PDA

Pogledaj cijelu verziju : Biće grafiti...



Stranica : [1] 2

Praetorian
08-07-2010, 09:50
Kako me živcira ona reklama, s onim malim kretenom koji prića o grafitima, stvarno ne mogu smislit tu reklamu :-x

Electromaster
08-07-2010, 10:01
Ovo je valjda deseta tema o reklamama ovdje... Ali da, mali je mutav. :/

Jašar
08-07-2010, 10:30
puši prozor matej je legenda

matej :pray:

cham3leon
08-07-2010, 10:39
EEEeee. EEeevo nas u Zaaagrebu.

loo
08-07-2010, 10:42
Lik uopće nije glup, reklama je. Živi 2 ulice od moje kuće i poznam ga. Treba imat muda za tak neš. Pogledajte kolko svi pljuju po njemu, a samo pokušava ostvarit svoje ambicije. Bolji je od svih vas 100 puta. On će bar imat šta pričat djeci, a vi ćete svojima i dalje prepričavat priče o riječkim "šoletima".

Death By Sexy
08-07-2010, 10:44
EVO NAS U ZAGREBU!

EDIT: Tek sad vidio kaj je loo napisao.. SAMO OVO: ahahahahahahhahahahahahahah :pray:
Preloše i tužno. :thumbs2:

Praetorian
08-07-2010, 10:47
Lik uopće nije glup, reklama je. Živi 2 ulice od moje kuće i poznam ga. Treba imat muda za tak neš. Pogledajte kolko svi pljuju po njemu, a samo pokušava ostvarit svoje ambicije. Bolji je od svih vas 100 puta. On će bar imat šta pričat djeci, a vi ćete svojima i dalje prepričavat priče o riječkim "šoletima".

Jel ti šta u rodu?

Evo nas u Zgrebu

loo
08-07-2010, 10:48
Ne.

Niko Bellic
08-07-2010, 10:57
Ovo je valjda deseta tema o reklamama ovdje... Ali da, mali je mutav. :/Bravo! Zašto misliš da je mutav? To je samo reklama ffs... Poznaješ li ga osobno? Hm? Ako sudiš o tom da li je mutav ili ne prema tome kako izgleda, zapitaj se nije li to malo ironično, da se blago izrazim. xD

Btw. Reklama je glupa, baš kao i 99% ostalih reklama. Onaj 1% otpada na nove Old Spice reklame i na Bartola i Izidora. xD

cham3leon
08-07-2010, 11:11
Lik uopće nije glup, reklama je. Živi 2 ulice od moje kuće i poznam ga. Treba imat muda za tak neš. Pogledajte kolko svi pljuju po njemu, a samo pokušava ostvarit svoje ambicije. Bolji je od svih vas 100 puta. On će bar imat šta pričat djeci, a vi ćete svojima i dalje prepričavat priče o riječkim "šoletima".


Da, ti ćeš do kraja života ostat ponosan šta ti je prijatelj nastupio u iritantnoj reklami. Čak su i riječki šoferi često mnogo zanimljiviji od tv trolova.

Praetorian
08-07-2010, 11:20
Ma da mi je rođeni brat, nebi bio ponosan na njega.

Electromaster
08-07-2010, 11:21
Ovo je valjda deseta tema o reklamama ovdje... Ali da, mali je mutav. :/Bravo! Zašto misliš da je mutav? To je samo reklama ffs... Poznaješ li ga osobno? Hm? Ako sudiš o tom da li je mutav ili ne prema tome kako izgleda, zapitaj se nije li to malo ironično, da se blago izrazim. xD

Btw. Reklama je glupa, baš kao i 99% ostalih reklama. Onaj 1% otpada na nove Old Spice reklame i na Bartola i Izidora. xD
Ne poznam ga osobno, ali mislim da je mutav kao lik za reklamu. Mutavo izgleda, mutavo zvuči. Nezanimljiv je.

Paran0a
08-07-2010, 11:23
SOMEBODY THINKS HES PERFECT!

loo
08-07-2010, 11:29
Da, ti ćeš do kraja života ostat ponosan šta ti je prijatelj nastupio u iritantnoj reklami. Čak su i riječki šoferi često mnogo zanimljiviji od tv trolova.

Ne, uopće nisam ponosan na njega. Nisam mu pretjerano blizak ali ga poznam. Samo kažem da je 100 puta bolji čovjek od vas koji serete po njemu umjesto po reklami. On barem pokušava napravit nešto od svog života i ima nešto što ga zanima, što se može reći tek za rijetke ljude. Riječki šoferi su najnezanimljivija tema ikad. Svatko tko ispriča priču o njima treba goriti u paklu.

SkunK
08-07-2010, 11:34
Debel je taj mali.

Niko Bellic
08-07-2010, 11:43
Na kakve riječke šofere mislite? To je veoma širok pojam. Šofer.

Duke of Earl
08-07-2010, 11:50
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs050.ash2/35845_1506688904442_1150885750_31434753_5462721_n. jpg

cham3leon
08-07-2010, 11:51
Da, ti ćeš do kraja života ostat ponosan šta ti je prijatelj nastupio u iritantnoj reklami. Čak su i riječki šoferi često mnogo zanimljiviji od tv trolova.

Ne, uopće nisam ponosan na njega. Nisam mu pretjerano blizak ali ga poznam. Samo kažem da je 100 puta bolji čovjek od vas koji serete po njemu umjesto po reklami. On barem pokušava napravit nešto od svog života i ima nešto što ga zanima, što se može reći tek za rijetke ljude. Riječki šoferi su najnezanimljivija tema ikad. Svatko tko ispriča priču o njima treba goriti u paklu.


Grafite? To ima u životu a da ga zanima? gg. Mislim to je lijepo i sve, ali tako neće sigurno napravit ništa od svojeg života. A ulogu u reklami je vjerojatno dobio preko neke veze.

L. Ivan Svečnjak
08-07-2010, 12:00
Poslije svakog filma ili serije je njegova reklama već znam napamet kaj će reč.

loo
08-07-2010, 12:01
Dobio je 25k kuna za reklamu zato što radi grafite. Mislim da nitko od vas nije odjednom dobio toliko novaca zbog vašeg hobija. Je, lijepo je da ima nešto čime se bavi. Barem neće kao većina nas potratit najbolje godine života.

cham3leon
08-07-2010, 12:13
Teško je moguće da će ikada više primiti bilo kakve pare za svoj hobi. Ne samo da se radi o grani umjetnosti od koje se ne da zaraditi, nego nije na toj reklami pokazao nikakvo posebno umijeće. U mojem susjedstvu sam vidio nekoliko puno boljih grafita čiji se autori mogu nadati samo da ih neće uhapsiti policija, a kamoli zaraditi.
Osim toga, kako je on bolje iskoristio svoju mladost? Možda će bit faca par mjeseci koliko će ić ta reklama, za to vrijeme će ga za nju zajebavat podjednako kao i glorificirat, i za neko vrijeme opet je na istom.

TeraBajt
08-07-2010, 12:14
Debel je taj mali.

ima chubby facu ko ti <3

loo
08-07-2010, 12:26
Teško je moguće da će ikada više primiti bilo kakve pare za svoj hobi. Ne samo da se radi o grani umjetnosti od koje se ne da zaraditi, nego nije na toj reklami pokazao nikakvo posebno umijeće. U mojem susjedstvu sam vidio nekoliko puno boljih grafita čiji se autori mogu nadati samo da ih neće uhapsiti policija, a kamoli zaraditi.
Osim toga, kako je on bolje iskoristio svoju mladost? Možda će bit faca par mjeseci koliko će ić ta reklama, za to vrijeme će ga za nju zajebavat podjednako kao i glorificirat, i za neko vrijeme opet je na istom.

I bogatiji za jedno iskustvo više. Veliko iskustvo za njega.

cham3leon
08-07-2010, 12:31
Dobivanje čeka od 25k kuna? Mislim, nije da je napravio nešto toliko posebno da je zaslužio tolike pare, ali o načinu na koji je dobio ulogu neću dalje nagađati.

loo
08-07-2010, 12:37
Previše se vrtiš oko reklame. Organizirao je najveći grafiti đem u hrvatskoj. Šta tu nije jasno? Čovjek crta grafite, ima ambicije, ima želju, a s reklamom mu je pružena i mogućnost. Prihvatio je priliku i naravno da je zadovoljan samim sobom i da će mu to bit vrijedno iskustvo. 25k kuna će tak i tak vjerojatno potrošit na lakove za crtanje...

croat1gamer
08-07-2010, 12:38
inb4 Vekica.



ot:
Nemam pojma tko je taj mali, a iskreno, ne zelim niti znati nista povezano s poznatim osobama u hrvackoj.

cham3leon
08-07-2010, 12:49
Previše se vrtiš oko reklame. Organizirao je najveći grafiti đem u hrvatskoj. Šta tu nije jasno? Čovjek crta grafite, ima ambicije, ima želju, a s reklamom mu je pružena i mogućnost. Prihvatio je priliku i naravno da je zadovoljan samim sobom i da će mu to bit vrijedno iskustvo. 25k kuna će tak i tak vjerojatno potrošit na lakove za crtanje...

Znači stvarno je organizirao grafiti đem? Ja sam mislio da je to samo u reklami rekao.

loo
08-07-2010, 13:05
Pa da :)
To je i smisao reklame...
T-mobile im osigurava lakove i sve to za taj đem.

Paran0a
08-07-2010, 13:24
Dobio je 25k kuna za reklamu zato što radi grafite. Mislim da nitko od vas nije odjednom dobio toliko novaca zbog vašeg hobija. Je, lijepo je da ima nešto čime se bavi. Barem neće kao većina nas potratit najbolje godine života.
Ja za svoj hobi dobijem u prosjeku 100 kna tjedno.

Niko Bellic
08-07-2010, 13:29
Ja im dofuram bočnu stranicu da ju izgrafitišu tak da bude way too much kul. Nadam se da ju neće zasrati u 3PM. Kad se održava taj džem?

@ Paramoja

100% cepaš drva ili skidaš grudnjake matorim babama dlakavih pazuha. Hm, jesam li pogodiyo?

loo
08-07-2010, 13:35
Matej Lulić organizira grafiti jam u Zadru, 17. srpnja.


Inače, ima stranicu na fejsbuku i bilo je jako puno ljudi, ali mu je neko hakiro tak da neznam kak sad stvari stoje. Mislim da je napravio novu. Ako još ima tamo možete pogledat sve i prijavit se ako hoćete...

EDIT: Našo sam novu stranicu, ali nema tolko puno ljudi ko na prošloj...
http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Matej-Grafiti/131758836840886?v=wall&story_fbid=125913254114335

EDIT 2: Još bi citiro jednog lika što je piso po toj stranici kad je netko napo (gle čuda) Mateja:


lol lima ko je tebe stavio na TV

ovaj "lima" je na telki zahvaljujući svom talentu i svojoj hrabrosti. Probaj ti stati ispred kamere i govoriti o nečemu što 90% posto Hrvata osuđuje jer su zgroženi dosad viđenim glupim natpisim i nekim sablasnim crtežima koji su puni nasilja i krvi, koji nemaju smisla a i narušavaju estetiku neke zgrade. Svaka čast Matej, za to je trebalo imati jebeno velika muda

Arbiter of Change
08-07-2010, 13:41
Matej Lulić
Dokaz da život ima smisao za humor. :)

Niko Bellic
08-07-2010, 13:50
Ismijavaš nečije ime i prezime, a nemaš muda napisati svoje. Jako si kul. Jako.

Ajde budi "faca" i napiši svoje megakulno ime i prezime, pa da tebe malo sprdamo. xD

croat1gamer
08-07-2010, 13:56
Ane, moguce da je to razlog zasto ga skriva kao zmija noge. :)

Eda, glas. :(

cham3leon
08-07-2010, 14:07
Matej Lulić organizira grafiti jam u Zadru, 17. srpnja.


Inače, ima stranicu na fejsbuku i bilo je jako puno ljudi, ali mu je neko hakiro tak da neznam kak sad stvari stoje. Mislim da je napravio novu. Ako još ima tamo možete pogledat sve i prijavit se ako hoćete...

EDIT: Našo sam novu stranicu, ali nema tolko puno ljudi ko na prošloj...
http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Matej-Grafiti/131758836840886?v=wall&story_fbid=125913254114335

EDIT 2: Još bi citiro jednog lika što je piso po toj stranici kad je netko napo (gle čuda) Mateja:


lol lima ko je tebe stavio na TV

ovaj "lima" je na telki zahvaljujući svom talentu i svojoj hrabrosti. Probaj ti stati ispred kamere i govoriti o nečemu što 90% posto Hrvata osuđuje jer su zgroženi dosad viđenim glupim natpisim i nekim sablasnim crtežima koji su puni nasilja i krvi, koji nemaju smisla a i narušavaju estetiku neke zgrade. Svaka čast Matej, za to je trebalo imati jebeno velika muda

Prvi lik zapravo ima pravo, nije se baš iskazao. Mnogo ljudi ga smatraju iritantnim, tako je uostalom i ova tema nastala, što znači da nije za teve.

Razzarach
08-07-2010, 14:09
Tučemo Mateja letvama i šaramo ga sprejevima, dođi i ti!
I da, malog snimaju kako crta graffite, što je ilegalno, pa sad jadnog murja lovi po cjelom zadru il di god je sad.... :'(

croat1gamer
08-07-2010, 14:15
Po meni bi veci problem bio sto on stvara mainstream od necega sto naprosto ne moze biti to.

loo
08-07-2010, 14:16
Glupane, legalno je crtat po svom vlasništvu.

@cham3leon: Pa da, rekao sam da je REKLAMA glupa. ON nije. Inače kad je neka glupa reklama se pljuje po njoj, a ne po glumcima. On na toj reklami isto tako glumi i ima scenarij.

Arbiter of Change
08-07-2010, 14:17
Ismijavaš nečije ime i prezime, a nemaš muda napisati svoje. Jako si kul. Jako.

Ajde budi "faca" i napiši svoje megakulno ime i prezime, pa da tebe malo sprdamo. xD
No, I'm just cool that way.

Razzarach
08-07-2010, 14:20
Glupane, legalno je crtat po svom vlasništvu.

@cham3leon: Pa da, rekao sam da je REKLAMA glupa. ON nije. Inače kad je neka glupa reklama se pljuje po njoj, a ne po glumcima. On na toj reklami isto tako glumi i ima scenarij.
On je vlasnik zida u zagrebu? cool
8Sg9aNObVtI&feature=related

Niko Bellic
08-07-2010, 14:25
[quote="Niko Bellic":1t30laa6]Ismijavaš nečije ime i prezime, a nemaš muda napisati svoje. Jako si kul. Jako.

Ajde budi "faca" i napiši svoje megakulno ime i prezime, pa da tebe malo sprdamo. xD
No, I'm just cool that way.[/quote:1t30laa6]Tješi se... xD

cham3leon
08-07-2010, 14:32
Glupane, legalno je crtat po svom vlasništvu.

@cham3leon: Pa da, rekao sam da je REKLAMA glupa. ON nije. Inače kad je neka glupa reklama se pljuje po njoj, a ne po glumcima. On na toj reklami isto tako glumi i ima scenarij.

Ne vjerujem da je to njegovo vlasništvo, ali na tom zidu je valjda dopušteno iz ovog ili onog razloga crtat grafite.

Pljuje se po glumcima kad su loši.

Electromaster
08-07-2010, 14:33
On je vlasnik zida u zagrebu? cool
Bar nije na nekim površinama dozvoljeno grafitiranje.

Mirko L
08-07-2010, 14:35
Neznam u čemu se ta reklama razlikuje od bilo kakvih drugih reklama.
Je da ne gledam TV više, ali svega sam se nagledao proteklih godina.

Nije da je on jadan kriv što sve treba govorit, to su mu u reklami odredili. U svakom slučaju se slažem s loo-m i ima point.

Come on, dosta forumaša ne izlaze ni iz kuće, a kamoli da imaju nekakav hobi.
Priznajem, grafit mu nije nešto, ali hej, on se bar trudi nešto napravit.

Niko Bellic
08-07-2010, 14:41
Trebali su staviti u reklamu nekog penzića koji skuplja boce, pa da kaže... "Otkad je poruka samo 6 lipa napokon se mogu dopisivati sa kolegicama i organizirati brutalan spin the bottle party na Jarunu." ...novci bi tako otišli u prave ruke, a reklama bi bila urnebes.

loo
08-07-2010, 14:51
Trebali su staviti u reklamu nekog penzića koji skuplja boce, pa da kaže... "Otkad je poruka samo 6 lipa napokon se mogu dopisivati sa kolegicama i organizirati brutalan spin the bottle party na Jarunu." ...novci bi tako otišli u prave ruke, a reklama bi bila urnebes.
:rotfl:


@cham3leon: Pljuješ po glumcima iz reklame? Prvi put čujem...

cham3leon
08-07-2010, 14:55
Zašto ne? Kad već moram gledat reklamu umjesto željenog programa, neka bude neka reklama vrijedna gledanja. A gluma je gluma, bio film, serija ili samo reklama.

W1k1n6
08-07-2010, 14:59
Doista je blesavo prozivati nekoga tko glumi u reklami. Dečko je radio ono što su mu rekli, može vam se reklama sviđati ili ne sviđati, ali izjave da je debil i slične su doista preinfantilne čak i za forum. :toilet:

loo
08-07-2010, 14:59
Zašto ne? Kad već moram gledat reklamu umjesto željenog programa, neka bude neka reklama vrijedna gledanja. A gluma je gluma, bio film, serija ili samo reklama.

Pa da, ali nećeš sigurno reć "jesi vidio onog glupana što kiše u reklami za Coldrex? Koja seljačini. Šta taj ima radit na televiziji? Sam tu kiše i sere nekoj babi." nego ćeš reć "kak je jadna ova reklama za Coldrex. Da ju bar maknu s TV-a".
Ne vidim zašto se sad pljuje po Mateju koji nije ništa kriv. T-mobile mu je omogućio da ostvari svoj "san", a on je samo morao naučit napamet par rečenica što su mu dali. Pljuj onda po T-mobileu i njihovoj glupoj reklami, a ne o čovjeku o kojem neznaš ništa.

@W1k1n6: :thumbs2:

Mirko L
08-07-2010, 15:00
@Wik- My point exactly.

@cham- Daj, koja je to reklama vrijedna gledanja?

Deadwalker
08-07-2010, 15:02
Doista je blesavo prozivati nekoga tko glumi u reklami. Dečko je radio ono što su mu rekli, može vam se reklama sviđati ili ne sviđati, ali izjave da je debil i slične su doista preinfantilne čak i za forum. :toilet:

da sam autor ovog topica sad bi se uvrijedio :P

cham3leon
08-07-2010, 15:04
@Wik- My point exactly.

@cham- Daj, koja je to reklama vrijedna gledanja?

Kako ne, ima ih. Ne da bi je baš poželio gledati, ali koja je ok, i koja ti ne ide na živce, još može biti i duhovita pa te nasmije kad je prvi put vidiš.

Mirko L
08-07-2010, 15:05
Ne, sigurno ti neće ić na živce kad je dnevno vidiš kvadrilijun puta nakon i tijekom svakog filma i serije.

Niko Bellic
08-07-2010, 15:06
Nova reklama za Old Spice - za gledanje xD

Reklama za kredite sa žabama Bartolom i Izidorom - za slušanje xD

Deadwalker
08-07-2010, 15:07
Mene opcenito iritiraju sve reklame od T-coma. Al kako rekose Wiking, smijesno je nekoga prozivati. Ljude samo zaraduju pare kao i svi mi ostali.

Forengner
08-07-2010, 15:07
E ono gledam ovaj thread... :(...
Ma,kladim se da bi svi vi crkli da ucestvjete u nekoj gaming-related reklami (kad bi tako nesto postojalo).
On me iritira,ali ne mnogo,zaboga,samo je to reklama,ono,vidjao sam 1000 puta gore.
Recimo:MTV reklame-meni su one ok,neke su lose,ali hey.

W3DR4N
08-07-2010, 15:19
Svaka čast klincu koji u školi zarađuje ono što mnogi tu neće do tridesete.
Al manje truda iziskuje napraviti sliku u paintu koja ga podcjenjuje, zar ne?

cham3leon
08-07-2010, 15:25
Ne zarađuje, nego je upiknuo jednu priliku da dobije poveći iznos.

croat1gamer
08-07-2010, 15:33
inb4 Vekica.

Kasnis dve strane vekica. :(

W3DR4N
08-07-2010, 15:51
Ne zarađuje, nego je upiknuo jednu priliku da dobije poveći iznos.

Što će mu otvoriti priliku da dobije još jednom. Pa još jednom. Pa jednom u inozemstvu i tako dalje.

cham3leon
08-07-2010, 15:54
Da, sad će svi htjeti da im proizvod reklamira mali koji crta grafite.

Grafiti su komercijalno neisplativi, to valjda i ti znaš.

W3DR4N
08-07-2010, 15:55
Grafiti su smeće, al evo.

croat1gamer
08-07-2010, 15:56
T'was unexpected.

@ kameleonce- Gerila marketing, jesi li ikad cuo za tu foru?

cham3leon
08-07-2010, 16:04
Nisam. Po samom nazivu se da zaključiti o čemu se radi, ali kad razmislim o tome nema smisla.

Niko Bellic
08-07-2010, 16:06
Grafiti nisu smeće. Grafiti su dio HIP-HOP kulture. Sakajte neoprani usaftali kok svi vi nadobudni hejteri grafita. Ponašate neotesano i krajnje brezobrazno!

Forengner
08-07-2010, 16:13
Ok dok nisu na zidu moje kuce.
Ohh wait... :-x

Jašar
08-07-2010, 18:46
Četvrta stranica puna je moral fegotrija a Matej je i dalje debeo i rumenih obraza.

Feanor
08-07-2010, 19:01
@Wik- My point exactly.

@cham- Daj, koja je to reklama vrijedna gledanja?

Tvoj point uvijek ostane misterija zato što se izgubiš sam u svojim riječima, kreneš govorit jedno, kulminiraš s nečim drugim, a na kraju ti je zaključak ko da si ga mislio napisat u nekoj drugoj temi. Na kraju se sve svede na to da bičaš po tome kako je ovaj svijet u kurcu, a ne shvaćaš da je u kurcu baš zbog ljudi poput tebe koji su sposobni bičati cijeli dan i ništa ne poduzeti. Ja znam da je svijet u kurcu, ali bar ne pokušavam svima to natrljati na nos ili poduzeti nešto u svezi toga, jer znam da se nemože ništa promijeniti.

Eh i ako misliš da su likovi s zalizanom kosom i brzim motorima koji bare srednjoškolke, koje bi valjda ti trebao bariti jer si valjda ''pametan'' i zbog toga nesocijaliziran pa neznaš barit nisu najveći problem na ovom svijetu, jer su ti ljudi koliko toliko neambiciozni pa će propast sami zbog sebe, tako da bičanje po ''seljačinama vulgaris'' ti i nije najpametnija ideja.

EDIT: Eh i da živcira me što u svakoj temi se pokušavaš probit kao ''onaj koji vodi glavnu riječ u temi'', a u biti samo bespotrebno i neučinkovito trollaš...

EDIT 2: Da nebude OT, ako ideš ostvarit svoj san da žicaš od korporacije pare i zbog toga se moraš sramotit po TV-u i nije baš ostvarivanje sna, više noćne more.

Forengner
08-07-2010, 19:04
I?
Da ga napojimo naftom?Da odemo u vojsku?Da ga sutnenemo u medjunozje?
Da svi zaboravimo ovu common stvar i vratimo se rantanju protiv 'uobicajenih' meta.
Lady Gaga,Twilight,Apple,StarWars su vas se uzeleli momci.

Mirko L
08-07-2010, 19:17
/kat
1) Jesam li lijepo napomenuo da mu je reklama dala da to radi, da nije on odredio što će reć?
Upravo to što je viking rekao.

2) Poduzeti? A što ja to mogu poduzeti da svijet ''ne bude u prozoru''?

3) Zašto je odjednom tvjo problem što ja barim a što ne?
Mogu ja barit i govedo ako mi se hoće.

I zašto bih ja to morao njih barit? I zašto misliš da neznam barit? I zašto misliš da sam ''asocijalan'' zato što, eto, pametan sam pa su oni ispod mene?
Zašto ne ostaviš moje probleme da budu moji, hm?

4) Odakle ti pak da hoću vodit glavnu riječ? Pišem po temama i kao svaki drugi forumaš iznosim svoje mišljenje, ali za razliku od svakog drugog forumaša, bivam popljuvan zbog istoga.

Znaš, ne interesira me baš što te živcira kod mene, tako da nisi puno postigao.

croat1gamer
08-07-2010, 19:19
I zašto bih ja to morao njih barit? I zašto misliš da neznam barit? I zašto misliš da sam ''asocijalan'' zato što, eto, pametan sam pa su oni ispod mene?
Zašto ne ostaviš moje probleme da budu moji, hm?
Jer svoje frustracije dijelis sa cijelim jebenim forumom. :(

Feanor
08-07-2010, 19:20
A zašto si mi ti postavio hrpu pitanja, ako te nezanima što ja imam reći o tebi? Heh.

Sonic_Moronic
08-07-2010, 19:24
Ja imam 12 godina i što je ovo.

Paran0a
08-07-2010, 19:33
SRANJA.

Da , nisi asocijalan.
Imas 3 frenda.

Mirko L
08-07-2010, 19:41
A zašto si mi ti postavio hrpu pitanja, ako te nezanima što ja imam reći o tebi? Heh.
Zato što su to retorička pitanja.Zapravo više odgovori od pitanja.

@kroati- Nisam.

Razzarach
08-07-2010, 19:51
ibtl
jer sam na ibmirko zakasnio
eda... kako je tema prerasla o pljuvanju o mateju na raspravu dal je mirko asocijalan?

Arbiter of Change
08-07-2010, 19:53
Zahvalite Mirku, kasnije dajte guza Pinguu da vam otvori temu.

McPingvin_v2.0
09-07-2010, 23:31
Guza received.

Maloki
09-07-2010, 23:34
Jesam ja jedini koji samo čeka kad će mali reć "majkemi" nakon onog nabrajanja? :pray:

seahawk37
10-07-2010, 00:00
Guza received.
pfhahaha :rotfl: :pray:

Rang€r
11-07-2010, 01:01
metaj je retajan.
idebel

a mirko je asocijalan... vjerojatno i gadan

Ivan_87
11-07-2010, 01:06
http://img64.imageshack.us/img64/4569/dodjiiti.jpg

SkunK
11-07-2010, 01:48
Nije mi jasno zašto jednom "legi" na mobitelu kaže:"Grafiti", a kasnije "Grafitiiiiii".

Outmind
11-07-2010, 11:51
Najjače mi je kad neki lik veli nekaj tipa - kako napreduje džem? Pa ne dela pekmez jbt... :rotfl:

I da, reklama je iritantna, i klinjo je iritantan. Ne znam zašto bi takva izjava bila infantilna, a zgražanje nad bilo kojom drugom reklamom kakti nije...

Niko Bellic
11-07-2010, 11:53
8Sg9aNObVtI

FTW

Korpse
11-07-2010, 12:03
Ako hoće nešto od života mogo je prvo zube oprati.

Kostolomac
11-07-2010, 12:06
Iritantna reklama, iritantan "glumac". 'Nuff said.

Niko Bellic
11-07-2010, 12:10
Lik je baš simpatičan. Vidi se da su ga ubrali iz mase i da nije prošao "trening" kako biti umjetan na televiziji. Trebali su staviti i Mladena iz TBF-a, pa da kaže za kraj... "Ne, ovaj mali nije moj mlađi brat."

Razzarach
11-07-2010, 14:16
Pogleajte plakate sa tim malim... sta pise na dnu plakata ^^
hvala bogu svuda ih ima

Praetorian
11-07-2010, 14:18
Sad je u Zadru, T-Com, ova ti reklama nije trebala :(

Razzarach
11-07-2010, 14:19
hihi pise da kao svi grafiti su crtani na legalnim mjestima i takva sranja i da sprejevi nisu zagadili okoliš... tako nes slicno :DD

Electromaster
11-07-2010, 14:26
Piše to malim slovima i na TV reklami~

... A uostalom, i vidiš da su im svima na face nabili one zaštitne maske. :)

GeraltofSmeg
11-07-2010, 14:27
TAMO ĆEMO DŽEM! (poprilicno humorno uzimajuci u obzir njegovu fizicku konstrukciju)

blood4me
11-07-2010, 15:21
Vidi se po njegovoj građi da taj lik voli đemove O.o

accursed
11-07-2010, 17:31
http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... ref=search (http://www.facebook.com/event.php?eid=127060737335340#!/profile.php?id=100001219400105&ref=search)

buahahaha xD

The Fury
12-07-2010, 10:52
Mogao bih navratiti u Zadar na taj đem. Možda vidim klinca pa mu prenesem sasvim zanimljive poruke koje su ovdje stavljene.

Niko Bellic
12-07-2010, 11:38
Gle, sve 5, ali ako ima ogroman kujac čim žene to saznaju bit će im najmanje bitno kako izgleda.

Sickmanno1
12-07-2010, 11:49
A ja mislio da si ti Niko jebac :(

Raz
12-07-2010, 11:51
Neznam što vas klinac toliko smeta, naše su reklame ionako po defeaultu loše. Gluma? Bah... odglumio je bolje nego što to mnogi naši celebritiji (ne)uspijevaju. Prebacite na drugi program i riješena stvar. :)

Niko Bellic
12-07-2010, 12:01
Ne kužim Sickmanno1 di si tu mene ubacio u ovu temu? Pričam o tome da je Hrvatska puna žena koje vole dobar komad mesa, makar to meso imalo svinjsku glavu i lavlju grivu. To što neki kažu da je mladi gosp. Lulić građen kao da voli džem velikom broju cura i žena uopće ne predstavlja problem.

Sickmanno1
12-07-2010, 12:09
Premalo je takvih zena, premalo :(

Inace gosp. Luliću ce prije pomoci 25k kuna nego mrcina od 24cm (karikiram)

SkunK
12-07-2010, 13:12
A onakoo...znaš brale ekipa koja vozi bemixeve i skejta i tako brejkdens...

K4ciga
12-07-2010, 13:22
KLIKNI ME (http://www.tportal.hr/teen/svastara/72515/Nemam-problema-s-obozavateljicama.html).

Pogledajte video. Neznam odakle su ga iskopali,tip priča na razini dvogodišnjeg djeteta.

Paran0a
12-07-2010, 13:30
ZAAATO! :pray: :pray:
Zasto ti se svidja rap i hiphip?
Zato jer mi se nesvidja klasika :pray:

K4ciga
12-07-2010, 13:39
Što radiš u slobodno vrijeme? Tamcr. Crtam.

Grim
12-07-2010, 13:45
Isuse koji retard, gdje su njega našli. :pray: :pray:

Mr.Jurica
12-07-2010, 14:18
Reklama je 100% glupa.S :hangin: :hangin:

Rang€r
12-07-2010, 14:27
lol sad kad vidim kolko je lik retardiran, reklama je i dobro ispala :pray:

SkunK
12-07-2010, 15:58
Wow ima curu!!!! :) Biće neka dobra racu :)

Tako ti je to kad si ušlagiran i agresivan, ženama si neizbježan :D

A dobro je... ima ih puno. Moram ih imenovati? ZATO! Na tu foru. Šta ću raditi?? Održavati kosu? Ma da...

Pitanje je zašto mu se ne sviđa klasika. Organizacija je sigurna ali se nezna tko će sve biti i što će biti.

Niko Bellic
12-07-2010, 16:03
Kak ti znaš da ima curu?

Forengner
12-07-2010, 16:03
Pise u tekstu?

Niko Bellic
12-07-2010, 16:12
Di? Ja niš ne vidim.

Forengner
12-07-2010, 16:13
Le citat iz teksta.

Le Matej Lulic:-'Sviđa mi se raditi grafite i to mi je glavni hobi. Ne znam što bih radio da to ne radim', kaže ovaj srednjoškolac koji, kada ne radi grafite, sluša glazbu, a slobodno vrijeme provodi uglavnom s društvom, najboljim prijateljem Bornom Mercom i svojom curom.

Niko Bellic
12-07-2010, 16:24
Baš me zanima jel mu mala dala da ju tucne.

Forengner
12-07-2010, 16:26
Jes sto posto.Ona ga samo voli zbog njegove 'slave'
:rotfl:

Niko Bellic
12-07-2010, 16:30
Meni je mali isti Ron Jeremy... xD

Forengner
12-07-2010, 16:38
Ma svaler, vidi mu se po faci.
Eh i da,da li postoji osoba na forumu koja ce ici na tu,to,taj....sta god,ono,grafiti happening?Ili je odziv stamenih forumasa pc-playa fail?

Niko Bellic
12-07-2010, 16:42
Ja bi išao, ali radim ovaj mjesec brutalno puno radi godišnjeg, tako da nažalost ipak neću upoznati njegovu curu i uvatit ju za sisu.

sickpetey
12-07-2010, 16:57
Ček...to je muško O.o? Bogte meni uzgledao na ogavnu žensku

Niko Bellic
12-07-2010, 17:05
Loš ti je vid. Poseti okulistu!

loo
12-07-2010, 17:16
Boktejebo što ste naporni. Ženska mu sasvim dobro izgleda i s njom je puno duže od te njegove 'slave'.

Forengner
12-07-2010, 17:20
Ti zaista ne razumes jel.. :(

Razzarach
12-07-2010, 17:30
Moja mama je rekla kako slatka curica kad je vidila tu reklamu... dok joj nisam reko da je to neki Matej nije mogla skontat

SkunK
12-07-2010, 17:37
Jel ide tko na taj džem više? Od vas tu.

Forengner
12-07-2010, 17:39
Postavio sam ja to pitanje..I nista.
Valjda niko ne ide.

Lucky.Strike
12-07-2010, 17:42
ne.

sickpetey
12-07-2010, 17:45
No way

Niko Bellic
12-07-2010, 17:46
Valjda Niko ne ide.Ne ide Niko. U pravu si dječače. Bit će super dođi i ti!

Forengner
12-07-2010, 17:49
Ako mi Mr Lulic da pare,dolazem.Ako ne,necem.

Niko Bellic
12-07-2010, 17:52
Treba skupit ekipicu, uzet vuvuzele, 4 gajbe Zlatoroga i otići tamo zapišat te zidove.

Lord Ragnarok
12-07-2010, 18:20
idem ja

Niko Bellic
12-07-2010, 18:22
Imaš li vuvuzele?

Sonic_Moronic
12-07-2010, 18:40
Zato jer mi se ne sviđa klasika, obože :rotfl:

croat1gamer
12-07-2010, 19:09
Daj nemoj me jebat da tip ima 16 godina.
:pray: :pray: :pray:

Ja mu nebi dao niti 13 godina.

K4ciga
12-07-2010, 19:50
Mene više uznemirava činjenica da jedva čeka da ode na more sa starcima jer ga tamo stranci neće prepoznati...valjda.

Oh,i da ne zaboravimo davanje autograma.

GeraltofSmeg
12-07-2010, 19:51
Mene više uznemirava činjenica da jedva čeka da ode na more sa starcima jer ga tamo stranci neće prepoznati...valjda.

Oh,i da ne zaboravimo davanje autograma.
Jebiga, udarila mu je silna slava u glavu http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/HIHA.png

=PcP=F@N
12-07-2010, 20:44
Debela masna chubby face krmača sa nevjerovatno iritantnim čobanskim naglaskom.

Al to nista nije bed,koliko je bed kad je poluvrijeme između tekme pa treba svaki put MUTE ili prebaci program kad krmčina krene

Hvala Bogu SP gotovo,pa vise negledam TV,te me time praščić ni nemre živcirat

majstoro
12-07-2010, 20:52
Šta znaci đem?
Ovo? http://www.sme.sk/cdata/3971033/vik-033-dzem.jpg

Maloki
12-07-2010, 22:36
Debela masna chubby face krmača sa nevjerovatno iritantnim čobanskim naglaskom.

Al to nista nije bed,koliko je bed kad je poluvrijeme između tekme pa treba svaki put MUTE ili prebaci program kad krmčina krene

Hvala Bogu SP gotovo,pa vise negledam TV,te me time praščić ni nemre živcirat
Rofl e, ovakvi frajeri mi stvarno nisu jasni.
Toliko ste iskompleksirani da vam smeta što je "krmčina" i želite ga tuć?
Ja kad ga vidim svaki put umirem zbog njegovog nabrajanja i zatezanja u govoru.

Sickmanno1
12-07-2010, 22:37
Ja sam isto debel :(

Maloki
12-07-2010, 22:39
Nisi jedini 8)

=PcP=F@N
12-07-2010, 22:48
Zato ste si sami krivi sto ste debeli.

Ja nežlim nikoga tući,niti ikoga mrzim.

Jednostavno me dječak živcira,taj iritantni glas,neznam,jednostavno ubija,i ta njegova pojava.

Svatko ima neki tip osobe koji ne podnosi,ovo je takva osoba koju smislit nemogu,te i logično tomu,izbjegavam u širokom luku,ali eto,ovog je t-com forisro sad za SP ali i tom je doso kraj.

Za 5 mj ovoga se nitko nece ni sjecati

SkunK
12-07-2010, 22:50
Ja sam isto debel :(


Jel ideš na džem?

Sickmanno1
12-07-2010, 22:56
Zato ste si sami krivi sto ste debeli.

E neka si nam rekao :(

Idem na djetu da prestanem zivcirati PCPFana :(

@ReiKo

Joke? XD

sickpetey
12-07-2010, 23:01
Jesam ja jedini koji misli da bi se ovaj topic trebo brisati XD?

Paran0a
12-07-2010, 23:08
jesi XD

SkunK
12-07-2010, 23:18
Zato ste si sami krivi sto ste debeli.

E neka si nam rekao :(

Idem na djetu da prestanem zivcirati PCPFana :(

@ReiKo

Joke? XD


Pa ono, ovisi... ja idem na onaj u frižideru. :D

=PcP=F@N
12-07-2010, 23:19
Zato ste si sami krivi sto ste debeli.

E neka si nam rekao :(

Idem na djetu da prestanem zivcirati PCPFana :(

@ReiKo

Joke? XD

Vi ste kraljevi izvrtanja rječi
Nije bed sto je on fatty bomba nego sto je ljakse đem
Učiniti ćeš sebi uslugu,debelih ljudi ima kraljeva,al ovaj klinjo to sigurno nije

Sickmanno1
12-07-2010, 23:19
Nevolim slatko :(

Ja ti papam sam slano ^^

Kostolomac
12-07-2010, 23:49
http://media.skateboard.com.au/forum/images/snorlax.gif

McPingvin_v2.0
13-07-2010, 00:08
Zato ste si sami krivi sto ste debeli.
Nisam, genetika me sjebala.

str1k3r
13-07-2010, 00:10
Zato ste si sami krivi sto ste debeli.

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pag ... 679?ref=ts (http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/IAKO-IMAM-VELIK-STOMAK-JA-SAM-DUSO-SEXY-MOMAK/289776881679?ref=ts)

Lord Ragnarok
13-07-2010, 00:10
[quote="=PcP=F@N":2kcnxvuq]Zato ste si sami krivi sto ste debeli.
Nisam, genetika me sjebala.[/quote:2kcnxvuq]

izlika za ljude bez samokontrole.
genetika
roflz

Sickmanno1
13-07-2010, 00:19
Ak je neumjereno uzivanje u jelu i picu zlocin dodite pa me hapsite :D

Jedno je samokontrola a drugo je uzivanje ^^

McPingvin_v2.0
13-07-2010, 00:29
[quote="McPingvin_v2.0":5u0w8hkz][quote="=PcP=F@N":5u0w8hkz]Zato ste si sami krivi sto ste debeli.
Nisam, genetika me sjebala.[/quote:5u0w8hkz]

izlika za ljude bez samokontrole.
genetika
roflz[/quote:5u0w8hkz]
http://www.cracked.com/article_18479_5- ... arted.html (http://www.cracked.com/article_18479_5-psych-experiments-that-sounded-fun-until-they-started.html)

#3

roflz

Lord Ragnarok
13-07-2010, 00:34
www.cracked.com/article_18479_5- ... arted.html

http://www.theonion.com/video/astronaut ... s-e,14259/ (http://www.theonion.com/video/astronaut-suspects-nasa-using-him-to-test-spaces-e,14259/)
nasa vas iskoristava, debeli ljudi

McPingvin_v2.0
13-07-2010, 00:44
Onion news. POUZDANO.

Sickmanno1
13-07-2010, 00:48
http://www.theonion.com/video/astronaut-suspects-nasa-using-him-to-test-spaces-e,14259/
nasa vas iskoristava, debeli ljudi

Kao i tvoja stara ^^

Lord Ragnarok
13-07-2010, 00:54
Onion news. POUZDANO.

ko i cracked.com
sam trebo mozda navesti 24sata isto?

McPingvin_v2.0
13-07-2010, 02:03
Vidim kako si detaljno čitao.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC292021/

Osim toga, cracked ima neozbiljan pristup, ali ne pišu bez veze, nego istražuju to o čemu pišu :)

Lord Ragnarok
13-07-2010, 03:12
These findings indicate that wide variations in adipose cell size and number exist in nonobese individualsShaving similar adipose depot sizes.

jesi se vidio u boldanom djelu?
nisam ni mislio

McPingvin_v2.0
13-07-2010, 03:32
Naravno da nisam. Nisam jedan od 33% ljudi koji se ne mogu udebljati ni da žele, a još sam u onom postotku koji imaju spori metabolizam.

Da, ljen sam za kretanje kao non- LOTR drvo, ali ni majka priroda mi ne pomaže :D

bruno123
13-07-2010, 08:01
puši prozor matej je legenda

matej :pray:

Kuš konju ond je čisti preserator pljujem na njega :kill:

Niko Bellic
13-07-2010, 08:16
puši prozor matej je legenda

matej :pray:A kaj vi mislite da je T-Mobile marketing blesav. Oni su namjerno uzeli takvog karizmatičnog pajaca da izazovu reakciju. Da je riječ o nekom super cool manekenu reklama bi prošla skoro nezapaženo, a ovako svaka šuša komentira i prenosi reklamu usmenim putem.

cham3leon
13-07-2010, 08:44
O tome vam ja govorim. Tema na gamerskom forumu o jednoj reklami dokaz je uspješnog marketinga.

Niko Bellic
13-07-2010, 09:05
A nene. Ne kiti se tuđim perjem druškane s korza. O tome JA govorim, a ti samo ponavljaš da bi ispao kewl. Ono što me čudi je to da već netko nije napravio reklamnu kampanju di se muha~med fajta s isu~som u ringu, a sotona u tangama označava početak runde i da pritom reklamiraju zubnu pastu od koje imaš čvrste desni.

cham3leon
13-07-2010, 09:15
Ma ko ponavlja? Ja sam to rekao za Lejdi Gagu i bar još jedno sranje o kojem se pojavila tema u Pljuvačnici. Kad se o nečemu toliko pljuje, znači da je uspješno reklamirano.

Niko Bellic
13-07-2010, 09:28
Ma samo te cimam. Očito mi dobro ide. xD

cham3leon
13-07-2010, 09:36
I knew that.

Niko Bellic
13-07-2010, 09:48
Da se vratimo na temu. Zanima me zašto ne uživate u glupim reklamama? Meni su baš takve najbolje. Što se tiče onih koje iritira reklama, baš me zanima kako ćete jednog dana durati vlastitu ženu, nakon što počne guštati u tome da kvoca i gnjavi oko (po vama) totalno nebitnih stvari.

Praetorian
13-07-2010, 11:53
Da se vratimo na temu. Zanima me zašto ne uživate u glupim reklamama? Meni su baš takve najbolje. Što se tiče onih koje iritira reklama, baš me zanima kako ćete jednog dana durati vlastitu ženu, nakon što počne guštati u tome da kvoca i gnjavi oko (po vama) totalno nebitnih stvari.

Nikako...

Niko Bellic
13-07-2010, 12:08
Trebao bi netko ovdje napraviti pool, da možemo glasati jel nam Lulić cool. Nagrada za najsretnijeg neka bude Fanta, al' sa malo rakije da mu se zamanta. Ukoliko glasao je da Lulić je cool, treba biti prema njemu biti jako mnogo cruel!

Kostolomac
13-07-2010, 12:47
I ja bi bazen. A zapravo nebi, 5' mi je do prve plaže.

pehlinac
13-07-2010, 14:27
U biti, mali jednostavno iritira samom svojom pojavom, a i reklama je opcenito blesava, bas kao i vecina ostalih. Al eto, bas zbog toga svi ju znaju, jer kao sto je neko rekao, ne postoji los marketing, pa je zbog toga odabir iritantnog mulca ispao odlican odabir. Al sta je je, mali je stvarno preiritantan :rotfl:

Rang€r
13-07-2010, 14:32
da i ovaj, šta su postigli tom reklamom? veči hate base?

sva sreča pa nisam raskinuo s t-shrotom prije 2-3 godine

majstoro
13-07-2010, 20:57
Planiramo ja i rođak napravit parodiju na ovu reklamu
Nadam se da cemo zavrsit prije nego odem na more

Horny Devil
14-07-2010, 09:46
http://www.jutarnji.hr/graffiti-majstor-matej-lulic-dobiva-prijetnje-preko-facebooka/846748/

Xero
14-07-2010, 09:51
Ane :pray:
Pazite se da nebi neko prijavio i ovaj forum da nebi slučajno svi u zatvor zbog klevete.

Niko Bellic
14-07-2010, 11:02
To je cijena "slave" i nije prvi put da čim netko "ostvari hvale vrijedno postignuće" ispod kamena ispuže gomila hejtera koji počnu kenjati i omalovažavati "uspjeh talentiranog pojedinca", jer mnogima činjenica "da se netko realizirao" dođe kao šamarčina u ponedjeljak ujutro...

Matej ne daj se, "svi smo uz tebe i najveća si faca nakon autora YouTube megahita Kuća poso, poso kuća", te ti ovom prigodom "želim od srca zahvaliti na divnim trenutcima koje sam proveo gledajući tvoju fantastičnu reklamu", pošto sam bio previše lijen da prebacim na drugi program.

Matej Lulić FTW becouse it's just like that and that's the way it is...

Delirium
14-07-2010, 11:14
podrzavam to sto mali pokusava ostvarit svoje snove, i podrzavam sto ima muda za izvest tako nesto,

ali također mislim da izgleada ko debela svinja s perikom, i zato mi ga maknite s TVa

Niko Bellic
14-07-2010, 11:30
Mislim da su oni koji mu preko fejsa prijete najobičnije **čke. Pravo muško ne prijeti. Pravo muško samo dođe i paf, a ti onda trči kući plačući. Također, opće poznato je da pas koji laje ne grize, osim kad je mali pa mu rastu zubi. Malo mi je glupo da se uopće digla frka oko fejsa i tih prijetnji, kad svako normalan zna da tamo uglavnom vise neradnici koji nemaju muda da nađu posao, a kamoli da napadaju random ljude zbog totalno glupih razloga...

K4ciga
14-07-2010, 11:47
Pravo muško ne prijeti. Pravo muško samo dođe i paf, a ti onda trči kući plačući.

Slažem se, nakon toga ode u birtiju na pivo i prebije ženu jer nije oprala suđe. http://www.dfoplanet.com/forum/images/smilies/facepalm6.gif

Niko Bellic
14-07-2010, 11:56
Ne, pravo muško nakon toga ode na luk s čevapima.

Sickmanno1
14-07-2010, 12:29
Pravo muško ne prijeti. Pravo muško samo dođe i paf, a ti onda trči kući plačući.

Slažem se, nakon toga ode u birtiju na pivo i prebije ženu jer nije oprala suđe.Shttp://www.dfoplanet.com/forum/images/smilies/facepalm6.gif

Pravom muskarcu se to nemoze desiti. :rambo:

K4ciga
14-07-2010, 12:49
Onda će je preventivno prebiti, za slučaj da je kurva nešto zaboravila napraviti :D

Niko Bellic
14-07-2010, 12:54
Pravo muško ne crta grafite. Pravo muško jede roštilj i zeljanice pite!

cham3leon
14-07-2010, 14:31
Ne, pravo muško nakon toga ode na luk s čevapima.

I pivu. Pravo muško pije samo pivu.

Niko Bellic
14-07-2010, 14:33
I piša samo krv na slamku.

Outmind
14-07-2010, 19:22
Sad će klinca još specijalci čuvat na džemu... Koji ti je to onda gušt radit kad te neki debosi zbog toga zayebavaju...

loo
14-07-2010, 20:13
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/07/14/0693006.html?pos=n0

Eto, mislim da je ovdje rekao sve što ja pokušavam reći od početka teme.

loo
15-07-2010, 13:38
Ispričavam se na dabl postu, ali evo još jedan članak s kojim se u potpunosti slažem
http://www.index.hr/vijesti/clanak/matej-lulic-ante-portas/501892.aspx
Svaka čast autoru :thumbs2:

cham3leon
15-07-2010, 13:41
Svi zavidimo tebi i tvom prijatelju jer imate život i barite pičke.

loo
15-07-2010, 13:42
Missing the point, dude, missing the point...

Sickmanno1
15-07-2010, 13:43
Autor je retardiran. Nekuzi da je to zejebancija. Ono daj molim te, zar stvarno mislis da ce ici neznam 25k likova tuci nekog klinca koji slika grafite?

Kak ljudi nekuze da je to facebook i da je poanta cijelog fejsanja i like button iliti stisni sto vise lajkova.

Da ga netko zeli istuc vec bi ga istuko. Sumljam da od tih 25k likova niti jedan nezivi u Osijeku...

Forengner
15-07-2010, 13:45
Jel morao da psuje kao kocijas nekulturna stoka jedna.
Unistio mi je dan. :(



I jos je i celav.. :(

loo
15-07-2010, 13:47
Autor je retardiran. Nekuzi da je to zejebancija. Ono daj molim te, zar stvarno mislis da ce ici neznam 25k likova tuci nekog klinca koji slika grafite?

Kak ljudi nekuze da je to facebook i da je poanta cijelog fejsanja i like button iliti stisni sto vise lajkova.

Da ga netko zeli istuc vec bi ga istuko. Sumljam da od tih 25k likova niti jedan nezivi u Osijeku...

Pa naravno da ga neće nitko istuć. Bit je da su svi isfrustrirani i samo seru po njemu bezveze.

Sickmanno1
15-07-2010, 13:53
Pa decko im je iritantan. Stas.
Ja sam osobno napravio facepalme dok sam ga vidio.

Nije decko kriv sto ovi iz t-coma neznaju sta rade...

McPingvin_v2.0
15-07-2010, 14:05
index.hr-> leglo retaja.

Niko Bellic
15-07-2010, 14:13
Kako ne bi znali. Ovo je pure publicity stunt sa željom privlačenja pozornosti na više nivoa i samim tim dopire do većeg broja ljudi nego klasična reklama. Žao mi je samo što je Matej Lulić zvani Luly tu slabo provitirao. Jedno menadžersko govno koje na poslu drka **rac dobije više para mjesečno nego što je Luly dobio za cijelu ovu šaradu.

@ chamel3on

Da, trebali bi biti ljubomorni. Lik je pobro besplatne pare i boli ga kita. Može curi da napravi gro djece i svaki put ima da plati abortus iz svog džepa u gotovini. To je jednostavno neprocjenjivo... <(^^,)>

Index.hr = dobar portal ako znaš odvojiti bitno od nebitnog + Matija Babić je megakul (...voli maloletnice i boli ga kita... xD) = nije za svakoga

McPingvin_v2.0
15-07-2010, 14:14
Index.hr = dobar portal ako znaš odvojiti bitno od nebitnog + Matija Babić je megakul (...voli maloletnice i boli ga kita... xD) = nije za svakoga
Još jednom napiši nešto ovakvo i banat ću te, majke mi :)

loo
15-07-2010, 14:34
index.hr-> leglo retaja.

I forum je. To znači da nitko na forumu nemože napisati jedan pametan post?

Maloki
15-07-2010, 14:56
Ispričavam se na dabl postu, ali evo još jedan članak s kojim se u potpunosti slažem
http://www.index.hr/vijesti/clanak/matej-lulic-ante-portas/501892.aspx
Svaka čast autoru :thumbs2:
Kako je frajer preloš :pray:

Niko Bellic
15-07-2010, 15:28
Što je točno loše? Rekao je istinu. Matej nije kriv što se preziva Lulić nego je kriv stari njegov šta nije uzeo ženino prezime. Baš me zanima da li je autor u rodu s našim najboljim slagačem pc kompova...

Sonic_Moronic
15-07-2010, 15:54
Lol, frajer je stvarno apsolutno u pravu.

bornathepicek
15-07-2010, 21:28
Kako je frajer preloš :pray:
U zadnje vrijeme su svi tebi preloši. :(

Aerospark
15-07-2010, 21:41
Mene jedino živcira ona reklama sa onom kravom i njenim svijetom modela, jebote koji iritantni glas. A Matej mi je čisto ok, nekužim ovaj hype oko njega.

Razzarach
15-07-2010, 21:46
Mene jedino živcira ona reklama sa onom kravom i njenim svijetom modela, jebote koji iritantni glas. A Matej mi je čisto ok, nekužim ovaj hype oko njega.
Svijet modela je ubojit. zenska je taj text naucila napamet. mozda je jos i ono govno s textom(kak se to zove) ispred nje.
al fakat. vidis da je glupa. matej je zakon

Forengner
15-07-2010, 23:17
Ma sve te zene treba :-x ...uff.
A matej je gospodar svemira.

Razzarach
15-07-2010, 23:20
Ja sam secena trazio rename u Matej. :)

Niko Bellic
16-07-2010, 07:31
Valjda misliš Matej Lulić?

Maloki
16-07-2010, 09:46
U zadnje vrijeme su svi tebi preloši. :(
To onda dovoljno govori o svima.

majstoro
16-07-2010, 11:28
Odem na 24 sata i imam šta vidit
Listam vijesti kad li on izleti kao AD,pocne mi crat po ekranu i pricat na mobitel :rotfl:

Devil Dog
19-07-2010, 08:08
Kako ima gadan tik s gornjom usnom :rotfl:

flander
19-07-2010, 09:02
Svijet modela je ubojit. zenska je taj text naucila napamet. mozda je jos i ono govno s textom(kak se to zove) ispred nje.
al fakat. vidis da je glupa. matej je zakon

blesimetar

Outmind
19-07-2010, 09:56
Zbilja, kak je prošao pekmez u zadru?

Praetorian
19-07-2010, 10:31
E i mene zanima, jel bilo od šljiva, marelica ili možda čak marmelada?????

SkunK
19-07-2010, 10:34
Ma nije to pekmez to je DŽEM.

Praetorian
19-07-2010, 10:37
Ah da Đžem, a kakvih je sve okusa bilo, jel bilo od višanja možda, taj mi je najbolji.

Devil Dog
19-07-2010, 13:49
Bio je onaj "Tastes like grandma".

The Fury
19-07-2010, 15:36
Ja sam bio na đemu i nije bilo fino... Kasnije ću staviti slike.

Đem je uključivalo grafiti, skate park i hip hop ''stage''.
Od silnih grafita, njih par su bili ok, ostali su bili bezveze.
Đema od marmelade nije bilo :(

Pokraj toga je bila izložba pomorskih slika koja je bila puno bolja nego ovo sranje.

bornathepicek
19-07-2010, 15:43
U zadnje vrijeme su svi tebi preloši. :(
To onda dovoljno govori o svima.
Nazivanje svih lošima, dolazi od lošosti koja prebiva u lošoj osobi, ako lošost previše izlazi iz loše osobe, ta osoba je i sama loša do bola.

Niko Bellic
19-07-2010, 15:50
Jesu nastupali "pol tone repa" iz Rijeke? To mi je najdraži naš reperski kolektiv. Dečki rokaju k'o da sutra ne postoji!

...dramatično sam ubran k'o pobješnjeli maks jer zbog hiphopa sam zapostavio i faks zanimanje diđej mjesto rada varira moja ploča se vrti tamo di hiphop se svira di se pije bira pa se zaradi koja lira ponekad koja marka nekad ništa jer je varka prijevara zamaskirana u lijepa obećanja ljudi se mijenjaju ali još su ista sranja i tako godinama kako hiphop ekspandira metoda se ne bira da se nekoga minira to me ne dira živci tanji nego žice na gitari čovjek ostari ali neke stvari nikad ne provari...

Herr Schnitzel
19-07-2010, 16:16
Nisam imao ništa protiv Mateja (iritantna pojava u reklami, al koja nije) dok nisam nevino pogledao onaj intervju gdje je rekao "tamcr". Para mi je izašla na uši, no ajd, bar mi je čovjek opravdao nepovjerenje prema ljudskoj vrsti.

Devil Dog
19-07-2010, 16:18
Ja sam taj intervju tek danas pogledal, očajno :rotfl:

Gu$ht3r
19-07-2010, 16:41
Jesu nastupali "pol tone repa" iz Rijeke? To mi je najdraži naš reperski kolektiv. Dečki rokaju k'o da sutra ne postoji!

...dramatično sam ubran k'o pobješnjeli maks jer zbog hiphopa sam zapostavio i faks zanimanje diđej mjesto rada varira moja ploča se vrti tamo di hiphop se svira di se pije bira pa se zaradi koja lira ponekad koja marka nekad ništa jer je varka prijevara zamaskirana u lijepa obećanja ljudi se mijenjaju ali još su ista sranja i tako godinama kako hiphop ekspandira metoda se ne bira da se nekoga minira to me ne dira živci tanji nego žice na gitari čovjek ostari ali neke stvari nikad ne provari...

gdje se moze saznati vise o dotičnima?

Niko Bellic
19-07-2010, 17:04
Google > Pol' Tone Rappa - Manifesto

Gu$ht3r
19-07-2010, 17:31
Google > Pol' Tone Rappa - Manifesto

ehe tako je vec bolje, ja guglo pola tone repa :P

The Fury
19-07-2010, 20:56
Par grafita sa đema:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs097.ash2/38206_1554655191339_1383970616_31510169_7616218_n. jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs177.snc4/38206_1554655231340_1383970616_31510170_6644156_n. jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs052.snc4/34956_1554661631500_1383970616_31510210_118089_n.j pg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs052.snc4/34956_1554661671501_1383970616_31510211_1688344_n. jpg

Forengner
19-07-2010, 21:34
Imas nesto od gopson Lulica?

Electromaster
19-07-2010, 22:12
JEBOTE ŠARENA SLOVA!!1 :O
Kak su originalni. http://forum.crotaku.hr/mysmiliesvb/mysmilie_500.gif

The Fury
19-07-2010, 22:45
Imas nesto od gopson Lulica?

Ja sam došao tamo kada su završili, tako da ne znam koji je njegov.... Ionako su skoro svi bezveze.

Cassie
19-07-2010, 22:50
JEBOTE ŠARENA SLOVA!!1 :O
Kak su originalni. http://forum.crotaku.hr/mysmiliesvb/mysmilie_500.gif

baš :thumbs1:

Razzarach
19-07-2010, 23:52
Lol u rijeci kod bivseg export drva ima jebenih grafita. al bas jebenih, ne ko od mateja...

Outmind
20-07-2010, 12:38
Ovi u nizu izgledaju ko da su im svima dali samo 4 spreja i rekli - SNAĐITE SE!

Praetorian
21-07-2010, 10:04
Pa čuj, i sam pomalo radim grafite i 4 spreja su dosta za napraviti lijepu sliku.

Outmind
21-07-2010, 10:18
Ma ok to, ali ako bolje pogledaš na svim tim grafitima u nizu pojavljuje se istih 4-5 boja, sa time da je na svakom jedna dominantna, a ostale su manje prisutne.

Lord Ragnarok
21-07-2010, 12:40
moze kakve slike? neda mi se guglat

croat1gamer
21-07-2010, 12:55
Ajde da su barem napravili neke dobre artworkove, a ne ovo. :(

bornathepicek
21-07-2010, 13:43
Al zakaj serete po tome, kad znate i sami da niste sposobni ni ta šarena slova napravit. :(

Electromaster
21-07-2010, 13:47
Ja jesam. :(

Paran0a
21-07-2010, 13:53
pics?

Electromaster
21-07-2010, 14:02
Rekoh da sam sposoban, a ne da se tim actually bavim. Nemam vremena ono. :(

Mirko L
21-07-2010, 15:10
Ha.Prvo pišeš da imaš previše vremena i da bičaš po tome šta nema niko da je toliki no-lifer da pričaš s njima na MSN-u, a sad nemaš vremena :)

Paran0a
21-07-2010, 15:15
Zajebani su ti animeji.

Electromaster
21-07-2010, 15:16
Imam vremena za muvanje po Internetovima između drugih stvari kojima se bavim, ali nemam vremena za još jedan hobi. >_>
Uostalom, i sam vidiš koliko imam posla oko post-apoc roleplaya sad. :)

Mirko L
21-07-2010, 15:49
Ne vidim, ne zalazim tamo :)

McPingvin_v2.0
21-07-2010, 19:00
Al zakaj serete po tome, kad znate i sami da niste sposobni ni ta šarena slova napravit. :(
Ja nisam sposoban ostavit čovjeka bez noge prilikom operacije slijepog crijeva, ali znam da to nije zapanjujuće dobro obavljen posao.

Izgubljeni
21-07-2010, 22:54
Al zakaj serete po tome, kad znate i sami da niste sposobni ni ta šarena slova napravit. :(
Boljih grafita ima ovde u Splitu na trgovačkoj školi. Ako buden prolazia ikako blizu, poslikan pa stavin.

Mirko L
21-07-2010, 23:08
Ti si iz moje škole? :pray:

Izgubljeni
21-07-2010, 23:15
A ocito, sad cu 4, ali sad se zove komercijalno-trgovačka škola split :D, al ne ozbiljno, oni konan sa sjekiron i ona vištica su bolji od ovih grafita jedno 10 puta. Toliko o grafiti jamu. Jadan matej. :(