PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s monitorom



MiNdBrEaKeR
23-07-2006, 10:08
E ljudi imam jedno pitanje u vezi monitora kad upalim komp pocne nesto pištati isprva sam mislio da je to iz kompa no kad sam izgasio monitor prestalo je pištati kad pocne pištati pišti sve jace i jace i onda prestane oce se to morat mijenjat il je nešt oslo monitor normalno radi ZAŠT TO PIŠTI :? :? :? :? Monitor je samsung 753dfx

POSA
23-07-2006, 10:15
pazi ja imam samsung 793df i dok ga ugasim sasvim slabo osjetim neko zujanje, kao neko pištanje, ali moraš se usredotočiti da bi to čuo, možda je to neš u samsunzima

MiNdBrEaKeR
23-07-2006, 10:17
pazi ja imam samsung 793df i dok ga ugasim sasvim slabo osjetim neko zujanje, kao neko pištanje, ali moraš se usredotočiti da bi to čuo, možda je to neš u samsunzima
ja se nemoram usredotočit na to to zujanje čuju i susjedi :D :D :D a kad rikne onda kupujem drugi samo moram nabavit čepiče zauši :D :D :D

revenion
23-07-2006, 10:51
ovo sto je POSA reko to se monitor gasi i to se cuje zato jer je jako dugo prek dana bio upaljen to se i ja moram malo usredočit da cujem sa svojim benQ-om ali ovaj tvoj problem ti je to jer ti se nekaj pregrijalo unutar monitora pukla zica kaj ja znam ali monitor ti je sjeban savjetujem ti da manje radis na kompu

goGAMERo
23-07-2006, 11:00
E ljudi imam jedno pitanje u vezi monitora kad upalim komp pocne nesto pištati isprva sam mislio da je to iz kompa no kad sam izgasio monitor prestalo je pištati kad pocne pištati pišti sve jace i jace i onda prestane oce se to morat mijenjat il je nešt oslo monitor normalno radi ZAŠT TO PIŠTI :? :? :? :? Monitor je samsung 753dfx


Fakat neznam, ali sad OT- Primjetim da ti stalno otvaraš topice u kojima ti neka komponenta ne radi . . .pa de mi reci radi li tebi komp uopce! :rotfl:

POSA
23-07-2006, 11:01
ovo sto je POSA reko to se monitor gasi i to se cuje zato jer je jako dugo prek dana bio upaljen to se i ja moram malo usredočit da cujem sa svojim benQ-om ali ovaj tvoj problem ti je to jer ti se nekaj pregrijalo unutar monitora pukla zica kaj ja znam ali monitor ti je sjeban savjetujem ti da manje radis na kompu

da to ima smisla jer je upaljen cijeli dan. e hvala

*Fila*
23-07-2006, 12:29
Meni je isto pištalo i poludio sam sad je prestalo!Neznam ja sam imao rezoluciju 1024x768 i refresh rate 75 i prebacio na 85 i više ne pišti neznam jel to djelovalo ali mi ne pišti više!! :)

Systematic Reverse
24-07-2006, 21:47
E ljudi imam jedno pitanje u vezi monitora kad upalim komp pocne nesto pištati isprva sam mislio da je to iz kompa no kad sam izgasio monitor prestalo je pištati kad pocne pištati pišti sve jace i jace i onda prestane oce se to morat mijenjat il je nešt oslo monitor normalno radi ZAŠT TO PIŠTI :? :? :? :? Monitor je samsung 753dfxSMožda su ti oni kristali otišli lagano?!?