PDA

Pogledaj cijelu verziju : Retajan CoD community...



Razzarach
24-06-2010, 15:25
Ja svakim danom spoznajem sve vise debila... vi?
Od teamkillanja u cod4 zbog scopa itd. do radjenja chatroomova sa 100000000linkova na novi hax.
Bičajte.
CoD4...

p.s. rispekt dajem gjectu i imexu....
HS2ooo ima rispekt medju nama lowekima.
PBCT haxorii ...

znam da cete lockat al morao sam.

solo
24-06-2010, 15:31
Pa onda nemoj igrat na retajnim serverima i retardiranom djecom. Nađi si neki pristojan klan sa starijim i ozbiljnijim članovima i igraj warove, cb ili šta ja znam.

Razzarach
24-06-2010, 15:32
rofl... nema ozbiljnih servera vise... djeca i kupuju servere... a u ozbiljne klanove me nece xD :))))

pimp
24-06-2010, 15:34
to nije cod community... to su pojedinci, cod community je najjači community u hrvatskoj vezan uz igre i sasvim je normalan...

Razzarach
24-06-2010, 15:55
ma ne govorim o ozbiljnim teamovima itd. govorim o ufuranim klinjarama sta seru po xfu i pubovima...

Lord Ragnarok
24-06-2010, 16:11
zast uopce igras to smece?

Razzarach
24-06-2010, 16:15
hh igra rula ^^

Lord Ragnarok
24-06-2010, 16:16
naravno. isto kao sto je weky alternativan i kul

solo
24-06-2010, 16:28
Isto tako si ti kul što neigraš CoD i pljuješ po njemu. Svako ima svoje ukuse i igra šta želi, nemoraš nazivat igru smecem samo zato sto je ti nevoliš.

pimp
24-06-2010, 16:32
ma ne govorim o ozbiljnim teamovima itd. govorim o ufuranim klinjarama sta seru po xfu i pubovima...

pa ti klinjare nisu dio cod communitya...

Arbiter of Change
24-06-2010, 16:39
a u ozbiljne klanove me nece xD :))))
Tvoj stvarni problem, priznaj. :)

solo
24-06-2010, 16:45
To i ja mislim, pa sad pizdi jer mora igrat na pubu.. :D

Mirko L
24-06-2010, 16:45
Ima potpuno ista tema.

Razzarach
24-06-2010, 16:46
To i ja mislim, pa sad pizdi jer mora igrat na pubu.. :D
rofl

majstoro
24-06-2010, 17:58
naravno. isto kao sto je weky alternativan i kul
Weky je moj heroj :killyou:
:D
inace,sve vise djecurlije kupuje server i mislim ono fakat :D

W3DR4N
24-06-2010, 18:24
95% online igrača su debili, nevezano za igru.

bezimeni
24-06-2010, 19:32
Totalna istina. Trenutno je tako ali koliko se sjećam u vrijeme dok sam ja haklao multi tj. Quake 3 i nije bilo tako jer hoću internet generacija još nije bila nastupila .Uglavnom zbog tog debilizma , varanja te dosade sam i odustao potpuno od mrežnog napucavanja .Igram isključivo SP .Malo sam si gruntao da si uzmem PS 3 kada izađe GT5 pa da ga haklam na mreži ali mislim da nema smisla jer će i tamo biti hrpa debilizma koji će jedno takvo remek djelo pretvoriti u naguravanje po cesti .

Razzarach
24-06-2010, 21:31
Rispekt imaju mozda 30 igraca...
Savix Virtuoso Djovi Ace Spartan Jin itd. i gject ffc :)

Rang€r
24-06-2010, 21:41
Isto tako si ti kul što neigraš CoD i pljuješ po njemu. Svako ima svoje ukuse i igra šta želi, nemoraš nazivat igru smecem samo zato sto je ti nevoliš.

to nisu ukusi to je objektivnost

pimp
24-06-2010, 23:01
Rispekt imaju mozda 30 igraca...
Savix Virtuoso Djovi Ace Spartan Jin itd. i gject ffc :)


dobro, daj prestani više lizati guzicu ekipi... kakav djovi hahahaha kad se sjetim djov1 aka bracus, prokleti cod1 haxor hahahaha

i cod comunity se sastoji od svih cod serijala, ne samo cod4, to sto je cod4 mrtav u hrvatskoj ne znaci da nema jos igraca s respektom

Razzarach
25-06-2010, 17:06
ja govorim za cod4 samo... retaja nema na streamanim serverima... crackedi su... ffuuu
svake dvije minute pb client kicks [ime]SViolation GAME-HOOK[neki broj]
jednostavno sam moro bicat :))
za cod2 i cod1 neznam jer ih neigram...

Grim
25-06-2010, 21:16
Private clan serveri. <3

Alepić
25-06-2010, 23:30
imam pun razred cod ovisnika
svaki prokleti dan oni se hvale koje veci haxordeco ako ste losi nemojte haxat, nije lepo, ucite igrat sunce vam kalajsano

wildje
26-06-2010, 12:23
to nije cod community... to su pojedinci, cod community je najjači community u hrvatskoj vezan uz igre i sasvim je normalan...

Bio je najjači , sad je vec polako poceo umirati , dosta dobrih likova je quitalo cod , a na njihovo mjesto dolaze wnb-i poput unr-a s po 5 bannanih acca.

Razzarach btw, normalan clan uopce nije prob nac ako si dobar u codu, evo recimo kod mene su svi stariji od 16. Na ovim hebenim cro crackanim publicima valjda više od pola likova nije zavrsilo ni osnovnu skolu tak da se nemoras iznenadit kad ugledas poruke "Ubi Srbina" i slicno.

Razzarach
26-06-2010, 13:07
suti vonabi xD [R]TV :DDD
trazim intenešonal jer su cro jadni i svi se raspadnu.... :))
a dobre klanove optuzuju za hax (bbox itd.)

wildje
26-06-2010, 14:04
Ehhhh mi JESMO Reasonov moviemaking team tak da :D

pimp
26-06-2010, 19:45
to nije cod community... to su pojedinci, cod community je najjači community u hrvatskoj vezan uz igre i sasvim je normalan...

Bio je najjači , sad je vec polako poceo umirati , dosta dobrih likova je quitalo cod , a na njihovo mjesto dolaze wnb-i poput unr-a s po 5 bannanih acca.

Razzarach btw, normalan clan uopce nije prob nac ako si dobar u codu, evo recimo kod mene su svi stariji od 16. Na ovim hebenim cro crackanim publicima valjda više od pola likova nije zavrsilo ni osnovnu skolu tak da se nemoras iznenadit kad ugledas poruke "Ubi Srbina" i slicno.

?
usporedi scenu prije par godina i sad?
broj igrača, servera,lanova i nagrada na inim... i koji ima jači komjuniti tako organiziran dobro i jak da ponudi igrače svjetske klase i lanove u rangu približno najjačih europskih?

Razzarach
26-06-2010, 19:48
E na lan dolazi 50% pro timova ^^

pimp
26-06-2010, 20:02
na lan ne dolazi ni jedan pro team, jer pro teamova u codu nema uopce..mozda fnatic ali sumnjam...

Razzarach
26-06-2010, 21:30
eSuba pwr H2k dignitas reason fnatic itd itd
sta ste fakat reasonov moviemaking?
de link na web...

pimp
27-06-2010, 00:01
eSuba pwr H2k dignitas reason fnatic itd itd
sta ste fakat reasonov moviemaking?
de link na web...


nitko nije pro... jesi upoznat sa točnim značenjem riječi pro gamer?

Babitz
27-06-2010, 00:33
eSuba pwr H2k dignitas reason fnatic itd itd
sta ste fakat reasonov moviemaking?
de link na web...


nitko nije pro... jesi upoznat sa točnim značenjem riječi pro gamer?
Primjer. (http://pcplay.hr/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=13293)

Razzarach
27-06-2010, 11:16
eSuba pwr H2k dignitas reason fnatic itd itd
sta ste fakat reasonov moviemaking?
de link na web...


nitko nije pro... jesi upoznat sa točnim značenjem riječi pro gamer?
gle oni dobivaju pare itd. imaju sponzore...
za eSubu znam da su AMD i ATi
Reason ima Sapphire
H2k ima zowie itd.
msm oni jesu pro timovi...

Grim
27-06-2010, 14:08
Wat, H2K je pro, je kurac, ja sam bio igrao s njima. :(

pimp
27-06-2010, 16:04
gle oni dobivaju pare itd. imaju sponzore...
za eSubu znam da su AMD i ATi
Reason ima Sapphire
H2k ima zowie itd.
msm oni jesu pro timovi...

istina, ali nisu još pro timovi...
u codu to jos jednostavno ne postoji,
pro igrač ili pro team ti je onaj koji može živjeti od igranja video igara, znaci da mu je to profesija kojom se bavi, tipa ovi kosooki iz starcrafta itd.


grim-čisto sumnjam da si igrao s h2k, možda sa kakvim fejkerima ili nesto slicno, ali te klanove nemas ti di sresti, oni igraju invite i preinvite međusobno...sad i ovu vitanovu ligu

Rang€r
27-06-2010, 18:51
lol koja diskusija, cod zahtjeva skill :rotfl:

Babitz
27-06-2010, 18:56
Sad će ti reć da odjebeš do svog queak tournamenta ili unrael arene jer te igre ne zahtijevaju skill već je dosta da samo uzmeš roket i bezveze pucaš i bit ćeš prvi!!11

pimp
27-06-2010, 19:03
noup, nego ovaj ranger sere stalno po codu i kako je opaki skiler ovo ono, a nikad ga vidio ni na kojem tournamentu ili jačem turniru da je išta postigao ili osvojio...

yep, cod zahtjeva skill, teamplay i uigranost, jedino tako možeš dosegnuti vrh u tome...

croat1gamer
27-06-2010, 19:04
Ubijate me. :(

Babitz
27-06-2010, 19:12
noup, nego ovaj ranger sere stalno po codu i kako je opaki skiler ovo ono, a nikad ga vidio ni na kojem tournamentu ili jačem turniru da je išta postigao ili osvojio...

yep, cod zahtjeva skill, teamplay i uigranost, jedino tako možeš dosegnuti vrh u tome...
Objasni mi što je skill u codu. Ne trolam, zanima me.

Rang€r
27-06-2010, 19:23
noup, nego ovaj ranger sere stalno po codu i kako je opaki skiler ovo ono, a nikad ga vidio ni na kojem tournamentu ili jačem turniru da je išta postigao ili osvojio...

yep, cod zahtjeva skill, teamplay i uigranost, jedino tako možeš dosegnuti vrh u tome...

pa nisam reko niš protiv coda tolko dugo da se ne sječam kad je zadnji put bilo :(

i ono ak imam neš protiv igre i nesviđa mi se, sigurno ču ju forsat i ič na turnire. igra mi je bila zanimljiva do neznam 7. razreda i to je to

i da aj sad odgovori na babičevo pitanje :>

pimp
27-06-2010, 19:24
noup, nego ovaj ranger sere stalno po codu i kako je opaki skiler ovo ono, a nikad ga vidio ni na kojem tournamentu ili jačem turniru da je išta postigao ili osvojio...

yep, cod zahtjeva skill, teamplay i uigranost, jedino tako možeš dosegnuti vrh u tome...
Objasni mi što je skill u codu. Ne trolam, zanima me.

aim+brain




ranger - o jesi, srao si da si uber pro pwner, kako sve pwnaš itd..prelagano ti je ovo ono

Rang€r
27-06-2010, 19:29
noup, nego ovaj ranger sere stalno po codu i kako je opaki skiler ovo ono, a nikad ga vidio ni na kojem tournamentu ili jačem turniru da je išta postigao ili osvojio...

yep, cod zahtjeva skill, teamplay i uigranost, jedino tako možeš dosegnuti vrh u tome...
Objasni mi što je skill u codu. Ne trolam, zanima me.

aim+brain
:pray:


ranger - o jesi, srao si da si uber pro pwner, kako sve pwnaš itd..prelagano ti je ovo ono
da se bar tog sječam, fali mi materijala da se divim sam sebi :(

Lord Ragnarok
27-06-2010, 19:50
kaj se ranger smijes...
cod je vrhunska igra koja za visoki uspjeh treba ogroman skill i uigranost, tj aim+brain kako je kolega vec naveo

pimp
27-06-2010, 20:20
ranger što ti je točno smješno?

osim ovog sječam

Lord Ragnarok
27-06-2010, 20:25
da ranger sto ti je smjesno. kaj se ti tu imas smijat ljudima. kakv je to bezobrazluk

pimp
27-06-2010, 20:30
ranger šta je tebi smješno? ha a?

Rang€r
27-06-2010, 20:40
one nisam valjda krivo č napiso?

Babitz
27-06-2010, 20:56
noup, nego ovaj ranger sere stalno po codu i kako je opaki skiler ovo ono, a nikad ga vidio ni na kojem tournamentu ili jačem turniru da je išta postigao ili osvojio...

yep, cod zahtjeva skill, teamplay i uigranost, jedino tako možeš dosegnuti vrh u tome...
Objasni mi što je skill u codu. Ne trolam, zanima me.

aim+brain


:pray: :pray: :pray:

Ne, to nije objašnjenje koje sam tražio.

pimp
27-06-2010, 21:01
koje objašnjenje tražiš?

Babitz
27-06-2010, 21:09
Objasni razliku između početnika i profića.

Npr. sve kak bi bilo tko s ovog foruma igrao UT bi bilo retardno. Ovako (CcmkTIArB9I&feature=related)Sizgleda kad pr0 igra.

Worthaur
27-06-2010, 21:24
Lik zna aimat sa shock rifleom, predvidi gdje ce se tko pomaknut, what else?

Babitz
27-06-2010, 21:31
Ovo su najatraktivniji fregovi... Lik zna aimati sa svakim oružjem, zna koliko protivnik hp-a ima u svakom trenu, zna kad se spawnaju svi štitovi i 3-4 oružja te oh pokuplja prije protivnika koji ostaje bespomoćan, zna kada se koristi koje oružje, itd. U biti je sve "easy to learn, difficult to master". A probaj ti imati dovoljno koncentracije za praćenje kad se 4-5 itema spawna i još u žaru jebeno napete borbe.Ovako (_B-Sr2HF_wM)Snećeš nikad igrati. Reci mi kad se uspiješ ovako kretati i ovako ciljati. Ne izgleda tako teško sve dok ne probaš i failaš. I failaš i failaš i failaš.

Worthaur
27-06-2010, 21:34
Pa da, kuzim, al to je vise manje sve sta je pimp rekao, aim+brain, samo si detaljnije objasnio. Da je lako, nije

Babitz
27-06-2010, 21:37
Pa u načelu si u pravu, aim + brain + mnogo sati igre iza sebe.

Zanimaju me konkretno ovakvi primjeri i za cod, budući da to izbjegavam igrati radi kempera i 12ogodišnjaka.

pimp
27-06-2010, 21:38
još bih dodao i game sense...

gLjD1u-T ... re=related (gLjD1u-TWSM&feature=related)S preskoči uvod
pWTAs3HP ... re=related (pWTAs3HP_VI&feature=related)


malo cod2
78QqANqf ... re=related (78QqANqfi7M&feature=related)

i povratak korijenima, whls aka prex, dečko iz zagreba, sa rudeša :)
B6p2ZaRdUnY


istina, u codu je daleko lakše postati mainstream igrač, istina je ovo za hrpu dječurlije na public serverima, ali ne pričam o tome, pričam o najboljima u igri, kao što je i ovaj tvoj vjerovatno jedan od boljih ako ne i najbolji u q,

Lord Ragnarok
27-06-2010, 22:19
zadnj video, pocetak, cisti spray n pray. kao i cjeli cod serijal. kakav skill to sto on sa obicnim nisanom (bez "down the sight") skelji hedšot x puta. to se zove sreca.
trcanje i pucanje sa ppsh=/=skill
radio sam i ja scorove 90-4 na pubovima sa tim oruzjem (cod1 jelte)
ocu skills.
kad je doso sa carabin igrat. 0 bodova za hedšote. cisto samo okreni i zapucaj u staticnu metu

Grim
27-06-2010, 22:22
Pa u načelu si u pravu, aim + brain + mnogo sati igre iza sebe.

Zanimaju me konkretno ovakvi primjeri i za cod, budući da to izbjegavam igrati radi kempera i 12ogodišnjaka.
Kemperi i djeca, to sam naišao u svakoj, apsolutno svakoj multiplayer igri i ne postoji igra gdje njih nema, tako da ih ima i u CoDu.
I u UT na public serverima ćeš naići na svakakva sranja, isti slučaj je i sa CoDom.

Lord Ragnarok
27-06-2010, 22:28
kempere u UT-u i quaku? kolkogod da sam igro quake live/UT nikad naletil na njih. mozda jesam tu i tamo, ali te igre su prebrze za kempanje, za razliku od coda u kojem je prelako biti kemper. no healthbar sve govori

Grim
27-06-2010, 22:38
Kao prvo, Qlive = za pičkice. :P

Istina, igre su prebrze za kempanje, ali ja sam naišao na brdo toga, i na brdo dječurlije koje su još iritantnije.
Zbilja nema gore stvari nego kada mi se dijete od 11 godina dere na uho da sam noob jer sam mu ukro kill (ovo me još užasno asocira i na CS).

Igrao sam sve moguće multiplayer igre, od UT-a, Quakea, CS-a, svih prokletih CoD-ova, do BC2. I slobodno mogu reći da mi je od svih tih igara, najbolji CoD4. Igra je praktički bez mana, community je bio odličan, ekipa u klanovima fenomenalna, zabava koju mi je pružila ta igra je fakat nenadmašiva. Eto, nisam igrao već godinu dana, tako da ne znam kakvo je stanje, ali prije je to bila po meni najbolja multiplayer igra, i još mi se čini tako.

Babitz
27-06-2010, 22:46
@Ragnarok
Quake je prebrz za kempere, ali na ut99 na mapi deck16 imaš jedno zgodno mjesto za snajpanej i tamo ti znaju odlazit debili i kempat. Naravno, to je samo na nekim lowskill public serverima i takvi ne mogu dobit ni fraga protiv jače ekipe. Ista šema i s ostalim UT-ima. Da ne govorim o Facing Worlds mapi, najpoznatijoj ctf mapi valjda ikad. Tamo se kempa u pm. :(

pimp
27-06-2010, 23:18
zadnj video, pocetak, cisti spray n pray. kao i cjeli cod serijal. kakav skill to sto on sa obicnim nisanom (bez "down the sight") skelji hedšot x puta. to se zove sreca.
trcanje i pucanje sa ppsh=/=skill
radio sam i ja scorove 90-4 na pubovima sa tim oruzjem (cod1 jelte)
ocu skills.
kad je doso sa carabin igrat. 0 bodova za hedšote. cisto samo okreni i zapucaj u staticnu metu


da, imao si na pubovima, ali na official warovima ili lanovima di se igra za pare? lako je pričati, svi tu neš seruckate, ajde onda nešto postignite u competitive igranju ako je tako lako, evo sad je lan u splitu i nagrade su u tisucama eura, zar to nije primamljivo za neku igru u kojoj nema skila i sve je lako? i zaboravljas da ovo nije one player igra, nego se igra 5vs5 stoga i taktika i uigranost dolaze do izražaja...
i uzeo si samo zadnji video i kazes spray n pray cijeli cod serijal, a sta je sa ovim snip i rifle playerima?

i meni je čisto neshvatljivo da je sve ovo luck? o_O
hm, decki onda stvarno imaju srece

Lord Ragnarok
27-06-2010, 23:32
jup, ja to kvalificram kao srecu kada naslijepo pogadaju.
neznam ja kak ti to zoves, zovi ti to kako oces.

ono iz quakea je bio skill. ne ovo kaj si ti dao.

pimp
28-06-2010, 00:26
hmm, fascinira me kako to onda samo određenih par desetaka igrača 24/7 dok igraju cod stalno prati sreca?

loo
28-06-2010, 00:34
I fascinantno je to kako se, kad se priča o quakeu, priča samo o nekolicini pro igrača, kao da su svi takvi, a kada se priča o cod-u se priča samo o noobovima na public serverima ili "luckerima". Objektivnost? I onda govorite nešto o cod fanboyevima :rotfl: Smješniji ste vi cod hateri...

Babitz
28-06-2010, 01:19
bla bla bla cod je smeće bla bla blaIdd.

pimp
28-06-2010, 01:21
lako im je ovo pričati a nisu niti okusili competitive igranje u codu da mogu pričati o tome, evo kad mi dođe neki quake pro igrač i podere codere u njihovoj igri, povlačim sve riječi o skilu unutar coda

i opet ponavljam, ako je to tako lako, zašto se ne skupi 5 quake skilera, ode na jedan lan u europi i zgrne si u đep 10 000€ samo tako?

W3DR4N
28-06-2010, 01:30
I fascinantno je to kako se, kad se priča o quakeu, priča samo o nekolicini pro igrača, kao da su svi takvi, a kada se priča o cod-u se priča samo o noobovima na public serverima ili "luckerima". Objektivnost? I onda govorite nešto o cod fanboyevima :rotfl: Smješniji ste vi cod hateri...

Kod Quakea je stvar da je star 10 godina. Ostali su samo najjači igrači, dok su kežualci prešli na novije igre.
Čak i kad se netko pojavi novi online, brzo odustane kad ga rocket spiči s wall jumpa.


lako im je ovo pričati a nisu niti okusili competitive igranje u codu da mogu pričati o tome, evo kad mi dođe neki quake pro igrač i podere codere u njihovoj igri, povlačim sve riječi o skilu unutar coda

i opet ponavljam, ako je to tako lako, zašto se ne skupi 5 quake skilera, ode na jedan lan u europi i zgrne si u đep 10 000€ samo tako?

Stvar svake online igre je znati njene exploite. Igrini propusti su većinom odgovorni za uspješno igranje. Nevezano za CoD, vrijedi za svaku igru.
Druga stvar je poznavanje mapi, oružja, mehanike i ostalog.

Sickmanno1
28-06-2010, 01:32
Takoder Team Deathmach je well timska igra. Vidi kak je engleska popusila i opcenito igra lose, a medu najjacim je ekipama po imenima ^^

Rang€r
28-06-2010, 20:46
fora kod coda što ne zahtjeva skilla je ta što svaki noob može doč uzet random oružje i ubit te jednako lako kao ti njega jer neznam jer hitboxevi u codu uopče postoje, nije onak da me je jednom snajper ubio hicem u stopalo -.-

onda višak municije koji se dobije samim spawnanjem, mape su tolko male, a municije tolko puno, nije ni bitno di je neprijatelj, jer ima par mjesta di bi mogo bit koji se upamte za svaku mapu u roku mjesec dana, i onda samo izletiš i pucaš odma u to određeno mjesto... to sam vidio da radi likovi prije jednog godinu dana kad sam zadnji put dao šansu codu...

onda stvar što me najviše iritira, to su granate, onak čim se spawnam bar me jedna granata jebena mora lupit u glavu, di je tu skill? koji kurac teško stisnut G/scroll i spičit ju 30 m ispred sebe?

onda taktika u codu, aj mi molimte daj primjer taktike u codu?:D di če ko kempat?

Razzarach
28-06-2010, 21:08
fora kod coda što ne zahtjeva skilla je ta što svaki noob može doč uzet random oružje i ubit te jednako lako kao ti njega jer neznam jerShitboxevi u codu uopče postoje, nije onak da me je jednom snajper ubio hicem u stopaloS-.-

onda višak municije koji se dobije samim spawnanjem, mape su tolko male, a municije tolko puno, nije ni bitno di je neprijatelj, jer ima par mjesta di bi mogo bit koji se upamte za svaku mapu u roku mjesec dana, i onda samo izletiš i pucaš odma u to određeno mjesto... to sam vidio da radi likovi prije jednog godinu dana kad sam zadnji put dao šansu codu...

onda stvar što me najviše iritira, to su granate, onakSčim se spawnam bar me jedna granata jebena mora lupit u glavu, di je tu skill? koji prozor teško stisnut G/scroll i spičit ju 30 m ispred sebe?

onda taktika u codu, aj mi molimte daj primjer taktike u codu?:D di če ko kempat?
omg...
HITBOXI : Promod...
visak municije : ajde tu si u pravu.
granate : ako netko zna pro nade... nek ga isfura... ako ti neznas ko ti je kriv... i naucite izbjegavat nadove
taktike u codu? jesi ikad igro cb il nes tako? makar obican pcw? normalno da na pubovima nema teamplaya ni posenih taktika.
nije cod kriv...

Babitz
28-06-2010, 23:09
Na pubovima je i nemoguća taktika u bilo kojoj igri... Tamo prevladava regularan skill.

croat1gamer
28-06-2010, 23:18
♥SBabic.

hacker
28-06-2010, 23:22
Šta se nemre u codu isključit chat?

pimp
29-06-2010, 10:10
može
/cg_chattime 00000

Systematic Reverse
29-06-2010, 11:35
Uvijek same shit jebote..

Svaka FPS mp tema se pretvori u raspravu izmedju CoD-a, UT-a, Quakea i CS-a. (cudo cs se nespominje tu)

Svako hvali svoje, svako flejma ono sto neigra.

..

!

El Klinjo
29-06-2010, 11:45
fora kod coda što ne zahtjeva skilla je ta što svaki noob može doč uzet random oružje i ubit te jednako lako kao ti njega jer neznam jer hitboxevi u codu uopče postoje, nije onak da me je jednom snajper ubio hicem u stopalo -.-

onda višak municije koji se dobije samim spawnanjem, mape su tolko male, a municije tolko puno, nije ni bitno di je neprijatelj, jer ima par mjesta di bi mogo bit koji se upamte za svaku mapu u roku mjesec dana, i onda samo izletiš i pucaš odma u to određeno mjesto... to sam vidio da radi likovi prije jednog godinu dana kad sam zadnji put dao šansu codu...

onda stvar što me najviše iritira, to su granate, onak čim se spawnam bar me jedna granata jebena mora lupit u glavu, di je tu skill? koji prozor teško stisnut G/scroll i spičit ju 30 m ispred sebe?

onda taktika u codu, aj mi molimte daj primjer taktike u codu?:D di če ko kempat?



Igrao si igru s 32 ljudi na cracked pubu(da se skužiti iz teksta) i onda govoriš kako u codu nema skilla ili taktike?
Kao što je rečeno, lan turnir u Splitu, neće vam biti problem zgrnuti par tisuća eura u đžep?
Ipak imate 90-4 score.

hacker
29-06-2010, 11:51
Znači po nekima sreća je jedina razlika između profića koji zarađuje pare i lika koji igra na pubu.

pimp
29-06-2010, 12:40
Uvijek same shit jebote..

Svaka FPS mp tema se pretvori u raspravu izmedju CoD-a, UT-a, Quakea i CS-a. (cudo cs se nespominje tu)

Svako hvali svoje, svako flejma ono sto neigra.

..

!


true, samo sada ovi momci su zatupljeni jednom igrom i samo ona valja, a sve ostalo je za njubove i debile... a stvarno su debili kad zarađuju lijepe novce na igricama bez skila itd...

Ja ne pljujem po quakeu i UT i tim po vama pro skill uber high igrama zato što nisam okusio competitive igranje nego sam samo zujao po pubovima i stoga nisam kompetentan pljuvati po skilu unutar inih, stoga mislim da ni vi nemate što kenjati po codu jer nitko od vas nije igrao na competitive razini...

Razzarach
29-06-2010, 13:28
CB je kompetitivna razina...
I kupovi su...
i ESL je... (al to nikad nisam igro :))))

El Klinjo
29-06-2010, 13:57
na cb-u su veći retardi nego po pubovima...

Rang€r
29-06-2010, 20:28
fora kod coda što ne zahtjeva skilla je ta što svaki noob može doč uzet random oružje i ubit te jednako lako kao ti njega jer neznam jerShitboxevi u codu uopče postoje, nije onak da me je jednom snajper ubio hicem u stopaloS-.-

onda višak municije koji se dobije samim spawnanjem, mape su tolko male, a municije tolko puno, nije ni bitno di je neprijatelj, jer ima par mjesta di bi mogo bit koji se upamte za svaku mapu u roku mjesec dana, i onda samo izletiš i pucaš odma u to određeno mjesto... to sam vidio da radi likovi prije jednog godinu dana kad sam zadnji put dao šansu codu...

onda stvar što me najviše iritira, to su granate, onakSčim se spawnam bar me jedna granata jebena mora lupit u glavu, di je tu skill? koji prozor teško stisnut G/scroll i spičit ju 30 m ispred sebe?

onda taktika u codu, aj mi molimte daj primjer taktike u codu?:D di če ko kempat?
omg...
HITBOXI : Promod...
visak municije : ajde tu si u pravu.
granate : ako netko zna pro nade... nek ga isfura... ako ti neznas ko ti je kriv... i naucite izbjegavat nadove
taktike u codu? jesi ikad igro cb il nes tako? makar obican pcw? normalno da na pubovima nema teamplaya ni posenih taktika.
nije cod kriv...

vau promod

lol pro nade, n/c :pray:
jesam reko da nisam igro cb il neš tako? eto ako nisam sada kažem. uglavnom, reko sam da mi neko da primjer taktike u codu

pimp
29-06-2010, 20:34
vau promod? sto zelis reci time?

yep, možeš misliti kako ce ti ovdje netko dati svoju taktiku, uostalom sumnjam da ovaj forum prati netko tko je član jačih klanova...

Babitz
29-06-2010, 22:16
na cb-u su veći retardi nego po pubovima...
+ još lošiji engleski.

wildje
29-06-2010, 22:38
E Rejndžer nije uopće da sereš o nećemu o ćemu pojma nemaš . VGG

Babitz
29-06-2010, 22:40
A čuj, ni ti ne znaš hrvatski pa ti ne seremo da bi trebao prestati pisati.

wildje
29-06-2010, 22:45
Gle, ono što definitivno sada imam najmanje volje je pisat gramatički točno. Kad vidim osobe poput recimo tebe i njega, koji misle da su glavni jebachi jer igraju hardkor fps-e odmah izgubim živce. Bitchate o codu ko zadnji debili,a jedino što ste ikad odigrali je cracked public s 32 igrača. HURAHURA, kako smo sad pro...

Babitz
29-06-2010, 22:48
Oko čega ti gubiš živce, to je tužno. Ajde da sam ti ubio obitelj, ali ovako...

wildje
29-06-2010, 22:49
Ajme, tako si smiješan da se valjam po podu <3

MasaKrisT
29-06-2010, 22:52
Babić je u điru, a ja moram biti budan cijelu noć , molim vas-nastavite:)

Babitz
29-06-2010, 22:54
Ajme, tako si smiješan da se valjam po podu <3
Jebi ga, nisam znao da imaš epilepsiju. Neću više.

wildje
29-06-2010, 22:55
Neće moći, spava mi se, a sutra se treba na koncert :D

EDIT: Oke je Babić, samo sam ja nadrkan malo sad :D

Mirko L
29-06-2010, 22:55
▄██████████████▄ █▄▄▄▄█▌
██████▌▄▌▄▐▐▌███ ▀▀██▀▀
████▄█▌▄▌▄▐▐▌▀██ ▄▄█▌
▄▄▄▄▄███████████ █

Babitz
29-06-2010, 22:57
Jebemu, dižem se za 6 sati. :(

MasaKrisT
29-06-2010, 23:00
Pa digni se kasnije.

Babitz
29-06-2010, 23:15
Posao će čekat, jel? :(

MasaKrisT
29-06-2010, 23:17
U Hrvatskoj?Uvijek:)

solo
30-06-2010, 00:13
Evo vam taktika u CoDu :D
hv3DPkOKpGA&feature=related

hansi
30-06-2010, 02:37
Evo vam taktika u CoDu :D
hv3DPkOKpGA&feature=related
koji je ovo kralj :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
@ranger
da, pro nade
vkYoEg30NLU

El Klinjo
30-06-2010, 12:27
Dakle ranger, tvrdiš da u codu nema taktike.
Daj ti meni primjer taktike u UT ili Quake.

Ja tvrdim da su te igre čista stvar aima i kretanja.
Očekujem da ćeš me u sljedećem postu nazvat retajem jer ne kužim kako su to složene igre i koliko je taktike/skilla potrebno da se takve igre igraju na top razini.

Naravno, moje mišljenje je neopravdano jer sam te igre igrao jedino na tdm/dm s 20-ak igrača.
Isto tako je neopravdano tvoje mišljenje u vezi coda doneseno na temelju igranja puba.

Ako baš želiš primjer čiste taktike, morat ćeš se obratit nekom od boljih igrača/teamova koji će možda imat volje objasniti.

croat1gamer
30-06-2010, 12:36
Taktika je tu samo da nadoknadi nedostatak skilla.

Rang€r
30-06-2010, 14:37
Evo vam taktika u CoDu :D
hv3DPkOKpGA&feature=related
samo sam čeko da to neko posta :D


Dakle ranger, tvrdiš da u codu nema taktike.
Daj ti meni primjer taktike u UT ili Quake.

Ja tvrdim da su te igre čista stvar aima i kretanja.
Očekujem da ćeš me u sljedećem postu nazvat retajem jer ne kužim kako su to složene igre i koliko je taktike/skilla potrebno da se takve igre igraju na top razini.

Naravno, moje mišljenje je neopravdano jer sam te igre igrao jedino na tdm/dm s 20-ak igrača.
Isto tako je neopravdano tvoje mišljenje u vezi coda doneseno na temelju igranja puba.

Ako baš želiš primjer čiste taktike, morat ćeš se obratit nekom od boljih igrača/teamova koji će možda imat volje objasniti.

nemam pojma nisam aktivno igro UT/quake, retaju

neda mi se više raspravljat, prerazumni ste za mene :(

Mirko L
30-06-2010, 14:39
Osjećam warn.
Jesu li moji spider senses u pravu?

Rang€r
30-06-2010, 14:40
zbog čega, izražavanja mišljenja?

Mirko L
30-06-2010, 14:41
Sretaju

Yup, pretty much : )))))

Rang€r
30-06-2010, 14:45
ali ja znam da je htio bit u pravu :(

El Klinjo
30-06-2010, 15:44
Mora da si sam sebi jako kul sada