PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Crysis 2 trailer vuče na Cloverfield



IgGy
28-06-2010, 20:57
Electronic Arts i Crytek nastavljaju s ozbiljnim marketinškim hypeom za nadolazeći nastavak fenomenalnog Crysisa, a novi trailer za Crysis 2 nekako opako vuče na Cloverfield. Priznajemo, igra i film imaju vrlo velike sličnosti u jednom elementu - obje radnje odvijaju se u New Yorku.
No, ne znamo kako je kod vas, no mi se nikako ne možemo oteti dojmu da Crysis 2 kroz ove trailere izgleda nekako... neuvjerljivo. Je li to problem u trailerima ili igri nešto nedostaje? Raspravite na našem Forumu!

CqluRoisFDM

Marvin OCX
28-06-2010, 21:54
Slazem se ali nije ni prvi dio izgledao nesto pretjerano obecavajuce u trailerima sto se gameplaya tice... Fokusirali su se previse na pokazivanje grafike u prvom dijelu a ovde na haos urbane borbe. Mislim da traileri ne govore nista,ipak je ovo Crysis...

Babitz
28-06-2010, 21:56
fenomenalnog Crysisalol

Sickmanno1
28-06-2010, 22:03
Nekuzim sta je smjesno? I danas postavlja standarde u grafici, a i igrivost mu je friska i zabavna. Nanosuit roks...

Aral
28-06-2010, 22:36
Di ćeš bolji i ljepši i zabavniji shooter u far cry okruženju od Crysisa? Vidimo kud je far cry 2 otišao, putem faila, tak da Crysis2 komotno može konkurirat u listi fps-a godine. Dok ne dođe bulletstorm, deus ex3, rage i sl, ovo će jako jako dobro poslužit.

Čux
29-06-2010, 11:34
tronoga beštija acocira na stridere malo :D

bumo vidli kak će to funkcionirat, prvi crysis me fino iznenadio pa se nadam da će i ovaj

Deadwalker
29-06-2010, 14:51
Nekuzim sta je smjesno? I danas postavlja standarde u grafici, a i igrivost mu je friska i zabavna. Nanosuit roks...

+1
Iako sam misljenja da ovaj nastavak nece biti na razini jedinice. Konzole su previse ogranicavajuce, kako god pricali da je PC verzija posebnor rađena.

Aral
29-06-2010, 15:21
Dao bog, da bude čim manje zahtjevno a grafika na razini jedinice, di češ bolje.

Praetorian
29-06-2010, 18:10
Neznam, mene ne impresionira, kad se samo sjetim kad sam prvi put vidio trailer za jedinicu :shock:

MasaKrisT
29-06-2010, 18:12
Meni isto zasada nista posebno, vidjet cemo kad izadje, jedinicu se nisam mogao natjerat zavrsiti.

tigerija
12-07-2010, 20:58
jedinica je imala onaj tajanstveni filing. Kroz igru si otkrivao aliene, i išao dalje i dalje u urotu.

Ovo če ispast loše ako če bit tipična pucačina. Jedino ako ne ubace neke twistove i melodrame. I badass scene.
Jer ona scene, tamo di onaj veliki robot uleti u dvorište... nije nešto...

Ono, izgleda dobro, ali nikako bolje od jedinice. Vidit čemo kad izadje.

Aerial
13-07-2010, 11:01
Bah, trailer je prekaotičan i prezasićen noise effektima da bi ostavio nekakav jaw-dropping dojam kao što je to bio slučaj s prvim Krajsisom :)