PDA

Pogledaj cijelu verziju : IP hider



Chieftain
16-06-2010, 20:22
Znači ovako, trebam nešto pomoću kojeg ću pristupiti web stranici, a da na toj stranici ne vide moj ip. Svejedno je dal će biti neki random ip ili dal ga uopće neće biti, glavno je da nije moj. Cilj mi je samo pristupit stranici i to je to.
Našao sam one proxy siteove(http://www.iphider.org/, https://www.zerobypass.info/), ali sam nešto čitao da to baš i ne funkcionira i molio bi nekoga da mi pojasni kak to funcionira i kak me mogu skužit tj doći do mojeg pravog ip-a.

Sickmanno1
17-06-2010, 01:25
Najlaske bi ti bilo da ti ovak objasnim.

Znaci ovako. Tvoje ime je Pero (Tvoj Komp, tj. IP). Imas 2 prijatelja. Jedan se zove Zdravko (Proxy Server), a drugi Marko (Stranica na kojoj zelis biti anoniman, tj bez da se otkrije tvoj IP) . Sad ti hoces reci nesto Marku bez da Marko skuzi da si mu to ti rekao. Tu dolazi u pricu Zdravko iliti Proxy Server, koji ce reci Marku sve sto mu ti mislis reci bez da Marko otkrije da si to ti, tj. Pero. On ce misliti da mu je sve to rekao Zdravko, a ne Pero ^^

Kuzis? lol

hansi
17-06-2010, 01:30
Saba, disi, pomagaj čovjeku :*

Chieftain
17-06-2010, 14:15
E tak sam si i ja mislil da funcionira... Nego mene zanima kolke su šanse da me skuže i kak me mogu skužit. I ako tko zna koji je najbolji program / web stranica za to.

Sickmanno1
17-06-2010, 15:55
E tak sam si i ja mislil da funcionira... Nego mene zanima kolke su šanse da me skuže i kak me mogu skužit. I ako tko zna koji je najbolji program / web stranica za to.

Mogu te skuziti. Najlaski nacin je da te skuze upravo preko tog proxy servera. Jel ako ti koristis proxy server, oni znaju da si ti bio preko istoga i mogu zahtjevati tvoje informacije.

Sigurnosni websitovi imaju "zamke" pomocu kojega mogu detektirati tvoj IP makar koristis proxy server. Recimo to se desava sa "obicnim" proxy bypass sistemima. Zamisli, surfas preko proxya, brijes da si zasticen, kuzis da te nevide, gledas neki lame video i nista neradis, i preko tog live videa te detektiraju jel imaju na njemu bypass sistem.

Navodno je moguce napraviti uber dobar proxy da te nemogu detektirati tak lako, ali to je vec malo teze i zahtjeva hebacno znanje.

Koji je najbolji proxy server? Pojma nemam. Nekoristim to vec 4-5 godina...

Neven <R>
17-06-2010, 16:58
Koristi Tor mrežu jer preko Tor-a prođeš nekoliko servera tj, ip adresa prije one izlazne.

Chieftain
17-06-2010, 21:59
Ok, budem pogledal. Ja samo trebam pristupit stranici i svakih nekoliko sekundi refreshat, nist drugo.

Babitz
17-06-2010, 22:26
Najbolje ti je spojit se na tuđi wireless. Ne treba ti proxy onda.

Chieftain
18-06-2010, 16:30
Nemam wireless, a niti ne vjerujem da neko u mojoj blizini ga koristi. Zato bi trebal neki software.

Babitz
19-06-2010, 22:50
A ono, onda skini TOR za firefox kak je Neven predložio ili koristi neki web proxy kao www.freesurfproxy.org (http://www.freesurfproxy.org)

Zašto ti baš treba proxy? Nije ko da radiš nešto ilegalno pa da te mogu tužit ak dođu do IP-a.
A i ono, sumnjam da ti je tako bitan taj mega siguran proxy jer ako ne radiš nešto ilegalno, do tvog IP-a mogu doći samo kontaktiranjem te firme il čega već, a neće im dat tvoje podatke ak ne radiš nešto ilegalno. Koristi bilo koji proxy i bit ćeš u redu.

Chieftain
20-06-2010, 00:18
Ma gle, radi se o Lockerzu jer sam nabavio program koji refresha stranicu svakih nekoliko sec i onda kad počne redemtion program mi to javi. I sad ako bi se vidlo da sa istog IP-a refresham stranicu i pristupam sa accom k njoj onda bi me sigurno skužili i bannali me.