PDA

Pogledaj cijelu verziju : Max Payne 3



Stranica : [1] 2 3 4

Jack5
21-07-2006, 17:21
zna li tko kad bi se trebao pojavit?
koji proizvođač bi trebao na njemu radit?

goGAMERo
21-07-2006, 17:22
Gdje si to čuo? Ja neam pojma ništa?! :?

Jack5
21-07-2006, 17:25
Gdje si to čuo? Ja neam pojma ništa?! :?

nisam ništa čuo možda netko zna;to mi je super igrica uz wolfensteina i hitmana

POSA
21-07-2006, 17:39
čini mi se da na kraju odjevne špice piše da će se max payne vratiti, tko zna možda već rade na njemu

Jerry
21-07-2006, 17:39
možda jer jako bih bio sretan,i love this game!

Prince-Artas
21-07-2006, 18:28
max payne je zamišljen kao trilogija, pa je za očekivat tricu

D.E.M.O.
21-07-2006, 18:54
Gdje si to čuo? Ja neam pojma ništa?! :?

nisam ništa čuo možda netko zna;to mi je super igrica uz wolfensteina i hitmana
IGRA ;)

Blaster32
21-07-2006, 21:03
Alan Wake?

M4mut
21-07-2006, 21:15
kake veze alan s maxom ima

olio
21-07-2006, 21:21
ako se radi max payne 3 onda jedva čekam........bemti sad sam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......moram dobit informacije...... :killyou: :killyou:

glas mog brata:Use google

ja:ok :cry:

Michel
21-07-2006, 21:38
Ma ne radi se max. Bar nema ništa službeno. To su oni likovi što rade na Alan wake projektu :) Tako da nema teorije da radu dvije takve igretine paralelno. Ali poslje Alan wake-a je realno za očekivati i max 3.... samo kad pitanje je....

Nefarnius
21-07-2006, 22:10
Neće ga ni biti!!!

kec
21-07-2006, 22:42
bolju igru nisam igro, od trojke ocekujem da bude ko 1i2 i ocekujem onaj ludi strip :eyebrows:

IgGy
24-07-2006, 11:48
bolju igru nisam igro, od trojke ocekujem da bude ko 1i2 i ocekujem onaj ludi strip :eyebrows:

Tesko ce bit ko prvi i drugi dio jer ga vjerojatno nece radit Remedy.

flander
28-07-2006, 00:02
daj molim te Max 3,lošiju igru nisam igro,bas je bez veze. Sad jos i trojka,daj molim te :)

O-Okac
28-07-2006, 07:33
Ocu MAX PAYNE 3
buavav :cry:

Tak mi nedostaje ta igra

POSA
28-07-2006, 07:59
offtopic

snimljen je nekolikominutni film Max Payne: Hero http://www.imdb.com/title/tt0473507/

a u produkciji je cijelovečernji naslov o omiljenom nam depresivcu http://www.imdb.com/title/tt0467197/

O-Okac
28-07-2006, 08:12
offtopic

snimljen je nekolikominutni film Max Payne: Hero http://www.imdb.com/title/tt0473507/

a u produkciji je cijelovečernji naslov o omiljenom nam depresivcu http://www.imdb.com/title/tt0467197/


Jedva cekam (hvala za link) :D

Sgt. Bull
28-07-2006, 08:14
daj molim te Max 3,lošiju igru nisam igro,bas je bez veze. Sad jos i trojka,daj molim te :)
uzmi pistolj i lupi glavom od sto...

max je meni cool igro sam oba dijela a presao sam i drugi(prvi mi je bilo mrsko jer je dug),najvise mi se svidja bullet time +neki cool potez nazad/naprijed/desno/lijevo i pucanj...cou max 3 :cry: smrceeekkk

O-Okac
28-07-2006, 09:14
daj molim te Max 3,lošiju igru nisam igro,bas je bez veze. Sad jos i trojka,daj molim te :)
uzmi pistolj i lupi glavom od sto...

max je meni cool igro sam oba dijela a presao sam i drugi(prvi mi je bilo mrsko jer je dug),najvise mi se svidja bullet time +neki cool potez nazad/naprijed/desno/lijevo i pucanj...cou max 3 :cry: smrceeekkk


Prepravak uzmi pistolj i pucaj si u glavu

Max Payne je jedna od najboljih igara koje sam igro

:pray: :pray: MAX PAYNE :pray: :pray:

olio
28-07-2006, 10:48
daj molim te Max 3,lošiju igru nisam igro,bas je bez veze. Sad jos i trojka,daj molim te :)a jel ti dobar matrix

flander
28-07-2006, 11:00
Matrix nisam ni igro,a brijem i da nebum jel sam čul da je dosta loš :)

Jack5
28-07-2006, 17:44
jebemu mater da je bar više igara kao što su max,hitman,wolfenstein sa stvarnim ljudima a ne neke pederske glupe rts i slična sranja sa glupim invanzemaljcima i slično
samo se trude osmislit glupa čudovišta a igru pravu uopće nezna nitko napravit

svaka čast maxu i hitmanu, sve ostalo sranje

olio
28-07-2006, 17:45
jebemu mater da je bar više igara kao što su max,hitman,wolfenstein sa stvarnim ljudima a ne neke pederske glupe rts i slična sranja sa glupim invanzemaljcima i slično
samo se trude osmislit glupa čudovišta a igru pravu uopće nezna nitko napravit

svaka čast maxu i hitmanu, sve ostalo sranjesvaka čast tebi na ovom komentaru

Nightyx
29-07-2006, 08:04
Ma daj ima 15 puta boljih igara od max i hitmana (ne kažem da nisu dobri). I TO IMA IGARA U KOJOJ SU ČUDOVIŠTA I VANZEMALJCI A BOLJI SI OD OVIH TU I IGRANIJI , uzmimo za primjer WoW sranje? prey sranje? far cry sranje? sillent hill sranje? oblivion sranje?, morrowind sranje?..........pa to su ti nekolicina največih hitova u svijetu gaminga pa nije sve u ljudima!

Jack5
29-07-2006, 09:33
Ma daj ima 15 puta boljih igara od max i hitmana (ne kažem da nisu dobri). I TO IMA IGARA U KOJOJ SU ČUDOVIŠTA I VANZEMALJCI A BOLJI SI OD OVIH TU I IGRANIJI , uzmimo za primjer WoW sranje? prey sranje? far cry sranje? sillent hill sranje? oblivion sranje?, morrowind sranje?..........pa to su ti nekolicina največih hitova u svijetu gaminga pa nije sve u ljudima!

pa morowind mi je sranje a oblivion nisam igro al sam čuo da je isti kurac,wow je isto sranje,prey isto jedino valja sa tvog popisa farcry

Jack5
29-07-2006, 09:37
a najbolji su mi pametnjakovići koji pljuju po maxu,pa po CoD,pa po Hitmanu a kad igre izađu ti ih debili prvi kupe :-x
kad vam nevaljaju ja ih ne bi ni igro

Prince-Artas
29-07-2006, 09:42
ovo da je wow i morrowind sranje neću komentirat. izjava govori sve

flander
29-07-2006, 11:08
Hebate Far Cry,mislim igra je odlična sto se tiče grafike,super okolina i ugođaj igranja,al kad mi nakon nekoliko sati igre dojdu oni neki mutirani majmuni.......daj odj***. Upropasti mi čitav ugođaj. Dost mi je takvih igri di mješaju neku realnost s nekim vanzemaljcima. Ili napravi igru koja je skroz realna ili napravi masakr vanzemaljaca. :D :D :D

Nightyx
29-07-2006, 15:01
KAKO KOME. :D

red_queen
02-08-2006, 19:27
Max Payne je jedna od najboljih igara koje sam igro

:pray: :pray: MAX PAYNE :pray: :pray:

potpisujem :) :wink:

Hrvoje
30-12-2007, 13:04
[quote="O-Okac":2kbjvj1y]Max Payne je jedna od najboljih igara koje sam igro

:pray: :pray: MAX PAYNE :pray: :pray:

potpisujem :) :wink:[/quote:2kbjvj1y]

Imaš pravo za tu vrstu igara je Max najbolji. :D

str33t6l0w
30-12-2007, 13:44
hmm... a zašto dižeš temu staru godinu dana???

Peyo
30-12-2007, 14:03
I ja bih Max-a 3!!! Rockstar Games, do something for God sake !!! :cry:

Snake
30-12-2007, 14:15
bit će max trojka sigurno, samo je pitanje kada... za dvije godine ili šest. možda ga budemo čekali čitavu vječnost kao i đuku
ako ga ne bude radio remedy pitanje je kako će ispast... i moraju osmislit jako dobar zaplet jer je većina likova u drugom nastavku popušila metke. i bolio bi dobro da se u maxu 3 nađe sustav sklanjanja sličan strangleholdu i gears of waru...

prcko
30-12-2007, 14:52
UUU max3 brijem kad bude to najavljeno bit ce ludnica :pray:

Hrvoje
30-12-2007, 19:11
hmm... a zašto dižeš temu staru godinu dana???
Tak da mi se,volim Max-a

RayDX
30-12-2007, 19:48
hmm... a zašto dižeš temu staru godinu dana???
Tak da mi se,volim Max-a

Isuse Kriste....

džidži buffon
12-02-2008, 10:12
Na googlu kod pretrage slika sam nabasao na neke slike na kojima piše brojka 3,da li je Max Payne 3 možda u pripremi?

Bartuc
12-02-2008, 10:31
Na googlu kod pretrage slika sam nabasao na neke slike na kojima piše brojka 3,da li je Max Payne 3 možda u pripremi?

Za:

1) Play Station (http://www.gamespot.com/ps2/action/maxpayne3workingtitle/index.html?tag=result;title;9)

2) XBox (http://www.gamespot.com/xbox/action/maxpayne3workingtitle/index.html?tag=result;title;0)

Dalje istražuj sam :P Ako dođe na konzole, došel bu i na PC :D

bigbara
12-02-2008, 12:40
MAX PAYNE 3 koja luđaja ej. pa odakle ikomu izvor jer ja nemam pojma o tome. ali MAX PAYNE 3 brajo pa to će bit predobro.

Nemesis
12-02-2008, 13:17
zna li tko kad bi se trebao pojavit?
koji proizvođač bi trebao na njemu radit?

kao nasljednik max payna se spominje alan wake.meni je dvojka rulala na veliko.

Azura
12-02-2008, 13:19
igrala sam dvojku i jedva čekam trojku...

bigbara
12-02-2008, 13:21
ja sam dvojku prešao na najlakše i na najteže i nije bilo velikih problema. zato što se uživiš samo ako ti neki kreten sa sačmom izleti iza kuta gotov si. a inače igrao sam i jedinicu pa baš nema pomaka u odnosu na dvicu LOL. samo je stvar u grafici. dvica mi je jedna od najboljih igara ikada i ako izadje trica u čast ću joj prić dvicu na najteže :D

Arbiter of Change
12-02-2008, 13:25
Nema pomaka? Ti nisi primjetio da se Bullet Time ponaša drugačije?

Azura
12-02-2008, 13:27
ja sam dvojku prešao na najlakše i na najteže i nije bilo velikih problema. zato što se uživiš samo ako ti neki kreten sa sačmom izleti iza kuta gotov si. a inače igrao sam i jedinicu pa baš nema pomaka u odnosu na dvicu LOL. samo je stvar u grafici. dvica mi je jedna od najboljih igara ikada i ako izadje trica u čast ću joj prić dvicu na najteže :D S :|
pa dvojku uopće nije teško preći na najtežem, ja sam prešla 2-3 puta na najtežem i nakon toga su mi se ostale težine činile prelaganima :P

Bartuc
12-02-2008, 13:28
Meni je MaxPayne 1 za klasu bolji od MaxPayne 2!

bigbara
12-02-2008, 13:29
skoro sam zaplaka od sreće kad sam vidio da je Mona živa. Nisam EMO

Prince-Artas
12-02-2008, 13:52
zna li tko kad bi se trebao pojavit?
koji proizvođač bi trebao na njemu radit?

kao nasljednik max payna se spominje alan wake.meni je dvojka rulala na veliko.

alan wake neće imat nikakve veze s max paynom (i njegovom pričom) te se ne može zvati njegovim nasljednikom :roll:

Nemesis
12-02-2008, 13:54
ok,pogrešno sam titulirao.kao igra koja najviše vuče i podsjeća na max payna.valja?

Prince-Artas
12-02-2008, 13:58
ma sve oke

Nemesis
12-02-2008, 14:00
kk,nisam ni mislio da ćemo se posvađat :).
nego,to nisu moje riječi ili moj zaključak,to sam pročitao u nekom časopisu.tako da se onda ispričavam svima koji su se nekim slučajem našli uvrijeđeni zbog moje izjave,tj.posta.

Bartuc
12-02-2008, 14:00
Kaj nije Alan Wake neki tip Avanture poput Silent Hill-a? Tak mi je barem zgledao po onom traileru!?

Prince-Artas
12-02-2008, 14:25
pa i meni se čini da će igra imat malo elemenata avanture u sebi

džidži buffon
12-02-2008, 19:39
Meni je MaxPayne 1 za klasu bolji od MaxPayne 2!

meni isto a mislim da je i mnogima jedinica bolja od dvojke

Snake
13-02-2008, 12:37
Kaj nije Alan Wake neki tip Avanture poput Silent Hill-a? Tak mi je barem zgledao po onom traileru!?

ostaje za vidjeti, uskoro će se pojavit više informacija, barem su tako rekli. najviše mi se sviđa otvoreni gameplay, takvo što bi dobro funkcioniralo i u maxu3

Peyo
13-02-2008, 13:54
Meni je MaxPayne 1 za klasu bolji od MaxPayne 2!
Meni isto i to najviše zbog priče, mada nije ni dvojka za bacit :pray:

bigbara
13-02-2008, 14:05
ma daj čovječe dvojka pwna. meni je dvojka po pucnjavi puno bolja od jedinice. nekako je u jedinici uštogljeno šta ja znam kao da max nosi protezu za kralježnicu :D dok u dvojci skače ko lud

Edi Sm187
13-02-2008, 21:09
Eh, baš sad igram jedinicu...
Nekako mi je čudnija od dvojke...Mističnija je dosta....

bigbara
13-02-2008, 21:20
ma e i ja sam igrao jedinicu. šta ja znam dvojka mi se nekako zavukla pod kožu. jednom sam uključio god mode i počeo razbijat sa dva desert eaglea koji je to bio gušt. protivnici su letili na sve strane to morate probat.

Bartuc
13-02-2008, 21:27
Kaj ti GodMode treba da bi rasturao sa Desert Eagle-om :rotfl:

Nego, ozbiljno, jedinica je za klasu bolja! Od igrivosti, pa preko priče i sve do atmosfere! U svakome segmentu je superiornija od dvojke! Čak mi se i grafika više sviđa u jedinici! U dvojci mi je nekak..."mršava" grafika :D


EDIT: Bannali su BigBaru :o I to u trenucima pisanja ovog posta!

Arbiter of Change
13-02-2008, 21:31
Oho, nešto ludi administracija ovih dana. :)
I meni je 1. dio bio bolji i imao je bolji Bullet time od ovog 2. Baš filmski (posebno sa modom).

Bartuc
13-02-2008, 21:35
Da, Bullet Time mi je totalno razočaranje u drugom nastavku!

PS: Jel netko probao KungFu modS:D Ajme kako je to zaaaakon! Salto u nazad i rešetaj sa pištoljima! Meni je taj mod digel igru na novi nivo :pray:

Korpse
13-02-2008, 22:36
Da, Bullet Time mi je totalno razočaranje u drugom nastavku!

PS: Jel netko probao KungFu modS:D Ajme kako je to zaaaakon! Salto u nazad i rešetaj sa pištoljima! Meni je taj mod digel igru na novi nivo :pray:
meni nema ništa ljepše nego pump avtion shotgun + bullet time...kako je to divno.

Rex Regis.cro
13-02-2008, 23:41
Kaj ti GodMode treba da bi rasturao sa Desert Eagle-om :rotfl:

Nego, ozbiljno, jedinica je za klasu bolja! Od igrivosti, pa preko priče i sve do atmosfere! U svakome segmentu je superiornija od dvojke! Čak mi se i grafika više sviđa u jedinici! U dvojci mi je nekak..."mršava" grafika[/b]
To i ja mislim osim grafike, a i bullet-time u duji mi je bolji, ostalo pripada jedinici. Moooožda mi je i priča u duji bolja zericu ali to je to.

Miles
14-02-2008, 00:08
max mi bolje izgleda u jedinici,jel se to meni činilo il ga u dvojci glumi neki neki drugi lik(mislim na one stripovske sekvence)

Rex Regis.cro
14-02-2008, 00:39
Je, 100%
Oba su mi jednako dobra.

Edi Sm187
14-02-2008, 14:02
Ma, drugi je bolji zbog Havoka....

nosferatu25
14-02-2008, 21:50
u drugom je bullet-time očajno izveden, uopšte nemaš osećaj da je vreme usporeno, a max mi se sav čini kockast i kreće se nekako čudno. 1 deo mi je osobno bio bolji.

Snake
13-03-2008, 12:43
malo updejta za maxa
počelo je snimanje filma Max Payne, ne zna se još dosta toga, ali Maxa nam glumi Mark Whalberg (Departed), a u glumačkoj ekipi se našla i Mila Kunis (Lude 70-e), iako se još ne zna koga će ona glumit.
što se tiče max payne-a 3, i tu su objavljene neke vijesti - još nije ništa potvrđeno ali šuška se da ga radi rockstar, i da će izaći paralelno s filmom, iako igra neće pratiti priču filma. Dakle ništa prije 2009. I neke hm, ajmo reć loše vijesti, igra će vrlo vjerojatno izaći na konkurentnim konzolama, i to istovremeno, a možda čak i prije pc verzije.

Prince-Artas
13-03-2008, 23:45
ma ukratko ne očekujte još dugo novog maxa jer su trenutno preokupirani alan wake-om

Ogg The Dogg
14-03-2008, 09:13
ali men zanima... kolko će godina imat max... jbt u 2 je djedusina već, šta će onda u 3? penzioner? iliMax Payne 3: afterlife?

mravojed20
14-03-2008, 10:36
Kako će tek bullet-time izgedat.. Kad se baci onako na stranu i slomi kuk.

str33t6l0w
14-03-2008, 11:35
ali men zanima... kolko će godina imat max... jbt u 2 je djedusina već, šta će onda u 3? penzioner? iliMax Payne 3: afterlife?

a možda će bit pre-sequel? (il kako god se već pisalo :D).... šta znaš....

Rex Regis.cro
14-03-2008, 11:50
Ili će se radnja odvijati godinu ili dvije nakon. A u 2 dijelu igre mi ne znamo točno koliko on ima godina. Moržda je u prvom djelu imao 22-23 a u drugom oko 30. Znači nije još toliko star.

mravojed20
14-03-2008, 12:00
U prvom je imao sigurno preko 25, u drugom dosta više, bar 40.

vkgamer16
22-03-2008, 11:33
ja sam negdje vidio trailer mislim na youtubeu

Tejo.hr
22-03-2008, 12:12
Nema još nikakvih trailera i screensa, tek je nedavno Take-Two najavio mogućnost da će u 2009. doći trojka, info. još nikakvih nema.

Nitro3d
22-03-2008, 14:24
Dakle,što je tu je,valja čekat 3.dio,a sada jedan sažetak.
Dakle u prvom dijelu su njemu ubijeni žena i kčer,a to je učinio netko tko je radio V tagove po gradu,te je on bio osumnjičen za to ubojstvo,poslje je premješten iz DEA u NYPD te je radio pod krinkom da bi otkrio tko je kriv za smrt njegove žene i djeteta,na kraju je u razgovoru sa Alfredom Wodenom otkrio da je njegov pravi neprijatelj neka ženska imenom Nicole Horne,koja je sa wodenom radila u nekoj tajnoj službi,nju je nakon dulje vremena ubio,takodjer,Vinniea Gognitti-a je ostavio da krvari u nekoj uličici nakon što je od njega dobio sve informacije koje su ga zanimale,Sklopio je dogovor sa Vladimirom Lemom da otkrije točno tko je kriv,a u njegovom nočnom Klubu "Ragnarock"je upoznao plačenu ubojicu Monu Sax,koja mu se dopala u ljubavnom smislu,a nakon što je ubio Nicole Horne,znalo se da nastavak tek sljedi.
2.Dio
U drugom dijelu:Max Payne se budi u bolnici previjenih prsa sa dovoljno snage da iščupa infuziju iz ruke,i u misli mu se vračaju nedavni događaji a oni se odnose na to što je ubio detektivku Valerie Winterson na gradilištu iako taj dio prelazimo poslje.I dakle,hoda Max po bolnici vani pada nekakva kiša kad on uđe u operacijsku salu,a na podu...truplo muškarca i kraj njega pištolj,max uzima pištolj i najedanput nailazi neki lik koji izgleda kao lopov i čuješ ga da priča "I'll Take a deal with Payne,He's Good as dead'i onda najedanput max uperi pištolj u njega i kaže 'Freeze,NYPD',A LIK PREKO MIKROFONA JAVLJA:'Found Him'te nakon toga,kad ubije tog lika odlazi u hodnik,te u dizalo,na kraju u katu ispod kao slučajno susreče LT.Jima Bravuru,koji je njegov Šef,i dakako bravura ga optužuje za sve nedavne zločine uključujuči i ubojstvo Valerie Winterson,i odjedanput naleti drugi lik sa maskom i uzijem u ruci i izrešeta Bravuru,te zbog eksplozije plinske boce Maxov lift pada u podrum,i on ulazi u bolničku mrtvačnicu,a na stolu te bolničke mrtvačnice je truplo detektivke koju je ubio.Taj dio se poslje nastavlja u trečoj particiji.Nakon toga,Max se prisječa zadnjih tjedan-dva,i to počinje time da je u obližnjem skladištu,koje pripada Vladimiru Lemu,prijavljena pucnjava,kad Max uđe u dvorište,odgodi se još jedna pucnjava te on,zbog bojazni da ima taoca,zove pojačanje.I ulazi u skladište sa stražnje strane pošto je s prednje sve zaključano.i sve je u redu dok ne naleti jedan "Cleaner" koji radi za "Squeky Cleaning Company",Max njega upita je li primjetio što čudno,a ovaj mu odgovara da postoji trgovina oružjem na katu,Max se njemu obrati sa povišenim tonom i izgovara:"Take me There,Move",lik ga odvodi te nakon što otključa iduča vrata kaže:"After You,Detective"Ako ti stisneš E onda će ti on kao nastavit pokazivat,ali na kraju on ulazi te viče svom kolegi koji je na drugoj strani:"He's A cop!",i obadvojica vade pištolje kad ih se ubije,nakon 2 minute dolazi do nekih stepenica gdje vidi jednog cleanera kako priča drugome da ih neki Kaufman čeka u kombiju i da moraju požurit,nakon daljnjih pola sata tumaranja po zgradi dolazimo u prostorije gdje je bila trgovina oružjem i sa prozora te trgovine se jasno vidi Dvorište skladišta i Maxov auto,a na tom prozoru je Max vidio pucnjeve kad je došao,nadalje dolazimo do telefona,na njemu poruka za Annie Finn od Vladimira Lema,u kojoj pokazuje koliki je Gentleman,na kraju izlazimo iz te prostorije,ulazimo u drugu i kroz zid več čujemo da netko viče,kad se približimo skužimo da to zapravo neka dva šarlatana muče neku ženu koja je uz to sve i vezana,prema glasu te žene Max zaključuje da je to Annie Finn te ulazi u prostoriju sa riječima:"NYPD,drop'em",jedan od ta dva lika počne pucat sa uzijem po maxu,a drugi za to vrijeme ubije tu Ženu,kad njih pobije dolaze mu sa druge strane Clenaer komandosisa jasnom namjerom,koja uključuje Maxovu smrt,nakon svega toga dolazimo s vanjske strane do drugih vrata,i pokazuje se film,Cleaneri žele pobječi dolje uz pomoč lifta pošto se čuju policijske sirene,dizalo se otvori iz njega izlazi Mona Sax te pogodi tri komandosa u glavu i pobjegne,nakon što sa balkona max ubije 2 cleanera koja ga gađaju,ulazi u dizalo,spušta se te u konačnici nakon što pobije ostatak cleaning ekipe,izlazi van te skoro biva pregažen od strane vozača kombija kojeg je gađao.Nakon svega togaodlazi u Lemov Restoran kojega su napali Mobsersi kojima zapovijeda Vinnie Gognitti,nakon svega toga na jednome mjestu upoznajemo drugog rusa kojemu je nadimak "Mike The Cowboy"njega kasnije ubiju jer malo njih uspije preživit takve valove napada.Kad Gognitti skuži da je Payne došao šalje svoje Mobsterse da ga ubiju,no oni nisu ni upola jaki kao Max,te ih on pobije i ulazi u dvoranu ali Gognitti uspijeva pobječi,te se Lem u tom trenutku dobro izlaže Maxu da je Vinnie neki kriminalac i šta ti ja znam šta ne.Nakon te misije ide jedna od gorjih u nizu a to je Maxova nočna mora i u njoj je neka glazba od koje se čovjek naježi,nakon te misije max se budi u svome stanu i dolazi mu Mona u posjet,u jednom trenutku Max ustane te odlazi do prozora,i u istom tom trenu ga iz suprotne zgrade umalo pogodi snajperist,Mona tog trena počinje bježat te kako pobjegne tako maxu blokira vrata za izlaz,a i Dizalo je pokvareno zahvaljujuči Cleanerima,ali Max je uporan pa vidi izlaz kod prozora,no onda iz jednog otvorenog stana čuje zvuk neke babe koja viče:"Oh,No,You Won't,Get Out,Get Out"Max uđe kod nje i ona mu nudi pumpericu koju max prihvača,kad izlazi kaže babi da zatvori vrata i ne otvara nikome osim policiji.Max izlazi iz zgrade preko nekih greda te dolaze 4 cleanera u kombiju koje on skida sa vidika sviju prisutnih te kroz otvoren prozor nekog stana ulazi u drugu zgradu,nakon što prođe taj dio odlazi u treču zgradu ulazi te čuje i vidi trojicu cleanera kako idu sa suprotne strane,kad ih ubije,na drugoj strani izlazi druga baba koja mu nudi painkillerekad ih on uzme,odlazi iz njenog stana i preko skela dolazi do snajperskog skrovišta,koje je okruženo nekim paranoičnim snimkama,i prisluškivačima te foto-aparatom,kad max pogleda kroz njega skuži da je ekipa cleanera več u njegovom stanu i postavlja eksploziv,koji igrom slučaja aktivira treči cleaner a ne max,kako su oni nažalost očekivali da će bit.Nakon svega toga se svašta drugo događa,ako koga zanima koja druga misija u MP2 neka se javi pa ću mu je drage volje objasnit.
Što se tiče Izgleda Max Payne-a u prvom dijelu je on imao oko 32 godine,dok je u drugom več skoro 40 možda i više,također Bullet Time je poboljšan jer u prvom dijelu se bullet time trošio čak i pri bočnom skoku dok se u dvojci ne troši pri bočnom skoku.
Ne znam što bi trebalo biti u trojci,ali očito bi trebalo bit i novih likova jer na kraju dvojke svi umiru osim Maxa,koliko sam imao prilike vidjet.

mravojed20
22-03-2008, 14:46
Nitro, ako već pišeš toliko o dvojci u temi koja je namjenjena trojci daj barem uzmi 30 sekundi vremena da napraviš odlomke za taj tekst,boli glava kad se tako čita.

Nitro3d
22-03-2008, 14:50
Ne govori mi što da radim,jer ću ja radit što ja budem htio kad se smatram ex članom.A to što ti ne možeš toliko čitat nije moj problem.

mravojed20
22-03-2008, 14:55
Ne, ti NEĆEŠ raditi što ti budeš htio, u to budi siguran. Lijepo sam te zamolio. To što se ti smatraš "ex članom" nije moj problem.

Nitro3d
22-03-2008, 15:04
A šta si ti na ovom forumu da ćeš mi određivat šta ću radit?

mravojed20
22-03-2008, 15:14
Ja tebi ne određujem ništa, odredit će ti netko drugi. Ali taj bahati bezobrazni stav koji imaš ti ne pali kod mene. Tko si ti da se tebi ne smije ništa reći?

Uletio si u temu koja se zove "max payne 3" i stavio kilometar spojenog teksta o misiji iz dvojke, i problem ti je što sam rekao da razdvojiš tekst malo. "ja ću radit šta ja hoću, ja sam ex član". Onda odi ća s foruma ako si ex član.

Nitro3d
22-03-2008, 15:15
A dobro,vidim da si primitivna šupčina kojemu svaki vrag smeta,ali se neču svađat s tobom neka bude tvoja zadnja.
Bezobrazna svinjo.

vkgamer16
25-03-2008, 09:34
de nek ih neko banna dosadni su.SMIRITE SE!!!

Tegla Ajvara
25-03-2008, 16:26
daj molim te Max 3,lošiju igru nisam igro,bas je bez veze. Sad jos i trojka,daj molim te :)

kako netko se uvjek nadje da popljuje legendarne igre koje ce ostat medju popisima najboljih igara ikad napravljenih, al neka, bog je na nebu! :|

revenion
25-03-2008, 17:18
aj procitaj datum tog posta...i jesi primjetio uopce smjalic na kraju posta?

anw...a neznam kad je vec neko revajvo...meni dvojka i nije bila nest al je jdinica bila dobra...i vise od toga...no ako se i bude radio treci dio ne vjerujem da ce bit dobar kao i prva dva jer ga vjerojatno nece radit remedi :(

Crash0
26-03-2008, 16:39
da bar bude sto prije... Jedna od najboljih igra koje sam ikad igral... i jedinica i dvojka...

Snake
10-07-2008, 23:53
dok čekamo bilo kakvu najavu trojke, evo trailer i za film
http://www.gametrailers.com/player/36014.html
čini se solidnim i hell jedva čekam, ali i hitman se činio solidnim no ipak na kraju nije bio na razini. anyways, izgleda da će mila kunis bit Mona Sax.

nosferatu25
11-07-2008, 00:48
trebali su naći neku ozbiljniju... :D
mislim, ništa ni njoj ne fali ( :roll: ) mada čim je vidim dobija se taj "vesele sedamdesete" osećaj...
ali max je sjajan izbor...

Snake
11-07-2008, 08:36
čim je vidim dobija se taj "vesele sedamdesete" osećaj...

upravo to :D

mravojed20
11-07-2008, 10:31
Ugh, volberg i ona mala mi uoće ne pašu za taj film, bilo je mac drugih glumaca koji su više izgledali kao likovi iz igre.

Hellboy
11-07-2008, 10:44
Volberg mi odgovara kao Max...iako bih ja išao sa ljudima po kojima su napravljeni likovi
http://img73.imageshack.us/img73/280/0001kc7.jpg
http://img144.imageshack.us/img144/4471/0036iu0.jpg
http://img214.imageshack.us/my.php?image=0038kj0.jpg

mravojed20
11-07-2008, 11:00
Neusporedivo bolje normalno.

ScorpiuS
11-07-2008, 11:19
Lik je uredu ali mu zurka ne spada.

bounce
11-07-2008, 11:33
zaboravljate da su to manekenčići koji nemaju pojma u glumi.. :D

btw pozdrav svima od bounce-a, nije me bilo dugo.. :friends:

CHOLIK
11-07-2008, 11:37
Ne sviđa mi se lik Maxa,nekako je puno drukčiji on njega

Hellboy
11-07-2008, 11:41
zaboravljate da su to manekenčići koji nemaju pojma u glumi.. :D

btw pozdrav svima od bounce-a, nije me bilo dugo.. :friends:
ako mogu puštati one debile u krim tim 2 onda valjda i ovi nešto znaju o glumi...očito se ne boje kamere...i to je plus...

bounce
11-07-2008, 11:43
zaboravljate da su to manekenčići koji nemaju pojma u glumi.. :D

btw pozdrav svima od bounce-a, nije me bilo dugo.. :friends:
ako mogu puštati one debile u krim tim 2 onda valjda i ovi nešto znaju o glumi...očito se ne boje kamere...i to je plus...

nemoj uspoređivat remek djelo hrvatske glume/režije/scenarija sa holivudskim smećem... :nonono: :D

la50
11-07-2008, 12:41
da pitam neš,ja nekužim baš,zaš na nekim stranicama se govori da će kao alan wake bit nastavak max payna
zaš se to govori kad se radi baš na max payne 3

Hellboy
11-07-2008, 12:51
alan wake je spiritualni nastavak maxa...radi ga isti tim koji je radio maxa - remedy

nosferatu25
11-07-2008, 12:53
dakle, na foru strangleholda samo mnogo bolje...

CHOLIK
11-07-2008, 16:46
A kad uopće izlazi Alan Wake?

nosferatu25
11-07-2008, 20:08
pa trebalo bi da izađe početkom oktobra... ali će ga verovatno odložiti za 2009. :(

DrunkyDuck
11-07-2008, 20:11
Ovaj glumac bi trebao biti Max:

http://browneyes015-ivil.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/tkinggh.jpg

Glumio je detektiva u Carobnicama, ako sam pogodio ime serije.

la50
11-07-2008, 20:13
hmm....nevalja ti link(kolko sam primjetio)

Hellboy
11-07-2008, 20:15
image hosted by tripod
misliš ovaj lik?
http://www.imdb.com/media/rm1408669184/nm0455316

la50
11-07-2008, 20:28
ej pa više liče oni tipovi koje si ti prije dao(linkovi na prošloj stranici),nego ovaj tip koji je DrunkyDuck predložio

Hellboy
11-07-2008, 20:35
@la50 oni tipovi koje sam na prošloj stranici pokazao su ljudi po kojima su dizajnirani likovi iz Max Payne serijala...
http://i41.servimg.com/u/f41/11/71/19/94/mxpyn10.jpg

DrunkyDuck
11-07-2008, 20:52
http://img5.allocine.fr/acmedia/medias/nmedia/18/35/64/23/18761143.jpg
Ova fotografija, ako link radi.

nosferatu25
11-07-2008, 20:55
pa dobro, nije loš izbor.
bolje on za maxa nego olyphant za 47-icu.

CHOLIK
11-07-2008, 20:59
Ali zakaj moni sax iz filma ne viri cica?

ScorpiuS
11-07-2008, 21:43
A što bi ti još pedofilu jedan.

CHOLIK
11-07-2008, 23:20
Sex scena nek nabace,to je zakon.

Srle
12-07-2008, 07:21
Negdje procitah da je Rockstar najavio pocetak rada na jednom od svoih AAA naslova, te da ce biti gotov 2009-2010 godine.Kako se moze zakljuciti da je GTA VI izasao, Alan Wake je na autoputu ovamo,preostaje samo jos Max Payne (BTW nisam ja dosao do tog zakljucka vec ga procitah).Usput ni trailer za film nije toliko los samo glas... nije ni priblizno onako kako da kazem... Payne-ovski. Plus Ludacris %^$@, ne volim ga ni kad pjeva a kamoli da glumi, fali samo jos da B.Spears ima svoju maestralnu ulogu u filmu.

Windwalker
12-07-2008, 10:46
pa dobro, nije loš izbor.
bolje on za maxa nego olyphant za 47-icu.

Olyphant je odlično odglumio Hitmana, iako su mnogi bili skeptični glede toga.

nosferatu25
12-07-2008, 12:34
jeste dobro odglumio ali više me na 47-icu podseća Deni De Vito nego on... previše je mlad da bi dočarao njegov lik...

Interceptor
10-11-2010, 19:24
Došlo mi sad da oživim temu.
Dakle, vjerojatno svi znate poneke informacije o novom Max Payne-u. Na trećem dijelu radi Rockstar Games. Setting i atmosfera MP 3 će se razlikovati od prve dvije igre. Radnja je smještena u Južnu Ameriku(Brazil i te šeme), a glavni lik je znatno promijenio svoj izgled, pa sada više izgleda Rockstarovom stereotipu.
Koje je vaše mišljenje o novim promjenama, jesu li potrebne i koliko će zapravo izmijeniti ovu igru koju smo svi s guštem igrali?

Evo i malo skrinšatova:
http://darkzero.co.uk/asset/2009/06/max-payne3_6.jpg

http://static2.videogamer.com/videogamer/images/xbox360/max_payne_3/screens/max_payne_3_6.jpg

http://exophase.com/wp-content/uploads/2009/06/rsg.jpg

http://playstationlifestyle.net/wp-content/uploads/2009/06/max-payne-3-really-cover-image.jpg
:(

Deadwalker
10-11-2010, 19:45
Uz rockstarovu vrhunsku produkciju igra ce sigurno biti hit godine. Jedino će opet svi nostalgucari cvilit kako vise nije "noir"

Raz
10-11-2010, 19:51
Više nije noir! :(

Možda bude dobro, ali mi se ipak ne sviđa ta promjena.

MasaKrisT
10-11-2010, 20:01
Nije noir, bljak, vjerojatno cu odigrat ali cu zamislit neko drugo ime igre.

W3DR4N
10-11-2010, 20:05
Mene podsjeća na Die Hard 4. Samo da Max Payne bude "Yippee-ki-yay, Motherfucker", i igra će rulati.

Srle
10-11-2010, 20:59
Uz rockstarovu vrhunsku produkciju igra ce sigurno biti hit godine. Jedino će opet svi nostalgucari cvilit kako vise nije "noir"
Mudrost iz ovieh rijeci izlazi...
Nije Payne Sam Fisher, da promjenom svega bude lošije nego prije...nadam se...

Sonic_Moronic
10-11-2010, 21:12
Jednostavno je prevelika promjena. Naravno da ne treba slijepo pratiti prošle nastavke, ali ono - Hladni New York, zamrznut u mećavi i vječnoj noći, sa staloženim Maxom i njegovim kožnjakom.

Ovdje je vruće, sunčano, i Max nosi prokletu potkošulju. POTKOŠULJU. Izgleda ko lik iz GTA bokte. Neznam, ne kontam zašto su namjerno išli apsolutno kontra svega. To nije Max Payne.

Deadwalker
10-11-2010, 21:21
Ista spika je bila kada je izašao Fallout 3. Pa su se s vremenom svi navikli i sada svi igraju New Vegas.
Daj se više pomirite s činjenicom da se nikada više neće raditi igre kakve su nekada bile. Osim toga, novi je developer, skroz drugačija razmišljanja. I normalno onda da je koncept drugačiji. Meni je Max Payne 1 i 2 ostao u vrlo lijepom sjećanju. Trojku ću odigrati s guštom.

Sonic_Moronic
10-11-2010, 21:25
Nisam igrao Fallout 3, ali sumnjam da je igra smještena u utopijskoj zemlji gdje su svi sretni i zdravi.

Jedno je promjena, a drugo je zbog neke fore raditi suprotnu igru. Ono neznam, sljedeći Call of Duty neće biti smješten u srednjem vijeku i baviti se lokalnom pobunom seljaka, kolko god dobar bio.

Srle
10-11-2010, 21:43
Jel i dalje release date kraj sljedeće godine, ili je opet pomjereno?
Samo da ne bude kao Red Dead i LA Noir, odnosno console only...

baldrick_
11-11-2010, 19:54
ovo je igra koju jedva čekam. rockstar je jedan od mojih omiljenih developera, ljudi imaju pisce sa jebenim stilom, kojima amateri iz 90 % ostalih developera mogu samo da pljunu pod prozor. rockstarovi pisci bi bez problema mogli da rade u filmskoj ili stripskoj industriji.

noir feel... ma koliko to izgledalo čudno i drugačije, noir može biti i ćelav lik u potkošulji u brazilu. noir, ironično, nije ograničen samo na mrak i kišu - pogledajte film chinatown, ako mi ne verujete. dakle, dok se ne odigra sama igra, neće se znati da li je kao die hard ili kao noir. međutim, možda je bila greška to što su prešli u potpuno drugi pogranak noira, a zadržali su staro ime.. možda bi bilo bolje da je igra dobila novo ime, jer ionako max payne 3 zvuči bedno za igru ovog stilskog kalibra

Srle
11-11-2010, 20:39
Meni je ime Igre (i glavnog lika :D ) uber awesome...Jer jednostavno kaže sve...bol svih vrsta...

bezimeni
11-11-2010, 23:30
Rockstar teško da može faliti .Veselim se igri :thumbs2: .

baldrick_
12-11-2010, 00:20
Meni je ime Igre (i glavnog lika :D ) uber awesome...Jer jednostavno kaže sve...bol svih vrsta...
max payne zvuči kao ime nekog lika iz filma tipa mačeta ili neke druge "akcione parodije".. pretpostavljam da to ovakvoj noir priči neće odgovarati

W3DR4N
03-04-2011, 20:04
http://gamingeverything.com/?p=2964

Novi scanovi.

Koliko sam skužio, Max se u odlasku u Sao Paolo obrije na ćelavo, inače ima tipičnu kosicu. Želim atmosferu Die Harda i igra će rulati. Mislim, rulati će bez obzira na sve.

bezimeni
03-04-2011, 20:10
Bu bilo za PC ili im smrdimo još uvijek ?

_baldrick
04-04-2011, 01:18
igra će stvarno rulati (ako je bude za pc), a mene asocira na man on fire i takvu atmosferu priželjkujem. no, kakvo god da bude, biće fenomenalno. još da nam portuju red dead i la noir...

Aral
04-04-2011, 07:35
Nadam se da će biti ok, jedinicu i dvojku sam obožavao. Samo nek izađe već jednom i to je to.

Srle
04-04-2011, 07:56
Još da su dali neki okvirni release date...al ajd, previše tražim...ovo jednostavno mora rulat...Mi ćemo demo vjerovatno na E3 tek vidjeti...

W3DR4N
18-04-2011, 03:34
Igra dolazi s naprednijim Euphoria engineom.

Fizka + Bullet Time = EPIC WIN

Aral
25-04-2011, 08:16
New Max Payne 3 screens show hair and coats (http://www.pcgamer.com/2011/04/24/new-max-payne-3-screens-show-hair-and-coats/)

Hexfire
25-04-2011, 08:45
Prvi screenshot jako podsjeća na prethodnika. Ne znam koja je fora sa ćelavim Maxom ali uopće mi ne leži. Ipak, pošto dvojku smatram jednom od boljih igara uopće, željno čekam ovo i nadam se da neće razočarati.

Srle
25-04-2011, 09:20
ozbiljno je Rockstar krenuo i web site su počelu updateovati....I još kažu tamo da će još stvari ubrzo doći....ne usudim se reći, ali možda MP 3 dolazi ove godine?
Mislim prvi ću vileniti ako iznova budu mjenjali release date, al nek uzmu koliko god da vremena hoće jer ova igra jednostavno mora biti sjajna...

Deadwalker
25-04-2011, 10:49
Nece biti ove godine, štoviše, vjerojatno neće ni iduće. Rockstar obicno godisnje izda jednu igru i to u kasno proljece. Ove godine je na redu L.A Noire, iduće bi mogao GTA 5, a godinu iza onda Max Payne 3

Aral
25-04-2011, 10:54
Prije će max doć pošto je u izradi prije gta5, premali bi razmak bio između petice i četvorke. Štoviše, možda max dođe i ovu godinu ili početkom iduće.

Deadwalker
25-04-2011, 10:57
Prema mnogim analiticarima, GTA 5 će u prodaju iduće godine. Rockstar bavi se intezivno trenutno angažmanom glumaca za cutscene u novom GTA-u te sa mnogim drugim stvarima u vezi igre. Zadnji GTA izasao je prije 3 godine ako se ne varam. E sad, šanse da dođe prije novi Max Payne su 50 : 50, sve ovisi o Rockstaru i količini pažnje koju će posvetiti pojedinoj igri.
Recimo L.A Noire je imao produkciju od 7 godina. Tak da sad ostaje pitanje koliko je koja igra vremenski zahtjevna da bude na standarnoj razini kvalitete.

Srle
25-04-2011, 11:01
Da ali L.A. Noir je cijelu vječnost u pripremi i tek su relativno skoro počeli sa konkretnim screensima i trailerima...Možda tako bude i sa Maxom

Deadwalker
25-04-2011, 11:03
Ne znam, imam feeling da će GTA iduće godine. No ok, nema potrebe se zamarati. Ove godine dolazi L.A Noire, a jos moram i Red Dead Redemption odigrati. Imam se čime zabavljati do izlaska novog Max Paynea :)

Delirium
25-04-2011, 13:02
Neeego... ko je ćelavac?

Feanor
25-04-2011, 13:24
New Max Payne 3 screens show hair and coats (http://www.pcgamer.com/2011/04/24/new-max-payne-3-screens-show-hair-and-coats/)

Kao što sam i pretpostavljao dio radnje će biti u NY a dio u Brazilu ( Rio, jel? ), i reko sam frendu ak' bude tako da bi moglo biti odlično, barem što se atmosfere tiče, izgleda da nisam pogriješio. Sad samo da bude povoljan omjer NY-a i Brazila i bude bilo ok. Tipa 70% igre u NY-u i 30% u Brazilu :)

W3DR4N
25-04-2011, 16:21
Pretpostavlja se da Max ide u Brazil uništiti centar narko kartela Valkire.

Aral
25-04-2011, 19:18
New Max Payne 3 screens show hair and coats (http://www.pcgamer.com/2011/04/24/new-max-payne-3-screens-show-hair-and-coats/)

Kao što sam i pretpostavljao dio radnje će biti u NY a dio u Brazilu ( Rio, jel? ), i reko sam frendu ak' bude tako da bi moglo biti odlično, barem što se atmosfere tiče, izgleda da nisam pogriješio. Sad samo da bude povoljan omjer NY-a i Brazila i bude bilo ok. Tipa 70% igre u NY-u i 30% u Brazilu :)
Da, to bi bilo ok :thumbs2:

Srle
09-09-2011, 08:00
http://epicbattleaxe.com/wp-content/uploads/2011/09/MaxPayne3_Art.jpg

It’s been a long time coming, but today Rockstar has announced that Max Payne 3 is expected to launch on the 360, PS3, and PC in March 2012 in North America and Europe. In addition, the latest installment will be the first title in the series to introduce a multiplayer experience that, along with traditional multiplayer modes, will also include a “deep reward and leveling system, persistent clans and multiple strategic load-out options” as Rockstar puts it.

“Max Payne 3 gave us an amazing creative opportunity to evolve one of our most iconic characters,” said Sam Houser, Founder of Rockstar Games. “We’re excited to show fans a modern version of Max that pulls them back into his dark and twisted story.”

Here’s an official description of the game:

Max Payne 3 continues the tale of former New York City detective, Max Payne. Still haunted by the memories of his traumatic past, Max begins a new life working private security protecting a wealthy industrialist and his family in Sao Paulo, Brazil. When gangs target the family under his protection, Max is forced to fight to save his clients and clear his name, in a bid to, once and for all, rid himself of the demons that have tortured him for far too long.

Picking up where the release of Max Payne 2 from series creator Remedy Entertainment left off, Max Payne 3 is a true cross-studio collaboration between Rockstar Games’ global development teams. The game utilizes cutting edge technology for a seamless, cinematic action experience, incorporating the latest advances in Natural Motion physics and a brand new iteration of Rockstar’s own Rockstar Advanced Game Engine. The result offers highly-refined gameplay, with an extensive range of realistic weaponry, an intelligent cover system and sophisticated Bullet-Time mechanics.

Rockstar promises that the game will deliver a dark, gritty action experience that is “sure to satisfy newcomers and fans to the historic franchise.”

For more, slow-mo roll your way on over to the game’s official website.

Istog mjeseca Maks Pejn 3 i Mass effect 3...Najbolji gamerski mjesec sljedeće godine

Arbiter of Change
09-09-2011, 11:58
Multiplayer. Le Sigh.

Srle
09-09-2011, 12:08
Le who gives a crap za Multi...Maks dolazi za pola godine...

Kid A
09-09-2011, 12:20
Sto trpaju ta MP sranja u svaku igru koja nema veze s tim :/

Srle
09-09-2011, 12:33
Zbog prodaje?

Raoul Duke
09-09-2011, 13:47
Tesko da je zbog prodaje jer ljudi se ni ne nadaju dobrom mp u cistom sp naslovu stoga ne smatram da ce ljudi vise kupovat jer je tu mp mogucnost..

W3DR4N
09-09-2011, 13:56
Ako su uspjeli staviti multiplayer u GTA, tu će još lakše.

Al dobro, i puno veća smeća imaju tek toliko ubačen multiplayer samo da se nađe u igri. Npr. Space Marine.

Kid A
09-09-2011, 13:59
Sad kad te dezurni LARP-ovci razapnu zbog te opaske

Srle
09-09-2011, 14:07
Kao da nekog Vedranovo mišljenje zanima, pa da ga razapinju...

sickpetey
09-09-2011, 14:11
I tko jos vise mari za Vedrana uopce il ga shvaca ozbiljno.

mravojed20
09-09-2011, 16:07
Zašto ova igra nema ni 2 sekunde čistog gameplaya prikazanog ovako blizu izlaska?

Aral
09-09-2011, 16:25
To im je neka nova politika. U svakom slučaju, ne očekujem ama baš ništa od igre zbog silnih trzavica, uspjeli su time uništit jednu odličnu "franšizu". Ipak, to je Max Payne i stvarno se nadam najboljem, pogotovo sada kada imamo release date.

Windwalker
09-09-2011, 17:32
Neznam jeste kad čuli za Uncharted 2.
Fenomenalan singleplayer, vjerojatno najbolji TPS koji sam igrao.

I onda su, onak slučajno, još ubacili multiplayer.
I jedan je od najzabavnijih multija u TPS okruženju.
Čak sam i ja probao, koji inače ne dotičem MP komponente.

Tako da ne vidim na koji način MP može uništiti igru.
Osim ako ne odluče skroz zanemariti SP i razvijati samo MP.
A tako glupi nisu.

Sonic_Moronic
09-09-2011, 18:31
http://epicbattleaxe.com/wp-content/uploads/2011/09/MaxPayne3_Art.jpg

Kako ovo izgleda užasno jeftino, jebote.

Sve manje imam nade da će ovo išta valjati. Možemo se pozdraviti sa ikakvim noir feelingom ili nečim sličnim što je označilo serijal.

Deadwalker
09-09-2011, 18:39
Daješ negativno mišljenje na temelju jednog artworka/slika ili nekoliko njih.
Kul.

Sonic_Moronic
09-09-2011, 18:43
Davao sam negativno mišljenje više puta dosad : >

Nije me briga imam pravo biti butthurt što igra ne izgleda kako želim pošto je Max Payne prva ili druga igra koju sam ikad instalirao na pc-u http://www.greendaycommunity.org/public/style_emoticons/default/hmph.png

Deadwalker
09-09-2011, 18:45
Sve pet.
Samo ono, Rockstar stoji iza ovoga. Ne sjećam se da su oni napravili do sada neku lošu igru i svakako su kompetentniji od Remedya za kvalitetnu produkciju.

crnisokol
09-09-2011, 19:04
http://epicbattleaxe.com/wp-content/uploads/2011/09/MaxPayne3_Art.jpg

Kako ovo izgleda užasno jeftino, jebote.

Sve manje imam nade da će ovo išta valjati. Možemo se pozdraviti sa ikakvim noir feelingom ili nečim sličnim što je označilo serijal.

mene ova slika asocira na GTA, a ne Max Payne

Xero
09-09-2011, 19:05
Mene asocira na 5 brz 5 bjesan ili xXx. :(

Aral
09-09-2011, 19:13
Davao sam negativno mišljenje više puta dosad : >

Nije me briga imam pravo biti butthurt što igra ne izgleda kako želim pošto je Max Payne prva ili druga igra koju sam ikad instalirao na pc-u http://www.greendaycommunity.org/public/style_emoticons/default/hmph.png
Nekom dobro što nije noir, nekom ne. Nemožeš svakog zadovoljit. Ako niš drugo, napravili su nešto novo i drugačije.

croat1gamer
09-09-2011, 19:21
Drugacije od cega? Danasnjeg generickog shootera ili originala?

Aral
09-09-2011, 19:42
Drugačije od jedinice i dvojke. Svi serete što je MW3 isti ko i MW2, ista stvar je i ovdje. Sad se naravno dolazi do toga da se to nemože uspoređivat i bla bla ali hej, bez promjena, bile one dobre ili loše, danas bi igrali igre kakve smo igrali prije 20 godina. Jer ono, svi su neki kvazi old skul nostalgičari. Igra dolazi za pol godine, nemamo pojma kak će izgleda i niš, čemu odmah hormoni divljaju. Kao što rekoh, nekog će odbit, nekog privuć. A pošto je to Rockstar, oni se nemaju kaj brinut oko prodajnih rezultat, hypea oko igre te ostalih popratnih stvari.

bezimeni
09-09-2011, 19:50
Pa mora biti različito od prva dva dijela .Prvi dio je imao izvrsnu priču ,odlilčnu atmosferu i i tada jako inovativan bullet time koji je već u drugom dijelu bio izlizan a nekoliko godina iza svi su ga kopirali tak da je danas hebeo naporan uključujući i filmove .Od trojke očekujem hebenu atmosferu , dobru priču , vrlo dobru grafiku i nekakvu evoluciju ili zamjenu za bullet time .Na kraju krajeva riječ je o Rockstaru ...ako netko zna onda su to oni .

Windwalker
09-09-2011, 20:55
Igra će biti dobra, tu sumnje nema.
No trebala bi imati neko drugo ime i nekog drugog lika.

A pravi Max Payne 3 trebao bi biti noir.
Prvi je izašao prije 10, godina, drugi prije 8.
I od onda ja ne znam za ijednu takvu noir igru (LA Noir se ne računa, to je znatno drukčije) s tako dobrom mračnom psihodeličnom atmosferom.

I ne znam kako ga itko može uspoređivati s vražjim CODovima koji se doslovno štancaju svake godine, s minimalnim razlikama.

To je ko da naprave Call of Juarez koji nije western ili Brothers in Arms u stilu Tarantino zajebancije ili Silent Hill bez imalo strave i priče koji se niti ne odvija u istoimenom gradu...
Ok, pretjerujem, ove navedene igre su sranja, a MP3 neće biti. No, ipak gubi svoju bit.

Xero
09-09-2011, 20:57
...To je ko da naprave Call of Juarez koji nije western...
Cartel?

BigBongman
09-09-2011, 20:58
Sblablabla

To je ko da naprave Call of Juarez koji nije western ili Brothers in Arms u stilu Tarantino zajebancije ili Silent Hill bez imalo strave i priče koji se niti ne odvija u istoimenom gradu...
Ok, pretjerujem, ove navedene igre su sranja, a MP3 neće biti. No, ipak gubi svoju bit.

Wait...what?

Windwalker
09-09-2011, 21:01
Captain Obvious, we need your help!
Please, respond.

sickpetey
09-09-2011, 21:02
Jede čevape nemoze sad.

Arbiter of Change
09-09-2011, 21:06
Neznam jeste kad čuli za Uncharted 2.
Fenomenalan singleplayer, vjerojatno najbolji TPS koji sam igrao.

I onda su, onak slučajno, još ubacili multiplayer.
I jedan je od najzabavnijih multija u TPS okruženju.
Čak sam i ja probao, koji inače ne dotičem MP komponente.

Tako da ne vidim na koji način MP može uništiti igru.
Osim ako ne odluče skroz zanemariti SP i razvijati samo MP.
A tako glupi nisu.
Uncharted 2 je odličan AAA naslov sa ogromnim budžetom i vremenom uloženim u izradu jer je PS3 eksluziva, a time i jedan od faktora zbog kojeg se PS3 svojevremeno kupovao. Max Payne 3 je samo još jedan cover-based TPS koji je izgleda izgubio bit svojih prethodnika u obliku nedostatka noir atmosfere. Nemam razloga očekivati isto od ove dvije igre.



To je ko da naprave Call of Juarez koji nije western ili Brothers in Arms u stilu Tarantino zajebancije ili Silent Hill bez imalo strave i priče koji se niti ne odvija u istoimenom gradu...
Glavno da 2/3 primjera nisu već zadovoljena. :)

Windwalker
09-09-2011, 21:13
Ok, onda pogledaj Dead Space 2.
Ima mp, za koji kažu da nije baš nešto, no zbog njega nije stradao sp.

Što se tiče gubitka atmosfere, to je sasvim druga stvar.


3/3 primjera su zadovoljena. Jedan još nije izašao, ali sve se već zna.

Deadwalker
09-09-2011, 21:16
Uncharted 2 je odličan AAA naslov sa ogromnim budžetom i vremenom uloženim u izradu jer je PS3 eksluziva, a time i jedan od faktora zbog kojeg se PS3 svojevremeno kupovao. Max Payne 3 je samo još jedan cover-based TPS koji je izgleda izgubio bit svojih prethodnika u obliku nedostatka noir atmosfere. Nemam razloga očekivati isto od ove dvije igre.

Ovo s jedne strane stoji, no tek treba vidjeti koliko je zapravo igra izgubila na noir atmosferi. Teško možemo o tome trenutno pričati na temelju par slika.

Xero
09-09-2011, 21:36
Uncharted 2 ništa ne valja.

Deadwalker
09-09-2011, 21:42
Odigrao si igru?

Xero
09-09-2011, 21:43
Odgledo lets play i igro malo kod frenda.

Windwalker
09-09-2011, 22:12
Čovjek se nosi s onim što nema tako da to automatski zamrzi.

Xero
09-09-2011, 22:15
Meni je uncharted u rangu splinter cell convictiona. Solidna igra/interaktivni film s dosta gameplay elemenata, ali inače ništa posebno. Čak su i protagonisti slični.

Windwalker
09-09-2011, 22:29
Čekaj, tebi su slični Nathan Drake i Sam Fisher???
Nisam igrao Coviction, pa neznam jel Sam imao iznenadnu promjenu cjelokupnog identiteta, no njih dvojica su nebo i zemlja.
Jedan je simpatični zajebant vucibatina koji nikako ne može ostati miran, a drugi oličenje coolnosti.

I ako ti igra nije nešto posebno, reci tako. A ne da ništa ne valja.

Xero
09-09-2011, 22:38
Izgledaju slično nemaju istu osobnost. I za conviction nitko nije reko da je najbolja igra ikad. Normalno da ću više popljuvat igru za koju svi kažeu da je drugi dolazak Isusa, a ispadne prosječna.

Kid A
10-09-2011, 05:51
Danas ti se svaka igra na konzoli najavljuje kao drugi dolazak isusa i nesto najbolje ikad

Deadwalker
10-09-2011, 08:35
True that, ali u Unchartedu fakat teško možeš naći neke zamjerke. Je, igra je interaktivni film, no dev tim od početka ističe da im je to bio cilj napraviti i rade to vraški dobro uz ogromna ulaganja od strane Sony-a. "Kažualcima" je to sigurno najbolja igra u svemiru jer praktički imaš 20-satni blockbuster film u kojem sudjeluješ.

Srle
11-09-2011, 20:30
Za tri dana trailer!!! (http://www.rockstargames.com/maxpayne3/)
meni je Max Payne 2 vjerovatno među prve tri najbolje igre koje sam igrao...ovo čekam od onog dana kad sam je završio...znači skoro osam godina
I vjerujem da Maksa neće pokvariti...ni kao lika ni kao igru...

*Fila*
12-09-2011, 00:53
Uncharted 2 ništa ne valja.

Windwalker
12-09-2011, 01:25
Uncharted 2 ništa ne valja.
Kaže lik s preko 500 sati COD-a.

*Fila*
12-09-2011, 10:04
Uncharted 2 ništa ne valja.
Kaže lik s preko 500 sati COD-a.
Fanboy, pls, kakve to veze ima sa ičime trenutno. Igram sve vrste igara pa tako i to, te podržavam dečka u mišljenju jer mi se igra ne dopada. Ne smijem imati svoje mišljenje jer si ti fanboy ili?

sickpetey
12-09-2011, 10:23
Uncharted 2 ništa ne valja.
Kaže lik s preko 500 sati COD-a.

I CODERI SU LJUDI......barem donekle. Yeah. Ugl ja jos uvijek necu oprostiti sto su drasticno promjenili Maxu look al ipak cu igrat ona cisto da vidim kakvo je :/

*Fila*
12-09-2011, 11:19
Kaže lik s preko 500 sati COD-a.

I CODERI SU LJUDI......barem donekle. Yeah. Ugl ja jos uvijek necu oprostiti sto su drasticno promjenili Maxu look al ipak cu igrat ona cisto da vidim kakvo je :/
Ma dajte molim Vas do jučer su ga svi igrali, kao i ja, dok nisam otkrio što je i kako je cod. Dakle ko djeca smo radili neke stvari koje su nam danas smiješne. :|
ugl. sviđa mi se što je max ćelav, sad je puno luđi :)

GDra
14-09-2011, 17:18
qWdK7qh1sqs
Trailer!

Aral
14-09-2011, 17:38
Ma baš me briga, ja zadovoljan.

mravojed20
14-09-2011, 17:49
Kako...dosadno. lol. :D

System
14-09-2011, 17:57
City of God much? Ako bude bice dobro.

Sonic_Moronic
14-09-2011, 18:05
Možda bude dobra igra ali ne bude dobar Max Payne.

Falus
14-09-2011, 18:08
Deep stuff

skitkid
14-09-2011, 18:10
zake baš brazil najgora zemlja ikad. i portugalski jezik najgori jezik. :D

Srle
14-09-2011, 18:19
kakp sam se naježio kad je tema muzička zasvirala...

Babitz
14-09-2011, 21:39
Trailer je smeće.

Deadwalker
14-09-2011, 21:43
Da :(

Aral
14-09-2011, 21:49
Već vidim kakva će sve bolesna napucavanja bit u igri...pomalo mi i fali bullet time.

Teon
14-09-2011, 21:53
Skoro sam pustio suzu! Muzika me toliko podsjetila na Maxa, kako je dobar bio i sto je u stvari bio. Jedna od rjetkih igri koja je svojom radnjom mogla potaknuti neku emocionalnu reakciju u meni.

Upravo sam si pustio Late Goodbye
D4nYbCWNT7Q

A ovo mi se cini kao zabavan TPS koj cu vjerojatno preskocit.

omQ-7wZTXvI

W3DR4N
14-09-2011, 22:40
Najbolja. Igra. Ikad.

Izgleda predobro, al tematikom jako podsjeća na film Man on Fire.

bezimeni
14-09-2011, 22:45
Meni također izgleda i djeluje odlično.Nisam ni sumnjao da će Rockstar napraviti igretinu.

Babitz
14-09-2011, 23:03
Vi se ne zajebavate? Na osnovi trailera od minutu i pol koji ne govori ništa o igri kaj već ne znamo? Nula gameplaya? Ozbiljno?

W3DR4N
14-09-2011, 23:06
Mogu ti u kontrolu točno opisati gameplay mehaniku Max Paynea 3. Nije uopće upitno da će gameplay biti besprijekoran budući da je to Rockstarova igra. Znači, trebali smo vidjeti samo drugu stranu medalje što je priča i pretentacija. Prema traileru, isto odrađeno bez greške.

Deadwalker
14-09-2011, 23:22
Ono na što se svi ovdje pozivate je općenita kvaliteta Rockstarove produkcije i to nema smisla ići osporavati.
Druga stvar je koliko će Max Payne 3 ostati vjeran valjda najboljoj atmosferi ikada u jednoj igri. Ako je suditi prema ovome foršpanu, baš i neće.

Babitz
14-09-2011, 23:55
Rockstar ne zna tri kurca o naraciji.
I ne, gameplay nije bio besprijekoran ni u jednoj Rockstar igri.

Aral
15-09-2011, 03:34
Ono na što se svi ovdje pozivate je općenita kvaliteta Rockstarove produkcije i to nema smisla ići osporavati.
Druga stvar je koliko će Max Payne 3 ostati vjeran valjda najboljoj atmosferi ikada u jednoj igri. Ako je suditi prema ovome foršpanu, baš i neće.
Nemora ostat vjeran nikakvoj atmosferi, samo mora izmislit drugu. Ne želimo reciklirat tri puta jednu te istu stvar, već naparavit nekaj novo. Kolko to bilo dobro ili loše...vidjet ćemo.

bezimeni
15-09-2011, 06:38
Druga stvar je koliko će Max Payne 3 ostati vjeran valjda najboljoj atmosferi ikada u jednoj igri. Ako je suditi prema ovome foršpanu, baš i neće.

Vedran je dobro primjetio ...ovaj puta će reciklirati film Man on Fire i to bi moglo ispasti odlično .Što se atmosfere tiče ja sam je osjetio već u prvih nekoliko sekundi trejlera .Zadržali su muziku i to je veliki plus .Već i u ovom trejleru kroz minutu i pol uspjeli su razviti zanimljivu priču i dramu .Ovdje baš osjetiš da pukne i postane uvjerljivi badass .Popustio je ručnu kočnicu do ibera :thumbs2: .

Srle
15-09-2011, 07:41
Izgleda predobro, al tematikom jako podsjeća na film Man on Fire.
Da si i ja jednom s Vedranom složim
Aral, odkud ti ideja da neće buiti bullet timea....
Samo da bude na nivou atmosfere MP 1 i 2

Bartuc
15-09-2011, 08:13
Jedino kaj valja u traileru je muzika :(

Aral
15-09-2011, 08:37
Izgleda predobro, al tematikom jako podsjeća na film Man on Fire.
Da si i ja jednom s Vedranom složim
Aral, odkud ti ideja da neće buiti bullet timea....
Samo da bude na nivou atmosfere MP 1 i 2
Pa napisao sam da konačno da zaigram naslov koji je poznat po bullet timeu, jer mi već i fali bullet timea nakon dvojke :)

Srle
15-09-2011, 08:39
Meni se dopada što je Maks propao skroz...očigledno je postao alkoholičar, zapustio se, ima onaj Britney Spears momenat...Baš onako kako se i moglo očekivati
Aral, pogrešno te svatih...

W3DR4N
15-09-2011, 09:38
Ono što vi želite jest treći Max Payne na kalup prva dva. Još mračnog New Yorka i poznatih ruskih bandi, droge i svega što je išlo uz prva dva Paynea. Jednako kao što ste popljuvali Conviction jer je po vama trebao biti identični Splinter Cell kao i prethodna četiri, koji su
već išli na jetru koliko su bili jednolični i zamorni.

Vi baš ne želite razumjeti. Recimo, glazba je po meni totalno promašena. Za atmosferu bi maltene bolje pasala Shakirina Loca Loca. Ova tmurna glazba je trebala ostati u New Yorku, zajedno s snijegom iz prvog i kišom iz drugog nastavka. Tu više nema mjesta za nju.

Max Paynea ne čini okruženje i stara atmosfera. Max Payne je Max Payne, pa makar otišao na Miki Maus čajanku u Disneyland. Nakon što je izgubio ženu i dijete, pa i fatalnu Monu Sax u drugom nastavku, te star na kraj bandama u New Yorku, Max Payne tamo nema više što tražiti. Želi pobjeći od svega što ga podsjeća na te gubitke, a to su između ostalog policijska značka i visoki neboderi starog grada. Kad je vidio da duboka čaša alkohola ne pomaže, okreće novu stranicu u životu. A sad, već u pedesetima, više ne zna ništa osim onoga što je radio cijeli život, a to je ubijanje. Sao Paolo je tako savršeno mjesto za njega jer bar tamo kriminala ne manjka, socijalne razlike u stanovništvu su ogromne i uvijek će biti dovoljno love u
sigurnosnim službama.

Rockstar je bar poznat po tome da ima scenariste debelo potkožene filmskim znanjem. Mada im je glavna ideja iza radnje Man on Fire, siguran sam da su insipaciju pronašli u brazilskim filmovima City of God i Troopa de Elite, što može samo pozitivno utjecati na radnju igre.

Iako igrači misle da su prva dva Max Paynea priče o osveti, one su zapravo priče o propadanju osobe koja je imala sve. Cjenjenu karijeru u policiji, suprugu, dijete, stan. Sad je Max potpuno propao i traži iskupljenje za svoje propuste i nemoć da spasi voljene (supruga, dijete, Mona), pa makar to bila potpuno treća osoba koju treba spasiti. Vrlo vjerojatno će Rockstar ubiti Maxa na kraju igre, no on će konačno pronaći unutarnji mir i jedinu dobru stvar koju je u životu napravio.

flander
15-09-2011, 09:45
Jedino kaj valja u traileru je muzika :(

Poets of the Fall - Violoncello solo

Deadwalker
15-09-2011, 10:08
@Wedran
U vezi Splinter Cella, Conviction je dobra akcijska igra i nikad nisam tvrdio suprotno, no sa Splinter Cell gameplayom nema veze. Ne znam koliko mogu pozitivno gledati na gameplay mehaniku gdje označim tri mete i gledam animaciju egzekucije sa tri metka u tri glave. Ti koji si megafan Uncharteda i patiš za interaktivnim filmovima, to ti je vrh vrhova, ja koji tražim kompleksnost u gameplayu je lošost lošosti. Conviction mi je u očima spasio solidan co-op mod koji je samo djelomično imao onaj splinter cell gameplay.

Kada je Max Payne u pitanju, da, glavni lik je dobro okarakteriziran i mislim da je većina fanova koji vole tu igru shvatila da se sve svodi na Maxov raspad sistema života. No ne možeš mi tvrditi kako noć, New York i ruske bande nisu dio Max Payne iskustva. Zapravo, 99% ljudi pamti igru po tome. Promjene jesu dobre, no ne u vidu da igra izgubi one elemente zbog kojih će netko zapravo odvojiti Max Payne od ostatka pucačina iz trećeg lica. Kada čovjek pogleda ovaj foršpan, jedino što vidi jest Bruce Willis u Brazilu. Iskreno, mogu naći na netu hrpu filmova koji će imati radnju sličnu ovoj od Max Paynea. Igru su ljudi pretežito igrali zbog one jebene atmosfere, strip like priče, velikog crnog kaputa (nebitno, no detalji čine cjelinu) i da ne nabrajam dalje.

Sa moje perspektive, jedina pozitivna stvar u foršpanu jest glazba. Za koju ti tvrdiš da nema što tražiti u igri.

Naravno, neću suditi o igri dok ju ne probam i vjerojatno će biti kako to biva kod Rockstarovih naslova, fenomenalna igra, no vrlo je upitno koliko će imati starog šarma u sebi.

Kid A
15-09-2011, 10:14
Promjena settinga i atmosfere u igri je uvijek dobra stvar. Ja jos ne mogu prestati igrati novi Call of Juarez koji je vjerna preslika originala

mravojed20
15-09-2011, 10:21
Slažem se, glazba ona nema šta raditi u ovoj igri.

Ne paše. Jebeni Brazil.

Igra je izgubila ono po čemu je bila prepoznatljiva i zbog čega sam prva dva nastavka odigrao bar 15 puta svaki.

Ovo sad šta su napravili, i šta wedran tvrdi je točno, ali to nije ono što ja želim od trice.

Kao da mi se sviđa neka cura imenom Ivana Ivanović jer je dobra, mila, s rupicama na obrazima, smeđom kosom i očima, bez šminke, bez dugih noktiju, nosi traperice i tenisice, jednostavno se oblači, nije napadna.

I sad je vidim za par godina:

Ta ista Ivana se pofarba u crveno, napravi irokezu, stavi pirseve posvuda, počne nosit narukvice sa šiljcima, počne stalno bit bahata, psuje, dere se, glasna je, loče svaki dan, puši 2 kutije dnevno, tona nekog šugavog pudera po sebi, roba sve nešto žnj.


Meni se ona neće opet svidjeti, bez obzira što joj je ime ostalo isto, ona sama nije ista.

Isti k se dogodio ovdje, dogodio se s Resident Evil serijalom, dogodio se s Call of Juarez serijalom.

Deadwalker
15-09-2011, 10:27
Promjena settinga i atmosfere u igri je uvijek dobra stvar. Ja jos ne mogu prestati igrati novi Call of Juarez koji je vjerna preslika originala

:D

Dobro, Ubisoft je poznat po tome da na kraju sve svoje serijale u potpunosti zajebe.

Aral
15-09-2011, 10:29
Ono što vi želite jest treći Max Payne na kalup prva dva. Još mračnog New Yorka i poznatih ruskih bandi, droge i svega što je išlo uz prva dva Paynea. Jednako kao što ste popljuvali Conviction jer je po vama trebao biti identični Splinter Cell kao i prethodna četiri, koji su
već išli na jetru koliko su bili jednolični i zamorni.

Vi baš ne želite razumjeti. Recimo, glazba je po meni totalno promašena. Za atmosferu bi maltene bolje pasala Shakirina Loca Loca. Ova tmurna glazba je trebala ostati u New Yorku, zajedno s snijegom iz prvog i kišom iz drugog nastavka. Tu više nema mjesta za nju.

Max Paynea ne čini okruženje i stara atmosfera. Max Payne je Max Payne, pa makar otišao na Miki Maus čajanku u Disneyland. Nakon što je izgubio ženu i dijete, pa i fatalnu Monu Sax u drugom nastavku, te star na kraj bandama u New Yorku, Max Payne tamo nema više što tražiti. Želi pobjeći od svega što ga podsjeća na te gubitke, a to su između ostalog policijska značka i visoki neboderi starog grada. Kad je vidio da duboka čaša alkohola ne pomaže, okreće novu stranicu u životu. A sad, već u pedesetima, više ne zna ništa osim onoga što je radio cijeli život, a to je ubijanje. Sao Paolo je tako savršeno mjesto za njega jer bar tamo kriminala ne manjka, socijalne razlike u stanovništvu su ogromne i uvijek će biti dovoljno love u
sigurnosnim službama.

Rockstar je bar poznat po tome da ima scenariste debelo potkožene filmskim znanjem. Mada im je glavna ideja iza radnje Man on Fire, siguran sam da su insipaciju pronašli u brazilskim filmovima City of God i Troopa de Elite, što može samo pozitivno utjecati na radnju igre.

Iako igrači misle da su prva dva Max Paynea priče o osveti, one su zapravo priče o propadanju osobe koja je imala sve. Cjenjenu karijeru u policiji, suprugu, dijete, stan. Sad je Max potpuno propao i traži iskupljenje za svoje propuste i nemoć da spasi voljene (supruga, dijete, Mona), pa makar to bila potpuno treća osoba koju treba spasiti. Vrlo vjerojatno će Rockstar ubiti Maxa na kraju igre, no on će konačno pronaći unutarnji mir i jedinu dobru stvar koju je u životu napravio.
+1 konačno nešto konkretno, odnosno sve ono kaj ovaj treći nastavak predstavlja.

Promjena settinga i atmosfere u igri je uvijek dobra stvar. Ja jos ne mogu prestati igrati novi Call of Juarez koji je vjerna preslika originala
Sad cjepidlačiš :)

@ostali: Naravno, nitko ne kaže da morate prihvatit ovaj novi setting, ne paše vam - ne paše. Meni ne paše fantasy i skoro uopće ga ne igram.

Nema sumnje da će ovaj nastavak biti bolji zajedno od prva dva, kao vrhunac ovako i onako vrlo dobrog serijala.

Deadwalker
15-09-2011, 10:41
Ne cjepidlači, nego je karabaš u srž pogodio ono o čemu pričamo.
Ocke, igra sigurno neće ispasti tako loše kao što je ispao Cartel, ali kompletna promjena settinga ne može biti pozitivna stvar.

A tvoj zaključak Aral, reci mi samo na temelju čega si ga donio? Na temelju foršpana od minutu i pol trajanja?

Marvin OCX
15-09-2011, 10:44
Vjecita dilema. Nastavi serijal u fazonu "more of the same",eto kritika i gluposti kako ima premalo novosti bla bla a odvedi ga u drugom pravcu eto novih gluposti tipa "nije ovo ono staro" tj "more of the same". Nevalja kako god okrenes. Splinter cell. Uzivao sam u svim dijelovima prije Convictiona koji mi se isto tako dopao,jako mi se dopao jer sam odma prihvatio cinjenicu da je ovo neka druga igra i neki drugi Fisher. Da me nostalgija vukla ne bi uzivao u igri i a da me nije vukla kenjao bi kako nemaju ideja...
Max Payne 3 ce biti neka nova igra i ostaje samo da se vidi hoce li kao takva valjati ili nece.

Aral
15-09-2011, 11:11
Ne cjepidlači, nego je karabaš u srž pogodio ono o čemu pričamo.
Ocke, igra sigurno neće ispasti tako loše kao što je ispao Cartel, ali kompletna promjena settinga ne može biti pozitivna stvar.

A tvoj zaključak Aral, reci mi samo na temelju čega si ga donio? Na temelju foršpana od minutu i pol trajanja?
Tko kaže da kompletna promjena settinga nemože bit dobra stvar? Di to piše? Po tome svaka igra koja mijenja atmosferu automatski ispada užasna? Katastrofalan i egocentričan zaključak s tvoje strane, moram primjetit, nhf. Tek promjena settinga može biti pozitivna=negativna stvar, da se konačno makne iz ustaljene kolotečine, bila ona dobra ili loša. Da nema tih odluka, danas bi igrali sve jedne te iste jednolične igre; čista logika.

A zaključak sam donio na istom temelju kao što si i ti donio. U svakoj temi, u svakoj igri, mora postojati neka protuteža, vi hvalite noir setting jer ste subjektivni, ja ga ne kudim niti hvalim, nego samo opravdavam (ako se to može nazvat opravdavanjem, jer samo je bilo logično da se to dogodi) promjenu settinga u trojci. Prema ama baš svakoj igri treba bit open minded, pa što bude bude, no damage done. Što se tiče atmosfere, pošto se na nju najviše kurite (jer nemate na kaj drugo, što je očito), ona je samo još jedan elemenat u nizu komplente igre, što uvijek zaboravljate, kod svake igre, u svakoj temi. Ja vam nemogu govorit kaj sam ja izvukao iz ovog trailera, svatko ima svoje određeno iskustvo s igrama i drugačije ih doživljava. Ja sam si jednu sliku već složio u glavi kaj se tiče ove igre, a to je, barem zasada, pozitivna slika...uz određenu dozu opreza i skepticizma.

Nit su mi jedinica/dvojka bile nešto pretjerano loše ili drage, u svakom slučaju iznadprosječne igre koje ću uvijek pamtit. Sada, nakon toliko godina, je vrijeme da se okrenemo nečem novom, pa ćemo vidjet da li ćemo to pamtit jednog dana ili ne.

Deadwalker
15-09-2011, 11:28
Kakav je to pojam "egocentričan zaključak"?
Možda subjektivan (drugačiji ni ne može biti), no svoju tezu potkrepljujem sličnim primjerima iz gaming industrije kao što su primjerice Cartel i Conviction o kojima smo ranije govorili. Općenito me fascinira tvoja ravnodušnost prema svemu. Ako bude dobro, super, ako ne bude dobro, opet super. Sorry, ali ja tako ne mogu gledati na stvari.
Evo, pogledaj novi Deus Ex koji je zapravo najbolji pokazatelj kako se treba raditi revive serijala - zadržiš ono po čemu je igra zapravo poznata, a promijeniš neke druge segmente igrivosti. Igra nije remekdjelo, ali je dala dobre temelje za budućnost serijala.


Tek promjena settinga može biti pozitivna=negativna stvar, da se konačno makne iz ustaljene kolotečine, bila ona dobra ili loša. Da nema tih odluka, danas bi igrali sve jedne te iste jednolične igre; čista logika.

LOL. Teško se može govoriti ovdje u ustaljenoj kolotečini nakon 2 nastavka. Ako se želi kvalitetno izbjeći ustaljena kolotečina, radi se spin-off ili novi ip. To je kvalitetno rješenje problema


A zaključak sam donio na istom temelju kao što si i ti donio.

Ja nisam nigdje rekao da će igra biti ni loša ni dobra. Samo tvrdim da postoji velika šansa da će Max Payne izgubiti veliki dio svojeg starog šarma i prepoznatljivosti. Ti se rekao da će igra biti bolja od prethodna dva nastavka. Ne znam samo na temelju čega si to zaključio, daj mi molim te objasni to.


U svakoj temi, u svakoj igri, mora postojati neka protuteža, vi hvalite noir setting jer ste subjektivni, ja ga ne kudim niti hvalim, nego samo opravdavam (ako se to može nazvat opravdavanjem, jer samo je bilo logično da se to dogodi) promjenu settinga u trojci.

"Mi hvalimo noir setting jer smo subjektivni" - a kakvi bi trebali biti? Objektivni? Ljudi jednostavno govore po čemu pamte Max Payne i zašto su ga voljeli igrati. Prema ovome foršpanu, te atmosfere baš i nema, no možda smo u krivu, ipak nitko nije igrao igru još. I zašto mora biti protuteža? Ne baziraš valjda svoje mišljenje samo da radiš ovdje protutežu?

mravojed20
15-09-2011, 11:43
Stvar je u tome da noir atmosferu s onakvim stilom i gameplayom i kvalitetom prvih Max Payne igara nije lako naći, ako je uopće moguće. Mislim da ne.

Zašto onda mjenjati nešto takvo što dobivamo na kapaljku jer ja drugih igara s tom atmosferom i gameplayom ne vidim.

Zato mi je glupo da se govori o tome kao je bila preko potrebna promjena jer smo se mi zasitili ovo ono, treba svježine bla bla, treba promjeniti.

Koje svježine? Zasitili smo se čega točno? Kakva promjena? S kojom svrhom?

Zadnji Max Payne je izašao 2003. godine ( dajte si zamislite malo koliko je to zaista davno bilo), od tada ja nisam zaigrao ništa slično a kamoli tako dobro, s takvom atmosferom.

Zašto onda mjenjati Max Payne 3 u nekom suludom smjeru koji nije njegova domena, pa totalno su iščupali korijene igri s ovim nastavkom.

Ako je noir 3rd person shooter, onda ga ostavi da bude noir 3rd person shooter i drži ga u tom settingu, a izmjene i inovacije radi na drugim poljima.

Isti kurac je bio s RE4 i 5, i Call of Juarezom.

Eno možemo nabrojati western igre na prste jedne ruke, znači setting kao takav je neiskorišten, egzotičan, može ponuditi puno toga, lijepo ga je za gledati, i eno na šta naprave od trećeg nastavka CoJ-a, abominacija. Ime ostavili isto, promjenili sve ostalo, još su i gori od rockstara, ovi su u budućnost otišli, a kamoli samo lokaciju promjenili.

RE4 i 5, ma jao, pa nigdje se ni trznuo nisam, kamoli uplašio, atmosfera nula, RE filing nula, obična akcija, s crnicma, i meksikancima, koji ni nisu zombiji, i samo pucaaaaaaaš.

Pa takvih igara na stotine ima! Zašto nam ih treba JOŠ?
ZAŠTO promjeniti recepturu koja daje nešto unikatno samo da bi imali još istog smeća koje svuda gledamo, koje se po ničemu ne ističe?

Pa današnje 'moderno ratovanje' pucačine treba mjenjati, pa to đubre je sve isto, svaki put gledaš kroz ista oružja, isti nišan, isti glasovi, iste pustinje, sve isto, pa kako to nikom nije dojadilo više.

I onda dođe igra kojoj je zadnji nastavak bio prije 8 faking godina i priča se kako je trebalo promjena, kako postane zamorno i dosadno.. ma kvragu nikako mi nije jasno kakava mentalni sklop se treba imati da mi dosadi jedan ovako slabo iskorišteni setting( a briljantan) koji sam zadnji put vidio pred 8 godina. :scared:

flander
15-09-2011, 11:49
drž se ti Diabla :P 10 years and still counting... :P

mravojed20
15-09-2011, 11:50
Još malo pa će se za Fallout govorit da ga treba maknut iz postapokaliptičnog settinga, i za Diablo da treba biti u moderno vrijeme.

:D :toilet:

Deadwalker
15-09-2011, 11:53
Pa Fallout 3 je relativno ok ispao. Istina da je radnja smeće, ali zato imamo New Vegas gdje je Obsidian napravio daleko kvalitetniji posao po ranije spomenutom segmentu.
No neću u off-topic sada :)

Aral
15-09-2011, 11:54
Lol, neda mi se sad sve quotat i pisat ispočetka kaj sam već napisao. Poanta cijele priče je, vas dvojica npr. imate "negativan" stvar prema igri, a istovremeno su se našla nova dvojica kojima se ovo sviđa. Što u prijevodu znači da igru treba i kudit i hvalit.

Nažalost, možemo pisat ovdje o ovome kolko želimo, pritom misleći da razumijemo te stvari, ali sami developeri, sa godinama iskustva iza sebe, na kraju krajeva znaju zašto su donijeli takvu odluku, ipak im je to kruh u jednu ruku. Tko zna, možda se za koji mjesec obrnu stvari kad dođe još materijala pa moj entuzijazam postepeno splasne a vaš se malo pretovri u nešto pozitivnije :) Valjda je stvar u meni, jer sam uvijek nabrijan i sretan kad vidim da dolazi neka nova igra vrijedna pažnje.

Na kraju svega, najviše se zanosim na samo jednu jedinu stvar, da je to Rockstar. Trenutno je to najjači adut vezan uz ovu igru.

Deadwalker
15-09-2011, 11:58
Nemam negativan stav, samo komentiram ono što je prezentirano do sada na temelju vlastitog iskustva. U odluke developera ne bih htio ulaziti. Mnogi griješe u percepciji želja igrača, a u Rockstaru također rade na kraju krajeva ljudi. Ako je vjerovati dosadašnjoj praksi, igra će vjerojatno biti odlična, no bojim se da bi stari fanovi Max Paynea mogli biti razočarani na kraju.
Za konkretniji sud treba ipak pričekati izlazak igre.

mravojed20
15-09-2011, 11:59
''A cover system will be in the game.''

:pray: :toilet:

Aral
15-09-2011, 12:00
Da, uvijek postoji velika mogućnost da stari fanovi Maxa budu razočarani s ovim. Al to je nešto s čim valjda svjesno razvijaju igru. Sad znam kako je Blizzu teško radit SC2, D3 i sl.

Deadwalker
15-09-2011, 12:01
''A cover system will be in the game.''

:pray: :toilet:

RAGE engine. Sasvim očekivano

Marvin OCX
15-09-2011, 12:06
Lol, neda mi se sad sve quotat i pisat ispočetka kaj sam već napisao. Poanta cijele priče je, vas dvojica npr. imate "negativan" stvar prema igri, a istovremeno su se našla nova dvojica kojima se ovo sviđa. Što u prijevodu znači da igru treba i kudit i hvalit.

Nažalost, možemo pisat ovdje o ovome kolko želimo, pritom misleći da razumijemo te stvari, ali sami developeri, sa godinama iskustva iza sebe, na kraju krajeva znaju zašto su donijeli takvu odluku, ipak im je to kruh u jednu ruku. Tko zna, možda se za koji mjesec obrnu stvari kad dođe još materijala pa moj entuzijazam postepeno splasne a vaš se malo pretovri u nešto pozitivnije :) Valjda je stvar u meni, jer sam uvijek nabrijan i sretan kad vidim da dolazi neka nova igra vrijedna pažnje.

Na kraju svega, najviše se zanosim na samo jednu jedinu stvar, da je to Rockstar. Trenutno je to najjači adut vezan uz ovu igru.

Stvar je u tebi :D I meni je nejasan tvoj entuzijazam i pozitivan stav prema bilo kakvoj pojavi u gamingu. Nemoj me pogresno shvatiti,i ja bi volio biti opusteniji al nakon par velikih FPS naslova koje sad odigrao i koji su po meni katastrofalni, ja kad vidim da FPS izlazi za XBOX360,PS3 i PC ne znam da li da povratim odma ili kad zaigram igru :) Jbg :(
Ali kako mravojed kaze nema puno slicnih igara Maxu i podavno je izasao,mozda setting i atmosferu ne bi trebalo dirati,vec napraviti isto sto se vidi u novom Deus ex-u. Nisam ga igrao al pratim vase komentare i vidim da se igra svima dopala.

Deadwalker
15-09-2011, 12:27
Ne zbilja Aral, reci mi na temelju čeka si zaključio da će treći nastavak biti bolji od prethodna dva?
Rado bi mi došla takva tehnika zaključivanja da si olakšam posao recenziranja igara

mravojed20
15-09-2011, 12:32
Valjda je stvar u meni, jer sam uvijek nabrijan i sretan kad vidim da dolazi neka nova igra vrijedna pažnje.


Sad cu ti ja to slikovito dočarati u čemu je stvar:

Ti i ja hodamo ulicom i gledamo pi***.

I dok se meni sviđaju kratkokose s crnom kosom, plavuše s također kratkom kosom, te brinete bilokakve dužine kose, sve naravno s dobrim tijelom, od 20 do 50 godina, tebi se pak sviđaju klinke od 12, nabrijane glupačice od 17, pijane studentice od 24, usidjelice od 35, babuskare od 55, i sve one između, svih veličina i oblika, sa zubima i bez zuba, kurve, bakule u autobusu, sponzoruše, intelektualke, živčane kučke, feministice, moja sestra i mama i baka, i frendica od bake, i njena strina. A sve to jer nemaš standarda ili su stvarno niski, i jednostavno ti je svejedno kako i šta, samo da se može prasnut.

Naravno, u kontekstu igara to znači da jednostavno igraš sve šta ti dođe pod ruku bez nekog propitivanja o kvaliteti, zašto se ovo događa, zašto su ovo napravili, šta fali ovoj igri, šta je prednost u odnosu na ostale/nastavke itd. I to je ok, igraj šta god i kako god, samo takvim pristupom nisi, kako da kažem, 'mjerodavan'.

Kužiš, pitati tebe jel igra valja, jel kvalitetna, je isto što i pitati ekipu u zatvoru jesu li nevini. :D

Deadwalker
15-09-2011, 12:34
:pray:
Umro sam.
Ovo me podsjetilo zašto su njegove kolumne uvijek bile zanimljive za čitanje^^

flander
15-09-2011, 12:34
:pray:

baš to, u što ova tema ide...

Kid A
15-09-2011, 12:36
:pray:
Najbolji opis Aralovog ukusa

Deadwalker
15-09-2011, 12:43
Možda je i bolje da ne kupuje igre jer bi u protivnom bakrotirao.

mravojed20
15-09-2011, 12:44
Sad ako se naljutio znam ko neće htjet igrati samnom Diablo 3, ili će me ostavit da umrem tamo. Dok igram hardcore. :D

Aral
15-09-2011, 12:50
Naravno, u kontekstu igara to znači da jednostavno igraš sve šta ti dođe pod ruku bez nekog propitivanja o kvaliteti, zašto se ovo događa, zašto su ovo napravili, šta fali ovoj igri, šta je prednost u odnosu na ostale/nastavke itd. I to je ok, igraj šta god i kako god, samo takvim pristupom nisi, kako da kažem, 'mjerodavan'.

Tebi je valjda jasno da sam ja napisao to samo za one igre koje su vrijedne spomena :) Gamerska kurva jesam, ali zato najviše klase i s najviše iskustva...gamerskog jel :D Ipak, primarno sam to mislio samo za naslove koji su fakat vrijedni spomena, sve ovo ostalo se odnosi na to da mi igre pružaju zabavu i zato jer volim gaming.

Ovo gore kaj si napisao više paše nekom nadobudnom klincu od 15 godina. Ja si pak s druge strane mogu priuštit biranje kakvo hoću, od 15 do 55 godina ako treba. Naravno, ovdje govorimo o igrama i nemam se kaj ljutit, štoviše dobro sam se nasmijao čitajući post :rotfl:

Deadwalker
15-09-2011, 12:56
Da ne ubijemo temu:

Max Payne 2:

iLNO4oq2bx8

Max Payne 3:

J2UYToJyZaU

Razlika je očigledna. I dobro je rekao Mravojed - ista glazba nikako ne pašu u foršpanu za treći nastavak jer atmosfere iz dvojke uopće nema.