PDA

Pogledaj cijelu verziju : A mogu'l ja...



Herr Schnitzel
21-07-2006, 09:00
...promijenit lika usred igre? To sam cuo da postoji naredba u konzoli ali se ne sjecam kako tocno ide. Recimo ocu mu promijenit rasu, spol etc. itd. i tako blize

POSA
21-07-2006, 09:27
pokušaj naći neki mod ili nešto slično, neki save editor bi to mogao, pogledaj na http://www.tessource.net

Herr Schnitzel
21-07-2006, 10:43
Oke fala, al' ako netko zna ovo za konzolu javite se.

coki
21-07-2006, 18:22
Ukrast konja da me ne ulove

mravojed
21-07-2006, 19:23
Ukrast konja da me ne ulove

da,ali ne idi blizu ljudi jer će oni znati da je konj ukraden,(bethseda vi niste normalni) :twisted:

*Fila*
21-07-2006, 21:13
Kad siđeš sa konja kojeg si maznuo on se vraća vlasniku zato ti se ne isplati!!moj savjet pređi igru do kad dobiješ konja(kad odfuraš Martina u blades temple) i onda odi u dark broterhood i delaj questove(koji su super) i kad pređeš nešto lucien lachance će ti dati najboljeg u igri i više nemaš beda s njim!! :D

Nefarnius
21-07-2006, 21:28
...promijenit lika usred igre? To sam cuo da postoji naredba u konzoli ali se ne sjecam kako tocno ide. Recimo ocu mu promijenit rasu, spol etc. itd. i tako blize

ŠIFRE

1.Promjeniti rasu
stisni tildu(¨) i upiši ovo
showracemenu i onda stisni enter!

2.Promjeniti klasu
stisni tildu(¨) i upiši ovo
showclassmenu i onda stisni enter!

3.Promjeniti Birthsign
stisni tildu(¨) i upiši ovo
showbirthsignmenu i onda stisni enter!

To je to!!!

Herr Schnitzel
23-07-2006, 09:47
Da da, sjetio sam se jos jucer, al svejedno hvala svima.

Doggy
23-07-2006, 11:30
meni tak nije fora igrati, s modovima il cheatanjem... jedino sam stavil onaj mod za onog trgovca na ulazu u arenu, zbog para...

ni ja bas nisam zadovoljan sa svojim likom, al ipak...

nego, daj reci, posto su mi strengh i endurance na 100, daj se to promjeni/smanji il ostane isto... htel bi promjeniti skoro sve...