PDA

Pogledaj cijelu verziju : Virtualne naljepnice po desktopu



zoky
26-07-2010, 19:32
Nemogu se sjetiti ime programa....

...ima jedan programčić gdje su se mogle napraviti kao nekakve virtualne "naljepnice" koje su se onda mogle zakačiti na desktop i prilikom dizanja sustava te "naljepnice" bi bile vidljeive i pisao bi tekst koji se napiše, tj. neki podsjetnik.....ako kužite


Mislim da se nekako zove ticket ili tak nešt, al nemogu naći na netu. Pa ako tko zna ime tog programa koji mi to omogućuje neka mi kaže ;)

Bartuc
26-07-2010, 20:02
Sticky Notes, dolazi sa Vistom i Win7 po defoltu... GENIJALAN program.

RIDER32
26-07-2010, 23:16
E i mene je to dojmilo ali nekoristim ga prvenstveno jer mi ostaje dolje u taskbaru pored samo 5 najvažnijih ikonica i smeta mi -.-

Jel se moše to nekako makniti odatle?

cham3leon
27-07-2010, 15:37
E i mene je to dojmilo ali nekoristim ga prvenstveno jer mi ostaje dolje u taskbaru pored samo 5 najvažnijih ikonica i smeta mi -.-

Jel se moše to nekako makniti odatle?

Dis.

Inače, prije na XP-u sam imao jedan sličan programčić, možda se zvao stickys ili tako nekako, ali je ipak bio malo bolji od Sticky notesa. Nije imao nikad ikonu na taskbaru, nego samo jednu u trayu, i mogao sam namjestiti da mi minimizirani sticky iskoči u određeno vrijeme sa alarmom

Bartuc
27-07-2010, 15:42
Skinite si program za micanje ikone iz tasbara u tray - http://webtrickz.com/hide-sticky-notes- ... windows-7/ (http://webtrickz.com/hide-sticky-notes-taskbar-icon-in-windows-7/)

zoky
27-07-2010, 17:24
Thx, dečki... baš mi je to trebalo! ;)

Dania
02-08-2010, 07:33
E, a ne bi ste vjerovali, imate ih i za kupiti, tri kune košta blok!
Postoje svih boja i veličina i treba vam svega minuta da: zgrabite olovku, napišete podsjetnik, odljepite :pray:, zaljepite gdje želite i eto...
Samo, ako ljepilo nije jako, vjetar lako odnese...

CoreDuoQuad
29-09-2010, 13:28
>Sticky notes se to zove, ima i za mobitel, racunar - pa i za frizider ;)

Kid A
29-09-2010, 13:36
E, a ne bi ste vjerovali, imate ih i za kupiti, tri kune košta blok!
Postoje svih boja i veličina i treba vam svega minuta da: zgrabite olovku, napišete podsjetnik, odljepite :pray:, zaljepite gdje želite i eto...
Samo, ako ljepilo nije jako, vjetar lako odnese...
:rotfl:
Onak, kataloski opis proizvoda ahahaha