PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warrior



Stranica : 1 [2]

bornathepicek
11-02-2009, 17:31
Zanimljiva izjava Beaster.

Sporky
23-06-2009, 15:13
I’m not sure that statement is accurate, but here is the problem. There are A LOT of warrior tanks. They are tanking every fight in Ulduar. If warriors were too low and if we buffed them, I don’t see how that would increase the numbers on the other tanks. I don’t think the conclusion to be drawn is that warriors are overpowered. I think the conclusion to be drawn is that warriors were the traditional tank and lot of established guilds have established MTs who see no reason to reroll the FotM. It’s not actually a goal to have 25% of each tank in Ulduar, but is also seems strange to buff the most popular tank. Won’t that just make them more popular? Again, don’t misinterpret that as GC sez suck it up warriors. It is something we have to keep in mind, however.

Block is a systemic problem. We're not sure we can make it a very compelling mitigation stat in a world where tank avoidance is so high and bosses hit so hard. However I will say that the Coliseum fights should focus less on the blow-your-cooldowns-or-die style of encounter.

Rage starvation is a problem. Frankly, we're not sure a model where you have to get hit in order to tank is that compelling anymore. Something that has come up a lot is changing rage (even for Prot) to damage done. This is a slight nerf to the PvP mechanic of being punished when you hit the warrior, but there are other ways to solve that as well. Again, we're talking a big change here. I'm not sure we're comfortable jacking with such a core mechanic before 3.2. (Source)

Vec par zadnji blue-sa ozbiljno nista nekuzim kada je warr u pitanju.
Vrlo sam aktivan na svom warr-u u PVP i u Tankanju.
U obje stvari ima nekih nedostataka sta mi se vrlo nesvdaju i cine warru zivot tezak vrlo tezak.
Npr. Tankanje ja se zaletim u grupu (Bez Charga) nemam rage-a (udari bloodrage) neki ludaci odluce odma pocet dps i ja gubim odma agroo i stvaraju mi vrlo tezak zivot vratit taj agroo.
Jer kao warr ja znam da moram prije li oni uopce pocnu dps-at da ja moram uspijet drapit Thunderclap,Shockwave,Cleave 2x i Thunderclap. I onda konstantno changanje targeta i drapanje cleava da bi drzao agrooa
Ako itko od tih budala dps-a odluci napasti bilo koji mob u toj grupi prije nego sam ja drapio shockwave ja gubim agroo. ili ak je neki bolesni dps gubim vec na drugom thunderclapu.
Posto danas vise rijetko ljudi napadaju Markanje targete jer su nauceni na DK i Pala Tanking koji drzi agroo bez beda na bilo kojem mobu u grupi od njih 5-6

Sto se tice pvp. Istina i ja sam whinao neko vrijeme sto se tice nerfa Jugernauta i kasnije charge cd-a ,ali eto naucio sam se zivjet stime i nadam se da sam postao bolji igrac jer su mi nerfali neke od kljucnih abilitya i u areni i u bg-u.
Warrior je vrlo mocan sa mog pogleda dok ima healera sa sobom. mogu pojest koji got klasu ocu za neu mi treba vise,a za neku manje vremena. Ali tu dolazi do problema Warrior SUCK-a 1vs1 od vecina klasi pogotovo DK-a i Pala. Mislim ja sam dosta napredovao sa svojim warrom i sad ponekad uspijem pobjedit te klase ali to su rijetki slucajevi ako zeznu u svojoj rotaciji ili se meni pogodi da imam fear sa cd-a tocno kad su oni na jedno 5-7k odma znam da sam pobjedio jer znam da AK imam srece da im mugu sa burstom Charge-MS-HS-Execute skinut i 8-9k

Na kraju trebalo bi malo boostat ne puno ali samo MALO Rage Generation u pvp i Dosta u PVE tanking dok ja udarim moba da dobijem vise rage.
Pa ak bi htjeli prokomentirajte moj post mozda sam negdje i ja pogrijesio :P

bananac
23-06-2009, 17:33
u vezi sa tenkanje si u pravu, tu bi morali pojacati warre

FaTaL_mRkvA
23-06-2009, 19:11
U vezi tenkanja dijelim vase osjecaje, jer je druid u bear formu slican warrioru.
Uvijek mi se neki debilni dps-ovi zalete dok ja ne skupim ni 10 rage, i onda, kad wipeamo, vicu noob tank :D .
A s dk-om je prelako tenkat. Lupis dva aoe spella i mozes samo autoattack do kraja :(

bornathepicek
08-08-2009, 11:15
Evo malo pitanje, koji je vas poredak napada protiv drugog warra 1vs1?

Wizard
08-08-2009, 11:18
Odi prot i ubijes ga samo tako :)

M4mut
01-09-2009, 00:59
koji spec je za levelanje sad, totalno sam out.

neš čujem da je prot? prije sam fury prao, sad neznam za levelanje šta valja..

Gu$ht3r
01-09-2009, 09:57
da opet ne raspravljamo evo procitaj ovu temu viewtopic.php?f=22&t=34082 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=22&t=34082)

Mystery In Space
07-02-2010, 10:56
Gnome warrior mi je 22 lvl trenutno pa me zanima dali da se orijentiram na fury ili arms dok se levelam pošto masa ekipa kaže da se fury danas isplati sam u end gameu pošto se bolje scale-a sa gearom od armsa te je bez odličnog gear-a drek.

Kostolomac
07-02-2010, 11:30
O, napreduješ :D
Odi na arms, fury je za end-game.

FaTaL_mRkvA
07-02-2010, 14:45
Zabavno se levelati i kao protection, pošto je ovaj novi lfg tu, nemoraš niti jedan quest obaviti, samo radiš instance, a pošto si tank imaš instant grupu. A ako osjetiš potrebu možeš i koji quest obaviti kao prot. Naravno da nije jednako brzo kao arms ali posužiti će za hitne slučajeve.

FaTaL_mRkvA
27-03-2010, 00:15
Jel mi se isplati dizat svog lvl 71 Prot Warra na 80?
Trenutno sam rogue u toc25 gearu, bez love.

hacker
27-03-2010, 00:19
Kaj nije nerfan warr u novom peču? Sad ga se može dismentlat dok bladestorma.

FaTaL_mRkvA
27-03-2010, 00:24
Ja bi PvE.

hacker
27-03-2010, 00:30
Lol samo pitam, ne igram warra inače.

FaTaL_mRkvA
27-03-2010, 00:40
Da al još uvijek te mortal strike i ostali šitovi critaju masovno u areni...

Wizard
27-03-2010, 01:27
Cak je buffan prot war u zadnjem pachu, vitality daje vise stamine i promjenjen je revenage, mislim da se isplati, prot war pwna sve, a sad ga nije tesko ni digniti ni girati

FaTaL_mRkvA
27-03-2010, 01:34
Da, revenge sad roka dva moba, prejebeno :D
Al su zato nerfali još prije Shield Slam i Concussion Blow i Warbringer i...još puno toga :(

Wizard
27-03-2010, 03:22
Ma dosta je dobro balansiran war tank ako znas sta radis, nije op kao pala, nije 1 button kao druid, ali je zabavniji za tankat neg ijedna druga klasa

Arbiter of Change
08-04-2010, 17:07
Huzzah!
Cataclysm Class Preview: Warrior (http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=24038612592&sid=1)

Heroic Leap (Level 85):SThis ability makes the character leap at their target and apply the Thunder Clap ability to all enemies in the area when they land. Heroic Leap will be usable in Battle Stance and shares a cooldown with Charge, but the Juggernaut and Warbringer talents will allow Heroic Leap to be used in any stance and possibly while in combat. The cooldown for this ability might be longer than the Charge ability, but it will also apply a stun effect so you can make sure the target will still be there when you land.

:eyebrows:

Aerial
09-04-2010, 00:52
Da, onako, znao sam da će im dati ili još jedan gap closer ili još healing debuffa :D

FaTaL_mRkvA
09-04-2010, 23:08
Ima li ovdje tankova?

Wizard
09-04-2010, 23:19
Uvijek

FaTaL_mRkvA
10-04-2010, 22:37
Jel ti zabavno tankat?

Wizard
10-04-2010, 22:57
Naravno, war tank je vjerovatno jedina zabavna tank klasa, tj. over 3 buttona, ako dobro igras mozes biti jako dobar u svim aspektima, dobro glyphanje, ja drzima u bagovima 3 razlicita glypha pa minjam po potrebi i normalno imam dual tanking spec :)

bananac
14-04-2010, 09:10
nemoj pravit tenka ako nema neki dobar guild
opremu je pretesko skupit

FaTaL_mRkvA
14-04-2010, 09:26
Al je zato lako nać guild :D

Wizard
14-04-2010, 11:57
A nije bas lako naci gild, vecinom gildovi imaju tenkove i netrebaju tenkove, sam su 3 potrebna, a gir je lako skupit farmas heroice i craftas sto se moze craftati

FaTaL_mRkvA
14-04-2010, 21:12
Evo ja sam inače siromašan i sad sam lvl 77 (za vikend ću vjerojatno 80) i imam 2k golda jel to dovoljno za normalan početak?
Imam 450 JC i 400 Mining also.

FaTaL_mRkvA
30-04-2010, 17:58
Na saurfangu, dok MT tanka saurfanga, a ranged dpsovi kiteaju addove, šta radi offtank? Stoji uz MTa ili radi nešto s nekim drugim addovima?

Worthaur
30-04-2010, 18:49
Kolko je dobar prot warr u bg na lvl 80? Trenutno sam 67, isti build koji koristim u PvE koristim i u PvP i vise manje ownam... Ogroman survivability (jos sam draenei, onaj racial me zahila za 50%), mnogo stunova, ogroman dmg, revenge zna critat za 4k(posto tankovi u ovom bracketu nemaju preko 10k ovo je odlicno)... Jedino me melee/hunter mora napast da bi radio dobar dmg al to nije neki problem

Wizard
30-04-2010, 19:40
Na saurfangu, dok MT tanka saurfanga, a ranged dpsovi kiteaju addove, šta radi offtank? Stoji uz MTa ili radi nešto s nekim drugim addovima?
oba tanka tankaju, baca mark of blood il nesto na tanka, kad to baci ot taunta, kad baci na ot-a mt taunta i tak dok neumre

FaTaL_mRkvA
30-04-2010, 22:41
Osobno ko rogue doslovno jedem prot warriore u areni.


Nego, znači, ko tank se na saurfangu uopće ne brinem za addove?

Wizard
01-05-2010, 00:36
ne, addovi nebi smili nikoga udariti, zati melee i tankovi nerade nikakvi aoe kad su addovi tu da ih nebi povukli, addovi su briga rangeda, tank sam treba tauntat u pravo vrijeme

FaTaL_mRkvA
01-05-2010, 13:49
A u vezi Rotfacea...
Čitao sam neke taktike na netu, i uglavnom piše nešto tipa da ga MT tanka a OT stoji vani i radi nešto što ja nisam baš najbolje shvatio. Nešto tipa da je vani (izvan te sobe ili čega već), pa kad neko dobije neki debuff trči do njega onda se pojavi add kojeg treba tankat.
Jel bi mi mogao to pojasniti malo?

Wizard
01-05-2010, 14:35
MT tanka bossa u sredini, vise manje se i netreba micat, samo na slime spray a ni to nije nuzno mislim, ot "tanka" ooze, zapravo kajta, nezelis da te ooze udre, sam drzis agro i trcis u krug oko bossa, dosta sirok krug, kad vidis shvatit ces, jednostavno je, ali tesko da ces ti to raditi ako si war, najprije paladin

Aerial
01-05-2010, 16:57
Indeed, paladin offtank je super stvar na Rotfaceu jer sam dispella ljude kad procjeni poziciju.

Zwer
03-06-2010, 17:26
Ja sam na main specu tank, na offu fury, iako tek imam 5.1k GS (nisam igral 7 mjeseci) skuplja se polako a na offspecu nekih 4.5k gs

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Angiris

LukA33
03-06-2010, 19:12
i ti mislis da sa gearscore-om nesta postizes?
mislis da si bolji dps ili tank?

Worthaur
03-06-2010, 19:14
Ne, znaci da moze pugat bolje instance

Wizard
03-06-2010, 19:58
Ja sam na main specu tank, na offu fury, iako tek imam 5.1k GS (nisam igral 7 mjeseci) skuplja se polako a na offspecu nekih 4.5k gs

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Angiris
ocajni trinketi, spec je los al nije vazno za heroice, ali odi farmat toc5 normal za trinket, nebi ti trebalo bit problem naci grupu

FaTaL_mRkvA
04-06-2010, 00:26
Jel ja valjam?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &cn=Wazduh (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Stormscale&cn=Wazduh)

Wizard
04-06-2010, 12:09
Valjas, samo ti je bolje stavit Tuskarr's Vitality na bootse umjesto 22 stamine, speed increase je korisna stvar na svakom fajtu di se moras micat, korisnija nego tih 7 stamine.

FaTaL_mRkvA
04-06-2010, 12:27
Vidio sam neke tankove koji koriste Safeguard.
Što će im to?
Jel to možda koriste neku taktiku gdje su 2 warrior tanka pa se međusobno intervenaju ili?

Wizard
04-06-2010, 12:37
Reduca dmg taken by 30%, koristi se na drugog tanka, na nekim hc icc fajtovima tank prima jako puno dmga, tako da tih 30% manje dmga za 6 sec je uzasno korisno jer na tom lvlu geara nebi treba imat problema s threatom, recimo nama tankovi na sindi hc 10man primaju previse dmga, zamisli tek na lk, il na 25manu uf :)

Zwer
06-06-2010, 09:18
Ja sam na main specu tank, na offu fury, iako tek imam 5.1k GS (nisam igral 7 mjeseci) skuplja se polako a na offspecu nekih 4.5k gs

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Angiris
ocajni trinketi, spec je los al nije vazno za heroice, ali odi farmat toc5 normal za trinket, nebi ti trebalo bit problem naci grupu
Imam trinkete koji mi daju dodge i ostalo item level 245, ove koristim samo zbog HPa koji mi daju, ne kuzim zast bi farmal heroice nemam apsolutno nist da tamo dobijem.... :S kao ni u toc25, sad idem samo icc10 dok ne zgiram se malo s opremom onda na icc25 s guildom :), mislis na blackheart? imam ga u banci bolji su mi ovi...

Wizard
06-06-2010, 13:40
Ni jedan od ta 2 trinketa nije bolji od black hearta, kako mislis da nemas nista u toc 25, pa juggernout vitality pada tamo, malo se pozabavi matematikom, jest da je 20% buff sad, ali iopet stamina trinket > ne stamnina trinket i to zestoko. Jedini solidan ne stamina trinket je od profesora trinket, iako ima i on gotovo 100% uptime stamnine (zato i jest solidan), al koristenje jednog ne stamina trinketa je iopet prihvatljivo radi 20% buffa zato stamnima + armor trinket ako se nemoze 2 stamina postena nabaviti.

A spec ti je los, imas imp bloodrage - netreba, imas pancture a nemas focuesd rage - koji je smisao toga, iako ni jedan ni drugi nisu bas potrebni zasto stavit 3 u pancture a ne u focused rage?, onda talenti u imp rend, a u imp hs nisi ni jedan stavia, a sto ne ides na dw spec, mislim da ovako rasporedjenji talenti malo smisla imaju.

Onda stavi glyph of bloodrage, sto tjerat hilere da hilaju vise neg je potrebno, izbaci charge il command, te umisto cleaving stavit shield wall ili taunt, al dobro to se ima uvijek uzase sva 3 pa se mjenja po potrebi.

Zwer
19-06-2010, 00:37
Ja sam na main specu tank, na offu fury, iako tek imam 5.1k GS (nisam igral 7 mjeseci) skuplja se polako a na offspecu nekih 4.5k gs

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Angiris
ocajni trinketi, spec je los al nije vazno za heroice, ali odi farmat toc5 normal za trinket, nebi ti trebalo bit problem naci grupu
Sto sad mislis?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... cn=Angiris (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Angiris)

Berax0r
19-06-2010, 08:22
Šta kažete na mojeg - http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Aerendyl (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&cn=Aerendyl)

FaTaL_mRkvA
19-06-2010, 11:56
Šta kažete na mojeg - http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Aerendyl (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&cn=Aerendyl)
Ovo je Warrior tema.

Wizard
19-06-2010, 11:57
@Zwer - puno bolje, spec je dobar, trinket dobar, taj onyxia trinket nije dobar, ali ako vec forsiras ilvl preko svega sto cu :) , to je jedan od losijih war trinketa koji su kao za tanka, imas defens koji ti netreba jer si debelo overcaped, te parry koji je pa los, a hps je nepotrebno spominjat.

@Aerendyl - ovo je warrior topic

Berax0r
19-06-2010, 13:55
Krivo vidio, sorry. :)

Zwer
19-06-2010, 15:10
@Zwer - puno bolje, spec je dobar, trinket dobar, taj onyxia trinket nije dobar, ali ako vec forsiras ilvl preko svega sto cu :) , to je jedan od losijih war trinketa koji su kao za tanka, imas defens koji ti netreba jer si debelo overcaped, te parry koji je pa los, a hps je nepotrebno spominjat.

@Aerendyl - ovo je warrior topic


Phh..well nemam drugi trinket a oni dodge zasto da ih nosim kad imam debuff u ICCu prevelik :F...tako da drzim taj za icc...dodge trinkete za ostalo :)

Wizard
19-06-2010, 15:22
sta ti to znaci, taj trinket ce ti isto dodga dati i u icc i izvan icca, on debuff ti oduzme 20% od ukupnog dodgea, a vise od 20% imas i unbuffan tak da je jos uvijek dodge bolji stat nego parry

Zwer
19-06-2010, 15:30
sta ti to znaci, taj trinket ce ti isto dodga dati i u icc i izvan icca, on debuff ti oduzme 20% od ukupnog dodgea, a vise od 20% imas i unbuffan tak da je jos uvijek dodge bolji stat nego parry
ok :)...hvala anyways za savjete :)