PDA

Pogledaj cijelu verziju : pirs an obrvi



Viper33
13-06-2010, 19:43
..znaci mislio sam pirsat obrvu..i citao sam po netu pa sad.
1)koliko se to mora cistit
2) jel se to moze skidat kad ocu (jer na netu pise da bi treao sapvat na ledima nesmijem na pirsu blabla jel se on moze jednostavno skinut navecer i stavit ujutro)
3) nakon sto probusim..koliko se dugo nesmijem kupat u moru..i jeli uopce istina da nesmijem
4)ako imate jos neke savjete..razloge..ili prituzbe sta sve lose moze bit..upozorite me prije engo sto napravim pogresku

lulix
13-06-2010, 20:56
da, isti problemi su i mene mucili, htio sam to napravit jer bi jebeno cool izgledalo, zatim sam prevrnuo sve sajtove i poprico sa prijateljicom (medicinska sestra) i rekla mi je da je to poprilicno opasno ak se necisti redovno, to mi i nije bio neki problem pa sam osho u jednu *pirsininarnicu* i reko da to ocu obavit medjutim zenska koja tamo radi PAZI, mi je rekla da nije to bash nish opasno osim da moze pogodit zivac pa da cijeli ziot trepcem!

Viper33
13-06-2010, 21:12
e hahahha^^ debilizam..a hrsakvica? imas iskustva s tim to isto izgleda kul^^ haha

FaTaL_mRkvA
13-06-2010, 22:32
Meni je to glupo i ružno za vidjeti i cijeli život ćete imati probušenu obrvu a to će vas pogotovo veseliti kad ostarite ili kad vam se sve ognoji i počne boljetiii. Sretno!

Feanor
13-06-2010, 22:57
..znaci mislio sam pirsat obrvu..i citao sam po netu pa sad.
1)koliko se to mora cistit
2) jel se to moze skidat kad ocu (jer na netu pise da bi treao sapvat na ledima nesmijem na pirsu blabla jel se on moze jednostavno skinut navecer i stavit ujutro)
3) nakon sto probusim..koliko se dugo nesmijem kupat u moru..i jeli uopce istina da nesmijem
4)ako imate jos neke savjete..razloge..ili prituzbe sta sve lose moze bit..upozorite me prije engo sto napravim pogresku

Nemoj to radit preko ljeta jerbo ce ti umjesto 2 dana trebati tjedan i pol dana da zaraste. I puno vise mogucnosti postoji da se ugnoji i puno vise boli itd. itd. Uglavnom preko zime takvo nesto napravi jerbo ce zarast za 2 dana, ne znojis se toliko pa postoji manja opasnost od infekcije, a i sam zrak ti hladi to područje tako da se netrebaš zajebavati s ledom i inim pizdarijama...

lulix
14-06-2010, 11:48
Meni je to glupo i ružno za vidjeti i cijeli život ćete imati probušenu obrvu a to će vas pogotovo veseliti kad ostarite ili kad vam se sve ognoji i počne boljetiii. Sretno!
ljepota je relativan pojam.... nemozesh ti reci covjeku meni je to ruzno i da on odustane od toga jer ocito da ga boli penis za tvoje mishljenje, neg ga je zanimalo dal je to s medicinske strane ok napravit!
takodjer preporucam da odustanesh il odgodish, ja se nisam ustrto neg sam odusto jer ne zelim riskirat upaljenje il onu il da cijeli zivot zmigam ko pokvareno svijetlo na ficeku...

Frky
14-06-2010, 12:04
Frend mi je pirsao obrvu i dobi je neki sprej za čišćenje! Neznam da li je morao skidati i da li se smio kupati, no možeš pitati osobu koja pravi pirseve, oni najbolje znaju što kako....

E da, frendu je ispao pirs nakon cca 2 godine jer mu je tijelo jednostavno odbacilo pirs, samo je odpao i sad ima mali ožiljak!

Niko Bellic
14-06-2010, 12:18
Stavi si radije pirs ispod donje usne. Tamo je bezopasnije i kulnije, a nemaš problema oko spavanja.

Viper33
14-06-2010, 12:27
oke..i sam sam odlucio da mi je to previse brige opasno itd..i da sam premlad za to..sad vas pitam jel ima neko iskustva sa pirsom na hrsakvici..jer to je napravilo dosta mojih frendova u razu pa eto pitam i vas

Niko Bellic
14-06-2010, 12:31
Tu ti isto može pogodit živac i onda te boli kad je hladno i kad spavaš na toj strani.

lulix
14-06-2010, 23:22
za to neznam, gle sve u svemu.... preporucam nemoj se pirsat nigdje osim ak nisi emo onda se pirsaj svud, gdje god stignesh, preporucujem i spolni organ!

Viper33
15-06-2010, 12:09
ne nisam emo :? :D
al neznam vidjet cu jos..svida mi se taj pirs na hrskavici razmislim jos..hvala svejednom

Sickmanno1
16-06-2010, 20:22
Ja sam imao pirs ispod usnice i sad da me hebes nemrem se sjetiti s cim sam ga cistio. Budem pitao staru ak se sjeca. Al znam da sam ga nosio 2-3 godine i da nikad nisam imao nikakvih problema, a redovito sam ga skidao i stavljao, jerbo sam imao spic kao sto ima Kirk Hammett, pa sam ga morao skidati za vrijeme tjelesnog da ne bi nekoga ozljedio :rotfl: :pray:

Ono sto je vazno da to odes raditi kod nekog specijaliste a ne kod obicnog zlatara sa pistoljem. Ja sam bio u sesvetama kod lika koji je zavrsio medicinski fakultet, tak da je sve bilo za 5. Sve sterilno i profesionalno odradeno. Cak sam dobio i anesteziju.