PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lokalni mentalitet



Nodakim
26-07-2010, 23:05
I pod lokalitetom mislim ovaj i slični forumi.(naročito Gamespot,gdje je davan je 1.0 ocjene uveliko prihvaćeno)
Ne znam zašto svi imate takvu potrebu automatski pljuvati po nekim izdavačima,igrama itd samo zato što je in. Shvaćam da ono vam se ne sviđa neka igra,ali prilično je jasno kada netko sustavno pljuje igre od jednog izdavača. Naravno razlozi većinom su vam neki prikriveni tipa securcom,starforce,internet aktivacija,cijena...
Hej,ako vam se ne sviđa takav tip igre,ok. Ali onda ju ignorirajte.
Example: Bioshock,Crysis,Singularity....


In before klasičnog spuštanja...

Torpedo
26-07-2010, 23:12
To si sada pogledao ovu temu sa GTA i Hollywoodom

Nodakim
26-07-2010, 23:14
Kao i sve ostale.

BigBongman
26-07-2010, 23:47
ja bas obrnuto :)
svi govore kako je super blizzard bla, bla...meni je sve to prenahajpano smeće(no offense)...jedino dobro od njih su lost vikings...Warcraft, Starcraft...booooring...

MasaKrisT
26-07-2010, 23:52
jea,boring.

Razzarach
27-07-2010, 00:31
a sad reci dal si igro bilo koju igru od blizzarda vise od 50h?

hansi
27-07-2010, 00:33
ekipa sa gamespota su retaji
slažem se sa op-om

Horny Devil
27-07-2010, 09:46
I pod lokalitetom mislim ovaj i slični forumi.(naročito Gamespot,gdje je davan je 1.0 ocjene uveliko prihvaćeno)
Ne znam zašto svi imate takvu potrebu automatski pljuvati po nekim izdavačima,igrama itd samo zato što je in. Shvaćam da ono vam se ne sviđa neka igra,ali prilično je jasno kada netko sustavno pljuje igre od jednog izdavača. Naravno razlozi većinom su vam neki prikriveni tipa securcom,starforce,internet aktivacija,cijena...
Hej,ako vam se ne sviđa takav tip igre,ok. Ali onda ju ignorirajte.
Example: Bioshock,Crysis,Singularity....


In before klasičnog spuštanja...

Pa to je klasika po forumima. Haters be hatin', fanboys be fanboyin', pa onda flejmanje itd. Izbjeci takve rasprave mozes samo ako prestanes posjecivati forume.

Sto se pljuvanja proizvodaca tice, svatko ima pravo pljunuti na koga god zeli, ako za to ima razlog, i ne vidim zasto bi Blizzard, Rockstar, Ubisoft ili bio tko drugi trebali biti zasticeni. A po pitanju razloga pljuvanja stvari koje su spomenute su sasvim legitimne. Zastite od kopiranja su svojedobno onemogucavale ispravan rad hardvera(onaj Sony-jev fijasko), internet aktivacija je OK, sve dok imas pristup istom(ako nemas well... screw you!), a cijena postaje problem kada npr. netko za par sati SP-a i MP bez dedicated servera trazi 60 eura.

Za one koji stvarno pretjeruju u izljevima strasti tu su uvijek modovi i admini. And that's all folks.

W3DR4N
27-07-2010, 10:04
inb4 Babich

Babitz
27-07-2010, 19:12
Ironijo, ti đubre jedno... :(

Rang€r
30-07-2010, 01:30
I pod lokalitetom mislim ovaj i slični forumi.(naročito Gamespot,gdje je davan je 1.0 ocjene uveliko prihvaćeno)
Ne znam zašto svi imate takvu potrebu automatski pljuvati po nekim izdavačima,igrama itd samo zato što je in. Shvaćam da ono vam se ne sviđa neka igra,ali prilično je jasno kada netko sustavno pljuje igre od jednog izdavača. Naravno razlozi većinom su vam neki prikriveni tipa securcom,starforce,internet aktivacija,cijena...
Hej,ako vam se ne sviđa takav tip igre,ok. Ali onda ju ignorirajte.
Example: Bioshock,Crysis,Singularity....


In before klasičnog spuštanja...

biošok krajsis i taj treči su smeče igre, igro sam samo crysis, a biošok demo, al opet netreba mi puno da skužim da sakaju.

Maloki
30-07-2010, 07:56
Crysis je odličan FPS, u rangu sa Half Lifeom, a Bioshock je čist dobra igra.

Ironično je da ti kažeš kako su te igre smeće, a Assassin's Creed ti je jedna od najdražih igara.

Babitz
30-07-2010, 09:18
Crysis trpat u isti koš sa Half - Lifeom. :(((((((

Maloki
30-07-2010, 09:23
Zašto ne?

Mirko L
30-07-2010, 09:40
Zato što Babić ima profinjen ukus, i ako on kaže da Crysis nije vrijedan Half Lifea, onda nije.

Babitz
30-07-2010, 09:42
Hvala ti.

Maloki
30-07-2010, 09:49
Babić nije igrao Crysis.

Grim
30-07-2010, 09:52
I pod lokalitetom mislim ovaj i slični forumi.(naročito Gamespot,gdje je davan je 1.0 ocjene uveliko prihvaćeno)
Ne znam zašto svi imate takvu potrebu automatski pljuvati po nekim izdavačima,igrama itd samo zato što je in. Shvaćam da ono vam se ne sviđa neka igra,ali prilično je jasno kada netko sustavno pljuje igre od jednog izdavača. Naravno razlozi većinom su vam neki prikriveni tipa securcom,starforce,internet aktivacija,cijena...
Hej,ako vam se ne sviđa takav tip igre,ok. Ali onda ju ignorirajte.
Example: Bioshock,Crysis,Singularity....


In before klasičnog spuštanja...

biošok krajsis i taj treči su smeče igre, igro sam samo crysis, a biošok demo, al opet netreba mi puno da skužim da sakaju.
Barem ti ne dissaš sve moguće igre koje postoje. :)

Što ti ono valja, AC, Dota i ...?

W3DR4N
30-07-2010, 09:56
Crysis + Warhead je mozda najbolji FPS unazad 5 godina.

Ekipa brije po grafici, ali generalno, mislim da nemaju sve skupa tri toliko polirane igre po pitanju svih tehnickih aspekata, vrhunske mehanike i prezentacije. Meni je bolji od oba HL-a zajedno, koji su do bola razvikani.

Deadwalker
30-07-2010, 10:34
Meni je Crysis s ekspanzijom nesto najbolje sto sam odigrao od fps-a u zadnjih par godina i nekoliko sam puta presao svaku igru, ali mi nisu nadmasili Half Life. Posebice druga epizoda koja je po meni fps savrsenstvo i nesto najbolje sto sam odigrao u gaming karijeri. Kad ce vise doci treci nastavak? :(

Izgubljeni
30-07-2010, 10:46
Meni je primjerice Warhead dosta losiji od originala. A sto se tice usporedbe HL i Crysis, neznam tu si mu negdi, obje igre su fantastične.

W3DR4N
30-07-2010, 11:42
Ja jos ne znam sta je u HL-u dobro.
Tehnicki je zastario, price gotovo da i nema i losa je, izuzev gravitya, oruzja su zamor i likovi bezveze nabacani.

Feanor
30-07-2010, 11:46
Ima taj oldskul filing, isto ko i Starcraft 2 sada. Jednostavno izaziva valove nostalgije koji izlučuju serotonin u mozak brze od heroina kokaina, a bogami i speedballa zajedno.

Deadwalker
30-07-2010, 11:55
Slazem se. I nije sve u teksturama.

Izgubljeni
30-07-2010, 12:05
Uspoređujuci pricu, nije da se i Crysis moze pohvailiti s svojom. Price u obje igre su na isti kalup, dolazak svemiraca i vi ste jedini čika koji može spasiti svijet. Half Life ima odličnu usamljenu atmosferu i filing, dok Crysis ima odličnu filmsku atmosferu. Napucavanje u obje igre je drugačije i fantastično napravljeno. Npr. veći mi je gušt u HL sa shotgunom 15 puta klat nego u Crysisu, dok mi je u Crysisu bolje s mašinkom igrat. HL ima gravity gun, Crysis nano suit. A s tehnicke strane u svoje vrijeme nije bio nimalo zastarijeo. ;), uostalom ako ti je vec toliko stalo do grafike siguran sam da ima neki mod koji poboljašaje grafiku. (iako je meni i za današnje standarde HL grafika ok). Ugl. smatram da su obe igre jedne od boljih pucačina. ;)

Rang€r
31-07-2010, 00:35
[quote=Nodakim]I pod lokalitetom mislim ovaj i slični forumi.(naročito Gamespot,gdje je davan je 1.0 ocjene uveliko prihvaćeno)
Ne znam zašto svi imate takvu potrebu automatski pljuvati po nekim izdavačima,igrama itd samo zato što je in. Shvaćam da ono vam se ne sviđa neka igra,ali prilično je jasno kada netko sustavno pljuje igre od jednog izdavača. Naravno razlozi većinom su vam neki prikriveni tipa securcom,starforce,internet aktivacija,cijena...
Hej,ako vam se ne sviđa takav tip igre,ok. Ali onda ju ignorirajte.
Example: Bioshock,Crysis,Singularity....


In before klasičnog spuštanja...

biošok krajsis i taj treči su smeče igre, igro sam samo crysis, a biošok demo, al opet netreba mi puno da skužim da sakaju.
Barem ti ne dissaš sve moguće igre koje postoje. :)

Što ti ono valja, AC, Dota i ...?[/quote:3bvltg24]

AC mi se više nesviđa, al to je vjerojatno zbog razloga što sam ga prošo jedno 5 puta, al o tom po tom.

dota mi se nakon 1500h isto neda igrat, prejak sam :(


Crysis je odličan FPS, u rangu sa Half Lifeom, a Bioshock je čist dobra igra.

Ironično je da ti kažeš kako su te igre smeće, a Assassin's Creed ti je jedna od najdražih igara.

jedino dobro u half lifeu je atmosfera, svršavanje po gravity gunu je subjektivnost(kao i atmosfera, al eto), jedino dobro u crysisu je grafika, obadvije igre su tolko dosadne da sam ih presto igrat, half life na pola, a crysis nakon nekih 2 sata.(jesam i krajsis onda stao na pola?:S)

Viper33
31-07-2010, 00:58
pa imas primjer upravo tu...imas nekog kome je starcraft smece igra i prenapuhana je cijela ta prica (npr koda sad dode nastavak super maria 3d pa svi stanu u red wuhu-.-) a imas i nekog kome ta igra rula i stajao je 2 u redu pred algoritmom jcer prekjucer kad vec enivej...to zavisi od novinara koj pise taj clanak jel njemu ta igra oke ili ne

Maloki
31-07-2010, 03:55
obadvije igre su tolko dosadne da sam ih presto igrat, half life na pola, a crysis nakon nekih 2 sata.(jesam i krajsis onda stao na pola?:S)

AC sam prešo 5 puta
:pray:

bezimeni
31-07-2010, 08:27
Baš :rotfl: .AC 2 je izvrstan i napravili su čudo ako ga uspoređujemo sa prvim dijelom.Dao sam nedavno igri šansu po drugi puta misleći da je možda problem u meni.Nakon što sam odigrao odličnu dvojku , reko , pa nema šanse da je jedinica baš tako loša .Ali vraga ..ne ide duže od dva sata igranja pa da ga hebeš...dosada , dosada i prokleta dosada .Toliko je dosadana da sam i sada živčan kada se sjetim toga .Osobiti je gušt deinstalrati tu igru .

Navedene pucačine koje su opisane kao sranje su fenomenalne igre.Pogotovo Crysis i HL 2 .Ekspanzije za oba nastavaka su dosta lošije od od osnovne igre.Bioshock i nastavak su odlični a Singularity je vrlo dobar .

lulix
31-07-2010, 12:48
Ima taj oldskul filing, isto ko i Starcraft 2 sada. Jednostavno izaziva valove nostalgije koji izlučuju serotonin u mozak brze od heroina kokaina, a bogami i speedballa zajedno.
slazem se sa Feanorom... Half Life i Starcraft su definitivno dvije uber dobre igre za pamcenje koji ulaze u one klasike koje bi trebali ucit u skoli... Treba uvest Povijest Gaminga u skole!

Feanor
31-07-2010, 14:13
Ima taj oldskul filing, isto ko i Starcraft 2 sada. Jednostavno izaziva valove nostalgije koji izlučuju serotonin u mozak brze od heroina kokaina, a bogami i speedballa zajedno.
slazem se sa Feanorom... Half Life i Starcraft su definitivno dvije uber dobre igre za pamcenje koji ulaze u one klasike koje bi trebali ucit u skoli... Treba uvest Povijest Gaminga u skole!

Ne krivo si me shvatio, nisam ja rekao da su one najbolje igre ikad, hell možda čak nisu ni dobre igre, ali su iste onakve kakve su bile i prije deset godina kad je izašao prvi nastavak (prvenstveno tu mislim na Starcraft 2 i Half Life 2) i onda kad je upališ sjetiš se onog kad si bio klinac i kad si igrao to, i gušta jednostavno u tome što igraš igru, nisi gledao ni grafiku ni priču ni ništa. Samo si igrao i uživao. Danas se oko igara diže tolika halabuka i traži se na filmičnosti i grafici i ovom i onom, a Starcraft 2 mi je baš dobar što se ne trudi biti ništa više od igre, isto kao i Half Life.... Neznam, zabrijao sam.

cham3leon
31-07-2010, 14:44
HL2 je svejedno bolje odrađen od Crysisa. Ima neki poseban štih i drži te napetim cijelo vrijeme. Crysis je također jako zabavan, meni ponajviše zbog dobrog AI-a koji te ne vidi kroz sve i zabavnih supermoći nanosuita, ali čim koreance zamijene oni glupi elijeni, igra ne valja ni pipu vode i gubi sve čari.
Što se tehnikalija tiče, ja stvarno ne razumijem zašto je to ikakva prednost. Bitno je kako igra na kraju izgleda, a ne kako to postiže. Što krajnjim igračima znači neka brojka koja je veća ako u konačnici grafika ne izgleda dobro kao na nekoj drugoj igri?

Source engine je već star ko metuzalem, ali izgleda sasvim solidno. Dapače, kad sam prvi put igrao HL2 nisam se mogao načuditi grafici, a još više fizici, koja je usput na Crysisu malo manjkava.

Assassins Creed ( oba nastavka) su zabavna eventualno za malu djecu i/ili penzionere. Slobodno trčanje i penjanje se svodi na držanje smjera u kojem želiš ići, high profile i sprint gumba što znači da ne može pružiti neku zabavu nakon što deset puta vidiš što Altair/Ezio mogu penjući se.
Borba se bazira na držanju bloka i davanje kontri kad te netko napadne. Ajde, AC2 je to malo popravio tako što su uveli više vrsta neprijatelja, ali i dalje su obe igre toliko bolesno lagane da se moraš potruditi da pogineš. Ni bacanje sa pet katova visoke zgrade nije dovoljno da te ubije.
Priča je doduše solidna, pozornost povijesnim detaljima u dvojci za pohvalu, a stealtha nema.

Maloki
31-07-2010, 15:49
Priča u AC serijalu je preloša i nevjerojatno naivna.

Dania
31-07-2010, 15:51
I ovo je tema o lokalnom mentalitetu? heheheeee :D
Da, Half life mentalitet, taj ja preferiram :friends:

Nodakim
31-07-2010, 18:13
Priča je doduše solidna, pozornost povijesnim detaljima u dvojci za pohvalu, a stealtha nema.

Ne znam da li ispadaš gluplji zbog prve,druge ili treće izjave.
Ako želiš da ti objasnim,samo pitaj...

cham3leon
31-07-2010, 19:25
Priča je doduše solidna, pozornost povijesnim detaljima u dvojci za pohvalu, a stealtha nema.

Ne znam da li ispadaš gluplji zbog prve,druge ili treće izjave.
Ako želiš da ti objasnim,samo pitaj...

Ne moraš ništa objašnjavati jer obično činjenice kojima raspolažeš nemaju veze sa realnim svijetom i samo ćeš se sramotit bezveze. Igrao sam oba AC-a i sve da hoću ne mogu donijeti nikakav drugi zaključak o ta tri elementa. Još mi samo reci da ima stealtha u Assassins Creedu pa da se lijepo nasmijem.

@Maloki: Možda priča nije remekdjelo, niti osobito originalna, ali je bar zanimljiva i tjera da se igra dalje. Da Vinci code i to.

Mirko L
31-07-2010, 20:12
Šta je da je, stealth svakako nije prisutan, nemoš mu tvrdit suprotno.
EDIT: Osim ako ćeš u stealth ubrojat one gluposti kad stojiš 10m od stražara, prišuljaš mu se i s leđa ga ubiješ.

Nodakim
31-07-2010, 20:38
Oke,zašto bi igra opće trebala imati stealth?Zato što se vama sprdi?
Igra nema veze sa stealthom i ne želi imati neke previše veze,to je kao da zanovijetate da nema dovoljno RTS elemenata u FPSu.
Što vjerovatno već jeste...

K4ciga
31-07-2010, 21:21
Stealth u Assasins Creedu? Ima neki osnovni nivo, ali nije uopće nužan. Igricu je moguće završiti sa onim osnovnim oružjem ( oštrica iz rukava? ) jer je nenormalno lagana...

Nodakim
31-07-2010, 21:45
U jedinici se sva da Counter killati iz prvog pokušaja tako da se tu slažem.
Za dvojku je malo drugačije,makar bi bilo bolje i da je ona malo teža kasnije.

W3DR4N
31-07-2010, 21:46
Assassins Creed je akcijska avantura. To što su ga neki prozvali Hitmanom u srednjem vijeku još u produkciji nema veze s konačnim proizvodom i njegovom idejom.

K4ciga
31-07-2010, 22:01
Najveći /spit igri ide zbog retardirane priče. Bezveze su je zakomplicirali sa nekim strojem koji te vraća u prošlost da se boriš sa Templarima ( :rotfl: ). Zašto nisu jednostavno mogli napraviti priču koja je kompletno smještena u to vrijeme, čisto da se čovjek može pošteno "uživiti" u igru. Ali možda sam to samo ja :wink:

Arbiter of Change
31-07-2010, 22:04
AC priča se da svesti na "lol, conspiracies everywhere" i onda na kraju zaplet u rangu Fahrenheita (čitaj, loš).
Ne znam, nikada nisam shvatio to veličanje AC priče.

K4ciga
31-07-2010, 22:07
Nebih znao, nikad nisam dovršio Assassins Creed 2. Ionako sam ju isprobao čisto zbog hypea, pa je uslijedila serija facepalmova kad sam počeo pratiti priču. Skačem sa jedne zgrade na drugu i promatram stvarno fenomenalan krajolik i onda mi izbaci taj drek da je sinkronizacija nemoguća http://www.soccergaming.tv/images/smilies/facepalm.gif. Stvarno uništi atmosferu.

Maloki
31-07-2010, 22:16
Ne znam, nikada nisam shvatio to veličanje AC priče.
Ane, i onda još ubace vanzemaljce i ispada na kraju da je Sunce glavni negativac.

W3DR4N
31-07-2010, 22:21
ZEITGEIST!!!!!!!111oneone

K4ciga
31-07-2010, 22:27
Postoje stvari koje su u tom dokumentarcu točne

Feanor
31-07-2010, 22:31
Najaca mi je stvar kod takvih ''dokumentaraca'' sto govore o tome kako masoni ili kogod ima OGOMNU OGROMNU OGROMNU moć, što automatski insinuira, ako si pri zdravom umu, ako neko ima toliko OGRMONU moć valjda može utjecati na jedan mali niskobuđžetni dokumentarac, ili ga čak napraviti da navede ljude na krivi trag. Good old Kansas city shuffle :D

Nodakim
01-08-2010, 10:03
Priča je doduše solidna, pozornost povijesnim detaljima u dvojci za pohvalu, a stealtha nema.

Ne znam da li ispadaš gluplji zbog prve,druge ili treće izjave.
Ako želiš da ti objasnim,samo pitaj...

Ne moraš ništa objašnjavati jer obično činjenice kojima raspolažeš nemaju veze sa realnim svijetom i samo ćeš se sramotit bezveze. Igrao sam oba AC-a i sve da hoću ne mogu donijeti nikakav drugi zaključak o ta tri elementa. Još mi samo reci da ima stealtha u Assassins Creedu pa da se lijepo nasmijem.

Priča je smeće ala Fahrenheit i ne vidim neke konekcije sa Da Vincijevem kodu,makar je zanimljiva ona mini igra gdje pokusavaju objasnjavati stvari.
Makar ako poznas povijest ces uvidjeti da neke stvari su poprilicno izmjenjene da bi pasale priči,ali oni to nekako objašnjavaju da Abstergo mjenja spise.
Uostalom neki povijesni detalji su točni,tipa da nema stealtha.Jer ne bi trebalo imati.
Red Hashashina je ubijao u javnosti i više se koristio političkim igrama nego onime što bi očekivali.

cham3leon
01-08-2010, 11:50
Jebiga, nisam reko da igra u potpunosti prati povijesne događaje. Nijedan film niti igra ne prati u potpunosti točne povijesne događaje. Kao i kod Da Vinci koda, priča je tu samo kako bi stvarala nekakvo uzbuđenje, i bar to radi kako treba.
Za stealth znamo da nije bio poželjan jer je igra namijenjena publici koja ne bi ionako imala strpljenja za njega, ali da je igri potreban, pa i jest. Ako se moraš ušuljati u maderfakin palaču, valjda se pretpostavlja da te nitko ne smije otkriti. Da ne spominjem koliko je retardirano što te ne vidi stražar koji gleda prema tebi jer je udaljen više od pedeset metara?

Nodakim
01-08-2010, 12:10
Čuvari uopće nemaju nikakav periferan vid.
Zašto me nitko ne bi vidio,šta će ako me vidi uključiti alarm?

cham3leon
01-08-2010, 12:18
Pa ne znam, mogao bi recimo gađati strijelom kad ima luk i strijele? Sigurno ne stajati i izgledati retardirano.

Babitz
01-08-2010, 12:41
SKao i kod Da Vinci koda, priča je tu samo kako bi stvarala nekakvo uzbuđenje, i bar to radi kako treba.
Da Vincijev kod ima užasno retardiranu priču. Highlight knjige su anegdote i razne zagonetke. O nečem drugom Dan Brown ne zna pisati. Jel tko čitao Digitalnu Tvrđavu?

cham3leon
01-08-2010, 18:03
Jesam. Pročitati više od jednog Brownovog romana ti zgadi cijeli opus pisca jer mu svaka knjiga ima istu priču. Da Vinci code mi je bila prva koju sam od njega pročitao, pa mi radnja ipak nije bila toliko loša. Da, glavna stvar u priči su njegovi mini eseji, ali priča jest bila napeta tako da te tjera da dalje čitaš.

Babitz
01-08-2010, 20:20
Pa dobro, čitaš dalje i dalje iz znatiželje, al na kraju, kad sve pročitaš i radiš "recap", shvatiš da je priča čisti idiotizam. Kraj Da Vincija je bio užasno razočaranje. Ova digitalna tvrđava je tako naivno i tako laički napisana glede informatike da sam se smijao. Da ne spominjem onu "konačnu" zagonetku koju sam shvatio valjda deset stranica prije, a koju su pokušavali prokužiti kao da izračunavaju putanju Voyagera (ono s brojem 3 što je hintano na valjda pet različitih načina). Al da, mini eseji, zagonetke i te pizdarije skroz rulaju i čisto radi tog mu se isplati čitat knjige, mada sam pročitao samo ove dvije koje sam spomenuo. Ne znam kakve su ostale, al pretpostavljam da iste.

Dania
01-08-2010, 20:28
Slažemo se, Kinže Mortalže

Rang€r
01-08-2010, 21:54
obadvije igre su tolko dosadne da sam ih presto igrat, half life na pola, a crysis nakon nekih 2 sata.(jesam i krajsis onda stao na pola?:S)

AC sam prešo jedno 5 puta
:pray:

nisam ga baš prešo 5 puta, al skoro, inače tvoj ukus je čista objektivnost i ostalima treba biti uzor

cham3leon
02-08-2010, 09:25
Pa dobro, čitaš dalje i dalje iz znatiželje, al na kraju, kad sve pročitaš i radiš "recap", shvatiš da je priča čisti idiotizam. Kraj Da Vincija je bio užasno razočaranje. Ova digitalna tvrđava je tako naivno i tako laički napisana glede informatike da sam se smijao. Da ne spominjem onu "konačnu" zagonetku koju sam shvatio valjda deset stranica prije, a koju su pokušavali prokužiti kao da izračunavaju putanju Voyagera (ono s brojem 3 što je hintano na valjda pet različitih načina). Al da, mini eseji, zagonetke i te pizdarije skroz rulaju i čisto radi tog mu se isplati čitat knjige, mada sam pročitao samo ove dvije koje sam spomenuo. Ne znam kakve su ostale, al pretpostavljam da iste.

Predlažem da ni ne čitaš ništa drugo od njega jer će ti se zgadit. Radnja je doslovce identična u svakom romanu, a samo Da VInci code ima te zgodne esejiće.

Maloki
02-08-2010, 13:40
inače tvoj ukus je čista objektivnost i ostalima treba biti uzor
Laskaš mi.

Dania
09-08-2010, 09:18
e, sorry deda :oops:

loo
10-08-2010, 17:48
Predlažem da ni ne čitaš ništa drugo od njega jer će ti se zgadit. Radnja je doslovce identična u svakom romanu, a samo Da VInci code ima te zgodne esejiće.


Neznam jesi li pročitao Anđeli i Demoni. Tamo isto ima dosta tih zagonetki i fora, ali priča je skoro ista ko Da Vincijev kod (nije ista nego je na istu foru. i dalje je dosta napeto i zanimljivo).
Prije par dana sam pročitao Veliku obmanu 2. put nakon par godina. Moram priznat da mi je dosta zanimljiva. Kod Dana Browna mi se najviše sviđa to što su poglavlja kratka i stalno se gleda priča iz nekog drugog lika i što ima puno raznih fun factova i takvih sranja. Od opisivanja utapanja do starih rituala iluminata.