PDA

Pogledaj cijelu verziju : SRT 200 usb



sinc
30-06-2010, 18:16
dakle, radi se o digitalno-analognom usb sticku za praćenje televizijskih programa na kompu. imam windows 7 ultimate.

pratio sam upute, ubacio cd, instalirao drajvere, aplikacije, restartao komp te spojio uređaj, no ne prepoznaje ga, tj kaže da nema drajvera. reko, idem onda na manualno dodavanje uređaja pa ću tako staviti drajvere opet s cd-a, ali nestala su mi dvd/image slova iz my computera(!). u vezi neočitavanja dvd-a windowsi javljaju famozni "code 39". tražim po netu i nailazim na rješenje u winfixa za sedmicu (nemam uobičajeni problem gdje se mora editirati registry).

dakle dvd drive je opet vidljiv, a za srt 200 kaže opet problemi sa drajverima. ništa, reinstaliram. opet ništa (problemi sa dvd drajvom opet). deinstaliram, i sada spojim samo uređaj na komp i pustim da sedmica traži drajvere po netu. ne nailazi ih, po prvi puta od kad je imam.

odem na proizvođačevu web stranicu (strong digital tv) u nadi pronalaženja rješenja. pod srt 200 nailazim samo image instalacijskog cd-a za skinut. reko, možda gore ima nečeg naprednijeg, ali nula bodova (problemi kao na početku ove sage).


čini mi se kao da drajveri sa cd-a nekako uspiju zeznut drajvere za dvd drive (il kaj već), tako da u konačnici ne radi niti jedno niti drugo. u čemu je problem? fala.