PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kvar kod laptopa



SharpDressedChevap
08-07-2010, 10:55
Ovako, imam Acer Aspire 5610. Kupljen prije dvije godine, više-manje radi dobro. U zadnje vrijeme je počeo zezat i zadavat probleme, tipa pojavljivanje crvene, plave i/ili žute crte na zaslonu. Međutim, danas sam išao pokrenut laptop i upalio se početni screen (onaj vrag u kojem stisneš F2 ili F12 pa si mijenjaš postavke) ali poslije toga ništa. Prazan ekran (osim tih glupih crta) i ništa. E sad, kada pritisnem neku tipku na tipkovnici, začuje se prodoran, iritantni BEEP. Nekad su to samo slova, nekad brojevi, a nekad sve tipke zajedno. Probao sam Ctrl + Alt + Del ali ne pomaže. samo restarta na staro. Gledao sam i jel možda Brightness na nulu, al nije.


Pa ako može pomoć brzo bilo bi super, laptop nije za igru već za posao (mog oca, jelte) pa bi to trebalo što je prije moguće riješiti. Nemojte me napadat, ja se ne kužim u to.

zoky
08-07-2010, 11:04
Imao sam takav problem, isto s Acer laptopom. Ja sam samunjao na grfau i odnio u servis.

I što misliš što je bilo? Otišao mi lcd ekran... imao sam još garanciju, pa sam su mi ga zamijenili s novim :roll: