PDA

Pogledaj cijelu verziju : Need for Speed Hot Pursuit



Stranica : [1] 2

Aral
18-06-2010, 13:46
http://lookpic.com/d2/i2/3585/VfpEw3Su.jpeg

Need for Speed: Hot Pursuit is a 2010 racing video game being developed by Criterion Games and will be published by Electronic Arts. It has been described as a "revolutionary" addition to the Need for Speed franchise. The game is scheduled for release on November 16, 2010.
NFS se vraća "starim" korjenima, Hot Pursuit-u. Unaprijeđeni vozni model, damage model po uzoru na Burnout, ogroman open svijet, brdo auta, full career za volanom policije ili bjegunca...što čovjek može više poželjet? U svakom slučaju, povratak dobroj, staroj jurnjavi.

Need for Speed: Hot Pursuit wiki (http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_Hot_Pursuit_(2010_video_game))
Need for Speed Hot Pursuit Official site (http://www.ea.com/games/need-for-speed-hot-pursuit)
Need for Speed: Hot Pursuit Hands-On (http://e3.gamespot.com/story/6265399/need-for-speed-hot-pursuit-hands-on-)

E3 2010: Debut Trailer (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-need-for/101351)
E3 2010: Gameplay Reveal (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-need-for/101353)
E3 2010: Walkthrough (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-need-for/101789)

RACE OR CHASE

Sickmanno1
18-06-2010, 14:02
IGRAT CE SEEEEE :pray: :pray:

Raz
18-06-2010, 14:04
Napokon Need for Speed koji s pravom nosi to ime, igrat će se!

Bartuc
18-06-2010, 14:19
Dobro izgleda, stari će se veseliti. Takve igre uvijek igramo skupa :D

IGoR_2803
18-06-2010, 14:32
ovo je za mene NFS i uvijek će biti... povratak korijenima. to cijenim... samo se nadam da nece ubaciti neke "IN" elemente, tipa pimpanje vozila itd... daj mi porš, par divnih lokacija kroz selo i prirodu i da me goni milicija i ja sam najsretniji... :)

Aral
18-06-2010, 14:41
Baš to. Mislim da neće bit tuninga, što bi bilo super. Samo stock auti i jurnjava po cesti na planinama ili uz more dok te murija naganja. Ahhhh...

Maloki
18-06-2010, 14:55
Ne kužim kako povratak korjenima kada je Hot Pursuit bio treći nastavak, a u jedinici i dvojci nije bilo policije.
Pravi povratak korjenima bi bio kada bi imali ogromne staze i egzotične sportske automobile, bez ikakve policije.

Mislim, igrat ću ja NFS HP jer će očito biti zakon, samo me nervira taj famozni "povratak korjenima".

ScorpiuS
18-06-2010, 14:58
Šta ovo ne izlazi samo za konzole?
No ako izlazi i za PC, onda je to fenomenalno, jer se sjećam kako sam kao mali igrao demo Hot Pursiuta 2 cijeli dan. :D

Sickmanno1
18-06-2010, 15:01
Maloki, povrat korijenima je zato sto je Hot Pursuit tj. NFS III: HP, zadnji dobar nastavak NFS po mnogim igracima. I ja sam ga igrao jako mnogo, ali vise sam igrao NFS 2...

Mercedes Mclaren :pray:

Aral
18-06-2010, 15:36
No pa da, pravi NFS su samo prva tri nastavka, ostalo se ne računa. U svakom slučaju, brijem da će igra ownat, pogotovo u multiju protiv ekipe :)

IGoR_2803
18-06-2010, 16:08
Maloki, povrat korijenima je zato sto je Hot Pursuit tj. NFS III: HP, zadnji dobar nastavak NFS po mnogim igracima. I ja sam ga igrao jako mnogo, ali vise sam igrao NFS 2...

Mercedes Mclaren :pray:

upravo to... @maloki: igrao sam i ja prve NFS-ove, sjećam se NFS: special edition... to je bilo zakon... ali kao što sickmanno kaže, zadnji nfs u kojem sam stvarno uživao bio je hot pursuit...

Kostolomac
18-06-2010, 16:16
Igrat će se! Pro Street i Undercover nisam ni pipnuo jer su smeće, Shift je dosta dobar ali se previše odmakao od NFS štiha.
Tako da će mi novi Vrući Pršut odlično pasat :D

accursed
18-06-2010, 16:55
ovo je fenomealno, nadam se da neće zasrat, jer novije igre sa utrkama sakaju(blur, split/second), a btw izlazi i tdu2 na jesen/zimu :pray: :D

Aral
18-06-2010, 17:05
A jesi našao dobre usporedbe, blur i split/second :rotfl:

accursed
18-06-2010, 17:33
a hebiga :D

Aral
21-07-2010, 09:39
Hot for the Holidays Interview (http://www.gametrailers.com/video/hot-for-need-for/701877)

KI KI
21-07-2010, 12:57
sambadi min sys req? :)
NFS III HP, se pokrece jedino na 95/98 :(

Aral
18-08-2010, 12:08
Gamescom: Need for Speed: Hot Pursuit (http://ps3.ign.com/articles/111/1112783p1.html)
GC 10: Warning Trailer (http://www.gametrailers.com/video/gc-10-need-for/703043?type=flv)
Need for Speed Hot Pursuit Limited Edition Includes Exclusive Rides, Early Access to Select Vehicles (http://www.shacknews.com/onearticle.x/65171)

Nemrem dočekat ovu igru, ovo ću igrat mjesecima :pray:

Doctor Freak
18-08-2010, 12:30
Mene previše na Undercover podsjeca...nekako mi skretanje izgleda cudno...

Aral
18-08-2010, 12:33
Kažu da su balansirali između burnouta i nfs-ovskog handlinga. Ako bude ko u MW-u ja se neću bunit. U biti, napravljen je tako da se može driftat kad treba (jer to donosi nitro između ostalog). Samo da nebude ko u Pro Streetu, gore od tog nemre bit. Mislim da se nemoramo brinut za handling, Criterion zna kaj radi.

IGoR_2803
18-08-2010, 13:03
nadam se samo da se u gameplayu mogu isključiti ovi prekidi tipa: "New interceptor unit engaging: Paganini Zonda" i takve spike... to bi uistinu moglo narušiti fluidnost igranja...

Aral
18-08-2010, 13:06
Da, pogotovo ako se bude pojavljivalo svako malo. Mislim, efektno je ali ako toga bude malo previše onda ipak narušava flow igranja.

IGoR_2803
18-08-2010, 14:06
Da, pogotovo ako se bude pojavljivalo svako malo. Mislim, efektno je ali ako toga bude malo previše onda ipak narušava flow igranja.

ma najbolje bi bilo da već jednom uvedu taj feature u igre kao opciju, znači tko želi ostavit će uključeno, tko ne će isključiti...

D.O.M.I.
18-08-2010, 14:09
ovo bi se čak moglo i kupiti ^^

Aral
18-08-2010, 14:28
Da, pogotovo ako se bude pojavljivalo svako malo. Mislim, efektno je ali ako toga bude malo previše onda ipak narušava flow igranja.

ma najbolje bi bilo da već jednom uvedu taj feature u igre kao opciju, znači tko želi ostavit će uključeno, tko ne će isključiti...
Da, ako se ne varam jedan od nfs naslova je imao tu opciju. U biti ne, to je bila ona slo-mo kamera kod skakanja ili tako neš.

Praetorian
18-08-2010, 15:00
Čovječe koliko dobrih igara izlazi F1, WRC, NfsHp, Offroad, Test Drive UnlimitedII :pray: :pray:

vex
18-08-2010, 17:16
Pogledao trailer, ostao paf... izgleda super , nadam se da neće uprskati kao sa undercoverom i pro streetom.
Ipak je Criterion u pitanju :P

Aral
21-08-2010, 07:38
Novi trailer. Kako ovo dobro izgleda, pravi nfs u svom punom sjaju, ovo mi je najisčekivanija igra godine.

2Gjz-_kK97Y

KI KI
21-08-2010, 08:33
kako dobar kraj :DDD omfg :D

Aral
24-08-2010, 07:16
Need For Speed: Hot Pursuit PC Games Gameplay - Complete Race (http://pc.ign.com/dor/objects/1317/need-for-speed-criterion-project/videos/nfs_gmp_fullrace_082310.html?show=hi)

Kako dobro, SLS na početku :pray: A tek turbo na kraju, koji osjećaj brzine.

KI KI
24-08-2010, 08:51
dobro je sve... osim sto me smeta pokazivac brzine... glupo izgleda... radje bi da izgleda ko iz MW a ne sam ovak da se vidi kolko se ide...

Aral
24-08-2010, 10:38
Poznavajući prijašnje Criterionove naslove, dobro da ga i ima :)

Raoul Duke
24-08-2010, 10:47
Uf ovo se itekako ceka,iako meni nije zadnji dobar naslov bio HP vec MW,igra je meni odlicna,tuning na zlatnoj sredini i sve,al ovu jurnjavu dok mi sirene rade,e to mi je falilo :D

Aral
24-08-2010, 12:12
Da, i meni je, do pojave Shifta, MW bio zadnja najbolji NFS. Nije da se te dvije igre baš mogu uspoređivat, al je NFS :) Ovo čekam sad ko suv vode.

gamingsinisa1991
25-08-2010, 08:00
:pray:

Aral
25-08-2010, 21:43
Hot Pursuit on Tour in Chicago (http://www.gametrailers.com/video/hot-pursuit-need-for/703505)

Aral
04-09-2010, 10:14
Autolog Recommends: Sun, Sand & Supercars (http://www.gametrailers.com/video/autolog-recommends-need-for/703999)

Ovo je primjer kak zabavna arkadna racing igra mora izgledat!

cham3leon
04-09-2010, 10:28
Meni to ne liči na stari NFS. Ne pričam o "povratku korijenima" koji spominje Maloki, nego u usporedbi sa meni najdražim High Stakesom. Gdje su oštećenja? I zašto treba lupati po autu da bi zaustavio tog vozača? U četvorci je u ulozi policajca trebalo zaustavitStrkače, ne uništit ih. Kad si se zabio u njih, i svoj si auto oštetio.

I otkud sada nitro? Kad su se već riješili tunerskih pizdarija nisu mogli zaboraviti i taj nitro? Ovo mi više liči na Burnout nego NFS.

Aral
04-09-2010, 10:35
Pa zato kaj ga Criterion radi, jebi ga. Meni tolko ne smeta, nitro je ok jer i treba bit u ovakom tipu igara, a tu još ima i dodatni turbo za još veći boost. Damage model kakav god bio, takav je. Ponekad bi ga rado isključio jer ne volim imat štetu na tako predivnim autima a opet fora je vidjet da znaš kak ti je auto oštećen. Takedown...uništi auto, zaustavi auto, koga briga, ovo je arkadna jurnjava i sve je podređeno wow efektu i kul sudarima. Radi ono kaj ljudi traže, čemu se pretvarat.

I ovo nije u pravom smislu riječi povratak korjenima i nema veze sa high stakesom, nego je ovo jedan novi nfs koji je počeo od Shifta. Više me zanima koji će idući naslov biti i na kaj će se furat, osim Shifta2 naravno.

Deadwalker
04-09-2010, 10:46
Meni to ne liči na stari NFS. Ne pričam o "povratku korijenima" koji spominje Maloki, nego u usporedbi sa meni najdražim High Stakesom. Gdje su oštećenja? I zašto treba lupati po autu da bi zaustavio tog vozača? U četvorci je u ulozi policajca trebalo zaustavitStrkače, ne uništit ih. Kad si se zabio u njih, i svoj si auto oštetio.

I otkud sada nitro? Kad su se već riješili tunerskih pizdarija nisu mogli zaboraviti i taj nitro? Ovo mi više liči na Burnout nego NFS.

bilo bi najbolje da samo uzmu stari Hot Pursuit i nalijepe mu bolje teksture :roll:
Normalno je da ce biti neke promjene u odnosu na prethodnike jer je em to drugi developer koji fala Bogu ima iskustva sa arkadnim jurilicama te imaju neku svoju viziju igre. Tebi se mozda nece svidjeti ta njihova vizija, ali mnogima hoće. Jebi ga, ne moz uvijek svima udovoljit. Criterion je developer koji je napravio fenomenalni Burnout serijal i cisto sumnjam da ovo nece valjat. Meni se ovo prikazano jako sviđa.

MoD
04-09-2010, 10:47
Čini se ok... I više od ok...
Još da dodaju staze iz prvog i drugog Hot Pursuita bilo bi stvarno super.

cham3leon
04-09-2010, 11:46
bilo bi najbolje da samo uzmu stari Hot Pursuit i nalijepe mu bolje teksture :roll:

Pa da :(

Aral
04-09-2010, 12:13
Eh, kad bi to tak bilo :) Ma, ne brini se, uvijek se jednom dijelu ljudi ne sviđa, dok se drugima sviđa. Meni se osobno sviđa ovo kaj vidim, Cruterion je dobar razvojni studio, drže se neke svoje forumule koja u praksi funkcionira jako dobro i to je to. Znam da će ovo igrat dan i noć ^^

bruno123
04-09-2010, 19:43
nfs:hot pursuit i underground 2 stari jesu ali su naj naj ja cu da :gitara: po hot pursuit

Aral
04-09-2010, 20:25
Di si našao underground 2 bog te :rotfl: Nema veze s ovom igrom.

CAK_CROchef
05-09-2010, 17:45
Meni to ne liči na stari NFS. Ne pričam o "povratku korijenima" koji spominje Maloki, nego u usporedbi sa meni najdražim High Stakesom. Gdje su oštećenja? I zašto treba lupati po autu da bi zaustavio tog vozača? U četvorci je u ulozi policajca trebalo zaustavitStrkače, ne uništit ih. Kad si se zabio u njih, i svoj si auto oštetio.

I otkud sada nitro? Kad su se već riješili tunerskih pizdarija nisu mogli zaboraviti i taj nitro? Ovo mi više liči na Burnout nego NFS.

:pray: bravo u potpunosti se slazem

Aral
11-09-2010, 07:15
East Gorge Freeway Gameplay (http://www.gametrailers.com/video/pax-10-need-for/704337)
Najiščekivanija igra godine.

IGoR_2803
11-09-2010, 09:55
East Gorge Freeway Gameplay (http://www.gametrailers.com/video/pax-10-need-for/704337)
Najiščekivanija igra godine.

aha, right... a starcraft 2 opće nismo čekali... :roll:

Aral
11-09-2010, 15:20
Pa mislim od sad pa nadalje :)

Aral
17-09-2010, 09:36
Arms Race (http://www.gametrailers.com/video/autolog-recommends-need-for/704637)

Primjetite na zadnjem sudaru u filmiću količinu stakla koje leti scenom :pray:

Aral
25-09-2010, 08:59
Pravi pravcati cumshot, Porsche 918 Spyder :pray:

Most Wanted Racer Trailer (http://www.gametrailers.com/video/most-wanted-need-for/705144).

I što je najbolje, to je trailer iz samog gameplaya, kao i uvijek u biti.

IGoR_2803
25-09-2010, 12:22
isuse bože, kakve su ovo gluposti?! EMP has imobilized the suspect?! dobro da nemaju topove i minigunove mountane na vozila... sve mi sa manje ovo sviđa... i čini mi se da vožnja previše vuče na tdu, što mi se također ne sviđa...

Aral
25-09-2010, 13:33
EMP je normalna stvar u US of A za imobilizaciju divljaka. Plus, ovo je igra, zašto ne bi bilo moguće.

Aral
30-09-2010, 07:39
Need for Speed: Hot Pursuit Hands-On (http://www.eurogamer.net/articles/2010-09-29-need-for-speed-hot-pursuit-hands-on)

rWqijGqbH6A

Hoću to, odmah. ODMAH!

D.O.M.I.
30-09-2010, 12:03
još malo :pray:

R@pt0r
02-10-2010, 00:07
Wash Your Car Trailer (http://www.gametrailers.com/video/wash-your-need-for/705541)

*Fila*
02-10-2010, 13:09
Ma daj mi undreground 1 samo promjeni grafiku i izdaj i igrat ću ga dok ne umrem
jebnei nfs imo je sve i onda se sam uništio retardiracijama

R@pt0r
02-10-2010, 13:31
POTPIS

Upravo to...

Aral
02-10-2010, 14:42
Ma daj mi undreground 1 samo promjeni grafiku i izdaj i igrat ću ga dok ne umrem
jebnei nfs imo je sve i onda se sam uništio retardiracijama
lol

Od U1 je krenulo najveće sranje koje je potpuno uništilo nfs franšizu, konačno su se opametili i napustili ta napuhana tunerska sranja i vratili se pravom rejsanju sa egzotičnim jurilicama, to je bit nfs-a.

*Fila*
02-10-2010, 18:10
Ma daj mi undreground 1 samo promjeni grafiku i izdaj i igrat ću ga dok ne umrem
jebnei nfs imo je sve i onda se sam uništio retardiracijama
lol

Od U1 je krenulo najveće sranje koje je potpuno uništilo nfs franšizu, konačno su se opametili i napustili ta napuhana tunerska sranja i vratili se pravom rejsanju sa egzotičnim jurilicama, to je bit nfs-a.
Za to imam grid i dirt i te igre
a nfs je tad bio na vrhu kad je imao u 1 i u2
svi su ga igrali i to je bila najjača igra
sad je nfs sinonim za arkadu i smeće...

Aral
02-10-2010, 18:40
LOOOOOOOOOOL

Ako si živio u doba kad je došla jedinica i igrao je onda znaš kaj je bit nfs-a, od kojeg su sve ostale igre učile. Grid se nema kaj niti mješat tu. Uostalom, samo nezadovoljstvo nfs-om koje je krenulo od U1 pa na dalje je dovelo do toga da zaokrenu i naprave nešto novo u nfs-u, a to je bio Shift. Sada, sa Hot Pursuitom, franšiza je opet reborn. Sigurno iz vazelina nisu vadili U1 ili U2. To može bit dobro samo nadobudnim klincima koji sanjaju Konzum tuning aute.

*Fila*
02-10-2010, 19:26
LOOOOOOOOOOL

Ako si živio u doba kad je došla jedinica i igrao je onda znaš kaj je bit nfs-a, od kojeg su sve ostale igre učile. Grid se nema kaj niti mješat tu. Uostalom, samo nezadovoljstvo nfs-om koje je krenulo od U1 pa na dalje je dovelo do toga da zaokrenu i naprave nešto novo u nfs-u, a to je bio Shift. Sada, sa Hot Pursuitom, franšiza je opet reborn. Sigurno iz vazelina nisu vadili U1 ili U2. To može bit dobro samo nadobudnim klincima koji sanjaju Konzum tuning aute.
o jesi limitaran majke mi
nfs nikad nije bio neka ozbiljna trka, stalno jebena luda arkada nabrijavanja auta.
Shift je parodija zajedno sa pro streetom i ostalim glupostima koje žele biti kao realne. underground je unio neku svežinu i zanimljivost u preisfurani serijal.
Uostalom vidiš kako se ja spušam na tvoj nivo ajme..odi igraj si taj pursuit i shift i misli kako je to neka realnost i kako je fora.
Nfs je nakon 4. djela propao sa porscheom, kasnije sve ide na dno sve više i više i postaje arkada u stilu neznam blura velocitya i tih gluposti.
A sad momak odi uzmi mlijeko i kolačiće i brzo u krevet dok tata nije vidio da si na netu.

R@pt0r
02-10-2010, 23:42
Ja igram NFS od prvog dijela i NFS: Underground (zapravo, Underground 2 prije) mi je najbolji dio. To sa tune-anjem mi je bilo super.

*Fila*
03-10-2010, 00:59
Ja igram NFS od prvog dijela i NFS: Underground (zapravo, Underground 2 prije) mi je najbolji dio. To sa tune-anjem mi je bilo super.
Samo dokaz jedan ajoš ih ima milijune koji misle da je nfs napravio odličan posao sa tjuniranim autima i time.
thy raps :pray:

IGoR_2803
03-10-2010, 09:41
aral, pusti, prestari smo...

Aral
03-10-2010, 09:47
Ma znam, spamaju mi temu bezveze. Još kad vidim da pljuje po Porscheu, s tim su mi sve nade u izbavljenje pale u vodu; mladost ludost :( Trebalo bi otvorit škole za takve i tuć ravnalom po guzi da se nauće pameti i poštovanju prema igrama. I prema ljudima općenito.

Ahh....enivej, čekajmo ovo i još neke nove vijesti vezane uz taj naslov, dolazi za nekih mjesec i pol ;)

*Fila*
03-10-2010, 09:57
Smješno je koliko godina imaš a tu se samnom bakčiš o igri
Porsche je bio dobar ali čemu radit igru o jednom autu mislim..o jednom proizvođaču ali dobro
sry stari nećemo više najjači si

R@pt0r
03-10-2010, 10:03
Khm, punim 23 za dva tjedna. Jednostavno, o ukusima se ne raspravlja.

bezimeni
03-10-2010, 10:25
Shift je parodija

Daj mi ovo objasni .

Kostolomac
03-10-2010, 14:49
Nema veze sa klasičnim NFS štihom možda? :P
Jedino što izraz "parodija" malo ružno zvuči.

@IGoR_2803, stvarno ste prestari. Evo, pogledat ću jel ima kakvih popusta na umjetne kukove... zeka-peka :D

*Fila*
03-10-2010, 14:57
Shift je parodija

Daj mi ovo objasni .
Moram ić po dijelu staze da skupim bodove i neke brije?
Presmješno i nerealno. Nemaš razloga praktički kupvat aute jer skoro svaki race ti daje svoj auto. Presmješan je i jadan, trudi se kao bit realan a nije.
Nfs nikad neće bit realan, on je arkada koja je zabavan i igriva.
Usporedi sate igre underground 1 i 2 i shifta...što misliš di su više ljudi nabili sate?
pa driftao sam godinama u u1 i u2 a da ne kažem kako smo se znali skupit i sređivat aute kod mene.
Nfs treba opet počet sa underground i malo ga obnovit popravit i biće glavni.
Ovo što sad pokuašava realnost i te brije....jadno.

bezimeni
03-10-2010, 17:40
Skupljaš bodove i zarađuješ novce.Nadogradnje se i te kako osjete i nisu nimalo bez veze ili obična kozmetika kao što je to bilo u undergroundu .Shift prilično naginje GT serijalu i odlično je odmjeren u omjeru arkade i simulacije ostajući turbo zabavan.NFS nije počeo sa undergroundom nego je to tek jedna od epizoda u serijalu potaknuta filmom brzi i žestoki. Od toga su napravili trakavicu na čak četiri igre.Po meni je sve nakon undergrounda 2 bili forsiranje i debeli pad kvalitete .Shift je nova franšiza u NFS serijalu koja će odlično konkurirati Grid/toca serijalu a nadam se i GT serijalu .

Igra nije nikakva parodija nego odličan naslov .Underground je bio parodija.

osvetnik_sch3l3
03-10-2010, 17:46
porše je bio najbolji nfs meni,
od ovih novih mi jedino most wanted drzi vodu

Aral
03-10-2010, 18:01
Baš to, zadnji dobar porsche, onda, onda sve sranja, pa mw, shift i sad nadam se i ovo ^^

Interceptor
03-10-2010, 18:05
Ja sam u MW uživao...
...kad sam bio 13 :|

cham3leon
03-10-2010, 18:07
nfs nikad nije bio neka ozbiljna trka, stalno jebena luda arkada nabrijavanja auta.


Ne, naprosto nije. Odi na youtube pa si pogledaj na šta liče NFS 3, 4, 5, eventualno i 6 odnosno Hot Pursuit 2, to je bilo doba kad je NFS bio na vrhuncu i kad se svaki nastavak iščekivao kao svaki pravi hit bez predrasuda o lošosti. Plus nije nimalo ličio niti na GRID niti na Shift.

To su sve bile arkade, ni približno ozbiljne, ali bile su uvijek zabavne za voziti. Meni lično je najbolju vožnju imao Porsche Unleashed, a na 3 i 4 su mi staze rulale.

Underground i sve poslije njega je bilo lutanje u utjecaju koji je ostavio film Fast and Furious sa blagim varijacijama na temu koje su bile sve gore. Underground je još bio okej, iako je po meni imao prilično dosadan vozni model i definitivno loš sistem nadogradnje auta gdje si sve upgradeove dobivao nakon neke utrke i nikad nisi morao skupljat pare za njih.
Underground 2 se još dodatno izgubio u izigravanju sandboxa, a Most Wanted je bila smijurija igranja destruction derbyja sa policijom gdje je igrač uvijek bog i ne može si oštetiti auto šta god da napravi, sa odvratnim voznim modelom koji daje dojam da stalno voziš pod ručnom dok su powerslideovi izgledali kao da su preneseni sa neke SNES igre.
Druge nastavke ovog lošeg doba nisam niti želio probati jer sam znao na šta će ličiti.

Aral
03-10-2010, 20:11
U pravilu se potpuno slažem sa svime kaj si rekao, baš sam i čekao tvoj komentar. Jedino mi ne stoji za MW, jer nakon U1 i U2, MW mi je imao predivan vozni model, zabavan i lak za vozit.

Ako dobro vidimo po ovim videima, HP2 će imate nešto drugačiji ali slični vozni model.

Aral
05-10-2010, 08:22
Hot Pursuit Uncovered Trailer (http://www.gametrailers.com/video/hot-pursuit-need-for/705573)
Plaće mi se od sreće :cry:
:pray:

*Fila*
05-10-2010, 09:46
To neki burnout novi?
ok je igra, samo da ne useru sve sa online modovima.

demetrius
06-10-2010, 13:45
će se moć kupovat djelovi za auto??tj po EA odključavat.

Aral
22-10-2010, 12:34
World Exclusive

Exclusive Cop Interceptor Trailer (http://www.gametrailers.com/video/exclusive-cop-need-for/706510)

Kako sam sretan da takve igre u meni izazivaju neviđene reakcije. Do want :pray:

Aral
23-10-2010, 08:42
Need For Speed: Hot Pursuit - Sexy Car Montage (http://www.ign.com/videos/2010/10/22/need-for-speed-hot-pursuit-sexy-car-montage?objectid=1317)

:pray: :pray:

CAK_CROchef
27-10-2010, 00:14
nest sam cuo da demo izlazi ovih dana, pa me zanima jeli to istina

i jel jos kog nervira nitro previse ga forsiraju

Aral
27-10-2010, 03:54
Da, dolazi, i to već danas ili sutra al samo za konzole, na pc-u se neće pojavit.

IGoR_2803
27-10-2010, 07:12
nest sam cuo da demo izlazi ovih dana, pa me zanima jeli to istina

i jel jos kog nervira nitro previse ga forsiraju

mene nervira burnout paradise atmosfera u igri... auti u toj igri mi se ponašaju krajnje iritirajuće... imaš osjećaj brzine i sve to, ali nekako mi ne paše takva mehanika... od svih takvih arkadnih jurilica, najbolju mehaniku mi još ima flatout 2...

cham3leon
27-10-2010, 07:45
Mene nervira što burnout igra nosi ime NFS-a.

Aral
27-10-2010, 07:53
Meni je burnout baš pasao, bolje mi je sjeo of flatouta. A pošto i sam burnout volim, drago mi je da Criterion radi ovaj naslov. Svi ti silni auti, jedva čekam da ih počnem vozit po onim predivnim krajolicima i da se ganjam sa murijom.

360 Demo 370Z Cop Gameplay (http://www.gametrailers.com/video/360-demo-need-for/706745)
360 Demo Crown Victoria Cop Gameplay (http://www.gametrailers.com/video/360-demo-need-for/706747)

cham3leon
27-10-2010, 07:57
Jeste, ali da se mene pita, radije bih da ime NFS klasika nosi upravo remake tog klasika, ali tržište is a bitch.

Aral
27-10-2010, 07:58
Jeste, ali da se mene pita, radije bih da ime NFS klasika nosi upravo remake tog klasika, ali tržište is a bitch.
Yep, slažem se s time. :(

Gothmog
27-10-2010, 16:41
a u jedinici i dvojci nije bilo policije.

Ispravak netočnog navoda; JedinicaSje imala policiju, dvojka nije imala, pa su nakon silnog negodovanja igraca, u trojci i cetvorci vratili pajkane...

Ono što je za mene bio i ostao NFS (i sto stalno ponavljam), jest voznja egzoticnim automobilom, po prekrasnim stazama, uz nesto policije i prometa za atmosferu...

cham3leon
27-10-2010, 16:43
... i sa adrenalinski napumpanim osjećajem brzine uz koji je trebalo dosta vještine da se dobro prođe zavoj ili potrefi prečica.

Aral
31-10-2010, 19:59
Fast Needs No Friends - Narrator Trailer (http://www.gametrailers.com/video/fast-needs-need-for/706890)
Fast Needs No Friends - Officer Douche Trailer (http://www.gametrailers.com/video/fast-needs-need-for/706892)
Fast Needs No Friends - You Park Trailer (http://www.gametrailers.com/video/fast-needs-need-for/706894)

:rotfl: :rotfl:

Aral
02-11-2010, 19:22
Need for Speed: Hot Pursuit GT Preview (http://www.gametrailers.com/video/preview-hd-need-for/706952)

Aral
04-11-2010, 08:57
Seacrest County Environments Trailer (http://www.gametrailers.com/video/seacrest-county-need-for/707057)
Lijepo, okoliš prilagođen takvim utrkama, kiša, sunce, snijeg, noć, dan...sve ima.

IGoR_2803
04-11-2010, 11:58
bez obzira na sličnost mehanike vožnje sa TDU i bez obzira na koliko mi se to ne sviđa, ovi krajolici su me impresionirali... :)

Aral
08-11-2010, 21:43
Demo Success Trailer (http://www.gametrailers.com/video/demo-success-need-for/707229)

Hell yeah! Još samo malo!

Aral
09-11-2010, 07:24
Need For Speed: Hot Pursuit IGN Review (http://ps3.ign.com/articles/113/1133094p1.html)
9.0

Need for Speed: Hot Pursuit Eurogamer Review (http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-09-need-for-speed-hot-pursuit-review)
9/10

Deadwalker
09-11-2010, 10:32
S obzirom koji je developer radio ovu igru, ovo je bilo pomalo i očekivano.

=PcP=F@N
09-11-2010, 13:34
odlicno

iz tog NFS-a jedino cijenim Hot pursuit seriju i porsche unleashed za koji bi volio da dobije nastavk...ovo ostalo sve wanna be nigga hollywood gluposti

cham3leon
09-11-2010, 14:45
Skoro da se u potpunosti slažem, zato neću ovo igrat.

Aral
09-11-2010, 17:31
Zanimljivo je da je sav promet u igri licenciran, odnosno igrom prometuju svi real life auti, znači full licenced igra, fora.

W3DR4N
10-11-2010, 02:36
http://www.gametrailers.com/video/revie ... for/707316 (http://www.gametrailers.com/video/review-hd-need-for/707316)

Devetka. Dobar.

Aral
10-11-2010, 05:04
O, već je i tu došao, tnx na linku. Zanimljivo kak su dobili primjerke igre prije, da je mogu recenzirat čak više od tjedan dana prije izlaska.

W3DR4N
10-11-2010, 09:50
Inace se to ne smije, zbog trzisne utrke. Dobra ocjena dize broj pre-ordera, sto umanjuje konkurenciji prodaju.
Igra se EA vatrom.

Aral
10-11-2010, 10:03
Da, to je istina. Al mislim da ovo nije prvi put, bez obzira jel to bio EA il netko drugi.

Deadwalker
10-11-2010, 11:06
Inace se to ne smije, zbog trzisne utrke. Dobra ocjena dize broj pre-ordera, sto umanjuje konkurenciji prodaju.
Igra se EA vatrom.

Sve češća pojava danas. Zanima me samo jesu li tako visoke ocjene opravdane ili je i to u svrhu marketinga. Igra mora biti u najmanju ruku briljantna za devetku.

IGoR_2803
11-11-2010, 09:07
najviše što mi se za sada sviđa u ovoj igri, od onoga što se može iz trailera vidjeti, su krajolici i modeli vozila... mehanika vožnje mi ne paše baš ali to je NFS pa ne očekujem ništa spektakularno, mogu to zanemariti... ali jebemu sve, zašto, ali ZAŠTO ne izbace taj nitro? katastrofa...

i da se ponovim, nadam se da će postojati opcija da se isključe ovi highlights replayevi dok nekoga izbacite iz "ravnoteže".. to bi moglo narušiti dinamiku ako se ne može isključiti... neka radije naprave mogućnost replaya nakon utrke pa da onda lijepo gledamo kakvu je netko akrobaciju izveo... :)

Aral
11-11-2010, 10:20
Muči me nepostojanje glavne mape kad ste u free roamu, jedino vam pomaže mala minimapa. Fakat neznam na kaj su mislili kad su to radili, valjda bude neki patch da to sredi.

Aral
12-11-2010, 09:47
Crash Montage (http://www.gametrailers.com/video/crash-montage-need-for/707406)

Nije ko Burnout al to je razumljivo pošto vozimo licencirane aute. Dobro da nisu maknuli nitro, jer bi to totalno ubilo dinamiku igre, ovakve igre ga i trebaju imat.

osvetnik_sch3l3
12-11-2010, 10:49
ma nitro mi je uvijek bio nigaishhh
ali aj, barem nema ubacivanja audio sustava

Aral
12-11-2010, 11:52
Car list (http://hotpursuit.needforspeed.com/game-info/cars)
Popis auta sa official stranice, sa slikama i informacijama, te koji može bit samo racer, samo cop ili oboje.
:pray:

IGoR_2803
12-11-2010, 12:17
taman da igra ispadne zadnje govno, samo zbog ovoga ću je igrati:


Porsche 911 GT3 RS
Porsche 911 Targa 4S
Porsche 911 Turbo S Cabriolet
Porsche 918 Spyder (Concept Study)
Porsche Boxster Spyder
Porsche Carrera GT
Porsche Cayman S
Porsche Panamera Turbo

:pray: :pray:

Aral
12-11-2010, 12:40
Si sretan sad? ^^

IGoR_2803
12-11-2010, 12:51
Si sretan sad? ^^

ko malo dijete... ^^

Aral
12-11-2010, 13:24
:)

Meni Porš baš i nije neš al ću ga svakako vozit. Najviše se guštam na Nissan GTR35 SpecV te Gellardo. Fora je kaj imate neke npr. coupe aute za murjake te isti taj al samo kabrijo za racere.

Aral
15-11-2010, 14:17
XUh3LkDkseg
Kako ću ovo igrat danima i noćima :pray:

Outmind
15-11-2010, 14:38
Ova me staza jako podsjeća na prvu stazu u hot pursuit 2.

BTW, hoće li se ovdje auti moći moddat (razmazio me underground šta ćete), ili su siv stock?

IGoR_2803
15-11-2010, 15:17
Ova me staza jako podsjeća na prvu stazu u hot pursuit 2.

BTW, hoće li se ovdje auti moći moddat (razmazio me underground šta ćete), ili su siv stock?

nedaj bog da će se moći moddati... nedaj bog...

kao što moj omiljeni glumac u Gran Torinu reče:


And I'd like to leave my 1972 Gran Torino to.. my friend... Thao Vang Lor. On the condition that you don't chop-top the roof like one of those beaners, don't paint any idiotic flames on it like some white trash hillbilly, and don't put a big, gay spoiler on the rear end like you see on all the other zipperheads' cars. It just looks like hell.SIf you can refrain from doing any of that... it's yours.

Aral
15-11-2010, 17:47
Samo se boja može mijenjat, ostalo je sve kako je. I hvala im na tome :pray:

MoD
16-11-2010, 19:18
NO Ferrari? :o

W3DR4N
16-11-2010, 19:26
To na videu je bonus staza na PlayStationu. Dosta je loša ustvari. :(

Aral
18-11-2010, 07:56
Počeo igrat :pray: Ono driftanje u zavoju je super napravljeno, fino možete kontrolirat auto čak i na tipkovnici. Zasad odvozio sam par utrka, trenutno sam zadovoljan igrom.

Aral
18-11-2010, 08:57
Omg koji krajolici, stvarno predivno. Zamislite, spuštate se prema obali, lijevo od vas planina, desno more, mokra cesta, sunce zalazi, a vi pičite u svom omiljenom autu, u mom slučaju je to bio Camaro SS. Prebolesno. Inače, auti se drugačije ponašaju, pa tako EvoX drži cestu ko lud dok CamaroSS kreće onako brutalno, vidi se da je težak. Auti su inače podijeljeni u 5 kategorija, tipa Sport, Performance pa sve do Hyper. I da, zvuk owna boga.

IGoR_2803
18-11-2010, 09:03
reci ti nama radije kako ti se igra vrti i na kojoj konfi... ja je još nisam nabavio...

Aral
18-11-2010, 09:15
X2 4000+, 2gb ram, 8800GTS 512, 1680x1050, high resolution textures on, shadow map medium, motion blur off, to je sve kaj se može odabrat od grafike, ostalo valjda komp sam bira. Igra ide dobro al s obbzirom da moja konfa nije najnovija moglo bi i bolje. Uglavnom, kad nema puno pizdarija ne cesti leti ko podmazan, kad je sve krcato onda trzucka al niš strašno, mogu normalno igrat; evo već sam proša 5-6 utrka.

Noćna vožnja po grmljavini :pray:

IGoR_2803
18-11-2010, 09:18
znači ići će... weeee! jedva čekam da se provozam s poršom... :)

Aral
18-11-2010, 09:55
Njega prvog voziš :) A malo kasnije i Carreru GT ^^

Doctor Freak
18-11-2010, 10:12
Svima je igra dobra a meni je totalni šljam. Pa ovo je gore od Test Drive-a :(

Igra je toliko moćna da više nema ni priće, nema video klipova kao što ih je nekad bilo. Samo neke laganini vožnjice od mjesta a do mjesta b.

Krajolici su lijepi sve to stoji, ali grafika je žali Boži ko originalni napumpani Hot Pursuit. :(

Skretanje autom je napravljeno da kada stisneš lijevo on skreće za 90 stupnjeva u lijevo, što se naravno rezultira driftom kada dođeš na zavoj. Dakle svaki veći zavoj koji zahtjeva smanjenje brzine uz skretanje bude izgledao kao drift.

Jesam rekao da nema opcije za AA&AF?? :(

Kad si murjak imaš nekih 5 opcija koje uključuju one spike-ove, helikopter, sirenu i neznam kaj još ne, hell wait kud da na gamepad stavim još 5 opcija, a imam još slobodna 4 gumba, od kojih je jedan select? :(

Al ?? Ponekad imam osječaj da je uključen onaj glubi catch up, al samo u pojedinim dijelovima, i to u dijelovima di ja moram usporiti na zavoju, a al samo projuri pokraj mene :( Al ak zdriftate, a vozite se gotovo identično kao kad ne driftate a prolazite zavojem onda vas i neće uloviti. Dakle drift je namjerno osmišljen. Jbt i taj drift, jel sad kužite da morate cijelo vrijeme driftat?? :(

Prvi puta kada krećete igrati idu vam neki tutoriali koje nemožete prekinuti, ali najgore od svega je što kreće tutorial što imamo u main meniju, ne sjećam se koja je igra za takvno nešto imala tutorial :(

Prošao sam 5 staza i dobio novih 8 automobila, čemu onda skupljat bodove kad nema tuninga a auti se djele šakom i kapom? :(


itd itd itd itd itd...

Aral
18-11-2010, 10:34
Dobro da nema tuninga. Skretanje ne funkcionira tako, jedino se može driftat ako pikneš ručnu, kad skrećeš auto se drži arkadno kak i treba, znači maximalna funkcionalnost i efektnost. Bounty skupljaš pizdarijama po stazi a to ti otvara nove aute, konačno su maknuli sistem love u igri i upravo vaša vožnja je rezultat novih auta. Čisto i jednostavno, imaš mapu, biraju utrke, biraj aute, ako dobro ne voziš nema novih utrka i nema novih auta. Catch up je normalno ponegdje prisutan, jer koja svrha da odjuri napred s autom i voziš svoju vlastitu utrku, ovako te murija fino sustigne, kao i ostali protivnici, sve je napetije, zanimljivije i svijet je odmah bolje mjesto.

Tutorijal u meniju je ok stvar, Autolog je nova stvar i fino objašnjava što sve možete radit s time, ne vidim kaj je tu loše. AA i AF se mogu, kao i u slučaju ME2 npr, podesiti u settingsima grafulje. Jedini pravi i veliki nedostatak je što nema Ferrarija.

P.S. I što fali Test Driveu? Odlična igra.

Doctor Freak
18-11-2010, 10:44
Dobro da nema tuninga. Skretanje ne funkcionira tako, jedino se može driftat ako pikneš ručnu, kad skrećeš auto se drži arkadno kak i treba, znači maximalna funkcionalnost i efektnost.

WRONG. Drifta i bez ručne, prije zavoja stisni kočnicu i drži stranu na koju moraš skretati, ide automatski auto u drift i savršeno prolazi zavoj. A bez drifta možeš zaboravit da te protivnici neće proći.



Bounty skupljaš pizdarijama po stazi a to ti otvara nove aute, konačno su maknuli sistem love u igri i upravo vaša vožnja je rezultat novih auta.

Nemoram ništa raditi što se tiće bodova, samo završim prvi, evo novog auteka i evo novih staza, smisao bodova i dalje nije pametan.


Čisto i jednostavno, imaš mapu, biraju utrke, biraj aute, ako dobro ne voziš nema novih utrka i nema novih auta. Catch up je normalno ponegdje prisutan, jer koja svrha da odjuri napred s autom i voziš svoju vlastitu utrku, ovako te murija fino sustigne, kao i ostali protivnici, sve je napetije, zanimljivije i svijet je odmah bolje mjesto.

Kolko sam skužio ne da moraš dobro vozit nego moraš biti prvi. Kad sam bio drugi na nekoj stazi ništa od daljnjih natjecanja.


Tutorijal u meniju je ok stvar, Autolog je nova stvar i fino objašnjava što sve možete radit s time, ne vidim kaj je tu loše.

Problem je što sam premoran gledati tutoriale. Očito je bio problem dati opciju skipanja.

Ne gledaju mi se tutoriali oko main menija niti trailer shifta 2 jer sam ga pogledao već ranije.


AA i AF se mogu, kao i u slučaju ME2 npr, podesiti u settingsima grafulje. Jedini pravi i veliki nedostatak je što nema Ferrarija.

Pa za bilo kaj se mogu podesiti na opcijama od same grafulje, no meni su postavke za svaku igru unikatne i neam živaca za svaku uvijek ići na opcije od grafulje. To zahtjeva dodatno vrijeme i nekoliko restartova igra dok se ne sredi po želji.
U 2010. toj godini je problem stavit AA&AF u opcije??



P.S. I što fali Test Driveu? Odlična igra.

Ako si igral u posljednjih par godina auto igre onda znaš da je Test Drive Unlimited smeće. Isto kao i njegov nastavak broj dva, koji već u beti totalno popljuvan.
"Igra je no brainer a radi se pametna".

Aral
18-11-2010, 11:12
Da, ali za to kočenje i skretanje gubiš drastično brzinu i vrijeme, zato je tu ručna. Ne vidim kaj je to tak čudno, svaka igra tog tipa ima takav sistem. AA i AF sistem je takav kakav je, i ME2 ga nije ima a bogme mogu još brdo igara nabrojat. Neznam jel je to do konzola ili nešto treće, malo je glupo al kaj se može.

Ovo je NFS, a ne neka igra od koje se očekuju brda i doline. Osim Shifta i MW-a, zadnjih par naslova je bila totalna katastrofa, tak da je ovo super ispalo. Meni je igra ispunila očekivanja, lijepo je vozit, ima puno auta, krajolici su predivni, nije bogme lagana ali ni preteška, zvuk je odličan. Za takav žanr igara jedna super solidna osmica joj sasvim dobro stoji. Igra je isporučila sve ono kaj su developeri obećali, no more, no less. Igra ima svoji mana, ko i svaka igra, al zbog toga nije definitivno loša.

Doctor Freak
18-11-2010, 11:17
A dobro to je tvoje mišljenje, mada je meni draže igrati Shift, Dirt, Flatout, Split Second, Grid pa čak i F1 makar nema veze striktno sa automobilima.

IGoR_2803
18-11-2010, 11:19
A dobro to je tvoje mišljenje, mada je meni draže igrati Shift, Dirt, Flatout, Split Second pa čak i F1 makar nema veze striktno sa automobilima.

ja bi više jurnjava kao što je flatout 2... mehanika vožnje u toj igri, iako nije nešto posebno realna, je predobra... :)

Doctor Freak
18-11-2010, 11:25
[quote="Doctor Freak":cq979xrs]A dobro to je tvoje mišljenje, mada je meni draže igrati Shift, Dirt, Flatout, Split Second pa čak i F1 makar nema veze striktno sa automobilima.

ja bi više jurnjava kao što je flatout 2... mehanika vožnje u toj igri, iako nije nešto posebno realna, je predobra... :)[/quote:cq979xrs]

Da evo za primjer npr flatout vs ovaj novi nfs.

Vozni model je godinama bolji, krajolici isto da ti zastane dah, grafika ljepša i življa, igra je dinamičnija i zabavnija, a također ima krntija ali i sportskih modela za voziti.

Miljama bolja i zabavnija igra.

flander
18-11-2010, 13:19
@ Doctor Freak složio bi se sa tobom u svakom postu

odigrah par utrka, onih početnih

1. ništa nemogu skipat, kad sam videl onaj tut za main menu i trailer za SHIFT 2 :pray: dobio sam mlade
2. tutovi su predugi a vožnje prekratke, kad sam krenul vozit onu stazu kad si pajkan ženska mi dobrih 2-3 minute objašnjava kak sve to funkcionira, da bi napokon krenul vozit stazu koja je trajala ni manje ni više cirka 30 sekundi =/
3. ne kužim koja je poanta vožnje kao pajkan kad počinješ i u tutorialu ti veli da ceš sa svojim napredkom otključavati bolje aute i mogućnosti ostalih power upova, kad ono druga staza kao pajkan vozim Lamba ?? pa kaj sam vec šef policije :D
4. Ručna je preosjetljiva, meni bar, malo je stisnem odma letim po zavoju, nemoš auto izravnat
5. jebeni promet me lagano živcira u igrama, jest da je realnije al jebemu da ti auto sa 200kmh ide u suprotnom smjeru ne da bi bježal, al ovi očito vole igrat kukavice :D
6. stvarno ne kužim sistem tih bodova, baš kak Doctor Freak par utrka i vec vozim mrcine od autiu

neznam nekak mi igra nije legla, bolji mi je bio GRID, i dalje stojim da mi je Most Wanted najbolji NFS

IGoR_2803
18-11-2010, 15:21
[quote="IGoR_2803":23h47qcp][quote="Doctor Freak":23h47qcp]A dobro to je tvoje mišljenje, mada je meni draže igrati Shift, Dirt, Flatout, Split Second pa čak i F1 makar nema veze striktno sa automobilima.

ja bi više jurnjava kao što je flatout 2... mehanika vožnje u toj igri, iako nije nešto posebno realna, je predobra... :)[/quote:23h47qcp]

Da evo za primjer npr flatout vs ovaj novi nfs.

Vozni model je godinama bolji, krajolici isto da ti zastane dah, grafika ljepša i življa, igra je dinamičnija i zabavnija, a također ima krntija ali i sportskih modela za voziti.

Miljama bolja i zabavnija igra.[/quote:23h47qcp]

dajte nam flatout 2 sa novim, živopisnijim krajolicima i novim autima i to je to... :P

bezimeni
18-11-2010, 16:56
Meni također nije igra nešto.Očekivao sam barem grafičku rapsodiju ali u tome sam se prvo razočarao . SP je prilično dosadan i ova je više zamišljena za multi igranje ...odigral bum jer je igriva i i nije zamorna .Nisam ništa ni očekivao tako da nisam ni previše razočaran.Igra niti smrdi niti miriši ...to mi je najgore.

Aral
18-11-2010, 18:22
Lol flander, kak ovo može bit ko Grid ^^ I dalje je MW najbolji nfs do sad te me ponovno uhvatila nostalgija da ga zaigram. Uz ovo, bit ima ću kaj igrat. Upravo se mućim tu sa Reventonom, nemrem osvojit zlatnu medalju :( Fora je kak se dižu oni otvori za hlađenje motora.

cham3leon
18-11-2010, 19:52
dajte nam flatout 2 sa novim, živopisnijim krajolicima i novim autima i to je to... :P

Flatout 2 :pray:

Kakva je to igretina, bogati, dođe mi da ju opet instaliram :pray:

Aral
18-11-2010, 20:01
Igrao, dosadno i zamorno. Bolji mi je bio Burnout Paradise.

D.O.M.I.
18-11-2010, 20:04
dajte nam flatout 2 sa novim, živopisnijim krajolicima i novim autima i to je to... :P

Flatout 2 :pray:

Kakva je to igretina, bogati, dođe mi da ju opet instaliram :pray:


a tek kad se skupi ekipica u lanu, pa nas 8 na demolition derby :pray:

flander
18-11-2010, 20:37
Lol flander, kak ovo može bit ko Grid ^^ I dalje je MW najbolji nfs do sad te me ponovno uhvatila nostalgija da ga zaigram. Uz ovo, bit ima ću kaj igrat. Upravo se mućim tu sa Reventonom, nemrem osvojit zlatnu medalju :( Fora je kak se dižu oni otvori za hlađenje motora.


pa naravno nije kao grid al opet mi je grid bio puno zabavniji od ovog razvikanog NFSa

Aral
18-11-2010, 20:41
Da, to je. Shift je došao dosta blizu Grida, al opet mi je Grid imao ono nešto.

MoD
19-11-2010, 00:19
Evo... Isprobao sam nešto igre...
Moram priznati da se, tu i tamo, može osjetiti onaj PRAVISHot Pursuit štih; kao u starijim dijelovima. Atmosfera, zvukovi, čak i sama grafika, su na vrlo visokom nivou... Naravno, u ovoj igri, je atmosfera element sam za sebe. Budući da je igra arkada, treba vrlo malo privikavanja na sam sistem vožnje, iako je svaki auto specifičan po nečemu. Ukratko, isplati se barem isprobati jer je igra kvalitetna, a generalno mi se dopada do te mjere da bih je ocijenio, na temelju prvih dojmova, sa otprilike 7.8. Ali definitivno ostavljam mjesta za još prosudbi kako budem prelazio igru.
:D
Za sada sam prešao 6 staza, osvojio 6 zlatnih, i isto tako otključao neke nove aute.

Ivan_87
19-11-2010, 12:30
pre ne realno :cry:

Aral
19-11-2010, 14:48
pre ne realno :cry:
Rofl, kaj bi ti, realan nfs?

vex
20-11-2010, 09:23
Igra je ok, ali ima par stvari koje me jako smetaju.

U traileru su prikazivali onaj pit maneuver, koji je u igri neizvediv, koliko vidim nema lan opcije, forsira se taj njihov autolog malo previse i igra koristi samo jednu jezgru procesora.

Štoviše, čitam na official forumu da ljudi koji imaju quad core moraju onesposobiti 2 jezgre da bi uopce igrali.
Neki patch u skorije vrijeme bi bio više nego potreban.

Aral
20-11-2010, 09:56
Ak je tak onda nije ni čudo kaj mi igra ide čudnovato. Al opet, nije ni čudo da je došlo do toga kad su igru portali sa konzola, čitam malo po netu i ljudi imaju problema. Po system specsima meni bi trebalo letit. Nadam se da bude kakav patch.

bezimeni
20-11-2010, 10:06
Ma igra radi normalno .Usporavanja su rijetka.To što netko kupi ekstra jaki komp pa očekuje da sve na njemu mora uvijek letjeti je drugi par rukava .

Aral
20-11-2010, 10:18
Al nije to, na netu ima threadova o tome, igra koristi jednu jezgru samo, opčenito je poprilično čudno portana, crasha se, ne razdi zvuk...ima popriličnih problema. Meni sve radi, tak da mi je svejedno, al opet ne bi bilo loše da jedan patch izdaju, za one koji imaju problem.

Windwalker
20-11-2010, 11:33
Uf, vidim da baš ne hvalite igru, no meni izgleda zakon.
Netko je čak rekao i protiv grafike??? Pa ja sam iz lošeg trailera zaključio kako je ovo nešto najljepše što sam vidio.

Nabavit ću igru tek za koji mjesec, htio bih prvo završiti Shift koji sam nedavno nabavio (zakon je).

Nego, recite mi, jel ima napokon Ferrarija?

flander
20-11-2010, 11:36
evo nakoj jučerašnjeg igranja malo dužeg nego prvi put, ostajem na svom mišljenju

jednostavno si nemogu smislit preduga loudanja ako restartam igru, svaki put moram gledat onu dosadnu uvodnu špicu i bodove koje dobim za određeno mjesto

šta nisu mogli jednostavno stavit kad restartat odma te bubne na startnu liniju ??

Aral
20-11-2010, 11:46
Očito ne :) Neznam jel postoji neki razlog za to al glupo je, neki drugi nfs-ovi su se odmah restratali. Mislim, loading onak traje 5sec pa nije bed, al opet...To je još najmanje bitno, meni je jedina zapreka taj performance issue, ak to srede ili ja prije kupim jači komp, onda ću ovo igrat dane i noći. Auti su predivni, staze još više, free roaming je pravi gušt.

Aral
20-11-2010, 14:09
Pagani vs Lamborghini Trailer (http://www.gametrailers.com/video/pagani-vs-need-for/707668)
Đizs faking krajst :pray:

Gothmog
20-11-2010, 14:19
Odlican trailer, no vidim po komentarima ljudi, da igra nije ni priblizno zabavna i intenzivna k'o traileri :D

ali tako to uvijek biva...cast iznimkama!

IGoR_2803
20-11-2010, 16:41
meni je igra baš OK, za malo neobvezne zabave dušu dalo... lijepo mi se vrti, krajolici su lijepi, auti su zakon... vozni model je totalna arkada ali ništa drugo nisam ni očekivao...

Shaka
20-11-2010, 17:13
totalno se slazem sa ovim postom gore,meni je isto odlicna igra,nije nesto extra ali to nakon undercovera nisam ni ocekivao...

*Fila*
20-11-2010, 17:45
najbolji nf meni nakon underegorunda
burnout +nfs hot pursuit 2=mega zabava.
zabavno, ludo jednostavno. Napokon dobar nfs

Praetorian
21-11-2010, 10:16
Ovo mi je najbolji NFS koji sam igrao, auti zakon, grafika, staze, baš je dobar osjećaj, mislio sam igri dat 9/10 ali kad sam zaigrao za policiju ide 10/10 predobro.

Vidim po forumiam da se neki žale na loše performanse igre, ja s svojim kompom igram bez problema
Amd x2 5400+
Nvidia 9800gt
2gb ram
Widnows 7 ultimate x86.

Deadwalker
21-11-2010, 10:43
Ja vise ne bi mogao igrati takvu veliku arkadu nakon Shifta i codemastersovih voznji. Ovo preskačem i čekam Shift 2. Iako postoji velika vjerojatnost za nabavkom PS3-a te onda svakako uzimam GT 5. :)

accursed
21-11-2010, 14:16
jeli moguce da nema manualnog prijenosa, mislim to ja katarstofa, sad sam instalirao i ne mogu nigdje naći manualni prijenos, molim vas da me uvjerite da sam u krivu, koji ce mi kurac nfs bez manualnog

Razzarach
21-11-2010, 14:41
epic igra.

Windwalker
21-11-2010, 15:18
Ja vise ne bi mogao igrati takvu veliku arkadu nakon Shifta i codemastersovih voznji. Ovo preskačem i čekam Shift 2. Iako postoji velika vjerojatnost za nabavkom PS3-a te onda svakako uzimam GT 5. :)

E vidiš, ja igram Shift koji je mi je na mjestima pretežak (onaj drift, WTF?) i jedva čekam da zaigram nešto arkadno, više opuštajuće.
Inače nisam fan simulacija, jer su mi preteške, usudim se priznati.
No, Shift je odličan, ali me prsti više svrbe za Hot Pursuitom.
Kad završim Shift i kad prođu ispiti, bacam se na laganu arkadnu uživanciju.
Hoće li mi Hot Pursuit nadmašiti Underground2 (koji mi je najdraži NFS), vidjet ćemo.
No, vjerujem da će nadmašiti sve ostale.

cham3leon
21-11-2010, 15:49
Shift nije simulacija.

Aral
21-11-2010, 16:06
Odnosno više je simulacija od Hot Pursuita koje je pak arkadan, baš onak kak treba i bit. Odnosno, cijeli nfs serijal je arkadan i takav treba i ostat. Dobro je da Shift2 niše u nazivu nema NFS, ali opet moraju pazi da previše ne zagaze u simulacijske vode, kakve god one bile.

flander
21-11-2010, 16:11
zaboravih nadodat jednu primjednu, hm bug ili nešto drugo, ali kad vas pajkani vataju i naletite na road block i ne uspijete proć kroz njih vi bivate CRASHED, a ne BUSTED, te vas igra samo restarta i nastavljate voziti :D onak WTF ?

Aral
21-11-2010, 17:58
Pa da, to je ok. Busted si tek kad ti skroz unište auto. Road blockovi su tu da te samo privremeno zaustave, odnosno naprave ti damage na autu. U biti, obrnuto od onoga kak bi trebalo bit :roll:

flander
21-11-2010, 18:06
da al kolko sam ja skužil moj auto nemre bit uništen, bar ga meni nisu uništili, čak sam i totalknu napravio, pobral sam neku banderu xD i naravno dalje nastavil vozit.... :D

Aral
21-11-2010, 18:12
Pa no, kaj sad nije jasno. Desno sa strane, pored brzinomjera, imaš "health" bar, i on ti pokazuje kad će auti bit totalka. Znači, da se od jednog udarca zezneš, što bi bilo relativno brzo kad te murja naganja. Ovako se drito zabiše, health ti se neš skine i nastaviš dalje, da igra odma ne završi. Onda te murjak pogodi sa emp pa ti se još malo skine health. Pa pogodiš road block, pa još malo health otiđe dole. I tak sve dok ne dođeš do nule, onda je game over.

*Fila*
21-11-2010, 23:24
Shift nije simulacija.
nijedan nfs to nije..smješno je što shift pokušava. Dati konkurenciju moćnom Gridu.

Aral
21-11-2010, 23:32
Uuuu, a Grid je kao simulacija. Nije niš drugačiji od Shifta, štoviše još je više arkadan al meni osobno i veći gušt za igrat.

Aral
22-11-2010, 07:25
Ah, nakon dužeg igranja sve mi je nekako repetitivno, nemam nikakvog pretjeranog poticaja da igram dalje. Ipak, odigrat ću je do kraja al nije to to, šteta.

D.O.M.I.
22-11-2010, 09:45
nisam to od tebe očekivao budući da si bio spreman za dane i noći igranja :D

Aral
22-11-2010, 10:10
A ni ja. A gle, igram ja nju, samo kaj po 432552 put se tolko nahypeam i onda se na kraju sve raspadne ko balon od sapunice. Valjda si u glavi posložim kakva bi igra trebala bit a onda naprave nešto sasvim treće. Ali, učim polako :)

Doctor Freak
22-11-2010, 10:26
Shift nije simulacija.
nijedan nfs to nije..smješno je što shift pokušava. Dati konkurenciju moćnom Gridu.

Grid je u svoje vrijeme za takvu igru bio vrh. Ali po voznim karakteristikama nije sigurno bolji od shifta. I uopće je debilno uspoređivat te dvije igre.

Aral
22-11-2010, 10:31
Pa nije baš, slični su jako, samo im je vozni sistem drugačiji, nekom više paše Grid, nekom Shift. Meni je u nekim stvarima bolji Grid, u drugima pak Shift, zato igram obje. Pitanje je sad kak će stvar biti sa Shift2 i Grid2.

*Fila*
22-11-2010, 12:10
[quote=cham3leon]Shift nije simulacija.
nijedan nfs to nije..smješno je što shift pokušava. Dati konkurenciju moćnom Gridu.

Grid je u svoje vrijeme za takvu igru bio vrh. Ali po voznim karakteristikama nije sigurno bolji od shifta. I uopće je debilno uspoređivat te dvije igre.[/quote:1bwr0o9v]
Kako je debilno? jesu obe vožnje? jesu e pa onda?
Jel moš usporedit call of duty i bioshock? Možeš obe su fps samo drukčije radnje.
Najbolja simulacija je još lfs ali ga nitko ne igra ejr je pretežak, ali grid je u svakom slučaju bolji barem meni od shifta. Nfs treba nastaviti bit smješan i arkadan a ne glumit nešto što nie.imo

Uuuu, a Grid je kao simulacija. Nije niš drugačiji od Shifta, štoviše još je više arkadan al meni osobno i veći gušt za igrat.
Meni osobno nije, jest da ima ono vraćanje i to ali nekako mi bolje leži. Svak svog konja hvali jebga.

Pa nije baš, slični su jako, samo im je vozni sistem drugačiji, nekom više paše Grid, nekom Shift. Meni je u nekim stvarima bolji Grid, u drugima pak Shift, zato igram obje. Pitanje je sad kak će stvar biti sa Shift2 i Grid2.
this. Grid osobno megamoćan.Mislim da grdi 2 jede shift2 ali samo imo.

Ah, nakon dužeg igranja sve mi je nekako repetitivno, nemam nikakvog pretjeranog poticaja da igram dalje. Ipak, odigrat ću je do kraja al nije to to, šteta.
Eh tog sam se bojao jer sam vidio kud to vodi,. Neam vremena gubit na to ako će postat vozi i vozi dok ne poludiš, to je mana criteriona i njihovih burnouta kao i ovoga. Trebalo je ovom neku priču dati. :)

bezimeni
22-11-2010, 21:08
Igra je dosadna ko proljev .Vidim po sajtovima recenzije sa ocjenama od cc 90 :rotfl: .Ako uzmemo sve prednosti ove igre nikako joj ne bih mogao dati više od 70 i to debelo nategnuto .

kikeron
23-11-2010, 10:22
fakat ne kužim što to ljudima smeta u ovoj igri, koja je meni vanserijska.
želio sam brzinu, izazov i adrenalin, i to sam ovim nastavkom itekako i dobio.

W3DR4N
23-11-2010, 10:24
Fali joj to da je igra okrljašeni Burnout Paradise. Višestruko manje sadržaja, nula novina, jedino što za razliku od Burnouta ima licencirane automobile.

Doduše, ovo nisu crni dani za NFS. Teško da opet može pasti toliko nisko kao s očajno patetičnim nastavkom Most Wanted.

Aral
23-11-2010, 10:43
A ipak, Most Wanted je bio jedan od boljih nfs-ova, nakon čega su usrali stvar s Carbonom i Pro Streetom, al ono - totalno zasrali. Zato i dan danas igram MW, štoviše upravo mi se vrti u backgroundu.

cham3leon
23-11-2010, 10:47
MW je bio ok kad su se svi zaželjeli policije i jednostavnog naganjanja kao nekada, ali na kraju to naravno nije bio dobar NFS jer su kao i obično napravili kompromis sa svačime i ubacili prilično kenjkav vozni model koji daje dojam ko da si stalno pod ručnom.

W3DR4N
23-11-2010, 10:52
Lista NFS-ova od najboljeg prema najgorem.

1. Need for Speed 3: Hot Pursuit
2. Need for Speed: Porsche Unleashed
3. Need for Speed: SHIFT
4. Need for Speed: Hot Pursuit 2
5. Need for Speed 2
6. Need for Speed 4: High Stakes
7. Need for Speed Underground
8. Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
9. Need for Speed: Carbon
10. Need for Speed
11. Need for Speed: Underground 2
12. Need for Speed: Pro Street
13. Need for Speed: Most Wanted

World i Motor City Online su samo za net.

cham3leon
23-11-2010, 10:56
Hm, hm, ja bih četvorku pomaknuo na 2. ili 3. mjesto, možda i prvo jer mi je jako prirasla srcu, Shift za par mjesta dolje, a MW dva tri mjesta gore.

Aral
23-11-2010, 10:59
Vidiš, meni je taj vozni model bio idealan za nfs, skoro pa jedan od boljih u bilo kojem nfs-u do tada. Mislim, lako se navikneš na različite vozne modele ali ispod nekih granica ne ideš. Pravi gušt mi je bilo vozit, dobar handling, osjećaj težine, skretanje...to je jedan od razloga zašto ga i dan danas igram, a znam skoro svaki zavoj u gradu napamet.

Moja list bi bila:

1. Need for Speed 3: Hot Pursuit
2. Need for Speed: SHIFT
3. Need for Speed 4: High Stakes
4. Need for Speed: Most Wanted
5. Need for Speed 2
6. Need for Speed Underground
7. Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
8. Need for Speed: Hot Pursuit 2
9. Need for Speed
10. Need for Speed: Underground 2
11. Need for Speed: Porsche Unleashed
12. Need for Speed: Carbon
13. Need for Speed: Pro Street

Lijepo je vidjet sve te nfs-ove i prisjetit se kak sam ih igrao kako su izlazili.

cham3leon
23-11-2010, 11:01
Porsche ni po čemu ne zaslužuje biti tako nisko na listi, popravi to malo :D

Horny Devil
23-11-2010, 11:01
Hm, meni je MW jos najbolji od tih Underground NFS-ova. Najdrazi u cjelokupnom serijalu su mi NFS 3&4 i Porsche Unleashed. Usput Weki, gdje je Undercover, apsolutno najgori NFS?

Aral
23-11-2010, 11:04
Porsche ni po čemu ne zaslužuje biti tako nisko na listi, popravi to malo :D
Ma nikako mi ta igra nije sjela :) Ne volim baš porsche, a onda još i samo to moram vozit tamo...i tak. Inače, nije loša igra.

cham3leon
23-11-2010, 11:50
Ima super vozni model, gušt za voziti, dosta auta, pa makar svi bili Porsche, lijepe staze, dobar career mod, i možda najbolji sistem upgradeanja i popravljanja auta kakav nisam vidio ni u jednoj igri.

Aral
23-11-2010, 12:04
Sve ja to znam, al jebi ga :)

*Fila*
23-11-2010, 13:06
ajmo sad svako svoju listu...dajte pa koliko im iha 13 komada...do undergorunda je sve išlo uzlaznom putanjom a onda su shvatili da mogu upakirat smeće i prodat dobro i time se bave dan danas. Napravili su burnout i dali ga pod nfs i to je fajn. Neka opet dignu underground is naftalena i naprave zvijer, znam da ga nikad nebi unistalirao da bude remake jedinice. Ok je nfs, zabavan je i uzima vrijeme ali ništa ozbiljno. Dal nije bolje utrkivat se sa čolkom okolo i ubijat ljude nego vozit ovako na kompu? :nonono:

Aral
23-11-2010, 13:10
A gle, da stvarno naprave remake U1, to bi bilo ok. tam u Carbonu su pokušavali sa onim autosculpt il kak se već zove, katastrofa. Da stvarno naprave takvu igru, po današnjim standardima, odličnom grafikom, predivnim krajolikom koji kombinira hot pursuit 2010 i recimo grad iz U1, dobar vozni model, puno opcija za tuning te zanimljivu kampanju, e to bi bila možda igretina. Naravno, postavlja se pitanje kakav će bit idući nfs, shif2 dolazi, to znamo, al on ne spada više pod nfs. Brine me kaj sam potpuno izgubio vjeru u najave novih naslova, hot pursuitu sam se stvarno nadao s guštom a na kraju je ispao poluproizvod.

*Fila*
23-11-2010, 14:16
A gle, da stvarno naprave remake U1, to bi bilo ok. tam u Carbonu su pokušavali sa onim autosculpt il kak se već zove, katastrofa. Da stvarno naprave takvu igru, po današnjim standardima, odličnom grafikom, predivnim krajolikom koji kombinira hot pursuit 2010 i recimo grad iz U1, dobar vozni model, puno opcija za tuning te zanimljivu kampanju, e to bi bila možda igretina. Naravno, postavlja se pitanje kakav će bit idući nfs, shif2 dolazi, to znamo, al on ne spada više pod nfs. Brine me kaj sam potpuno izgubio vjeru u najave novih naslova, hot pursuitu sam se stvarno nadao s guštom a na kraju je ispao poluproizvod.
feeling your pain holmes. Jebenica je to.sjebali su super franšizu ali da remejkaju underground sa policijom to bi bila moćnost, d auvedu neke inovacije i razvijaju paraleleno onaj kurac shift koji oće ka bit realan, i underground koji će zabavljati mase poput mene.

cham3leon
23-11-2010, 14:17
A gle, da stvarno naprave remake U1, to bi bilo ok. tam u Carbonu su pokušavali sa onim autosculpt il kak se već zove, katastrofa. Da stvarno naprave takvu igru, po današnjim standardima, odličnom grafikom, predivnim krajolikom koji kombinira hot pursuit 2010 i recimo grad iz U1, dobar vozni model, puno opcija za tuning te zanimljivu kampanju, e to bi bila možda igretina. Naravno, postavlja se pitanje kakav će bit idući nfs, shif2 dolazi, to znamo, al on ne spada više pod nfs. Brine me kaj sam potpuno izgubio vjeru u najave novih naslova, hot pursuitu sam se stvarno nadao s guštom a na kraju je ispao poluproizvod.
feeling your pain holmes. Jebenica je to.sjebali su super franšizu ali da remejkaju underground sa policijom to bi bila moćnost, d auvedu neke inovacije i razvijaju paraleleno onaj prozor shift koji oće ka bit realan, i underground koji će zabavljati mase poput mene.

Već su pomiješali underground s policijom, zove se Most Wanted. Shift ne želi bit realan.

*Fila*
23-11-2010, 14:27
A gle, da stvarno naprave remake U1, to bi bilo ok. tam u Carbonu su pokušavali sa onim autosculpt il kak se već zove, katastrofa. Da stvarno naprave takvu igru, po današnjim standardima, odličnom grafikom, predivnim krajolikom koji kombinira hot pursuit 2010 i recimo grad iz U1, dobar vozni model, puno opcija za tuning te zanimljivu kampanju, e to bi bila možda igretina. Naravno, postavlja se pitanje kakav će bit idući nfs, shif2 dolazi, to znamo, al on ne spada više pod nfs. Brine me kaj sam potpuno izgubio vjeru u najave novih naslova, hot pursuitu sam se stvarno nadao s guštom a na kraju je ispao poluproizvod.
feeling your pain holmes. Jebenica je to.sjebali su super franšizu ali da remejkaju underground sa policijom to bi bila moćnost, d auvedu neke inovacije i razvijaju paraleleno onaj prozor shift koji oće ka bit realan, i underground koji će zabavljati mase poput mene.

Već su pomiješali underground s policijom, zove se Most Wanted. Shift ne želi bit realan.
ne most wanted je glupost, tamo je tjuning tek toliko da je. Undergorund je sasvim drukčiji pristup imao.
Nego što želi? Arkada ionako imamo dovoljno?

cham3leon
23-11-2010, 14:33
A u Undergroundu tuning ima nekog smisla? Auto ti dobije bolje performanse ako staviš veći spojler?

Da, arkada definitivno imamo dovoljno i previše. Svejedno, Shift želi biti arkada sa dobrim voznim modelom.

Aral
23-11-2010, 14:38
@*Fila*: Krivo. Što se tiče performansi, Underground i Most Wanted su identični, s tim da je u MW-u to malo modificirano al isti je racqu. Znači performance tuning ima itekakvog smisla. Što se tiće vanjskog izgleda, spojlera, felgi, neonki...to je samo fo show i poprati je dio tuninga. A i igra je malo zabavnija i zanimljivija. Bitno da ekipa ne pokušava bit ricer s time.

Jedan od problem je kod Undergrounda kaj je već zastario, mali i zastarjeli izbor auta, nek nam daju aute iz 2010/2011 i ja sretan. I naravno, sve popratno kaj bi išlo uz novu igru, a ne da dobimo nekakav nabrzinu sklepani poluproizvod.

*Fila*
23-11-2010, 17:20
A u Undergroundu tuning ima nekog smisla? Auto ti dobije bolje performanse ako staviš veći spojler?

Da, arkada definitivno imamo dovoljno i previše. Svejedno, Shift želi biti arkada sa dobrim voznim modelom.
Mogao si detaljnije radit što si htio u undergroundu i to me dulje držalo uz ekran...most wanted je ubio taj dio po meni.

@*Fila*: Krivo. Što se tiče performansi, Underground i Most Wanted su identični, s tim da je u MW-u to malo modificirano al isti je racqu. Znači performance tuning ima itekakvog smisla. Što se tiće vanjskog izgleda, spojlera, felgi, neonki...to je samo fo show i poprati je dio tuninga. A i igra je malo zabavnija i zanimljivija. Bitno da ekipa ne pokušava bit ricer s time.

Jedan od problem je kod Undergrounda kaj je već zastario, mali i zastarjeli izbor auta, nek nam daju aute iz 2010/2011 i ja sretan. I naravno, sve popratno kaj bi išlo uz novu igru, a ne da dobimo nekakav nabrzinu sklepani poluproizvod.
A tako nešto da potpisujem ajde.

TimeLord
23-11-2010, 18:50
Hot Pršut :pray:

cham3leon
23-11-2010, 19:22
Mogao si detaljnije radit što si htio u undergroundu i to me dulje držalo uz ekran...most wanted je ubio taj dio po meni.

Mogao si stavljat zasebno branike i side skirtove, a sad su stavili Body kitove, big deal. Bar se u MW moglo nekako namjestiti performanse i nije bilo svejedno šta imaš instalirano na autu (iako nam još uvijek nije jasno kako možeš tunirat auto USRED FAKING VOŽNJE).

IGoR_2803
23-11-2010, 19:34
ne znam čemu se vi nadate... dobrog NFSa neće biti toliko dugo dok politika tvrtke ne bude da izbacuje igre svakih 10 mjeseci...

Aral
23-11-2010, 20:14
Mogu bez problema, par različitih studija radi na nfs naslovima, tak da u pravilu igre izlaze svakih godinu i pol do dvije.

*Fila*
23-11-2010, 23:17
Mogao si detaljnije radit što si htio u undergroundu i to me dulje držalo uz ekran...most wanted je ubio taj dio po meni.

Mogao si stavljat zasebno branike i side skirtove, a sad su stavili Body kitove, big deal. Bar se u MW moglo nekako namjestiti performanse i nije bilo svejedno šta imaš instalirano na autu (iako nam još uvijek nije jasno kako možeš tunirat auto USRED FAKING VOŽNJE).
a jebiga meni se više sviđala detaljizacija kod u1 i u2 :)
sry što imam mišljneje

Gwin
29-11-2010, 20:13
hrpa stvari je nelogična.. i rezultat je criterionove burnout franšize.
mclaren f1 pri 370kmh frontalka u stijenu.. al ono, kak se spada.. i dobijem samo kozmetički damage? mda. right.
sls300 amg pobere spike strip, izvrti se na cesti i nastavi vozit? ajde, mogu teoretski opravdat sa runflat gumama, ali logičnije mi je da sam busted i bok..
rubberband AI mi ide na živce
no neovisno o svemu igra nije dosadna..

e da.. SHIFT suxx.. najnerealnija fizika jednog Golfa GTI koju sam ikad vidio.

Praetorian
29-11-2010, 20:44
Ja svaki dan pomalo odigram, uglavnom najbolji NFS, sad se nadam da će Shift II biti ono šta je jedinica trebala bit i sve će biti super, a i ako ne bude NFS HP je toliko dobar da ću ga preć još par puta, i to je jedini NFS kojeg ću preć više puta nakon NFS MW.

cham3leon
29-11-2010, 22:30
hrpa stvari je nelogična.. i rezultat je criterionove burnout franšize.
mclaren f1 pri 370kmh frontalka u stijenu.. al ono, kak se spada.. i dobijem samo kozmetički damage? mda. right.
sls300 amg pobere spike strip, izvrti se na cesti i nastavi vozit? ajde, mogu teoretski opravdat sa runflat gumama, ali logičnije mi je da sam busted i bok..
rubberband AI mi ide na živce
no neovisno o svemu igra nije dosadna..

e da.. SHIFT suxx.. najnerealnija fizika jednog Golfa GTI koju sam ikad vidio.

Pa koji je NFS zadnji imao imalo normalan damage? Ja bih rekao Porsche unleashed, nisam siguran da je ijedan nakon toga imao oštećenja kako se spada.

A što se tiče Shifta probaj NFS shift Gran Turismo mod ili Shift Overhaul mod koji popravljaju vozni model u igri što developeri valjda nisu mogli napraviti. Uklanja i onaj komični efekt zanošenja auta kad stisneš kočnicu.

bezimeni
29-11-2010, 22:38
Kako idem dalje malo mi se popravio dojam.Utrkivanje po noći je fora , igra je nekako živnula otkako sam došao do težih nivoa.Ali i dalje već viđeno i jednokratno.Ocjene su prenapuhane . Nema šanse da ova igra ima veću prosječnu ocjenu od GT5 iako su igre neusporedive žanrovski .Ali neću puno grintati jer nisu igru hvalili i najavljivali kao novog mesaju .Za jednom odigrati sasvim solidno .

Marvin OCX
29-11-2010, 22:54
Meni sjeda igra opasno... Tacno je puno zanimljivija kako napredujes. Zabavna je to mi je dovoljno. Zamjerka je ponajvise na odsutan osjecaj brzine i napucavanja auta al et sta je tu je. I naletio sam na par utrka,time triala pogotovo koji su nerazumno teski,ono,odvozim savrseno svaki metar staze i skontam da mi nadostaje 5 sekundi do zlata :?

kikeron
30-11-2010, 22:10
je fakat nevjerovatno teška igra... protivnički automobili su već od samog starta super brzi, o time trialu da niti ne govorim koliko je teško stići u top 3 a kamoli se popeti na pobjedničko postolje. u hot pursuitu me već po običaju spucaju i oštete prije i nego stignem na cilj. plus, koliki je samo faktor sreće u proganjanju automobila (interceptor mod) ovisno od toga hoće li se proganjani auto slučajno zabiti u promet ili ogradu, te vam itekako olakšati hvatanje protivnika. i premda sam već poodmakao u igranju, ja se jedva mičem dalje sa mjesta, zbog nemogućnosti prolaska nivoa koliko su sve teži i teži.

Gwin
01-12-2010, 11:43
u hot pursuitu biraj teže i masivnije aute.. superlake karbonske igračke ne podnose naguravanja. dok jedan bentley continental možeš nagurat u skoro svaki roadblock..

IGoR_2803
01-12-2010, 12:43
imho, igra je ok za neobaveznu zabavu, onako usput za odvozit jednu ili dvije trke... bez obzira na nerealnost...

kikeron
01-12-2010, 12:45
ma da, treba tu i strateški kalkulirati i znati napraviti dobar odabir, ali svejedno ovo je prilično zahtjevna i iscrpljujuća igra. doduše, ja često znam prigovorit koliko su mi neke igre prelagane i bez nekog naročitog izazova, tako da se u ovom slučaju ne bi trebao previše žaliti. a i inače sam NFS fan i za sebe smatram da sam iskusan u ovome žanru, tako da mi teško pada ova nespodobnost vlastitog napredovanja kroz igru. :)

i ovo fakat je igra za iskusne igrače, nikako za početnike.
tko tek upoznaje ovaj žanr, neka potraži neku drugu sličnu igru pa neka se polako uči.
ovo neka preskoći, i ostavi za kasnije...

*Fila*
01-12-2010, 21:10
Meni je igra prelagana...neznam jesam 2-3 puta restaratao...dok ne otključam gtr35, ond akad ga otključam onda carujem :)

IGoR_2803
02-12-2010, 08:41
Meni je igra prelagana...neznam jesam 2-3 puta restaratao...dok ne otključam gtr35, ond akad ga otključam onda carujem :)

nemoj reći da si na svim time trial-ima iz prve osvojio zlato... i don't buy it...

Aral
02-12-2010, 08:42
Da, nema teorije.

*Fila*
02-12-2010, 15:17
[quote="*Fila*":17kgv8a4]Meni je igra prelagana...neznam jesam 2-3 puta restaratao...dok ne otključam gtr35, ond akad ga otključam onda carujem :)

nemoj reći da si na svim time trial-ima iz prve osvojio zlato... i don't buy it...[/quote:17kgv8a4]
Pa nisam iz prve ali sam ih većinu ubio...teže mi padaju one sa policijom oni kao neki rapid response ili tako...e a što se srebro ne računa ili? Mislim imao sma jedno sa zondom na početku i sad mi ga se neda igrat opet ali event stoji kao da nije rješen.
p.s a i da jesam sve iz prve što bi bilo čudno jer vi niste jel :) :rotfl: :rotfl:

Gwin
02-12-2010, 15:28
ne.. rapid response nisam iz prve.. dodirneš zid i doda ti dvije sekunde na vrijeme.. onak..

Aral
02-12-2010, 17:56
A 3sec ak pukneš u druga vozila...skoro pa nemoguće to sve odvozit, barem ak ne resetiraš stazu nekoliko puta, a tad već izgubim strpljenje.

Tsaя
02-12-2010, 20:03
Kako odvratna igra. Totalno razočaranje. Počne igra, počne filmić, sve super, stisnem gas i kuurac. Fizika auta je tolko očajna, pa oni koda nikad nisu pravili igricu s autima. Pa jebote, Shift je bio odličan, al poslje svakog odlično NFS-a, slijede 3 usrana. Očajno!

Aral
02-12-2010, 20:06
Krivo. Ovo je prava nfs fizika. Shift se pokušao približit simulaciji, tak da nema puno veze sa nfs-om, što dokazuje i novi Shift2. Fizika u ovoj igri je skroz ok, arkadna i jednostavna za vozit.

IGoR_2803
02-12-2010, 20:22
Kako odvratna igra. Totalno razočaranje. Počne igra, počne filmić, sve super, stisnem gas i kuurac. Fizika auta je tolko očajna, pa oni koda nikad nisu pravili igru s autima. Pa jebote, Shift je bio odličan, al poslje svakog odlično NFS-a, slijede 3 usrana. Očajno!

daj odi igrati LFS ili nekaj... kupi auto pa se vozi okolo... ovo je igra jebote led... i ne, igre ne moraju biti realne... neki ljudi se žele maknuti od realnosti kroz igre ffs

Tsaя
02-12-2010, 20:27
Meni je igra užas i ostajem pri tome. Nevalja ništa.

IGoR_2803
02-12-2010, 23:32
Meni je igra užas i ostajem pri tome. Nevalja ništa.

fair enough, to je tvoje mišljenje i poštujem... meni je igra čisto OK za zajebanciju, iako sam mislio da će mi biti smeće..

*Fila*
04-12-2010, 01:08
[quote="Tsaя":m0x6e1to]Meni je igra užas i ostajem pri tome. Nevalja ništa.

fair enough, to je tvoje mišljenje i poštujem... meni je igra čisto OK za zajebanciju, iako sam mislio da će mi biti smeće..[/quote:m0x6e1to]

bezimeni
04-12-2010, 12:55
Što dalje idem igra mi je sve bolja i bolja.Nisam očikvao da će ovako ugodno iznenadit.Definitivno nije ljubav na prvi pogled ali ispada najbolji HP do sada :thumbs2: .

Aral
04-12-2010, 15:54
Što dalje idem igra mi je sve bolja i bolja.Nisam očikvao da će ovako ugodno iznenadit.Definitivno nije ljubav na prvi pogled ali ispada najbolji HP do sada :thumbs2: .
Gle vraga, malo ohrabrenja. Sviđa mi se to :)

Praetorian
04-12-2010, 15:57
Ne samo najbolji HP već i općenito NFS.

bezimeni
04-12-2010, 16:14
Shift je daleko najbolji NFS ikada. Ovo je najbolji HP .

*Fila*
05-12-2010, 21:39
Shift je daleko najbolji NFS ikada. Ovo je najbolji HP .
shift je pokušaj nečega što nfs nije
daleko najebolji je meni underground. Da sad stave tu šemu i ubace ovako ovaj pursuit ja znam da bi umro. A sad me flejmajte jer ne smijem imat svoje mišljenje.

cham3leon
05-12-2010, 21:42
Najboljim NFS-ovima već ima dobrih 13 ili 14 godina.

Kostolomac
05-12-2010, 21:50
Mislim da najbolji NFS nije ni izišao!
:(

Aral
05-12-2010, 22:20
Shift neslužbeno nije nfs. I to je dobro. Službeno je postalo sa Shift2. A to je još bolje.

*Fila*
06-12-2010, 13:15
kvik kvešćn....moram i policiju i wanted tjerat do 20lvl jel?

kikeron
06-12-2010, 20:14
žalio sam se na težinu, ali krenulo je tako da sam sve staze, pa i sve automobile otvorio i isprobao... you play and you learn, over and over again

Gwin
06-12-2010, 20:54
igra je prokleto zabavna.. idem redom, prvo glumim kriminalca. trenutni level 13, otključana hyper serija..

ali ZAŠTO. ZAŠTO igra nema replay? kaj je to tak teško implementirat?

Aral
06-12-2010, 21:23
Fakat da. Ta činjenica kao da je na granici sa misterijem.

Gwin
06-12-2010, 21:53
mislim ono.. zadnji pošteni replay je bio na porscheu. sa desetak različitih kamera
onda je išao hot pursuit2 s onim debilnim replayem koji je snimao samo onu kameru s kojom si vozio..
i onda jedno veliko ništa.. od replaya ni R.

ne kužim.. pa 2/3 čari igre su bile u replayu. POGOTOVO u HP modu kad kresnem drota u zid...

cham3leon
06-12-2010, 22:00
Da, u HP2 je bio valjda najkoma replay ikada. Mislim da je funkcionirao tako da ti je bilježio inpute i onda prema tome nanovo vozio. Onda kad se dogodilo nešto čega nije bilo u trci a tvoj auto se skršio u toj alternativnoj prošlosti, samo je stao xD

IGoR_2803
07-12-2010, 11:27
ali ZAŠTO. ZAŠTO igra nema replay? kaj je to tak teško implementirat?

sad se furaju na ove nebuloze da ti replaya direktno iz igre kad razvališ protivnika ili izvedeš neki awe-inspiring stunt i to bez mogućnosti ikakve kontrole... bzvz

Gwin
08-12-2010, 19:14
konačno uspio ulovit vremena i završit racer kampanju.
brutalno..
onak.. zadnja utrka traje 70 !"#$%!!! kilometara.. 13 minuta..

ali najviše me isfrustrirao duel CCXR vs Veyron.. serpentine je potrebno odvozit nacistički precizno, inače tip u zadnjem kilometru proleti pored mene..

Aral
11-12-2010, 10:01
Super Sports Content Pack DLC Trailer (http://www.gametrailers.com/video/super-sports-need-for/708325)
:thumbs2:

vex
11-12-2010, 11:47
Baš sam se ponadao da će biti koji old school american muscle u dlc-u, ali nažalost ništa :p

Shaka
11-12-2010, 11:52
wow 3 nova auta....supach

zapravo je i samo jedan ali neka im bude kad se hvale sa tolikim izborom auta a ima 15 lamborghinija a sveukupno ih lambo ima u ponudi 3 komada...

mogli su ubacit Mercedes SL 350,500,600,63amg i 65amg...lol,jedino mi se svida ovaj Apollo Gumpert

accursed
13-12-2010, 00:27
konačno uspio ulovit vremena i završit racer kampanju.
brutalno..
onak.. zadnja utrka traje 70 !"#$%!!! kilometara.. 13 minuta..

ali najviše me isfrustrirao duel CCXR vs Veyron.. serpentine je potrebno odvozit nacistički precizno, inače tip u zadnjem kilometru proleti pored mene..

ta utrka mi je bila najlakša, završio sam nekih 30-ak sekundi prije svih :D

whiskey
13-12-2010, 01:14
One word... TURBO!!!!!

Hrvoje
14-12-2010, 21:21
NFS mi je odlican.....ali mi ipak fali tuning dio......
:D

*Fila*
04-01-2011, 12:44
NFS mi je odlican.....ali mi ipak fali tuning dio......
:D
this


btw koliko ima levela svaki dio igre: policija i bjegunac? svaki po 10 jel?

IGoR_2803
04-01-2011, 13:53
NFS mi je odlican.....ali mi ipak fali tuning dio......
:D
this


btw koliko ima levela svaki dio igre: policija i bjegunac? svaki po 10 jel?

mislim da 20

*Fila*
04-01-2011, 16:45
[quote=Hrvoje]NFS mi je odlican.....ali mi ipak fali tuning dio......
:D
this


btw koliko ima levela svaki dio igre: policija i bjegunac? svaki po 10 jel?

mislim da 20[/quote:y4ivcbhv]
Tek sam na 10 a skoro sam već sve otključo....uf kako će onda biti dosadno do kraja.

*Fila*
08-01-2011, 13:07
Što je više igram više mi se gadi npr. Uključim turbo i naletim u policiju koju ubijem, počne animacijica ona i onda me varti ingame bez turba i ičega....ciljam emp, iza mene se porazbijaju dobijem neki takedown, emp missed....falizors