesam i mogu vidjeti prijatelje i igrati online. Ne bi se čudio da je novi patch izašao, ali ovako iz čistog mira...

SkunK
20-08-2010, 19:44
To se zna ponekad dogoditi. Radi se o tome da Blizzard stalno radi na svojim serverima pa ugasi mogućnost ostvarivanja achivmentsa i sličnih stvari pa tako i nadgledanje istih.

majstoro
21-08-2010, 21:30
Kad downloadam neku sc2 mapu,gdje cu je spremit?

CRO_P1xel
25-08-2010, 03:07
Ne znam da li je samo meni ili svima, ali ne vidim achievementse, achievement bodove, avatar i još neke stvari. Slično kao da nisam povezan na internet, ali jesam i mogu vidjeti prijatelje i igrati online. Ne bi se čudio da je novi patch izašao, ali ovako iz čistog mira...

Također imam isti problem, s tim da, od kada ne vidim avatare, dvaput me disconnectalo u prvih 7-8 minuta ladder igre (jedan od ta dva puta je bio protiv #1 platinum playera i spušio sam dosta bodova lol), dogodilo mi se još nešto što ću ubaciti u editu kada provjerim da li je za to kriva jedna moja poprilična greška ili igra (long story)