PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tales of the Drunken Paladin



Raz
27-07-2010, 22:11
Mislim da ova igra zaslužuje imati vlastitu temu. :)

http://i28.tinypic.com/2004pd5.jpg

Službena stranica (download linkovi i sve ostale potrebne stvari):

http://www.drunkenpaladin.com/



Dakle, RPG u Final Fantasy stilu... još jedna avantura sa nezanimljivim likom koji će igrom slučaja dobiti moći i spasiti svijet? No way man.

Vi ste dakle paladin... i to ne bilo kakav paladin!

Kralj vam želi sravniti kuću sa zemljom, love nemate jer ste sve uspjeli zapiti, a osim toga ste izgubili i pamćenje jer vas je netko maznuo po glavi. Dobro, nemože sve biti tako loše, jer vam je barem ostao kupon za topli obrok... ili ipak ne, jer je netko upravo zapalio vašu omiljenu krčmu. I tako je hrabrom paladinu sve dojadilo te je okupio družinu koja je krenula na quest da izvrši pravdu i kazni počinitelja...

Kao što po opisu možete vidjeti, igra je humoristične naravi i cilj joj je prvenstveno nasmijati igrača. Sadrži mnogo vulgarnog humora i referensa koje neće svatko svatiti, no malo odraslijoj publici će vjerojatno lijepo prisjesti. Prilično je stvar ukusa dali će vam humor pasati ili ne, ali ono... besplatna je, nemate šta izgubiti ni da probate.

Torpedo
27-07-2010, 22:14
look at how serious my helmet is. :pray: :rotfl:
kidam se svakih po minute,igra je legendarna

Arbiter of Change
27-07-2010, 22:22
Svi JRPG veterani (i Wedran) trebaju ovo odigrati. Da vidimo ismijavanje svih onih gluposti koje progone žanr. :)

Torpedo
27-07-2010, 22:27
može li se ikako povećat u fullscreen ili nešto?

Raz
27-07-2010, 22:31
alt+f4

Rezolucija doduše ostaje ista.


Skroz me zarazila igra, danas sam proveo barem 3 sata u komadu igrajući ovo čudo. :)

Ima prejake fore... recimo, potrošim 15-ak minuta okolnog puta da bi došao do jedne ogromne, crvene škrinje sa blagom, kad ono... *found a warm beer* xD

System
27-07-2010, 22:56
Jebemti moram opet ovo zaigrati. Prelegendarno.

sickpetey
28-07-2010, 18:15
Preso sve nakon 17 sati sad se zajebavam da dobijem barem vise od pola trofeja,,,igra je predooobra..nadam se da ce biti sljedeci dio pa da vidim oce biti sta sa paladinom i Emmom :oops:

Sonic_Moronic
28-07-2010, 19:46
love nemate jer ste sve uspjeli zapiti

Šta nije bilo ukradeno dok je lik bio nokautiran? :?

Raz
28-07-2010, 19:50
A vjerojatno mu je ukraden ostatak, ali imaš poslije dijalog gdje priest i on pričaju... i pita ga tako paladin nešto u stilu "bogte, od kuda tebi pare da si uspio sagraditi ogromnu katedralu u ovom malenom gradiću?" Onda mu priest odgovori da je i on imao milijune, samo što je sve zapio. :)

System
28-07-2010, 19:52
UBIO ME KROMPIR!!!!!!!!!!!!!
FFFFFFFFUUUUUUUUUUUU-!

Sonic_Moronic
28-07-2010, 19:53
Nego, igra je malo zbugana?

Nisam mogao sejvati igru otkako su me lupili po glavi, pa nikako da pređem onaj labirint... Ali danas odem spavati u svoj krevet, i nakon toga sam mogao sejvati bilo gdje. :S

Raz
28-07-2010, 19:55
Neznam, ja mogu saveati samo kod magičnog beskućnika. Sejvat bilo gdje možeš samo prije nego što te lupe po glavi. Ili zapravo, do trenutka kada prvi puta sretneš tog beskućnika... znači prije ulaska u birtiju sa labirintom.

Sonic_Moronic
28-07-2010, 19:57
E pa ja sam si malo pomogao. :P

Ionako ne bih nikad prešao bez sejvanja, ovo mi je igra za 20-ak minuta odjednom, par puta se nasmijem i dosta.

Raz
28-07-2010, 19:58
Nisi zapravo, barem ako je mogućnost tu samo jer nisi razgovarao sa beskućnikom, jer ćeš kasnije doći do dijela gdje moraš komunicirati sa njim. :>

sickpetey
29-07-2010, 07:40
Tek kad udjes u labirint nemres vise sajvat..makar mislim da sam i u labirintu mogao sajvat prije nego sto sam naso beskucnika al ne sjecam se

KROMPIR!?
Bogte zaboravio na njega idem odma klat :D

Raz
29-07-2010, 12:24
UBIO KROMPIRA!!!!

Sad u potragu za dušom pileta, lol.

sickpetey
29-07-2010, 12:48
UBIO KROMPIRA!!!!

Sad u potragu za dušom pileta, lol.


Way ahead of you ja jos moram kravu nac al to cu sutra.boli me kicma vise i trebo bi na more XD

sickpetey
02-08-2010, 10:43
Eto uspio brem ubaciti svoje ime u igru..posto nisam Quiz mastera klao neda mi se bezveze skupljati trofeje pa me ubacio covjek za najbrze vrijeme prijedjene igre + ekspanzija :D valjda nece nitko mao duze potuci score jer mi se neda igrati jos barem 5 dana lol

http://img37.imagefra.me/img/img37/8/8/2/sickpete/f_1g7m_52981ec.jpg (http://imagefra.me/)

Interceptor
06-08-2010, 00:07
vauuu,blago tvom egu.

sickpetey
06-08-2010, 07:54
vauuu,blago tvom egu.

Steta sto je tolko sitan... :cry: