PDA

Pogledaj cijelu verziju : Defaultni full install kod novih igara.



Outmind
10-07-2010, 20:16
Ne tako stari gameri će se sjetiti vremena kada su prilikom instalacije mogli odrediti koliko prostora žele da pojedina igra zauzima. Ok, sada su postali popularni digital download-i igara, no bez veze mi je što dvd inačice istih ne nude opciju parcijalne instalacije, nego sve grdosije teške 7-15gb-a moram instaliravati u potpunosti. Sad će pak netko opet reći kupi si disk od terabajta i riješena stvar, no em nemam love za tb disk, em mi se taj stari, flexibilni princip sviđa. Discuss.

BigBongman
10-07-2010, 20:26
meni se je kod takvog stila instaliranja(particijalnog) posebno svidjalo sto si morao svaki put ubaciti cd/dvd...sada kupiš igru(box izdanje) instaliraš i zaboraviš da ju imaš...meni je bolje bilo onako...

Horny Devil
10-07-2010, 20:38
Iskreno mene vise iritira kada igra ide nasilno instalirati DirectX ili Physx bez provjere imam li ih mozda vec. Jos me vise veseli kada se instalira starija revizija od one koju imam na kompu. Je li toliko tesko ubaciti neku provjeru u instaler?

SkunK
10-07-2010, 21:31
Iskreno mene vise iritira kada igra ide nasilno instalirati DirectX ili Physx bez provjere imam li ih mozda vec. Jos me vise veseli kada se instalira starija revizija od one koju imam na kompu. Je li toliko tesko ubaciti neku provjeru u instaler?

Ovo.

Bartuc
10-07-2010, 22:57
Oduvijek sam birao Full Install na svim igrama, tako da mi paše što sada više nema odabira :D Koja je bila spika sa Diablom i Baldur's Gateom, da moraš CD-e mijenjati na cinematicsima!? xD Ne hvala...

Arbiter of Change
10-07-2010, 23:36
Iskreno mene vise iritira kada igra ide nasilno instalirati DirectX ili Physx bez provjere imam li ih mozda vec. Jos me vise veseli kada se instalira starija revizija od one koju imam na kompu. Je li toliko tesko ubaciti neku provjeru u instaler?
Isse, ovo. Tukao bio ih.
Inače, težina igara danas bar ne bi trebala biti problem.

Jašar
10-07-2010, 23:38
Ne tako stari gameri će se sjetiti vremena kada su prilikom instalacije mogli odrediti koliko prostora žele da pojedina igra zauzima. Ok, sada su postali popularni digital download-i igara, no bez veze mi je što dvd inačice istih ne nude opciju parcijalne instalacije, nego sve grdosije teške 7-15gb-a moram instaliravati u potpunosti. Sad će pak netko opet reći kupi si disk od terabajta i riješena stvar, no em nemam love za tb disk, em mi se taj stari, flexibilni princip sviđa. Discuss.
Ako se ne varam, sa cd/dvd-a podaci se učitavaju sporije nego s HD-a, a danas se performanse itekako gledaju. Ovo je bio logičan slijed događaja.

W3DR4N
10-07-2010, 23:39
DirectX se nadograđuje, kao i to da novi ne sadrži sve definicije starog. To je obavezno.

Što se tiče full installa, probija kad traži disk makar saspe 15 giga na hard.

Razzarach
10-07-2010, 23:39
cek malo.. ja imam dx10 grafu... i win7... i instaliro sam gro putaa 9.0c... jel ja sad imam 10 il 9c?

W3DR4N
10-07-2010, 23:42
Zašto je to uopće bitno ako ti igre rade?

Razzarach
10-07-2010, 23:49
nezz samo pitam...