PDA

Pogledaj cijelu verziju : kako dodat cookie



RA7R
28-06-2010, 09:43
neznam šta mi je sa jednom stranicom, slučajno sma izbrisao cookie, i sad kad se idem loginat na tu stranicu, jednostavno nemogu, piše d atrebam imat cookie upaljene, upaljeni su mi ali ta stranica očito ne šalje cookie na moj komp, gledo sam u mozilinim cookiama i uopče nema cookia za tu stranicu, zna li itko kako da riješim to

C
28-06-2010, 17:14
Koji browser?
Ako je Firefox, pogled na moj sig. Skineš program, pokreneš, i stvar riješena.

RA7R
28-06-2010, 19:36
kako dasačuvam bookmarke, history i cookie

C
28-06-2010, 21:18
Za bookmarkse stisni CTRL+SHIFT+B. U otvorenom prozorčiću imaš opcije poput kreiranja backupa i restorea, ili ti ga jednostavno rečeno exporta i importa.

Kolačići ti po mojem mišljenju neće trebati, po potrebi će se kreirati sami kada budeš koristio web stranice koje zahtjevaju kolačiće.

A history, ima više toga, no mislim da ti ni on ne treba, kao da je bitno sve što si ikada upisao u browser.

Kolačiće i history svakako svaki program čisti. Zdravlje na prvo mjesto.

RA7R
29-06-2010, 15:56
e to je ta stvarm kad se loginam na stranicu, piše da mi trebaju cookies biti "enable" ili ti ga uključeni, e pa meni jesu, al ništa se ne događa, a primjetio sma da cookija od te stranice nemam u mojim cookisima u mozili

C
29-06-2010, 16:30
Pa jesi pokušao s ovim mojim iz siga? Nakon toga bi trebalo raditi normalno sve.
A i možda ti AV blokira kolačiće.

RA7R
29-06-2010, 20:57
neam AV xD, a ovo tvoje mi neradi, pokrenem ga, i nakon 1min pokrenem mozilu, niš, bookmarki i sve ostale pizdarije su tu...

C
29-06-2010, 23:42
Onda ti se Mozilla Firefox koristi. Ili imaš neki cookie virus.