PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Fast & The furious Tokyo Drift



Pain
23-07-2006, 18:36
šta kažete o filmu?
jebenica a?
ja ga imam tjedan dana i već sam ga pogledo oko 6 puta,a o soundtracku da ne govorim!
Wicked

Jerry
23-07-2006, 18:43
selite u multimediu!

Prince-Artas
23-07-2006, 18:51
bezveze :yuck:

v4MP1r3
23-07-2006, 19:03
joj nemojte sada pretjerivati, ako je film dobar, ljudi ce se diviti (u sebi)
naravno da ce nekima biti ok nekima ne, ja i legica smo isli to pogledati, njoj je bio MRAKCINA (car-freak) a meni je bio ono =/ heh tak tak \=

Osiru$
23-07-2006, 19:55
ja ga imam tjedan dana i već sam ga pogledo oko 6 puta,a o soundtracku da ne govorim!


OMG kako ćeš se smijati ovome kada ti filmski ukus još barem malo sazrije :D

23-07-2006, 21:22
šta kažete o filmu?
jebenica a?
ja ga imam tjedan dana i već sam ga pogledo oko 6 puta,a o soundtracku da ne govorim!
Wicked

soundtrack je jedini vrijedan spomena

da li si možda primjetio kad glavni lik (ne znam mu ime) vozi onu makinu od japanca prvi put
- prvo udari u stup sa bokom - autu ništa, ni boja nije ostrugana
- drugi put udari u drugi auto - autu opet ništa
- dalje ga još malo streska - auto je bez ogrebotine
- dođe do cilja - auto u komi -
WTF???
možda je zadnji zavoj bio tako strašan?


mogli su se barem potruditi dobro napraviti ionako jadne specijalne efekte

zapravo uzeti neku realniju priču, uzeti bolje glumce i onda ići snimati film

ludkopuska
23-07-2006, 22:57
ma film je sam po sebi bio super (brain off, friday night style :)) jedino me ubija u glavu naglasak od onog glavnog lika u filmu liiiiiiik oteeeeeeeže glaaaaaaaas ko da je iz meeeeeeeeksikaaaaaa 1900, neeeee???? :toilet: :twisted:

Pain
24-07-2006, 00:10
svako ima svoje mišljenje,meni je film predobar,a poanta je u tome da su veliki dio onih driftova radili Sami Glumci,tj, imali su školu drifta prije snimanja.(imam xtreeme desktop na kojem sam pogledo behind scenes movie paa...)

a najžešći mi je kaubojski naglasak: She was just admireing Maaaaay Riiiiiiiide! (a u pozadini maaaay riiiide.....)
"Do you know who am I?" "You are some kind of Justin Timberlake of Japan" LOL

Glass
24-07-2006, 00:20
Pogledao sam prvi dio i onako ništa posebno, na drugi dio sam rigao od gluposti i prepotencije a treći neću ni pogledat jer se bojim da bi mi gledanje moglo ostavit trajnu traumu na mozgu

kec
24-07-2006, 01:03
film da je malo bolji bio bi glup, u filmu valjaju jedino auti i soundtrack

zali boze auta koje su unistili za vrjeme snimanja :shock:

olio
24-07-2006, 08:24
zar vi nemožete se opustit i gledat film a ne gledat i vikat "vidi ono tu su falili" .......

inače ovaj je bolji od prvog i drugog ...... ima dosta smiješnih scena i film je ok za popodnevnu uživanciju......

dobro je kad poslije prve trke ... u policiji se nasmije onoj ženskoj a njemu svi zubi razbijeni....

ili u japanu policija ako voziš više od 180 km/h ne hvata te :rotfl: :rotfl:

Babitz
26-07-2006, 09:14
dosta mi je samo vidjet naslov, vec znma tematiku i da nikad vise necu imat nesanicu

antrax5
26-07-2006, 10:50
htio sam ga ići gledati u kino ali mi je rečeno da je to bez veze bacanje para pa ću ćekati da ga skinim ili da mi netko posudi :(

Gu4rd14n
28-07-2006, 13:50
Film mi je super, al nakraju sam se malo izivciro kad sam vidio kako stavljaju motor od nissana(inace sam ljubitelj svega japanskog) u karoseriju mustanga(ja mislim)!! :-x :-x :-x :-x :-x :kill: :kill: :kill: :kill:

lonac
29-07-2006, 15:30
Film mi je dobar, a soundtrack najbolji dio filma.

olio
29-07-2006, 15:32
Film mi je dobar, a soundtrack najbolji dio filma.a šta si lonac ti zatvoria oči i sluša ......

meni je soundtrack u filmu na trećem mjestu

ivan
29-07-2006, 17:19
naj soundtrack je iz drugog dijela... imam ga cijelog na wmp playlisti 8)

*Fila*
07-08-2006, 20:40
Meni je film jako dobar ali me živcira glavni glumac(seljačina teška!)!! :)

Karzah
07-08-2006, 23:44
Ja sam totalno razočaran filmom , žao mi je što su glumca promijenili ali dobro šta je tu je . Auti su ok ali ne sviđa mi se radnja koja je površna , ima tu još toga ali mi se neda sad sve nabrajati ...

mburazer
08-08-2006, 09:04
Odličan film malo dosadan,ali ima ženki i auta.
Naime,kako bih ubio onog Čajneza što Bryanu ubije prijatelja. :kill:

Anybody?! :-x

str33t6l0w
08-08-2006, 23:46
Ja sam totalno razočaran filmom , žao mi je što su glumca promijenili ali dobro šta je tu je . Auti su ok ali ne sviđa mi se radnja koja je površna , ima tu još toga ali mi se neda sad sve nabrajati ...

imamo isto mišljenje... po meni je jedinica najbolji dio... a dvojka ima najbolji soundtrack....

*Fila*
09-08-2006, 21:19
Ja sam totalno razočaran filmom , žao mi je što su glumca promijenili ali dobro šta je tu je . Auti su ok ali ne sviđa mi se radnja koja je površna , ima tu još toga ali mi se neda sad sve nabrajati ...

imamo isto mišljenje... po meni je jedinica najbolji dio... a dvojka ima najbolji soundtrack....
JedinicA je najbolja!Ovaj je najlošiji!Najbolje mi je kad na Kraju Dođe Vin Diesel u onom svom stroju pa se trka sa onom seljačinom!Zanima me oće bit toga još?mislim još nastavaka! :)

GrannyKiller
09-08-2006, 23:24
da, i zvat će se "UltraNenadjebivo Brzi & UltraMegaNenadjebivo Žestoki - Velika Gorica DR4G"

jebote, jedino što valja u tim flimovima su pile. gledao sam samo 1. i 2. dio. ovog ću pogledat, onako da vidim u kakvom neukusu se utapaju ljudi :toilet:

King tiger
10-08-2006, 11:30
Neki su zapravo rekli da im je ovo jedan od najboljih filmova u zivotu :rotfl: :rotfl:

GrannyKiller
10-08-2006, 11:58
Neki su zapravo rekli da im je ovo jedan od najboljih filmova u zivotu :rotfl: :rotfl:

nisu se onda baš nagledali....

Dj_Morales
12-08-2006, 17:04
film je bezveze i gledao sam ga!!! nije mi se puno svidio!!!

NiX@tHeG4M3R
12-08-2006, 17:40
film je bezveze i gledao sam ga!!! nije mi se puno svidio!!!đ

Meni je ok!LOW-medium! :killyou:

sexy peace
12-08-2006, 17:44
Film me sjvetski!!!Napet i odličan!!! :fof:

goGAMERo
31-08-2006, 10:59
Solidno, da te zabavi, inače ono su priče za malu djecu! :)

Babitz
31-08-2006, 11:12
znam tematiku filma, znači ne zanima me

Helena
31-08-2006, 13:00
Ma joj, film je grozan. Glumci su grozni, priča nije nešto, najzanimljiviji lik je Han i onda on pogine na kraju :( . Jedino što vrijedi u cijelom filmu su auti, a i soundtrack nije loš. A Vin Diesela su najavljivali da će se pojavit u tom filmu, ko da je glavni glumac, a vidiš ga na kraju filma u jednoj sceni. Izgovorio je par riječi i gotovo. Scena traje minutu, ako i tolko.

db_raven
22-09-2006, 16:54
Film je baš za fanove (japanskih) auti i tuninga, tak da onog komu se film ne sviđa vjerojatno uopće ne zanimaju auti.
Meni je film OK, puno bolji od 2F2F, a malo bolji čak i od prvog dijela... mada ima u filmu nekih "smješnih" scena npr. kad drifta s Evo-m kroz hrpu ljudi.
Onaj dio gdje vozi race protiv Vin Diesela je jedan od najboljih. Stvarno sam se iznenadio kad sam vidio tko vozi tu američku pilu.

goGAMERo
22-09-2006, 17:13
Ma joj, film je grozan. Glumci su grozni, priča nije nešto, najzanimljiviji lik je Han i onda on pogine na kraju :( . Jedino što vrijedi u cijelom filmu su auti, a i soundtrack nije loš. A Vin Diesela su najavljivali da će se pojavit u tom filmu, ko da je glavni glumac, a vidiš ga na kraju filma u jednoj sceni. Izgovorio je par riječi i gotovo. Scena traje minutu, ako i tolko.


Od glumaca jedino mi se dopada ona cura, sto stalno prati glavnog lika! :P :)

The Boz
22-09-2006, 17:47
Dok nije izašao Tokyo Drift, jedini glavni lik od svih glavnih likova u svim filmovima za kojega sam fakat htio da umre sporom smrću, je bio Brian O'Conner u Fast and the Furious 1 i 2. A onda je došo teh selyack. Moj bože, tako sam želio da se s onom krntijom zakuca u neko hrđavo željezo i da crkne tjedan dana kasnije od sepse u paklenim bolovima.
Tokyo Drift mi je na negdje drugom mjestu najgorih filmova(prvi je The Core, iliti ignoriranje svake fizike ikad zamišljene). Pogledajte oba da se fakat dobro nasmijete.