PDA

Pogledaj cijelu verziju : Shaman



Stranica : [1] 2 3

M4mut
20-07-2006, 23:08
Sve o šamanima pitajte i diskutirajte ovdje... :roll:

M4mut
21-07-2006, 18:50
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... &t=1141585 (http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=1141585)

drenei će moć bit šamani

gg

dex
21-07-2006, 23:00
:killyou:

Zmaj88
22-07-2006, 20:44
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=1141585

drenei će moć bit šamani

gg

a da to ukratko tu opišeš meni se neda čitat :roll:

Dreamer Deceiver
22-07-2006, 20:54
evo ovako dranei ce bit shamani a bloodelfici ce bit paladini... te da hordovska ili allianskova :ekipa: ne prigovara da jdeni imaju shamani a da oni nemaju

Thrall
20-08-2006, 12:29
Kakvi su to dranei znam za blood elfove , ali za ove druge.....

M4mut
20-08-2006, 12:49
Kakvi su to dranei znam za blood elfove , ali za ove druge.....

http://www.wow-europe.com/en/burningcru ... aenei.html (http://www.wow-europe.com/en/burningcrusade/townhall/draenei.html)

Wizard
20-08-2006, 14:55
Dranei mogu biti i shamani i paladini, tatalno usrano i glupo, jadno, sramotno, ovo je najgori potez Blizzarda sto je Horda dobila pallya, a ally Shamana, smece, grozno :twisted:

Dreamer Deceiver
20-08-2006, 14:57
Dranei mogu biti i shamani i paladini, tatalno usrano i glupo, jadno, sramotno, ovo je najgori potez Blizzarda sto je Horda dobila Shamana, a ally palya, smece, grozno :twisted:

:rotfl: :rotfl: oni su to naprabili da neki ne bi srali da horda ima shaman ili allience paladuine,pa da budu horda i allince "ravnopravni"

Wizard
20-08-2006, 15:02
Nisam mislio da je vako grozno, ali Blood Elfovi nece moci biti Warriori, to je zalosno, ta je glup potez, warrior je urnivezalna klasa i to se nije smijelo napraviti, kakvi paladin, daj im warriora, ja se vec zpredbiljezio za BC, sad se moje misljenje promjenilo, jedva cekam LOTR Online, onda cu zaboraviti sto je to blizzard ucinio od najboljeigre ikada, ovo bi im mogao biti najveci promasaj u povjesti, najveca sramota sigurno je, pokupit ce love, ali vise Blizzard nece biti sto je nekadabio, grozno je ono sto se dogadja s prije par dana najocekivanijom igrom, koja sada polako postaje najneocekivanija igra, da barem od nje oductanu i pocnu raditi pravu ekspanziju bez ovih sranje :?

M4mut
20-08-2006, 15:07
Dranei mogu biti i shamani i paladini, tatalno usrano i glupo, jadno, sramotno, ovo je najgori potez Blizzarda sto je Horda dobila Shamana, a ally palya, smece, grozno :twisted:

malo si se zajebo..ally ima paly od početka, horda ima šamana od početka :roll:

M4mut
20-08-2006, 15:09
Nisam mislio da je vako grozno, ali Blood Elfovi nece moci biti Warriori, to je zalosno, ta je glup potez, warrior je urnivezalna klasa i to se nije smijelo napraviti, kakvi paladin, daj im warriora, ja se vec zpredbiljezio za BC, sad se moje misljenje promjenilo, jedva cekam LOTR Online, onda cu zaboraviti sto je to blizzard ucinio od najboljeigre ikada, ovo bi im mogao biti najveci promasaj u povjesti, najveca sramota sigurno je, pokupit ce love, ali vise Blizzard nece biti sto je nekadabio, grozno je ono sto se dogadja s prije par dana najocekivanijom igrom, koja sada polako postaje najneocekivanija igra, da barem od nje oductanu i pocnu raditi pravu ekspanziju bez ovih sranje :?

kolko ti gluposti moš nasrat u 10 redaka...strašno

daj molim te reci po čemu znaš da će blizz sjebat?misliš da su glupi?misliš da su ta tvoja 3 komentara zaobišla njihove mozgove i da će sjebat?

Wizard
20-08-2006, 15:32
Da bas to mislim kako si samo pametan da si skuzio da to mislim, mislim da ce se sjebati i to sam lipo napisa, mislim zakljucat ti je legendaran, mislim uspio si zakljuciti sto sam napisao gore, nemoze to svatko, ti bi mogao malo pogledati sto igraci kazu o tim novostim pa onda govoriti je su li im ti komentari vazni, ma daj, misljenje igraca je najvaznije, a ono je sada na veoma niskoj razini i pada, mislim da ce BC biti smece i to je to, mozda ce biti drugacije ali meni ne izgleda tako, volio bi ja da hoce, ali ipak mi ostaje WoW, meni se nesvidjaju mnoge promjene u BC-u, i nisam jedini koji tako misli, igrace postiti legendarni uspjeh, to svatko zna, ali to nije vazno, bazno je koliko ce ta igra biti dostojna WoW-a

dabl eM
20-08-2006, 16:36
:thumbs2:

M4mut
20-08-2006, 18:23
Da bas to mislim kako si samo pametan da si skuzio da to mislim, mislim da ce se sjebati i to sam lipo napisa, mislim zakljucat ti je legendaran, mislim uspio si zakljuciti sto sam napisao gore, nemoze to svatko, ti bi mogao malo pogledati sto igraci kazu o tim novostim pa onda govoriti je su li im ti komentari vazni, ma daj, misljenje igraca je najvaznije, a ono je sada na veoma niskoj razini i pada, mislim da ce BC biti smece i to je to, mozda ce biti drugacije ali meni ne izgleda tako, volio bi ja da hoce, ali ipak mi ostaje WoW, meni se nesvidjaju mnoge promjene u BC-u, i nisam jedini koji tako misli, igrace postiti legendarni uspjeh, to svatko zna, ali to nije vazno, bazno je koliko ce ta igra biti dostojna WoW-a

U jebeno svakom topicu u ovoj sekciji sereš po wowu..ok..odjebi od wowa i blizzarda..šta samo od tebe žive pa da tebi ugađaju? daj fof

Wizard
20-08-2006, 19:26
Da bas to mislim kako si samo pametan da si skuzio da to mislim, mislim da ce se sjebati i to sam lipo napisa, mislim zakljucat ti je legendaran, mislim uspio si zakljuciti sto sam napisao gore, nemoze to svatko, ti bi mogao malo pogledati sto igraci kazu o tim novostim pa onda govoriti je su li im ti komentari vazni, ma daj, misljenje igraca je najvaznije, a ono je sada na veoma niskoj razini i pada, mislim da ce BC biti smece i to je to, mozda ce biti drugacije ali meni ne izgleda tako, volio bi ja da hoce, ali ipak mi ostaje WoW, meni se nesvidjaju mnoge promjene u BC-u, i nisam jedini koji tako misli, igrace postiti legendarni uspjeh, to svatko zna, ali to nije vazno, bazno je koliko ce ta igra biti dostojna WoW-a

U jebeno svakom topicu u ovoj sekciji sereš po wowu..ok..odjebi od wowa i blizzarda..šta samo od tebe žive pa da tebi ugađaju? daj fofSkad si ti mene cuo da serem po WoW-u, ajde reci, WoW je najbolja igra ikada, a Blizzard ju je napravio i za to zasluzuju golemo postovanje koje im dajem, ja ne serem po nikome, samo se bojim sto ce se dogoditi s WoW-om kada BC izadje zato sto mi se BC svakim trenutkom sve manje i manje svidja, ja se bojim da ce Blizzard zafrknuti stvar i to ne bez razloga, vec je razloga i previse, nadam se da ce BC biti dostojan WoW-a ali se ipak bojim da nece, njegove sanse da me ne razocara su male, ali ko zna sto ce jos biti, sto ce se promjeniti, ali meni se ovo ne scidja i volio bi da toga niti nema, volio bi da se drze formule kao i dosada, da ne pokare najbolju igru ikada :o

M4mut
20-08-2006, 19:40
ok..ja znam da se bojiš..bojim se i ja..boji se i 6 milja wow playera..ali šta bude bude...ti ionako nemoš utjecat nikako u to..nemogu ni ja...čekaj...i vidjećemo

Wizard
20-08-2006, 22:04
ok..ja znam da se bojiš..bojim se i ja..boji se i 6 milja wow playera..ali šta bude bude...ti ionako nemoš utjecat nikako u to..nemogu ni ja...čekaj...i vidjećemoSnadat cemo se skupa zajedno, svi mi i mozda nas Blizzard ne izevjeri

P.S. Drago mi je sto smo ovo rijesili :D

dabl eM
20-08-2006, 22:17
ja se isto nadam...
isto tak se i bojim...

zamislite da sad blizzard pokvari tu idilu mmorpg-a,istu idilu koju je stvori,savrsenu...

neki ljudi misle da ce se to desit...opet mozda u praksi te nove stvari budu 10 puta bolje...

nikad se nezna....

ipak oni su napravili wow,starcaraft i diablo,tj. napravili su si odlicnu reputaciju u gaming svijetu i vjerujemo im...sam da to ne upropaste,a vjeroajtno nece...

Dreamer Deceiver
20-08-2006, 22:17
blizzard nece zasrat i to svi znaju

Dark Saruman
20-08-2006, 22:18
nadajmo se :friends:

flander
20-08-2006, 22:19
U nadi je spas :roll:

Wizard
20-08-2006, 22:26
blizzard nece zasrat i to svi znajuSHmmmm, i onisu ljudi, a ljudi moraju grijesiti, vidit cemo sto ce namponuditi, ja se nadam jos bolju igru nego prije, Nada umire zadnja :pray:

21-08-2006, 02:53
najvljuju velike promjene u cijelom gameplayu ...HAIL Blizzard...nebude više grindanja reputacije i takvih grind sranja,uvođenje 3 načina PvP-a ,,,možda čak i ja koji ne volim PvP postanem fan :D,sve novo..brand neu :D..nadam se da neče usrat ..ali i nemogu..makar jesu se malo usrali s ovim donošenjem prašinu u silithusu kao "veliki" PvP rewamp ali već im je oprošteno makar nije patch ni izašao...PS: moj server se nalazi prvi na listi za HW upgrade---nadam se da nebude više izlažena iz BWL zbog prokletog laga)

Dreamer Deceiver
21-08-2006, 06:04
ako zajebu budimo sigurni da ce napravit Ctarraft2 da nas opet privucu k sebi :D

Imam Feebasa/Milotca
21-08-2006, 07:47
Čovjeće govorite ko da je WoW jedina igra na svijetu. Ako zeznu zeznu koga briga, ima barem 5-6 mmorpg-a koje su bolji i manje poznati ili mmoprpg-i koji tek trebaju izići.

Dreamer Deceiver
21-08-2006, 08:38
i nitijedan ne nudi nešto novo(čast izuzetcima)

Imam Feebasa/Milotca
21-08-2006, 09:24
i nitijedan ne nudi nešto novo(čast izuzetcima)

Ne nude ništa novo!! Sry što te moram razočarat ali i WoW je kopija. Blizzard je iz ostalih sve dobro pokupio (dodao nečeg svojeg), lijepo upakirao, adekvatno reklamirao i dobro naplatio. To što je najpoznatiji ne znači da je najbolji. Nisam rekao da je loš, daleko od toga ali da je donio neš revolucionarno - nije.

Da nebude off-topic, Shaman je zakon i mlati okolo. :D

21-08-2006, 16:48
OMFG kopija čega? prije nega su izašli Eq , Lineage i ništ više..oboje nemaju veze s WoW-om...ovo dvoje su istočnjačkog štiha....tak možeš reć da su SVI FPS-ovi kopije---jednostavno jedno te isto---ali Far Cry nije isto ko i neki Will Rock..ako razumiješ šta hoću reć

Shadow
21-08-2006, 18:01
WoW je odmah na početku bio popularan zbog 3 Warcraft serijala i ostalih blizzardovih dostignuća, teško da je kopija ičega i blizz ne bi trebo usrat jer će im neko to reć, prije (ako) nešto ne bude valjalo

Gaas
21-08-2006, 21:53
U nadi je spas :roll:

Tko zivi u nadi umire od gladi ;)

Shaman je zanimljiva klasa i da dobro nekog izejbat atko ti taj neki en dira toteme :)

Zenislav
24-08-2006, 16:39
Koji ste vi tipovi. Ja iso pogledat sto ste pametno napisali o shamanu,
kako vam je igrat s njim, linkove na filmice itd jer mi brat misli igrat
s njim a ono od tolko postova nis!
Oke, sto da mi brat bilda ako igra PvE shamana i je veci vama
gust igrat s orc ili krava shamanom? Mislim krava ima kopita i masivan je a orc je vise ala human i tako to.

Zenislav
24-08-2006, 16:45
E i jos ovo. Da bira leatherworking/skinning ili enchantment/nesto?
Ufuran je da bi on s enchantmentom sebi pojacavao stvari i tako to pa
koja druga profesija ide s njom. Nikad je nisam birao pa ne znam.

24-08-2006, 17:16
Enchantment je tak-tak, fora izgleda, ali je zapravo blacksmith i engiineering i leatherworking mnogo učinkovitiji. Ali dobro je što s njim možeš uzet bilo koju drugu profesiju, jer ne ovisi o ničem osim skupljanju zelenih, plavih i ljubičastih itema, i disenchantanju istih. A shaman je zakon, makar moje srce pripada Alajansu. Imo sam šamana na Moongladeu, RPG serveru, bio je tauren i mnogo sam se s njim zabavio :-D ali nije niš posebno as far as ajm konsrnd.

Thrall
24-08-2006, 17:52
Krava ......lol.........mislim da se zove tauren.....lol.....lollollol......i meni su najbolji od svih na igri Orc/Shaman.

Zenislav
24-08-2006, 18:07
Znam da su tauren al ono meni su vol/krava (male/female) jer i izgleda
ko da su se samo digli na dvije noge i obukli i to je to.
Je fora uzet herbalisam/alchemy? Znam da ono ima healing/mana i buff
potiona za napravit al pretpostavljam da ima i onih fora koji privremeno
mijenjaju rasu i tako to.

Vedran12
25-08-2006, 11:27
Kako mogu igrati PIRATSKI wow i jeli uopce moguce igrati wow PIRATSKI.

Kibo
25-08-2006, 11:29
Kako mogu igrati kretenski wow i jeli uopce moguce igrati wow kretenski.

Ajde se ti kretenu pokupi odavde

Vedran12
25-08-2006, 11:48
Samo malo ja napisem ne original nego onaj drugi i on meni napise kretenski wow htio sam pitati kako mogu igrati wow koji nije original.

Kibo
25-08-2006, 12:07
Samo malo ja napisem ne original nego onaj drugi i on meni napise kretenski wow htio sam pitati kako mogu igrati wow koji nije original.

ma nisam ni ja tebi htio reci kretenu nego p.i.r.a.t.e .....

Vedran12
25-08-2006, 12:27
Kako se moze igrati P.I.R.A.T.S.K.I wow.

Zenislav
25-08-2006, 17:08
Kako se moze igrati P.I.R.A.T.S.K.I wow.

Negdje sam procitao da ti je potreban program pa mozes napraviti
server za sebe i frendove il tako nesto. Nek ti neko PM posalje il
pogledaj malo po forumu. Mislim da je neko to vec pitao.

Gr1m R34p3r
16-12-2006, 11:11
yo,počeo sam halat wow prije mjesec dana tak da sam još uvjek friški u tome,pa bi imo par pitanjca u vezi shamana (troll) :

1.kak je bolje nabrijat talente,samo elemental ili paralelno elmental i restoration
2.s kojim oružjem je bolje igrat,štap ili oružje i štit i kad mogu imat 2 oružja
3.koji skill uzet, lw ili bs jer obadvoje je dobro za pare dobivat,s tim da mail mogu tek kasnije korisitit

pomagajte pliz,jer sad moram opet ispočetka počet :shock: ,jer buraz dobiva svoj komp,a ja sam se zđiberio da igram s njegovim accountom,pa da se ne zajebem sad kad ću opet počet ispočetka

:rambo:

Shadowhell
16-12-2006, 12:59
Kako se moze igrati P.I.R.A.T.S.K.I wow.

Negdje sam procitao da ti je potreban program pa mozes napraviti
server za sebe i frendove il tako nesto. Nek ti neko PM posalje il
pogledaj malo po forumu. Mislim da je neko to vec pitao.

za razgovor o ovome ide ban tako da pazte o čemu tu pričate..

Spectre
16-12-2006, 13:59
Zašto? Privatni, tzv. "p i r a t s k i" serveri uopće nisu ilegalni, Blizzard ih čak i podržava! Privatni serveri uglavnom nemaju GMove koji ih drže up 24/7, te 80%+ ljudi nakon nekog vremena kupe originalni WoW i tamo igraju, jer im se ne da zajebavat na lošem privatnom serveru.

Waylon
16-12-2006, 15:45
yo,počeo sam halat wow prije mjesec dana tak da sam još uvjek friški u tome,pa bi imo par pitanjca u vezi shamana (troll) :

1.kak je bolje nabrijat talente,samo elemental ili paralelno elmental i restoration
2.s kojim oružjem je bolje igrat,štap ili oružje i štit i kad mogu imat 2 oružja
3.koji skill uzet, lw ili bs jer obadvoje je dobro za pare dobivat,s tim da mail mogu tek kasnije korisitit

pomagajte pliz,jer sad moram opet ispočetka počet :shock: ,jer buraz dobiva svoj komp,a ja sam se zđiberio da igram s njegovim accountom,pa da se ne zajebem sad kad ću opet počet ispočetka

:rambo:

evo sused kaj ja mislim o tome:

1. ovisi dal oces pvp ili pve lika, ja bi ti preporučio da razvijaš 2 smjera odjednom, znaci elemental i restoration, ak si za pve

2. štap. neznam koji su ti glavni atributi kod shamana, al ak treba bonus na intelect, spirit i staminu onda štapove. neznam.

3. pošto već imaš skinning, onda uzmi lw, jer bi za bs bilo preporučljivo imat mining u paru jer koristis materijale koje dobijes miningom. logicno mi je nekak skinning/leatherworking, mining/blacksmith. ili probaj skombinirat, your choice 8)

Arbiter of Change
16-12-2006, 15:47
Istina, najbolje prvo rollati PvE korisni talent build, lako se prebaciš poslije na PvP. :wink:

Wizard
16-12-2006, 19:23
Samo da napomenem da Shamani ne koriste stapove :D , maca/sword + shield ti je najcesca kombinacija, iako ima idobrih 2h maca za shammya, staff ne, to je za castere i resto druida

Arbiter of Change
16-12-2006, 19:36
Samo da napomenem da Shamani ne koriste stapove :D , maca/sword + shield ti je najcesca kombinacija, iako ima idobrih 2h maca za shammya, staff ne, to je za castere i resto druida

A sad je s pravim talentom moguć i double wield (SP?) so... :D

Gr1m R34p3r
16-12-2006, 22:12
fala,al još mi niko nije odgovorio jel bolje koristit lw/skining ili bs/minig,pa pliz sam mi to još recite :friends:

Arbiter of Change
16-12-2006, 22:17
Ja bi uzeo lw/skining budući da se poslije možeš specijalizirati tako da možeš napraviti i neku mail opremu, korisno za shamane. :wink:

Gr1m R34p3r
17-12-2006, 10:51
Ja bi uzeo lw/skining budući da se poslije možeš specijalizirati tako da možeš napraviti i neku mail opremu, korisno za shamane.

moš mi objasnit to sa specijaliziranjem, ne kužim kak moš napravit mail ak imaš lw/skining , daj mi pliz to pojasni malo i jel dobro nabrijavat talente sa shammanom za pvp (element/resto)

fala :twisted:

Wizard
17-12-2006, 11:52
Ja bi uzea da sam Shaman herbalizam i alkemiju ili skining i majning, ipak je tu lova, iako skining i lw je isto dobar izbor, ma sve je na tebi

Lw moze praviti mail, neznam bas posto nisam lw nikad diza, ali kasnije se specijaliziras, iopet neznam ali bias sta ces dalje uciti, kojerecepte itd. neznam bas puno o tome posto nisam isa nikad na take profesije

Arbiter of Change
17-12-2006, 12:09
Ja bi uzeo lw/skining budući da se poslije možeš specijalizirati tako da možeš napraviti i neku mail opremu, korisno za shamane.

moš mi objasnit to sa specijaliziranjem, ne kužim kak moš napravit mail ak imaš lw/skining , daj mi pliz to pojasni malo i jel dobro nabrijavat talente sa shammanom za pvp (element/resto)

fala :twisted:

Ma ima gomila za pisati pa malo prosurfaj i pogledaj tu: http://www.wowwiki.com/Leatherworking, http://www.thottbot.com/?q=3502, http://www.thottbot.com/?q=2609S(jedan je za Alliance, a drugi za Horde. :wink:

Gr1m R34p3r
17-12-2006, 19:50
fala puno :rambo:

K4ciga
07-03-2007, 09:41
kada shamani dobivaju dual wield?? :killyou:

Keloson
07-03-2007, 11:15
pogledaj u talent pointse pod 2 gupu... negdje na pola.. :yuck:

Voldemort
07-03-2007, 13:07
Jeli istina da onaj........kako se zove uglavnom dual wield attack kosta samo 15 mane i cd je 12 sec ili ima rankove?

makhega46
20-03-2007, 03:02
Iskreno sve ovo sto sam sada procitao o shamanima su gluposti,prvo shaman nije neka 1 shot klasa ko prije...ne proca mu se windfury od 3k dmga vise...

Onaj ko igra shamana sada i trenutno zeli imati pvp arena spec to je definitivno 20/0/41 znaci 41 u resto 20 u elemental....

Shaman vise nemoze konkurirati drugim klasama jer je njegov dmg nerfan uzasno u zadnje vrijeme,ali ipak sa shamanom se jos uvjek moze ubiti podosta allianca/horde,samo ako znate barem malo kako igrati tu klasu.

Za mene recimo shaman sa 20/0/41 talentima owna,jer igram 5v5 arenu i uvjek ja zadnji ostanem ziv ili hilam ekipu dok mene jadnoga stalno lupaju nekakvi warriori i rougovi,istina protiv nekih klasa kao npr pom mage shaman nemaju sansi jer ti taj mage u 1 sec moze napraviti preko 8 k dmga koje ti nemozes samo tako lagano izhilati.

stoga ljudi preporucujem resto / elemental shamana necete raditi ogroman dmg ali bogami nece ni ostali vama,tako da ste u prednosti.

ljudi koji zele igrati dps klasu sada u TBC'u trebaju uzeti maga.huntera,locka ili tako nesto nemojte ocekivati da ce shaman biti neki opasni dps...


e a sad ce se javit neki elemental nabrijani shamani koji ce rec da to nije tocno,e pa dragi moji je to je tocno jer je shaman hybrid klasa pa se tako elemental shaman nemoze nikada mjerit s magom ni po jednom spellu ili dmgu,resto shaman pa da vidite ko ce vas napast,prvo taj koji bi vas htio napast ce prije 3 puta dobro promisliti jel mu se da potrositi 10 minuta na fight koji ce on spusiti. :D



Resto shamans FTW,a ako netko nevjeruje samo dodite igram na spinebreakeru lvl 70 orc shamy named Murki....

Dodite i uvjerite se:D

Voldemort
21-03-2007, 14:32
Iskreno sve ovo sto sam sada procitao o shamanima su gluposti,prvo shaman nije neka 1 shot klasa ko prije...ne proca mu se windfury od 3k dmga vise...

Onaj ko igra shamana sada i trenutno zeli imati pvp arena spec to je definitivno 20/0/41 znaci 41 u resto 20 u elemental....

Shaman vise nemoze konkurirati drugim klasama jer je njegov dmg nerfan uzasno u zadnje vrijeme,ali ipak sa shamanom se jos uvjek moze ubiti podosta allianca/horde,samo ako znate barem malo kako igrati tu klasu.

Za mene recimo shaman sa 20/0/41 talentima owna,jer igram 5v5 arenu i uvjek ja zadnji ostanem ziv ili hilam ekipu dok mene jadnoga stalno lupaju nekakvi warriori i rougovi,istina protiv nekih klasa kao npr pom mage shaman nemaju sansi jer ti taj mage u 1 sec moze napraviti preko 8 k dmga koje ti nemozes samo tako lagano izhilati.

stoga ljudi preporucujem resto / elemental shamana necete raditi ogroman dmg ali bogami nece ni ostali vama,tako da ste u prednosti.

ljudi koji zele igrati dps klasu sada u TBC'u trebaju uzeti maga.huntera,locka ili tako nesto nemojte ocekivati da ce shaman biti neki opasni dps...


e a sad ce se javit neki elemental nabrijani shamani koji ce rec da to nije tocno,e pa dragi moji je to je tocno jer je shaman hybrid klasa pa se tako elemental shaman nemoze nikada mjerit s magom ni po jednom spellu ili dmgu,resto shaman pa da vidite ko ce vas napast,prvo taj koji bi vas htio napast ce prije 3 puta dobro promisliti jel mu se da potrositi 10 minuta na fight koji ce on spusiti. :D



Resto shamans FTW,a ako netko nevjeruje samo dodite igram na spinebreakeru lvl 70 orc shamy named Murki....

Dodite i uvjerite se:D
Priznajem resto shammy su predobri imaju bolesno brz i velik heal ali isto vecina klasa lomi shammye jer su ih nerfali sve klase s nekim stunlockom ili Cs,kick itd. mogu vrlo lako zgazit shammya.

makhega46
22-03-2007, 18:01
da mogu nista ja ne kazem,ali resto prezivi puno vise sranja nego sta si ekipa brije s elemental buildom... pve ok elemental pvp resto....

Keloson
22-03-2007, 21:27
trenutno sam shaman lvl 37, u BG-ovima dobivam likove na lvl 39, i to vrlo lako.. iako nisam još pravi igrač i ovo mi je tek prvi lik... ali shammy rula zasad! :wink:

flander
24-03-2007, 22:56
šamani nemogu imat dual vajld?

Shadowhell
24-03-2007, 23:59
Inače dual wield .. i mogu preko talenata

Kostolomac
25-03-2007, 19:15
jel valjaju što ovi buildovi:

1. http://www.wowhead.com/?talent=GZxVfzVgkZE0x00xo

2. http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000 (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html?5503011002300000000050052021051013053 115100000000000000000000)

3. http://www.wowhead.com/?talent=GZxVfdV0sVuqoxbI

nekako mi se drugi najviše sviđa jer je dobar za solo, a i ja preferiram melee :twisted:

LukA33
29-03-2007, 13:49
Mene zanima dali je Shaman ili Druid bolji za PvE i PvP

Svinjoguz
29-03-2007, 18:18
Mene zanima dali je Shaman ili Druid bolji za PvE i PvP

ovo pitanje je apsolutno glupo i nema te klase koja je bolja od druge i u PvE i u PvP i oboje :rotfl:

Kostolomac
30-03-2007, 20:32
jel valjaju što ovi buildovi:

1. http://www.wowhead.com/?talent=GZxVfzVgkZE0x00xo

2. http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000 (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html?5503011002300000000050052021051013053 115100000000000000000000)

3. http://www.wowhead.com/?talent=GZxVfdV0sVuqoxbI

nekako mi se drugi najviše sviđa jer je dobar za solo, a i ja preferiram melee :twisted:

ajde odgovorite, plz

Svinjoguz
31-03-2007, 09:09
jel valjaju što ovi buildovi:

1. http://www.wowhead.com/?talent=GZxVfzVgkZE0x00xo

2. http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000 (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html?5503011002300000000050052021051013053 115100000000000000000000)

3. http://www.wowhead.com/?talent=GZxVfdV0sVuqoxbI

nekako mi se drugi najviše sviđa jer je dobar za solo, a i ja preferiram melee :twisted:
nekako mi se prvi najviše sviđa,kao prvo u ovom 1. buildu imaš 21 bod u restu pa te nečeju jest za doručak,i ne shvaćam zasto stavljaš bodove u improved ghost wolf(imat češ mounta),radije stavi u toughness

Kostolomac
01-04-2007, 20:48
ej cronicus, aj mi pliz onda taj prvi build dovrši do kraja jer mi je ostalo 10 bodova još. ali prije vidi jel ovo valja:

http://www.wowhead.com/?talent=GZxVfzVgkZE0x00xo

Svinjoguz
01-04-2007, 22:40
ej cronicus, aj mi pliz onda taj prvi build dovrši do kraja jer mi je ostalo 10 bodova još. ali prije vidi jel ovo valja:

http://www.wowhead.com/?talent=GZxVfzVgkZE0x00xo
makni 1 point iz resta i stavi u enchanc da imaš dual-wield build je čist solidan,nit preofenzivan nit predefanzivan

bit če dobar build to-ali ja preferiram resto/elem zbog nedavnog nerfanja šamana


http://www.wowhead.com/?talent=hE0uZZEbet0esxcz-aliSovo je meni imba build,neuništiv si u pvp-u,čuvaš se roguova,nabaviš +dmg opremu i dereš pvp :twisted:

Kostolomac
02-04-2007, 12:58
ma gore sam krivi link stavio. vidi ovaj, to sam te htio pitat:
http://www.wowhead.com/?talent=GrZxVfzVgk0dZE0tb0xo

tvoj build je strašan za pvp, ali mislim da će mi ovaj moj pasat za lvlanje više. pa ću se lako respeccat kasnije na tvoj build.

Svinjoguz
02-04-2007, 14:10
ma gore sam krivi link stavio. vidi ovaj, to sam te htio pitat:
http://www.wowhead.com/?talent=GrZxVfzVgk0dZE0tb0xo

tvoj build je strašan za pvp, ali mislim da će mi ovaj moj pasat za lvlanje više. pa ću se lako respeccat kasnije na tvoj build.
dobar build za levelanje,jedino makni 1 bod iz improved ghost wolf i stavi ga dual wield specialization jer se miss rate poveća sa dual wieldom

inače imba za lvling :boohoo:

Kostolomac
02-04-2007, 15:31
e hvala ti care :D

Spectre
02-04-2007, 17:22
Meni se ne sviđa, previše toga u resto, ne treba ti to za levelanje... odi ili na Enhancement ili na Elemental, resto se uzima tek na zadnjim levelima. I izbjegavaj nepotpune talente, npr 2/5 ili 1/3, tako izgubiš puno talenata s kojima bi mogo doć do nekog high-tier talenta.

Svinjoguz
02-04-2007, 20:48
Meni se ne sviđa, previše toga u resto, ne treba ti to za levelanje... odi ili na Enhancement ili na Elemental, resto se uzima tek na zadnjim levelima. I izbjegavaj nepotpune talente, npr 2/5 ili 1/3, tako izgubiš puno talenata s kojima bi mogo doć do nekog high-tier talenta.
pa te resto talente sam uzo kasnije za pvp i mislim da su imba :pray:
a ovi enchanc talenti koje je kostolomach naveo su jako dobri za lvling

Keloson
02-08-2007, 20:21
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5010000000 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/shaman/talents.html?0000000000000000000050050000515013053 115050230050005010000000)


best build :wink:

Kostolomac
02-08-2007, 22:40
o ljudi moji, ja zaboravio na svog shamana. stoji mi na 47lvlu već par mjeseci :rotfl:
Keloson, mogao bih isprobat tvoj build :)

Keloson
03-08-2007, 12:45
juče nakon mjesec dana odem na av (69 lvl) i duelam mage 70 i shamana elem 70, ubijem ih ko beba, imam na sebi sve green i 2 lvl 60 epica, i neke rare, prstenje i weponse

meni ovaj build owna za pvp, dmg good, heal good, nature swift owna, healing interupt owna

Deno
03-08-2007, 18:50
Sjecam se WoW-a :P to staro smece
Nabildo sam svog shammy-a do 70, nabavio mu epic set, iso jednom u BattleGround, ugasio WoW, izbriso ga s kompa...dream come true...SAD MI JE TOLKO DOSADAN da radije igram Solitaire....uglavnom vracam se old good Single Player-u :)

Btw Shammy je bio Instant Chain build... 40/0/21
Iako sam imo resto i enhac. gear u banci....ACCOUNT SOLD!

Outmind
22-08-2007, 15:03
Moze mi li neki iskusni shammy postat sliku svog ui-a? Fala.

Arbiter of Change
22-08-2007, 15:19
Nemam slike, ali dobar Addon za shamye ti je Totemus.

King
10-09-2007, 21:55
Igra ko Enhancement shaman? Jer ja igram, i da se malo pohvalim, najjaci sam enhancement shaman na svom realmu ^^

Shaman FTW!!

Spectre
11-09-2007, 01:41
Daj onda Armory link majstore.

King
11-09-2007, 08:08
Ako baš žešiš, evo ^^

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&n=Roosaymer

Spectre
11-09-2007, 14:54
Nije loše. Samo ti je enchant na MH smiješan, a neću ni komentirat 1.8 att speed weap u off handu... :nonono:

Outmind
11-09-2007, 16:02
Meni nije jasno zakaj svi ulažu u dual wield. Jeli to uopće potrebno? Ja kad se duelam sa tank likovima kao što su warriori, druidi i paladini imam 1h + shield da bolje preživim, a kad se fajtam sa mage userima imam 2h axe ili mace, pa kad mi opali windfury od 2k dmg-a lako padaju. Dakle zakaj žrtvovat zaštitu za dmg kad možeš imat i ovce i novce. Btw imam enhance / resto build negdje na pola pola, ulagat ću u resto dok ne dobijem mana tide totem, a onda sve ostalo ide na enh...

Keloson
11-09-2007, 17:40
Meni nije jasno zakaj svi ulažu u dual wield. Jeli to uopće potrebno? Ja kad se duelam sa tank likovima kao što su warriori, druidi i paladini imam 1h + shield da bolje preživim, a kad se fajtam sa mage userima imam 2h axe ili mace, pa kad mi opali windfury od 2k dmg-a lako padaju. Dakle zakaj žrtvovat zaštitu za dmg kad možeš imat i ovce i novce. Btw imam enhance / resto build negdje na pola pola, ulagat ću u resto dok ne dobijem mana tide totem, a onda sve ostalo ide na enh...

neš daleko stić u enhan ak ideš do mana tide

Outmind
11-09-2007, 17:50
Pa ni ne trebam daleko stič. Ionako ne mislim dual wield uzimati. Najvažniji su mi ionako enhanced weapon specilization više mane, armora i dmg-a

King
11-09-2007, 21:32
Enchant na MH mi je za zajebanciju, bez brige ti budi, da želim Moongos ili Crusader odmah bi si stavio... Imam para kolko hoću, a 1.80 weapon u OH mi je zato jer nemam bolji weapon još, ali bez brige uskoro stiže, btw imam još 6-7 weapona u BAG-u ^^

Spectre
11-09-2007, 22:11
@Outmind: Dual Wield = PvE

Berax0r
31-12-2007, 23:40
Ja nerazumijem ove buildova ni po ku***. :? :?

Aždaja
01-01-2008, 00:26
@Outmind: Dual Wield = PvE

znam da je kao enhan shamanau bolje dual wield za PVE ali vjerujte, 2h isto napravim jebeni dmg, čak više od full epix elemental shamana... kritovi su prejebeni

O-Okac
02-01-2008, 11:15
I onda pullaš aggro i crkneš \o/

Aždaja
02-01-2008, 14:04
NIJE shaman neki jebeni clothaš da crkne, kad povučem agro upalim shamanistic rage i lagano ide

O-Okac
03-01-2008, 07:42
NIJE shaman neki jebeni clothaš da crkne, kad povučem agro upalim shamanistic rage i lagano ide

ja mislio da ti govriš o end-game raidovima ... heroice mogu i ja tenkat

Cyder
14-01-2008, 11:17
Evo i mene..jos sam mali al rasturam

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... os&n=Cyder (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Cyder)

O-Okac
14-01-2008, 18:03
Evo i mene..jos sam mali al rasturam

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... os&n=Cyder (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Cyder)

nerado pametujem al oružja su ti prebraza preporucujem da proćitaš ovo

http://elitistjerks.com/f31/t13297-enha ... aft_vol_i/ (http://elitistjerks.com/f31/t13297-enhance_shaman_collected_works_theorycraft_vol_i/)

Beaster
14-01-2008, 18:45
lol heroice "tenkat" može samo tenk, uostalom , heroic trash udara dojaja

Maze
15-01-2008, 21:45
lol heroice "tenkat" može samo tenk, uostalom , heroic trash udara dojaja

Ne znam jel ovo offtopic.. al kak to da si se prebacio na resto? Mislim, vidio sam filmic itd. stvarno ubijaš.. resto? :|

K4ciga
15-01-2008, 22:19
Vjerojatno se zbog potrebâ guilda prebacuje na restoration / enchantment,valjda se zaželio PvP-a malo čovjek :).
Uostalom,vidi se da ima 2h oružje...resto?

Petlare
16-01-2008, 11:24
covjek se 2 put u danu prebacuje s jednog na drugo po danu pvp kad dođe noc i raidovi onda pve - resto :)

Beaster
16-01-2008, 13:43
lol heroice "tenkat" može samo tenk, uostalom , heroic trash udara dojaja

Ne znam jel ovo offtopic.. al kak to da si se prebacio na resto? Mislim, vidio sam filmic itd. stvarno ubijaš.. resto? :|

Baš kao što su reki K4ciga i Petlare, kad znam da neće biti rajd prebacim se u enhan i pvp-am, kad je raid natrag u resto

fee-ovi me ubijaju, al, šta ćeš, val će doć blizztardu da smanji il ukine

Deno
30-01-2008, 23:25
@Outmind: Dual Wield = PvE

znam da je kao enhan shamanau bolje dual wield za PVE ali vjerujte, 2h isto napravim jebeni dmg, čak više od full epix elemental shamana... kritovi su prejebeni

ROFL vrlo si smiješan moj full epix shaman radi 3k s boltom svakih 2 sec i jos bude overloada + trinketa i tako non stop. Imam i full epic enhancement gear ( 2h i dual wield). Mogu samo rec da elemental owna.

Beaster
30-01-2008, 23:45
@Outmind: Dual Wield = PvE

znam da je kao enhan shamanau bolje dual wield za PVE ali vjerujte, 2h isto napravim jebeni dmg, čak više od full epix elemental shamana... kritovi su prejebeni

ROFL vrlo si smiješan moj full epix shaman radi 3k s boltom svakih 2 sec i jos bude overloada + trinketa i tako non stop. Imam i full epic enhancement gear ( 2h i dual wield). Mogu samo rec da elemental owna.

3k sa boltom, lol, di ti živiš?? jedino da ti kritne svaki put dojaja, a to naravno nije moguće :rotfl:

kao što svaka budala zna da enhan shaman owna elem shamana u pve dmg-u

Maze
31-01-2008, 10:20
Buduci da cu rerollat shamana, što mislite, elemental ili enh za lvlanje? Ne znam, u mojim očima shaman je uvijek neki spellcaster.. Al ono, wf procovi me jako privlače ^^

Beaster
31-01-2008, 10:59
Buduci da cu rerollat shamana, što mislite, elemental ili enh za lvlanje? Ne znam, u mojim očima shaman je uvijek neki spellcaster.. Al ono, wf procovi me jako privlače ^^

detinitivno enhan

Deno
31-01-2008, 11:10
@Outmind: Dual Wield = PvE

znam da je kao enhan shamanau bolje dual wield za PVE ali vjerujte, 2h isto napravim jebeni dmg, čak više od full epix elemental shamana... kritovi su prejebeni

ROFL vrlo si smiješan moj full epix shaman radi 3k s boltom svakih 2 sec i jos bude overloada + trinketa i tako non stop. Imam i full epic enhancement gear ( 2h i dual wield). Mogu samo rec da elemental owna.

3k sa boltom, lol, di ti živiš?? jedino da ti kritne svaki put dojaja, a to naravno nije moguće :rotfl:

kao što svaka budala zna da enhan shaman owna elem shamana u pve dmg-u

Onda su te budale stvarno budale =)
3.2 crita na obicnim mobovima min, a bosseve 2.7-3.1
Znam svog shammya vrlo dobro i uvijek sam u svim instancima bio prvi na dmg listi. Enh shammy je smijesan za PvE, a pogotovo 2H.

Deno
31-01-2008, 11:11
Buduci da cu rerollat shamana, što mislite, elemental ili enh za lvlanje? Ne znam, u mojim očima shaman je uvijek neki spellcaster.. Al ono, wf procovi me jako privlače ^^

Za lvlanje enh definitivno ja sam od 1-70 bio enh. shammy.
Na 70 pocni prikupljat ele gear pomalo i bit ces budala =)

Smeagoul
31-01-2008, 11:13
Hunters need windfury on their range weaponz!

I da ne bude OT: definitivno Enh. za levelanje, osobno mi je bilo najlakse.. barem do 53. levela kada mi je shaman dojadio ...

Smeagoul
31-01-2008, 11:14
edit : brisi (double post).. sta je vise sa ovim lagom ? :S

Beaster
31-01-2008, 11:25
@Outmind: Dual Wield = PvE

znam da je kao enhan shamanau bolje dual wield za PVE ali vjerujte, 2h isto napravim jebeni dmg, čak više od full epix elemental shamana... kritovi su prejebeni

ROFL vrlo si smiješan moj full epix shaman radi 3k s boltom svakih 2 sec i jos bude overloada + trinketa i tako non stop. Imam i full epic enhancement gear ( 2h i dual wield). Mogu samo rec da elemental owna.

3k sa boltom, lol, di ti živiš?? jedino da ti kritne svaki put dojaja, a to naravno nije moguće :rotfl:

kao što svaka budala zna da enhan shaman owna elem shamana u pve dmg-u

Onda su te budale stvarno budale =)
3.2 crita na obicnim mobovima min, a bosseve 2.7-3.1
Znam svog shammya vrlo dobro i uvijek sam u svim instancima bio prvi na dmg listi. Enh shammy je smijesan za PvE, a pogotovo 2H.

pa šta ti lega govoriš, enhah shaman je jedan od najjačih dpsova u igri, ak ne i najjači, koliko znam iz iskustva elemental mu nije ni do koljena a ti moš pričat šta oš :wink:

Avalon
31-01-2008, 11:48
sta ti govoris?
malo si pretjero jer ench shammy uopce nije najjaci dps u igri, a nije ni jedan od najjacih!

xaviaz
31-01-2008, 12:05
jak je al nemoze se mjeriti sa lockom npr pogotovo ne u long fights

Deno
31-01-2008, 12:31
Pustite ga čovjek se uživio malo previse :P

Ja igram sa shamanima otkad je wow izasao u EU.
Tako da mogu rec da mi tvoje iskustvo nije ni do koljena hehe.

Beaster
31-01-2008, 12:49
sta ti govoris?
malo si pretjero jer ench shammy uopce nije najjaci dps u igri, a nije ni jedan od najjacih!

ench shaman? šta je to?

najjači melee dakako da je enhan shaman, rogonje i warovi nas jedino mogu outdpsat kad im damo wf + 10% att pow


Pustite ga čovjek se uživio malo previse Razz

Ja igram sa shamanima otkad je wow izasao u EU.
Tako da mogu rec da mi tvoje iskustvo nije ni do koljena hehe.

moš ti igrat od početka, ja igram otkad je tbc izašao, a vrijeme pre tbc i tbc se nemože uspoređivat
možda sam pretjerao da je najjači dps, al u samom vrhu, a ti možda neznaš igrat sa njima pa nemožeš izvuć maximum iz klase, bez obzira što imaš " iskustva"

Munjeni
31-01-2008, 12:50
Lako ti je biti prvi u 5man instancama, ja takoder igram shamana (ghey resto), mozda cak enhanc nije tako ni los dps u SSC/TK, ali kad dodes u BT/MH jednostavno se nemoze mjeriti s ostalim dps klasama. Elemental je opet beskoristan za raidove u 90% slucajeva. Resto za endgame owna, vecinom se vode 3 resto shamana te 1 enhancment za meele grp i to bi bilo to.
OT. moj prvi post yey 8)

Beaster
31-01-2008, 12:53
Lako ti je biti prvi u 5man instancama, ja takoder igram shamana (ghey resto), mozda cak enhanc nije tako ni los dps u SSC/TK, ali kad dodes u BT/MH jednostavno se nemoze mjeriti s ostalim dps klasama. Elemental je opet beskoristan za raidove u 90% slucajeva. Resto za endgame owna, vecinom se vode 3 resto shamana te 1 enhancment za meele grp i to bi bilo to.
OT. moj prvi post yey 8)

i ja sam isto resto, jbga kad kao enhan nemoš upast u 25-man tako lako kao resto.

resto shammy owna, nikad dosta =)

Deno
31-01-2008, 13:04
Lako ti je biti prvi u 5man instancama, ja takoder igram shamana (ghey resto), mozda cak enhanc nije tako ni los dps u SSC/TK, ali kad dodes u BT/MH jednostavno se nemoze mjeriti s ostalim dps klasama. Elemental je opet beskoristan za raidove u 90% slucajeva.SResto za endgame owna, vecinom se vode 3 resto shamana te 1 enhancment za meele grp i to bi bilo to.
OT. moj prvi post yey 8)

i ja sam isto resto, jbga kad kao enhan nemoš upast u 25-man tako lako kao resto.

resto shammy owna, nikad dosta =)

Resto shaman nema veze s DPS-om.
Munjeni slažem se s tvojim nickom.
Vodio se ELEMENTAL Shaman koji se s "Totem of Wrath" boosto SVE castere, a enh za melee. Također time dobijate 2 dpsera koji imaju bloodlust. Pa nece valjda resto trosit manu na Bloodlust.

@Beaster...neznam igrat sa shamanima ? druga smijesna izjava.

Beaster
31-01-2008, 13:26
yep ja sam smješan , jako, al bar znam igrat shamana :D

..i nisam umišljen ovak ko ti čovječe, kaj si ti misliš da si neki LET3 igrač, de pokopaj se 8)

Deno
31-01-2008, 18:09
yep ja sam smješan , jako, al bar znam igrat shamana :D

..i nisam umišljen ovak ko ti čovječe, kaj si ti misliš da si neki LET3 igrač, de pokopaj se 8)

Ne nego...neznam kako da ti objasnim, ali sam ful samouvjeren sa shammyem...kada vidim bilo koga kao da znam da cu ga polomit bez beda.
U 90% slucajeva uspijem hehe.
Ozbiljno...recimo prije sam se znojio u duelu s nekim lol. Svaki duel = tuširanje. Sada se smiješkam. =D

Beaster
31-01-2008, 19:30
ja nekužim one shamane koju whajnaju na offical forumu kako nemogu dobit nijednu klasu... čovječe ak su tako jadni nezavrjeđuju igrat shamana, jest da
je shaman jedna od najzapostavljenija pvp klasa od strane blizza, to će se nadam promjenit dolaskom ekspanzije (resto shield = undispelable, CC, survability, te ponešto novih talenata za enhan spec)

i vidim da neki govore da nemogu ubit lock-a sa duplo gorim gearom neg njihovim, na mom videu imam zabilježeno kako pwnam locka (doslovno u 1-2 udarca) sa glad kacigom/chest i glad/or merc staffom, znači pvp gearan je, ima resilence... al opet pada

Deno
31-01-2008, 20:56
ja nekužim one shamane koju whajnaju na offical forumu kako nemogu dobit nijednu klasu... čovječe ak su tako jadni nezavrjeđuju igrat shamana, jest da
je shaman jedna od najzapostavljenija pvp klasa od strane blizza, to će se nadam promjenit dolaskom ekspanzije (resto shield = undispelable, CC, survability, te ponešto novih talenata za enhan spec)

i vidim da neki govore da nemogu ubit lock-a sa duplo gorim gearom neg njihovim, na mom videu imam zabilježeno kako pwnam locka (doslovno u 1-2 udarca) sa glad kacigom/chest i glad/or merc staffom, znači pvp gearan je, ima resilence... al opet pada

Zaboravio si najvaznije...ovsino koji...demon lock moze bit prezaje*ab zbog onog lame soul linka i ostalih crapa :P

Beaster
31-01-2008, 21:40
ja nekužim one shamane koju whajnaju na offical forumu kako nemogu dobit nijednu klasu... čovječe ak su tako jadni nezavrjeđuju igrat shamana, jest da
je shaman jedna od najzapostavljenija pvp klasa od strane blizza, to će se nadam promjenit dolaskom ekspanzije (resto shield = undispelable, CC, survability, te ponešto novih talenata za enhan spec)

i vidim da neki govore da nemogu ubit lock-a sa duplo gorim gearom neg njihovim, na mom videu imam zabilježeno kako pwnam locka (doslovno u 1-2 udarca) sa glad kacigom/chest i glad/or merc staffom, znači pvp gearan je, ima resilence... al opet pada

Zaboravio si najvaznije...ovsino koji...demon lock moze but prezaje*ab zbog ono lame soul linka i ostalih crapa :P

soul link jebo mater svoju :twisted:

Deno
31-01-2008, 22:36
ja nekužim one shamane koju whajnaju na offical forumu kako nemogu dobit nijednu klasu... čovječe ak su tako jadni nezavrjeđuju igrat shamana, jest da
je shaman jedna od najzapostavljenija pvp klasa od strane blizza, to će se nadam promjenit dolaskom ekspanzije (resto shield = undispelable, CC, survability, te ponešto novih talenata za enhan spec)

i vidim da neki govore da nemogu ubit lock-a sa duplo gorim gearom neg njihovim, na mom videu imam zabilježeno kako pwnam locka (doslovno u 1-2 udarca) sa glad kacigom/chest i glad/or merc staffom, znači pvp gearan je, ima resilence... al opet pada

Zaboravio si najvaznije...ovsino koji...demon lock moze but prezaje*ab zbog ono lame soul linka i ostalih crapa :P

soul link jebo mater svoju :twisted:

Da, jos mu sa dual wieldom nisam nista mogao...bas ono :hangin:

Beaster
31-01-2008, 22:46
ma dosadan je meni dw, 2h za pvp je zanimljiviji iako nekad nije bolji, znam nekog u duelima sa dw rasturit dok sa 2h nikako dobit, a i obrnuto...

2h je otrov za one sa 0 resilencea, to 1 shoot riješava često 8)

K4ciga
31-01-2008, 23:00
Nimalo mi se ne sviđa resilence,previše se ljudi oslanjaju na njega...
Po meni,trebalo bi se izbaciti resilence jerbo ljudi sa 400 resilence-a gotovo sigurno ownaju ove sa,primjerice,123 :/

Beaster
31-01-2008, 23:07
Nimalo mi se ne sviđa resilence,previše se ljudi oslanjaju na njega...
Po meni,trebalo bi se izbaciti resilence jerbo ljudi sa 400 resilence-a gotovo sigurno ownaju ove sa,primjerice,123 :/

yep, resilence owna, survability dojaja, jednostavno u pvp-u ak nemaš min 250+ resilencea si ko mokar papir :roll:

K4ciga
31-01-2008, 23:10
Ne samo to.

[1.Alharno]S: LF resto dr00d for 2v2!
[Kaciga]Swhispers : may I?
[Alharno]Swhispers : res?
Kaciga whispers : 125
[Alharno]S: olol
Kaciga : ?
[Alharno]S: Sry m8 u suck,bye

......

Beaster
31-01-2008, 23:50
Ne samo to.

[1.Alharno]S: LF resto dr00d for 2v2!
[Kaciga]Swhispers : may I?
[Alharno]Swhispers : res?
Kaciga whispers : 125
[Alharno]S: olol
Kaciga : ?
[Alharno]S: Sry m8 u suck,bye

......

a jbga, s obzirom kako je danas lako nabaviti resil gear, vindicator + glad, to
ti je već pun kurac resilencea

xaviaz
31-01-2008, 23:52
hihi 400 resi 13k hp :P gg =)

Munjeni
01-02-2008, 16:33
Lako ti je biti prvi u 5man instancama, ja takoder igram shamana (ghey resto), mozda cak enhanc nije tako ni los dps u SSC/TK, ali kad dodes u BT/MH jednostavno se nemoze mjeriti s ostalim dps klasama. Elemental je opet beskoristan za raidove u 90% slucajeva.SResto za endgame owna, vecinom se vode 3 resto shamana te 1 enhancment za meele grp i to bi bilo to.
OT. moj prvi post yey 8)

i ja sam isto resto, jbga kad kao enhan nemoš upast u 25-man tako lako kao resto.

resto shammy owna, nikad dosta =)

Resto shaman nema veze s DPS-om.
Munjeni slažem se s tvojim nickom.
Vodio se ELEMENTAL Shaman koji se s "Totem of Wrath" boosto SVE castere, a enh za melee. Također time dobijate 2 dpsera koji imaju bloodlust. Pa nece valjda resto trosit manu na Bloodlust.

@Beaster...neznam igrat sa shamanima ? druga smijesna izjava.

Gledaj, znam sto pricam, prva stvar elemental mozda i moze dpsati i biti korsitan u ssc/tk guildu, ali u BT/Mh je beskoristan, trenutno igram u najbolje guildu na serveru znaci farmamo sve zivo vec duze vremena, nikad ali bas nikad nismo recrutiali elemental shamana ili ga imali u raidu, jednostavno nije koristan, BL/totem of wrath jest dobro ali opet ne toliko. Pogledaj malo endgame guildove pa ces vidjeti koliko kod njih ima elemental shamana.... I kako to mislis da nece valjda Resto shaman trositi manu na bloodlust??? Raid leader ce te na svakom encounteru kad je potrebno switchati u neku dps grupu, ti puknes BL i on te vrati nazad u grupu, + da nespominjim masu fightova gdje shaman s BL i chain heal spamom jedan jedinstveni Isus.

Deno
01-02-2008, 19:36
Lako ti je biti prvi u 5man instancama, ja takoder igram shamana (ghey resto), mozda cak enhanc nije tako ni los dps u SSC/TK, ali kad dodes u BT/MH jednostavno se nemoze mjeriti s ostalim dps klasama. Elemental je opet beskoristan za raidove u 90% slucajeva.SResto za endgame owna, vecinom se vode 3 resto shamana te 1 enhancment za meele grp i to bi bilo to.
OT. moj prvi post yey 8)

i ja sam isto resto, jbga kad kao enhan nemoš upast u 25-man tako lako kao resto.

resto shammy owna, nikad dosta =)

Resto shaman nema veze s DPS-om.
Munjeni slažem se s tvojim nickom.
Vodio se ELEMENTAL Shaman koji se s "Totem of Wrath" boosto SVE castere, a enh za melee. Također time dobijate 2 dpsera koji imaju bloodlust. Pa nece valjda resto trosit manu na Bloodlust.

@Beaster...neznam igrat sa shamanima ? druga smijesna izjava.

Gledaj, znam sto pricam, prva stvar elemental mozda i moze dpsati i biti korsitan u ssc/tk guildu, ali u BT/Mh je beskoristan, trenutno igram u najbolje guildu na serveru znaci farmamo sve zivo vec duze vremena, nikad ali bas nikad nismo recrutiali elemental shamana ili ga imali u raidu, jednostavno nije koristan, BL/totem of wrath jest dobro ali opet ne toliko. Pogledaj malo endgame guildove pa ces vidjeti koliko kod njih ima elemental shamana.... I kako to mislis da nece valjda Resto shaman trositi manu na bloodlust??? Raid leader ce te na svakom encounteru kad je potrebno switchati u neku dps grupu, ti puknes BL i on te vrati nazad u grupu, + da nespominjim masu fightova gdje shaman s BL i chain heal spamom jedan jedinstveni Isus.

Ma gle ja neznam u kakvom si ti guildu niti me zanima.
Ocu ti rec da elemental shamani ownaju po mom iskustvu, pogotovo u PvP i to je to.

HrcaPrca
01-02-2008, 20:42
S ovim se totalno slažem,elemental shammy je predobar.Igram sad s jednim i super je. Jeb's ova sr'nja da su beskorisni ovi oni.
WTF kaj mi 3x postao

S ovim se totalno slažem,elemental shammy je predobar.Igram sad s jednim i super je. Jeb's ova sr'nja da su beskorisni ovi oni.


koristi edit

edited by flander

Maze
01-02-2008, 22:27
Samo da komentiram, danas sam išao isprobat šamana na privatnom serveru.. (inače igram na original, da ne bude zabune)
I pitao frenda oce se zajebavat mal sa mnom..
Uzeo je tier 6, enh talente, tako crit chance 30% nabio onaj windfuri i još neke sitnice i osakatio mejđa u 1 potezu. 1 potezu.. dual wield.. bolestan je shaman.. o.o

Beaster
01-02-2008, 23:02
Samo da komentiram, danas sam išao isprobat šamana na privatnom serveru.. (inače igram na original, da ne bude zabune)
I pitao frenda oce se zajebavat mal sa mnom..
Uzeo je tier 6, enh talente, tako crit chance 30% nabio onaj windfuri i još neke sitnice i osakatio mejđa u 1 potezu. 1 potezu.. dual wield.. bolestan je shaman.. o.o

sve je bolesno kod enhan shamana :D

dj.on
04-02-2008, 15:36
covice sta vam je enhan shaman je predobar dps za pve mene su koji san bia ele shaman boostali kroz heroice i karazhan da skupin opremu za enhan prebjesan je :killyou:

Beaster
04-02-2008, 15:43
covice sta vam je ench shaman je predobar dps za pve mene su koji san bia ele shaman boostali kroz heroice i karazhan da skupin opremu za ench prebjesan je :killyou:

ajd samo editaj post , ENHAN

h4ro
15-02-2008, 12:35
samo da pitam dali je bolje imati 2 oruzija (npr. neke 2 male mace) ili 1hand weapon (neka malo jaca maca) ??

Skyward
15-02-2008, 13:57
Samo da komentiram, danas sam išao isprobat šamana na privatnom serveru.. (inače igram na original, da ne bude zabune)
I pitao frenda oce se zajebavat mal sa mnom..
Uzeo je tier 6, enh talente, tako crit chance 30% nabio onaj windfuri i još neke sitnice i osakatio mejđa u 1 potezu. 1 potezu.. dual wield.. bolestan je shaman.. o.o

enh shaman vs frost maga nema apsolutno nikakve šanse , znaci tu je u pitanju neiskustvo maga ;) enh shaman u ovom momentu nije nimalo dobar za pvp , trebaju ih jako buffat ;)

Beaster
15-02-2008, 14:13
Samo da komentiram, danas sam išao isprobat šamana na privatnom serveru.. (inače igram na original, da ne bude zabune)
I pitao frenda oce se zajebavat mal sa mnom..
Uzeo je tier 6, enh talente, tako crit chance 30% nabio onaj windfuri i još neke sitnice i osakatio mejđa u 1 potezu. 1 potezu.. dual wield.. bolestan je shaman.. o.o

enh shaman vs frost maga nema apsolutno nikakve šanse , znaci tu je u pitanju neiskustvo maga ;) enh shaman u ovom momentu nije nimalo dobar za pvp , trebaju ih jako buffat ;)

u pravu si da protiv frost maga nije dobar jer nemože doć donjega, al ak se približiš i imaš 2h moš ga dobrano osakatit, purgaš mu one štitove i eto, pobjediv je

Skyward
15-02-2008, 15:18
Samo da komentiram, danas sam išao isprobat šamana na privatnom serveru.. (inače igram na original, da ne bude zabune)
I pitao frenda oce se zajebavat mal sa mnom..
Uzeo je tier 6, enh talente, tako crit chance 30% nabio onaj windfuri i još neke sitnice i osakatio mejđa u 1 potezu. 1 potezu.. dual wield.. bolestan je shaman.. o.o

enh shaman vs frost maga nema apsolutno nikakve šanse , znaci tu je u pitanju neiskustvo maga ;) enh shaman u ovom momentu nije nimalo dobar za pvp , trebaju ih jako buffat ;)

u pravu si da protiv frost maga nije dobar jer nemože doć donjega, al ak se približiš i imaš 2h moš ga dobrano osakatit, purgaš mu one štitove i eto, pobjediv je

hehe istina, ali to se temelji na wf procu i critu, moze mu opalit 50% hpa a moze 10% , a nisam jos vidia 1800+ rating enh shamana sa 2h ,tako da ni to nemoze upalit ;)

edit ; pogledao sam ti video, tvoj wf proc radi jeben dmg, ali za pvp je malo skakljivo sa 2h igrat ;D dok procas , gazis, ako nisi...jebiga D;

Beaster
15-02-2008, 20:00
Samo da komentiram, danas sam išao isprobat šamana na privatnom serveru.. (inače igram na original, da ne bude zabune)
I pitao frenda oce se zajebavat mal sa mnom..
Uzeo je tier 6, enh talente, tako crit chance 30% nabio onaj windfuri i još neke sitnice i osakatio mejđa u 1 potezu. 1 potezu.. dual wield.. bolestan je shaman.. o.o

enh shaman vs frost maga nema apsolutno nikakve šanse , znaci tu je u pitanju neiskustvo maga ;) enh shaman u ovom momentu nije nimalo dobar za pvp , trebaju ih jako buffat ;)

u pravu si da protiv frost maga nije dobar jer nemože doć donjega, al ak se približiš i imaš 2h moš ga dobrano osakatit, purgaš mu one štitove i eto, pobjediv je

hehe istina, ali to se temelji na wf procu i critu, moze mu opalit 50% hpa a moze 10% , a nisam jos vidia 1800+ rating enh shamana sa 2h ,tako da ni to nemoze upalit ;)

edit ; pogledao sam ti video, tvoj wf proc radi jeben dmg, ali za pvp je malo skakljivo sa 2h igrat ;D dok procas , gazis, ako nisi...jebiga D;

a čuj nije samo wf tu, tu su i shockovi, fire nove totem, i ako imaš 21 tp u resto NS + chain lightining, to ti je negdje 2.5k dmga ak nekrita sa SS bufom

Skyward
15-02-2008, 20:56
a čuj nije samo wf tu, tu su i shockovi, fire nove totem, i ako imaš 21 tp u resto NS + chain lightining, to ti je negdje 2.5k dmga ak nekrita sa SS bufom

necu previse govorit u shamanu jer ga neigram ;D ali svejedno nema top gear pvp enhancement shamana sa 2h , otprilike sam siguran da je dw najbolji izbor za arenu

Beaster
29-02-2008, 01:53
# Flametongue Weapon damage effects for rank 3 and above now also reduce healing done to the target by 50% and lasts 5 seconds.
# Flametongue Totem damage effects now also reduce healing done to the target by 50% and lasts 5 seconds.
# Ghost Wolf: Cast time reduced to 2 seconds, down from 3.
# The Global Cooldown of all Totems has been reduced to 1 seconds, down from 1.5 seconds.
# Healing Grace: This talent now reduces the chance your spells will be dispelled by 10/20/30%.The resistance to being dispelled modifier from this talent now applies correctly to Water Breathing.
# Rockbiter Weapon: Tooltip and error messages have been adjusted slightly.
# Shamanistic Rage is now a Physical ability instead of a Magic spell, and thus is no longer dispellable. It now reduces all damage taken by 30% and gives your successful melee attacks a chance to regenerate mana equal to 30% of your attack power. This lasts for 15 seconds with a 2 minute cooldown.
# Toughness will now also reduce the duration of movement impairing effects on you by 10/20/30/40/50%.
# (Removed from notes) Nature’s Swiftness and Elemental Mastery now share a 10 second cooldown.


<3 blizzardu za neke stvari

O-Okac
29-02-2008, 11:29
Wing clip ce sad trajat krace nego FROSTSHACKWWWW

a jbg prilagodit cu se kao uvijek

Aerial
19-03-2008, 11:02
E, ovako, pošto rerollam shammyija (tužan je život roguea na high lvlima pošto ih svi odjebu u raidovima prije nego im uopće padne na pamet napraviti raid) zanima me jedna stvar ...
Jel kod critanja pod efektom windfurya sham radi otprilike 4 puta veći dmg od normalnog?...

Fkorz, na high lvlu ću se prebaciti na resto.

Beaster
19-03-2008, 13:09
4 puta veći dmg, da bar lol

napravi 2 dodatna attaka sa dosta većim att power bonusom

B4j4
19-03-2008, 13:15
E, ovako, pošto rerollam shammyija (tužan je život roguea na high lvlima pošto ih svi odjebu u raidovima prije nego im uopće padne na pamet napraviti raid) zanima me jedna stvar ...
Jel kod critanja pod efektom windfurya sham radi otprilike 4 puta veći dmg od normalnog?...

Fkorz, na high lvlu ću se prebaciti na resto.
rogove odjebu :shock:
y ? pa mislim, dobar DPS rade

Beaster
19-03-2008, 14:08
ma 2-3 roga u raidu must be, iako kod nekih boseva melee dobije jako batina kroz aoe , al opet, dps do jaja

B4j4
19-03-2008, 14:32
ma 2-3 roga u raidu must be, iako kod nekih boseva melee dobije jako batina kroz aoeS, al opet, dps do jaja
znam :D

Aerial
19-03-2008, 14:47
4 puta veći dmg, da bar lol

napravi 2 dodatna attaka sa dosta većim att power bonusom

Znači ne možeš critati s windfuryijem?... Mislim ono, kao, udreš s WF i critaš, jelte.. znači dupli napad od kojih svaki radi x2 dmg. Ili se barem nadam :)

Beaster
19-03-2008, 19:59
4 puta veći dmg, da bar lol

napravi 2 dodatna attaka sa dosta većim att power bonusom

Znači ne možeš critati s windfuryijem?... Mislim ono, kao, udreš s WF i critaš, jelte.. znači dupli napad od kojih svaki radi x2 dmg. Ili se barem nadam :)

ma možeš kritat sa wf, i to sa svakim, imaš tripple crit, = crita normal attack, i kritaju oba wf-a , zamisli to sa 2h weponom

Aerial
19-03-2008, 23:41
ma možeš kritat sa wf, i to sa svakim, imaš tripple crit, = crita normal attack, i kritaju oba wf-a , zamisli to sa 2h weponom

:shock: marvelous :D

Beaster
21-03-2008, 16:05
QDO8vCL7-Qs

preludo

Aerial
21-03-2008, 17:50
QDO8vCL7-Qs

preludo

omg wtf :)

Ne znam koga je udarao, ali 9600 dmg u PvP je ... ono ... bokte... :pray:

Beaster
22-03-2008, 23:02
http://img177.imageshack.us/img177/9051/shhhhhanf7.th.jpg (http://img177.imageshack.us/my.php?image=shhhhhanf7.jpg)


omg :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray:

Beaster ovo ti je druga slika da je stavljaš u max rezi,koristi tumbove,još jedan ovakav ispad i počel bum brisat postove, misli malo ma modemaše,neamo svi dsl, hvala na razumjevanju i još jedna stvar, za slike i filmiće imaš topic


edited: by flander

Aerial
24-03-2008, 09:56
:rotfl:

Hm, da, nisam baš stari gamer što se tiče WoW-a, ali čuo sam da Shamana stalno zajebavaju iz patcha u patch... :)

Enivej, htio bi pitati jel bolje za dual-wield shama da na oba oružja ima windfury ili možda da na main handu ima WF, a na offhandu nešto drugo?

Beaster
24-03-2008, 11:45
wf na obadva, brzina wepsa što sporija, 2.60 najbolje

Aerial
24-03-2008, 12:06
Oki doki... da, čuo sam da je najbolje uzeti dva fist weapona od 2.60, npr ona koje kupujes honorom (barem dok ne pocnem raidati ozbiljnije), jer onda flurry dize speed od oba oruzja (kao, "ne može se odlučiti koje oružje speedati jer su iste brzine pa ih speeda oba")... i udaraj :)

'Bem ti, sad me glupača pally ubila. Stoji kuja AFK 10 min ja ubijam monstere oko nje, za kvest. Mogo sam joj glavu razbiti 15 puta da sam htio. I onda se vrati ingame, nešto mi tu /hello /wave i slična sranja i onda kad ja napadnem monstera, napadne me... aaaaaargh :yuck:

Kako mi ti beskralježnjaci idu na živce. Ono, ne daj bože da se usude prići ti licem u lice, a kad im okreneš leđa odmah napadaju.

..

Enivej, sljedeći put ću trčati oko njega tih 10 sekundi dok mu se onaj "odlično balansirani" spell (zna se na što mislim) ne skine i onda ga dovršiti s jednim preciznim critom u sljepoočnicu... :)

K4ciga
24-03-2008, 12:12
Main hand = što sporiji,što više dmga.
OffhandS- što brži.

Aerial
24-03-2008, 12:34
Main hand = što sporiji,što više dmga.
OffhandS- što brži.

Je, kod roguea. :)

Beaster
24-03-2008, 17:58
Main hand = što sporiji,što više dmga.
OffhandS- što brži.

ovo nepali za shamane zbog wf-a...

nego Aerial_51, učinio si veliku pogrešku kad si pustio aliju, čim vidiš, ubi, to je pravilo. alijansu igraju djeca koja te nemogu ubit na pošten način

O-Okac
25-03-2008, 12:54
Salijansu igraju djeca koja te nemogu ubit na pošten način

E nisu svi djeca :c

neki samo nevole vidjet orcovu guzicu svaki jebeni dan :wink:

Aerial
25-03-2008, 13:04
Female orčice imaju sasvim dobru guzu, for your information :) Imam female orc shaman(icu) i poprilično je dobro oblikovana :D

Dr. Kam
25-03-2008, 14:24
Enhancment shamana je lijepo gledat kad krita ko lud, i sve je to u redu, ali shaman bez shielda je prvi na "to be ganked" listi u areni (ako ne prvi u samom vrhu). Dosta su ranjivi, fali armora, a nemaju baš ni previše HPa.

Ripaz
25-03-2008, 14:52
Jeli dobar ovaj build za shamya:
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 5010000000 (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html?0000000000000000000050050301515210353 100005005050005010000000)

I ima li koji dobri addon za shamane?

Aerial
25-03-2008, 18:29
Jeli dobar ovaj build za shamya:
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 5010000000 (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html?0000000000000000000050050301515210353 100005005050005010000000)

I ima li koji dobri addon za shamane?

Nije... ako ćeš biti enhancement, onda idi na minimalno 41 point u enh... Treba ti zadnji skill više nego što misliš (30% dmg reduction je nešto najbolje što enh shamy može poželjeti). Osim toga, unleashed rage daje cijelom partiju +10% attack power nakon crita, a to može zaboljeti neprijatelja :)

Dakle 41 u enh, a od resto idi na smanjivanje mana costa i na onih +3% hit chancea...

Što se tiče addona, navodno WindfuryTally daje informacije o procanju WF i ukupnom dmg i to ispisuje na ekranu, ali meni taj addon ne radi :|

Beaster
25-03-2008, 19:46
Jeli dobar ovaj build za shamya:
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 5010000000 (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html?0000000000000000000050050301515210353 100005005050005010000000)

I ima li koji dobri addon za shamane?

ovaj tvoj build je totalno, nemoj se ljuti CRAP!

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... lents.html (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html)Sni manje ni veše perfektan za 2.4

Aerial
25-03-2008, 21:41
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html ni manje ni veše perfektan za 2.4

Um, nisi dobro linkao :)

B4j4
25-03-2008, 21:42
beaster, krivi link si kopiral :rotfl: :rotfl:
edit: preteko me :D

Beaster
26-03-2008, 02:20
uf, maj bed

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000 (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html?0000000000000000000050052001255013353 115150005201000000000000)

Ripaz
26-03-2008, 09:18
Jeli dobar ovaj build za shamya:
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 5010000000 (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html?0000000000000000000050050301515210353 100005005050005010000000)

I ima li koji dobri addon za shamane?

ovaj tvoj build je totalno, nemoj se ljuti CRAP!

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... lents.html (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html)Sni manje ni veše perfektan za 2.4

Nisam ja to radio. Bratov shaman, bratov build. Ovdje sam postao zato jer sam mu i ja rekao da mu nevalja build i da uloži sva 41 boda u jedno drvo.

johnnybravo90
26-03-2008, 09:35
Kako god bilo enhancement shaman rula.Najbolje mi je kad dođe neki warrior sa 12-13 k Hp i dobi po piz.. i onda se oce duelati dok ne vidi da nema šanse.Isto tako u raidovima nije rjetko da sam prvi na dmg listi ,a onda se svi čude kako?

Aerial
26-03-2008, 09:44
Najbolje mi je kad dođe neki warrior sa 12-13 k Hp i dobi po piz..

Vidiš, isto tako i kod mene. Svaki warrior koji me napao do sad je dobio po pi*ki. Ne znam sad jel to zbog njihove njubosti, ili su shamani slaba točka warrioru, ali činjenica je da su mi warriori jedna od lakših klasa za srediti.
Unatoč njihovom charge stunu i nošenju plate armora, srežem im HP bez problema...
Naravno, govorim o borbama u PvE okruženju, dakle po gradovima ili ako se slučajno sretnem s nekim allijem u šumi pa se pofajtamo... za čisti PvP još nisam niti dovoljan level niti imam opremu...

Beaster
26-03-2008, 15:03
yep, warr je jedan od najlakših klasa shamanu...

bango
26-03-2008, 15:14
a bm hunter je najtezi ench shamanu:D

Beaster
26-03-2008, 18:58
a bm hunter je najtezi ench shamanu:D

kaki je to shaman?

bango
26-03-2008, 19:01
pa ako si bm samo kitas shamana i gg ne moze doci do tebe ali opet sve
ovisi o tipu igraca : :rotfl:

Aerial
26-03-2008, 21:48
pa ako si bm samo kitas shamana i gg ne moze doci do tebe ali opet sve
ovisi o tipu igraca : :rotfl:

Hm, mislim da te resto/ele još uvijek može zveknuti visokonaponskim spellovima i dok si udaljen od njega... još ako ga (ne)sretno critaš pa mu uključiš eye of the storm, možda te i izrešeta spellovima... ne znam, nisam još toliko igrao :)

h4ro
14-05-2008, 11:54
Valja li ovaj build http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000 (http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/shaman/talents.html?tal=000000000000000000005005202105021 3353115150205301000000000000)

I samo da pitam valja li imati 2hand axe za ench... shamana ? Imam ja istu ko ovaj lik (neznam imena pa samo tako pisem ) i neznam da koritim nju ili 2 handa ali ako bi igro sa tim axom koji enchant da mu picnem ?
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... nd&n=Kloki (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Outland&n=Kloki)STo mi je lik da ostavijm ova dva axe ili da promjenim na ovaj ko sto ima ovaj lik na ovom filmicu ?! Thx

QDO8vCL7-Qs

B4j4
14-05-2008, 12:00
ak igras na WF... nebi li ti bilo bolje koristit 2 hander ?

Kostolomac
14-05-2008, 12:00
2hander je bolji za pvp enhancement shamana

Aerial
14-05-2008, 14:53
Ovisi koji PvP...

Ako je battlegrounds, onda ideš na 2handera i burst dmg. 2hander daje masivan dmg ako pogodiš sretan crit WF, ali ipak nije baš pouzdana metoda jer udara sporo, a i slab si na ranged napade i bilo kakve crowd control spellove (to je slaba točka općenito enh shamana, ne samo 2H). U battlegroudu se to i ne osjeti toliko jer ima puno ljudi, pa za te slabe točke kompenziraju drugi igrači...

U areni i random 1v1 PvP-u je malo drugačija situacija. Ako je arena (ili PvE) onda ideš na dual-wield, jer je pouzadniji od 2H. Nije ti toliko bitan masivan dmg koliko konstantan dmg i izdržljivost. Ovo drugo (izdržljivost) je poseban problem kod enh shamana, tako da bez dobrog buff/healera se nemoj nadati uspjehu...

Što se tiče oružja kod dual wielda... Koristi OBA spora oružja. Ako ti neki rogue kaže da offhand mora biti brz, zanemari ga :) Brzi offhand ne vrijedi za shamana jer će ti taj offhand onda "potrošiti" windfury (proccati će češće i raditi manji dmg). Osim toga, WF ima svoj "timer" (mislim da je 5 sekundi minimum koji mora proći između 2 aktivacije WF), zbog čega spora oružja aktiviraju WF bez problema, dok brza doslovno "potroše šansu" unutar tih 5 sekundi... Zato je idealno da ti oba oružja budu oko 2.60 speed (plus, minus 0.30, ovisi koliko sreće imaš u nabavljanju oružja).

Eto :)

bornathepicek
14-05-2008, 16:55
Gospodo moze neki dobar elemental build.
Fala :D

B4j4
14-05-2008, 17:10
pvp- http://www.wowhead.com/?talent=hEczVcMkVsxZx0xx0xo
valjda je dobro...

h4ro
14-05-2008, 17:54
A a koji bi enchant mogo picniti na 2hand ?

Aerial
14-05-2008, 19:58
Ele build - http://www.wowhead.com/?talent=hE0zEcMqAstx0bZL

Ghost Wolf je must-have od zadnjeg patcha (instant cast sa talentima, ne bi vjerovao koliko pomaže u hvatanju/bježanju) za bilo koji shaman build.
Mane ti treba koliko god mozes imati jer ele shaman ždere manu ko' Godzilla japance.

A healing focusi ti zapravo ni ne trebaju, jer... pa, nisi resto, nego ele :)

Totem of Wrath možda ne izgleda primamljivo na prvi pogled, ali uzmi u obzir da koristi fire totem - to je definitivno najmanje upotrijebljiv totem (fire nova, magma... sve skoro pa nepotrebno), pa nije na odmet upotrijebiti ga da dobiješ +3% crit hit.

...

Što se tiče pitanja s 2H weap i enchantmentom... u biti, nisam baš siguran, ali monogoose bi dobro došao, jer kao 2H WF zbilja trebaš bilo što da ti digne mogućnost critanja.

Petlare
15-05-2008, 10:15
Enchant 2H Weapon - Savagery stavi ovo :p

h4ro
15-05-2008, 10:22
Areal aj ja vidim da ti znas poprilicno dosta o shamanima a ja sam svog tek dobio (mislim mjenjao se za acc ) pa ako imas msn da mi das pa da mi kazes neke fintice i tako ako nije problem !? :)

lizard
15-05-2008, 10:23
da , ali vidio sam puno ljudi i s executionerom

Kostolomac
15-05-2008, 10:48
U areni i random 1v1 PvP-u je malo drugačija situacija. Ako je arena (ili PvE) onda ideš na dual-wield, jer je pouzadniji od 2H. Nije ti toliko bitan masivan dmg koliko konstantan dmg i izdržljivost. Ovo drugo (izdržljivost) je poseban problem kod enh shamana, tako da bez dobrog buff/healera se nemoj nadati uspjehu...
vidiš, nisam znao da je za arenu važnija izdržljivost nego burst. još nisam počeo igrat arenu pa ne znam puno o tome :oops:

Aerial
15-05-2008, 11:33
Da, vidiš, executioner bi isto bila dobra opcija...

@ h4dro: a dobro, nisam baš sad neki stručnjak (čekaj da dođe, recimo, Beaster pa njega isto možeš pitati :) ), ali mogu pomoći ofc :)

Petlare
15-05-2008, 16:34
bist ima Savagery na svom 2h :p a vidio sam josh par šabana s tim koji igraju wow jeno cca 3g

bornathepicek
15-05-2008, 18:02
Koji build je najbolji za battleground?

Beaster
15-05-2008, 19:25
shamani su ionako low na attack poweru stoga samo savagery na 2h dolazi u obzir

lizard
15-05-2008, 20:15
ako oces gledat neke shaman trikove pogledaj filmove od Stumpya tip je O.K.

Aerial
15-05-2008, 20:24
Koji build je najbolji za battleground?

Shaman je jedan od klasa kod kojih svi buildovi u BG znaju ownati... Elemental napravi kaos među neprijateljima u par sekundi, enhancement zatuče clothere u 5 sekundi, a resto se konstatnim debuff/heal zna biti stvarno iritantan za neprijatelja :)

h4ro
16-05-2008, 09:00
shamani su ionako low na attack poweru stoga samo savagery na 2h dolazi u obzir

Fak sta nisam to jucer vidio ja sam si mongoose enchanto :(

Beaster
16-05-2008, 10:46
mongoose na 2h, gj

h4ro
16-05-2008, 10:52
mongoose na 2h, gj


nisam ja kriv sto sam noob :( ali dobro dobio sam ga free naci da si sada savagery moram nabaviti :)

lizard
16-05-2008, 11:06
a na 2xone hand za pvp jel se stavlja na oba mongoose ili na jedan executioner?

Aerial
16-05-2008, 11:54
Vjeroajtno offhand mongoose, a main hand execute...

h4ro
16-05-2008, 17:26
Vjeroajtno offhand mongoose, a main hand execute...

Mislim da se moze cursade ?! Nisam sigruan

Aerial
16-05-2008, 19:36
Crusade, da... A može.. Ma uvali prvo što ti dođe pod ruku, ionako nećeš baš imati 10 opcija za enchant svaki dan :)

lizard
17-05-2008, 12:34
mah nekako mi vise odgovara mongoose od crusadera..

h4ro
17-05-2008, 12:49
Samo da pitam po vasem misljenju koja je vrsta shamana najbolja mislim ja sam ench... ali neznam da se prebacim na resto ?!

Kostolomac
17-05-2008, 13:01
ako oćeš hilat onda odi resto, ako oćeš dpsat onda enhancement

h4ro
17-05-2008, 13:02
ako oćeš hilat onda odi resto, ako oćeš dpsat onda enhancement


E u tome je porblem ja bi sve :D Pa sta ljudi vise traze , da mi savjetujete ?! (Noob sam to ste vjerovatno primjetili :) )

Aerial
17-05-2008, 13:54
Ljudi traže healere najviše, jer ih je i najmanje.. ako ideš na resto vrlo lako ćeš updadati u raidove i PUG partyije za dungeone i instance. Fkorz, resto je dobar samo u kombinaciji s nekim drugim likovima jer sam baš i ne može previše postići (može ubijati bez problema, ali traje puno duže nego ostali buildovi).

Beaster
17-05-2008, 21:54
čuj , shamani su jako traženi u 25 man raidovima, 5+ u svakom rejdu je poželjno..
dakako najviše ćeš biti tražen kao resto, hiler... u rejdovima imaš i po 8 hilera pa je lako nać mjesto.. dok kao enhan i elem najviše 2 po rejdu pa je sa time veći problem za upast, enhan shammy u svakom ozbiljnom rejdu je must have, kao i elemental, da budaju melee i "mag" grupu...

h4ro
18-05-2008, 09:45
A fala mislim da sam se odlucio za resto , pa cemo vijeti sada .

lizard
18-05-2008, 09:48
a jebiga trebo si onda odma po ulasku u outland na resto tako da na 70 vec imas kakav takav healing gear

Aerial
18-05-2008, 10:17
Ma može u AH nabaviti nešto osnovno healersko, pa se švecati ko' greenie :)

h4ro
18-05-2008, 10:55
ma snaci cu se ja :D

Beaster
18-05-2008, 11:23
pvp gear , pa sa njim skupljaš pve

Aerial
18-05-2008, 11:36
Tako je, leechaj battlegrounde dok ne skupiš za opremu! (moglo bi potrajati) :)

h4ro
18-05-2008, 12:42
:D naravno da samo pvp sada jos smao 5000honora da si kupim onaj mace sa 300 i kusur healinga :D

lizard
18-05-2008, 15:02
Tako je, leechaj battlegrounde dok ne skupiš za opremu! (moglo bi potrajati) :)

zavisis u kojoj si BTL grupi ako si <1min sve brzo se skupi....

bornathepicek
25-05-2008, 14:51
:D naravno da samo pvp sada jos smao 5000honora da si kupim onaj mace sa 300 i kusur healinga :D
Ovak malo mutavo pitanje, sluzi li honor icemu osim kupovanju itema?

Aerial
25-05-2008, 14:55
Ummmm, mislim da ne...

h4ro
25-05-2008, 18:23
pa mozes potione i te glupost ;) ako se nevaram .

h4ro
25-05-2008, 18:53
moze neki pvp build , hvala !

Beaster
25-05-2008, 21:55
spec?

h4ro
26-05-2008, 09:59
spec?


Joj da :cry: Enhancement.

Beaster
26-05-2008, 17:50
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/shaman/talents.html?tal=050300000000000000005025200155501 3353115100000000000000000000)

Aerial
26-05-2008, 18:18
100% dmg dealer :)

h4ro
26-05-2008, 19:16
Thank u very much :thumbs2:

Aerial
26-05-2008, 20:30
I nemoj zaboraviti da imaš talent pointe u dual-wieldu. Ako koristiš 2-handera, znači da si potrošio bezveze 4 talent pointa.

Outmind
26-05-2008, 21:56
Pitanje za nekog uber pro shammy-a: Dajte mi molim vas objasnite kako ubit rogue-a na lvl 70? Uzmite u obzir da mi se toteme uopće ne isplati bacat jer lako me stuna pa ih uništi. E da i imam ele spec.

B4j4
26-05-2008, 21:57
po mojem misljenju.. baci prvo onaj fire totem.. zato sto baca roga iz steltha.
i btw nabavi si free action potione :D

Aerial
26-05-2008, 22:49
Pitanje za nekog uber pro shammy-a: Dajte mi molim vas objasnite kako ubit rogue-a na lvl 70? Uzmite u obzir da mi se toteme uopće ne isplati bacat jer lako me stuna pa ih uništi. E da i imam ele spec.

Čekaš da te crita i onda ga nukaš :)

Inače, ele/resto sham vs rogue je valjda najčešća tema shaman podforumima, čini se da casterska verzija shamana ima problema s rogačem...

Beaster
27-05-2008, 02:05
nevidim kako elem shammy može ubit dobrog roga

ali u nekoj ludoj teoriji to bi bilo kite sa frost shock + fire totemi i instant ghost wolf + heal

Aerial
27-05-2008, 10:22
Resto/ele može roga srediti, a u WOTLK-u bi to trebalo biti puno lakše (čisto zbog talent pointa koji će se moći rasporediti u oba stupca)... Earth Shield + Eye of The Storm kao neka osnova => neka rog lupa po tebi, ali u sljedećih par sekundi dobiti će najmanje 2 bolta ili 1 bolt+chain light (ako je noob pa ne koristi mind numbing poison onda će dobiti još i više)... Još ako ti proca lighting overload (iako trenutno ne možeš imati taj talent i earth shieldu istom buildu), rog bi mogo dobiti po ćuški :)
Fkorz, sve to ovisi o triggerima i proccevima...

Outmind
27-05-2008, 11:58
E ljudii moji ak je ovaj WOTLK elemental shammmy tree istinit mislim da se rogue-ovi lijepo mogu pozdravit...

http://www.war-tools.com/t51208.html?b=9zyxwd

h4ro
27-05-2008, 12:14
U WOTLu ce biti skoro sve transformacije :D ovaj u spiritwalkera , walock - u nekog demona ako sam siguran :rotfl:

Outmind
27-05-2008, 12:16
Ma dobro spiritwalker, ali LIGHTNING I SHOCKOVI DOBIVAJU STUN NAPOKON!!! A i resto tree je bolestan. Ima nekakav battlemaster totem, i damage sharing i kojekakve druge predivne perverzije.

B4j4
27-05-2008, 12:33
ye kae ovo ?
i shammyji dobivaju petove tj minione.. -.-'
ocem i ja peta... :rotfl:

h4ro
27-05-2008, 13:27
Pa imali su oni vec one elementale svoje to je i previse :rambo:

lizard
27-05-2008, 14:16
lol pa ovo je neki tip napravio to uopce nije objavljeno od strane blizzarda...

Aerial
27-05-2008, 14:26
Aha, crap...

ovo nije official...

aw :cry:

bornathepicek
28-05-2008, 18:52
Pitanje za nekog uber pro shammy-a: Dajte mi molim vas objasnite kako ubit rogue-a na lvl 70? Uzmite u obzir da mi se toteme uopće ne isplati bacat jer lako me stuna pa ih uništi. E da i imam ele spec.
Ovak ja barem koljem dosta rugova.Bacis onaj totem za usporavanje(nemrem se sjetit kak se zove) i rokas ga frost shockom i lagano begas, i da usput bacis fire shock tak da ti nemre otic u stealth jer ga stalno dere popratni dmg.I ako ti nije prob bacis searing totem(meni dosta pomogne).

lizard
28-05-2008, 19:55
ma dajte ljudi na 70 rog mozhe ele/resto shamanu duvat qurchinu!

B4j4
28-05-2008, 20:23
Pitanje za nekog uber pro shammy-a: Dajte mi molim vas objasnite kako ubit rogue-a na lvl 70? Uzmite u obzir da mi se toteme uopće ne isplati bacat jer lako me stuna pa ih uništi. E da i imam ele spec.
Ovak ja barem koljem dosta rugova.Bacis onaj totem za usporavanje(nemrem se sjetit kak se zove) i rokas ga frost shockom i lagano begas, i da usput bacis fire shock tak da ti nemre otic u stealth jer ga stalno dere popratni dmg.I ako ti nije prob bacis searing totem(meni dosta pomogne).
aha.. a sprint bu ostal netaknut.. ko i shstep...

bornathepicek
28-05-2008, 20:51
aha.. a sprint bu ostal netaknut.. ko i shstep...

Heh ako ti mozes lemat rouga i ne pobrat teske batine svaka ti cast, ja recimo nemrem jer kak da ga sprijecis da dode do tebe(stvarno rougovi unistavaju wow...)

EDIT: i da ako znas kako mrknut rouga bez prevelikih batina molim te podijeli to samnom i ostalim shammyma

B4j4
28-05-2008, 21:27
aha.. a sprint bu ostal netaknut.. ko i shstep...

Heh ako ti mozes lemat rouga i ne pobrat teske batine svaka ti cast, ja recimo nemrem jer kak da ga sprijecis da dode do tebe(stvarno rougovi unistavaju wow...)

EDIT: i da ako znas kako mrknut rouga bez prevelikih batina molim te podijeli to samnom i ostalim shammyma

ahem.. ja igram rogua >.<
znam kako ga se mozes rjesiti...
stavljaj dotove na njega... ako mozes stunaj ga.. drzi se sto dalje od njega.. i ako si u mogucnosti nabavi free action potion i living action potione... spasili ti budu zivot..
nego.. znam jednog shammya...
casta earth shield na sebe.. pobaca neke toteme.. i onaj grounding totem.. tak da mi ode opener u qurac.. stavi earth shield i ima jos neki regen... jednostavno me outheala... jedva sam ga uspio skinuti.. mislim da je cak imao s3.. prejeben fight..
bjezi sto dalje od rougova... i castaj spellove.. imas onaj shock za slow...
i da, stavi onaj fire totem... bice mu teze vanishat iz fighta ako si u blizini totema..

m8xD
28-05-2008, 22:26
hmmm primjetio sam da je kod šamana dosta važnije gear nego skill...bar što sam vidio po arenam sa mainom i to...lošđe gearan reto šaman umre za 5 sec....dobro gearan neće nikad pasti...isto tako u dmgu...enchantemnt shaman ako ima loše gear ne može prdnuti nikom jer padne za par sec...a dobro gearan te 2 puta udari wfom i doli si...itd itd...i ugl kod svakog specca imaš 2-5 spellova za korsitit i to je to,ipak sviđa mi se klasa pa sam nabija shammya na 70 xD elemental ftw XD

m8xD
28-05-2008, 22:28
ako sam u krivu što se tiče toga gera>skill kod šaman i to slobono mi dajte primjere jer iako imam šama na 70 malo igram snjim i nepoznajem klasu baš najbolje

sry za spamm

bornathepicek
29-05-2008, 09:35
ahem.. ja igram rogua >.<
znam kako ga se mozes rjesiti...
stavljaj dotove na njega... ako mozes stunaj ga.. drzi se sto dalje od njega.. i ako si u mogucnosti nabavi free action potion i living action potione... spasili ti budu zivot..
nego.. znam jednog shammya...
casta earth shield na sebe.. pobaca neke toteme.. i onaj grounding totem.. tak da mi ode opener u qurac.. stavi earth shield i ima jos neki regen... jednostavno me outheala... jedva sam ga uspio skinuti.. mislim da je cak imao s3.. prejeben fight..
bjezi sto dalje od rougova... i castaj spellove.. imas onaj shock za slow...
i da, stavi onaj fire totem... bice mu teze vanishat iz fighta ako si u blizini totema..

Mda shammy nemre stunnat, i kaj sam ja reko neg da rokas po rougu sa frost shock(koji uspori) i jos mu bacis totem za usporavanje, i usput mrknes searing totem...(ponovio si kaj sam reko :)).

Aerial
29-05-2008, 10:47
hmmm primjetio sam da je kod šamana dosta važnije gear nego skill...bar što sam vidio po arenam sa mainom i to...lošđe gearan reto šaman umre za 5 sec....dobro gearan neće nikad pasti...isto tako u dmgu...enchantemnt shaman ako ima loše gear ne može prdnuti nikom jer padne za par sec...a dobro gearan te 2 puta udari wfom i doli si...itd itd...i ugl kod svakog specca imaš 2-5 spellova za korsitit i to je to,ipak sviđa mi se klasa pa sam nabija shammya na 70 xD elemental ftw XD

To je više-manje pravilo svake klase, a ne samo shamana.. osim možda locka naravno :)

Što rogue lv70 može napraviti drugom liku na 70 ako nema neki dobar epic dagger/sword/whatever i opremu koja daje 6k+ HP?.. može skakutati i mahati tom čačkalicom, eventualno ga držati u stunlocku dok ne dođe jesen i ovaj ne umre od dosade.
Warrior može mlatiti svojim hrđavim 2Handerom dva sata, i onda mu se neprijatelj heala... :/
Pala može... ne, sory, pala ne može ništa bez dobrog geara.

70 lv ZAHTJEVA dobar gear ako hoćeš biti dobar, tako da nema nekog razloga žaliti se da suxaš ako imaš green opremu :)