PDA

Pogledaj cijelu verziju : FIFA 11 biti će konačno kao i na konzolama



IgGy
08-07-2010, 20:51
Ovo je jedan od rijetkih primjera kada moramo reći da će jedan od naslova kojeg igramo na PC-u konačno biti jednak i na konzolama. EA Sports je, naime objavio kako FIFA 11 na PC-u dobiva apsolutno identičan tretman kao i verzija na konzolama. Podsjetimo, dosadašnje verzije FIFA-e na PC-u i na konzolama dijelile su jedino naziv i licencirane igrače. Sve ostalo, u što se uklapa grafički i fizikalni engine, gameplay i ostalo bilo je svjetlosnim godinama bolje na konzolama. Doista, FIFA 10 na konzolama vjerojatno je najbolja FIFA ikad, umnogome nadmašuje PES 2010, no sada FIFA na PC-u konačno dobiva tretman kakav je i dosad zaslužila.

cham3leon
08-07-2010, 20:57
Bilo bi i vrijeme. Mislim, nisam igrao sve ove nove FIFA-e na konzolama, pa ne znam reći koliko su bolje od PES-a i zašto, ali mi ide na živce tretman PC-a kao zadnje kante naspram ovih drugih kanti koje stoje ispod tevea.

la50
09-07-2010, 08:31
E sad će FIFA bit prava konkurencija PESu,bit će zanimljivo vidjet ako doista FIFA bude kao na konzolama tko će preuzet n1 nogometne simulacije.

W3DR4N
09-07-2010, 08:35
Fifa je vec godinama bolja od zastarjelog PES-a.

cham3leon
09-07-2010, 08:42
Ne slažem se s time dok sam ne probam. Nisam igrao niti jednu Fifu na next gen konzolama, a onaj isprdak koji su nam servirali za to vrijeme na računalima je živi smijeh nakon kojeg sam se vratio Pro Evolutionu. I dalje ne mogu zamisliti da Fifa dere Pro Evolution, jer najnovija dva nastavka PES-a su bili sasvim solidne igre.

PES 2010 pati od groznog AI-a, nelogičnog suđenja i sličnog, ali po meni je odličan što se tiče same fizike u igri. 360 kontrole nisu baš ispale najbolje, ali igra je sjajno balansirana. Konačno su uspjeli srediti duge lopte koje su sada po prvi puta korisne točno koliko bi trebale biti, teško je zadržati loptu, a i taktičke postavke sa sliderima su korak naprijed i solidno funkcioniraju.

Praetorian
09-07-2010, 10:10
Ako fifa 11 bude next gen i na pc-ju, prelazim na fifu samo zato što mi je pes prelagan.