PDA

Pogledaj cijelu verziju : Amazon



Tri66a
23-07-2006, 14:32
Dakle na stranici http://www.amazon.co.ukSima dio za kupnju igara. I sada uz neku igru uz njihovu (službenu)cijenu piše da ima određena količina used&new primjeraka igre koji su jeftiniji. Zanima me je li netko kupio takav(jeftiniji) proizvod i zna li da li je sigurno to kupovati? Je li posrijedi nekakva caka, pa su ti primjerci dostupni samo u UK ili što? hvala

v4MP1r3
23-07-2006, 15:50
ne, frendica mi je kupovala MM knjigu preko amazona, posta ti je od 60 do 80 kuna, dodje ti ne znam, oko 1-2 tj

pise ti kolko imaju "na skladisu" tkao da se pozuris da kupis prije nego sto odu zalihe...

mislim da nema nikakve cake, ja mislim kupiti MM albume preko toga, pa javim kada kupim...

Tri66a
23-07-2006, 17:51
Ehh...nema veze. Pokušao sam kupiti ali postoje nekakve restrikcije u dostavi. Ne mogu slati igre u Hrvatsku ali mogu recimo u Austriju Italiju itd. Sucks. I onda se čude što je p.iratstvo toliko rasprostranjeno kod nas. Da nam puste da kupujemo originalne igre za 90-tak(rabljene za 50) a ne za 300 kn ne bi nitko više išao kod p.irata.

v4MP1r3
23-07-2006, 19:04
nemojte sada tipkati ovu rijec na p, samo recite "ona rijec na p" ...
da ne trebas stavljati tu . al imas pravo... ajde dobro onoda, ako ko ima sto reci u vezi s amazonom,neka sada govori ili zauvijek suti!
ja lockam ovo sutra...

Luka
23-07-2006, 19:18
mogu se naručivati sve stvari osim igra (ja sam probao), ali ako imate nekog u Sloveniji ... ;)