PDA

Pogledaj cijelu verziju : Priest



M4mut
20-07-2006, 23:07
Sve o našim svećenicima pitajte ovdje...shaddow ili holy? 8)

dex
21-07-2006, 23:09
holy - full set -> shadow - pvp 8)

Margur
23-07-2006, 21:34
jel igra tko od vas svećenikom,jel dobar ili nije.ja tek sada krećem sa njim pa da znam što mogu očekivati. :killyou:

24-07-2006, 07:58
ja sam igrao sa earlockom,hunterom,rogueom prije no što sam se odlučio za priesta...ja volim hilati a ne biti shadow priest tak da ak očeš biti neki mega pwner zaboravi..mislim možeš ali trebaš znati svoju klasu jako dobro I nečeš biti u end-game guild-u sa shadow..( eventualno ako si si jako dobra s GH-om) tak za opremu bitrebao derati pvp stalno....u end-game se od njih očekuje da hilaju ne da rade dmg...ali da budemo jasni...sa shadow priestom možeš biti mega ultra PWNZOR ali jednostavno takvi su JAKO rijetki,,,,ima jedan lik na stromrageu shadow priest ima 6k hp...PUNO za priesta i pwn-a bilo koga.....to hodanje u pvp će ti dopizdit pa češ svejedno u end-game a tamo češ samo HILATI

Cyric the BLood God
24-07-2006, 09:41
meh mi imamo premade timove ...ali mrzim kada uleti nam u BG shadow priest i pocne nekja svoje derat umjesto da pomaze drugima i da ih hila...ali najjace mi je kada kreten ne taga rogua ..ovaj sam vanish i nabije ga ko picku ....vvari i Rip......najneugodniji horde roguovi na Aggramaru.... ali fala bogu mi imamo Mayntu i Gipsy :D

O-Okac
20-12-2006, 11:46
SP su bog ubij za srediti onaj njihov vampiric touch je premocan i jos imaju 35 % dmg eductiona protivi melle klass pravi ih je dozivlja ubit al na svu srcecu rijetki so

i onaj njihov shield mrzim ><

kao rogue najbolje ih je stuntlockat a kao paladin ili ih stuntlockas (o.O zbog nekog razloga paladini stuntlockaju boje od rogue ) ili ih pokusas nadzivjeti jer vecina SP ima jako malo mane

za ostale klase neznam jer jdnostavno neznam sta raditi protivi njih

Demo
20-12-2006, 12:10
meh mi imamo premade timove ...ali mrzim kada uleti nam u BG shadow priest i pocne nekja svoje derat umjesto da pomaze drugima i da ih hila...ali najjace mi je kada kreten ne taga rogua ..ovaj sam vanish i nabije ga ko picku ....vvari i Rip......najneugodniji horde roguovi na Aggramaru.... ali fala bogu mi imamo Mayntu i Gipsy :D

Vvari je noob, dok Rip nije ... :)

Voldemort
24-12-2006, 19:35
U vezi stun lock paldina kad se mlatim protiv rogue odma me cheap shot ja trinket stun seal jdgm. Crusader Strike tako da mi vecina roguova moze :fof:

Shadowhell
25-12-2006, 01:47
U vezi stun lock paldina kad se mlatim protiv rogue odma me cheap shot ja trinket stun seal jdgm. Crusader Strike tako da mi vecina roguova moze :fof:

samo tako :)

Gravemaster
08-01-2007, 21:20
Hmm ja iman svecenika i jako su fora atm sam shadow u dobrom bwl guildu pa ako si zainteresiran možemo se dogovorit samo javi :killyou:

Vulshok
16-01-2007, 10:09
Imam UD priesta sa 6/8 t1, 6/8 t2, 3/9 t3 ( shoulders, wrists, ruke)...standardna holy oprema (najbolji ringovi, neck c'thuna, aq plašt). Naravski ima i shadow oprema ono iz 20man instanci. Pa ako bi ko kupio nek me pm-a ili posta tu.

vuky
17-01-2007, 02:07
disciplin priestevi rulaju, kakav shadow i sl ,nema klase koju ne moze dobiti

Vulshok
17-01-2007, 09:16
disciplin priestevi rulaju, kakav shadow i sl ,nema klase koju ne moze dobiti

Pa da Pain supression specc je sada, ajde nemojte se sramit acc istjece za mjesec:)

cmeljo22
17-01-2007, 14:25
ma najjadnije je kad cujem i igraonici kak neki lik vice: mamu mu j**em nije me zahilo, i onda njemu sere... a stoji jos 20 likova koih treba heal..
takvi ljudi su glupi jer neshvacaju sta ce on healat nekog shita kad ima puno bolji heroj do njega s boljim armorom statom i ostalim.... a ovaj pada 2 hita (kavi likovi su za mene n00bovi)

Shadowhell
17-01-2007, 15:52
ma najjadnije je kad cujem i igraonici kak neki lik vice: mamu mu j**em nije me zahilo, i onda njemu sere... a stoji jos 20 likova koih treba heal..
takvi ljudi su glupi jer neshvacaju sta ce on healat nekog shita kad ima puno bolji heroj do njega s boljim armorom statom i ostalim.... a ovaj pada 2 hita (kavi likovi su za mene n00bovi)

okani se ti igraonice i igraj na pravim serverima :)

Vulshok
18-01-2007, 07:50
Pa tko to igra wow u igraonicu gdje u najvise slucajeva lagira dok mozes kuci:) Uostalom je crnjak, stalno ti neko dože i veli: daj da te inspectam. :o

Nightyx
12-02-2007, 19:30
Oćito priestovi i nisu toliko popularni, ali ja sada igram sa nf priestom 23 lvl zakon je

Arbiter of Change
12-02-2007, 20:10
Oćito priestovi i nisu toliko popularni, ali ja sada igram sa nf priestom 23 lvl zakon je

Mda, gdje bi mi bili bez naših Priestova? :D

wowlvl
15-02-2007, 22:41
masamo discpilna hollz kad lupis 60 i nema te niko osim mozda bubble boya i roga koji ce cekat da ti strune mana xD

cmeljo22
15-02-2007, 23:52
ajd ako moze kakav build za priesta holy i shadow

Karzah
16-02-2007, 10:56
http://www.wowwiki.com/Priest_build

Traži ...

BlueFlaME
16-02-2007, 11:20
dok nisi 70 budi shadow,onda prijedi na holy/discipline kombinaciju ili full.
SP radi bolestan dmg,u 5sekundi napravi oko 3k dmg=mindblast 1.5sec=1,1k dmg,SW:Death=1,1k dmg instant i mind flay u 3sec 1k dmg
bar mi tako sad radi.a na 70 bit ce jos vise.
disc talent tree je isto dobar,ono pojacavanje inta i svega me privlaci:D
i moze cak napravit neki dmg.dok holy je cisti pve.

JedimiNjoke
16-02-2007, 11:28
meh mi imamo premade timove ...ali mrzim kada uleti nam u BG shadow priest i pocne nekja svoje derat umjesto da pomaze drugima i da ih hila...ali najjace mi je kada kreten ne taga rogua ..ovaj sam vanish i nabije ga ko picku ....vvari i Rip......najneugodniji horde roguovi na Aggramaru.... ali fala bogu mi imamo Mayntu i Gipsy :D

Vvari je noob, dok Rip nije ... :)

Rip je presto igrat, Vvari je u redu jedino zbog tog geara koji fura. Pravi skill je bio Rip... A Gipsy i Mynta (ne Maynta Azmaer konju nepismeni! Ta žena je na TSu pravi urnebes sa DTom i ostalim spaljenicima) su priča za sebe. Predobri Priestovi, znaju kad treba healat, a kada radit dmg. Dok je daleko najjači shadow priest Dantie. Taj ima tickove prestrašne... :pray:

wowlvl
16-02-2007, 11:38
discpiplina/holly rula na lvl 60+ bilo koga ma kakav shadow kad napravis The DING na lvl 70 samo disciplina i hollz shadow zahebi!

BlueFlaME
16-02-2007, 18:04
ionako se zna u guildi imat par SP-a zbog davanja mane svojo grupi i hilanje dmgom

kamikaza
24-02-2007, 22:31
Shadow pvp-instance holy-mix shadow holy za arene a o ostalom se da raspravljat u nedogled...

manijak za kompom
22-03-2007, 14:23
Ej imam i ja priest lv 45 holy bilo je zabavno prvih par lvl a onda sranje tak je dosadno hilat

Arbiter of Change
22-03-2007, 18:10
Ej imam i ja priest lv 45 holy bilo je zabavno prvih par lvl a onda sranje tak je dosadno hilat

Mmmm......Shadow Priest. :D

BlueFlaME
07-05-2007, 11:00
ako ti je dosadno hilat onda si trebao uzet neku dps klasu.
Ja sam izabrao priesta jer sam zelio hilat,i kako je nekoc bilo- priest je bio master of healing dok sada, paladini i shamani ludo hilaju,a i druidi imaju odlicne hot spellove..i to bih zelio da blizz popravi..jer telenti kod priesta su malo cudni.. da bis mogao bit nesto trebas napravit kombinaciju holy/disc,jer spirit buf,mana reg,+ % mana..puno pomaze..dok hybrid klase imaju samo jedan tree za healanje.

cmeljo22
08-05-2007, 14:10
Kad se vec raspravljalo o ludim priestovima svi koji imaju priliku nek ddu do kor'galla i pogleaju BOXCAR-a lik radi uber damage :fof:

Đeri
08-05-2007, 14:20
meni svečenici nevaljaju...bolji su mi mageovi :rotfl: :o

K4ciga
08-05-2007, 15:45
meni su priestovi dobri,ako ništa onda si bar u svakoj grupi :D
i rulaju u PvP na 49om lvlu (shadow)

Đeri
08-05-2007, 16:18
yee imam svoj post u sigu tvom :D :D :D
inače,ja sam mage,prije sam bio priest,al ja ti to ništa ne kužim :D

K4ciga
08-05-2007, 16:59
yee imam svoj post u sigu tvom :D :D :D
inače,ja sam mage,prije sam bio priest,al ja ti to ništa ne kužim :D

naravno da ima',zaslužio si :D tj. tvoj bratić je zaslužio :D

Svinjoguz
09-05-2007, 19:31
Otišo sam kod svog frenda i igrali smo debelog smrdljivog......dwarf priesta,neznam zakaj ljudi ne vole hilati al meni je baš kul,u svaku grupu te prime.

cmeljo22
09-05-2007, 20:20
meni također osim ako imas nekog kretena u grupi koji se dere cim mu hp padne ispod 50%....
takvim zivcanim slepcima netreba ni dati sa igraju

K4ciga
09-05-2007, 21:03
meni također osim ako imas nekog kretena u grupi koji se dere cim mu hp padne ispod 50%....
takvim zivcanim slepcima netreba ni dati sa igraju

općenito ako se odlučite na klase koje su tražene (warrior/priest) očekujte da vas okrivljuju za svaki grup vajp

Svinjoguz
09-05-2007, 21:09
meni također osim ako imas nekog kretena u grupi koji se dere cim mu hp padne ispod 50%....
takvim zivcanim slepcima netreba ni dati sa igraju

općenito ako se odlučite na klase koje su tražene (warrior/priest) očekujte da vas okrivljuju za svaki grup vajp

E takve likove mrzim,koda nije ljudsko griješiti ono,ne stankaš moba i onda ti se neki klinjo počme derati,ili lik umre jer ga nisam zahilo i počme se derat.

K4ciga
09-05-2007, 21:19
E takve likove mrzim,koda nije ljudsko griješiti ono,ne stankaš moba i onda ti se neki klinjo počme derati,ili lik umre jer ga nisam zahilo i počme se derat.

zato ja najviše igram navečer 9+sati (tada idem u instance) jer nema previše
djece ispod 14godina.Ali činjenica je da tenkat i hilat ne može svatKo,iako IMO za grp vajpove najviše krivi dječica koja fearaju u instancama,priest koji
ne da warru da drži aggro već neke svoje spelove baca,warr koji tenka sa 2h sword ili dual wield...ako je grupa dobra,rog će sappat jednog,priest odma shield stavi,rog se povlači,warr charga,uzima aggro,priest stavlja shield,a u međuvremenu mage sa pyroblastom masakrira :D

cmeljo22
09-05-2007, 21:33
word!

Ali ima bolesnih guildi na kor'gallu DEPENDANCE hebacka raid guilda neki dan lock jedan zaasnio na raid i odmah dobi /gkick LUDACI

flander
09-05-2007, 21:43
word!

Ali ima bolesnih guildi na kor'gallu DEPENDANCE hebacka raid guilda neki dan lock jedan zaasnio na raid i odmah dobi /gkick LUDACI


pjur ovisnici....kaj drugo

K4ciga
09-05-2007, 22:02
pjur ovisnici....kaj drugo

/sign

stvarno mi nisu jasne te hardcore gilde...svaki dan da ja 5+sati odvajam da
bih ubio nekog tamo nefariana ili onixiu?!

ne hvala,meni je puno veće zadovoljstvo ubiti paladina ili spriesta :D

uvijek sam više volio PvP nego PvE,mislim ajde nekad otić u instancu da pokupiš neki item , ali PvP posjeduje 8)

cmeljo22
09-05-2007, 22:25
ma inace pvp oprema mi je bolja a i epici idu od pvp-a tako da.....

100% bolji pvp nego pve

flander
09-05-2007, 22:44
pa WoW je i prvobitno baziran na PvP-u,hebate PvE,to kad ti dosadno onda malo grindaš

Svinjoguz
09-05-2007, 23:10
Off topic-Ja osobno preferiram PvE,iako sam ujedno vrijeme bio PvP skiller.

On-topic-na Kari serveru sam igro sam jednim undead shadow priestom lvl 49(ime mu Puss,za znatiželjne),ja warrior lvl 49 sa par lvla,ulazimo on i ja u onaj hordin hall sa battlemasterima odma wispovi i /s...OMG you faking teh twinks!!!Ali kaj je bilo najbolje taj priest je bio uber skilz0r i znao je solo zaklat dvojicu u areni,ubijat lvl 54 likove u duelima,i redovito smo na battlegroundima on i ja bili prvi BG ljestvicamatak smo si pribavili jednu solidnu PvP reputaciju. :pray: :D

K4ciga
10-05-2007, 10:53
http://armory.wow-europe.com/#character ... lagcarrier (http://armory.wow-europe.com/#character-sheet.xml?r=Frostwhisper&n=Flagcarrier)

^ovo gore^ je twink.ffs lik ima oko 2khp-a,znam ga jer sam se s njim borio sa svojim drujom lvl 19.Nas jedno 5 se sletilo na njega nemožemo ga ubit..
stvarno,zbog ovakvih twinkova mi dođe da quitam WoW,i općenito rijetko idem u BG'e na lvl 19 i 29 jer jednostavno ima previše twinkova.Mislim najbolje mi je kada rogue ima +30 agility i stamina,crusader,minor spid increase,i cijeli plavi gear pa onda misli da posjeduje u pvp.ono povraća mi se od takvih ljudi... :kill: :twisted:

kada se ipak borim sa takvima,upalim dobru staru
Monty Python - Always Look on the Bright Side of Life :D

Svinjoguz
10-05-2007, 11:00
http://armory.wow-europe.com/#character ... han&n=Puss (http://armory.wow-europe.com/#character-sheet.xml?r=Karazhan&n=Puss)S

profil od priesta skojim sam išo u boj u 2v2 arene


a ovo ja profil od mog warra(divite se opremi)

http://armory.wow-europe.com/#character ... =Svinjoguz (http://armory.wow-europe.com/#character-sheet.xml?r=Karazhan&n=Svinjoguz)

lycancro
10-05-2007, 20:19
kad mi se jedan mali natakario bio sa svojim shadow pristom sa spikom ej znas sta, tvoj hunter nema sta traziti kao dps, de ti fino njega makni i uzmi dizat nesto drugo...ja biti dps u instancama... ja reko wtf... no nakon toga vidis sh pristovi imaju zbilja dps :D dotad sam se furo da je priest jedino za holly... ali posto je blizzard nerfo huntere ...staces :twisted:

Nightyx
23-05-2007, 07:58
Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji. Prije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf. :killyou:

K4ciga
23-05-2007, 12:35
Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji. Prije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf. :killyou:

dva duela na lvl 6 ništa ne znače,to je uglavnom ona fora "ko prvo udari taj pobjeđuje"

Shadowhell
23-05-2007, 13:11
Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji.SPrije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf. :killyou:

Ovo je lagani materijal za sig ..

lizard
23-05-2007, 21:08
Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji. Prije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf. :killyou:

dva duela na lvl 6 ništa ne znače,to je uglavnom ona fora "ko prvo udari taj pobjeđuje"

ili ko se moze hilat :D :D :D a bas je legenda ovaj Nightyx :rotfl: 8)

Spectre
24-05-2007, 02:34
Strgo sam ne ovo "jednostavno sam bolji" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Svaka čast čovjeće, na lvl 4 imaš šta... 3 spella? :boohoo:

lizard
24-05-2007, 07:49
eee ali nemoj zaboravit Warlock je bio lvl 5.. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

LD
12-06-2007, 17:30
Ipak sam poćeo sam priestom, blood elf.......obrisao sam human warriora zato što je sranje....ne volim baš warriore, a pogotovo ne humane.....tako da mi je sada sa blood elf priestom odlično.....sada ću lvl 6, odigrao sam i dva duela....dok sam bio lvl 4...protiv rougea koji je isto lvl 4 zgazio sam ga, i protiv warlocka koji je bio lvl 5 (a ja 4) isto sam ga zgazio...Prije sam imao Night Elf Priesta na lvl 25, s njim mi je bilo odlično igrati...tako da sam se opet vratio na priesta i to blood elf. :killyou:

Ovo je lagani materijal za sig ..

Više teži nego lagani...


ljudi se izvlače na sve moguće načine....ali jednostavno sam bolji.

Dobar je lima, bit će nešto od njega...

Nightyx
12-06-2007, 17:54
Oke će te me šta sprdati sada?? 5 stranica samo o meni i o tome......jednostavno sam bolj!? Pa šta kad jesam :roll:

Lundvalnaden
06-07-2007, 04:25
muahaha
u skladu s nestasicom svecenika na wowu,
slab je i ovaj topic na forumu.
sad cu ga ja malo ressat..
ugl, krenuo sam igrat sa priestom,
uvijek sam htio hilat a nisam bio bog-zna-kaki hiler sa svojim rogueom...
nego, de jedan pure holy build plz.
htio bih iskljucivo hilat po instancama i to je to.
aj ak neko zna

Nightyx
06-07-2007, 06:40
malo mi je jadno to sa klasama u wowu, jer realno gledajući....u rejdu i borbi protiv bossova, potrebni su jedino warriori i priestovi..kao nije tako?

Arbiter of Change
06-07-2007, 07:47
Trebaš i nekog DPS gamadara.

Nightyx
06-07-2007, 07:51
malo sam njub pa neznam što točno znaći to što si rekao.....ali mogli bi dodati nekog stuntera još npr. rouge i to je to svi ostali su nepotrebni.

Arbiter of Change
06-07-2007, 07:55
DPS=Damage per Second klasa (znači ona koja uzrokuje masivnu štetu).

Nightyx
06-07-2007, 07:58
lol pa znam dps što znaći..ali te nisam shvatio zato što nisam povezao tvoju rećenicu na razumljiv naćin.

Nego masivnu štetu?? a za što služe warriori??

Arbiter of Change
06-07-2007, 08:03
Tankanje (sad će me razapeti lokalni warrovi). :D

Madox
06-07-2007, 10:33
warriori primaju stetu a ostali rade ogroman dmg. :twisted:

fiLLix
09-07-2007, 17:35
Moze li 1 mix discp i holy build.? Za lvl 60.

Arbiter of Change
16-07-2007, 14:43
Jedno brzinsko: isplati li se Shadow Priestu uzeti Shadoweave specijalizaciju u Tailoring-u?

Svinjoguz
16-07-2007, 15:52
Jedno brzinsko: isplati li se Shadow Priestu uzeti Shadoweave specijalizaciju u Tailoring-u?

Shadoweave tailoring je odličan PvP set za magea,Shadow priesta i donekle warlocka.

Arbiter of Change
16-07-2007, 15:55
Znam, ali gledao sam zadnje recepte malo uokolo pa mi je šteta šta daju bonuse i na frost i shadow, od čega Mage-u/Priest-u pola otpada.

Spectre
16-07-2007, 17:05
Znam, ali gledao sam zadnje recepte malo uokolo pa mi je šteta šta daju bonuse i na frost i shadow, od čega Mage-u pola otpada.

Huh??? :shock: :o

Anyway, Shadoweave set je super za Shadow Priesta, da...

Arbiter of Change
16-07-2007, 19:02
Editirao post, ali mislim da je jasno što sam mislio: niti jedan od njih ne može u potpunosti iskoristiti tu opremu pa mi je skoro šteta zamarati se uopće.

Šta mislite?

Svinjoguz
16-07-2007, 19:20
Editirao post, ali mislim da je jasno što sam mislio: niti jedan od njih ne može u potpunosti iskoristiti tu opremu pa mi je skoro šteta zamarati se uopće.

Šta mislite?

PvP-imba,kao shadowpriest nemoraš izać iz shadowforma da se hilaš,samo deri i imaš hilove :D .

fiLLix
29-07-2007, 19:33
Ima li kaki addon za priesta da mu mjenja izgled onog dok casta , npr Mind Blast ili Smite?

Spectre
29-07-2007, 21:08
Quartz, eCastingBar...

fiLLix
30-07-2007, 10:14
Quartz, eCastingBar...
Hvala.

giovanni82
20-08-2007, 01:28
shadow pristovi se raze jako i u pve

giovanni82
20-08-2007, 01:29
Jedno brzinsko: isplati li se Shadow Priestu uzeti Shadoweave specijalizaciju u Tailoring-u?

da jako se isplati

20-08-2007, 02:53
muahaha
u skladu s nestasicom svecenika na wowu,
slab je i ovaj topic na forumu.
sad cu ga ja malo ressat..
ugl, krenuo sam igrat sa priestom,
uvijek sam htio hilat a nisam bio bog-zna-kaki hiler sa svojim rogueom...
nego, de jedan pure holy build plz.
htio bih iskljucivo hilat po instancama i to je to.
aj ak neko zna

evo da ti utazim zelju...
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/priest/talents.html?5052300130200000000002320500323020505 30050000000000000000000000)
igro s priestom 2 god...ovo mi je bio super specc...overaggro nikad,holy concentration vjeruj mi veoma je korisno,sačuva brdo mane. imp gheal..sveta stvar tih 0,5 reduced cast time nebrojeno puta izvuko ljude..ovo je čist PvE spec,martyrdom nisam stavio jer ako si victim critical strikea od bossa baš i nisi živ poslije tog.

Cinialv
21-08-2007, 16:54
Evo jos jedan build za SP (PVE)
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1123051451 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/priest/talents.html?5002300130000000000000000000000000000 00000503202510151123051451)

I evo usput link od mog prista (moram se malo pohvalit) :D :D
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &n=Cinialv (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&n=Cinialv)

lycancro
21-08-2007, 18:20
sto se bildova tice pokusaj si sam postaviti one koji ti najvise odgovaraju. dakle ovisno o onome sto ti je nakana raditi.
trebas sjest i razmisliti i tek onda postaviti parametre. nema univerzalnosti.
ako tebi netko kaze popuni taj i taj parametar a ti ga u biti nikad ne koristis onda ti je to uludo trosenje bodova na parametre.

naprimjer fixif je stavio 0bodova na wand...a recimo da se wandom na pocetku sluzis 80% pri dizanju levela i grindanju.

kasnije ces pomisliti da wand neigra veliku ulogu... ali kod ustede mane je nesto nezamjenjivo, isto tako kad ti nestane mane neces pucati spell za dizanje mane nego ces pokusat nesto u grindu ili pvp usicarit sa wandom.
instant spell za manu koristis kao zadnju stvar. (opet individualno...mozes eventualno i ranije da ti se napuni opet... dakle nemas gubljenje vremena).

da ne govorim o stvarima kada ti mana takoder nestane a nemas s cime da pogodis nekog u pvp-u npr pvp protivnika koji sa malo helta pokusava uteci...roge... i tih dodatnih 25% plus damagea zna posluziti svojoj svrsi...

Cinialv
21-08-2007, 18:47
Wand ftw :) btw neznam dali svi znaju ali skuzio sam "caku" da dok ti ide channel od mindfley, stisnes wand i cim zavrsi mindfley opali wand stime da ti ne uzima global CD, jako imba za PVP pogotovo ako imas neki wand sa malo jacim dps 8) 8)

21-08-2007, 19:12
ja sam stavio lvl 70 PvE specc a ne lvl spec..bacanje talenta na wand kod lvl 70 je pizdarija

fiLLix
03-09-2007, 18:07
Ima koji pvp priest u hall of fame ? I da gdje je uteko Puss jel on zbriso lika s armorya?

coperfield
19-02-2008, 13:11
jos sam 55 ali priestovi su mi do jaja , za sada sam shadow i super je za lvl-anje, dobra promjena za razliku od mage-a kojeg igram zadnjih 7mj.
:kill: :kill: :kill: :kill: :kill:


Priestovi rulaju :kill: :twisted: :killyou: :boohoo:

Arbiter of Change
19-02-2008, 13:36
Apsolutno (nekrofilija, ftw).
Kad si jednom probao Priestove teško je povjerovati kako ostale cloth klase prežive bez PW: Shield. :)

coperfield
19-02-2008, 19:32
Apsolutno (nekrofilija, ftw).
Kad si jednom probao Priestove teško je povjerovati kako ostale cloth klase prežive bez PW: Shield. :)


uff istina, ali i imba buffovi i spellovi , instant fear, healanje, totalno klasa za mene. a i cool izgleda u vangeful ili t6 opremi a pogotovo head i shoulderi.

Berax0r
23-02-2008, 23:23
I ja krenuo sa priestom.Shamana sam pustio po strani.Izivcirao sam se ko budala sa njime.Priest mis e puno svida.inace volim hilati i protectati druge :)

lizard
24-02-2008, 10:59
onda je paladin za tebe , priest je ok ali je ipak clother..

Maze
24-02-2008, 11:02
onda je paladin za tebe , priest je ok ali je ipak clother..

Fegadin, jea, bublle, bjezi healaj.. nemos ubit smece. -.-

Shadow priest je preodlican po meni..

Jerry
24-02-2008, 17:04
ružni ste pale :)

Maze
24-02-2008, 17:28
osjećam neku negativnost u tvom postu...ajd reci da nismo mačo:
http://i34.servimg.com/u/f34/11/71/19/94/th/wowscr12.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=207&u=11711994)
:D

ubio me pala na bgu pa eto

lizard
24-02-2008, 21:10
osjećam neku negativnost u tvom postu...ajd reci da nismo mačo:
http://i34.servimg.com/u/f34/11/71/19/94/th/wowscr12.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=207&u=11711994)
:D
niste

lizard
24-02-2008, 21:10
zajeb ! :D

Empe Tri
27-02-2008, 10:53
evo i ja poceo s pristom prije 2 tjedna tocno i evo sad vec 45 lvl :D
nadam se ljedeci tjedan vec u outland da izletim ako budem uspio ;)

i prist mi je prezakon :P

28-02-2008, 12:06
priestevo r00laju,,ja prekinuo wow igrat al sad ću opet počet i to opet s priestom..predobri su

Berax0r
29-02-2008, 12:38
Jel valja sta ovo:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1123051551 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/priest/talents.html?0000000000000000000000000000000000000 000000553252512251123051551)

Ako ne dajte mi neki lvling build(shadow)

Blacky_123
20-04-2008, 09:20
Ovako imam par problemcica sa blood elf priestom
Posto gubim zivce u klikanju talenata i neznam bas sto je dobro a sto nije, ako bi se mogo nac neki "iskusan" wow player da mi napravi talente za shadow priesta(pvp)

Gothmog
21-04-2008, 11:15
Face Melter (http://www.wowhead.com/?talent=bxxrz0MZZVMGtMtRhtVo)

RIPtheREAPER
04-06-2008, 20:58
di mogu naucit furat druge wepne osim mejsa?
znam da ima nesto u undercityuju am sumnjam da je to sto trazim

Wizard
04-06-2008, 21:38
mos nosit dagger, one hand mace i staff, nista vise, al to ti je dovoljno nebrini

Aerial
05-06-2008, 09:57
Od weapon mastera možeš naučiti nove skillove za oružja. U Thunderbluffu možeš dobiti staff skill, a daggere vjerojatno u Orgrimaru ili UC... i moraš biti određeni level da bi naučio koristiti neko oružje. Mislim da od 20 lv na dalje možeš sve weapon skillove naučiti koje koristi tvoja klasa.

RIPtheREAPER
05-06-2008, 22:30
Jel bi moglo proc? (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/priest/talents.html?tal=540230010050000000000000000000000 0000000000050052500211123251501)

Wizard
05-06-2008, 23:37
pa i ne bas, mozda nesto vako http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1103051551 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/priest/talents.html?tal=500212013000000000000000000000000 0000000000430252510211103051551)

u svakom slucaju mind fly digni, mental agility ti netreba toliko, imp vamp embrance isto, a spirit tap je korisna stvar, shadow resiliance glupost...

Lepro
05-06-2008, 23:47
Ja koristim ovaj build na mom schadow priestu.. i dobar mi je.. recite ako nesto ne stima, klasicno :D

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1123051551 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/priest/talents.html?tal=500230000000000000000000000000000 0000000000550252510201123051551)

Zwer
28-07-2008, 10:52
Priesti su jako teski za lvlanje dok ne dodjes do cca. 30lvl (naravno shadow dok levelas jer je na holy pretesko !!! ) a onda kad dodjes do 70 mozes u svaki raid ko nebi priesta jednog u raidu haha i naravno uzmes holy jer priest se najvishe traze radi healinga....

m0dkayZ
29-07-2008, 18:58
Priesti su jako teski za lvlanje dok ne dodjes do cca. 30lvl (naravno shadow dok levelas jer je na holy pretesko !!! ) a onda kad dodjes do 70 mozes u svaki raid ko nebi priesta jednog u raidu haha i naravno uzmes holy jer priest se najvishe traze radi healinga....
traze se da imaju t6 healing?

Aerial
29-07-2008, 18:59
Ako imaju već t6 healing onda ne trebaju ni ići u raid :)

Arbiter of Change
04-08-2008, 16:46
Ho ho, dobri su im novi talenti što dolaze sa WotLK (obratite pažnju na Shadow talente) i konačno se neki biser u Blizzardu sjetio izbaciti Wand Specialization. :)
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/priest/talents2.html

lizard
04-08-2008, 18:16
ja mislim da ce hunteri biti totalno up u WTOLKU

Razorix
22-08-2008, 14:19
Kako si samo pogodio temu :thumbs2:

lizard
10-11-2008, 09:51
eto od novog patcha sam primjetio da se shadow priestu znatno povecao survivability , glyph of PW shield omogucuje heal , imaju dva spella za mana regeneraciju , a s priest bi trebo zivjet sve dok ima mane =) ...

h4ro
10-11-2008, 10:47
Igram ja shadow priesta i samo da kazem bez mane nemos ostati nikako.... Prvo ako ode mana iskoristim potion ona ako sam opet negjde na kraju shadow feinda (kako se vise pise ) stvorim te on napuni manu a onda ako opet u kojem slucaju ostanem bez mane tu je dispersion =) te sam opet na poccetku :killyou:

lizard
10-11-2008, 11:40
jos ako si belf imas i racial ....

h4ro
10-11-2008, 12:07
jos ako si belf imas i racial ....
A to nisam =)

Berax0r
30-11-2008, 17:04
Jel može neki dobar, ucinkoviti, shadow only build? hvala.

Mordok
16-02-2009, 15:59
Ma SP je legenda!!! Sa Mind Blastom critam oko 3k-3.5k i sa SW:Death 3k,tu je jos normalno SW:Pain i Vampiric Embrace.. PW:Shield.. Osobno Pwnam i Ownam sa SP-om.. Neznam za druge.. Btw Full Shadow Build je bolestan ako uzmes Silence i tak te stvari, nema spell castera koji ti nesta moze jer ako uzmes Belf Priesta onda imas Silence 5 sec + Arcane Torrent,a to je jos 2 sec silenca, i ofc imas jos Scream koji Feara na 8 sec.. To je bolesno.. Sa dobri gearom i sa znanjem mozes sve zivo.. I jos ne kuzim u cemu je problem sa Rougovima? Podjelis liku Dotove, bacis Mind, lik Vanisha,pricekas ga,fearas ga,opet crit i eto.. A ako se vec bojite StunLocka onda uzmes PW:Shield, bacis scream (koji ima CD 26 sec šta je nista!!!).. dok je lik fearan tuces ga, a kad se od feara trcis malo dalje da ti se jos tih 15-ak sec cd-a od feara oladi.. i opet ponovis.. Zakljucak je da ako znas sa SP-om, niko ti nis nemre.. Pozz 8)

lizard
17-02-2009, 09:43
kakav dps imaju SSP (spirit shadow priest) , vidio sam dosta ljudi s tim bildom , a i cito da su bolji od deep shadow prista.. jel zna neko ?

Aerial
17-02-2009, 10:35
Mrzim PW: shield.

Mrzim disc priesta.

Mrzim Psychic Scream.

...

Ima li netko da mi posudi svog huntera da rastrgam nekog priesta? :D

lizard
17-02-2009, 10:42
hmm? shammy? purge + tremor ? =)

Mordok
18-02-2009, 16:36
kakav dps imaju SSP (spirit shadow priest) , vidio sam dosta ljudi s tim bildom , a i cito da su bolji od deep shadow prista.. jel zna neko ?
iz iskustva znam da je full shadow najbolji,bar meni,probo sam mjesavinu i uvjek ti nesta fali..

Dreamer Deceiver
04-03-2009, 15:51
kakav dps imaju SSP (spirit shadow priest) , vidio sam dosta ljudi s tim bildom , a i cito da su bolji od deep shadow prista.. jel zna neko ?
iz iskustva znam da je full shadow najbolji,bar meni,probo sam mjesavinu i uvjek ti nesta fali..

šta nije dobro ubaciti neke stvari i u discipline ?

http://www.wowhead.com/?talent=bxcbuZZ0xfiRckfiqfdVo

bananac
04-03-2009, 18:25
vec 4 prista za redom koje sam trazio za hilanje su bili shadow spec -.- ...pa prije ce upast u grupu sa hiling spekom, dpsera ima i previse

Aerial
04-03-2009, 19:08
Nek čeka 3.1 i dual-specanje :)

lizard
04-03-2009, 21:08
1k golda dat za to .. daj molim te koja pljacka..

bango
04-03-2009, 23:18
ma nije sad svi imaju gro para ;D

Aerial
05-03-2009, 00:18
Istina, 1k gold je malo masna para za tako nešto (1k golda odgovara otprilike 20 normalnih respecca), al opet... zamisli, samo klikneš i sve se samo respecca, mjenja se action bar, novi glyphovi ! Prekrasno! :D

Wizard
05-03-2009, 00:21
1k golda dat za to .. daj molim te koja pljacka..
i nije bas, to ce mi ustedit puno para, ako igras lika i imas 1 spec koji ces mozda prominit 1 u misec dana neces kupovat dual-spec, al ako si recimo hiler ili tank koji bi igrao pvp ili questavo s drugim specom mislim ovo je super korisno, i ak si kao ja da minjas spec svaki dan skoro pa recimo da ce mi sigurno nesto ustediti

lizard
05-03-2009, 11:05
cek novi glyphovi? e onda se isplati... jos da stave i sockete =) hehe

Wizard
05-03-2009, 12:03
cek novi glyphovi? e onda se isplati... jos da stave i sockete =) hehe
koji je smisao za stockete kad ces u vecini slucajeva prominit cili gir il ga opce nece prominit :)

Aerial
05-03-2009, 12:36
Jedna bizarna stvar - kad se respecaš putem dual-speca, ostaneš bez mane.
Stvar se "casta" 5 sekundi i potroši ti svu manu.
Mkaay :)

lizard
06-03-2009, 19:57
cek novi glyphovi? e onda se isplati... jos da stave i sockete =) hehe
koji je smisao za stockete kad ces u vecini slucajeva prominit cili gir il ga opce nece prominit :)

ma ja sam se kao shaman s resto na ele nekoliko puta respeco i samo sam ubacio par +hit rating socketa , i imo sam odlican dps .. samo sam par itema zamjenio,,

Zízzy
18-03-2009, 11:23
Jucer sam rolllao priesta. Vec godinu dana igranja trazim klasu koja mi se najvise svidja =) (da znam da je cudno), samo sam sa 2 lika uspio doc na lvl cap (moj lvl 70 lock Zizzy i lvl 80 dk Zizzie). I mislim da sam napokon nasao ljubav svojeg zivota, navodno shadow priestovi imaju jako velika rotatione (ja sam freak koji zeli stiskat sto vise gumba moguce), a i kao healeri takodjer ioako je healer samo po sebi vrlo izazovno. Njihovi su spellovi vjerojatno jedni od najzabavnijih u igri (mind control any1?) i uglavnom vrlo sam zadovoljan :D cekam da prodje maintance pa da mogu na lvl 11 !
ime priesta: Zizzý
server: Syvlanas

takodjer imam i guild <Strangers with Candy> odnosno napravio sam ga sa mojim dk-om i kasnije prebacio lead na priesta, tako da svi vi pedofili tamo vani /w mene za invite (jadna djeca na sylvanasu).

lizard
18-03-2009, 12:11
affli lock ima jos duzu rotaciju..

bango
18-03-2009, 12:20
igrat ces do 40 lvl i odustati ;)

LD
18-03-2009, 12:41
Ako se dobro sjecam ni fire mag nije bas imo neke lagane rotacije. Uvijek si mroo na nogama bit i gledat oce ti se potrefit instant pyro, corpse exp, scortchx5, kako i kada opalit fire blast, i odabrat pravi casting spell u pravom momentu

Wizard
18-03-2009, 17:34
nes ti maga igrat, najlaksa klasa, osim mozda huntera, te rotacije za maga je upiranje 3 tipke na tipkovnici, nakon 10min se naucis tempirat kako koju uprit, s lockom je ipak malo teze, afli lockom ofc, tu moras pazit na dotove, nemos samo obnavljat dotove, nego recimo coa i ua tickaju sve jace i jace i moras cekati zadnji tick i pravovremeno staviti novi dot...

shadow priest kolko ja znam nema tesku rotaciju, nisam ga puno igra, a igra sam ga na 70lvlu, koji raid otisa nis posebno, iopet se sve svodi na 3 spela :)

LD
18-03-2009, 20:36
nes ti maga igrat, najlaksa klasa, osim mozda huntera, te rotacije za maga je upiranje 3 tipke na tipkovnici, nakon 10min se naucis tempirat kako koju uprit, s lockom je ipak malo teze, afli lockom ofc, tu moras pazit na dotove, nemos samo obnavljat dotove, nego recimo coa i ua tickaju sve jace i jace i moras cekati zadnji tick i pravovremeno staviti novi dot...

shadow priest kolko ja znam nema tesku rotaciju, nisam ga puno igra, a igra sam ga na 70lvlu, koji raid otisa nis posebno, iopet se sve svodi na 3 spela :)

A cuj ja sam sa fire specom morao pazit na 4-5 stvari konstantno, jeste da najcešce nukas istim spelom ali u biti svaka klasa ima taj primarni spell/ability. A ako ti stvari pocnu procat, onda je veselje =))

Mordok
21-03-2009, 13:18
kakav dps imaju SSP (spirit shadow priest) , vidio sam dosta ljudi s tim bildom , a i cito da su bolji od deep shadow prista.. jel zna neko ?
iz iskustva znam da je full shadow najbolji,bar meni,probo sam mjesavinu i uvjek ti nesta fali..

šta nije dobro ubaciti neke stvari i u discipline ?

http://www.wowhead.com/?talent=bxcbuZZ0xfiRckfiqfdVo
ok je stavit onaj dodatni resist na stun fear itd,al ja inace volim razrokat cijelo drvo jedne orjentacije..meni je bolje,a vi kak vam pase :)

HrcaPrca
10-07-2009, 09:01
Kakav je spriest u pvp trenutno??

Gu$ht3r
10-07-2009, 12:07
disc odlican za ostalo neznam

bananac
10-07-2009, 12:34
mislim da su mu smanjili cd na fearu jer me jedan drzao fearanim dok me nikje ubio lol

Arbiter of Change
08-04-2010, 09:07
Vrijeme je.
Cataclysm Class Preview: Priest (http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=12947282379&sid=1)


Leap of Faith (level 85):SPull a party or raid member to your location. Leap of Faith (or "Life Grip") is intended to give priests a tool to help rescue fellow players who have pulled aggro, are being focused on in PvP, or just can't seem to get out of the fire in time. Instant. 30-yard range. 45-second cooldown.

Great, još nešto za što će kriviti Priestove. :)


LEEEEEEROOOOOOOOOOOO.....

priest: no

*lolgrip*!!

Aerial
08-04-2010, 13:03
hmmmm

a) DKS----- death grip ------ > SžrtvaS< -------- life grip ------ Priest




b) DKS----- Sž -- R -- Tv - A S ----- Priest


:D

EDIT:

bah, je*ebeni forum poništava "suvišne" razmake u tekstu? :(
R.I.P ASCII slike

Wizard
08-04-2010, 15:51
I na kraju imamo mnogo krvi i organa izmedju dka i priesta :)

Gothmog
08-04-2010, 19:34
Upravo radi LoF sam i napravio svoj prvi post na službenim forumima...
Tocno si mogu zamislit PUG situacije, kad neki mutavi DPS, koji se ne zna maknut pocne krivit mene sto ga nisam gripao...užas...

Dakle, natovarili su nam jos jednu brigu na ledja, a vele da zele vratit zabavu u hilanje...

Jedino kaj me nasmijalo je ping-pong nabacivanje sa DK-om...

flander
16-03-2012, 14:25
da ne spamam tamo

1 pitanje

1. Koristim Grid addon, ne kužim kako nariktat ikonice od grupe da vidim ko je tank,hiler i dps ??

Wizard
16-03-2012, 15:06
A nisan bas koristia te addone da ti znam lipo objasnit, al moze se dobro hilat na default uiu, samo napravi mouseover macroe za sve hilove i ludilo. Lako za namistit, a posve funkcionalno.

flander
16-03-2012, 16:11
ma evo skužio napokon, trebalo je još jedan addon stavit da profunkcionira

sad je milina, lako hilam normalne instance, skupljam opremu za HC, veoma zabavno hilat ekipu ^^

flander
21-03-2012, 22:51
evo friško pečeni Priest :D

http://eu.battle.net/wow/en/character/k ... ist/simple (http://eu.battle.net/wow/en/character/karazhan/Isuskrist/simple)

Wizard
22-03-2012, 13:17
Dobro ti je ime, iako je moje bolje :)

Makni one talente iz Blessed Resilience i stavi u Darkness il Veiled Shadows. I zaboravia si stavit Archangela u shadow specu :)

flander
22-03-2012, 13:21
odjebo sam shadow specc, samo holy :D

dosta mi je dpsa, sad sam ja taj koji održava ekipu na životu ^^

EDIT : aha, nisam još upoznat sa svim imenima talenata pa neznam koji di stoji ^^ budem to popravio

Wizard
22-03-2012, 20:20
A malo elitistjerksa i malo mmo-champa i naučiš igrat svaki spec svake klase u 10 min. :)