PDA

Pogledaj cijelu verziju : Martial Empires



DJ Not Nice
03-07-2010, 02:54
http://www.mmoreviews.com/imgs/Martial-Empires-logo.jpg
www.MartialEmpires.com (http://martialempires.gamigo.com)

Swikice (http://martialempires.gamigo.com/galerie)
Videjćek (xkBOZNLPGB0)

Igra je u OB jedno par dana. Krasi ju predivna grafika i na čudo, igrivost.
Jedna od onih igara koja vas očara na prvi pogled i jednostavno želite igrati još.


EH! Sad..server se nalazi u USA pa to može nekome smetati, no, casual igraču ne bi to trebalo tko zna što značiti.
Također, ne mogu reći da nije grind, no također ne mogu reći ni da je. Onak, taman je : )

Sve u svemu, vrijedi skinuti i probati.

Empe Tri
03-07-2010, 11:20
bas cu isprobat da vidim kakva je ;)

Mystery In Space
03-07-2010, 11:24
Ako se sviđa našem DJ-u onda mora biti neki teški grindfest :rotfl:
Baš skidam pa ću vidit jesam li opet u pravu :D

Wolfwrath
03-07-2010, 17:51
Evo,igram i ja, nick mi je Wolfblade, heavy sword warrior sam... Dobra grafika, zgodnih stvarcica ima, jedino je levelanje malo sporo...

Zica
03-07-2010, 19:20
Instalirao, igrao 10min, obrisao.

DJ Not Nice
03-07-2010, 19:36
Razlog?

Zica
03-07-2010, 19:45
Ne svidaju mi se bas kretnje...nekako je kruto, a jos me iznerviralo sto nece da preda quest koji sam odradio i onaj interface je kopija aiona xD

Wolfwrath
04-07-2010, 20:35
Ne moze bit kopija kad je igra u izradi od 2004... :|

Evo,ja sam level 15, i dosta sam zadovoljan... ima bugova, kao npr, nefunkcionirajući AH, al ništ sto se nece ubrzo popraviti... jedini problem su tona gold spammera... cim se jedan pojavi, cijeli chat se baci na odgonetavanje njihovih imena da ih se bloka... (koriste kombinaciju malog L i velkog i)
Za pohvalu su i GM-ovi,koji su uvijek online, susrestljivi su, i stalno paze (jezik, spammeri,sve)...

DJ Not Nice
04-07-2010, 22:03
Za pohvalu su i GM-ovi,koji su uvijek online, susrestljivi su, i stalno paze (jezik, spammeri,sve)...

Naaaat!

Igra je oK, no baš podrška GMova je slaba..

Wolfwrath
06-07-2010, 11:05
:? , neznam kad ti igras, al uvijek su online kad sam ja,i cim izbije neka svadja il problem,odmah rijesavaju... a imaju i pune ruke posla sa gold spammerima...

Mystery In Space
06-07-2010, 11:20
Naravno da imaju pune ruke posla s njima kad su devsi nesposobni ugradit bloker u chat. Podrška im je na nivou stvarno (umro sam, dobio dc, ulogiro se nazad i više se ne mogu resat pošto me mobovi lupaju kao da sam živ premda ležim nepokretan na podu sa 0 hpa, gmov odgovor je bio: nažalost trenutčano nemamo opciju restorat lika, dakle napravi novog lika i nadaj da ti se ovo neće opet dogodit). I da, da se nadovežem na svoj prošli post, ako volite aion grindfest uživat ćete i ovdje :rotfl: + pvp je nepostojeći (nedo isus da ubijete nekog u open worldu, makar vas on išo gankat jer automatski dobijete žešće system debuffove na sebe :-x )

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
12-07-2010, 14:01
bossevi i opcenito creep system su tako retardirani da nemozes povjerovat.. na lvlu 150 ubijas jebene crve i slicno ono wtf -.-