PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zamjena jednog hardware-a za drugi? (Links)



Mirogamemasta
14-06-2010, 22:28
Jeste li ikada uspjeli u ducanu zamjeniti jedan hardware za drugi? Obicno kad reklamirate hardware, dobijete isti taj koji ste i uzeli.
(Ako ste uspjeli recite, nije vazno koja je trgovina).
Ja sam u Telebitu probao zamjeniti laptop zbog zagrijavanja, pa mi nisu dali.
Ovaj put sam se u Linksu zeznuo sto sam uzeo napajanje koje nema 6-pin konektore, pa bi trebao zamjeniti za napajanje koje ih ima.

Lord Ragnarok
14-06-2010, 22:33
hmm jedino kad mi ej crkla graficka u hg spotu su mi ponudili da uzmem tu istu ili neku drugu (uz nadoplatu/povrat novca). doduse jesam imao garanciju (i ti i trebao imati posto si tek uzeo). neznam kako to ide u linksu, jedinu stvar koj usam tamo kupio je mx518, no to nisam ni planirao mjenjati, predobro je napravljena ta serija miseva

Mirogamemasta
14-06-2010, 22:43
Naravno, imam garanciju. Ako je jos nekom uspjelo neka javi, tek toliko da dobijem tracak nade. :D
Uglavnom budem vidio, u srijedu idem pa javim.

golfw12
15-06-2010, 18:22
bio sam kodnjih zamjenio prvo kuler kad sam majmun uzo scythe ninja mini valjda, al to sam uvidio kad sam otvorio kutiju u autu pa sam se vratio za pol sata nazad i pito mogu li uzet ninju normalnu,to je prošlo bez beda samo je prodavač bacio oko jesam li montiro kuler
i drugi put kad sam sa legom kupovo ploču 775 a kad sam došao kodnjega imo je am2 proc i to je prošlo bez beda, vratili ploču sutradan i zamjenili za am2 mbo, i tu je prodavač gledo dali sam montiro šta na nju

bitno im je ambalaža,račun i ajmo reč valjani razlog za zamjenu,barem u mojim slučajevima

Mirogamemasta
16-06-2010, 12:00
Uspio sam zamjeniti. Sve je ok, nije bilo problema. :thumbs2: