PDA

Pogledaj cijelu verziju : Deus Ex slavi 10. rođendan



W3DR4N
23-06-2010, 03:50
http://2.bp.blogspot.com/_UHFNuAfw6UY/SJf4ezHhuDI/AAAAAAAAAQU/jgRuE6BrTSE/s400/Deus%2BEx%2B-%2Blogo%2B-%2B400x340.jpg

22. Lipnja 2000., svjetlo dana je ugledao možda i najveći shooter svih vremena.
Naravno, pričam o Deus Ex-u iz naslova, cyberpunk pucačini s elementima RPG-a.
Obavezna lektira svim igračima, duboka priča o čovječanstvu i onome što nas čini čovjekom.

U čast tome, Steam na akciji ima Deus Ex-a za 2.49€, što je mizernih 18 kuna.
http://store.steampowered.com/app/6910/

ZpEoLH0cUSw

Kid A
23-06-2010, 04:29
Eto sta bih ja mogao poceti igrati

Dania
23-06-2010, 05:03
Vedrane, kakvi su načini plaćanja na Steamu? To vrijedi imati, a da ne tražim sad uzaludno sama :)
Sretan rođendan Deus, it's been a long (eeemocijeeee :cry: )

edit: skužila, ništaaa

Babitz
23-06-2010, 15:54
Da bar nisam zagubio karticu. =\

Sgt. Bull
23-06-2010, 16:21
Nakon SoF-a vjerojatno prva i najdraža igra otkako znam za sebe.

The Boz
23-06-2010, 18:46
If there were no Deus Ex, it would be necessary to invent it.

Grim
23-06-2010, 18:54
Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After reviewing the information below, if you believe your card has been declined in error please try your purchase again.


Počinjem hejtat Steam. :(

Deadwalker
23-06-2010, 19:43
Od danas imam na Steam listi^^
Nisam jos igrao ovo, pa eto savrsene prilike :)

Bartuc
23-06-2010, 20:42
Daj ne seri, 20 kuna :shock: Koliko dugo traje akcija?

Teon
24-06-2010, 12:28
Eto trosim mobilni internet preko iPhone jer sam na moru, samo da kazem da je Deus Ex najbolji FPS/RPG !
Jedva cekam igru koja ce ga nadmasiti :)

snowblind
24-06-2010, 12:36
Nadam se da će ga novi Deus nadmašiti iako će to bit jako težak zadatak

SharpDressedChevap
24-06-2010, 22:05
Prelazim igru po 6. put u čast ovome, jednostavno je fascinantna igra... toliko toga možeš postići i otkriti, a s druge strane možeš samo proletit... "pucački" dio nije nešto (iako je prosječan uzevši u obzir da je ovo isto tako i RPG) ali je RPG dio fenomenalan... Različiti tokovi dijaloga, 3 različita završetka, male odluke koje nemaju nekog utjecaja na priču ali imaju na dobitak novih itema; onda je tu i dobro opisani karakter svakog lika kroz dijalog, priča je presuper (iako je danas kopirana ali ne doslovno) a nikad ne bi rekao da je ________ glavni negativac.

Što onda reći? Aha, predobar sistem hakiranja i bypassinga, lockpicking je super... leveli su prostrani i imaju dosta tajnih područja (svakim novim igranjem otkrijem novi - zanimljivo), zaista veliki spektar oružja i ostalih itema...

Onda tu je i genijalno pronalaženje novih načina da se prijeđe misija. Evo za primjer - mapa ima security botove. E sad, ti možeš koristiti:

- LAM (eksplozivne granate, jel)
- EMP (granate koje isključuju sve što radi na struju)
- GEP, LAW, 20MM ammo (Bacač raketa, neka vrst bazuke i eksplozivna municija za Assault Rifle)
- Sabot rounds (Shotgun meci koji unište bota u 3 - 4 pucnja. Loše na Realistic težini jer će ti bot dragat mater ali opet ostaje kao izbor)
- Eksplozivne bačve (Mislim da ne treba objašnjavat)


Mislim da ima čak i još. Evo, kad meni igra nudi više od 5 - 6 načina da ubijem jednog protivnika i da se pritom zabavljam kako JA hoću, onda je to ingeniozno.

Onda, idemo dalje. Kupovina itema kod "švercera" je isto zakon. Ako fali para, ideš hakirat obližnji bankomat, ne?

Augmentations. Nešto prejebeno. Svaka je korisna i svaku ćeš barem jednom morati koristiti. Moji favoriti su Speed Enhancement i Targeting. Onaj Regeneration je isto dobar ali čini igru prelaganom, možeš praktički uletit među bitku, popucat i poslije si napunit zdravlje k'o da ništa nije bilo.

Možeš cijelu igru prijeć kao JC koji pomaže svakoj šuši na uglu i prijeći baš svaki Secondary Goal, ili ubiti ama baš svakog na levelu i bit đubre prema nedužnom beskućniku koji je gladan.

Onda skillovi, svaki upgrade pomaže, po meni odmah u početku treba ić na Computers jer hakiranje je nekad neophodno. Swimming je jedino što ne pomaže ali eto. Meni je najkul ne podizati Rifle skill uopće, jer je zbilja teško sa snajperom dignut nekog u glavu kad se previše miče scope.

Stealth je apsloutno predobar, 90% igre se može prijeći tako.

Onda su tu i upgradeovi za oružja, Recoil, Accuracy, Silencer, Range, Scope, Laser, Clip. Totalni badass osjećaj kada pimpaš snajper na dodatnih 5 metaka u jednom klipu.

Sve su to dobre strane, ali AI je nekad zbilja, zbilja loš i to dosta narušava feeling. Da je za nekih 40% bolji, igra bi bila apsolutno savršena.



Raspisao sam se dosta ali morao sam, sretan rođendan najboljoj igri ikad (meni osobno) :pray: :pray: :pray: