PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ne rade tipke na tipkovnici u jednom redu



Mirko L
14-07-2010, 21:44
Dakle, već neko vrijeme mi ne rade jedan dijagonalni red desno od 1,Q,A,Y.
Najviše me smeta zbog slova ''s'' (ovo je c/p i ide na živce.Prije bi samo izlupao tipkovnicu ko lud i radilo bi, sad neće više).Iritira jer napišem nešto bez razmišljanja da mi ne rade ta slova, pa moram brisat.

Inače bih promjenio baterije ili uzeo novu tipkovnicu, ali isto se desilo mom bratu.Neda mi e više ctrl+v, čitajte bez lova ''s'' :(
Anyho, i bio je jedan lik došao u chipoteku pitat za potpuno iti problem.

Izluđuje me već neko vrijeme, jel tko možda zna tf je ovo?

Electromaster
14-07-2010, 22:12
Well, nemrem ti pomoći oko popravljanja tipkovnice, ali pobogu, kupi za 50 ili koliko već kuna neku mejd in čajna tipkovnicu za ovakve slučajeve i drži ju u rezervi, barem ćeš moći normalno pisati/gejmati dok ne riješiš problem. >_>

Čux
14-07-2010, 23:14
kybe su manje više potrošna roba, mislim da buš si skratio muke da jednostavno drpiš neku drugo za 50kn nego po ovoj jebavat i otkrivat u čem je fora. Ak baš moraš, rastavi ju i vidi kaj se nutra dešava, ili kabel provjeri, neki hardwerski problem je sigurno.

Razzarach
14-07-2010, 23:16
meni je lupala F1 non stop... bilo je do kabla.

Mirko L
15-07-2010, 13:30
kybe su manje više potrošna roba, mislim da buš si skratio muke da jednostavno drpiš neku drugo za 50kn nego po ovoj jebavat i otkrivat u čem je fora. Ak baš moraš, rastavi ju i vidi kaj se nutra dešava, ili kabel provjeri, neki hardwerski problem je sigurno.

Bežična je :)
U tome je možda i problem..navodno bolje štvari šve zašeru :(

A neznam, čudno mi je da mi še i bratu išta štvar dešava, i to išto dijagonalni red.
Idem za vaki lučaj baterije promjenit, onda mjenjam tipkovnicu ako (kad) ne bude radilo.

Sickmanno1
15-07-2010, 13:36
Otvori tipkovnicu i ispusi je. Nedavno sam slican problem rijesio prijatelju na njegovom aceru na taj nacin. Nije radio jedan red tipki. Nakupilo se smeca i gubilo kontakt. Nepitaj zasto i kako...