PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prijedlog Bethesdi za igru...



MindReader
10-07-2010, 17:52
Ovo sam već stavio u TES/Fallout podforum, al mislim da je ovo posjećenije pa evo c/p:

Imam ideju. Idemo skupit milijun ljudi na svijetu i nagovorit Bethesdu da napravi The Elder Scrolls o Ayleidima!!! Sve što znamo o njima da su prva kultura na području Tamriela i nešto malo svjedočanstva ostavljaju ruševine širom Cyrodiila...

Kad bi napravili igru tipa KotOR-a, gdje se radnja vraća u prošlost, da malo pojasne stvari. Da sve bude na Cyrodilicu, nema prijevoda na latinicu ni engleski, a da samo rijetki znaju prevesti to na nama razumljv jezik (to se da doradit, recimo neki magovi otvorili portale u prošlost, ostavili knjige s prijevodima iz kojih se mi onda snalazimo). Pretpostavka je da smo i mi onda došli tim nekim portalom jerbo bi znali Cyrodilic da smo živjeli u tom vremenu,jel :D

Uglavnom, da im je to napravit... U stilu Morrowinda, da nema onog kompasa, da se treba snalazit po knjigama i kupit informacije od NPC-eva... A radnja bi pokazala način života predaka Tamriela, njihovu kulturu, a i razlog zašto su od njihovih građevina ostale samo random ruševine

Oćemo skupit milju ljudi? xD

Durin
10-07-2010, 18:56
Istina je da čekam TES V još od TES IV i da ću se pokenjat od uzbuđenja kada najave novi ne-mmorpg TES, koji će pojesti društveni život. Ali je sada ljeto, vruće je, ništa mi se ne da, trošim Bogu dane itd., pa mi se ne da niti skupljati milijun ljudi. Ne znam jedino zašto toliko čekaju da najave novi TES.

Jopax
10-07-2010, 20:05
Ja nekako sumnjam i da skupimo milijun ljudi da će to ispasti kako treba, nije to više Bethesda već neki zombi koji dobro glumi živu osobu

Raz
10-07-2010, 20:15
^ Yup. Osim toga, Bethesda u zadnje vrijeme radi razočaravajuće igre, tako da sumnjam da bi igra ispala kvalitetna, a kamoli namijenjena non-mainstream publici.