PDA

Pogledaj cijelu verziju : Paket



Kid A
04-07-2010, 15:08
Ovako: jedan prijatelj iz Zagreba mi je poslao nesto postom u Staru Gradisku (u postu, jel) i sve bi tombilo ok da retajna posta tamo kod njih radi od 8 do 1 (nasuprot svim postama u Kroaciji koje znatno duze)..moje radno vreme je od 7 do 3, tako da FFUUUUUUU
Da li je izvodivo da mi clan orodice s mojom licnom katom ode tamo, pokupi to u moje ime i rijeseno.Inace mislim da je obicaj da kad se posalje nesto na postu a ne pokupi se u roku od nekolko dana, to se vraca posiljaocu :/
Ovo mi vec mjesec dana predstavlja problem; prvo je prijatelj narucio nesto za mene s neta, pa se to vratilo nazad jer kao treba potvrditi adresu (!) i sad ovo sranje......svako malo NEKI JEB.... PROBLEM
Neki savjet, nesto....?

Kid A
04-07-2010, 17:55
mod bump

Kid A
04-07-2010, 19:39
Ono, to bi sutra trebao ganjati pa ajte do veceras dajte neki predlog

Aral
04-07-2010, 20:12
Pa daj osobnu i nek netko od tvojih tamo otiđe, ako nemože podignut onda moraš doć osobno. Valjda možeš otić prije s posla ili ujutro prije posla.

Electromaster
04-07-2010, 20:15
Možda je to zato što sam u malom mjestu, ali kod mene moji stalno preuzimaju moje pakete i obrnuto, a ponekad poštar čak da i nekom susjedu da mi donese paket. :/

Kid A
04-07-2010, 20:48
Pa daj osobnu i nek netko od tvojih tamo otiđe, ako nemože podignut onda moraš doć osobno. Valjda možeš otić prije s posla ili ujutro prije posla.
Znaci, sasvim je izvodivo da mi npr. mama ode s mojoj osobnom i podigne paket?

lulix
04-07-2010, 20:53
hm..... mislim da da, ali to sve ovisi o osobi iza pulta... npr. kao kad dodjesh u banku trazit cek, kazesh da ti trebaju i ona ti veli da su ti premala primanja blablablabl da ti nemoze dat cek, sutra se sredish, upicanish pojavish opet kod neke manje zgodne tete i op evo ti 4 ceka svaki po tisucu kuna u ruci i idesh u shoping....

Kid A
04-07-2010, 20:58
Možda je to zato što sam u malom mjestu, ali kod mene moji stalno preuzimaju moje pakete i obrnuto, a ponekad poštar čak da i nekom susjedu da mi donese paket. :/
Ma i Stara Gradiska je rupa po onom sto sam vidio

RIDER32
04-07-2010, 21:29
Ovako: jedan prijatelj iz Zagreba mi je poslao nesto postom u Staru Gradisku (u postu, jel) i sve bi tombilo ok da retajna posta tamo kod njih radi od 8 do 1 (nasuprot svim postama u Kroaciji koje znatno duze)..moje radno vreme je od 7 do 3, tako da FFUUUUUUU
Ništa čudno.. u VK ima 2 pošte, jedna na kolodvoru koja radi od ujutro do 1 a glavna u centru radi od ujutro do 7...

ugl po nekoj logici mislim da druga osoba nemože baratati tvojom osobnom jer ju ti uvjek moraš imat uzase a ne neko drugi. Koda dođeš sa frendovom putnovnicom na granicu i kažeš "eo ja bi neš trebo obavit za frenda pa sam ponio njegovu putovnicu" :)

Al mislim da bi pakete trebao moći podignuti član obitelji. Svejedno daj mami svoju osobnu i nek proba to digniti, na svoje ime ako nedaju nek pita jel može dokazat da je član obitelji sa tvojom osobnom.