PDA

Pogledaj cijelu verziju : Feminizam/Sovinizam



Sickmanno1
30-06-2010, 03:49
Jel spadate u koju od ovih grupa?

Osobno mislim da su Feministkinje retardiranije od Sanadera i Pape Benedika zajedno ^^

Dania
30-06-2010, 03:53
Ja smatram da su šovinisti zadrtiji od automehaničara sa upadljivim brkovima koji ispija gemišteka

Sickmanno1
30-06-2010, 03:58
omg, jel se to netko osjeca uvrijedenim?

Sovinizam bar ima nekog smisla, makar se nesmatram sovinistom. Samo su mi retardirane te feministkinje. Ono ravrnopravnost spolova, yea right, odi radi na mjesalici, a ja cu pordit ak treba 14 djece. Hebote mozda 2-3 puta rodite u svom zivotu i to je big fucking deal...

Kid A
30-06-2010, 04:03
Zene nece biti ravnopravne sa muskarcima sve dok ne izadju na ulicu neuredne, procelave, sa pivskim stomacima, a pri tom potpuno uvjerene da se dopadaju suprotnom polu!

Dania
30-06-2010, 04:04
Da, osjetila sam se uvrijeđenom pod silnim naponom izvorne mačo snage, kojom šovinisti pokušavanju objasniti jadnim djevojčicama oko svoga dvorišta kako je to zaista uložiti napor u kopanje motikom ili neki drugi intelektualno zahtjevan posao...iznimno mi je žao što si otvorio temu gdje se osjećam krhko, nezaštićeno i uplašeno. U životu želim ponija i zlatni ključić oko vrata. Har har har, tvoja me snaga na riječima baca u katatoniju, gugl det!

edit: Kid, nije mi jasno koji stav zastupaš, možeš li mi molim te objasniti ovako neinformiranoj blink, blink?

hrčak
30-06-2010, 04:05
Ma prema svemu što sam vidio feministkinjama je najvažnija stvar sjebat muške, kaj je da je žene stvarno nisu ravnopravne sa muškima, jebi našu primitivnost, ali ovo kaj one seru to je sranje na kvadrat.

Dania
30-06-2010, 04:11
Ma prema svemu što sam vidio feministkinjama je najvažnija stvar sjebat muške, kaj je da je žene stvarno nisu ravnopravne sa muškima, jebi našu primitivnost, ali ovo kaj one seru to je sranje na kvadrat.
Ma prema svemu što sam ja vidjela šovinistima je najvažnije dobro zapaliti gume, hraniti komplekse travnatim površinama i filmovima o rambu ili inspirativnim tekstovima o prezimenima slavnih trkača za okruglim objektima...

Sickmanno1
30-06-2010, 04:11
Kad ste se prvi put sjetili boriti za prava? U 19 stoljecu? :pray:

Toliko o intelektualnosti.

Uostalom zena ima vise nego muskaraca, a imate isto pravo na glasanje kao i mi. Pa kako onda neizglasate nekog predsjednika vise? Os da ti odgovorim zasto?

Zato sto neke zene, tj. vecina zena shvaca da su muskarci u svakom pogledu ispred zene. Pa cak i u ljepoti.

Dania
30-06-2010, 04:14
Kad ste se sjetili boriti za djeve, u romanu Don Quijote: Čovjek iz La Manchea? Ili je to bilo u razdoblju "onog-što-ne-spominjete-jer-vas-plaši"
mračno doba globalne intelektualizacije

I, da, shvaćam da su muškarci ispred, samo zato jer žena stoji iza njih i podržava ih na svakom koraku da ne padnu u bljuvotini svojih nepromišljenih ideja

Sickmanno1
30-06-2010, 04:19
Muhahahaha, sam sam cekao kad ce izjava da iza svakog muskarca stoji zena. Pa normalno da stoji. Da brze moze u frizider po pivo.

Uglavnom, te tvoje teze se uhvatio i nas Sanader koji je drzao Jacu iza sebe, pa nakraju krajeva joj i dao nacin da se dokaze. Svi vidimo kako uspijeva u tome. Preko pola milijuna potpisa je vec skupljeno ^^

Zenina jedina funkcija je da rodi djete, a cak ni to nemoze bez muskarca lol

croat1gamer
30-06-2010, 04:25
Pa cak i u ljepoti.

Zato što je deèko pojava, veæa legenda od Bruce Wilisa. Šarmantniji od Sean Connerya, vrckastiji od Jim Carrya, sexipilniji od Brad Pitta i jebozovniji od Orlanda Blooma. Bog je stvorio Sickmannoa kako bi se njegova pojava štovala kako u RL-u tako i na PCP forumu 8) :D


ot:
Za temu, well, zajebi. Oboje grupacije su idiotske. U biti, karabas je to najbolje rekao:

Zene nece biti ravnopravne sa muskarcima sve dok ne izadju na ulicu neuredne, procelave, sa pivskim stomacima, a pri tom potpuno uvjerene da se dopadaju suprotnom polu!
Zene nek ostanu zenstvene, a muskarci muskarci i gg.

U suprotnome: Edvard Kulen.

Dania
30-06-2010, 04:36
Hardy har har har
Samo sam čekala napredne izjave real life Thomasa Magnuma koji za razliku od fiktivnog karaktera zaista može potrčati što se ne bi moglo reći za današnje jadne i iskvarene muškarčine koji samo čekaju poticaj za bilo koji od njihovih umnih tvorevina u vidu neke njima zaista kompleksne teme, poput politike

Takvu temu ne bih nikada mogla pratiti, zato što me ne zanima ništa što nije ružičasto, šljokičasto ili nadasve zanimljivo poput Edwarda KULENA
Nadalje, da si pročitao barem jednu lekciju iz udžbenika povijesti u 6. osnovne, shvatio bi kako žene ne
pod a) NE prezentiraju JAVNO jer je PRAKTIČNIJE i LOGIČNIJE napraviti posao kako treba
pod b) muškarci prezentiraju JAVNO jer se boje razmisliti o onome što govore DOK govore, pa tako BILDAJU svoj skill, a da toga nisu ni svjesni

vječna borba Genija i Šljakera, ne bi ti to shvatio jer tu ravnotežu nikad nećeš pronaći.

A za info o mojem izgledu saznajte na vrlo jednostavne načine poput GUGLA, a pritom mislim da pronađete moju ADRESU i donesete mi to pivo koje čekam i škarice za brkove koje nisam depilirala od zadnjeg flešbeka iz VIJETNAMA

EDIT:SZA SVE POTEŠKOĆE OBRATITE SE CAPS LOCK NAZNAČENIM SLOVIMA

Sickmanno1
30-06-2010, 04:47
Tipcni i don't have argument...

Ajmo odmah napadati ljude koji su debeli. Cudim se kak nisi odmah spomenula kak ne znam ni pisati te da se vratim u osnovnu skolu gdje se uci gramatika, well barem osnove.

Sto se tice politike, pratila ti nju ili ne, ona postoji i jedan je od najvaznijih stvari opcenito u svjetu, ali to jelda nije vazno. Vaznije su stvari poput shopinga da bo izgleda lijepo i neznam prekomjernih dijeta ne bi li se udala mlada, tj. oduzela slobodu, nekom (ne)sretniku.

Inace povijest mi je u osnovnoj bio jedan od najdrazih predmeta, al nevazno, rado bi opet procitao sto sam ucio davno i zaboravio, a zaboravio sam sve vazne zene u proslosti. Pogotovo zene zasluzne zasto ti sad tipkas recimo na PC-u i sluzis se necime sto se zove internet.

Nadalje sto se tice izgleda, govorio sam striktno, muski - zenski rod, a ne o tebi. Al da budemo iskreni i jesam ljepsi, zar ne?

Inace davno prije sam bio visok, nabildan i dugokosi plavooki muskarac. Ali onda je dosla zena i rezultat je vidljiv, nakon svega 2 godine :(

Da sam bar gay :(

Dania
30-06-2010, 05:05
Tipcni i don't have argument...Da sam bar gay :(

Rekao si SAM što misliš, ja samo citiram poznate muškarčine kao recimo NAPOLEON-a, ISUS-a i DESANKU Maksimović
Što se povijesti tiče, samo ću ti reći, povijest ne samo da pišu muškarci, nego pišu muškarci dok im žene rade ono za što nemaju dovoljno emocija/strpljenja/volje/motivacije/energije/razumijevanja/snage....pronađi se u kategoriji i suoči sa kompleksima.
Ja kao žena shvaćam da sam stvorena raditi dogo GOVNO rene odluke.
Ljepši si od mene dušice, prihvati se debelog ako si takav i više hodaj po svježem zraku, otiđi kupi si štikle i reci svijetu kako se osjećaš,
možda onda tvoj World OF WAR-----CRAFT karakter sam izviri iz monitora (ovo što ti svijetli u sobi osim noćne lampice u obliku dude bez koje ne možeš zaspati)
šššš...sve će biti u redu, samo ti izrazi svoje mišljenje u ogledalo i udari u jastuk koji puta, tvoja majka neće primjetiti da taj KARAKTER iz MMORPG-ova ima PINK korice od mača...

DICLAIMER: Za moje mišljenje izvan ove teme obratiti se direktno meni; feedback ide humanijom i prikladnijom metodom

Sickmanno1
30-06-2010, 05:59
Prvenstveno, pokusaj da nevadis rijeci iz konteksta i radis neke svoje recenice jel na taj nacin ja mogu ovo napraviti od tvojih.


Ja kao žena shvaćam da sam stvorena iz monitora.

Bezveze, jelda?

Nadalje, dobro si rekla, well, barem prvi dio, a to da muskarci pisu povijest. Samo jedan primjer cu ti dati. Aleksandar Veliki.

Opet se dotices debljine? Jel MI debeli nekak drugacije pisemo pa se da naslutiti da smo debeli or what?

A tvoje zadirkivanje gamera me uopce nesmeta. Inace neigram MMORPG, a na internetu se neskrivam i neglumim nekog onlinegangsta te vrlo lako mozes saznati tko sam i u RL, te samim time nemam potrebe za nekim kurcenjem i dizanjem nekog ega.

Dania
30-06-2010, 06:03
Drugenstveno, ne vadim riječi iz konteksta nego ih preformulacijom činim dostupnom na više lokacija
:rambo:

'NOUGH now

Sickmanno1
30-06-2010, 06:44
Moras 3 puta napisati Mario je Bog i onda je dosta ^^

MasaKrisT
30-06-2010, 07:26
Ja ucim ekonomiju za usmeni, a vi tako.

Paran0a
30-06-2010, 07:56
Što se povijesti tiče, samo ću ti reći, povijest ne samo da pišu muškarci, nego pišu muškarci dok im žene rade ono za što nemaju dovoljno emocija/strpljenja/volje/motivacije/energije/razumijevanja/snage....

Radjanje i podizanje djeteta ,jel?

System
30-06-2010, 08:13
Sve je receno u ovom videu.

T0xoKiH8JJM&NR=1

http://www.menarebetterthanwomen.com/


http://shriekingmonkeys.files.wordpress.com/2010/03/sexism-only-ugly-bitches-complain-about-it.jpg

Arbiter of Change
30-06-2010, 08:18
Sovinizam you say?

http://a.imagehost.org/0385/orly.jpg

McPingvin_v2.0
30-06-2010, 08:24
Ja mislim da su žene glupe.

Mirko L
30-06-2010, 08:49
Zato sto neke zene, tj. vecina zena shvaca da su muskarci u svakom pogledu ispred zene. Pa cak i u ljepoti.

Ne, sick, nisi još dovoljno smršao da možeš to reć.

Kakva glupa rasprava.
Da nema žena, ono, neznam koliko bi se očevi brinuli za svoju djecu.
Zapravo, da nema žena, nebi baš bilo djece, jel? :)

I muškarci bi umrli od gladi.

Ono, svađat se jesu bolji muškarci ili žene...
Ako ne voliš žene, nemoj ih imat i koga jebe.

Deadwalker
30-06-2010, 08:54
Rasprava o sovinizmu i feminizmu na gamerskom forumu ciju populaciju cini 90% ljudi(momaka) mladih od 18 godina, i sa 0.5% zenske populacije :pray: :pray:

Sick, na godisnjem si? :)

Budem se i ja prikljucio u raspravu, samo kad rijesim svoje stvarne zivotne probleme :(

hansi
30-06-2010, 08:58
vidjecete vi forum kad se deadwalker rijesi ispita 8)

bezimeni
30-06-2010, 09:22
Hvala Bogu ili ne znam čemu da nisam oženio neku feminističku rospiju .Ovako tolerantnog bi me do sada stjerala u grob . Svaki pravi muškarac je više/manje šovinistička svinja .Ja sam se par puta ponudio da skuham nešto...i onda sam to skuhao onak muški .Gravče na tavče sa ljutim feforonima i to ne samo za aromicu...nego onak muški ljuto kako volim :D .Idući puta kada sam se ponudio bilo je ne treba hvala , budem ja :D .

Herr Schnitzel
30-06-2010, 09:29
Ovaj topik i sadržana rasprava su retardiraniji od pojmova o kojim se raspravlja. Čestitam.

bezimeni
30-06-2010, 09:35
Dobro da si se i ti uključio u raspravu...znaš onu ? S kim si takav si :D .

TeraBajt
30-06-2010, 10:15
v ccvxcfc ws4hfcghs


ok.

Jopax
30-06-2010, 10:20
Ovaj topik i sadržana rasprava su retardiraniji od pojmova o kojim se raspravlja. Čestitam.


Mislio sam napisati nešto konkretno i vezano za temu ali sam odlučio samo citirati ovo kao srž moje misli

Sickmanno1
30-06-2010, 10:23
A lol, inace Daniji i meni je bilo dosadno pa smo se zajebavali. Tak da ono, dosta vas je fejlalo ^^

Shaka
30-06-2010, 10:25
ja imam ovo za reci o ovoj temi =P


IYW1NDaWmVA

bezimeni
30-06-2010, 10:54
:rotfl:

Vuco je legenda :D .

Kvothe
30-06-2010, 10:59
Šovinizam općenito je nešto, jel', općenitiji. Ti misliš na muški šovinizam.

bezimeni
30-06-2010, 11:02
Mislim da je to očito i da nije trebalo posebno naglašavati ...ja prosječno glupo/pametan sam to skužio odmah iz naslova :D .

Kvothe
30-06-2010, 11:03
Da, ali to se ne zove tako.

Just sayin'.

Shaka
30-06-2010, 11:09
ma ionak mi je ova tema vise kao sprdnja stoga sam i ubacio vucu...

Maloki
30-06-2010, 11:21
Jel ima kakva udruga za zaštitu muških prava kojoj se mogu obratiti kada me neka žena fizički ili psihički zlostavlja?

Inače, kad upoznate djevojku koja kaže da je "kuhinja za žene" znate da je to to.

bezimeni
30-06-2010, 11:29
To bi bila udruga za papučare .Inače žene mrze papučare iako skoro svaka želi svog mužjaka pretvoriti u papučara a kada im to uspije pretvore ga u šonju .Ne kažem da ne treba pomagati ženama u zajedničkim kućanskim poslovima jer i one danas redom rade i muče se ko Isus ali mora se znati tko nosi hlače a tko tange :D .

Arbiter of Change
30-06-2010, 11:50
Jel ima kakva udruga za zaštitu muških prava kojoj se mogu obratiti kada me neka žena fizički ili psihički zlostavlja?
Najbliže. :)

http://img294.imageshack.us/img294/4294/mwc.jpg

Xero
30-06-2010, 12:03
Al Bundy :pray: :pray: :pray:

Deadwalker
30-06-2010, 13:11
A lol, inace Daniji i meni je bilo dosadno pa smo se zajebavali. Tak da ono, dosta vas je fejlalo^^

Aha,znaci jesi na godisnjem :D

W1k1n6
30-06-2010, 13:27
Zašto imam osjećaj da je Sicka friško nogirala cura? :)

Sickmanno1
30-06-2010, 16:28
Zašto imam osjećaj da je Sicka friško nogirala cura? :)

Zapravo ja sam nju 8)

FaTaL_mRkvA
01-07-2010, 01:51
Prejebeno mi je ono kak su žene umirale da dobiju pravo glasa, a danas ni pola stanovništva neide na izbore.

Arbiter of Change
01-07-2010, 07:09
Tajna feminizma: žele jednakost, ali i stvari koje smo mi kao dužni ispunjavati jer smo džentlmeni, a one kao nježniji spol.
Ako smo jednaki, onda smo jednaki.

Bartuc
01-07-2010, 07:30
To bi bila udruga za papučare .Inače žene mrze papučare iako skoro svaka želi svog mužjaka pretvoriti u papučara a kada im to uspije pretvore ga u šonju .Ne kažem da ne treba pomagati ženama u zajedničkim kućanskim poslovima jer i one danas redom rade i muče se ko Isus ali mora se znati tko nosi hlače a tko tange :D .

Pazi da ti žena ne čita postove na forumu :D

croat1gamer
01-07-2010, 07:40
Tajna feminizma: žele jednakost, ali i stvari koje smo mi kao dužni ispunjavati jer smo džentlmeni, a one kao nježniji spol.
Ako smo jednaki, onda smo jednaki.
Woman. Get back on baustela.

cham3leon
01-07-2010, 13:51
Tajna feminizma: žele jednakost, ali i stvari koje smo mi kao dužni ispunjavati jer smo džentlmeni, a one kao nježniji spol.
Ako smo jednaki, onda smo jednaki.

Sign. Ne žele "jednakost" da bi radile na mješalici :D

Feminzam je uglavnom već ispunio svoju ulogu. Da su žene i muškarci jednaki, to nikako nije istina. Onda nikada ne bi bilo ni društvene razlike među njima.
Naravno, to ne znači da su muškarci bolji u svemu od njih. Neki poslovi baš nisu za žene, ali mislim da su u nekim drugim poslovima čak i bolje. Žene su dosta često jako pedantne bez obzira koji im je posao, zato mislim da bi kao quality assurance manageri žene ipak bile bolje. Većinom.

Sickmanno1
01-07-2010, 14:03
Tuzno je sto smo cak bolji i u kuhinji, ako to zelimo :(

McPingvin_v2.0
01-07-2010, 14:13
Tko bi normalan to htio? :/

Arbiter of Change
01-07-2010, 14:27
Feminzam je uglavnom već ispunio svoju ulogu. Da su žene i muškarci jednaki, to nikako nije istina. Onda nikada ne bi bilo ni društvene razlike među njima.
Više-manje, da. Feminizam je ispunio svoju globalnu i željenu zadaću, ali to ne znači da su ga žene prihvatile kao "čitav paket" već samo ono što im se sviđa iz svega toga. Što bi ja dao da u nas vidim jednu ženu kamionđiju koja se eto prihvatila "teškog muškog posla" kao sasvim normalne stvari.

croat1gamer
01-07-2010, 14:36
Vise nije jednakost vec je nadmoc.

Pokrenimo akciju slanja zena na baustele!

Maloki
01-07-2010, 15:00
Pred par mjeseci su zahtjevale da imaju popuste u (svim) trgovinama, odnosno da se naprave posebne cijene samo za žene.

Shaka
01-07-2010, 15:07
qqXi8WmQ_WM

cham3leon
01-07-2010, 15:10
Feminzam je uglavnom već ispunio svoju ulogu. Da su žene i muškarci jednaki, to nikako nije istina. Onda nikada ne bi bilo ni društvene razlike među njima.
Više-manje, da. Feminizam je ispunio svoju globalnu i željenu zadaću, ali to ne znači da su ga žene prihvatile kao "čitav paket" već samo ono što im se sviđa iz svega toga. Što bi ja dao da u nas vidim jednu ženu kamionđiju koja se eto prihvatila "teškog muškog posla" kao sasvim normalne stvari.
Ženska kamionđija? Ima je, i to u Hrvatskoj. Bila u Globalnom Sijelu ili negdje :D

Sickmanno1
01-07-2010, 15:16
Ima i muska sestra, tj. medicniski tehnicar :kotrljanjeocima: pa neznaci da je to normalno :D

Frenda na dnevnoj bazi ubijam s tim ^^

cham3leon
01-07-2010, 15:35
Imam i ja frenda koji je ove godine završio srednju za medicinskog tehničara :D I neće ić dalje za liječnika, nego eventualno za višeg tehničara.

bezimeni
01-07-2010, 16:22
hmhGzTEGa70


:D snima se i treći dio :thumbs2:

Aral
01-07-2010, 16:24
Ja sam najsretniji kad dam ženi da vozi auto a ona šalta bez stiskanja kuplunga. Ona je pak sretna kad ja peklam i zeznem joj neku haljinu/hlaće/majicu. I tak to funkcionira :)

McPingvin_v2.0
01-07-2010, 16:25
Kuplung je za ukras ionako.

Dania
01-07-2010, 18:12
Tajna feminizma: žele jednakost, ali i stvari koje smo mi kao dužni ispunjavati jer smo džentlmeni, a one kao nježniji spol.
Ako smo jednaki, onda smo jednaki.
:bravo:

p.s. Kameleonže, odličan AVATAR

O I

GeraltofSmeg
01-07-2010, 18:16
Ja tučem zene jerbo me iritiraju nepriznavajuci staro pravo muskarca da si uzme svaku koju hoce.

cham3leon
01-07-2010, 18:18
Tajna feminizma: žele jednakost, ali i stvari koje smo mi kao dužni ispunjavati jer smo džentlmeni, a one kao nježniji spol.
Ako smo jednaki, onda smo jednaki.
:bravo:

p.s. Kameleonže, odličan AVATAR

O I

Imam osjećaj da se u ovom postu krije neko skriveno značenje koje naprosto ne uspijevam naći.

GeraltofSmeg
01-07-2010, 18:19
Tvoj avatar simbolizira penis-> ti promoviras nadmoc penisa, nadmoc muskaraca.

cham3leon
01-07-2010, 18:23
Točno se vidi u koju srednju ideš.

GeraltofSmeg
01-07-2010, 18:26
Točno se vidi u koju srednju ideš.
Mile ne prica o takvim stvarima :(

cham3leon
01-07-2010, 18:29
Ne, nego svi učenici PSHG stalno forsiraju iste gluposti, čak i kad postanu četveroduplo dosadni, kao ti sa svojim otužnim pants-on-head retarded humorom.

Xero
01-07-2010, 18:30
Hehe Yahtzee..

GeraltofSmeg
01-07-2010, 18:31
Ali nisu svi svjesni mojih trolsko orjentiranih forumskih djelovanja. Moglo je proizaci i zanimljivih rezultata :(

Babitz
01-07-2010, 18:32
Nije. :(

Sonic_Moronic
01-07-2010, 18:50
Glavno da je feminizam kad tamo neka žena na teveu priča kak su muškarci odvratni i da su im pod tiranijom nametnuli grudnjake. TV zaključivanje :thumbs2:

Sickmanno1
01-07-2010, 18:54
Da nametnuli smo im grudnjake isto kak smo im nametnuli silikone ^^

Death By Sexy
01-07-2010, 18:57
TV zaključivanje :thumbs2:

Wat?

Sonic_Moronic
01-07-2010, 19:21
Hoću reći da je to zaključivanje na razini bakice koja kupi sa TV-a da su igrice zlo i onda to propovijeda unucima svaki dan.

cham3leon
01-07-2010, 19:26
Bar se tako nešto uopće danas vidi na televiziji. Prije bi to bila sva sila organizacija koje nastoje poboljšati prava ženama jer ih poslodavci neće budući da traže porodiljno blabla.

Ima i nekakva provala da bi u politici moralo biti 40% žena, pa kao ne zadovoljavamo tu normu. I šta napravit s time? Žene mogu studirati šta hoće i gdje hoće, i mogu doći do visoke politike isto kao i muški, problem je što ne žele.

Mirko L
01-07-2010, 20:24
Ono, da ih ima dovoljno skillz0rica i bilo bi ih 40%, nemogu tako birat.
Al dobro, kad pogledaš, ni muškarci u nas ne obavljaju posao u politici kako treba :)

Maloki
01-07-2010, 20:48
Ajde Soniče, pošto ti očito najviše znaš o tome i ne donosiš zaključke na temelju TV-a, reci nam što je točno feminizam i koja je njegova svrha?

Niko Bellic
01-07-2010, 23:48
Brutalna tema... :pray:

Helping a Fattie

Sometimes, I feel like the doors of a Hometown Buffet ten minutes before it opens. Every day, dozens of fat broads line up to bust me down.

Settle down you fucking cows, they serve that shitty lasagna all day.

Today, I’m going to be talking about one of these fatsos. One who has captured my attention like a humpback whale off the coast of Big Sur. Fellows and gentlemen, meet Donna Jackson.

[Picture removed. Explained below.]

Today, I’m giving Donna Jackson the chance to shut down MenAreBetterThanWomen.com.

This past week, Donna spent dozens of hours commenting on this website and sending me poorly spelled hatemail. She also set up a petition, complained to my webhost, and alerted the National Organization for Women. Her goal? To shut me the fuck down by screaming as loud as she possibly could.

That might work on the short and fat bus, Donna — which you obviously rode to elementary school — but it doesn’t work in the real world. In the real world, I have freedoms of speech not only as an American, but also as someone who realizes Daddy is not an omnipotent being who erases anything and everything you disagree with. So fuck you anyway. None of your two-ton tantrums will do shit and you will never have the power to shut me down.

Until now.

Edutainment

MenAreBetterThanWomen.com has always been focused on manly entertainment and education. That’s edutainment, and it serves to better all men. For example, a young man who realizes that women in the workplace are conniving little whores who do nothing at work all day but instant message each other and cause drama, will make more money than his uneducated peers. Studies have shown this.

Every man I convince to not get married saves like 300,000 dollars and God knows how much begging for pussy.

Today, I want to offer this same opportunity for self-improvement to one lucky young woman: Donna Jackson

Dick’s Fattie Outreach Program

Inside every great big blob, there’s a skinny little tramp just dying to get out and have a good time. That’s why fat chicks are so pissed off at “society”. To fat girls, everyone in society but them is thin as a rail and having a great time fucking each other without wanting to puke. I want to give Donna Jackson the chance to live that dream.

The following is an excerpt from a piece of hatemail penned by Donna Jackson.

“I AM NOT FAT. I AM AVERAGE IN WEIGHT AND EXERCISE AND EAT RIGHT. YOU HAVE NO SENSE OF HOW TO TREAT WOMEN OR EVEN COMMUNICATE IN A NORMAL WAY WITHOUT BEING RUDE. I SHOWED MY BOYFRIEND YOUR SITE TO GET HIS INPUT, AND HE ACTUALLY GIGGLED!”

Of course while Donna was saying such obviously false and hateful things, I heard what she was really saying.

“I’m fat, Dick, and I don’t know how to stop! Please help!”

Donna, I am going to help. I’m going to be your Dr. Phil. And just like Dr. Phil, I am also not having sex with his wife!

Shut Down MenAreBetterThanWomen.com!

In the name of laughs and ending youth obesity, I hereby offer a challenge to Miss Donna Jackson. Sweetheart, if you can lose 20 pounds, I will shut MenAreBetterThanWomen.com down for one month.

You heard that right, readers. If one lonely fat girl who is obsessed with shutting this site down can drop a mere 20 pounds, every feminists’ secondary wet dream will come true. MenAreBetterThanWomen.com will be gone.

Every feminists’ primary wet dream is to have a dick. Either in them or on them; it doesn’t matter to a feminist.

Donna Jackson is a size 18. For those of you who don’t give a fuck about sizes above 4, a size 18 tips the scales at a whopping 230+ pounds. That’s a lot of woman to love!SHell, if Donna’s picture is anything to go by, it’s two women! Donna has to shed a measly 8% of that gargantuan body mass to shut me down. She could take up walking for an hour every day. She could do a few situps while watching television. Fuck, she could switch from Party Size to Fun Size Doritos and have pounds to spare!

But the real question is, will she?

If she does take me up on this challenge, I won’t expect a “thank you”, for introducing Donna to a healthier lifestyle. I won’t expect a “you were right”, for proving that skinny girls are happier. This is something I will give her for free simply because I am a better person.

Manclusion

If Donna accepts this challenge, I will post the rules here, including the weigh-in procedure and any and all deadlines. Donna has freely posted her email address on this site for discussion. If you would like to urge her to participate in the Shut Down MenAreBetterThanWomen.com Challenge, you can find it here: geniusiq161@yahoo.comSBut keep it classy! This girl has enough problems already. Women don’t get fat because they’re happy about their life.

Youth obesity is one of the greatest threats to our nation’s health. It leads to heart failure, injury, and me being grossed out daily. There is no fucking reason a 21 year old girl should weigh 230 pounds. A 21 year old girl has two good years left. She shouldn’t waste them sitting on a toilet shitting out five meals a day.

Let’s set a good example for young girls out there, Donna. Skinnier is better. No matter how much skinnier that is. Besides, if you spent half as much time exercising as you do calling me dickless and hateful, you’d drop that third chin like it was a baby you didn’t even know you were giving birth to because you were too fucking fat to notice.

Facts

On September 30th, this comment was posted:

This is what I wrote to NOW: “There is a website called menarebetterthanwomen.com that is not some small fringe extremist site. It has gotten coverage on several episodes of Dr. Phil and other media outlets and promotes hate and violence against women. NOW needs to take action. Donna Jackson, geniusiq161@yahoo.com.”

Source

Picture Removal

In an email to me, Donna confessed taking a picture (previously shown above) from a random fat girl on MySpace and claiming it as her own. I verified this and removed the picture. Only God knows what Donna Jackson actually looks like — something I’m sure He isn’t happy about.

LIK JE PREKOMIČAN :pray:
_iTrGRpky64

L_MlRswvpoI&NR=1&feature=fvwp

System
02-07-2010, 00:19
Lik je bog. :pray:

Niko Bellic
02-07-2010, 01:28
B-lsYn1t5s0&feature=related

Dania
02-07-2010, 05:27
..........
:pray: zanimljivo
Portal 2, kameleonže :bravo:

hansi
02-07-2010, 05:30
dobar jutar

Dania
02-07-2010, 05:35
I tebi Jack 8)

hansi
02-07-2010, 05:36
nosorog i avion

Dania
02-07-2010, 05:37
Igramo asocijacije? Ili test osobne prilagodljivosti? :D

hansi
02-07-2010, 05:37
nisam puno pio,bogami

Niko Bellic
02-07-2010, 08:46
Dania i CJS imam za vas jedno pitanje. Imate li debelog rođaka ili rođakinju koji je potpuno iskren/iskrena prema vama i imate korektan odnos pun uzajamnog povjerenja?

Molim vas odgovorite, pošto je to važno za iduće pitanje.

Hvala

hansi
02-07-2010, 08:57
ne
nosorog

cham3leon
02-07-2010, 09:06
Every feminists’ primary wet dream is to have a dick. Either in them or on them; it doesn’t matter to a feminist. :pray:

Niko Bellic
02-07-2010, 09:42
Meni je lik baš super. Prca ženske na inteligentan način i vidi se da je pametan, a ženske k'o ženske, umjesto da malo razmisle o tome što im govori radije lamataju jezikom samo da bi njihova bila zadnja.

Najjače mi je kako je skurio jednu žensku. Nešto joj je pričao, a ova ga stalno prekida. Lik joj onda kaže nešto u stilu da ju to što ga stalo prekida ne čini te pametnijom. Ova mu odmah odgovori da je to zato što sporo priča, a on ju zatim skuri do temelja izjavom da sporije priča zato što razmisli prije nego nešto kaže. Koji car boktemazo! Da bar imam tak spaljenog frenda to bi bilo pravo ludilo.

Sickmanno1
02-07-2010, 10:39
Nasao sam svog idola :pray: