PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pjesme za ekipu.



bornathepicek
14-07-2010, 10:30
Znate ono, odnekud se stvori gitara, i počnu se svirat pjesme koje svi znaju. E sad, mogu odsvirat, neznam koje su pjesme. Pa bih zamolio vas forumaše da mi napišete bar 5 pjesmi koje su must-know za ekipu da se dobro raspjeva i zabavi. :)
(Valjda nisam fulao podforum, ak jesam bar premjestite temu :P)

System
14-07-2010, 10:58
1. Naucis 3 akorda
2. Samo ih mjenjas
3. ????
4. Profit

bornathepicek
14-07-2010, 11:08
1. Naucis 3 akorda
2. Samo ih mjenjas
3. ????
4. Profit
Jel ti shvaćaš kaj sam uopće pitao. Aj nemojte molim vas ovakve gluposti pisat, pitao sam za ozbiljno.

Niko Bellic
14-07-2010, 11:21
Daleka Obala - Marica
Hladno Pivo - Roštilj & Rigoleto
Jasmin Stavros - Umoran
Gibonni - Ovo mi je škola
Saša, Tin i Kedžo - 365
Siniša Vuco - Volim piti i ljubiti
Duško Lokin - Crna ženo
Minea - Vrapci i komarci
Jole - Nina
...

hacker
14-07-2010, 11:28
Knocking On Heavens Door

Niko Bellic
14-07-2010, 11:37
To je pjesma za karmine, a ne za feštu.

Mladen Grdović - Bolje živim nego ministar & Dalmatinac sam
Meri Cetinić i Tedi Spalato - Konobo moja
Alen Nižetić - Noćas se rastaju prijatelji
Ranko Boban - (nedam te nikom majko) Hercegovino
...

Electromaster
14-07-2010, 12:53
Jao hedhanteru... >_>
Evo slušaj ovo i zabavi se, samo nemoj više davat prijedloge.
PstipAvz2Wc

Niko Bellic
14-07-2010, 13:03
To su sve bezvremenski klasici uz koje se **čka znoji kao bauštelac u podne. Autor teme nije naveo da li je njegova ekipa ograničena na neku vrstu glazbe.

Dražen Zečić - Kad mi netko tebe spomene
Klapa Maslina - Da te mogu pismom zvati
Divas - Pet
Edo Maajka - Pržiii
...

bornathepicek
14-07-2010, 13:08
Pa može sve, ja osobno preferiram rock. Al uvijek je zabavno neš odsvirat na đitri bilo to neš kaj nevoliš il voliš :)

Feanor
14-07-2010, 13:10
Automatski ovlaživač

(Ak su žene normalne):

-Bilošto od Balaševića
-Bilošto od Bajage
-Laganice od Gunsa
-Laganice od Metallice
-Klapske

(Ak su žene nenormalne/nemoralne hehe)

-Bilošto od Grdovića
-Bilošto od Zečića
-Bilošto od Kovača
-Bilošto od Stavrosa
-& Co

Frky
14-07-2010, 14:11
Balkan od azre i slične gluposti prolaze baz beda!

Uostalom, udri dva-tri akorda i počni pjevati neku pjesmu koja će se svidjeti ekipi i to je to, ostalo će oni sami odraditi a ti samo vrti akorde!

Systematic Reverse
14-07-2010, 15:04
-Bilošto od Grdovića
-Bilošto od Zečića
-Bilošto od Kovača
-Bilošto od Stavrosa
-& Co

._.

Niko Bellic
14-07-2010, 15:08
Može i John Denver... <(^^,)>

bornathepicek
14-07-2010, 15:19
Kak mi je smješno kak svi odma počeli o ovlaživanju ženski xD
Onak to mi je više da se zabavim sa ekipom, a ne da barim pičone(iako nije da odmaže sve to skupa :) )

Al brieš da sve ženske znaju od Gunsa i Metallice laganice, nebih reko :/

Al dajte malo ideja poput : Prljafci-Mi plešemo, Gibonni-Zlatne godine itd.
Ono kaj baš svi znaju. :)

Niko Bellic
14-07-2010, 15:27
Urban - Astronaut
Kinoklub - Zbog nje
Bohemi i Igor Štimac - Mare i Kate
Kawasaki 3P - Kak si patak
Boris Novković - Vukovi umiru sami
Mate Bulić - Gori borovina
Vinko Coce - Galebi se karaju
...

W3DR4N
14-07-2010, 17:25
"Drugi Način - Piši Mi" na repeatu. Ultimativna laganica za đitru u društvu, u biti, to je i podloga pjesme.

bornathepicek
14-07-2010, 23:54
"Drugi Način - Piši Mi" na repeatu. Ultimativna laganica za đitru u društvu, u biti, to je i podloga pjesme.
To je ak se ne varam 5-6 pjesma koju sam naučio svirat na početcima :)

hansi
15-07-2010, 00:09
X9JJdVPhlLg
X9JJdVPhlLg
X9JJdVPhlLg
<33333333333333

ako se pije, korpiklaani it is

Silvery
15-07-2010, 08:38
Najs, al ovo je bolje:

flMS2gHFOH0

skitkid
15-07-2010, 10:09
nije lol ovo je bolje:

mGG0GLBCezg


INAČE sviranje akustare u društvu je najgore i ak se ikad dogodi neš slično u mojoj blizini može se zasvirat samo OVO:

O6VkX0wgiwY

<3 :D


*može i ova naravno.

5OvzoWttPDI

</3

loo
15-07-2010, 13:33
Ako sam razumio, tražiš domaće pjesme koje se lagano sviraju na gitari, lagano pjevaju i koje manje-više svi znaju. Evo par:

Azra - Balkan; A šta da radim; Fa Fa Fa
Prljavo kazalište - Crno-bijeli svijet; Previše suza u mom pivu; S vremena na vrijeme
Novi fosili - Košulja plava; Za dobra stara vremena; Šuti moj dječače plavi;
Bijelo dugme - Ružica si bila; Napile se ulice; Ne spavaj mala moja muzika dok svira;
Daleka obala - 80e

bornathepicek
15-07-2010, 13:49
Ako sam razumio, tražiš domaće pjesme koje se lagano sviraju na gitari, lagano pjevaju i koje manje-više svi znaju. Evo par:

Azra - Balkan; A šta da radim; Fa Fa Fa
Prljavo kazalište - Crno-bijeli svijet; Previše suza u mom pivu; S vremena na vrijeme
Novi fosili - Košulja plava; Za dobra stara vremena; Šuti moj dječače plavi;
Bijelo dugme - Ružica si bila; Napile se ulice; Ne spavaj mala moja muzika dok svira;
Daleka obala - 80e
Toeto, fala. :)

loo
15-07-2010, 13:58
Np :D

Silvery
15-07-2010, 14:33
Mogu modovi lockat topic.

bornathepicek
15-07-2010, 14:38
Zašto bi lockali topic?
Bokte pa sigurno će biti još ideja, a nije da sam jedini koji svira gitaru na ovom forumu. I moj je topic valjda bum ja odlučio ako ga treba lockat il ne(i modovi naravno).

Silvery
15-07-2010, 14:40
Zašto bi lockali topic?

Ovaj si topic otvorio sa svrhom.

Dobio si odgovor na svoje pitanje, znaš što si htio znati, i sad ovaj topic više nema smisla.

bornathepicek
15-07-2010, 14:44
Molio bi da se suzdržiš postanja ovdje jer samo spamaš bezveze.
Ovo je topic stvoren za pjesme koje se sviraju na fešti, na plaži, uglavnom sa ekipom da bi se dobro zabavili, takvih pjesama ima bezbroj, a ne samo ovih par koje su loo, Niko i drugi napisali.

EDIT:
Editam post zbog toga da bi odgovorio na ovaj ispod sebe.

Ako nisi shvatio upravo si zaspamao temu, molim te nemoj više, jer ja nebudem odgovarao na tvoje postove.

Ako modovi misle da se tema treba lockati, so be it... Ali smatram da ako je tema već tu 2 dana da nikom ne smeta, pa tako ni modovima.
Znam da te sunce možda udarilo, al daj chillaj frajeru.

Silvery
15-07-2010, 14:46
U svom prvom postu si lijepo napiso da ti želiš znate koje su to pjesme. Sad znaš. Drugi znaju. Mislim, ako ova tema ostane, samo će se spamat po njoj ili će se pretvorit u neku drugu temu. Kužiš?

Sickmanno1
15-07-2010, 14:55
U svom prvom postu si lijepo napiso da ti želiš znate koje su to pjesme. Sad znaš. Drugi znaju. Mislim, ako ova tema ostane, samo će se spamat po njoj ili će se pretvorit u neku drugu temu. Kužiš?

Ja i dalje nevidim problem :D

Alepić
15-07-2010, 14:56
27WQsio0VLs
RzyvJFQYHhA&feature=related

bornathepicek
15-07-2010, 21:23
Čudno kak se nitko nije sjetio ove pjesme, iako je onak ultimativna pjesma za čilanje uz plažu :)
7A2TzTEAxN0&feature=related

TutBlut
15-07-2010, 21:28
U svom prvom postu si lijepo napiso da ti želiš znate koje su to pjesme. Sad znaš. Drugi znaju. Mislim, ako ova tema ostane, samo će se spamat po njoj ili će se pretvorit u neku drugu temu. Kužiš?

I u čemu je sad problem?
Sigurno nisu sve pjesme navedene, navedeno ih je samo par.

W3DR4N
16-07-2010, 04:41
nYB7D-HW0RM

Ovo. Savršeno za ekipu i komade.

bornathepicek
19-07-2010, 22:14
Ajmo ekipa, već ste presušili? :P
Moar songs!

MindReader
19-07-2010, 22:25
evo šta ja najčešće sviram u takvim situacijama:

Zlatne godine, Uzalud vam trud svirači, Knocking on heavens door, Mjesečar, House of the rising sun, Frida, Mjesto za mene (Urban), Good riddance (Green day), Lupi petama, Kad dođem ja (Vatrogasci, za moju ekipu xD), Previše suza u mom pivu, Mi plešemo, Marija (Divlje jagode), With or without you, Kad sam imao 16 (Psihomodo pop), Wonderwall (Oasis), Fratello, Vjeruj u ljubav, Vjetre s Dinare :D, sad mogu nabrajat do sutra..

bornathepicek
20-07-2010, 00:58
evo šta ja najčešće sviram u takvim situacijama:

Zlatne godine, Uzalud vam trud svirači, Knocking on heavens door, Mjesečar, House of the rising sun, Frida, Mjesto za mene (Urban), Good riddance (Green day), Lupi petama, Kad dođem ja (Vatrogasci, za moju ekipu xD), Previše suza u mom pivu, Mi plešemo, Marija (Divlje jagode), With or without you, Kad sam imao 16 (Psihomodo pop), Wonderwall (Oasis), Fratello, Vjeruj u ljubav, Vjetre s Dinare :D, sad mogu nabrajat do sutra..
Neznam zašto, al jebeni With or without you je tolko lagan, al nemogu ga pjevat i svirat da ga jebeš...
A za Wonderwall se osjećam ko da bi mi trebao extra mozak da bih mogao odstrumati kak bog zapovjeda i ktome još otpjevati...

Al puno fala na prijedlozima :)

MindReader
20-07-2010, 01:27
to ti dođe s vremenom, nisam ni ja mogo pjevat i svirat u isto vrijeme, a sad bez jebemti mogu i prebirat po žicama tipa knocking i pjevat... to je ko kod bubnjeva kad razdvojiš reflekse, onda sve možeš :)

bornathepicek
20-07-2010, 11:53
to ti dođe s vremenom, nisam ni ja mogo pjevat i svirat u isto vrijeme, a sad bez jebemti mogu i prebirat po žicama tipa knocking i pjevat... to je ko kod bubnjeva kad razdvojiš reflekse, onda sve možeš :)
Al kužiš problem je u tome kaj neke stvari odsviram i odpjevam bez pol frke(nešto tipa ovo jySfU10IQu4S), al "With or without you" koji ima ono prelagan struming nemrem :P

Btw našišao sam na još jednu savršenu za ekipu :)
cy6SImHdyF4

MindReader
20-07-2010, 13:11
zna bit zajeban with(or/out)you, al ja sam faca, ja sam uspio djelomično psihički prekinuti sinaptičke veze između 2 polovice mozga i sad sam glavni.

Insert
21-07-2010, 16:38
W9yJPHKnn8c