PDA

Pogledaj cijelu verziju : Subota popodne...



Niko Bellic
12-07-2010, 12:10
Što najčešće radite subotom popodne?

Naprimjer, ja užasno mrzim subotu popodne. To mi je najgori dio tjedna. Kad se ide negdje van onda mi se ne da čekat da to popodne prođe i pizdim. Ako se ne ide van onda u to vrijeme uglavnom ne znam kud bi sa sobom i nikako da se prihvatim nekog posla ili igranja, pogotovo ljeti kad je nesnosno vruće...

Sickmanno1
12-07-2010, 12:12
Ja taj problem rijesavam kao i mnoge probleme sa alkoholom ili nekom drogom. Nekuzim zasto se u grad, tj. vanka za vikend mora ici navecer dok padne mrak. Odlazak u birtiju poslje rucka je FTW. Pogotovo ako imas jos 3 frenda i spil karata za belu ^^

Niko Bellic
12-07-2010, 12:30
Prije u vrijeme srednje škole bilo je baš tako kako kažeš (cuga + belot), ali sada kad većina bagre radi ili studira nikako se skupit na hrpu. Što je najbolje, nisam jedini kome je ta subota popodne u banani. Čuo sam od jako puno ljudi da im je to uglavnom vrijeme praznog hoda i da tad ne rade ništo konkretno nego najčešće zuje kao guske u magli.

Feanor
12-07-2010, 12:34
Igranje nekog H&S RPG-a, poput Diabla ili Titan Questa, kojeg si već prošao 600 puta, pa ga mozes proci i zatvorenih očiju i zahtijeva malo ili nimalo truda.

hacker
12-07-2010, 12:39
Sport.

la50
12-07-2010, 12:39
Poslije ručka odem na more i s tim spojim odbojku na pijesku...

Paran0a
12-07-2010, 12:42
Pa spavane covjece :D San poslje obilnog rucka ti taman popuni tu prazninu.

bornathepicek
12-07-2010, 13:05
Već mi se dugo nije desilo da nisam imo kaj za radit općenito, kamoli u subotu :P

Sgt. Bull
12-07-2010, 13:35
Čitaj. Garantovano pomaže ubiti dosadu.

POSA
12-07-2010, 13:45
subota popodne, kao i svako popodne je vrijeme za moj popodnevni spavanac

Mirko L
12-07-2010, 14:32
Čekaj, tko je ono meni govorio da nemam života? :)

Arbiter of Change
12-07-2010, 15:14
Kao i svaki drugi dan samo što imam par sati više slobodnog vremena kojima nadoknađujem zaostatke koji se skupe kroz tjedan.
Ukratko, nemam slobodnog vremena. Nikada. :)

SkunK
12-07-2010, 15:56
Get a job. Problem solved.

Niko Bellic
12-07-2010, 16:19
Mogu li znati na koga se to odnosi?

SkunK
12-07-2010, 17:35
Na tebe. Prihvati se posla ili vježbanja. Korisno nešto radi i biti će ok.

Aral
12-07-2010, 17:46
Pošto ujutro radim, popodne ili odmaram, igram komp, otiđem nekam izvan zg-a s motorom ili autom, uglavnom pokušavam iskoristit najbolje kaj mogu. Ovu subotu npr. idem na paintball sa ekipom.

Niko Bellic
12-07-2010, 17:49
Daj nemoj me... Paintball saksa jako. Bolje ženu odvedi u Westgate. Sad počinju sniženja.

Aral
12-07-2010, 18:00
Najbolja stvar na svijetu, jedva čekam. Već sam rekao frendovima da ću ih zdrobit svojim fps skillovima :rotfl:

Lord Ragnarok
12-07-2010, 18:18
kupi curu, nabavi biciklu i bavi se rekreiranjem, kuhaj rucak za nerdnih tjedan dana, odi van sa frendovima, izvedi cucka u setnju.

inace ne radim nis sub popodne, odmaram se i spremam za navecer.

bezimeni
12-07-2010, 19:40
Subota popodne je OK .Odvalim pivce od litre u pvc ambalaži i sve mi ravno do navečer dok ne dođe na red bračna dužnost .Odradim i to nekako pa haklam komp ili se glupiram na forumu .Nedjelja je puno gora .Već počnem misliti na posao i postanem nervozan .

Chappi
12-07-2010, 20:22
Jutro radim,popodne na kupanje a onda izlazak..Ako vec ne odemo na kupanje onda idem spavat,malo na forum i to je to..dođe večer!

MindReader
12-07-2010, 21:43
subota popodne mi nikad nije nezanimljiva - ako ne pomažem nešto starcima, onda igram nešt sitno dok ne odem u grad. više mi na kurac ide nedjelja. cijela nedjelja,a ne samo popodne. taj dan treba izbacit

Razzarach
12-07-2010, 21:47
Tokom skole je nedjelja ubi boze... a i subota... preko ljeta mi je svaki dan ko subota :)))

Ivan_87
13-07-2010, 11:16
naspavam se odem na kavicu , kasnije skočim kod staraca na ručak , kad se dobro nažderem odem doma odspavat još koji sat , oko 5-6 kako kad odem se okupat sa ekipom i navečer kako kad odem van , nedjelja je katastrofa ,ali ipak od svega najači je petak poslje podne :) još uvjek petkom zabrijem da će vikend trajat vječno :)

Karlo_from_Bjelovar
27-07-2010, 01:52
nedjelja je carska.
savršena je za cijeli dan ju prelezat (a to nikako nije problem ako ste se proslu noc zapili ko guzice), podvecer nabacit neku igricu/filmek i to je to...
pogotovo ako se probudite na rucak, pa se nazderete ko budale pa opet mozete ic spavat...

dode kao savrsen dan za utrosit ga u svrhu pustanja mozga na pasu i psihicke pripreme za novi radni tjedan!

a subotom nikad ne znam kud cu sa sobom, ne zato sto nemam kud neg zato sto ne mogu odabrat od silnog izbora!
stvar je u tome sto ne smijete cekat zenski dio drustva da se spremi i izade s vama, nego treba okupit muski dio i otic prije u birtiju dok se cure jos spremaju! do vremena kada cure vec dodu vi cete bit pripiti i pomalo ce vam bit dosadno, te nakon sto one dodu ce vas ta euforija drzat ostatak noci! :D

Ogg The Dogg
01-08-2010, 14:10
nedjelja saka big time. ako sam doma onda pizdim što uskoro moram ić u jebeni SB( fax) ako nisam doma onda pizdim zato što nemam di kupit kru, ponestane mi cigara, trebo bi učit a ne da mi se itd. nedjelju na kolac! subota popodne je za sjedit za kompom, kava s frendovima ili posjet rodbini. predobar dio dana. nekad mi čak večer i izlazak pre brzo dođu tak da uvijek kasnim na dogovore :D

Dania
01-08-2010, 17:25
Ajoj, Karlo, pa kakve su to žene? Meh, booooring...A nedjelja je meni kul dan kao i subota, samo ljudi slabije cirkuliraju, barem u mom gradu :D

Systematic Reverse
03-08-2010, 10:49
hmm moja subota popodne. :E

ako radim subotom, onda nemogu spavat i dosadjujem se pomalo dok nedodje vecer. (kava, gaming, operem auto, vamo - tamo)

ako neradim onda prespavam sve to popodne uglavnom, jerbo mi je petak drazi od subote uvijek bio pa petkom klosarim do ranojutarnjih sati (ako neradim u sub ofc)

:)

@dania

to su ti bjelovarske cure.