PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mage



Stranica : [1] 2

M4mut
20-07-2006, 23:05
Sve o Mage klasi pitajte i raspravljajte ovdje..frost, fire ili mozda arcan?ask... :wink:

dex
21-07-2006, 23:09
frostfire kako kaze ime t3 seta :D

Svinjoguz
21-12-2006, 12:37
ja sam noob i igram sa mageom na lighbringeru(cronicus) i odlucil sam se za frost magije jer usporavaju neprijatelja i mogu ga zaledit dok neki warrior uleti i koka ga.........a ja mu se ljepo s daljine smijem i gađam ga sa frostboltom i cone of coldom

sto se firea tice oni su uglavnom DOT i ne usporavaju neprijatelja tak da vas warrior može sasječ u 4udarca

arcane su uglavnom neke sporedne magije i ne bi se trebali odlučit za nih

flander
21-12-2006, 13:37
ja sam noob i igram sa mageom na lighbringeru(cronicus) i odlucil sam se za frost magije jer usporavaju neprijatelja i mogu ga zaledit dok neki warrior uleti i koka ga.........a ja mu se ljepo s daljine smijem i gađam ga sa frostboltom i cone of coldom

sto se firea tice oni su uglavnom DOT i ne usporavaju neprijatelja tak da vas warrior može sasječ u 4udarca

arcane su uglavnom neke sporedne magije i ne bi se trebali odlučit za nih



arcane magije su dosta dobre tek tolko da znaš,pogotovo onaj Arcane Explosion,koji je kasnije instant magija a pritom i dere više neprijatelja od jednom,jako dobra je za ulet u skupinu i cepaš sve od jednom :wink:

Wizard
21-12-2006, 14:15
U magea je fora jer na koje god talente da se odlucisimas prednosti i mana, svakisu dobri, jasmaarcan/fire, vise arcan, nova zadnjamagija u arcanu jepremocna, i dilam daleko vise dmg odbilokojeg magea, ili zapravobilokoga :D , idem na sto vise instant dmga, znaci instant magije, stobrze killanje, ako neubijemu prvih 5-6 sec znaci dasam popusia, ali arcan je itekao mocan, frost je sada dosta mocniji zbog eta, a fire je uvik bia i osta vecini najdrazi izbor za pvp, a dragon breath i pono dot dmga je odlicna stvar, a frost moze killati puno odjednom i to je glavna prednost, najlosiji je frost za duele ali u BG pogotovo masovnim kaav owna, i frost magea je jako teskoubiti jer imatoliko shildeva, usporavanjai sl. ali arcan nisu sporedne magije, zapravo su glavne, to su magije koje ti daju dmg na sve elemente i koje ti daju manu, meni jearcan apsolutno najbolji iako nemos pobici, ili ubijes ili si ubijen :D ali dmgjemoja ljubav :D , ti si ocito low lvl mage, najbolje ti je ici na fire jer ces najbrze dizat lvle, a u arcanu digni arcane explosion i arcane concetration

Svinjoguz
21-12-2006, 21:35
da arcane xplosion je izuzetak......

jel valja onaj summon water elemental talent?

Wizard
21-12-2006, 21:46
koji si lvl?? ako nisi tek pocea igrat, bez uvrede ali sam bi treba znati sta valja a sta nevalja, a malo promisli o svome pitanju pa ces shvatiti koj je odgovor, i poritaj sta daje talent i vidi di se nalazi talent, to bi bilo dovoljno

Spectre
21-12-2006, 21:59
Danas mi se frend bunio protiv Water Elementala, kao prvo warrior je, a to automatski znači da uglavnom gubi od magova. No, nekako dobiva duel protiv frost maga, i mag padne ispod 20%, kad odjednom summona Water Elementala, Ice Blocka se i WE ubije warriora do kraja, sa 2x1k Frost Bolt critta :)

Svinjoguz
21-12-2006, 22:06
tek sam pocel igrat....odlucil sam se za frost jer mi extra povecava vrijeme dok je zaledjen malo sam se raspital po gildi i rekli da ak sam lvll 33 sad i lvll 33 warr dodje na mene mrtav sam osim ak ga ne zaledim a frost talenti mi povecavaju ucinak

Binks
27-12-2006, 09:22
ja sam 60 mage.. i mislim da je u AV najbolji frost spec jer su to veliki tereni i ako ides klat mobove - pogotovo drek thara koji mi uzme 1/3 healtha po udarcu, tu jednostavno moras imati shield koji absorba dmg . a i onaj talent za povcavanje crita za frost spellove isto je super na mobove koji se dugo ubijaju (bossovi u av). a sta se tice water elementala to je ja mislim najbolji talent za magea- ima vise kombinacije, protiv mobova npr. derem drek thara ko ludog.. summoniras si water elementala i spammas mu frostbolte + one stvar kaj ti povecava crit chance za frost spellove do 10% , da tome dodas tvoj pet koji svakih 2.5 sekundi napravi jos jedan dodatni frost bolt oko 600 dmg.. ispadne bolesni dmg... kaj znaci oko ~1500 dmg ak ne crita oko ~3000 dmg ak critaju na 2.5 sec.. a i za sve meleere je frost puuno bolji.. rogueove ownam ko nikad.. ak me stunaju imas blink - pocnes mu castat frostbolt da ga dodatno slowas.. dok ti se priblizi imas frost nova.. ako vec do onda nece bit mrtav. isto je s ostalim meleerima.. samo mi lockovi malo problema zadaju :P al dobro tu je remove curse :D

Pers
02-01-2007, 15:33
Ja imam 34 arcane i 17 frost spec poredane talente.
Bio sam nekad full frost sa water elementalom i sve to, +291 dmg od opreme i sa int buffom imam 426inta.

Nisam na PVP serveru, nego igram PVE, ijako odigram koji pvp zbog gusta ili jer mi nesto treba od opreme.

Mogu reci da dok sam bio full frost krito jesam cesce i kritovi su bili cca +/- 1700 ali zbog paznje na +dmg kojeg sam zelio skupit od opreme int mi je pao na mizarnih 365 i imao sam samo oko 6k mane.
Prelaskom na arcane 34, dobio sam vise inta, jace kritove i vecu sansu za krit ( krit sansa sa frost buildom mi je bila 9,35% a sada je 14% ), sada trenutno kritovi su oko 1900 a znaju se i dogoditi 2000+.
Moram reci, da ijako imam 34 pointa u arcaneu, i dalje moji osnovni napadi su frost.
Moje misljenje je da se arcane isplati, prvo zbog clearcastinga (cesto se ukljucuje) , nadalje POM ( Presence of mind ).. itd. Sto se tice shielda - koristim Mana Shield, Ice barrier je ucinkovitiji, al posto vise raidam nego idem u pvp, nas mage-ove nebi trebali lupati uopce, jer smo ranged, a za primanje udaraca zaduzen je tank.

da ne serem previse evo link pa pogledajte moj talent build:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html?0050550200030150330020000000000000000 000000000505100310200000000000)

ocekujem kritike/pohvale za build, uvijek dobrodosle :)

Arbiter of Change
02-01-2007, 15:36
Ajde, evo jedna prigodna pjesmica o starom rivalstvu (dobra stara vremena):



Mages vs. Locks


Said a mage to a lock, as they sat on the ground:
"My class are the baddest bus drivers around!
One minute in Felwood, pursued by a bear;
Next minute in Ironforge to rest and repair."

"That's all very well," the lock said with a snort,
"But clearly it's better to summon than port --
As much as it's better to ride than to crawl.
You drive people away, but they come when we call."

"That's as it may be," the mage finally allowed,
"But we truly excel in control of the crowd.
If too many trolls stand between us and treasure,
We turn them to sheep to be sheared at our leisure."

"Sheep are cute," said the lock, "and quite fit for a dip,
But they don't have the style of a corset and whip.
My demon can charm any orc till he purrs --
I just loot their chests while they're staring at hers."

The mage was struck silent, but answered at last:
"Our water's essential to make things go fast.
Just think of a raid with no water at all --
You'd start out in spring and not finish till fall!"

"Water's nice," said the lock, "for those folks who can't tap;
But remember one thing when your raid turns to crap --
When all priests are down and the tank has been owned:
You may bring the drinks, but we get people stoned."

Written by Psicorp, american warlock

Svinjoguz
07-01-2007, 22:15
warlocki su totalne pičke...ak im fear ne upali mage ih pwna

dabl eM
07-01-2007, 22:19
bi te videl samnom u areni...
felguard te sam zatuce :yuck:

Wizard
07-01-2007, 22:48
oni novi pet od lock owna clothere, ali trenutno je najjaca klasa mgae s full frost talentima, i dobrim +dmgom na opremi, niko im nemoze nista kad imaju peta

passko
08-01-2007, 00:04
ma da frost mage najjaca...moš mislit,pwnam ih s full fire bez da me taknu...
warlock i hunter su najjaca klasa atm.ostalo ovisi o playeru

Wizard
08-01-2007, 00:23
fire mage owna frost magea, wtf, fire su trenutno najslabiji mage talenti, nemogu ownat frost magea, osim ako je skill u pitanju :D , cak i arcan talenti ih mogu ownat, a arcan talenti su uvjerljivo najlosiji talenti za duel, ja sam bia arcan mage, uvik, arcan own u all :pray:

passko
08-01-2007, 13:32
ma vise je fire maga nego frost maga sad, kad su svi pvp,s full fire mozes stunlockat bilo koga(osim paladina,druida i frost maga :wink: ),sheepaš ga ,upališ trinket (ako imaš),castaš fireball,pa fire blast,pa dragons breath koja ga distracta za 3 sekunde,u to vrijeme castaš jedan scorch onda blast wave i samo t2-t3 warrior ce prezivit a ako si crito (a imaš combustion moraš critat)onda i oni padnu.
inace kad mi frost mage sumona elementala,upalim frost ward,cs'am maga i pocnem instantima pa njemu(aoe tako da dmgam i elmentala),ako se ice blocka ode elemntal posto ne mozeš ice blockat i nazad u istoj sekundi više(global cooldown :( )-kao sto je vurtne radio

Wizard
08-01-2007, 13:44
a kad on tebe cs-a, crita te oko 1,5dmg s prosjecnom opremom, stavif ice barrier, ima fire ward, jos ako te sheepa na pocetku, nemozes doc do njega pa je aoe besmislen, vise je zavrsetka :D , ja sam vecinom na bg vrimeprovodia, dueli nisu dobar pokazatelj igraceva skilla, ali u AV je odlicno biti frost mage, samo sto moras imati malo bolju opremu, velik +dmg..., barem tr1, zato je arcan dobar jer si dobar i bez uber itema, na bg se drzis po strani, sto dalje, slow i presence of mind+arcanane power+firebal, onda fire blast pa arcan missles, to je s opremom <tr1 s dvi istant magije oko 2500, onda jos oko 2500 s arcane misselsom a, ako ti crite arcane missels dodaj jos 1000-1500dmga slobodno :D , meni arcane uvik bia najdrazi, a u 70lvl imas cili arcane tree i do pyroblasta u fire i ignite i incinerate, jos imas improved cs i puno mane :D to su mi uvik bili najdrazi talenti :D i akd ides na arcan, samo intelect sto veci skupis, imas crit chance veliki, tako da ti crit nije problem, i imas 2 cd-a od po 3min ali i bez njih ownas ako znas igrat :D

passko
09-01-2007, 04:12
dode ti mage,cs'a dok spamaš arcane missilis i 10 sec blejiš :rotfl:
srecom glupi alyi neznaju cs'at rofl.malo je takvih :rotfl:

Wizard
09-01-2007, 12:34
To je najveca prednost arcan magea ako ga i csas dok casta arcan on samo predje na fier jer arcan talneti daju dodatni dmg i crit na sve, a dignes talente u fire za smanjiti cast od fireballa i da smanjis cd od fireblasta :D

passko
09-01-2007, 13:14
onda to nije vise 51 arcane,vec fire/arcane.
a te spike ap+pom+(trinket)+pyro(fireball)dosade...
anyway ja drzim da je arcane atm pve spec osim 40/11/0 ali to je onda cd mage .svake 3 min...
ok.ovisi o playeru i kako on s time funkcinira,ali ja atm preferiram fire :wink:

Wizard
09-01-2007, 13:58
Nikako 51 u arcan, to ej bespotrebno, u arcanu se digne sta treba, ostalo u fire ili frost ovisi sta zelis koristiti

Ivangrozni
15-01-2007, 15:50
rofl , passko nub shh! svi te pwnaju :fof: :fof: :fof: :fof:

Frost mage ftw no matter what,sve pwna. :pray:

passko
15-01-2007, 19:54
hahahahahhaha nisam znao da si ti tu!!nabzor
zasto me pitas koj spec da koristiš ak sam nub 8)

Ivangrozni
15-01-2007, 21:42
hahahahahhaha nisam znao da si ti tu!!nabzor
zasto me pitas koj spec da koristiš ak sam nub 8)

nene,to je bilo kad sam probavo fire,samo sam provjeravao kod svakok maga koji je bio online atm :) :) :) :> da nebi nesto usro,Indi je bio afk na trnutak pa sam tebe moro pitat :D
hehe,a tu sam ja,registriro se ja jos u 2005oj,al sam zaboravio da postojim ovdje uopce :rotfl: pa sad malo trollam WoW topix :>


edit :

Krivo sam reko za ove specc-s SkillS> Everything

Svinjoguz
23-01-2007, 23:42
za lvlanje je najbolje uzet fire talente

za end game raidanje uzmes frost ili arcane/frost



btw jako vam to ovisi o opremi jel vam povecan fire ili frost dmg

M4mut
24-01-2007, 01:41
ja evo zarollo BE maga i sad je lvl 25, sve u frost talentano

Svinjoguz
24-01-2007, 13:09
ne isplati ti se frost na tak niskom lvlu...uzmi frost kad bush mogo ice barrier

M4mut
24-01-2007, 13:20
ne isplati ti se frost na tak niskom lvlu...uzmi frost kad bush mogo ice barrier

ne, frost od početka...sa frost talentima dobijem puno na frost damagu...a i usporim moba pa dok dođe do mene mrtav je 3 puta

Spectre
24-01-2007, 14:06
I ja sam rollo maga, i koristio frost, i onda sam skužio kolko Frostbolt lvl kasni za Fireball levelom, te iako frost spellovi koštaju manje mane, moram više castat, pa mi na kraju dođe isto. Sad sam fire, i mob pada prije nego dođe do mene, samo Pyro, Fireballx2, i Fire Blast ako je još živ.

Svinjoguz
24-01-2007, 22:29
ja sam kao do l 47koristio frost sad sam fire a za end game raidove cu prec na frost

LD
07-02-2007, 21:03
Jedno noobovsko pitanje:

Da li se isplati koristiti Blizzard i druge areaeffect spellove u borbi?

dex
07-02-2007, 22:29
sta mislis pod tim "borba"...
po AoEu su mageovi i najpopularniji... i aoe se podosta koristi...

Spectre
08-02-2007, 01:19
lvl 52 sam sad, i respecco sam se 4 puta do sada!
1: Fire -> Frost
2: Frost -> Fire
3: Fire -> AoE Frost (dakle Improved Blizzard, i svi talenti koji to potpomažu)
4: AoE Frost -> Single Target Frost (trenutan build)

Dosadašnja opažanja:
Fire: Super build za max dps, Pyroblast, 2xFireball, Fire Blast, i mob je uglavnom bio mrtav. Ako nije, par scorcheva i to je to. U instancama redovito top dmg dealer. Problem nastaje sa većim pullovima, borbom protiv većeg lvl moba, itd...

Frost: Izvrstan dmg protiv zaleđenih mobova, kad dobijem Ice Lance, bit će ogroman. Puno veći survivability, dobar crowd control, dobar brzi aoe (Nova, (Improved) Cone of Cold, AE), i Water Elemental s ranged frost nova kad zagusti.

AoE Frost: Samo za strpljive ljude s dobrim zdravim živcima.SIzdržao sam punih 4 levela s tim buildom, te iako je xp/hour predobar, jednostavno poludiš sa čestim corpse runnovima (koje jednostavno ne možeš izbijeći), drugim magovima koji farmaju iste zone, očajnim PvP i single target opcijama, itd...

Svinjoguz
22-03-2007, 11:27
AOE je definitivno najkorisniji u Alterac Valleyu

Skupi se 5-6 magova sa improved blizzard talentom i onda spammaju blizzard po protivniku

20ljudi je mrtvo nakon ovog :D

flander
22-03-2007, 11:30
AOE je definitivno najkorisniji u Alterac Valleyu

Skupi se 5-6 magova sa improved blizzard talentom i onda spammaju blizzard po protivniku

20ljudi je mrtvo nakon ovog :D


bome da i lijep prizor za vidit :wink:

dex
22-03-2007, 21:56
nice...

neg... imam ja jedno pitanje...
nakon tisucu kombinacija odlucih se za magea :oops:
ak se bog smiluje pristup adslu ce biti omogucen tak da za max mjesec dana bi trebo igrat (wow + tbc + prepaid vec vise od mjesec dana cekaju)
pa me zanima vase misljenje tj savjeti za profesije....
razmisljao sam o enchantingu a posto mi je frend minner mozda da uzmem i jewelcrafting... nadam se da cete mi nekako pomoci.. thx...

Svinjoguz
22-03-2007, 22:28
nice...

neg... imam ja jedno pitanje...
nakon tisucu kombinacija odlucih se za magea :oops:
ak se bog smiluje pristup adslu ce biti omogucen tak da za max mjesec dana bi trebo igrat (wow + tbc + prepaid vec vise od mjesec dana cekaju)
pa me zanima vase misljenje tj savjeti za profesije....
razmisljao sam o enchantingu a posto mi je frend minner mozda da uzmem i jewelcrafting... nadam se da cete mi nekako pomoci.. thx...
uzmi si skinning/mining profesiju do 58,onda promijeni na enchanting/jewelcrafting ili bilo koje tradeskill profesije,jer je u outlandu nevjerojatno lako zagrindat pare za epic mounta,letećeg mounta itd.
ali kakve veze imaju profesije sa magom?mislim da imaš na forumu topic sa profesijama pa gledaj

Spectre
23-03-2007, 00:51
Tailoring + Enchanting.

S Tailoring si napraviš super 3 epic dijela kad dingaš 70, I još ako dobiješ patterne za belt, helm i hlače, gladi bradu.
Enchanting i tailoring idu super zajedno, disenchantaš stvari koji izkrojiš, a za levelanje tailoringa ti treba dust, kojeg dobiješ disenchantanjem... jedino kaj ti to sucka za lovu, jebiga.

Svinjoguz
23-03-2007, 17:56
Level 58mag se respeco na full frost!

green/ blue gear

-imam water elementala i rogueovi mi nemreju niš jer imam dvije frost nove(svoju i ranged frost nova od water elema)

-razaram i po 3-4 melee šmrkonja odjednom

-imam ice barrier pa absorbam demeđ ko manijak

-frost pwns u all
:pray: :pray: :killyou:

wow-ovski masakr frostovskim buildom :rotfl:

Spectre
23-03-2007, 22:19
-imam water elementala i rogueovi mi nemreju niš jer imam dvije frost nove(svoju i ranged frost nova od water elema)

CoS :fof:

lizard
25-03-2007, 11:24
jel mozhe ko postat neki full frost talent build.

flander
25-03-2007, 11:55
jel mozhe ko postat neki full frost talent build.


pa sam pikaš po frost talentima,a sad po kojem redu tak sve jedno

Spectre
25-03-2007, 12:36
jel mozhe ko postat neki full frost talent build.

Full frost: http://www.wowhead.com/?talent=kbZcZVAGIsfxsiot

Frost Raid Build (40/0/21): http://www.wowhead.com/?talent=oi0Vc0fzxIziZZVi0c0f0o
Možeš 1 point maknut iz Elemental Precision i stavit u Cold Snap

flander
25-03-2007, 12:42
Full frost: http://www.wowhead.com/?talent=kbZcZVAGIsfxsiot


zak ova dva si stavil u fire ak traži samo Frost?

lizard
25-03-2007, 13:17
jel mozhe ko postat neki full frost talent build.

Full frost: http://www.wowhead.com/?talent=kbZcZVAGIsfxsiot

[/i]

a za max. lvl 60

Wizard
25-03-2007, 14:54
full frost za 60 - http://www.wowhead.com/?talent=RZZVqGIsbxsiot

lizard
25-03-2007, 15:16
full frost za 60 - http://www.wowhead.com/?talent=RZZVqGIsbxsiot

to mi se vec svidja... 8) tnx :roll:

flander
25-03-2007, 16:33
full frost za 60 - http://www.wowhead.com/?talent=RZZVqGIsbxsiot

to mi se vec svidja... 8) tnx :roll:


mislim stvarno :pray: to bi i moja sestra znala naprvatit da joj kažem da stavi sve u frost,da to nisi mogao sam,al ajt dobro :)

Spectre
25-03-2007, 18:33
Full frost: http://www.wowhead.com/?talent=kbZcZVAGIsfxsiot


zak ova dva si stavil u fire ak traži samo Frost?

Zato jer nema ničeg drugog u Frostu, a da je vrijedno pointova, i onda rađe staviš ta 3 u Impact, da ponekad stunna s Fire Blastom. A 2 u Arcane je očito...

Wizard
25-03-2007, 19:40
U 70 da ti sve bude u frostu, m`daj, to je bezvezno trosenje talenata ne stvari koje ti nece trebati

lizard
26-03-2007, 08:02
full frost za 60 - http://www.wowhead.com/?talent=RZZVqGIsbxsiot

to mi se vec svidja... 8) tnx :roll:


mislim stvarno :pray: to bi i moja sestra znala naprvatit da joj kažem da stavi sve u frost,da to nisi mogao sam,al ajt dobro :)

jebiga ja sam si poceo sam stavljat i stavio pointa da bolji frost armor a Wizard to nije stavio..

Svinjoguz
02-04-2007, 14:23
http://www.wowhead.com/?talent=Ri0E0obzZZVVMfsbxoioh

složio sam si ovakav build na magu za AV,dakle permafrost,improved blizzard talent i arctic reach da mi protivnici ne bježe samo tako :pray:
neki talenti za manje trošenje mane i pvp arcane talenti za imba razaranje :boohoo:

Spectre
02-04-2007, 14:31
fix ze link

Astorian
09-04-2007, 10:08
moze ko poslat dobar talent build za Frost PvP kakav Vurtne ima? ne elemental, frost...

Spectre
09-04-2007, 11:06
Evo ti Vurtne-ov profile pa se liži:
http://armory.wow-europe.com/#character ... s&n=Vurtne (http://armory.wow-europe.com/#character-sheet.xml?r=Sylvanas&n=Vurtne)

@cronicus: Meni je taj build smiješan, nije da možeš samo 1 spell koristit, a čak i taj 1 ti nije do kraja boostan :roll:

Svinjoguz
10-04-2007, 15:45
znam da je staro ali :pray:



0l2MYfKQdQY

K4ciga
10-04-2007, 15:56
znam da je staro ali :pray:



0l2MYfKQdQY

omg...koji idiot.šta nije meni dao acc :roll:

dex
18-04-2007, 22:32
gr8... stop talking about private shits... :-x

flander
18-04-2007, 23:06
ja bi dao opomenu,jel to je pirastvo,mješanje originala sa private serverima

Shadowhell
18-04-2007, 23:32
Za to ne ide opomena.. nego jedan korak dalje..

M4mut
18-04-2007, 23:45
zasad izbrisan post, vidjet ćemo daljnje ponašanje.

Colossus
02-05-2007, 20:19
ljudi evo jedan "heben" film o tome kako ima vrlo pametnih igrača na wow-u koji misle glavom dok igraju :shock: :?
XXNcTcf8TJg

i ako neko zna pjesmu s ovog filmića neka mi kaže molim vas :pray: :D

K4ciga
02-05-2007, 21:06
XXNcTcf8TJg
:D

haha,jeben film :D

Spectre
02-05-2007, 21:11
Filmić je star, ali još uvijek fora... ako nije namješten.


i ako neko zna pjesmu s ovog filmića neka mi kaže molim vas :pray: :D

Bloodhound Gang - The Bad Touch

Colossus
02-05-2007, 21:19
thx :)

THUNDER_DINIX
29-05-2007, 06:42
trentno sam lvl 19 mage. igram tjedan dana s njim. prvo sam isao na arcane talente (samo prvi put), sad dalje sibam samo fire

Spectre
29-05-2007, 12:48
OK, i svrha tog posta je bila... :|

Svinjoguz
29-05-2007, 14:34
trentno sam lvl 19 mage. igram tjedan dana s njim. prvo sam isao na arcane talente (samo prvi put), sad dalje sibam samo fire

Ja bi rađe frost za leveling,jer fire troši dosta mane pa ćeš previše vremena izgubit na mana breakove.

xaviaz
29-05-2007, 14:51
Fire mage je veci dps pa ce tako i brze padati mob,neznam ja sam bio fire i jos uvjek sam fire nikad nisam imao zelju neku prijeci na frost

lizard
29-05-2007, 14:53
istina.. al meni je drazi frost jer nekako frost magevi duze zive u pvp_u. :killyou:

Svinjoguz
11-06-2007, 20:46
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html?0050052300231150333125105503201000000 000000000000000000000000000000)



ili


http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 01000#none (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html?0000000000000000000000005523200030003 000000000535323300205013201000#none)


koji build je bolji za pvp(frend i ja se svađamo) :D .

K4ciga
11-06-2007, 20:57
nikad nisam imao maga al mi se nekako čini da je ovaj drugi bolji :D

Spectre
12-06-2007, 02:16
Ovisi o opremu, skillu, play styleu, itd... ne postoji "bolji" ili "lošiji", sve ovisi o protivniku i samome igraču.

fiLLix
24-06-2007, 13:04
Moze build za ^^twinka^^19lvl.? 1 build fire , 2 build frost znaci 2 razlicita

Spectre
24-06-2007, 13:19
Daj si izbriši WoW i daj nekome account, ako ne znaš stavit 10 talent pointova... :pray:

fiLLix
24-06-2007, 14:33
Daj si izbriši WoW i daj nekome account, ako ne znaš stavit 10 talent pointova... :pray:
Netrazim za sebe , nego za bratica a on koristi moj acc na forumu jer ima manje od 13 god. A mene ne slusa......

Dreamer Deceiver
24-06-2007, 14:42
ekh, ne radi double postove :wink:

cmeljo22
24-06-2007, 14:49
Daj si izbriši WoW i daj nekome account, ako ne znaš stavit 10 talent pointova... :pray:Scare :pray:

Svinjoguz
24-06-2007, 14:55
Fohliii obuzdaj svoje hormončeke i prestani srat po drugima.

fiLLix
24-06-2007, 17:37
Fohliii obuzdaj svoje hormončeke i prestani srat po drugima.
Po kome ja to serem? Pito sam vas za build jer nisam nikad igro s mageom a i netreba meni nego mojem braticu od 12.5 god , i on zeli talente od vas ne od mene ja bi mu tih 10 talenata stavio u frost... ali on oce vase talente...

Svinjoguz
24-06-2007, 17:39
Fohliii obuzdaj svoje hormončeke i prestani srat po drugima.
Po kome ja to serem? Pito sam vas za build jer nisam nikad igro s mageom a i netreba meni nego mojem braticu od 12.5 god , i on zeli talente od vas ne od mene ja bi mu tih 10 talenata stavio u frost... ali on oce vase talente...

Daj ko da je važno di će stavit talente na lvl 19,da stavi sve u fire il frost,tak je svejedno,mislite ljudi kad postate,mislite...

THUNDER_DINIX
26-06-2007, 06:27
e koji je taj mage car! kako brejka covjek, ili je to capuera, ne znam, ali zakon je :pray:

cmeljo22
28-06-2007, 20:32
najjača mi je fora kod njega kad crita preko 5 kila s pyrom.. i onda ako još ima onaj trinket koji reseta cooldowne.. lupi u kratko vrijeme 10+ kila dmga

BTW: taj dance ti je kod trollova to nema veze s klasom jer dance ide po rasama.. svaka rasa svoj ples...

Spectre
27-09-2007, 01:49
2.3 najave:

•10% coefficient tax removed from Improved Fireball and Improved Frostbolt
•New Spell - Ritual of Refreshment: Allows players to pick up food/water (Soulwell like)
•Evocation now restores 15% of your total mana each 2 seconds
•Arcane Meditation increased to 10/20/30% mana regeneration
•Ice Barrier will receive additional benefit from +Dmg
•Ice Barrier gains additional benefit from spell damage bonuses. However, the base absorb values of ranks 5 and 6 have been reduced.

Jerry
27-09-2007, 06:18
magovi mi rulaju :D
koristim Fire i Arcane.....nekad opalim frost po nejmu..zakon :boohoo:
al me živcira kad PvPam protiv Roguea ili Warriora satra me odma :D

Svinjoguz
27-09-2007, 10:34
Ja baš volim kad me roga napadne, odma blinkaš i lagano ga je ubit ak imaš slow :D .

Warr je druga priča :D .

xaviaz
28-09-2007, 10:18
cos gg dead P a warr mozes i sa frostbolt rank 1 ubiti )

Svinjoguz
28-09-2007, 11:42
cos gg dead P a warr mozes i sa frostbolt rank 1 ubiti )

da u duelu al na 2v2 nije lagano posebice kad warr ima 15k hpa a ti imas 7k :D

jos ak si arc/fire specan.. :D

Gorky
28-09-2007, 12:21
cos gg dead P a warr mozes i sa frostbolt rank 1 ubiti )

da u duelu al na 2v2 nije lagano posebice kad warr ima 15k hpa a ti imas 7k :D

jos ak si arc/fire specan.. :D

Neces bolje proci ni protiv feral druida :twisted:

Svinjoguz
28-09-2007, 19:03
cos gg dead P a warr mozes i sa frostbolt rank 1 ubiti )

da u duelu al na 2v2 nije lagano posebice kad warr ima 15k hpa a ti imas 7k :D

jos ak si arc/fire specan.. :D

Neces bolje proci ni protiv feral druida :twisted:

jos gore..ima 20k hpa i nemres ga sheepat :(.

fiLLix
28-09-2007, 19:20
cos gg dead P a warr mozes i sa frostbolt rank 1 ubiti )

da u duelu al na 2v2 nije lagano posebice kad warr ima 15k hpa a ti imas 7k :D

jos ak si arc/fire specan.. :D

Neces bolje proci ni protiv feral druida :twisted:

jos gore..ima 20k hpa i nemres ga sheepat :(.
WTF 20k HP??? :pray:

Svinjoguz
28-09-2007, 19:25
cos gg dead P a warr mozes i sa frostbolt rank 1 ubiti )

da u duelu al na 2v2 nije lagano posebice kad warr ima 15k hpa a ti imas 7k :D

jos ak si arc/fire specan.. :D

Neces bolje proci ni protiv feral druida :twisted:

jos gore..ima 20k hpa i nemres ga sheepat :(.
WTF 20k HP??? :pray:

Bear forma, jaka oprema.. i eto 20k hpa..

kamikaza
28-09-2007, 19:26
Daj si izbriši WoW i daj nekome account, ako ne znaš stavit 10 talent pointova... :pray:Scare :pray:S:pray: :pray: :pray:

SuperiorEEE
03-10-2007, 17:23
DING DING 70LVL

R€M@h
03-10-2007, 17:26
DING DING 70LVL

pa bravo

O-Okac
08-10-2007, 09:07
DING DING 70LVL

al neko voli blood elfove

SuperiorEEE
08-10-2007, 12:53
/quote]

al neko voli blood elfove

da da

LD
19-10-2007, 23:30
Nes me zanima, ovaj Pheonix mount, dropa u Keepu, jel stvarno drop rate 10% ili?? Njega bi zelio vozat, jaoo... ;D

PS: znam, nije mage vezano, ali mi je to ipak ono kao mount za magove (barem po meni) pa sam ovdje posto...

Spectre
20-10-2007, 01:01
Kael'thas Sunstrider - 2% drop

dex
20-10-2007, 01:01
mislim da je vise nekih 0.00000010%

kod nas na realmu kolko znam ima ga samo 1 na allyu i mislim da cak 1 na hordi

NIKOLA RADIŠIĆ
20-10-2007, 10:57
the MAX drop rate is 1/26 *100% = 3.8% :o

Spectre
20-10-2007, 11:26
Stvarno ne znam od kud si izvukao te brojeve, može clarification...?

NIKOLA RADIŠIĆ
20-10-2007, 11:39
http://www.wowhead.com

Spectre
20-10-2007, 12:42
http://www.wowhead.com/?item=32458

Dropped by: Kael'thas Sunstrider
Count: 14 out of 748
%: 1.9

??? :| ???

LD
20-10-2007, 14:53
Na thottbotu sam vidio 10%, sigurno greska...

LD
04-11-2007, 11:29
Imam jedno pitanje, možda netko zna da li se shatter (talent) stacka sa hunterovim freezing trapom?

Smeagoul
04-11-2007, 11:47
zanimljivo pitanje, no mislim da se shatter odnosi na mage only spellove, ipak neznam

Shatter Rank 5

Increases the critical strike chance of all your spells against frozen targets by 50%.

SuperiorEEE
04-11-2007, 12:09
ne stacka se koliko ja znam

Spectre
04-11-2007, 16:32
Kad si "frozen", možeš i dalje castat spellove itd. Freezing Trap je druga priča, nema veze jedno s drugim.

LD
05-11-2007, 21:15
Evo ako se kome da prokomentirat ovaj build: Link (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html)

I ako tko moze linkat frost - arcane pve build, bio bi jako zahvalan. Samo jedno pitanje, se isplati uopće frost - arcane build kada je tu vec standardni fire - arcane pve build?

Spectre
06-11-2007, 02:26
Link ti je na prazni talent build. :)

"standardni fire - arcane pve build"... huh? Standardni build je 10/48/3, Deep fire, najjači PvE build.

No arcane/frost bi bio: http://www.wowhead.com/?talent=of0Vf0fzxIziZZVA0coc0o
Samo moraš imati nekog full frost da leechaš Winter's Chill :wink:

Keloson
06-11-2007, 10:14
Link ti je na prazni talent build. :)

"standardni fire - arcane pve build"... huh? Standardni build je 10/48/3, Deep fire, najjači PvE build.

No arcane/frost bi bio: http://www.wowhead.com/?talent=of0Vf0fzxIziZZVA0coc0o
Samo moraš imati nekog full frost da leechaš Winter's Chill :wink:

odeš na full resto, ima da kritaš ki tica

fiLLix
06-11-2007, 23:32
Link ti je na prazni talent build. :)

"standardni fire - arcane pve build"... huh? Standardni build je 10/48/3, Deep fire, najjači PvE build.

No arcane/frost bi bio: http://www.wowhead.com/?talent=of0Vf0fzxIziZZVA0coc0o
Samo moraš imati nekog full frost da leechaš Winter's Chill :wink:

odeš na full resto, ima da kritaš ki tica
bender majke mi ak si ti zdrav

Keloson
07-11-2007, 14:15
Link ti je na prazni talent build. :)

"standardni fire - arcane pve build"... huh? Standardni build je 10/48/3, Deep fire, najjači PvE build.

No arcane/frost bi bio: http://www.wowhead.com/?talent=of0Vf0fzxIziZZVA0coc0o
Samo moraš imati nekog full frost da leechaš Winter's Chill :wink:

odeš na full resto, ima da kritaš ki tica
bender majke mi ak si ti zdrav

šta fali resto buildu?

LD
21-12-2007, 10:10
Frost mage, za pve, je li bolje nabavit Spellstrike set ili Battlecast garb set??

Spectre
21-12-2007, 15:15
Spellstrike. Ali Frost suxa u raid PvE.

coperfield
05-01-2008, 03:34
http://eu.wowarmory.com/character-talen ... Coperfield (http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Blackhand&n=Coperfield)S


meni se recimo full svida ovaj spec.... zbog arcane powera i presence of mind.... dosta jak dmg mislim da mi nebite vjerovali... vrijedi probat pa mi javite sta mislite.... dobra je isto to arcane + frost dmg jos manje mane trosi iako je manji dmg ali i to ima prednosti....

meni se svida spec i stalno pve s njim i nikad ne ostanem bez mane, cak smo i Romula i jullianu ubili nakon drugog pokusaja jer ih nismo ubili u razmaku od 5 sec i to mislim drugi puta bez pauze i wajpa

RaptOR?
11-01-2008, 13:03
Ajme ne kuzim kaj je zabavno meni kao magu, a i wama u raidu...
Osim tankat na gruulu, tako je j**eno bilo...
Najzesci sam tank na svijetu.
Mage je za pvp najzabavniji.

coperfield
12-01-2008, 03:43
neznam bash, meni je mage zabavan... svaki dan novi spec... da se ne specam toliko vec bi imao 600 flying raiding skill :) ovako imam tek obicnog flying mounta... ali ne bunim se jer mi je zabavno igrat... promjenio bi jedino na priesta ili locka.... ali samo zato jer mi to vise recimo TREBA nego sto mi je mage dosadan...
ja sam do 66 bio ful fire... i kad sam dobio Ice lance sam presao na full ice (iz krajnosti u krajnost) sada za arenu i farmanje neceg je ice (full) a raidovi su 40/21/0


ali svako ima svoje...

Aždaja
12-01-2008, 11:50
kaki ice, FROST!!!11 :twisted:

calli
12-01-2008, 12:30
Imam jedno pitanje, možda netko zna da li se shatter (talent) stacka sa hunterovim freezing trapom?

malo kasnim ali da stacka se.. znaci, ako je netko u freezing trap-u, znaci ne onaj AOE trap nego iceblock trap ( ne se smijat nisam igrao huntera :P) je kao shatter.. i dobijes na njega crit..

znaci mage i hunter je sick combo znjukas nes i hunter ga pospremi u trap i dovrsis..

RaptOR?
12-01-2008, 13:13
neznam bash, meni je mage zabavan... svaki dan novi spec... da se ne specam toliko vec bi imao 600 flying raiding skill :) ovako imam tek obicnog flying mounta... ali ne bunim se jer mi je zabavno igrat... promjenio bi jedino na priesta ili locka.... ali samo zato jer mi to vise recimo TREBA nego sto mi je mage dosadan...
ja sam do 66 bio ful fire... i kad sam dobio Ice lance sam presao na full ice (iz krajnosti u krajnost) sada za arenu i farmanje neceg je ice (full) a raidovi su 40/21/0


ali svako ima svoje...

ja isto nemam epic flying mounta, makar bi za njega mogo u tjedan dana skupit...
al ja sam pvp (samo radim arenu i bg) i nisam izaso iz IF-a mjesec dana...
Sad sam malo stao s magom jer dizem warra

skywalker
12-01-2008, 14:53
ja se nikad nisam ni trudio skupit gold za epick mounta jer mi netreba, a da stacka se sa huntovim trepom kao sto je calli rekao, a ja kada sam se prvi put respeckao na frost nisam vise mjenjao talente :)

coperfield
14-01-2008, 04:15
probaj moj spec i ukljuvci si trinket + arcane power i POM pa ispali pyro u bilo koji target odim ako nema 500 ressilianca sprzit ces ga za 5k + ignite ... i dodaj fire blast i samo ga vidis kako pada mrtav.... LOL kiled him in 2 shoots ... meni je naj crit bio sa Superiior wizard oil i Flask of pure death oko 6300 na playeru mog lvl tj 70. a imam smao s1 gear + neke kara djelove i stuff iz hero Shetekk halls

svako ima svoje,ali frost (oprostite sto sam u prijasnjem postu rekao ICE) koristim samo za arenu

Wizard
14-01-2008, 17:09
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Blackhand&n=Coperfield


meni se recimo full svida ovaj spec.... zbog arcane powera i presence of mind.... dosta jak dmg mislim da mi nebite vjerovali... vrijedi probat pa mi javite sta mislite.... dobra je isto to arcane + frost dmg jos manje mane trosi iako je manji dmg ali i to ima prednosti....

meni se svida spec i stalno pve s njim i nikad ne ostanem bez mane, cak smo i Romula i jullianu ubili nakon drugog pokusaja jer ih nismo ubili u razmaku od 5 sec i to mislim drugi puta bez pauze i wajpa

mozes li linkat spec, a ne armory, jer mi se armory ode sporo otvara, treba po ure a i svaki put kad prominis spec i tam se promini pa neznam sto si htio reci...

RaptOR?
18-01-2008, 10:39
Moj pvp build:
http://www.wowhead.com/?talent=o0gVbobZZVVGcobxsbqt

Ovako bi to bilo da sam Arcane-fire:
ili http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzLIzbZvghz00sob

ili http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000o

(mislim tako meni najbolje pase, a sad za vas neznam)

PS: ne pitajte zasto imam 2/2 u imp. wand

Wizard
18-01-2008, 14:59
Mogu li isto pitat :P Zasto imas imp wand?

Posto ja i nevolim frost specove neznam bas najbolje sto bi di stavia, al nekako mislim da je Winter's Chill bolji od Arcane Winds, i totalno je glupo ne staviti Arcane Subtlety, to je veoma dobra stvar... ionako ti netreba 5/5 u Imp Arcane Missiles.

Sto se tice ova druga dva mislim da bezveze bacas talente, npr. sto ce ti flame throwing, incireation je puno bolje, ta 4 yarda nece napraviti razliku.
I mislim da je glupo imati i Imp. Fireball i Imp. Arcane Missiles, ti se talenti mogu bolje utrositi, i vjeruj mi isplati se ici na slow, premocna magija kad nekoristis frost.

Ovo je moj nekadasnji PoM Pyro spec, lot of dmg, al treba se puno izvlacit, tada mi je bio dobar, sad mi se nesvidja toliko :P http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000o

I evo moj sadasnji http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000oS, premocan spec, scroch spec, al sad cu ga malo promjenit kad ponovno pocnem igrat, ono par talenata na drugo misto al koncept je isti.

K4ciga
18-01-2008, 15:31
w00t,prvi mage koji nije frost :P

neznam zašto se žališ na frost talente,prejebeni su ^^

Maze
18-01-2008, 15:37
Ja sam uvijek bio za arcane/fire.. po meni jednostavno ubija. :D

Wizard
18-01-2008, 17:02
w00t,prvi mage koji nije frost :P

neznam zašto se žališ na frost talente,prejebeni su ^^SKo kaze da nisu prejebeni, samo meni je dosadno igrat s frost magom, nekako mi vise lezi arcan fire, iako je frost jako mocan.

A i u magova postoje 2 vrste talenata jedan za pve i jedan za pvp i svi imaju isti a to me iritira pa ja moram imat drukciji :P

Beaster
18-01-2008, 19:58
w00t,prvi mage koji nije frost :P

neznam zašto se žališ na frost talente,prejebeni su ^^SKo kaze da nisu prejebeni, samo meni je dosadno igrat s frost magom, nekako mi vise lezi arcan fire, iako je frost jako mocan.

A i u magova postoje 2 vrste talenata jedan za pve i jedan za pvp i svi imaju isti a to me iritira pa ja moram imat drukciji :P

najbolje mi je u rajdovima kad vidim pryo da leti, odma na ventu ili TS-u čuješ "wtf, who did that???!!!" naravno, niko neće priznat :rotfl: vuče agro ko živina s tim

K4ciga
18-01-2008, 20:08
w00t,prvi mage koji nije frost :P

neznam zašto se žališ na frost talente,prejebeni su ^^SKo kaze da nisu prejebeni, samo meni je dosadno igrat s frost magom, nekako mi vise lezi arcan fire, iako je frost jako mocan.

A i u magova postoje 2 vrste talenata jedan za pve i jedan za pvp i svi imaju isti a to me iritira pa ja moram imat drukciji :P

Ali kod arcane/fire maga je zajebano što moraš ubit u roku od ~7-8 sekundi,ako ti pyroblast ne kritne onda zajebi,i previše su "ovisni" o PoM-u i instant pyroblastu,nego fero daj linkaj jedan build da u arcane ima slow a da ima i pyro ak je moguće za frenda ^^

Wizard
19-01-2008, 15:31
Nije PoM/Pyro mag ovisan samo od pyrou, ovisi kako poslozi talente, npr. ja koristim scroch i vecinom ubijam samo s scrochom, pom/pyro ispalim ako mi moze pobjeci, ako san na low hp pa si nemogu priustiti dugu borbu :P al ustvari pom/pyro je rezervna magija, glavna mi je scroch, a moze biti arcane missiles ili fireball isto.

Evo ti jedan di se koristi Arcane Missiles, nepreporucam ako ima malo mane, znaci ovo doslovno jede manu za dorucak, rucak i veceru, al dps je dobar, odlican zapravo.
http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000o

I evo jedan di koristis Fireball, bolje ce stedjeti manu, mene iritira dugo castanje al dobar je dmg i jos ostavlja dot...znaci dosta dobro ako mu se da castat tako dugo.
http://www.wowhead.com/?talent=obxVfobzxIziZvghz000o

coperfield
22-01-2008, 16:53
neznam koliko dugo igrate mage-a ali scorch ja koristim samo u raidovima u karazanu na teatar eventu za Straw man.... i za nekog dugog bossa da mu stavim fire vonarability .... inace je tu arcane explosion za BG-e i fireblast i fire ball, te arcane blast koji jede manu ali je jako dobar jer sse svaku put sve brze ispaljuje... ali ipak sve ovisi o talentima ....

xaviaz
22-01-2008, 17:50
hehe imas ti scorch kombinaciju i sa ice mage u pvp m8 =)

coperfield
24-01-2008, 04:37
opet full frost arena ali sutra kara i grull i magt mozda pa opet 40/21/0

ali onda opet arena frost nakon raidova...


fora su magevi i gust mi je experementirati ... iako sad me sve vise healanje privlaci pa dizem priesta 49 trenutno.... jedva cekam outlande s njim

Wizard
24-01-2008, 13:12
Ma magovi su najbolja klasa, da mi je dati dobru opremu za svaki specc i puno goldi nebi vise od 3 bg i 4 arene bia isti specc, sad idem na frost/fire, kao i nekad kad sam tek dosao u Outland :D

lizard
26-01-2008, 18:04
ja sam frost sad dok levelam mada neznam kolko je to pametno jer frost bolt zasotaje 2 lvl za fireom a i radi manji dmg ofc zbog dodatnih efekata...
pa sta vi mislite frost ili fire? za level up i nesto sitno BGs?

K4ciga
26-01-2008, 18:24
Frost.

xaviaz
26-01-2008, 18:25
fire za lvl..

K4ciga
26-01-2008, 18:27
Sa frostom imaš više survivabilitia,sa fireom ako ne ubiješ u 5 sekundi gotovo je :).

xaviaz
26-01-2008, 18:28
za lvl ne ofc =) sam fire burst dmg kad dode frost nova i gg

Wizard
26-01-2008, 18:51
Fire je sad za raidovanje, vecinom ljudi preferiraju frost, dok lvlas neces osjetiti neku preveliku razliku, zapravo oces u pocetku al kasnije je slicno, znaci pocni s fireom, lakse je.

Sto se tice PvP a tu moras naci spec koji ti pase, biti mag je lagano, pogotov frost mag, samo trebas imat ruke spremne na tipkama koje koristis, ja samo pvpam pa mi je arcane/fire kombinacija, kazem ti da ima puno dobrih specova samo malo treba eksperimentirat

xaviaz
26-01-2008, 19:21
lagano 1v1 3v1 za cc nije =) a tu se vidi skill

M3lkor
26-01-2008, 19:43
Elemental je jedini talent build koji meni valjda, vjerovatno jedini counter BM hunteru. Super je i za ostalo. Definitivno moj favorit.

xaviaz
27-01-2008, 00:41
a svako voli nekakav spec =) npr meni je frost ogavan a deep fire mi je lud =) tak da to varira

Wizard
27-01-2008, 01:31
ma kakvi skill pricamo o wowu :P

ja sam uvik volia arcane, volim napraviti puno dmga u malo vremena, prije sam bia full arcane, slow je premocan, al sam sad scroch i svidja mi se :D

lizard
27-01-2008, 17:47
J303mK-ASM0

evo ovaj tip roka sa svim...

Wizard
27-01-2008, 18:51
lik uopce nije nesto, mislim dobar je, al nis posebno, jedino mu moram priznati da dosta dobro koristi ice block, ja sam se tek vratio i jos se nisam pravo priviknuo na ice bloc :D

btw. likovi koje je ubijao su noobovi, a par ih je imalo tako sramotan gear da je to sramota ubacit u neki pvp film...

Ovo samo pokazuje kako je PvP unisten u danasnje vrime

LD
27-01-2008, 22:31
tip suxa, nema pojma koristit frost specc

Colossus
28-01-2008, 15:49
Fire je sad za raidovanje, vecinom ljudi preferiraju frost, dok lvlas neces osjetiti neku preveliku razliku, zapravo oces u pocetku al kasnije je slicno, znaci pocni s fireom, lakse je.

Sto se tice PvP a tu moras naci spec koji ti pase, biti mag je lagano, pogotov frost mag, samo trebas imat ruke spremne na tipkama koje koristis, ja samo pvpam pa mi je arcane/fire kombinacija, kazem ti da ima puno dobrih specova samo malo treba eksperimentirat

Evo ja kada sam bio u Karazhanu imali smo jednog full epic fire mage i jednog onako solidnog frost mage i taj frost mage je bio daleko ispred nas po dmg ja sam bio 2. :D 8) , a fire mage je bio 3. (nezelim spominjati imena tih mageva :rotfl: ) tako da iako preferiraju fire ja mislim da je frost na 70 puno bolji za pvp i za pve

Wizard
28-01-2008, 19:58
auuuu, ma kakvi, frost spec u pve je smece, neznam kakvi je bio taj vas fire mag a kakvi taj vas frost mag al znam da je za raidanje najbolje fire, mislim neki dan sam u ZA bia bolji od frost maga koji ima poprilicno bolji gear od mene, on je frost a ja fire, al za pvp, znaci moze biti i bolje

xaviaz
28-01-2008, 20:13
hm ne na long fights bez mane ostane tu je problem kolko ti god bilo uskladeno pot+gem sa fire tako da je frost za long =)

Wizard
28-01-2008, 20:20
neznam ak se dobro napravi specc mana se ne trosi tako lako uz to da se koriste mana potovi i stonovi pravilno jos i evocation, ja imam u raidovima full buffed skoro 13k mane tako da...jos sada s novim mana stoneom:P

Jedan Scroch me dojde 180 mane, znaci da ja mogu izcastat nekih 70 scrochova s mojom manom i u to neracunam ono mane sto mi se vrati te clearcasting...

LD
29-01-2008, 16:09
Fire je sad za raidovanje, vecinom ljudi preferiraju frost, dok lvlas neces osjetiti neku preveliku razliku, zapravo oces u pocetku al kasnije je slicno, znaci pocni s fireom, lakse je.

Sto se tice PvP a tu moras naci spec koji ti pase, biti mag je lagano, pogotov frost mag, samo trebas imat ruke spremne na tipkama koje koristis, ja samo pvpam pa mi je arcane/fire kombinacija, kazem ti da ima puno dobrih specova samo malo treba eksperimentirat

Evo ja kada sam bio u Karazhanu imali smo jednog full epic fire mage i jednog onako solidnog frost mage i taj frost mage je bio daleko ispred nas po dmg ja sam bio 2. :D 8) , a fire mage je bio 3. (nezelim spominjati imena tih mageva :rotfl: ) tako da iako preferiraju fire ja mislim da je frost na 70 puno bolji za pvp i za pve

da lol taj fire mag je bio sa heroic epicima equipan a frost imao +900 dmg, pa si ti misli :rotfl:

lizard
30-01-2008, 15:06
lik uopce nije nesto, mislim dobar je, al nis posebno, jedino mu moram priznati da dosta dobro koristi ice block, ja sam se tek vratio i jos se nisam pravo priviknuo na ice bloc :D

btw. likovi koje je ubijao su noobovi, a par ih je imalo tako sramotan gear da je to sramota ubacit u neki pvp film...

Ovo samo pokazuje kako je PvP unisten u danasnje vrime

nisam dao tog tipa kao primjer nekog skilla ... (mada nevidim sta mu fali jer se svi ovdje prave neke prave fatze i pwneri a vecina zapravo se nezna blinkat pod stunom)... nego zato jer su lijepo prikazani fire i frost specovi...

EDIT : sta ga boli racku ako je ubijao noobove?? sad je on trebo gledat armory od svih ovo ono ma daj .... serete malo previse....

Jerry
30-01-2008, 18:18
ja zasad tjeram fire/arcane magea iako fire koristim,scorch mi je prezakon,netreba mu da se dugo napuni i baci spell,uglavnom moja taktika,s 40 yardi bacim 2 puta fireball,onda ga scorchom i zadnjih 100-200 helta ga spičim fireblastom :D

coperfield
19-02-2008, 13:40
arcane / fire za instance i raidove ... frost za pvp , arena!

druge nema :) :twisted:
8) iako barem na mom serveru , jakoooo malo mage-a igra arenu. smao par njih

RaptOR?
11-03-2008, 14:12
e napravio sam si novog maga i digo ga na 43, sad opet neznam dal bi lvlo ko fire ili frost... sa merlinom sam lvlo ko fire a sad...
kaj bi vi??

Beaster
11-03-2008, 19:50
e napravio sam si novog maga i digo ga na 43, sad opet neznam dal bi lvlo ko fire ili frost... sa merlinom sam lvlo ko fire a sad...
kaj bi vi??

full arcane deri, be spešl :? :)

RaptOR?
11-03-2008, 19:55
ne, frost cu bit..

full arcane :? :? :o :o :? :? :o :o

Wizard
11-03-2008, 20:48
Malo koji mag, zapravo igrac u wow-u zna cjeniti full arcane, zaje*bani talenti ali ako ih znas poslozit cudo, zna i sam posto furam arcan oduvjek a nema speca koji nisam proba :D

Ja ti preporucam full frost, i to http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5010001000 (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html?0000000000000000000000000000000000000 000000000505320313235010001000)Sza 43.lvl i Winter's Chill ti se neisplati uzmat prije ice lancea, s imp blizzard je glavna magija, jednostavo mozes bez ikakvih problema ubit 6-7 moobova svoj lvl. I diga bi imp cone of cold, dize ogroman dmg, odlizan za zavrsnu magiju kad iz vec s blizz spustis samo s coneom dokrajcis

RaptOR?
12-03-2008, 09:51
e vidio sam nekog full arc maga ispred if-a.
lik trga sve i svakog, par ljudi ga je dobilo... (ukljucujuci mene :kill: )

Maze
12-03-2008, 10:55
tbh, vidim likove sa arcane fire prebolestan damage dilaju, boost intelecta, 50% više critical strike bonusa, arcane power (<3) itd.. prejebena stvar za raidove.

Baxon
27-03-2008, 14:34
Meni je inace arcane/fire specc najdrazi
Opalim pyroblast sa arcane energy + trinket
Onda Presence of mind
I ode 8k hp najmanje :P

Al fire nema sanse u areni :(
Al zato frostovi ownaju
http://youtube.com/watch?v=3kRmR3hoU8sSSto se vidi iz prilozenog ( 5 frost maga :) )

Wizard
28-03-2008, 12:58
sto se toga tice da fire nema sanse u areni, mislim da si u krivu, ja sam arcan fire i ide mi relativno dobro u areni, jedan pada odma htio on to ili ne, ako znas igrat prezivit ces nemoj se brinit, barem mag moze prezivit...a frost, meni se neda biti frost prelagano je biti frost u areni, skoro mu je ko sl/sl locku, nema tu zabave, svaka budala moze to igrat

Baxon
29-03-2008, 21:50
Pa kolko imas unbuffed hpa kad ides tak arenu ?
MS warrior bi te sam trebo dotaknut i vec si odapeo :?

Ripaz
30-03-2008, 09:27
Pa kolko imas unbuffed hpa kad ides tak arenu ?
MS warrior bi te sam trebo dotaknut i vec si odapeo :?

Ako znas igrat onda nemreš odapet. A i ako su uložio dobro u fire onda nebi te niti trebao taknit. Pogotovo ako imas Impact nema šanse brale.

O-Okac
30-03-2008, 09:34
Covjek ima pravo ne-frost mage zivi samo par sekunid protiv mene

pravio sam male testove treba mi 10 sekundi da ubijem pvp gearanog fire magea ak ga mogu slobodno nukat

Baxon
30-03-2008, 09:58
Ripaz u krivu si care :?
Ak imash maga na 70. trebo bi to znati, meni warr dodje i opali par spellova ja odapnem, ili ako me rog prvi dotakne pa me stun-locka 20 sekundi isto nemam sanse ( osim sa ice blockom, al onda ce me opet pocet stun lockat kad zavrsi )

Wizard
30-03-2008, 12:16
Covjek ima pravo ne-frost mage zivi samo par sekunid protiv mene

pravio sam male testove treba mi 10 sekundi da ubijem pvp gearanog fire magea ak ga mogu slobodno nukatSja cu samo stajat i cekat da me ubijes...

@ Baxon: imam 10k hpa unbuffed, nije hp vazan :D

Pa imas frost novu, imas blink, imas cone of cold, imas poly, onda opet imas blink, uvik imas ice block, i meni su roge zajebane, shadowstep je premocan, ali nis nije nemoguce, a war je u areni skoro najlaksa klasa za ubit, malo vatre bacis na njega i skuva se u onom plateu.

Sve je u tajmingu, neces stavit ib ako te napade war odma, stavit ces ga kad imas na sebi nekoliko debuffova, a nema hp-a vise...

Beaster
30-03-2008, 12:49
Covjek ima pravo ne-frost mage zivi samo par sekunid protiv mene

pravio sam male testove treba mi 10 sekundi da ubijem pvp gearanog fire magea ak ga mogu slobodno nukatSja cu samo stajat i cekat da me ubijes...

@ Baxon: imam 10k hpa unbuffed, nije hp vazan :D

Pa imas frost novu, imas blink, imas cone of cold, imas poly, onda opet imas blink, uvik imas ice block, i meni su roge zajebane, shadowstep je premocan, ali nis nije nemoguce, a war je u areni skoro najlaksa klasa za ubit, malo vatre bacis na njega i skuva se u onom plateu.

Sve je u tajmingu, neces stavit ib ako te napade war odma, stavit ces ga kad imas na sebi nekoliko debuffova, a nema hp-a vise...

rofl :rotfl: :rotfl:

Baxon
30-03-2008, 13:37
Onda si teski skillzor, al iskreno nisam dugo igro maga tak da ne znam :(

Wizard
30-03-2008, 16:03
ma ja sam njub teski, ali mislim da war nemore prestavljati veliki problem u areni, pogotovo ako imas dobrog hilera, roga je malo zafrkanija, al sve to ovisi od igraca do igraca, ja najvise mrzim kad mi dojde spriest ili sl sl lock

RaptOR?
30-03-2008, 19:48
Ripaz u krivu si care :?
Ak imash maga na 70. trebo bi to znati, meni warr dodje i opali par spellova ja odapnem, ili ako me rog prvi dotakne pa me stun-locka 20 sekundi isto nemam sanse ( osim sa ice blockom, al onda ce me opet pocet stun lockat kad zavrsi )

1.warr dodje i opali abilitye a ne spellove.
2. Rogu mos bez problema pobijec iz stun locka (blink, trinket,ice block...)
3. Frost mage za pvp, a ako znas pom pyro owna isto.
jedino kaj ak si frost trebas igrat s rogom ako os preko 2k, ako si pom pyro trebas s resto drujom ili jos jednim pom pyro magom...

i ako tebe nekog od magova ovdije ubije warr nek rerolla drugu klasu il nek ode igrat tetris ili pac-mana.
bez uvrede ^^

Wizard
30-03-2008, 20:26
i ako tebe nekog od magova ovdije ubije warr nek rerolla drugu klasu il nek ode igrat tetris ili pac-mana.
bez uvrede ^^

sta seres ti sad tu, nesto se pravis pametan, sta je sada tetris neko sranje za glupe, aj mali nemoj molin te taka sranja vise govoriti, mislim stvarno kadkad me neko tako izivcira glupin komentarima :twisted:

m0dkayZ
30-03-2008, 23:03
Ripaz u krivu si care :?
Ak imash maga na 70. trebo bi to znati, meni warr dodje i opali par spellova ja odapnem, ili ako me rog prvi dotakne pa me stun-locka 20 sekundi isto nemam sanse ( osim sa ice blockom, al onda ce me opet pocet stun lockat kad zavrsi )

1.warr dodje i opali abilitye a ne spellove.
2. Rogu mos bez problema pobijec iz stun locka (blink, trinket,ice block...)
3. Frost mage za pvp, a ako znas pom pyro owna isto.
jedino kaj ak si frost trebas igrat s rogom ako os preko 2k, ako si pom pyro trebas s resto drujom ili jos jednim pom pyro magom...

i ako tebe nekog od magova ovdije ubije warr nek rerolla drugu klasu il nek ode igrat tetris ili pac-mana.
bez uvrede ^^
a najjače je da kupuješ likove s ebaya il whateva...i onda se tu pametuješ

Kasho
30-03-2008, 23:34
Ripaz u krivu si care :?
Ak imash maga na 70. trebo bi to znati, meni warr dodje i opali par spellova ja odapnem, ili ako me rog prvi dotakne pa me stun-locka 20 sekundi isto nemam sanse ( osim sa ice blockom, al onda ce me opet pocet stun lockat kad zavrsi )

1.warr dodje i opali abilitye a ne spellove.
2. Rogu mos bez problema pobijec iz stun locka (blink, trinket,ice block...)
3. Frost mage za pvp, a ako znas pom pyro owna isto.
jedino kaj ak si frost trebas igrat s rogom ako os preko 2k, ako si pom pyro trebas s resto drujom ili jos jednim pom pyro magom...

i ako tebe nekog od magova ovdije ubije warr nek rerolla drugu klasu il nek ode igrat tetrisSili pac-mana.
bez uvrede ^^


aj prika razvalit cu te i u tetrisu 1v1 ako os :twisted:

inace nema tu moze te razvalit ovaj onaj , neku klasu je lakse neku klasu teze ubit , no to ne znaci raptor da te warr ne moze razbit ko malu zvecku radi toga sta si mage...to samo znaci da ti protiv neke klase triba malo vise skillaS, no ti znas sve o tome jel tako??? nisan ni sumnja...

azuregos
31-03-2008, 07:10
problem kod fire magea je sta nemoze prezivit dovoljno dugo

Wizard
31-03-2008, 10:33
ako ja prezivim dovoljno dugo da dvojica umru, mislim da ce ova dvojica iz mog tima srediti onog jednog sto je ostao, iako u 3v3 vecinom sve zavrsava 3:0 jer ko prvi padne padne :D

btw. otkad je ib spell a ne talenat prezivljavanje fire magea je puno puno vece..., frost je normalno lakse i bolje

RaptOR?
31-03-2008, 15:12
Ripaz u krivu si care :?
Ak imash maga na 70. trebo bi to znati, meni warr dodje i opali par spellova ja odapnem, ili ako me rog prvi dotakne pa me stun-locka 20 sekundi isto nemam sanse ( osim sa ice blockom, al onda ce me opet pocet stun lockat kad zavrsi )

1.warr dodje i opali abilitye a ne spellove.
2. Rogu mos bez problema pobijec iz stun locka (blink, trinket,ice block...)
3. Frost mage za pvp, a ako znas pom pyro owna isto.
jedino kaj ak si frost trebas igrat s rogom ako os preko 2k, ako si pom pyro trebas s resto drujom ili jos jednim pom pyro magom...

i ako tebe nekog od magova ovdije ubije warr nek rerolla drugu klasu il nek ode igrat tetrisSili pac-mana.
bez uvrede ^^


aj prika razvalit cu te i u tetrisu 1v1 ako os :twisted:

inace nema tu moze te razvalit ovaj onaj , neku klasu je lakse neku klasu teze ubit , no to ne znaci raptor da te warr ne moze razbit ko malu zvecku radi toga sta si mage...to samo znaci da ti protiv neke klase triba malo vise skillaS, no ti znas sve o tome jel tako??? nisan ni sumnja...

ja ne kazem da mage uvijek mora warra dobit nego da je mage>warr, i da ako npr. full s3 mage izgubi od full s3 warra taj mage je
idiot

PS: ajmo tetris

B4j4
31-03-2008, 15:48
shadowstep rogue> frost mage :P

O-Okac
31-03-2008, 15:50
shadowstep rogue> anything


Fix'it

B4j4
31-03-2008, 15:55
shadowstep rogue> anything


Fix'it
jedino tank warriori prave probleme.. dubrad... al nemoze on meni nis.. vanish ( oxy action ) FTW :D

Kasho
31-03-2008, 20:26
shadowstep rogue> anything


Fix'it
jedino tank warriori prave probleme.. dubrad... al nemoze on meni nis.. vanish ( oxy action ) FTW :D


je triba imat skilla...sa rogon mos ubit bilo sta ako znas sta triba napravit u kojoj situaciji , jebiga zna se dogodit da dr00du/loladinu/warru dvoznamenkaste brojeve ali stas...

Wizard
01-04-2008, 00:13
ma sheep :D

Kasho
01-04-2008, 04:02
ma sheep :D


trinket ftw :D :D :D

ja se bojin ovaca , u mladin danima wowa je to bilo jos , mogu samo rec da san prozivio ogromnu traumu sa ovcama...

RaptOR?
01-04-2008, 15:04
ma sheep :D

ma frostbolt,
ma frost nova,
ma ice lance,
ma cone of cold,
ma pyroblast,
ma fire blast,
ma arcane missles,
ma mana shield,
ma ice barrier,
ma ice block,
ma presence of mind,
ma arcane power,
ma icy veins,
ma neda mi se vise nabrajat mage spellove,
ma aj bok.

PS: ma sorry na ovom idiotskom postu ^^

xaviaz
01-04-2008, 15:43
prica o ovcama posto te lik sheep-i doslovno se smijao

B4j4
01-04-2008, 16:39
je triba imat skilla...sa rogon mos ubit bilo sta ako znas sta triba napravit u kojoj situaciji , jebiga zna se dogodit da dr00du/loladinu/warru dvoznamenkaste brojeve ali stas...

well... kako ti ubijas warrove sa 14 k healtha i pun qrac dodga, blocka i parrya sa 20 k armora ? satere te u 4-5 hitova a stunlock ti nevrijedi jer se dubre onda regena :S

RaptOR?
01-04-2008, 18:07
pa ako imas roga gearanog ko warr otprilike (oboje s3 npr.) onda rogue vec ima sanse....
al ovo kaj je b4j4 napisao post iznad: warr s 14k hp, 20k armora, dodge, parry. da ima on sve to al imas i ti helta nes manje od njega, imas ability koji mu smanjuje armor, udaras brzo ko idiot tak da ce ti dodgeat i parryat al ipak ces ga i izudarat posteno, warr roga u 4-5 hitova- pa i ne bas al opet: sprint i trci oko njega, nece te tak lako udarit, osim toga ti udaris milijun puta dok on tebe udari jednom.

Evo jedan rogue filmich koji sam pogledao nedavno:
http://www.vimeo.com/835705

Kasho
01-04-2008, 20:25
je triba imat skilla...sa rogon mos ubit bilo sta ako znas sta triba napravit u kojoj situaciji , jebiga zna se dogodit da dr00du/loladinu/warru dvoznamenkaste brojeve ali stas...

well... kako ti ubijas warrove sa 14 k healtha i pun qrac dodga, blocka i parrya sa 20 k armora ? satere te u 4-5 hitova a stunlock ti nevrijedi jer se dubre onda regena :S


da ubijam...inace pvp warr nema 20k armora ali nije bitno...npr. koristis na njima slice and dice , pucas rupture a ne evis takoder izrabljujes 5 sec rule za in/out combat , vanish , blind , sprint , gouge , prep itd itd itd......nemoze se on regenerirat koliko ga ja mogu lupat...takoder ghostly strike + evasion itd itd da ne nabrajam...

B4j4
01-04-2008, 21:49
ma dodge ti je gg za warra... -.-'
sa onim svojim skillom kaj se aktivira kad mu dodgas i kad te critne jedno 3-4 k... gg..
nego, koja budala puca evis na warra ? to nisam jos videl :rotfl:

RaptOR?
02-04-2008, 09:25
je triba imat skilla...sa rogon mos ubit bilo sta ako znas sta triba napravit u kojoj situaciji , jebiga zna se dogodit da dr00du/loladinu/warru dvoznamenkaste brojeve ali stas...

well... kako ti ubijas warrove sa 14 k healtha i pun qrac dodga, blocka i parrya sa 20 k armora ? satere te u 4-5 hitova a stunlock ti nevrijedi jer se dubre onda regena :S


da ubijam...inace pvp warr nema 20k armora ali nije bitno...npr. koristis na njima slice and dice , pucas rupture a ne evis takoder izrabljujes 5 sec rule za in/out combat , vanish , blind , sprint , gouge , prep itd itd itd......nemoze se on regenerirat koliko ga ja mogu lupat...takoder ghostly strike + evasion itd itd da ne nabrajam...

pa normalno, ja poceo dizat roga, nabacio agility gear i imam oko nekih 1200 hp-a, a razbijem 3lvla veceg warra sa oko 1700hp-a

e ali ghostly strike i evasion protiv warra... jesi ti normalan, ima overpower ability koji te instat okine masno ako mu slucajno dodgeas.

lizard
02-04-2008, 09:52
overpower ima cd tako da se ipak isplati...

Wizard
02-04-2008, 10:25
eeej ljudi ovo je rasprava o magovima ne o tome kako roga ubija warriora...ako tako nastavite znate sto slijedi :D

btw. zna li ko jel se stacka ice shards i spell power, mislim da bi to bili dosta zanimljivi critovi

RaptOR?
02-04-2008, 15:23
eeej ljudi ovo je rasprava o magovima ne o tome kako roga ubija warriora...ako tako nastavite znate sto slijedi :D

btw. zna li ko jel se stacka ice shards i spell power, mislim da bi to bili dosta zanimljivi critovi

da malo off-topic, pazi flander ce doc xD
inace, ma nek ima owerpower cd, warr udara tako sporo da dok udari 2 puta cd-a vishe nema.

mislis na talent ice shards il'?

Wizard
02-04-2008, 19:50
talent, bas me zanima, sad cu probati spec da dignem oba, idem sto vece critove s frostboltom imat

Gothmog
02-05-2008, 15:40
Nakon sto su poboljsali magove,zarolo sam i ja jednog...i ovo je build koji sam si slozio...
Gothmog DPS/Freeze (http://www.wowhead.com/?talent=of0E0oszgI0bZZVAhhof)

sta mislite? ima odlican crit dmg,freeze,i odlican frost dmg...

Pucam na DPS...ali ne overload...a vjerujem da bi mogao bit odlican u PvP...

Wizard
09-05-2008, 13:59
Ako vec oces takvo sto onda http://www.wowhead.com/?talent=ow0VcofzTIzbZZVVGco0xoSmislim da bi moglo proc, sad sam to na brzaka sklepa, al mislim da je dobro, imp counterspell 2/2, arcane absorption nije mi nesto za pvp, tih 10 resistanca ne cine razliku, Permafrost i elemental precision su stvarno nepotrebni jos ako zbog toga zrtvujes imp frost nova i shatter, to je neobjasnjivo, a da potrosis toliko talenata u frost a nedignes cold snap, neznam kako si mogao takvo sto napravit

Zwer
28-07-2008, 11:08
fire ne najjacha klassa ja sa pwn jendog 60 lvl warrior dok sam bio na 45lvl sa fire spellovim :) ;)

Razorix
11-08-2008, 23:22
fire ne najjacha klassa ja sa pwn jendog 60 lvl warrior dok sam bio na 45lvl sa fire spellovim :) ;)

A na koliko je warr bio % healthi?10?

Anyhow fire je sranje za PvP jer ti je survivability jako los,
a ni CC ti nije na razini.
Sto god ljudi rekli i kakve god specove oni iskemijali najbolji cc/survivability/dmg
balans daje 17/0/44.
Gore navedeni arcane/frost spec je stvarno los(bez uvrede) jer stavljanje pointa
u Elemental precision je za PvP apsolutna glupost.Da bi taj spec funkcionirao treba
barem ići na shatter dok Cold snap nije toliko bitan ako nemas Ice barrier i Elementala.
(zrtvujes 2xIBlock ali dobivas dps)
Iako sam probao nekako poboljsat ovaj gore navedeni spec i dalje tvrdim da je
vec klasican frost+improved cs spec najbolji za PvP.

Wizard
12-08-2008, 08:13
fire je odlican u pvp, arcane takodjer, tezi je mal igrat nego frost, ali nije toliko losiji survivbility od frosta jer svi imaju ib, a cc, pa neznam po cemu je tu bolji frost, ima ranged frost novu, ali to bi bilo sve, arcane/fire je jako zanimljiv spec za pvp i moze se odlicno iskoristiti, samo treba znati kako :P

btw. 17/0/44 je tako dosadan spec ta je to cudo, ja se jednostavno nemogu natjerat da ga igram, makar mi donilo 2,5k arena ratinga...

lizard
12-08-2008, 09:46
mozda to sto frost moze resetat ice block ? ako prije toga opici frost novu ima jos jednu .. takodjer sto mu chili efekti mogu freezat target? eto po meni je zato ice bolji cc ..

Wizard
12-08-2008, 10:27
pa onda ti idi na ice, blast wave usporava target, fire ima sansu za stunat target, sto je bolje stunat ili freezat target, 2xib, pa imas permafrost efekt, stoga i nije toliko nadmocno, ice barrier, nice stvar ali opet koliko ce mi to pomoci, a nekako blink efekt da 4sec imas 25% manju sansu da me pogodis je poprilicno dobar zar ne...a arcane, pa slow...

lizard
12-08-2008, 10:33
nemos imat blast wave i slow i sve ... odluci se ... blink stvar je dobra ..jel bolje stunat ili freezat , freezat zbog shattera . kako ce ice barrier pomoc .. pa oce brate absorba dmg + mana shield zajebana stvar .. dobar je svaki mage ako zna igrat , al je lakse igrat s frost specom

Wizard
12-08-2008, 10:51
lakse je sigurno, veca je mogucnost drzanja lika na udaljenosti, ali meni je fire drazi, slow kazem za arcane, to je drugi spec

a bolje je stunati, freez je mozda i bolji protiv par klasa, ali kad mi proca stun kad se ide druid zahilat, pa..., jos dps arcane/fire speca je mnogo bolji, a i dot efekti su odlicna stvar, uvik je dobro imat dot na protivniku

btw. bit ce arcane mag odlican u pvp u wotlk, malo sam kombinira talente i svidja mi se sta vidim

lizard
12-08-2008, 11:30
istina ... ali mislim da je bolji freez i protiv druje jer ako nece popit crit onda se mora shapeshiftat , onda ide mana a i zavisi ko ti je partner ako govorimo o areni , pa ima mnogo kombinacija ... a stun sta ja znam pomoci ce ali druja je uvijek na hotan tako da .. svako ima svoj nacin igre

Razorix
12-08-2008, 14:50
fire je odlican u pvp....

Daj mi samo reci na koju vrstu PvP-a mislis?
Jer ako mislil na bg-e imas pravo, nema boljeg od firea i lijepo
se kreces sa grupama i samo stojis iza na sigurnom i i deres
po kome god stignes i killing blows i dmg done se samo gomila.
Jednom u EOTS sam vidio maga koji je imao full t6(prije Sunwella)
i imao je najvise killing blowsa i najveci dmg done.(drzanje grupe i evo...)

I to sto kazete da je arcane/fire dobar za PvP....
Imas jedan velik instant damage burst i to je to.
Critu se mozes jedino nadat ako ides na neke negearane likove koji imaju
0 ressilience-a.

Sto se tice Improved Blinka....
Taj efekt traje 4 sekunde sto je jako malo, a i ako bolje pogledate nije previse
korisno jer svrha Blinka se maknut od neprijatelja, a ne mu se priblizit da te on moze
udarit.

Sto se tice Impacta kod fire spellova...
Impact ima malo premalu sansu da proca da bi se na njega moglo oslonit dok
Frostbite(na neki nacin ekvivalentan Impactu) dolazi samo kao bonus i moze se
puno bolje iskoristit(frostbolt/Ice lance combo) nego Impact.

Wizard
12-08-2008, 17:10
tako ti mislis, tako ti igraj, ja te necu razuvjeravat, ali misliti da arcan/fire nevaja u pvp, ono lol, pogotovo 1na1, tu je premocan, sto se tice blinka, taj 4 sec efekt je jako koristan ako koristis aoe spellove, iopet vjerovatno nisi nikad igrao taj spec pa nemozes znati...

a molim te mogu likovi imati 500 resilienca i ja cu ih isto critat, a ako mislis da je arcan/fire istant pyro i ako crita crita onda sine odustani od maga sto prije to bolje...

hm, impact ima 10% šansu da proca, frostbite 15%, pa razlika je u 5%, ali nije toliko velika kao sto mislis, jer uzmimo u obzir koliko ti frostbaltova/cone of coldova...koristis, a koliko ja udaram s fireom, mislim da ispadne da impact ima vecu sansu, impact je bonus sa strane, nemos se osloniti na ono sto ima 10% sanse, kao sto se nemos osloniti na crit, ali ponavljam ocito nisi nikad igrao taj spec...

i za kraj da kazem igraj 17/0/44 ako oces, ja eto necu, ako ti je frost drazi i bolji igraj ga, meni je dosadan i ja necu, na kraju oba su speca dobra, daleko od toga da nisu, 17/0/44 je tako popularan jer je prelagan za igrat, ko sl/sl (samo mi nemoj o nekom skillu pocet srat), arcan/fire je zafrkaniji za igrat, ali iopet dobar, ima jaci dps, pa bez obzira na slabiji survivability zivis :D , na kraju je samo vazno tko je ziv a tko mrtav

Razorix
12-08-2008, 19:38
onda sine odustani od maga sto prije to bolje...
Ovo mi je uljepsalo dan kad sam procitao sto slijedi ispod :rotfl: :rotfl:

Najironicnije od svega wizard je da sam ja levelao sa arcane/fire specom,
pa i raidao i PvP-ao te da 17/0/44 specom igram tek kojih 2-3 tjedna. :roll:

To sto kazes sa ressilience je gruba istina, ali prakticki imas pravo.
Ako netko nabije 500 ressilienca imati ces jako mizeran crit chance,
ali ces ga ipak imat.

Sto se tice Frostbitea/Impacta ja sam reko svoje misljenje o tome, ali si ga ti krivo shvatio
pretpostavljam.

Sto se tice toga da je meni frost drazi to nije istina.Uvijek mi se vise sviđao fire(ili arcane/fire) za PvE(puno su zabavniji za levelanj etc.), ali jednostavno ne mogu ponudit ono sto moze frost za PvP(to sam već naveo gore).


samo mi nemoj o nekom skillu pocet srat
Ovo mi je jos vise uljepsalo dan :D

Pokusavam ostat pristojan kolko-tolko...
Nisam ja poceo pricat gluposti o skillu nego pak ti.
To je danas veoma popularno srat po drugim klasama da su op ili cak pricat
gluposti poput "A necu biti subtetly jer su oni noobare".To uglavnom pricaju ljudi kojima
drugi spec nejde pa se drze svog i stalno seru po drugim klasama da su op.
U slucaju da nisi primjetio svaka klasa ima svoj op/skill-less spec(da ti priblizim malo izraz)
za PvP.Meni kazes da odustanem od maga ako tako mislim, a ti mi onda pocinje pricat gluposti
o frost/PvP skillu :yuck:

Cak da je to i istina, ajde mi reci kakav se "skill" krije u PoM/Pyro specu?
Napravis macro /cast PoM /cast AP /use trinket /cast Pyroblast i gg.
I to se nadas da ce crittati i da ce ga jos Ignite pojest....
Da i podrazumijeva se da to mozes svake 3 minute.
Ako ti mislis da je to skill blago tebi.....


pa bez obzira na slabiji survivability zivis

Opet kazes istinu, ali grubu istinu.
Zivis, ali samo na kratko.

Dat cu ti jedan primjer PoM/Pyro spec "skilla".
Jucer u areni smo prijatelj(combat rogue :P ) i ja naletjeli na 2 Pom pyro magea.
Prva pomisao je naravno bila da su oba 2 frost ili da su frost&pom/pyro.
Ja sam popusio 2 Pom/pyra i pao sam dosta brzo dok ih je rogue solo uspio spustit na
veoma nizak %.Nedugo nakon toga smo ponovo naletjeli na njih i posto smo znali sta nam
se sprema znali smo reagirat te smo ih dobili skoro sa full hp-ima.Jos smo jednom kasnije naletjeli na njih i ponovila se ista prica."Skill" :thumbs2:

Ali neka, prestat cu ja igrat magea, dok tebi sretno bilo sa Pom/pyro macrom :bravo:

K4ciga
12-08-2008, 21:25
Ej,momak,smiri se malo,svatko ima svoj način igranja.Neki se više snalaze u tvom specu,dakle sa puno survivabilitya,usporavanja,itd.,dok se neki kao Wizard snalaze više u Arc/Fir specu,dakle sa puno instant štete,te relativno visokim critovima.Stoga,nemoj se ponašati kao da si za glavu viši od drugih,jer to doista nisi,i svako mišljenje je jednako bitno na ovom forumu.Shvati ovo kao prijateljsko upozorenje,jer se ovako ponašanje na forumu uglavnom ne tolerira,niti potiče.

lizard
12-08-2008, 21:56
haha pa uopce nije bio bezobrazan .. ajde ti prestani svima pametovat i sudrzi se tu i tamo ! oke ?

Razorix
12-08-2008, 23:13
haha pa uopce nije bio bezobrazan .. ajde ti prestani svima pametovat i sudrzi se tu i tamo ! oke ?

Hvala :thumbs2:

Kaciga ajde mi reci gdje sam bio bezobrazan?
Jer sam JA NJEMU rekao da ne sere?
Da ja ne pametujem?
Jel sam JA NJEMU rekao da se okani svoje klase ako ima takva i takva misljenja?

I bas kao sto kazes ja sam samo iznosio svoja misljenja jer ja imam pravo na njih. :rotfl: :rotfl:

Wizard
13-08-2008, 09:04
rekao sam ti da mi ne pocnes o skillu pocet srati, da se odma toga rijesimo, da nebi netko rekao za ovo ili za ono treba skill...

a ako mislis da je moja igra udri po macrou onda veze nemas..., zapravo krivo sam se izrazio, ako mislis da je moja igra udri po pom pyro macrou, onda se varas, nekuzis da je to veliki bonus mog speca, taj instant dmg, ali zapravo toj se iskoristi kad dobijes lik kojeg ces s tim sigurno dokrajcit na malom hp, da ti ustedi vremena, ili na paladinu da neuspije ni bubble iskoristit, ali to je velik rizik...

jucer ste u areni ti i tvoj frend igrali protiv 2 noba, a i odnos snaga je na vasoj strani i to debelo, ako je pom pyro dobar spec, nemora znaciti da ce 2xpom pyro mag, kojima neznam ni kako izgleda spec, biti dobri u areni, mozda i oce na malim ratinzima, ali nisu dobar combo, 2 ista lika nisu nikad dobar combo

a eto u ovom si postu pokazao koliko malo znas o specovima o kojim pricas, i koliko zapravo neznas citat, tu si izvuka neke citate iz moga posta, mozda si samo to vidio, mozda sam prekomplicirano pricao, zna mi se to dogodit da se izgubi poanta, ali sad znas da mi je zao za sve probleme koje sam ti prouzrokovao, ti si imba mag, najbolji, svaki spec znas bolje od svih, mozes dobiti pom pyro maga zatvorenih ociju..., ali eto samo nako usput za informaciju, isproba sam desetke i desetke razlicitih specova, sve i najmanje razlike, tisuce goldi sam na to potrosio, nisam otisa na neku stranicu i kopira spec, nekazem da ti jesi, nego sam isprobava sve sto sam mislia da bi moglo utjecat na ovo il ono.., pa mislim da mogu reci da imam velikog iskustva i znanja o magu i njegovim specovima, stoga sretno ti bilo u igri, ako mislis prestat igrat wow kao sto si rekao, pa moram priznat da necu previse zaliti

Razorix
13-08-2008, 09:18
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ajde kanit cu se ove rasprave jer ovo ocito nikud ne vodi.
Ti mi svaku put kazes jedno te iste stvari bez ikakvih argumenta blah.
Forget it.

Ripaz
13-08-2008, 10:32
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ajde kanit cu se ove rasprave jer ovo ocito nikud ne vodi.
Ti mi svaku put kazes jedno te iste stvari bez ikakvih argumenta blah.
Forget it.

Kao prvo ti si je počeo. Kao drugo tvoji argumenti, sa usporedbom na wizove, su nista. Počeo si govoriti da je frost jedini pvp spec i ne odustajes od toga. Mogao sam i ja tako reći da je jedini pvp spec za locka sl/sl (što ustvari, ako nisi znao, je potpuno netočno). Svaki spec ima nešto što poboljsava njegove perfomanse za pvp i isto tako za pve. Sigurno znaš da PvP spec=/=PvE spec. Sada ako si ti susreo neke njubare ili samo im je dosadne pa igraju pvp umjesto pve ne znači da fire/arcane je los. Fire je predobar (nemoj te me uzimati za rijec ali uglavnom tako zavrsi borba rogua vs. fire magea) protiv rogova, warrova i ostalih melee klasa zbog stunova. I kao trece nece prestat jer te ulovio u krkljanac i sada ti vise nemas argumenata.

I to je moje iskreno mišljenje. Ripaz out :D

lizard
13-08-2008, 10:49
lol .. nije on rekao da je frost jedini spec za pvp ... reko je da je najbolji tj. najjednostavniji za igrat a i najvise ga igraca koristi isto kao i sl/sl kod locka .. i ostali specovi su dobri ali ti treba puno vise skilla , puno bolji refleksi , moras znat kako reagirat na bilo koju situaciju u mili sekundama =) + oprema jer ako arcane mage hoce rulat 1k + spell dmga mora imat u pvpu .

Ripaz
13-08-2008, 10:59
lol .. nije on rekao da je frost jedini spec za pvp ... reko je da je najbolji tj. najjednostavniji za igrat a i najvise ga igraca koristi isto kao i sl/sl kod locka .. i ostali specovi su dobri ali ti treba puno vise skilla , puno bolji refleksi , moras znat kako reagirat na bilo koju situaciju u mili sekundama =) + oprema jer ako arcane mage hoce rulat 1k + spell dmga mora imat u pvpu .

Pa normalno od negdje se mora poceti. Nece sada odmah rulati u bg/areni ako jos ima opremu od questova iz ot.

Razorix
13-08-2008, 14:49
Ripaz reci mi jedan argument koji je wizard napisao...

I ne, ne ponestaje mi argumenata, bas naprotiv.

A ovo sto si napisao da je fire odlican protiv melee klasa....jel smijem to
quotat u sig pls?

Wizard
13-08-2008, 15:34
govorim isto, hm, eto neka, mozda uspijes shvatiti sto ti govorim, o kakvim ti argumentima pricas, kakve ti argumente imas, ja ti govorim sto je istina, netrebaju mi nikakvi argumenti jer znam tocno sto govorim, jednostavno nekuzim vise sta ti tvrdis, sta hoces dokazati, neda mi se sad citirati sta si sve napisa, vecinom sam na sve odogovira, jednostavno pocni citat sta pisem i sta ti pises, nemoj bezveze nabijati post count ako nemas pametno za reci, mislim da ova rasprava stvarno naporna, bar meni, jer pomalo gubim volju da ti objasnjavam u magovim specovima u pveu...

Beaster
13-08-2008, 15:48
ja mogu sam reć da...

Razorix
13-08-2008, 16:11
govorim isto, hm, eto neka, mozda uspijes shvatiti sto ti govorim, o kakvim ti argumentima pricas, kakve ti argumente imas, ja ti govorim sto je istina, netrebaju mi nikakvi argumenti jer znam tocno sto govorim, jednostavno nekuzim vise sta ti tvrdis, sta hoces dokazati, neda mi se sad citirati sta si sve napisa, vecinom sam na sve odogovira, jednostavno pocni citat sta pisem i sta ti pises, nemoj bezveze nabijati post count ako nemas pametno za reci, mislim da ova rasprava stvarno naporna, bar meni, jer pomalo gubim volju da ti objasnjavam u magovim specovima u pveu...

Kakav post count covjece?Pa nije da su mi postovi od 2-3 rijeci....
Meni je drago ako mi ti govoris sto je istina, ali me zanima zbog cega je to istina...

I ne nisi mi odgovorio na sve...
Zanima me dal je tebi taj fire spec za PvP dobar za arenu ili farmanje honora po bg-ima?
Dok mi na to odgovoris sve ce biti jasnije...

Sto se tice shvacanja sto ti govoris...
Nema se tu nista previse shvacat jer cijelo vrijeme pricas jedno te istu stvar te me
pomalo napadas i to je sve.

Ripaz
13-08-2008, 17:38
A ovo sto si napisao da je fire odlican protiv melee klasa....jel smijem to
quotat u sig pls?

Znas ja ti neman život pa iman svaku klasu na 70 lvlu pa znam svaki njegov spell. I daj za boga miloga počni čitati:

Fire je predobar (nemoj te me uzimati za rijec ali uglavnom tako zavrsi borba rogua vs. fire magea) protiv rogova, warrova i ostalih melee klasa zbog stunova.

Stun > frost/root (npr. rogue brejka forst sa shadow cloak)

Wizard
13-08-2008, 18:24
@Razorix
koristim ga za pvp, arenu i bg normalno, i mogu reci da sam puno mi je puno bolje u areni s ovim specom nego s frostom, eto nadam se da ti je to pomoglo...

Mjutant
08-02-2009, 20:55
evo bas sad nabildavam magea,pa jel bi mi mogo netko poslat najbolji talent build? arcane/frost

Mjutant
09-02-2009, 08:48
@mjutant - koji si lvl?

smatraj da sam za 4-5 dana lvl 70...a wotlk dolazi za par dana tak da ocu odma iz prve namjestit kak spada :D

Wizard
09-02-2009, 13:04
http://www.wowhead.com/?talent=ofxVc00hzLGuMxedcZbhSonda kasnije ides do icy veinsa i nije ti lose imat istant invisibility, to su 2 talenta, pomogne dosta u kriznim situacijama

Mjutant
09-02-2009, 21:31
hmm..moze i frost isto..ma sve ti je ok..frost ti je vece prezivljavanje (neces prakticki nikad umrijet), fire ti je ogroman dmg, a arcane ti je veci dmg od frosta, manji od fire, al ce ti bolje bit ak te neko ganka arcane il frost, jer ce te ak imaš fire talente svi uvijek klat :( .. ja sam se osobno do 73 lvl frost levelovo, al sam onda prebacio na fire (jer nije bilo puno horde), a i mobove ubiješ puuuno brže


hehe oke...hvala :wink:

Wizard
09-02-2009, 22:28
ja sam lvla sa arcane vecinom u northrendu, nako ide dosta brzo, mal je mana problem al rijesi se to, brust ti je ogroman, a cdovi su dosta smanjeni, a sad ce ih jos smanjiti tako da prakticki pola vrimena imas nekakve buffove sto ti povecavaju dps podosta na sebi, a evocation ti je 2min cd tako da cim istrosis manu evo i imas dovoljno

Mjutant
14-02-2009, 19:30
evo skupljam sad gear za magea :D

Zv0nZ1
15-02-2009, 12:43
Pozdrav. Novi sam u WoW-u (trial acc) i imam lvl8 Mage Trolla, pa me zanima ako bi mi itko mogao pomoći oko talenta. Da se ne zajebem.

flander
15-02-2009, 12:47
pa pošto si na trail akauntu, do buš dobil 10 tp-a tak da sve jedno kaj staviš, jel i onako ti je max lvl 20 na trail

Kostolomac
15-02-2009, 14:09
@flander, misliš trialS:P
A i možda čovjek misli upgradeat acc. I ja sam počeo sa trialom :wink:

Zv0nZ1
15-02-2009, 20:43
pa to i je nekakav plan. htio sam probati malo da vidim kako sve to izgleda, i sviđa mi se. :)

Sporky
20-02-2009, 15:24
Evo kreni sa frost
http://www.wowhead.com/?talent=oZZAI00ocuhfd
Slozio sam ti talente do 42 lvl-a.
Kasnije ces vec i sam znat sta ti najvise treba pa i sam prepoznat koji talent uzet.
Enjoy ;)

Zv0nZ1
20-02-2009, 22:32
sad sam lvl 16 i početne talent pointe sam praktički bacio u bunar. :(

Hellboy
21-02-2009, 09:32
odeš kod trenera i resetiraš talente...samo mala napomena - sa svakim resetom to te sve više košta dok ne dođe do nekih 50g a onda počinje cijena opadati ako neko vrijeme ne resetiraš opet...

h4ro
25-04-2009, 17:47
Moze neki lvling build za maga plz ?

BokalVode
25-04-2009, 23:15
Moze neki lvling build za maga plz ?
Guraj frost magea dok ne dobijes elementala... Onda sve ide lagano :)
Prije neku noc ubih elitea za group quest koji je bio 4 lvl-a jaci od mene.... I imao je dva humanoida oko sebe.... Malo sheep, malo freeze, sve ostalo je radio elemental. Ja sam iz daljine samo gadjao frost boltovima ^^ Oni krenu na mene, a njih ti elemental zamrzne... I tako stalno

hacker
10-07-2009, 15:15
Što je najvažnije za pvp frost magea? Spell power, crit, haste?

Aerial
10-07-2009, 15:58
Haste, navodno. Zbog toga veliki dio mageva nosi dobar dio PvE opreme u PvP, zato jer im u full PvP opremi treba predugo da castaju spellove.

Inače, mrzim mageve jer su mi totalni counter (kao resto sham), a u 3.2 će još dobiti MS efekt na frostboltu (20% healing debuff)... To će biti jedina klasa koja ima hrpu utilityija u jednom jedinom spellu - nuke, snare (root proc) i MS sve u običnom frostboltu.

ffs :|

Wizard
10-07-2009, 18:44
oko 400-500 hastea trebas, pvp set daje samo crit, pa ce cesto nosi i pve set, recimo s djela t7,5, sholderi i leggsi, radi hejsta i ima 2 set bonusa, te trinket iz nax10 s sp i haste proc, ili jos bolje trinket od thorima 25 s 125 sp i haste on use, te ring neki koji imas, ja nosim i t8 ruke i tako :)

otprilike bi trebalo nabit 400 hejsta obvezno, onda barem 2k sp i bar 100 spell pern, al nikad nije viska :) , crita imas kolko imas nemos tu puno

hacker
10-07-2009, 20:51
Da, ali ja sa SP socketima i enchovima nabim jedva 1800 sp-a, a hasteu ni traga XD. Crit mi nije tolko potreban zbog 50% više crita kad je frizan. Tak da neznam sa kojim bi to gearom trebao imati 2k sp-a i 500 hastea...

btw, mislis na ovaj trinket? http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=45466

Wizard
10-07-2009, 22:53
taj trinket je najbolji, ali http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=39229Sje njegova slabija verzija isto odlicna

wg pvp itemi daju dosta hastea, tak da se isplati njih koristit dok nedobis haste, cak imas pvp trinket s 95 hastea, al oni s 111 sp je dosta bolji, tak da taj s 111sp i jedan od ova dva pve trinketi ti je najbolje, a stocketaj haste i spell pern, digod mozda sp u narancasti ili ljubicasti gem

hacker
10-07-2009, 23:02
oke, thx :)

Aerospark
13-07-2009, 08:15
um, resillience anyone?

Aerial
13-07-2009, 08:34
Što s resiliencom? :)