PDA

Pogledaj cijelu verziju : battle.net acc



Haki
14-06-2010, 19:14
Neznam sto se dogada nisam wow igrao odavno i znam da sam davno nesto promjenio id u mail prilikom logiranja.Sada nemogu se nikako logirati neznam jeli pogresan id iliti mail ili password,poslao sam supportu 5ti mail u 2 dana i stalno mi salju da resetiram moj battle.net account a vec znam info od battle.net accounta sada neznam jesu li oni spojili taj sistem sa battle.net
Pitanja:
1.Jesu li oni spojili wow-europe (manage account) sa battle.net?
2.Mogu li se logirati u wow sa battle.net accountom?
3.Zasto u battle.net accountu nemogu upisati key od wow i wow:bc?

Haki
14-06-2010, 22:07
Neznam sto se dogada nisam wow igrao odavno i znam da sam davno nesto promjenio id u mail prilikom logiranja.Sada nemogu se nikako logirati neznam jeli pogresan id iliti mail ili password,poslao sam supportu 5ti mail u 2 dana i stalno mi salju da resetiram moj battle.net account a vec znam info od battle.net accounta sada neznam jesu li oni spojili taj sistem sa battle.net
Pitanja:
1.Jesu li oni spojili wow-europe (manage account) sa battle.net?
2.Mogu li se logirati u wow sa battle.net accountom?
3.Zasto u battle.net accountu nemogu upisati key od wow i wow:bc? EDIT: imam na battle.net accountu igre starcraft 2 i WTLK trial ali nema mi wow i wow:bc a kad idem premjestiti chara na drugi server vidim da je na tom accountu i moj lvl 70 char

hebemu stavite edit !!!

Viper33
14-06-2010, 22:11
imas edit...al nemos edit kad god oces..vec samo neko izvjesno vrijeme nakon prvog posta