PDA

Pogledaj cijelu verziju : Post apo RP - Rasprava



Silvery
14-07-2010, 21:52
Postapokaliptični rp poslije ovog trenutačnog?

Grim i ja se slažemo.

Electromaster
14-07-2010, 21:53
Zvuči kul, i dalje neću igrati. >_>

GeraltofSmeg
14-07-2010, 21:54
Jebiga, onda nema razloga da zapocinjemo.
Mere sto se mene tice.

hansi
14-07-2010, 23:12
megamoze

a daj predo, igraj :(

hrčak
15-07-2010, 00:15
Mogu ja?

Silvery
15-07-2010, 07:44
Igrati mogu maksimalno šest ili sedam ljudi, što se mene tiče.

Dakle,

1: Silvery
2: Grim The Reaper
3: Rajder
4: Hansi
5: Hrčak

cham3leon
15-07-2010, 09:39
Not sure if want. Moj RP je umro, bit će da svaki umre za otprilike tjedan i pol, pa bih mogao igrati, ali zavisi o tome kako će izgledati setting, a ovih tjedan dva koliko će trajati RP me ionako neće baš bit doma.

Electromaster
15-07-2010, 09:41
Ja vam mogu napraviti likove od Legeča. http://forum.crotaku.hr/mysmiliesvb/mysmilie_500.gif

croat1gamer
15-07-2010, 10:07
Ja mogu bit battle master, ako se oce ubaciti battle technique iz moje teme.
Moist making descriptions included.

cham3leon
15-07-2010, 13:42
Kako se trudiš ugurat taj battle sistem... :D

croat1gamer
15-07-2010, 13:45
This shit makes me moist. Moar. :)

I made Arby moist. Your argument is invalid. :)

Electromaster
15-07-2010, 14:11
Ja vam mogu napraviti likove od Legeča. http://forum.crotaku.hr/mysmiliesvb/mysmilie_500.gif
Nisam se šalio za ovo, ionako imam hrpu minifigova sa post-apoc diorame na Kockice EXPO-u. :I

http://i25.tinypic.com/2q2l4jc.jpg
Zasebne slike i accessories po želji. :)

Silvery
15-07-2010, 14:32
Ja vam mogu napraviti likove od Legeča. http://forum.crotaku.hr/mysmiliesvb/mysmilie_500.gif
Nisam se šalio za ovo, ionako imam hrpu minifigova sa post-apoc diorame na Kockice EXPO-u. :I

http://i25.tinypic.com/2q2l4jc.jpg

Valjda misliš napravit likove i uslikat ih? Nećemo se valda svi skupit na jednom mjestu u HR i igrat :)

U rl nije to to :(

Electromaster
15-07-2010, 14:34
O tome i pričam, mogu vam napraviti Lego avatare za vaše likove. :3

Silvery
15-07-2010, 14:35
:pray: Addam te kao frienda :pray:

Hvala, mnogo pridonosiš našoj skromnoj zajednici.

Electromaster
15-07-2010, 14:41
S:pray: Addam te kao frienda :pray:

Hvala, mnogo pridonosiš našoj skromnoj zajednici.
Lol... Hvala? :P

Samo osmislite igru i likove, ja ću pridonijeti sa Lego fotkama koliko god mogu. Mogao bih napraviti i kakvo vozilo po potrebi... Khm, u biti, meni ovo jako dobro dođe, pošto me lagano dere nedostatak inspiracije zadnjih dana... :)

Forengner
15-07-2010, 15:18
Ja sam mislio pokrenuti WW2 Rp.
'Stalingrad in flames'
Ali meh.
Kao i dosada,i will be strongly comited to the cause of the Role-Playing community of the pcplay forum.
You have my kybord ako treba malo fluffa,price,itd itd.
Bit ce post-apoc svabe Faljen Zevs!

System
15-07-2010, 15:42
Bise fail kao i prethodni. Medjutim sama ideja nije losa. Sta kazete da se radnja desava u Fallout svijetu ali u Evropi? :D

Outmind
16-07-2010, 18:51
Ajd zakaj ne, sudjelovao sam i u ona prva 2, pa mogu i ovdje. Kaj se fallout settinga tiče, sa time se ne slažem, izmislite nekaj novo plox

croat1gamer
16-07-2010, 19:03
Realno gledano, apokalipsa je propast svijeta kakav poznajemo, tako da moze bit udar meteora, ubojiti virus, ejlijeni i slicno, ne samo nuklearna destrukcija. :)

Silvery
16-07-2010, 20:58
Bise fail kao i prethodni. Medjutim sama ideja nije losa. Sta kazete da se radnja desava u Fallout svijetu ali u Evropi? :D

Awsum, samo da je bomba pala na Dalmaciju :D



Realno gledano, apokalipsa je propast svijeta kakav poznajemo, tako da moze bit udar meteora, ubojiti virus, ejlijeni i slicno, ne samo nuklearna destrukcija. :)

Otopile se polarne kape, vječna kiša koja nikad ne prestaje, pola svijeta poplavljeno.

Forengner
16-07-2010, 21:21
Underwater utopija...


Bioshock much? :roll: .
Ako se slazete,ja bih nesto na tu temu,lajk,pod vodom,grad,mutanti,carnage.

Electromaster
16-07-2010, 21:29
Bise fail kao i prethodni. Medjutim sama ideja nije losa. Sta kazete da se radnja desava u Fallout svijetu ali u Evropi? :D

Awsum, samo da je bomba pala na Dalmaciju :D



Realno gledano, apokalipsa je propast svijeta kakav poznajemo, tako da moze bit udar meteora, ubojiti virus, ejlijeni i slicno, ne samo nuklearna destrukcija. :)

Otopile se polarne kape, vječna kiša koja nikad ne prestaje, pola svijeta poplavljeno.
Waterworld (http://www.imdb.com/title/tt0114898/)?

Silvery
16-07-2010, 22:27
Underwater utopija...


Bioshock much? :roll: .
Ako se slazete,ja bih nesto na tu temu,lajk,pod vodom,grad,mutanti,carnage.

Ne pod vodom. Dio površine još postoji (sadašnja središnja Azija, cijela Rusija, Europa osim Pirinejskog poluotoka)



Waterworld (http://www.imdb.com/title/tt0114898/)?

Ne. Film je gadan, ja sam izmislio temu onako.

Jopax
17-07-2010, 23:53
U ovome bih čak mogao i sudjelovati, sama ideja nije loša, ali poradite na tom settingu.
Nešto malo egzotičnije, prvi kontakt sa vanzemaljcima negdje 2014. veliki brod dolazi na zemlju, prvi kontakt je uspio ali nedugo zatim izbija sukob, vanzemaljci zbrišu veći dio azije ali ih neka od država koristeći tajnu tehnologiju dobivenu od istih vanzemaljaca na neki način smakne.Nakon toga izbija treći svjetski rat dok se preostale države bore oko broda srušenog negdje na istoku Europe, netko pobjedi, ali nije kraj jer se nešto desi i brod "eksplodira" i više manje unazadi ljude na sami početak xx. stoljeća što se tiče tehnologije.Radnja se odvija u europi, većina je uništena ratom, dio eksplozijom, cilj je saznati koji đavo se desio sa brodom. :D

Macolla
18-07-2010, 00:02
Ma dajte nesto horror tipa, ste gledali 28 days later?

croat1gamer
18-07-2010, 00:55
Asteroid + ejlijenski zombi virus na istome bi bio moj fav. Makar bi trebalo malo razraditi statse/borbu u vezi s time.

Macolla
18-07-2010, 00:58
Zemlju je pogodio asteroid s nekim badass virusom koji unistava sve zivo. Radnja pocinje negdje u Europi gdje se rperi susrecu te ih iscekuje mukotrpan put do floride do NASAe. Moraju doci tamo i lansirati Apollo raketu koje ce ih prevesti na mjesec dok virus ne prodje. Gore imaju stanicu punu zaliha ofc.

Silvery
18-07-2010, 02:53
Zemlju je pogodio asteroid s nekim badass virusom koji unistava sve zivo. Radnja pocinje negdje u Europi gdje se rperi susrecu te ih iscekuje mukotrpan put do floride do NASAe. Moraju doci tamo i lansirati Apollo raketu koje ce ih prevesti na mjesec dok virus ne prodje. Gore imaju stanicu punu zaliha ofc.

Može! Virus je toksičan I radioaktivan, može? :wink: Naravno, junaci su preživjeli udar (a)steroida jer su se na vrijeme sklonili u službeni bunker bivše EU, sakriven negdje na području Balkana. Idu na mjesec jer im ponestaje zaliha.

A kako bi bilo da ubacimo neku curu? Angel eye, Daniu, koga već.

Začinilo bi stvari, a priča bi nužno morala imati preokrete sa ženama :wink:

Electromaster
18-07-2010, 09:39
Uvijek može netko jednostavo igratiSkao žena. ;D

Jopax
18-07-2010, 09:46
NISAM!!

Macolla
18-07-2010, 10:58
I naravno ubacite Kerumovu jahtu, pomocu nje idete do Floride!

Forengner
18-07-2010, 13:23
Dum,du du du dum.
Evo vam price.
(doduse sa potpuno promenjenim tokom istorije)

1950...Lepo je bilo,ulice pune dece,smeh i zvuk starih motora,matuske veceri,livade i parkovi,covek,kao i uvek,idalje nezadovoljan,oni tamo,preko-na severu i mi ovde,svi smo imali neke ideale,lepe ideje,planove,zdruzene akcije,posumljavanje,konferencije gde su politicari dugackog jezika a plitkoga dzepa govorili u uniji,jedinstvu,novom svetskom poredku.Sve to lepo zvuci,naravno,nije islo lako,svako malo je dolazilo do nereda,dok su politicari ljubili bebe i slikali se sa njima za stampu,neki su smisljali nacine,nacine da i u slobodi i jedinstvu imaju kontrolu i veci uticaj.Ubrzo dolazi do nereda,vec u 60'-ima netrpeljivost izmedju clanica unije vatrenom pesnicom nuklearnog oruzja i fanatizma probija krhku cauru mira i slobode,stariji bi rekli 'dodjavola,opet hladni rat.' Ali treba imati na umu da jos od velikog rata 1930 nije doslo do vecih sukoba.Hladni rat je bio sukob u kome su velike sile koristile manje zemlje kao svoje marionete,iako one nikada nisu ratovale,nihovim oruzjem su ubijale i od njega umirale generacije nesrecnih ljudi.Kao Ikar i Dedal,prvi pokusaj naseljavanja marsa je bio katastrofa,stanica Ujedinjene Zemaljske Konfederacije i Revolucionarnog Bloka Zemlje,zavrsila je u dubini svemira,napustena,svo ljudstvo evakuisano,naime,mesto gde je trebalo sleteti nije bilo povoljno,i kosmicke oluje negativnog polariteta od predvidjenog su unistile pola elektronike broda zajedno sa navigacionim sistemima manjih brodova.Za sada,covek je bio osudjen da unistava samo zemlju.

...

Medjutim,nesto je videlo tu katastrofu,nesto strano i coveku nepoznato,neki posmatrac u tami,nesto je primetilo covekove ambicije i zelju da bude gospodar svemira.To nesto je primeceno od strane Gligorija Sturmnikova,RBZ-ovog kozmonauta,dok je evakuacija trajala,on i njegov tim su primetili nesto u daljini,daleko,ali ipak vidljivo.Zamislite koliko je to nesto ako su ga primetili u svemiru.
RBZ i UZK su nedavno objavile podatke,i razgovor izmedju kozmonauta koji su se zatekli pred tim prizorom.

....(smetnje) Alo,Jevgenji!Priom!Jevgnenji!
.....Dak,da druze?Sta nije u redu?(smetnje)
Sve je u redu,ali cini mi se da vidim nesto...(smetnje)
....(Smetnje)...ali...kako druze?Nemoguce...(smetnje)
.....Dodji,popni se ovamo!....
(smetnje)
....Drz..Sta..Mogl...Kak?
(sledece poruke su nepotpune zbog smetnji i neki delovi su nerazumljivi..
...Jevgenj...Sta..Je..t.?
......(smetnje)...Druz...Ko..to..nje..judsko....
...Sta..cas..udalo!...Sta to moze biti...
.....JEVGENJ....T...OMERA SE!....
....Drz...Komandir..!!!

(smetnje)
Sledece poglavlje je potpuno nerazumljivo.
...Jevgenj!Nestalo...e...
...Dodja..S.t..Da...vim...bazi?
.....J..Cu...licno..prenet...oruku.
...Dak...Dr..Koman...
(prekid poruke).

To je sve sto je objavljeno,ostatak,ko zna.Mozda zemlja nije potpuno spremna da se suoci sa tim.


1.3.1980.

Miran dan,vreme je ok.New Holfdir.Nuklearna energija se koristi za skoro sve,covecansto je na vrhuncu moci i razvijenosti.Vlada mir.Oba saveza koja cine Uniju su veoma slozna,porinuta nova zvezdana stanica 'Mir'.Covek bi reako da je ovo raj.Zagadjenje je smanjeno,voda cista.Neverovatan obrt dogadjaja.Ali ipak,suska se da obe vlade ulazu neverovatne kolicine oruzja u svemirske programe,ali,one ratne.To je verovatno zbog onoga sto je vidjeno tokom evakuacije s Marsa..Ali i prica o tome jenjava,sve vise ljudi misli da je to bila neka varka,anomalija,moguce,moguce.

2.5.2010.

'Mir' je stvar proslosti,sada je tu 'Liberator' i jos veci 'Zdovhov'
Nekoliko kilometara dugacki ove stanice a ujedno i bojni brodovi su ponos mukotrpnog rada naucnika,svakako se svi osecaju mnogo sigurnije uz njih,na 'to iz svemira' sve manje ljudi obraca paznju.
Parade,svecanosti,na sa usta se porucuje 'Covecansto ce biti vecno' Sve se vise napreduje,sve se vise para trosi.

2.4.2012.
Niodkuda....samo su se pojavili,gomile sicusnih borodova,'to nesto' je izgleda bilo tu samo radi posmatranja,to nesto je izvidjac.Ali ipak,narodi zemlje nisu bili nespremni,obe vlade su bile spremne,znale su da je doslo susreta sa stranim bicima.Za cudo,vanzemaljski brodovi nisu bili predvidjeni za rat,bili su puni...slabih..bica,bica nespremnih na rat.Oni su trazili saradnju,trazili su mir,nisu hteli rat,ali,to nisu mogli da objasne,taj jezik,bio je potpuno nerazumljiv.Doslo je do prvog kontakta,ali dalje od toga nije islo.
Ubrzo,jedna od dve strane je predozila drugoj da napadnu miroljubive vanzemaljce,to su i ucinili.
30.000 vojnika sa obe strane je putem dva kosmicka bojna broda izvrsilo prepad na glavni brod tudjina.Medjutim,nisu zatekli nista,nista opasno,ta stvorenja nisu mogla da uzvrate,mogla su,ali ih je bilo premalo.Ubrzo,izbio je potpuni rat,medjutim,'nas' je bilo previse,i stvorenja nisu mogla da se odupru.Istrebljena su,veoma ih je malo ostalo.Svi su bili zacudjeni lakom pobedom nad ovim stvorenjima.Dok se na zemlji slavilo,dok su se gradile skulpture i spomenici 'Pobednicima',tamo gore-tamo gore su brodovi polako propadali,niko ih nije odrzavao,ljudi se nisu obazirali na njih,mislili su samo na veliku pobedu.To je bila fatalna greska.Lesevi stvorenja su trulili na tim brodovima,brodovi su trulili,kao da su bili zivi.Ubrzo su im pogoni propadali,uz ogromne eksplozije,oni su se velikom brzinom stropostavali na povrsinu zemlje,medjutim,uglavnom su sagorevali,zemlju su pogadali manji delovi,koji su ostali citavi posle putanje kroz atmosferu.
Ali....

...
3.3.2030.

Virus!Zaraza koja se sirila iz tih olupina se munjevitom brzinom sirila po zemlji!Zagadivala je vodu,vazduh,unistavala zivotinjski i biljni svet,ubrzo je bilo sigurno da se,ukoliko se ne zaustavi,istrebiti sav zivot na zemlji.Haos.Dok su velike sile izdrzavale u gradovima i 'bunkerima' manje zemlje su patile.Smrt,posast,bolest.Sve se to srucilo na zemlju i njene lakomislene stanovnike.Zivot je moguc samo u dzinovskim polisima megasila.Moskva,New York,London,Peking.Tu se prezivljavalo,ali,pod zemljom,u bunkerima.Novije generacije nece nikada saznati sta znaci 'pocrneti' ili 'izgoreti' jer bi i 5 minuta izlaganja svetlosti na povrsini izazvalo infekcije,cireve,truljenje.
Katastrofa.
Izvan sigurnih mesta,bunkera,megapolisa,ljudi se bore za zivot,prezivljavaju po pecinama.Situacije je svuda ista.
Jedina nada je omogucavanje prebacivanja ljudi na Kosmicke bojne brodove,i stanice.Ali to je tesko.Tesko izvodljivo,gotovo-nemoguce.
Hrane,vode-svega je malo,izvan vecih gradova doduse,u njima se gaji vestacka hrana,a voda se preciscava.Novije generacije nikada nece saznati sta znaci 'povetarac' jer je jedini vid kretanja vazduha njima poznat-ventilacija u bunkerima i sklonistima.


Covek-ugrozena vrsta.


...


(nadam se da vam se dopalo ljudi,nisam imao bas mnogo inspiracije,ali se nadam da je prihvatiljivo :) .)Komentari i kritike dobrodosle.(also:pisao sam na iPhonu pa ako ima gramatickih 'anomalija' :D oprostite.
jos nesto:ovo je probna verzija.

Silvery
18-07-2010, 13:45
Super priča, ali bi trebalo ubaciti reciklažu kao bitan dio te priče. Reciklažu hrane i vode, to jest.

Forengner
18-07-2010, 13:47
Nemoj ti da se brines 8) ,na sve ja mislim.
Uskoro-reciklaza,gajenje 'hrane' i preciscavanje vode-kako,cime,zasto.
Pored toga jos malo o 'rusima' i 'amerima' ,pa koje su glavne zemaljske frakcije.
Also:ti ces biti gm ili...?Ja nisam siguran da mogu,a i da bi ste hteli da budem gm :D .

Silvery
18-07-2010, 13:50
Uz te dve frakcije bilo bi dobro dodati tjne Iluminate ili Masone, ali to nije nužno. A reciklaža, to bi se činilo spravama u obliku Geigerovih brojača, koje se "zalijepe" za rbuh, i preko znoja izvuku sve korisne a suvišne tvari u tijelu, tako da ih možemo opet konzumirati.

EDIT: Jel moguće bit i GM i plejer?

Forengner
18-07-2010, 13:57
Nije.Mozes biti samo GM.
Iluminati i Masoni su nepotrebni,jer oni nemaju bas mnogo uticaja u tom 'svetu'.Jednostavno-Unija u pepelu.


Unija.
Ameri i kompanija UZK.
Rusi i kompanija RBZ.
UZK+RBZ=unija.

croat1gamer
18-07-2010, 13:58
Ovisi ako je ostalima fer, al da, moguce je. :)

Jopax
18-07-2010, 15:56
Veri najs, u ovome definitivno sudjelujem :D

Silvery
18-07-2010, 16:50
Oke ja sam i GM i plejer.

Silvery
18-07-2010, 17:35
Imam ideju:

Prije katastrofe, godinama su te dvije velesile skupljale sjemenje/zrnje raznih biljaka (ljekovitih i jestivih) u podzemnom trezoru. Naš prvi objective bi trebao biti da nađemo taj trezor, pokupimo što više zrnja, kako bi to mogli uzgajati na svemirskoj postaji, na tamošnjoj zalisi plodne zemlje.

Jopax
18-07-2010, 18:05
Ja imam isto par ideja, pogotovo što se tiče settinga, preživljavanje i slično, čak i mutanti :)

croat1gamer
18-07-2010, 18:41
Oke ja sam i GM i plejer.
Jebemu, kao prvo se igraci moraju sloziti sa istime. :)

Forengner
18-07-2010, 19:23
Eh da,ko ce biti igraci?
1.Silvery.
2.Ja.
?????
Dopisite sami.

Silvery
18-07-2010, 20:07
Dakle:

Silvery
Foregner
Jopax
Predator MOŽDA
Kroati MOŽDA (ako oćeš)

Electromaster
18-07-2010, 20:09
Dakle:

Silvery
Foregner
Jopax
Predator MOŽDA
Kroati MOŽDA (ako oćeš)
Rekoh ja da neću, nije repanje za mene. :(

Silvery
18-07-2010, 20:10
Ali ti bi bio awsum :( :3

Electromaster
18-07-2010, 20:15
Lolne, nemam pojma o repanju općenito, a ono što sam dosad ovdje vidio činilo mi se kao vrhunac geeknosti, nhf. http://forum.crotaku.hr/mysmiliesvb/mysmilie_500.gif

EDIT: A i ne da mi se toliko pisati, pobogu. >_>

Jopax
18-07-2010, 20:16
:rotfl:

Electromaster
18-07-2010, 20:18
Da, znam kako to zvuči kad dolazi od mene. http://forum.crotaku.hr/mysmiliesvb/mysmilie_500.gif

hansi
18-07-2010, 20:22
nosorogasto
ček ovo nije gmk
igram i ja

Silvery
18-07-2010, 20:44
Dakle:

Silvery
Foregner
Jopax
Predator MOŽDA
Kroati MOŽDA (ako oćeš)
HANSI LEĐENDA

hrčak
18-07-2010, 22:05
Dakle:
Silvery
Foregner
Jopax
Predator MOŽDA
Kroati MOŽDA (ako oćeš)
HANSI LEĐENDA
Hračak

GeraltofSmeg
18-07-2010, 22:11
Lolne, nemam pojma o repanju općenito, a ono što sam dosad ovdje vidio činilo mi se kao vrhunac geeknosti, nhf. http://forum.crotaku.hr/mysmiliesvb/mysmilie_500.gif
Ironija.http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/HIHA.png
Mozda se pridruzim.

Silvery
19-07-2010, 10:20
Dakle:
Silvery
Foregner
Jopax
Predator MOŽDA
Kroati MOŽDA (ako oćeš)
HANSI LEĐENDA
Hračak

Samo još dvojica mogu.

Silvery
19-07-2010, 14:02
OBAVIJEST: Ajmo danas ovo započet, pošto ja u čet. idem na more, a tamo nitko nema ni komp ni laptop :cry:

Forengner
19-07-2010, 14:06
Pa kako onda mislis biti GM?Ono,pola ljudi nema,nema pravila,klasa,nista.
:( (((
Jedino ako bi neko pomogao.(ja necu moci dugo da visim na forumu.)
Resenje:sigurno imas neki interent caffe na moru?-odatle vodi rp.
I ajde,da ne bude da nisam pomogao,otvoricu par tema.(post apo rp/story.)Ali bi najbolje bilo da ti smislis pravila,klase,itd.

Silvery
19-07-2010, 14:41
Ček malo ljudi u novom tabu već 5 minuta pišem post o klasama i statovima.

Silvery
19-07-2010, 15:15
GOTOVO!

Silvery
19-07-2010, 15:54
Aw FUCK, moram ić. RP počinje u 20.30, danas, ok?

Forengner
19-07-2010, 15:55
Ja cu najverovatnije biti tu.Nadam se da ce biti i ostali.Ako ne,mozemo i sutra 'zvanicno' krenuti.

Silvery
19-07-2010, 19:40
Ajde ljudi počelo je :(

Electromaster
19-07-2010, 19:53
Okej, so... Ko oće personaliziranog Lego avatara? :3
Ili da jednostavno napravim jednog za svaku klasu?

Silvery
19-07-2010, 19:56
Dadadadadadadadada.

Oću Doctora. Malo kosa sijeda oko rubova, neobrijan. U kuti :) Ako je sijedost problem, use the korektor.

Inače awsum si predo <3

Electromaster
19-07-2010, 20:05
Jao sad mi je žao što nisam kupio onu medicinsku sestru da dobijem iglu... Ali brb, smislit ću neš. :)

EDIT: Brada ili ne?

angel eye
19-07-2010, 20:06
I'm in:D

Uletavat ću, neću biti baš prečesto tu..
edit: nisam još sve pročitala, ali budem valjda večeras xD

Silvery
19-07-2010, 20:12
Ne igraš onda. Nema "uletavanja".

@Predo: Ona nakon 4 dana, mala bockava po obrazima i bradi. ne dlaka, mada je više mačo. Želim ostaviti dojam donekle zapuštenog doktora koji više nema razloga za život.

angel eye
19-07-2010, 20:35
Jebiga onda, ništa od tog...imam pametnijeg posla xD

Forengner
19-07-2010, 21:03
@Predo.
Ocem legac verziju heroja :3.
Neki military-rough-guy-with a gun.

Electromaster
19-07-2010, 21:12
Trenutno radim na Silvery-evom. ^^
Malo više detalja, kosa, kapa, otprilike boja odjeće? :)

Silvery
19-07-2010, 21:16
GOTOVO!

http://a.imagehost.org/view/0983/DSC00010

Forengner
19-07-2010, 21:16
Red red red. :D Also with a litle green (neka vojnicka).
A faca neka bas ono,full mrka.
Kapa:Takodje vojnicka.(sto veca :) )
Oruzje:neki pistolj.

Electromaster
19-07-2010, 21:18
Crvendać, eh? :)
Brb!
Also, ne bi bilo na odmet da dođeš na PCPLAY irc ak se bude trebalo dogovarati. :)

Forengner
19-07-2010, 21:21
KK.Also:odlican poso' sa Silvery-legacem. :)

Electromaster
19-07-2010, 21:28
Da, ali s njim sam se 15 minuta dogovarao oko svakog dijela. :)
... I na kraju sam mu zaboravio staviti naprtnjaču. :cry:

Enihau, prva verzija:
http://i.imagehost.org/0484/DSC00011.jpg

Ne znam baš što je to "što veća vojnička kapa", pa sam nabacio Indiana Jones šešir. :)

Forengner
19-07-2010, 21:30
Hmh...mozda neka malcice manje 'opasna' faca,i neki drugi sesir ostalo rula.

Electromaster
19-07-2010, 21:43
Okej, napravio sam odmah više verzija, ti odluči koji šešir i faca ti najviše pašu, pa po potrebi mogu izmjeniti.
http://j.imagehost.org/t/0054/DSC00012.jpg (http://j.imagehost.org/view/0054/DSC00012)Shttp://i.imagehost.org/t/0901/DSC00013_3.jpg (http://i.imagehost.org/view/0901/DSC00013_3)Shttp://i.imagehost.org/t/0307/DSC00014.jpg (http://i.imagehost.org/view/0307/DSC00014)Shttp://a.imagehost.org/t/0108/DSC00015.jpg (http://a.imagehost.org/view/0108/DSC00015)Shttp://j.imagehost.org/t/0008/DSC00016.jpg (http://j.imagehost.org/view/0008/DSC00016)

... Zadnje dvije su malo for teh lulz. :)

Forengner
19-07-2010, 21:47
Unibrow :) )))))
Ali ipak,3 legac rula.Uzimam!
3 it is. Gj pr3do.
edit:btw:koja je ono kapa na 2 legacu?Cudno izgleda.

Silvery
19-07-2010, 21:48
Unibrow :) )))))
Ali ipak,3 legac rula.Uzimam!
3 it is. Gj pr3do.
edit:btw:koja je ono kapa na 2 legacu?Cudno izgleda.

Sad se pohvali u topicu za slike likova :3

hansi
19-07-2010, 21:48
radim lika

Silvery
19-07-2010, 21:49
.
edit:btw:koja je ono kapa na 2 legacu?Cudno izgleda.

Ona afrička ili australska bež kapa za vrućinu i sunce :3

Electromaster
19-07-2010, 21:52
edit:btw:koja je ono kapa na 2 legacu?Cudno izgleda.
To je kapa kakvu nose Rebelsi iz SW na Hothu, samo bez naočala. :)
http://www.1000steine.com/brickset/images/8083-1.jpg

Forengner
19-07-2010, 21:55
:shock: Damn....kako se lego promenio..ja sam bio srecan s par smrdljivih gusara i vitezova propracenih sa par kockica,a sad postoji sw lego. :D

Electromaster
19-07-2010, 21:58
Oh, da ti je samo znati.... Inače, ima i Spider Man, Batman, Harry Potter, Prince of Persia, Toy Story, Indiana Jones... :)

Also, evo ti malo bolja slika lika, ona prošla mi je nekak mutna:
http://i.imagehost.org/0789/DSC00017.jpg

hansi
19-07-2010, 22:21
Jonne Järvelä
36
Sharpshooter
Int-5
Dex-10
Res-7
Str-14
Lck-8
Env-16

Lckpck
R&M- Pretty good
Normal Guns- Excellent
H tguns- Excellent
Hth- Pretty good
Heal- Trollish
Stl-Poor
Snk- Poor
6th sense- Average
Talk- Very bad

Inventorij
u povecoj vreci;
5 boca vodke od 1 litre
sniperski nišan
1x m14 ( kad stavi sniperski nišan na ovo nastane m21 :) )
5x random hrana
od odjece
1x velika majica sa dugim rukavima, izgleda kao iz doba Vikinga
1x podrapani kajiš, smeđe boje, velik, opušten
1x duge gače, u lošijem stanju, dosta široke, svijetlo smeđe boje
1x kratke čizme, vrlo črvste i vodootporne

treba li još što?

Electromaster
19-07-2010, 22:23
Napravim minifiga malo kasnije, sad gledam HotD. ^^

hansi
19-07-2010, 22:24
moze :)

Electromaster
19-07-2010, 22:59
E nego, kosa/kapa? Lice?
I koje boje majica?

EDIT: Until further notice... Moja prva verzija lika:
http://j.imagehost.org/0275/DSC00018.jpg

hansi
19-07-2010, 23:43
Duga kosa, nema kape, lice veselo, ne previše nasmješeno, duga brada
majica svjetlo smeđa

Electromaster
20-07-2010, 10:19
Okej, da ne radim sad pecto verzija, ovaj put sam u jednu sliku stavio sav mogući izbor:
http://i.imagehost.org/0670/DSC00019.jpg

Što se tiče kose, imam još i crvenu jednaku ovoj lijevoj, smeđu s ponytailom te crnu s kečkama, ali njih sam nekak automatski izbacio. :/
Što se tiče bradatih lica, ako baš hoćeš duguSbradu, urvijek postoji i ova opcija:
http://a.imagehost.org/0832/DSC00020.jpg

Dok, što se tiče tijela, problem je što Lego općenito nema previše svijetlo smeđih kocaka, pa tako ni tijela, te ćeš se morati odlučiti između bež, smeđe ili tamnosive boje... Eventualno plave... To jest, ako i dalje želiš onakvu majicu kao što si ranije opisao. :3

Jopax
20-07-2010, 21:40
Pošto je tema misteriozno nestala *khm*
Silvery, oladi malo, RP na internetu je dosta sporiji od onog uživo, čisto zato jer nismo svi tu u isto vrijeme, ovo je dobar napredak i ako ovako nastavi to će biti odlično, a ne da odradimo pola priče u manje od tjedan dana i onda svi odustanu

Silvery
20-07-2010, 21:45
Joj, kako bi super bilo da se svi sastanemo na jednom mjestu i zaigramo.

hansi
20-07-2010, 21:47
postah

predo, moze onda ova duga brada, ali bez kape, ako ikako moze
ako ne moze bez kape, onda ova druga glava na ovoj hrpi gore
može smeđa boja majice

hvala na trudu, btw :wink:

Silvery
20-07-2010, 21:49
Hansi, mislim da ćeš biti dobar za grupu, gledajući tvoje skillove.

hansi
20-07-2010, 21:51
zapravo, tek sam sada vidio na nisam stavio onih dodatnih 10 bodova :)

ništa, onda mi je env 26

Electromaster
20-07-2010, 21:57
postah

predo, moze onda ova duga brada, ali bez kape, ako ikako moze
ako ne moze bez kape, onda ova druga glava na ovoj hrpi gore
može smeđa boja majice

hvala na trudu, btw :wink:
Druga glava... koji red? :)
Also, koja kosa?

hansi
20-07-2010, 22:00
zapravo, jel mi mozes pokazat prvu glavu u trecem redu sa ponytailom?

Electromaster
20-07-2010, 22:26
Like... This?
http://i.imagehost.org/0929/DSC00027.jpg

[Tijelo još nisam promjenio, jel.]

EDIT: Ni ne vidi se ponytail na slici. >_>

hansi
20-07-2010, 22:28
nah, onda drugu glavu u prvome redu, kosa ova koja je

Electromaster
20-07-2010, 22:32
Okej, posložim i poslikam sutra, ujutro se rano ustajem pa ću brzo na spavanje~

Nego, khm, tvoja lokacija... Trebalo bi biti "Aboard the Black Pearl"... :3

hansi
20-07-2010, 22:35
ajd, slatko sanjaj :)
evo, lokacija promjenjena, sad jos avatar :)

Electromaster
21-07-2010, 10:57
Okej, evo par probnih fotki, da vidiš što ima u ponudi:
http://a.imagehost.org/0662/DSC00028.jpghttp://j.imagehost.org/0890/DSC00029.jpg
http://j.imagehost.org/0692/DSC00030.jpghttp://i.imagehost.org/0095/DSC00032.jpg
Also, evo i jedna fotka likova u raznim verzijama zaštitnih odijela, kao i dva random lika:
http://i.imagehost.org/0895/DSC00033.jpg
http://a.imagehost.org/0302/DSC00037.jpg

Silvery
21-07-2010, 10:58
Bravo Predo na odijelima :WIN

Jopax
21-07-2010, 11:06
Silvery:
http://i14.photobucket.com/albums/a308/strikerbolt/Motivation/RandomEncounter.jpg

Silvery
21-07-2010, 11:22
Ne kužim što želiš reći.

Jopax
21-07-2010, 11:30
Ne znam koja je tvoja definicija random encountera, ali za mene to obično uključuje da igrači ne znaju što će ih napasti, kako će ih napasti i najvažnije kada će ih napasti, ako se to kaže, obično upropasti foru :)

Silvery
21-07-2010, 12:17
Mrav je zasad jedini critter, koliko ti znaš.

nije samo sam reko da je mrav :P

Electromaster
21-07-2010, 14:04
Hansi, dok se ti pojaviš, torzo na trećoj slici već je otišao u druge ruke~
A i bolje, pošto bi ti u tom slučaju kompletna obleka lika bila jednaka onoj Indiane Jonesa. >_>

hansi
21-07-2010, 14:52
Mislio sam na drugu glavu u prvome redu, ali sa njegovom kosom :)))))))))))
znaci, otisao je onaj torzo, koji je bio u slici sa ponytailom, onom prvom?
ako nije, stavi njega, ako je, onda ova siva, zadnja

a meni za odjelo daj ono prvo

Electromaster
21-07-2010, 14:56
Ček, druga u prvom... Onda reci stupcu. :@
Otišao je torzo sa smeđom jaknom i bijelom košuljom. Ti želiš ovaj potpuno smeđi?
I kek, prvo odijelo sam ionak već namijenio tvom liku. ^^

Electromaster
21-07-2010, 15:01
Double post nyaa~!
Eh, zaboravih da imam i ovu glavu:
http://www.bricklink.com/ml/pi099.jpg

Zainteresiran?

hansi
21-07-2010, 15:05
http://j.imagehost.org/0275/DSC00018.jpg

ovu majicu

http://i32.tinypic.com/2ujth61.jpg

ovu glavu, i kosu koja je na ovoj glavi

a odjelo ono prvo


EDIT:pretekao si me
ta glava mi nije nešto, rađe ovu koju sam ja stavio

Electromaster
21-07-2010, 15:24
Lol, koji zastoj u komunikaciji~
Valjda sam sad konačno napravio kako spada:
http://a.imagehost.org/0003/DSC00040.jpg

Also, evo i solo fotki Silverija i Hansija u odijelima:
http://i.imagehost.org/0757/DSC00042.jpg
http://a.imagehost.org/0657/DSC00041.jpg
Inače, malo mi je žao što kroati ne sudjeluje u ovome, imam filing da bi tada porasla potražnja za kul likovima s cilindirma i monoklima. :)
http://www.bricklink.com/ml/adv025.jpg

Silvery
21-07-2010, 15:26
Koji sam ja, Predo?

Electromaster
21-07-2010, 15:28
Kaj ne prepoznaješ lice, rukavice, pištolj i jednak scenery? :)

croat1gamer
21-07-2010, 15:28
I must beg your pardon.
┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ


Meh, kad pogledam tko sudjeluje u ovom rp'u dobijem instant turn-down.

Silvery
21-07-2010, 15:30
I must beg your pardon.
┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ


Meh, kad pogledam tko sudjeluje u ovom rp'u dobijem instant turn-down.

Watson! Give me my violine!

:boohoo:

hansi
21-07-2010, 15:39
super si napravio, odlicno je, hvala puno

Jopax
21-07-2010, 20:05
Ok, da ne spamam tamo, kako može biti ok ako je primio 10 dmga, i to je nakon što je oduzet armor i sve ostalo.

Electromaster
21-07-2010, 20:06
E Jopax, oćeš minifiga? :)

Jopax
21-07-2010, 22:05
Može.Malo bradice, možda brkovi, nekakva čupava crna kosa, kratka.Vojne hlače, ako nemaš maskirne onda smeđe i gore nekakva smeđa jakna ili nešto.

Electromaster
21-07-2010, 22:28
Will do. :3

Electromaster
23-07-2010, 08:46
Double post nyaa~!
Sorkač što mi je trebalo ovoliko vremena Jopax, počela mi je praksa pa sam lagano zauzet.
Enihau, prva verzija:
http://j.imagehost.org/0638/DSC00043.jpg

... Maskirne hlače nažalost nemam, u biti nisam siguran da li takve uopće postoje, tako da ćeš trebati odabrati jedne od ovih na slici [ili neke skroz druge, jel]. Ako ti se kosa ne sviđa, mogu je zamijeniti ovakvom:
http://www.bricklink.com/ml/agt001.jpg
A što se tiče lica, imaš široku ponudu:
http://i32.tinypic.com/2ujth61.jpg
http://a.imagehost.org/0811/DSC00044.jpg

... S time da je ovo zaokruženo, kao i ovo na dnu istog stupca već zauzeto, pa bi bilo malo blesavo da likovi imaju ista lica. :/
I također, ruke lika ti mogu staviti u gotovo bilo kojoj boji koju poželiš.
Kakvo oružje želiš da ima?

hansi
23-07-2010, 16:12
onda, foregneru, ti sada postaš kako smo došli do baze?

Jopax
24-07-2010, 10:30
Sry, nije me bilo dva dana, računalo na servisu i tako to, sve odgovara, samo, onu drugu kosu, lice isto ostaviti i hlače također.Za oružje neki pištolj, ruke nek budu crne :)

Electromaster
24-07-2010, 10:43
Hoćeš SW blaster, revolver, ili pak gusarsku kuburu? :)

Jopax
24-07-2010, 11:04
KUBURA

Chupacabra
10-08-2010, 11:07
Hej, sta se desilo? Kako vidim, rp vam je super poceo, i onda? Wtf? Vidim ekipa je jos akivna na forumu, pa zasto ste prestali? Ovo je potencijalan hit ljudi.

Forengner
10-08-2010, 11:13
Silvery the gm is on ze sea.
Dok se ne vrati...
Uostalom,verovatno si propustio 2 relativno uspesna rp-a,jedan moj,(fantasy) i jedan Chameleonov (Sci-fi).

Chupacabra
10-08-2010, 11:20
ohooo cekaj malo. Silvery (kojeg poznajem osobno) se vratio sa mora prije oko tjedan dva. Vjerojatno se nije javio jer, kako mi je rekao, jadnik nema doma internet.

Nije htio reci zasto, ali mi je cudno sto nema net, punoljetan je ( ima cca 22 ili 23 nisam siguran) pa si moze sam kupiti.

Forengner
10-08-2010, 11:21
Bwlargh wtf?Nista onda,cekamo ga.

Chupacabra
10-08-2010, 11:27
pa budi ti gm. koliko sam ja skonto nakon citanja, njekiv lik doktor je umro od strane 'obicnog' behemotha. Plus, napisao je p.s. Forenger znas sto trebas ili tako nesto. Ajde, zelim vidjeti nastavak pustolovina ekipe iz bunkera!