PDA

Pogledaj cijelu verziju : WMP 11 detekcija uređaja



Electromaster
19-06-2010, 14:00
Reinstalirah Winse, skupa s njima i WMP. I sad, svaki put uštekam svoj mp3 player, WMP ga detektira, te ga umjesto kao USB removable disk označi kao Portable Media Player. I onda nikako ne mogu prići podatcima na njemu, a jedini način da stavim pjesme na njega jest pomoću gej Sync opcije u WMP koju ne želim koristiti.
Prošli puta sam nekako uspio riješiti ovaj problem ali sada se ne mogu sjetiti kako. :(
Ima li itko kakvu ideju?

RIDER32
19-06-2010, 17:59
U mojem računalu desni klik na njega i tamo probaš nač nešto kao autoplay oprions, pa se tamo malo poigraš. Ako neće tako onda ideš istraži i tako bi ti ga trebo otvoriti u normalnom prozorupa možeš normalno radit C/P.

Electromaster
19-06-2010, 18:15
Noup, ne da. Kad ga otvorim dok je prikazan kao Portable Audio Player, ne pokazuje podatke na njemu, nego izgleda kao da je prazan, čak i kad uključim "show hidden files and folders".
Tražio sam po svim mogućim opcijama i nisam uspio naći ništa što bi pomoglo.

C
20-06-2010, 09:06
Koji Windows?

Electromaster
20-06-2010, 11:26
Oh lulz, zaboravih napisati. >_>
Windows XP Professional, service pack 3.

C
20-06-2010, 13:08
Uzmi neki program za autoplay i isključi ga, pa se WMP 11 neće pokretati kao autoplay automatski. :)
Inače u postavkama WMP-a to možeš ugasiti. :)

Electromaster
20-06-2010, 13:16
Lulz, danas kad sam ga uključio detektirao ga je normalno, lolwat? :I
Nisam to uspio naći u WMP postavkama, ali nevermind.

C
20-06-2010, 13:37
Možda si ti to čačkao i podesio. :D
Neki uređaji imaju opcije kada ih spajaš, recimo ja spojim mobitel i ponudi mi 4 moda, jedan od njih da radi kao USB flash stick, što svi većinom i koristimo. :)

Electromaster
20-06-2010, 21:19
... Sad opet isto sranje, a nisam nikakve postavke mijenjao. xD
Koji kurac nenormalni. ;_;

weird1
20-06-2010, 23:21
Mozda trabunjam bezveze, ali mislim da se to i meni desavalo. Ugl nesijecam se dobro, ali da ti nije mozda stvar u tome da ti wmp bude upaljen kad spojis uredjaj?
Neznam jel kuzis, mislim je trivijalno i vjerovatno nije to, ali sam iz nekog razloga mi se cini kao da je to bilo kod mene, ali ne sijecam se 100%.

Znaci kada je wmp upaljen ubodes uredjaj on ti ga autodetektira onako kako nezelis, a ako ti wmp nije upaljen dobijes onaj standardni meni koji zelis.